-= Javaslatok =-

+58
Aikawa Hanako
Jou Issei
Kureiji Hanaro
Akihiro Jaken
Djuka Ryusuke
Shiro
Nara Akane
Hasegawa Zauki
Takahiro Sasaki
Uchiha Kagami
Osumi Hiroto
Yamato
Yamanaka Inako
Monokūro Gouken
Senju Tobirama
Takeyanagi Tomoko
Kenshiro Karu
Shiyaga Kayguro
Uchiha Madara
Ayanokoji Takashi
Himura Akashi
Terumi Mei
Nishikawa Karasu
Katana
Nakahara Saki
Djuka Orimi
Kenta Koizumo
Hiyama Takeo
Chen
Hyuuga Shakaku
Kaibutsu Hiroto
Uchiha Itachi
Obake Kaito
Deidara
Kakuzo
Kenshiro Sena
Akira
Sai
Hyuuga Emiko
Daizo Tensei
Jiraiya
Koreko Rui
Akari Tenshi
Hatake Kakashi(Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Hara Akahito
Shiren
Huramino Saito
Djuka Kodomo
Kazeshi Iroh
Konan1
Tsihidoro Raiden
Shikaku
Haru Noriko
Karin
Shikoku Naoki
Zoriko Akohi
Uzumaki Naruto
62 posters

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

-= Javaslatok =- - Page 4 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Nishikawa Karasu Szomb. Feb. 18 2017, 16:27

Na az emelkedő pengét pont ismerem. Very Happy Gondolom ha valaki fejlesztené a chakrakontrollját, mert pl orvosi ninjutsukat tanulna, az előtte mondjuk egy élményben leírhat ilyesmit, és ezt a staff figyelembe veszi. Amúgy ma reggel jutott ismét eszembe: Nem kéne a multik számát korlátozni? Nem tudom mennyire emészti fel a kapacitásotokat, de a legtöbb oldalon van egy határ. A 350 ch meg nem nagy cucc szvsz. Ilyen, hogy 5-8 karaktere van egy usernek, abból 2 be van ragadva egy kalandba mert a user megunta, de még vár, hátha megjön a kedve. Közben a mesélő meg mesélhetne mondjuk egy újoncnak. Persze Én nem látok bele ezekbe a dolgokba, ezt Ti látjátok át, csak szerintem ez az unlimited multi dolog kissé necces lesz hosszútávon. De hát a franc se tudja Very Happy Jelzem Én egyet SEM szeretnék indítani. Nem zavar egyébként, bár vannak fantáziátlan, sablonos meg felesleges multik, de nem tisztem beleszólni más játékába. Csak lehet gyorsabban haladna pl egy-egy kaland, vagy fejlesztés ha kevesebb karakter lenne. A játékos mesélők persze jópofák, de őket meg ellenőrizni kell, meg próbaidő meg rákom. Megint csak azt mondom a franc se tudja, de azért elfilózgattam ezen meló közben. Jó volt. A gondolat, hogy elvesztek valakitől 3-4 multit...kényszerítitek, hogy válasszon....bwahahahaha...  Twisted Evil
Nishikawa Karasu
Nishikawa Karasu
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 95

Tartózkodási hely : Mei-sama oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 460

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 4 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Terumi Mei Szomb. Feb. 18 2017, 20:49

Korlátozva vannak. ^^ 
A legtöbb játékos tisztában van a képességeivel és a kapacitásával, az már a saját felelőssége, hogy mennyit bír el - tény, hogy ez több időt vesz el a Staffoktól, de nem tisztünk megszabni, hogy ki mennyi karaktert indíthat, mert az eléggé övön aluli volna.
Példa okáért, én tudom magamról, hogy három karakterrel még úgy ahogy elbírok, de ha indítanék egy negyediket, azt csak úgy tenném, hogy elég nehézkesen haladnék vele, és nem írnék, max egy-két havonta egyszer. 
De a legtöbben szerintem - ha tévedek, kövezzetek meg - egy idő után úgy gondolják, hogy az eddigi karaktereiket már nem tudják hozni, akkor jön egy tervezet, miszerint újat akarnak indítani, az előző pedig inaktívba kerül (így tulajdonképpen multi-kontraszt jön létre, de nem minden esetben). Ha beadja a tervet, és azt mondanánk neki, hogy márpedig nem indíthatsz új karaktert, abból sértődés lenne, mert ha annyi ötlete van, akkor valósítsa meg nyugodtan - még mindig jobb, mintha öt személyiség lenne egy testben.
Remélem, ez érthető az én szemszögemből elmagyarázva, de azt se bánom, ha egy kollega hozzászól, amennyiben szükséges. Very Happy 
Terumi Mei
Terumi Mei
Moderátor

Specializálódás : Kdeves Mizukga

Tartózkodási hely : Idegosztály


Adatlap
Szint: S
Rang: Mizukage
Chakraszint: Pálinka

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 4 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Himura Akashi Szomb. Márc. 04 2017, 21:29

Uffantás Very Happy

Egy kis ötlettel állnék elő, egy verseny témájával kapcsolatban. Nem tudom ki hogy van a rajzolással, de mi lenne, ha abban is össze lehetne mérni a tudásunkat. Remélem mások fantáziáját is megmozgatja az ötletem, és nem csak a sajátomat. Very Happy
Himura Akashi
Himura Akashi
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 146

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 4 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Ayanokoji Takashi Vas. Márc. 05 2017, 13:10

Én egy hatalmas igennel szavaznék erre az ötletre. ^^ Biztos vagyok benne, hogy vannak jó páran akik örömüket lelik a rajzolásban, hát miért ne legyen jutalmakra is lehetőség? 
Ayanokoji Takashi
Ayanokoji Takashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2333
Elosztható Taijutsu Pontok : 75

Állóképesség : 307 (B)
Erő : 800 (S)
Gyorsaság : 800(S)
Ügyesség/Reflex : 500(A)
Pusztakezes Harc : 426 (B)

Tartózkodási hely : Kérdések közt


Adatlap
Szint: S
Rang: Halottnak hitt
Chakraszint: 1080

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 4 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Kureiji Hanaro Szomb. Márc. 18 2017, 11:13

A rajzversenyben benne lennék^^ Bár azért a rajztudásomon lenne mit javítani Smile
Kureiji Hanaro
Kureiji Hanaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 350
Elosztható Taijutsu Pontok : 213

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 350 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 437

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 4 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Shiren Csüt. Jún. 22 2017, 23:59

Tisztelt Staff!

A Kage Bunshin technikával kapcsolatban lenne néhány felvetésem. Mostanában újranézem a Shippuuden részeket és nem tudtam elsiklani egy igencsak szembetűnő dolog fölött, mégpedig a következő részben lévő, vastagon kiemelt dolgok fölött.

Kage Bunshin no Jutsu // Árnyékklón Technika

-= Javaslatok =- - Page 4 Naruto_kage_bunshin_by_nicouzumaki-d5lxr41-= Javaslatok =- - Page 4 2Q==

A használó képes létrehozni egy tökéletes másolatot önmagáról, a chakrája pedig egyenlően oszlik meg a létrehozott klónnal, de a klón és az eredeti test is képes regenerálódni, teljesen feltöltődni chakrával, ha van idejük vagy technikájuk rá. A klónt csak halálos sérüléssel, vagy a technika feloszlatásával lehet erőszakkal eltüntetni, egyébként egészen addig fennmarad, amíg a klónnak elég chakrája van, hogy fenntartsa a formáját, vagy a használó meg nem szünteti.
A klón eltűnésekor minden általa szerzett tapasztalat, élmény, érzet a létrehozójának tudomására kerül. Minden olyan fájdalom, kimerültség, megerőltetés, pedig, ami fennmaradt a klón megszűnésekor, úgyszintén a létrehozót sújtja. Ha a használó a Klónja közelében van (Maximum 300 Méter) akkor a klón által fel nem használt Chakra, valamint a klón által termelt chakra a használó eredeti testébe áramlik. A távolság kitolható akár 500-600 méterig is, ha a használó elegendő chakrával rendelkezik. HA viszont a chakra visszaáramlását akadályozza valami, (Távolság, Blokkoló Technika, Chakra Elnyelés) akkor a chakra nem tér vissza maradéktalanul a használóba és az is előfordulhat, hogy a klón teljes chakrakészlete elvész.
Chakraszint: 350
Besorolás: B
Megjegyzés: Maximum 5 Klón hozható létre a Sima Kage Bunshinnal
ENGEDÉLYKÖTELES!

Az animében jól látható és tudható, hogy mekkora távolságokra használták a Kage Bunshin no Jutsut és, hogy a megismert tudás és a tapasztalatok akár 3-4 de extrém esetben 5-10 kilométeres távolságokból is az eredeti testbe áramoltak. 
Jól emlékszem, hogy anno még Jiraiyaként én vetettem fel ezt a fajta változtatást (Akkor korlátlan távolságból megszerezhető volt a Kage Bunshin tapasztalata) abból kiindulva, hogy Naruto nem tudta feloldani a Béké Rejtekében lévő Klónjait anélkül, hogy a bennük tározódó Chakra ne vesszen el, hanem meg kellett idézni a klónokat. Ezért javasoltam anno, hogy kössük egy bizonyos távolsághoz a visszaáramló chakrát és információt. Akkor azonban úgy hiszem, hogy tévedtem azzal kapcsolatban, hogy maximum 500-600 méteres távolságra tolható ki ez a határt.

Természetesen ezt a magam és más Kage Bunshinnal rendlekező játékosok érdekében mondom, na meg mert mondtam, hogy ha mód van rá, akkor továbbra is odafigyelnék az ilyesmikre ^^ Így én azt javasolnám, hogy a Kage Bunshinnál legyenek chakraszinthez kötve a visszaáramlás szintjei.
B Szint --> 100-500
A Szint --> 500-1500
S Szint --> 1500-3000
S+ Szint --> 3000 - 10000? --> Ezt nyilván ezeken a szinteken már a mesélő dönti el, nyilván egy Senjutsu, Chakra pirula, Chakra elszívó technika, Bijuu vagy bármilyen Chakra erősítő technika hatással van erre. 
Ha szükséges, akkor összegyűjtöm azokat a részeket és jeleneteket, amikből kiderül az, hogy az A-S szint között mozgó karakterek akár több kilométeres távolságból képesek voltak információt "szerezni" a szerte foszlot Kage Bunshinoktól. Így amikor ezeket a szűkös kereteket megadtam eléggé nagy hibát követtem el ^^" 
Ha lehet, akkor a Játéktechnikusok beszéljék ezt meg és válaszoljanak, hogy ne kelljen tűkön ülnöm. Főleg, hogy ez az "apró" hiba igencsak lekorlátozza az oldalon a Kage Bunshin működését, ezen kívül ezelőtt akár korlátlanul is használható volt. Akkor az se lett volna gond, hogyha Kiriben oldaják fel a Kage Bunshint és Konohában van az eredeti Very Happy Szóval remélem, hogy a határok midenféle komolyabb megkötés nélkül kitolhatóak, hiszen senkinek se menjen el arra kérvénye, hogy mondjuk Konoha főkapujánál létrehoz egy Kage Bunshint, hogy elküldje a Hokage emlékműhöz jelenteni és közben ha megszünteti ott a klónt az információt a kapunál nem kapja meg az eredeti. ^^ 
Elvégre Konoha átmérője önmagában van vagy 5-10 kilométer. Ahogyan mondtam, lehet ezt a felvetést alátámasztani részekkel és jelenetekkel, ha szükséges, bár nem hinném Very Happy Köszönöm a figyelmet ><

Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 4 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Uchiha Madara Csüt. Júl. 13 2017, 16:47

Üdv!


A Kage Bunshin távolsági meghatározása, ugyan az animeban alátámasztották a kilométeres távolságokat, ne felejtsük el, hogy majdhogynem minden esetben Narutoról beszélünk. Nem olyan rég azért került átírásra, hogy a Gundanon mérsékeltebbé és játszhatóbbá tehessük, végül a te átírásoddal lett módosítva a leírás. Az értékeket átbeszélve azonban az oldalon nem árt, ha egy jk kilométereket utazgat a technikával, úgyhogy a jelenlegi megírása marad.


Madara
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 4 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Shiyaga Kayguro Vas. Nov. 05 2017, 22:30

Sziasztok!

Mielőtt belekezdenék a javaslatom írásába, hogy előre is elnézést ha esetleg ez a javaslat már elhangzott, mert nem olvastam végig az összes javaslatot. Ezért még egyszer elnézést.

Na szóval akkor vágjunk is bele. A javaslatom az lenne, hogy egy kicsit színesíteni a fórumot, hogyha belecsempésznénk egy két dolgot a boruto-ból. Igaz még csak most kezdődött, de már rengeteg újdonság volt benne. Gondolok én is például a chunnin vizsgára. Ez lenne a javaslatom.



Üzenettel: Shiyaga Kayguro
Shiyaga Kayguro
Shiyaga Kayguro
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 40

Tartózkodási hely : Fuuton jutsu után kutatva


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 181

http://stormstudio.hu

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 4 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Jiraiya Pént. Nov. 24 2017, 23:43

A Chuunin Vizsga megrendezése már nem hivatalosan be lett jelentve pár hónappal ezelőtt, hamarosan érkezik a Háborút lezáró hírünk (Erről is már mindenki értesült nem hivatalosan ^^) ami után a várva-várt Chuunin Vizsga is meghirdetésre kerül. Smile
Ezen kívül a Boruto nagyon megosztja a Gundan játékosainak véleményét, ám előbb vagy utóbb a Boruto előrehaladásával elkerülhetetlen lesz megindítani a Boruto-szériát, elvégre ha nem tesszük, könnyen veszíthetünk játékosokat. Ezen kívül akár nyerhetünk is újakat, minden a Felhasználóktól függ. Az is elképzelhető, hogy a Staff majd a játékosok véleményét fogja kérni ezzel a témával kapcsolatban, hogyha elérkeztünk a fordulóponthoz.

Ettől függetlenül köszönjük a javaslatokat, mint láthatod, mindegyik lényeges volt, hiszen a mi fejünkben is "megfordult" már. Várjuk a hasonló posztokat, észrevételeket, javaslatokat! Smile Szeretjük tudni, hogy mit szeretnétek, így ezzel csak a mi munkákat segítitek. ^^

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 4 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Hétf. Jan. 08 2018, 11:14

Sziasztok!

Jelenleg csak egy technikai javaslattal járulnék a T. Ninja Tanács színe elé: esetleg lehetséges volna az, hogy szabályváltoztató közléseknél (legyen az oldalszabályzat változásának közlése a Hírek menüpont alatt, vagy játéktechnikai leírásváltoztatás a Játéktechnikai Hírek témában) a közzététel évét, hónapját, napját a változást bejelentő hozzászólás végén feltüntetésre kerülne?
Tudom, tudom, manuális a dolog, könnyű lehet elfelejteni minden egyes változtatásnál - ez az ellenérv.
Az érv, ami szerintem viszont mellette szól, hogy a JK felhasználói profillal nem látom a hozzászólás keltezésének pontos dátumát - a hozzászólás fejlécében csak annyit látok, hogy pl "Január 8.", de hogy melyik év, azt sajnos nem. Nyilván van valami módja ennek, de én technikai analfabéta vagyok, és általában időhiányos félzombi, úgyhogy én teljes bizonyossággal állíthatom, hogy csókolnám a közzétevő staff ujjait, ha ekként járna el, mert nekem speckó segítség lenne (és talán nem én vagyok az egyedüli JK, aki nem tudja, hogy pontosan hol kell megnézni a pontos keltezési dátumot.)

Apró dolognak tűnhet, nem is kell hozzá meglévő rendszert változtatni, de nagy segítség lenne.

További szép napot mindenkinek,
Shakanaka
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 4 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Kenshiro Karu Hétf. Jan. 08 2018, 18:56

Editelve Sad


A hozzászólást Kenshiro Karu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 08 2018, 20:54-kor.
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 4 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Nishikawa Karasu Hétf. Jan. 08 2018, 19:24

Wrong topic guy!
Nishikawa Karasu
Nishikawa Karasu
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 95

Tartózkodási hely : Mei-sama oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 460

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 4 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Hétf. Jan. 08 2018, 19:25

Karu b-m.g, én azt javaslom, hogy legalább a téma címét olvasd el, és dobd ezt át a Kérelmek topicba XD
Őszinte, áthatolhatatlan, megkérdőjelezhetetlen szeretettel:
Zs




:'DDDDD Miiivannapif.sz
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 4 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Kenshiro Karu Hétf. Jan. 08 2018, 20:53

Köszönöm reflexből utánad postoltam xD
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 4 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Takeyanagi Tomoko Kedd Jún. 05 2018, 07:04

Szeretnék néhány tinta technikát a közösbe dobni, leginkább a Narutopedia oldaláról

Choujuu Giga: Hakubyō // Nagy rém festmény: Fehér vázlat
A használó a choujuu giga nevű technikával létrehoz három oroszlánt és egy sast. Az oroszlánok megütik az ellenfelet, így a levegőbe küldve, ahol a sas vár rá, ahol hatalmas mennyiségű pengeéles tintatollat küld, befedve tintával és a földre küldve a célpontot.

szint: ?
chakra: ?

Fuinjutsu: Koshi Tandan // Pecsét technika: Kuporgó tigris lövedék
Miután a használó egy hatalmas tigrist a ép elkezd terjeszkedni a tekercsből és amíg kapcsolódik a képhez, elkapja az áldozatát és mielőtt az ellenfél ellenállhatna elkezdi visszahúzni a képbe az áldozat és rögzíti a kép keretein belül. A kép mérete miatt sok időbe telik a használónak elkészíteni, ami alatt védelemre van szüksége a rajzolónak. A technika erősíthető, amennyiben negatív érzelmeket használsz hozzá. Ilyenkor a stigris szeme fekete lesz, pupillája piros és fekete anyag ömlik a szeméből és a szájából.szint: ?

szint: ?
chakra: ?
Takeyanagi Tomoko
Takeyanagi Tomoko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 855
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 605 (A)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 785

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 4 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Uchiha Madara Csüt. Jún. 07 2018, 00:48

Szép estét!


Némileg át kell majd dolgozni a technikai leírást, de használhatóak és mindenképp a stílusba illőek. Van még egy pár technika, ami hiányzik a listából, de ennek is utána fogunk járni hamarosan.


Madara
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 4 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Osumi Hiroto Szer. Aug. 15 2018, 15:36

Tisztelt Ninja Tanács!

Az oldal elég nagy része.. elavult. Régi információkat tartalmaz, amikről már tudunk újabbakat. Valaki konkrétan azért nem ajánlotta az oldalt mert kevés információt tartalmaz. Még a Mangekyou Sharinganról sincs információ, pedig egy új játékos jó eséllyel azt nézi meg először. (Hisz nem tudja, hogy nem kaphatja meg) Tudom, hogy a Ninja Tanács elfoglalt az oldal ügyeivel és a magánéletükkel és nem jut erte idejük, de arra gondoltam hogy a játékosok segíthetnénrk ezzel. Megírnák a kiegészítéseket és egy Staff lektorálná. Természtesen chakrát is kaphatnának érte. Így a játékosok is kapnànak jutalmat és a Staffnak is kevesebb dolga lenne. Én például szívesen vállalnám a jutsuk kibővítését ^^ (Akár ingyen is, az csak egy javaslat volt)

A másik javaslatom pedig az lenne, hogy az oldalon lehetnének különböző legendák/történetek leírásai, a Naruto történéseiből, a Naruto Gundan történelméből, vagy a Staff által kitalált történetekből. Ezeket is megírhatnák játékosok, amiért jutalmat kapnának. Szerintem elég érdekes lenne és én szívesen olvasnám őket ^^
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 4 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Nishikawa Karasu Szer. Aug. 15 2018, 16:56

Hali! Javaslom nézz szét az oldalon Very Happy Nevetséges, hogy mindkét dologról van info, csak nem látod. Vannak elavult részek az oldalon ez tény, de azért erős túlzás amit mondasz. Szvsz...
Nishikawa Karasu
Nishikawa Karasu
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 95

Tartózkodási hely : Mei-sama oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 460

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 4 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Osumi Hiroto Szer. Aug. 15 2018, 19:48

Igazábók ezt már elég régóta akartam közölni az NT-vel és akkor még mintha még tényleg nem lett volna ott a Mangekyou o.o Most természetesen látom szóval azzal nincs probléma. De a jutsu listát azért simán lehetne frissíteni ^^"
A másodiknál pedig tudom hogy vannak ilyen "érdekességek" az oldalon, de én konkrét történetekre, vagy összefoglaló írásokra gondoltam. Ha ilyen van, linkelheted, de akkor nekem elkerülte a figyelmemet.
Ez nem kritika volt az NT felé, csak észrevétel, a második pedig színesebbé tenné az oldalt. Talán.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 4 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Nishikawa Karasu Szer. Aug. 15 2018, 21:20

A "Legendák szóbeszédek, történetek" nem elég? O.o Valahun megtalálod.
Nishikawa Karasu
Nishikawa Karasu
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 95

Tartózkodási hely : Mei-sama oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 460

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 4 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Senju Tobirama Szer. Aug. 15 2018, 22:37

A javaslatokat átbeszéljük majd, ám a jutsu lista folyamatosan bővül. Pl a pecséttechnikákhoz is került be nem is oly rég egy teljesen új technika, melynek nevét még nem ismertük a shippuudenben, csak használatát láttuk, majd a Borutoban végre nevet is kapott. Természetesen nem állítja senki hogy az összes technika fent van, ám pont ezért van kitalálva a jutsu ajánló, hogy amik nincsenek bent, elsiklott felettük a figyelmünk, azokat oda bebiggyesztve javasolhatjátok, hogy feltegyük az oldal jutsui közé.

A legendákat tekintve, olyanokra gondoltál, mint a Rikudou és a chakra eredetének legendája, a bijuuk és jinchuurikik története, a senjutsu, illetve a jashinisták és jutsetsuk legendája? Vagy konkrét történetírásokra lennél kíváncsi, hogy Rikudou és Hamura hogyan győzte le Kaguyat, mindezt részletesen esetleg élményszerűen leírva?

_________________
-= Javaslatok =- - Page 4 X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 4 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Osumi Hiroto Csüt. Aug. 16 2018, 16:10

Nishikawa Karasu írta:A "Legendák szóbeszédek, történetek" nem elég? O.o Valahun megtalálod.

Igen, arra gondoltam én is és annyira nem ^^" Mármint nem kényszeríteni akarom a Staffot hogy ezt bővítsék, csak egy javaslat szántam.

A Naruto főbb történéseit gondoltam leírva, akár élmény-szerűen, vagy mint egy történelemkönyvben. Persze csak azokat amik a Gundanon is megtörténtek. Ezt lehetne kibővíteni a Gundan történelmével, valamint kitalált történetekkel mint például egy Wagarashi és egy Wasabi barátsàga idején. Ezek mehetnek ugyanoda mint a Ryo története, vagy egy külön boardba (Akadémiai Kódex, A Shinobi Világ Történelme), 3 sub-boarddal.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 4 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Monokūro Gouken Csüt. Aug. 16 2018, 23:29

Alapvetően kettő elgondolás van arról amit te említettél: 1.) Tök jó izgalmas, színesítik a világot a sok plusz infó az apró történetek, a részletekbe való elveszés és hasonlók. Tehát amiből megismered, hogy miben is játszol. 2.) Felesleges hülyeség leírni ezeket, mert senki nem olvassa el.

Én erről úgy gondolkozom, hogy ha már néhány ember örömét leli benne akkor fontos. És ha bármikor kellene az infó, akkor van hova nyúlni. Tehát a még több információ mindig jól jön és én személy szerint imádom olvasgatni a leírásokat egy olyan világban, amiben játszani szeretek. Elvégre a Szerepjáték lényege pont ez, a részletes világ, amiben el lehet veszni. Mint látod, sok leírás készült, akár csak kitalált, bővített, beillesztett történetekkel is. Ha van még rá igény, akkor sose volt gátolva egy Felhasználó sem abban, hogy írjon bármit, amit csak szeretne, aztán ezt elküldve a Staffnak felhasználják. Ha utána nézel kicsit, akkor láthatsz az archivált cuccoknál erre vonatkozó versenyeket is, ami konkrétan erre éleződött volna ki, de nem igazán volt érdeklődés.

A Sharingan pl amúgy azért nincs kidolgozva, mert elérhetetlen kb az oldalon. DE! Valószínűleg a közeljövőben lehetséges, hogy ki lesz dolgozva, ugyanis a Sharingan leírását az elmúlt 6 évben legalább 4x hiányolta 4 különböző Felhasználó az emlékeim szerint.
Anno fegyver-legendákra is volt kiírva Pályázat. Kitalált legendás fegyverek, kardok legendás történeteire. A "Legendák Szóbeszédek és Történetek" topicba példának okáért simán mehetnének KARAKTER történetek is, amikhez annak idején elkezdtem már a gyűjtőmunkát. Ashura, Kibusha, Shakaku, Rui, Uchiha Goroto, Gamangetsu Shizuka, aztán most már Itanashi, Karu, Yoshitaro, és lassan a feltörekvő, egyre többet szereplő Játékosok. Mindnek a története, pletykái, legendái mehetnének oda, ha lenne aki elkészíti őket. (És sokkal jobb ha nem ők készítik el magukról ^^) Viszont ez a kezdeményezés abba maradt.

A másik dolog: Elkezdte a Staff pár hónapja kidolgozni a egy krónika szerűen a Gundan történetét. Lényegében elmesélve lett volna az elejétől a háború végéig. Ez is kicsit megállt, de ha van vállalkozó szellemű Felhasználó, akkor tessék buzogni (Ilyen szó van Neutral) és akkor csinálni csinálni! Very Happy \o/ A staffnak is nagy segítség és az oldal is elkezd pezsegni tőle :3

ui.: Viszont a leírásokat nem ártana frissíteni Neutral Itanashi elsüllyesztette a Tűz Templomát pl :")
ui2.: Az is menő lenne ha a játéktéri hírek, a világ hírei többször lenne vezetve. De az valahogy el van felejtve :/ Én pl anno imádtam olvasni mikor valaki csinált valamit és megjelent a világban xd Erre tudok másokkal is példálózni akik szintén azt mondták, hogy ezek színesítik az egészet.
Monokūro Gouken
Monokūro Gouken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 487
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 187 (C)
Ügyesség/Reflex : 150 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : A nézőtéren


Adatlap
Szint: B
Rang: Taikei no Shoutaichou
Chakraszint: 408

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 4 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Senju Tobirama Pént. Aug. 17 2018, 10:15

A hírek kezelve szoktak lenni, amennyiben olyan előrehaladás van, ami megigényli azt. Pl a tűztemploma is ki volt hírezve, jelenlegi történésünk a chuunin vizsga, amely jelenleg is tart. S- szintű embereink pedig vagy épp halálból kelnek fel, vagy nem halad a kalandjuk vagy személyes problémákat oldanak meg.. Jaken kezdett most egy olyan kalandot amiből lehet később hír, ez rajta áll, ám az is még bőven az elején jár. A többi JK-nk pedig vagy vizsgán van, vagy kisebb küldetésekkel foglalkozik.

A legendák részt én is élvezném, ám sajnos rettentő sok olyan előzmény van, melyet nekem is már csak elmeséltek. Ezáltal mindenképpen egy régebbi csoportnak kellene ezen dolgozni, akik itt voltak már akkor is. Ki kéne találni honnan kezdjük, s találni embert aki ténylegesen el tudja mondani, mi is történt akkor. Pl A JK mizukage halálesete egészen a mostani Gundan Táborig 3 féle módozatban volt nekem eljuttatva, míg mint kiderült olyanoktól, kik már akkor is itt voltak, egy negyedik féle történés volt ez. Mire összeszednénk az infókat és megkreálnánk, az annyi energiát emésztene fel, hogy hibás írást nem akarnánk kiadni a kezünkből. Na mármost akkor -mint korábban írtam- ehhez olyan embereket kellene összeszedni, akik már régóta nincsenek jelen az oldal életében, s van aki okkal. Lehet rá vállalkozni, ám szerintem ezt vagy el kellett volna kezdeni ott és akkor, vagy szinte (hangsúlyozom, szinte!) lehetetlen feladat. 

Az, hogy a háború után egy ilyet bevezetni, az már megint csak más kérdés, viszont ezt se feltétlen fogja bírni a meglévő staff egyedül. Tehát ha nem valósulna meg valami oknál fogva, úgy előzetesen is sajnálom. 

Ha arról beszélnénk, hogy egy pár mondatos korszak összefoglalót néhány havonta összedobunk, az megint más, de az, hogy élmény hosszúságú történetek legyenek egy-egy adott karakter megmozdulásáról... Ha valaki jelentkezik ilyenre, mi ellátjuk az információkkal, amink van, de erre tuti, hogy nem lesz kapacitásunk a meglévő projektek mellett.   

_________________
-= Javaslatok =- - Page 4 X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 4 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Kureiji Hanaro Kedd Szept. 18 2018, 01:13

Hali Smile A lentebb olvasható technika Jiraiya-tól származik, aki egy kalandunk alkalmával vetette be, s mivel nem láttam a listában elkészítettem a leírását, hátha bekerül a technikák közé.

- Kemuri Ninpou: Kemuridama // Füst Ninjaművészet: Füstlövedék


A kézpecséteket követően a használó képes összesűríteni a már meglévő füstöt, majd ellenfele felé lőni. A lövedék mérete egy Endanéval vetekszik, nagy sebessége és szilárdsága miatt találalt esetén komoly károkat tud okozni, ráadásul találat után a szétáramló füst komoly légáramlatot kelt, ami képes egy embert is magával sodorni.


Szint:?? 
Chakraszint:???


Remélem Jiraiya nem haragszik meg érte, de szerintem jópofa és hatásos technika^^
Kureiji Hanaro
Kureiji Hanaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 350
Elosztható Taijutsu Pontok : 213

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 350 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 437

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 4 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.