Vizsgaközpont

+4
Shiren
Shirogane Shiro
Aono Takefumi
Hatake Kakashi(Inaktív)
8 posters

Go down

Vizsgaközpont Empty Vizsgaközpont

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Vas. Feb. 19 2012, 15:10

Az első vizsga végállomása. Egy nagy gyülekezőhellyel, pihenőszobákkal, étkezővel és persze egy gyógyító részleggel. Természetes Kumogakurei shinobik által őrizve.
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Vizsgaközpont Empty Re: Vizsgaközpont

Témanyitás  Aono Takefumi Szer. Jún. 20 2012, 20:39

Meg kell hagyni kemény egy próbatétel volt ez. Tele meneteléssel, mászással, zuhanással és madarászással. Két, sőt három, de az is lehet, hogy négy alkalommal kis híján ott hagyta a fogát. Ez már új egyéni csúcsnak számított. Mindez persze itt nem ért véget, mert miért is lennének kegyesek az istenek. Nőtt az egyedi testi sérülések száma is ami jelen pillanatban Take-chan dióinak megrongálásában tisztelgett. Összegezve nem túl hosszú azonban kemény nap volt. Hiába, mert még mindig maradt megrázkódtatást. Ugyan is kedves sasmadarunk kis híján áttépte a hangsebességet, sőt lehet, hogy meg is tette, plusz igyekezett figyelmeztetni hősünket, ha a vizsga sikerül élete még jobban fog a tehénlepényre hasonlítani, ha nem vigyáz. Persze azért nincs neki olyan rossz élete most sem, legalábbis amíg a szadista emberek, és a sors elkerüli. Mire mindez felsorolásra került már meg is érkeztek a célba. Madarunk könnyed landolást mutatott be, amit bármely levegőt megjárt shinobi megirigyelt volna. Köztük volt séró csávó is, akinek ez jelen pillanatban nem tűnt fel annyira igyekezett kapaszkodni az életéért, na meg gyomortartalmát benntartani. A légi járatról lepattanva remegő tagokkal meredt a tollas vizsgabiztosra, aki kifejezte abbéli reményeit, hogy könnyedén győz a következő megmérettetésen, na meg persze a tollait is visszakapja, ami úgy ottmaradt Take kezeiben mintha odaragasztották volna. Utóbbiról remélte ez nem következik be. Nem szívesen akadt volna össze ismét a madárkával. Így hát nem volt más hátra, mint végre aludni egy jót és bevárni a többi vizsgázót. Elvégre nem valószínű, hogy bárki ilyen gyorsjárattal érkezett, mint szerény személye. Ahogy közeledett a bejárathoz a kumoi shinobik megdöbbenten figyelték a srácot egyrészt ramaty állapota miatt másrészt, mert ilyen gyorsan teljesítette a vizsga első szakaszát. Volt, aki már elismerő tapsba kezdett, ám rögtön abba is hagyta, amikor Take-chan nem bírva tovább a megpróbáltatásokat kiadta magából a rókát, de a lapos fajtát. A legkézenfekvőbb ezek után az volt, ha némi támogatással karöltve felkeresi a gyengélkedőt tollastul, mindenestül.
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Vizsgaközpont Empty Re: Vizsgaközpont

Témanyitás  Shirogane Shiro Csüt. Jún. 21 2012, 09:31



[Kakashi]

Hihetetlen. Sehol egy nem várt csapda, sehol egy nem bekalkulált, hirtelen felbukkanó ellenfél, csak én, a menetszél és a táj, valamint a vég érzése. A másik oldalról pedig egy impozáns, többemeletes, most igazán különlegesnek tartott épület bukkan fel, s tárja ki karját felém, mint az anya, ki elébe ment hazaérkező gyermekének, s most mosolyogva várja, hogy amaz a nyakába boruljon, mert ahogy a gyermek megpillantotta, könnyes szemekkel futni támadt kedve, hogy anyjához érve sorosan átölelhesse rég nem látott szülőjét.
A kapuban őrök álltak, amely egy picit elbizonytalanított, de ahogy megjegyzésük, majd köszöntésük eléri a fülem, végképp eltűnik minden koncentrációm és odafigyelésem: megérkeztem, végigcsináltam. Ráadásul, bár álmomban nem gondoltam volna, harmadik lettem. Sokat köszönhetek ideiglenes társaimnak, akiket majd benn üdvözölhetek. Legalább is jelenlegi eufórikus állapotomban igen meglepne, ha nem ők lennének benn, hanem két másik genin, akik közül az egyik lány.
Nem is vagyok rest, levakarhatatlan, átszellemült vigyorral szaladok át a kapun, hogy felfedezzem az épületet, és megtaláljam, pontosan hol a helyem. Nem figyelek már szinte semmire, visz a lábam előre, hisz nem egy bonyolult épület, amellyel dolgom akadt, s egyetlen célom és szándékom fellelni a többieket, és lelkendezve gratulálni nekik, és még egyszer hálás köszönetet mondani, mert nélkülük talán sosem tévedek el idáig, és nem érezhetem át a siker megrészegítő ízét, s most még az sem tud elkedvetleníteni, hogy Akihiko aggódón próbál lehűteni, még a vizsgának nincs vége, mert kit érdekel, ha megbukom, eleve úgy indultam, s pont ezért vagyok büszke arra, hogy döntéseim úgy alakították sorsom, hogy most itt lehessek, és elmondhassam, az első feladatot teljesítettem, még ha később elbukok, akkor is. Mert ez a tény számomra kimondhatatlan erőt ad, s egy egészen picit beleringat abba az illúzióba, hogy talán nem volt igaza a senseinek, és nem volt igazam nekem sem, mikor kételkedtem magamban.

Shirogane Shiro
Shirogane Shiro
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 45

Tartózkodási hely : Akihikoval


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 254

Vissza az elejére Go down

Vizsgaközpont Empty Re: Vizsgaközpont

Témanyitás  Shiren Vas. Jún. 24 2012, 18:35

Mirubi kezét tartva állt a fekvő fiú előtt és várta a reakcióját. Ekkor olyan dolog történt, amire Mirubi nem igazán számított. Karu csak úgy odasétált a fiúhoz, majd lábát lendítve leakarta rúgni a fiút. Nah ekkor még furcsább dolog történt. A fekvő, állítólagos pénzeszsák csak úgy hárítja az ütés és Karu a földön köt ki. Mirubi egyből védekező állást vesz fel. Ismételten ösztönösen nyúlt a bokájához, ahol a kunaiát szokta tartani, de nem volt ott semmi.
~ Vége a vizsgának? És sikerrel átmentünk az első fordulón ha Otokaze-san is belemegy!?!?!? A Kopasz? ~
Mint kiderült, az egész találkozás csak egy teszt volt. Otokaze nem véletlenül került az útjukba és ez a magas "izé" is egy Chunin. Mirubi az egészre nem tudott mit mondani. Nem akarta elhinni, de talán logikusnak tűnt a számára, így nem fog rajta sokat agyalni. Érthető, hiszen az elejétől fogva nem stimmelt valami. Ekkora szerencséjük nem nagyon lehet, hogy hárman összefogva induljanak és pont egy kitűnő szenzor csatlakozik hozzájuk, így az egész út alatt nem kellett harcolniuk senkivel sem. Az egész logikus volt...
Pár pillanattal később, már a Vizsgaközpont kapujánál találta magát. Persze még mindig a meglepő fordulatok hatása alatt volt, de volt ideje körbenézni. Látta a megidézőket és az ideiglenes társait is. Nem akarta húzni az időt, mivel kíváncsi volt arra, hogy vajon Kitorinak és Takefuminak sikerült-e teljesíteniük az első szakaszt. Állítólagosan kevesen jutottak tovább, így büszkék lehetnek magukra. Mirubi ezeket a dicséreteket szerette magára venni. Mint minden vele kapcsolatos rossz és jó dolgot. Szeret a központban lenni, így el is indult befelé, hogy szemügyre vegye a többi továbbjutót is. A két Kusagakureinek pedig csak annyit mondott hogy:
- Majd a még találkozunk.
Azzal elindult befelé...
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Vizsgaközpont Empty Re: Vizsgaközpont

Témanyitás  Itanashi Hétf. Jún. 25 2012, 01:16

Karu egy pillanat alatt a földre került. Na ezt a rácot én most dobom le a szikláról, azonban ekkor olyan fordulat következett, amire egyikünk se számított. A kék ruhás fiú mosolyogva szólt, hogy számunkra a vizsga véget ért. Értetlenül álltunk, nem értettük, ekkor a kis kopasz is a kék ruhás mellé sétált, és elmagyaráztak mindent. Beépített emberek voltak, Chunnin-ok. Majd ismét egymásra néztek és elégedetten mondták, mindjárt a központban leszünk. A fiú mellé álltam, majd mosolyogva felé szóltam
- Én mondtam, hogy furcsa vagy. - majd egy idézéssel hirtelen a központ előtt voltunk. Még mindig a hatása alatt voltam, egyszerre émelygett a gyomrom és szédültem, de eközben furcsa, de jó érzés volt. De ami legjobban foglalkoztatott, túl vagyunk az első körön. Teljesítettük a vizsga részét. Karu felé fordultam, elégedett mosolyom volt.
- Megcsináltuk. Most már végig is visszük. - majd elindultam a kapu felé. Még egyszer visszafordultam, majd féloldalasan hátraszóltam.
- Mutassuk meg a fű erejét. - majd maszkom felcsatolva besétáltam a kapun. Mikor az épületbe értem, beláttam, hogy a kék chunnin igazat mondott. Alig voltak a központban. Tényleg ilyen nehéz lett volna a vizsga első szakasza. Ekkora segítség lett volna a kis kopasz? Nem tudtam, de belül örültem, hogy alig maradtak. Már is méregetni kezdtem, a többieket, felmérve külsőre kikkel kell megmérkőznöm a következő körben és vajon mi lesz az? Lassan végigsétáltam a termen, csizmám szinte kopogott a talajon. majd elindultam, hogy visszavegyem fegyvereim.
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

Vizsgaközpont Empty Re: Vizsgaközpont

Témanyitás  Kenshiro Karu Kedd Jún. 26 2012, 02:23

A kék ruhás egy furcsa mosollyal fél pillanat alatt a földre küldött. Tudtam, hogy nem egyen rangú ellenféllel állok szemben! Felpattantam és egyből harcállásba helyezkedtem, de ekkor jött csak az igazi meglepetés. Kiderült, hogy ezek a srácok mind Chuuninok és ez csak egy feladat volt a vizsgán! Őszintén szólva ez a beépített feladat nem lepett meg. Felmérik a geninek képességeit. De a második emberkének beugrottam a csapdájába még én is. Hitelesen adta elő annyi szent. Aztán egy számomra érdekes jutsuval amiről igazából már hallottam vagy olvastam nem is emlékszem pontosan, de valahogy a központhoz teleportáltak minket. Ez volt életem első teleportálása. Érdekes érzés, de most nem csinálnám újra egy darabig. De ez felkeltette az érdeklődésemet! Elhatároztam, hogy többet fogok megtudni a teleportálásról és titkairól!
A központnál a fiúk elköszöntek mindenki a maga módján. Sendo még hozzátette, hogy majd később találkozunk. Minden esetre valóban kevesen fejezték be eddig a vizsgát és az idő nem sokára lejár. Így vettem a fáradtságot és én is besétáltam lassan az épületbe. Bent pár genin volt végig fürkésztem az arcokat igyekeztem megállapítani ki mennyi chakrát vesztett illetve mennyire fáradt ki! Aztán odatámaszkodom az egyik falhoz és várok! A fegyvereimért és a kabátomért nem sokára elindulok, ha nem lesz más teendőnk!
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Vizsgaközpont Empty Re: Vizsgaközpont

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Szomb. Jún. 30 2012, 17:36

// Mindenki //

Miután mindannyian feldolgoztátok a sikert egy köpcös vén Jounin jelent meg a várakozó teremben, ahová küldtek titeket nemrég. -Hm. Több továbbjutóra számítottam. Azt hittem legalább tízen lesznek. Na de van még egy óra hátra! Várják meg türelemmel ezt kérem és addig vegyék át a felszerelésüket a szomszédos teremben. -Majd ujjával egy kisebb teremre mutatott, ahová szó nélkül átmentetek és visszakaptátok a ruhákat, fegyvereket, tekercset és egyéb tárgyaitokat pár Chuunintól. Mikor visszaértetek már egy hatalmas terített asztal fogadott titeket rata megannyi finomsággal és frissítővel. -Fogyasszanak nyugodtan! Ma már nem lesz több harc vagy vizsga. Megérdemlik.- Utolsó szava után rátekint megint az órájára, majd rátok. Izgatottnak tűnik a vizsga vége miatt.
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Vizsgaközpont Empty Re: Vizsgaközpont

Témanyitás  Aono Takefumi Szomb. Jún. 30 2012, 19:36

Egy éjszaka a gyengélkedőn bőven elég volt ahhoz, hogy a srác felépüljön a madárbetegségéből. Így mint ahogy az lenni szokott eljött a reggel és egyben a vizsga első szakaszának második és egyben utolsó napja lévén a versenyzőknek egy napjuk volt teljesíteni a távot. Szerencsére Take-chan ezt rögtön jó pár órával az indulás után letudta egy szárnyas expressz postás segítségével. Ugyan az út és az egész nagy kaland nem volt zökkenőmentes de sikerült és ez volt a lényeg. Na szóval visszatérve a reggelhez megszokott sportjának és kedvenc időtöltésének szentelte minden energiáját röviden, aludt. Így mentek az órák és mire lassan dél felé járt az idő az egyik orvos úgy látta jónak, ha felébreszti a stílusosan célba ért genint. Oka mindössze azért volt erre, mert kezdtek befutni a maradék résztvevők, akik nem haláloztak el borzalmas kínok között. Némi rossz kedvel dobta le magáról a takarót és bújt szandáljába, hogy az amúgy egész komfortos helységet elhagyva visszatérjen oda ahol előző nap átvonszolták. Attól nem kell félni, hogy egy szál gatyában vagy anélkül parádézott hisz ruhástul aludt akkor meg nem volt szükség öltözésre nyilván. Sajnos a vizsgából vissza volt még pár óra így kénytelen volt ledőlni egy közeli sarokba további szunyókálásra, mert ha megteheti, akkor miért ne tenné.


Pár órával később!

Lábdobogásra, ujjongásra és egyéb győzelemtől mámoros hangokra ébredt. Ezek a különféle hangeffektek nem csak azt jelezték, hogy ideje felkelni de azt is, hogy ideje őket lesöpörni a föld színéről, amiért az előbbi dologra felhívták szíves figyelmét. Ám nem volt itt az ideje a vérengzésre. Szépen leporolta magát, megtámasztotta a falat, és mint aki ott sincs gyakorlatilag beépült a falba, gondolta ő. Édes mindegy alapon, állva is tudott aludni egy bizonyos mélységig, csak sajnos eme tehetségét nem tudta villogtatni ugyan is egy nagydarab feltételezhetően vizsgáztató vonult be eléjük. Micsoda gyönyörű és fülbarát tömör monológot adott elő, hogy a srác komolyan hálás volt. Illetve feljegyezte, hogy mivel még egy óra van vissza a vizsgából, valakinek szétrúgja a seggét, amiért ideje korán keltették fel. De csak később, előbb össze kell szedni a felszerelést. Nyűgösen elvonszolta magát a kis terembe, amelyre oly nem szépen mutogattak, mint az amatőr tolvaj, akiről lerítt, bizony le fogja nyúlni a szajrét. A termes szobában vagy éppen a szobás teremben jó öreg - de nem korilag - shinobik ültek, akiktől vissza lehetett kérni az elkobzott árut. Take szépen odavonszolta magát az egyikhez álmatag hangon elmotyogta a nevét, majd miután megnézte, hogy mindene megvan kivonult a szobából. Kint aztán visszakerült a láncing az alkarvédő, sőt még a fegyverek is a helyükre. Lepecsételgetés és felcsatolgatás után ideje volt megnézni vajon drága jó barátai is megérkeztek e már. Nos az egyik delikvenst rögtön kiszúrta. Miru-chan elhagyhatatlan szőrgombócával is a jelenlévők között volt. Ezen információ tudatában pedig, hősünk nem tudta megállni, hogy ne vágjon egy jó nagyot az említett személy hátára, amíg az nem figyel. A kaja most mellékes volt. Fő a szórakozás és hogy akkorát sózzon barátjára, hogy az garantáltan orra essen. Ez amolyan tipikus Takefumi féle üdvözlés volt.
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Vizsgaközpont Empty Re: Vizsgaközpont

Témanyitás  Kitori Musato Vas. Júl. 01 2012, 16:13

Kait követve rohantunk végig a lefelé lejtő szakaszon. A távolban egy nagyobb épület körvonalazódott ki és ez bizony örömmel töltött el. A figyelmem ennek következtében jelentősen lankadt, ami akár katasztrófához is vezethetett volna, de szerencsére nem történt semmi ilyesmi. Úgy futottunk, mintha korbáccsal kergetnének, ami elég bizarr látványt nyújthatott. A hatalmas kapu előtt két taktikai mellényes alak állt és, amint megérkeztünk unott arccal elmonoloigázaltak néhány mondatot:
Na azt hittem többen már nem is jönnek! Már halálra untuk magunkat a várakozásban, de azt hiszem ti vagytok az utolsó továbbjutók. Fáradjatok a várakozóhelységbe. A többiek már tűkön ülnek, hogy elkezdhessék a sorsolást.
Mi lennénk az utolsók? Hát a hatásos érkezés összejött még, ha nem is terveztem. Már nem is hitték volna, hogy van valaki odakint, aki elér idáig is sikerült meglepetésszerűen, betoppanunk. Lenyűgöző! De milyen sorsolásról is hablatyolt…?
Nem fordultam vissza megkérdezni a dolgokat. Beléptem a helyiségbe és nagy mosollyal az arcomon kerestem valakit, aki felvilágosíthat a helyzetről…

Kitori Musato
Kitori Musato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 450
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Itt-ott amott, ahol éppen szükséges...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Vizsgaközpont Empty Re: Vizsgaközpont

Témanyitás  Kenshiro Karu Vas. Júl. 01 2012, 16:21

Egy öreg jelent meg aki közölte, hogy legalább tíz emberre számított. Hát mit is lehet erre mondani. Én pedig azt hittem, hogy a társaságnak legalább a fele át fog menni a rostán. Amikor még a bejáratoknál vártunk akkor legalább százan voltunk ha nem többen. Az a tömeg ehhez a pár emberhez képest gigászi volt. Aztán egy másik helységben átvehettük végre a cók-mókjainkat. Addig én csak csendben pihentem és ellazítottam az izmaimat közben felmértem a termet, hogy kikből lehet ellenfél a következő próbán. A fiúk akik velem jöttek egész ügyesek és kitartóak. A többiekről viszont lövésem sincs, hogy milyen eleműek illetve, hogy milyen típusú jutsukat használnak.
Egy magasabb konohai shinobi odasétált az én kis 'csapat társamhoz' akivel együtt mentünk végig az első fordulón. Nocsak a fiúnak társa is van?!
Érdekes fordulatok minden esetre odaléptem a pulthoz és átvettem a kis dobozban a fegyvereimet illetve a kabátomat. Amikor már mindent le ellenőriztem, hogy hibátlan-e akkor az öreg shinobi egy vacsorára invitált minket a kabátomat még nem vettem fel. Mi tagadás éhes vagyok valóban, de most nem szabad tele tömnöm magam. A szememmel megkerestem a kusagakurei shinobit...
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Vizsgaközpont Empty Re: Vizsgaközpont

Témanyitás  Shiren Hétf. Júl. 02 2012, 10:05

// Muszáj volt írnom, de nem tudok sűrűn feljönni //

Egy öregebb férfi jelent meg a várakozó kis csapat előtt. Voltak páran, és Mirubi sikerrel nyugtázta, hogy mind a kettő csapattársa sikerrel teljesítette az akadályt. Ugyan, nem ment oda megszólítani őket, de mardosta a kíváncsiság, hogy vajon Ők milyen akadályokkal találtál szemben magukat? De nem tette. Éhes volt, és fáradt. Igaz, nem pocsékolt sok chakrát, de kimerítő dolog volt és a végén ez a csavar. Hogy a Kopasz az egy Chuunin lenne? Ez roppant érdekes volt. A sikere és a váratlan események feldolgozása után, a köpcös emberke beszéde után, mindenki ment a felszereléséért. Mirubi is így tett. Nem kereste a szemkontaktust, de próbált a lehajtott feje ellenére is némi információt szerezni az ellenfeleiről. De lehet, hogy már nem is lesz semmi harc. Ahogy azt a Kopasz is mondta - akiben nem feltétlenül lehet megbízni - itt most az nézik, hogy mennyire alkalmasak Chuninnak. Ahogy ezeken gondolkodott Mirubi elrakta a cuccait:

Felvette az ütött-kopott táskáját, amibe beletette a:
- Szerszámkészletét.
- A kettő (2) Fuuma Shurikent.
- Az öt (5) Füstbombát.
- Egy (1) Nagy Üveg Chakratintát.


A többi cuccát pedig a négy tekercsébe pecsételte és azokat feltekerte a lábára és az alkarjára. Mind a négy tekercs kicsi volt és szürke szegélyes. Csupán a háromszöggel és négyzettel megjelölt fadarab volt némi különbség.

A tekercsekben le van pecsételve:
- Hat (6) kunai a négyzettel megjelölt tekercsben a bal lábára tekerve. Kettő (2) kunai pedig a bal, és a jobb szandálja és a lába közé beszorítva.
- 20 senbon a háromszög mintás tekercsben, feltekerve a bal alkarjára.


A maradék kettő tekercset, eltette a táskájába, hogy ha szükség lesz rá, akkor majd elővegye.

Ami közvetlen nála van a zsebeiben:
- Hátsó, jobb farzsebben egy (1) Shuriken.
- Hátsó, bal farzsebben öt (5) Robbanó jegyzet.


Hát igen. Mirubi imádja a fegyvereket és biztonságban érzi magát, hogy ha minden a helyén van. Ahogy elpakolta a cuccait, eltelt tíz perc. A lepecsételéssel több mint négy órát foglalkozott, így nem kellett újra megtennie ezt a műveletet. Volt ideje egy kicsit enni és inni. Jól feltankolt, de nem evett sokat. A kísértés nagy volt, hogy tömje meg magát, de mértékkel fogyasztott és várta a folytatást.
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Vizsgaközpont Empty Re: Vizsgaközpont

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Hétf. Júl. 02 2012, 19:25

// Tudom hogy nem írt mindenki de úgyis látni fogjátok. //

Végül letelt a vizsga teljesítésére kiszabott idő és végül nyolcan értetek célba. Kai és Musato közösen ért be míg egy ismeretlen rejtélyes alak még előttük, így alakult ki a végeredmény az első fordulóban. Miután mindenki kifújta magát és felvette a felszerelését a kis csapatott a főterembe hívták át, ahol a pódiumon maga a Raikage várta őket. Jobbján Hatake Kakashi a híres másoló Ninja, míg bal oldalán Temari a Kazekage nővére foglalt helyet. A már megismert köpcös kumogakurei Jounin pedig egy dobozzal állt az impozáns trió előtt. Mikor megálltatok a Hamacho klán feje felállt és beszélni kezdett. -Gratulálok a sikeres első feladathoz! Mint észrevettétek páran, rengeteg beépített feladatot raktunk az első vizsgába, mely nemcsak a túlélési és tájékozódási képességeiteket mérte fel, hanem egyben diplomáciai és intelligenciai feladat is volt. Csak nyolcan maradtatok de ez nem jelenti azt hogy már megkaptátok automatikusan a rangot. Még hátra van egy nagy feladat mely során egymás elleni harcban kell bizonyítanotok méghozzá Kumogakure legnagyobb arénájában! Minderre egy hónap múlva kerül sor hogy kipihenjétek magatokat és fel tudjatok készülni az ellenfeleitekre.- Itt tartott pár másodperces szünetet, míg végigpásztázta tekintetével a termet. - Az utolsó feladaton jelen lesznek a szövetség és az országok fejei, a barátaitok, mestereitek és azok is akiket védelmezni fogtok majd egyszer, mint elit shinobik. Most átadom a szót Minohinak, aki már fogadott titeket és levezeti a sorsolást.- Itt a köpcös Jouninra mutatott. -Köszönöm Raikage sama! Nos a dolog egyszerű. Mindenki húz egy cetlit a dobozból és ez alapján rajzoljuk fel a sorsolási ágat. Mivel nyolcan vagytok a győzelemhez majd három meccset kell nyernetek. Viszont a vereség vagy a győzelem nem jár automatikus Chuunin ranggal vagy a vizsgán való bukással. Ki fogjuk alaposan elemezni kik érdemesek a rangra! Nos akkor kezdjük!- Magyarázta fontoskodva majd Kai elé lépett, aki elsőnek húzott és így ment végig, a sort Sendo zárta. Pár másodperc múlva meg is született az ábra.


1. K. Mirubi-S. Shiro
2. A.Takefumi-N. Kai
3. D. Sendo-K. Musato
4. K. Karu-Y. Hitaro

1. nyertese a 2. nyertesével és 3. nyertese a 4. nyertesével mérkőzik.

// Y. Hitaro NJK, ha valaki nem jött volna rá. Az első vizsgának végleg vége. A sorsolás Arany Ászok jelenlétében zajlott, reklamáció kizárással jár. Augusztus elsején folytatjuk, majd kapjátok az infót. +12 chakra a jutalma mindenkinek! Írjátok vagy valaki írja fel nektek! //


Feljegyeztem minden bent maradt vizsgázó adatlapjára a +12 ch-t! ~ Senju Hashirama
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Vizsgaközpont Empty Re: Vizsgaközpont

Témanyitás  Kitori Musato Kedd Júl. 03 2012, 11:17

Az egyik férfi, akihez odamentem kérdezősködni, nagyjából beszámolt a helyzetről. Elmondta hol vannak a többiek, hol találom meg a fegyvereimet és a többi. Széles mosollyal köszöntem meg a tájékoztatását és a fegyvereim felpakolása után meg is kerestem az ebédlőt, ahol a többiek éppen tömték magukat. Nem lepett meg, hogy a két csapattársam Take és Miru-chan is a jelenlévők között helyezkedik el. És ahogy látom már megtalálták egymást… Nekik vajon hogy alakult a vizsgájuk? Majd megkérdezem…
Odasétáltam hozzájuk és egy gyors köszöntés után leültem tömni a bendőmet az egészen finomnak igérkező ételekkel. Egy-két kérdést intéztem feléjük, de az örömmámor miatt, hogy sikerült az első forduló, nem vittem túlzásba az érdeklődést.
A főterembe invitáltak mindenkit, ahol egy kisebb színpadszerűségen egy tekintélyt követelő alak állt. Jobbján a másoló ninjával. Mellettük még néhány „jelentéktelenebb” ember helyezkedett el. Az egyik kunoichi kezében egy doboz rejtőzött. Tippelhetek? Most lesz az a bizonyos sorsolás..?
- Gratulálok a sikeres első feladathoz! Mint észrevettétek páran, rengeteg beépített feladatot raktunk az első vizsgába, mely nemcsak a túlélési és tájékozódási képességeiteket mérte fel, hanem egyben diplomáciai és intelligenciai feladat is volt. Csak nyolcan maradtatok de ez nem jelenti azt hogy már megkaptátok automatikusan a rangot. Még hátra van egy nagy feladat mely során egymás elleni harcban kell bizonyítanotok méghozzá Kumogakure legnagyobb arénájában! Minderre egy hónap múlva kerül sor hogy kipihenjétek magatokat és fel tudjatok készülni az ellenfeleitekre.
Van egy teljes hónapunk? Addig össze kell szednem magam, ha Chunin akarok lenni.
A férfi folytatta:
-Az utolsó feladaton jelen lesznek a szövetség és az országok fejei, a barátaitok, mestereitek és azok is akiket védelmezni fogtok majd egyszer, mint elit shinobik. Most átadom a szót Minohinak, aki már fogadott titeket és levezeti a sorsolást.
-Köszönöm Raikage sama! Nos a dolog egyszerű. Mindenki húz egy cetlit a dobozból és ez alapján rajzoljuk fel a sorsolási ágat. Mivel nyolcan vagytok a győzelemhez majd három meccset kell nyernetek. Viszont a vereség vagy a győzelem nem jár automatikus Chuunin ranggal vagy a vizsgán való bukással. Ki fogjuk alaposan elemezni kik érdemesek a rangra! Nos akkor kezdjük!
Az előbbi fickó lenne a Raikage? Hát… ezt azért nem néztem volna ki belőle, bár mondjuk Kakashi-san is csak mellette áll és eddig meg sem szólalt, szóval biztos valami nagy ember lehet, de akkor Raikage? Na, mindegy…
A sors fintora, hogy pont Kaiial kezdték a sorsolást, amikor elém ért haboztam egy keveset és imádkoztam, hogy valami könnyű ellenfél legyen az első, majd végül húztam. Az emberke továbbment és amikor már mindenki húzott feszült csend bontakozott ki. Ez néhány percig tartott a sorsolás eredményének kihirdetéséig. Az ellenfelem: D. Sendo és a harmadik körben fogok harcolni. Már csak az a kérdés, hogy az imám meghallgattatott-e és tényleg gyengusz az ellenfelem, vagy valami erős genin?
Elköszöntem Kaitól, biccentettel majdani ellenfelemnek és gondolataimba merültem.
Eltelt még egy kevés idő és lassan mindenki elindult haza, így hát én is útnak eredtem, fejemben minden a leendő ellenfelem körül járt. Miket tud és ehhez hasonló kérdések…

Kitori Musato
Kitori Musato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 450
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Itt-ott amott, ahol éppen szükséges...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Vizsgaközpont Empty Re: Vizsgaközpont

Témanyitás  Itanashi Kedd Júl. 03 2012, 11:27

A központban való várakozás elhúzódott egy ideig, mely nyugtató érzés és idegtépést is jelentett egyszerre. Ekkor bejött egy férfi, aki bejelentette, sikeresen teljesítettük az első vizsgarészt, a következő feladatig egy hónapunk van felkészülni, ami nem lesz más, min egy egy elleni harc. Megláttam a nevem, és az ellenfelem nevét, valami Musato lesz az ellenfelem. Kíváncsi voltam, melyikük lehet az. A harc nagyon felkeltette az érdeklődésem, alig vártam már, hogy összemérjem másokkal a tudásom. A felszerelésinkért is lehetett menni, siettem, nem akartam nagy sorba kerülni, bár ahogy elnéztem a benn lévőket, nem kell sokat toporogni a cuccaimért. A kijelölt pulthoz álltam, ahol visszaadták.
- Neve? - kérdezte a pultos
- Djuka Sendo. - válaszoltam. a pultos hátrafordult, majd egy kis dobozt vett elő, rajta a nevemmel. A dobozban volt a két tekercsem, melyben a fegyvereim, valamint a virágok voltak. Majd külön visszakaptam az alkarvédőmet, melyet egyből felcsatoltam, a naginata-m, és a katana-m. Félreálltam, majd a tekercsemből előhoztam a shurikeneket, kunaiokat, és a többit, leellenőrizve, hogy megvan e minden. Stimmeltek. Most akkor 1 hónapom van felkészülni a harcokra, a lehető legjobbat akartam nyújtani, így sokat fogok edzeni az elkövetkezendő időben.
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

Vizsgaközpont Empty Re: Vizsgaközpont

Témanyitás  Aono Takefumi Pént. Júl. 06 2012, 10:50

Kaja, pia már csak a melódia hiányzott. Közel fél napnyi vagy kicsivel több koplalás után kellett már az evés. Bár helyesbítve volt az huszonnégy óra is, tekintve a gyengélkedőn töltött időre egy bizonyos vizsgáztató által ért megrázkódtatás miatt. Eme lényegtelen idő kiesést pótolva, zabált mint egy állat. Persze addig, amíg el nem kezdődött a szokásos ceremónia. Gratulálunk mindenkinek és a többi és a többi. Ez volt a harmadik alkalom, hogy végig kellett hallgatnia ezt a fölösleges szövegelést. Az elmúlt alkalmakkor annyi különbség volt, hogy nem egy izom kolosszus szónokolt, na meg volt némi eltérés a szövegekben. Egyetlen és egyedüli érdekességként, mindig a feladatok szolgáltak, hisz azok változóak voltak. Ami viszont még nagyobb meglepetés volt, hogy az általában a vizsga végén lévő harcok mindjárt a második körben foglaltak helyet. Kitudja lehet, hogy ezúttal egyel kevesebb feladaton kell átszenvedniük magukat. Elvégre itt a közeledő háború, amitől enyhén szólva szikrázik a levegő, bár a csendes hétköznapokon ez annyira nem érezhető. A másik, hogy nincs előírva, hogy három feladatot kell tartani. Mindez azonban jelentéktelen volt. Takefumi végigtekintett talán most először az első kört teljesítőkön és meglepetten látta, hogy a rengeteg jelentkező pusztán nyolc főre lett leredukálva. Ilyen se fordult elő mostanában az biztos. Bár kitudja az utóbbi három vizsga kimaradt az életéből. Csapattársai sikerét egy szimpla mosollyal nyugtázta a bajsza alatt, ami nem volt neki, de ilyen ez a mondás. Végül aztán persze rátértek a sorsolásra. Mindenféle modern kütyüket nélkülözve feltételezhetően a kevés létszámra hagyatkozva egy dobozból történt. A vizsgáztató végig járt a dobozzal, majd mikor hősünkhöz ért amaz jól beletúrt, majd nagy kutakodás után kihúzta a kettes számot. Ezzel nem tudott mit kezdeni csak a legvégén, mikor számon kérték rajtuk mit húztak. Az első ami egyértelművé vált, hogy nem társaival és egyben jó barátaival kell megküzdenie a másik, hogy ellenfele ezen ország képviselője akiről nos egyértelműen nem tudott semmit. Az események végére érve mindenki mehetett amerre látott hisz a vizsga csak egy hónap múlva folytatódik elég időt adva a versenyzőknek a felkészülésre. Take-chan a turista életmód mellett döntött, hisz nem szívesen járta volna be újra azt a távot mint legutóbb, na meg szeretett volna helyben felkészülni a vizsgára. Kivételes döntés volt ez. Hiába lett erősebb és dönt ki fákat puszta ököllel, tud ő jobbat is ha csiszol képességein. Már csak azt kell kitalálnia hogyan.
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Vizsgaközpont Empty Re: Vizsgaközpont

Témanyitás  Shirogane Shiro Kedd Júl. 10 2012, 00:23




Az idő gyorsan telt, vagy csak én tudtam lassan megemészteni, hogy tényleg vége és tényleg benn vagyok, azonban a végére csak nyolcan maradtunk, és ahogy elnéztem, országunkat nem sokat erősítették, de legalább Kai bejutott. Az viszont elszomorított, hogy Kagerout sehol nem láttam, ráadásul friss barátaim sem, akikkel egészen pár méterrel a cél előttig együtt jutottunk. Bűntudatom van, mert nekik köszönhetem, hogy bejutottam, de ők most nincsenek itt. Talán, ha én mentem volna abba az irányba, most én hiányoznék, és ők örülnének itt a helyemen...
Most már mindegy, az biztos, még egyszer meg kell köszönnöm nekik. Magammal viszont elégedett vagyok, mert képes voltam idáig eljutni. Talán nem is vagyok olyan hasznavehetetlen, nem igaz, Akihiko?
Ahogy visszamosolyog rám biztatóan, én is elmosolyodom. Már nem rémiszt meg, mikor utasítanak, szedjem össze a cuccaim, amelyet megteszek, és mindent visszaszerzek maradéktalanul. Csak akkor érkezik vissza a gyomromba a gombócka, aki szintén szünetelt egy keveset, mikor előkerülnek a vizsgát biztosító jouninok, s kisorsolják az ellenfelem. Valami Mirubi nevű srác az, konohai, s fogalmam sincs, mire számíthatok tőle, de nem úgy néz ki, mint aki most tévelyedett ki az akadémiáról, márpedig én majdnem hogy azon a szinten állok... A vizsga viszont csak egy hónap múlva folytatódik... Talán ideje lenne beszélnem valakivel az alapvető problémámról ...
Shirogane Shiro
Shirogane Shiro
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 45

Tartózkodási hely : Akihikoval


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 254

Vissza az elejére Go down

Vizsgaközpont Empty Re: Vizsgaközpont

Témanyitás  Nireiko Kai Pént. Júl. 13 2012, 00:25

Pár percig kellett győzködnöm magamat, hogy oké, vége van, mert nem igen akartam elhinni. Ahhoz képest, hogy átvágtuk magunkat tényleg a bonyolult részén ennek a dzsumbujnak, igazából amit mi végigcsináltunk a társammal, az annyira nem is volt nehéz. Jó, oké, ha nem rendelkezünk a megfelelő tájékozódási képességekkel és nem akarjuk annyira elkerülni az összezördüléseket, akkor alakulhatott volna másként is. De nem, nem alakult így és igazából csak egy mérges Maci Lacit kellett kikerülni. Igaz, ahogy körbenézek a túlélők között, eléggé érdekes látvány fogad. 8? Mi a fene, jóval többen voltunk annak idején, tegnap. De Shirou itt van, ezt megkönnyebbülten látom. Viszonylag sértetlenül ő is. Aztán történik, aminek történnie kell. Szentbeszéd, cuccvisszavétel, majd a sorshúzás. Nem tudom, mennyire lehet ezt most szerencsehúzásnak tekinteni, de majd meglátjuk. Egy konohai neve állt a cédulán. Megkerestem a tekintetemmel, hogy melyik lehet az, majd biccentettem neki egyet, hogy majd találkozunk a harctéren. Végül közölték velünk, hogy egy hónap múlva folytatjuk a meccset. Rendben van, addig le lehet nyugodni, lehet gyakorolni kicsit. Remek. Vetettem egy oldalpillantást Shiroura. Szegény, eléggé elveszetten nézett ki a fejéből. Mondjuk, ahogy észrevettem, ez nála elég gyakori. Na mindegy, majd ha elbocsátanak minket, akkor beszélgetek vele kicsit.
Nireiko Kai
Nireiko Kai
Játékos

Tartózkodási hely : Kumogakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 201

Vissza az elejére Go down

Vizsgaközpont Empty Re: Vizsgaközpont

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.