Aranyköpések

+20
Unazaki Ashura
Shimura Danzou
Orochimaru
Tsunomi Ai
Hirano Reina
Djuka Munfurawa
Djuka Orimi
Terumi Mei
Koreko Rui
Namikaze Minato
Kenta Koizumo
Inetsushi Ai
Kagemare Kuzomi
Hidan
Uchiha Itachi
Huramino Saito
Jiraiya
Uzumaki Kushina
Shiren
Shikamaru(Inaktív)
24 posters
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Aranyköpések Empty Aranyköpések

Témanyitás  Shikamaru(Inaktív) Pént. Ápr. 06 2012, 05:22

Ezennel szeretném felhívni minden játékostársam figyelmét - akik esetleg ezzel még nem lennének tisztában -, hogy a fórum nyilvános, azaz bárki bármit elolvashat, kiidézhet és felhasználhat addig, amíg abból neki nem származik haszna. Egy előtörténet ellopása haszonszerzésnek számít, így az ilyen természetesen nem sorolható be a megengedett kategóriába. De ez csak egy példa volt. Mindenkit kérek éppen ezért, hogy ne háborodjon fel, ha esetleg egy általa leírt mondatot lát máshol, kiidézve.
Ennek a kezdeményezésnek elsődleges célja, hogy egy kis humort csempésszen a Gundanra. Persze nem csak humoros aranyköpések léteznek, vannak amik mélyre szántóak, mások pedig az elképesztő frappánsságukkal verekedik be magukat a kategóriába. Aztán olyan is van, amit senki sem tud, hogy miért szerepel ott, de valamiért senkit sem zavar.
A topik működését úgy kell elképzelni, hogy lesz egy szép kis kezdő post (ez), ami alatt lesznek szépen az összegyűjtött aranyköpések egy-egy kis megjegyzéssel, melyek dőlt betűvel lesznek megjelenítve. A topikban lehet majd kommentálni az egyes idézeteket, viszont megkérek mindenki, hogy legyen kulturált. Azért "merészeltem" egy ilyen dolgot elindítani, mert úgy gondoltam van annyira érett a Gundan társasága, hogy nem fullad botrányba ez a topik, ne kelljen átértékelnem ezen véleményemet...
A megjelenített aranyköpések mind-mind csak egy idézet, név és forrás nélkül. Arra kérek mindenki, hogy még ha fel is ismerné az eredetét, ne említse meg, nem azért vagyunk itt, hogy lejárassunk másokat, mert mindenki, még a legjobbak is követnek el hibákat - tőlük különösen ritka kincs egy-egy aranyköpés, de ezek nem olyanok, amiket illik felhánytorgatni. Persze, a legjobbak, azok elég jók ahhoz, hogy beismerjék és nevessenek saját bakijaikon, ha valaki felismeri a saját idézetét, és úgy gondolja, hogy felfedi az alkotója (azaz önmaga) kilétét, akkor ezt saját felelősségre megteheti.
Aranyköpést lehet beküldeni, nem csak én fogom bővíteni a listát, viszont minden általatok talált idézetet (nem muszáj sajátnak lenni, lehet egy másik karakteré is) PM-ben kérek . Azaz, nem ide a topikba, hanem nekem küldjétek el, megjelölve azt is, hogy honnan származik, ide célszerű egy linket is beszúrni. Ez azért szükséges, mert sokszor a szövegkörnyezet is számít, hogy mennyire "üt egy köpés", úgyhogy szükség esetén akár ki is egészítem az idézetet, vagy éppen lehagyok belőle.
A témával kapcsolatos összes jogot magamnak tartom fel, azaz én fogom elbírálni, hogy a küldött idézet idevaló-e, vagy sem, kérem senki se reklamáljon, ha esetleg nem találja meg majd beküldött aranyköpését a listán, minden levél el lesz olvasva és bírálva, és igyekszem majd jelezni is, hogy bekerült-e az adott szövegrészlet.
Azt hiszem mindent elmondtam...








Aranyköpések a la Gundan


"Ezt bizonyítja az is, hogy a konohai bemutatkozott. ...-nak hívják. Nem tudom, ez a valódi neve, bár nem értem, miért ne mondaná el a rendes nevét, úgy se számít sokat. Kivéve, ha hazudik." - Hmm, nekem ez kicsit zavarosnak tűnt első olvasásra. De bevallom, hogy másodjára is. :/

"Akadémiai évek: Apám beíratott a ninja akadémiára, mert ő is ninja volt. Már első napon verekedésbe keveredtem. A többi nap sem telt másképp, de ezektől függetlenül nagyon jól tanultam, kiváló volt az átlagom. Nem volt sok barátom így az egész napot az edzésre fordítottam. Nem beszéltem senkivel, esetleg csak annyit, hogyha kérdeztek, válaszoltam." - Motiváció kirészletezve, életszerű leírása az iskolai éveknek, jellem a la Sasuke. A tökéletes előtöri!

"komolynak mondható személyisége és az is, meg fontolya lépéseit. Érzéseit nem nagyon mútatja (föleg lányok ellöt) de valami ért ki alakult bene az a világ kép, hogy ö neki kell uralnia a világot persze nem momdja el senkinek" - O.o Még szerencse, hogy nekünk sem momdja el... Így néz ki egy logikusan felépített jellemrajz!

"Mikor magamhoz tértem 1 kórházban voltam és a sensei ült az ágyam mellet mikor felkeltem csak annyit mondott- felkelté már 1 napja alszol- 1 mosolyt-erőt tettet látszót rajta, hogy valami nem stimmel. Majd rá kérdeztem Mayre a sensei azt mondta, hogy csak én éltem túl az akciót ez tett már nem bírtam ki sírtam. A sensei meg torbált meg vigasztalni, hogy a sorsnak más terve van velem." - Bárcsak annak a sorsnak tényleg más terve lett volna... :/ Bár nem szokásom a helyesírás miatt szurkálódni, de ami sok, az sok!

"Szoknya nadrágot visel általában feketét mind a 2 fülében, van 2db fülbevaló, 2 nyaklánc, ami egykor a nagymamám é volt." - Hát, na... biztos kedveli az extravagáns stílust. Aki a fülében szoknya nadrággal mászkál, arra nem mondhatod, hogy átlagos.

"Ott nyalogatta az arát az érdes nyelvével." - Jelenlegi kedvencem! Nem, nem egy hentai frpg-ről szedtem...

"Egyik srác sem éppen ronda. Mi több, az egyik igazán helyes! Vajon milyenek lennének meztelenül? Vagy nem is... vérző sebekkel, cafatokban lógó ruhákban, amint egymás belsőségeiben taposnak. Óóó! Én ezt nem bírom, micsoda feszültség!" - Ezt a karaktert egyszerűen nem lehet eltéveszteni, annyira tipikus!! Smile

"Az ínycsiklandó illatok szinte nyalogatták az érzékszerveit." - Elképzeltem, ahogy az illat megnyalintja húsos nyelvével a SZEMEMET! O.o

"Vöröske bizony felvont bal szemöldökkel szemlélte a közeledő macskát, avagy Chee-t, aki hozzádörgölődzött a lábához, s meg
kell hagyni, hogy elég érdekes érzés volt ez. - Szia, Cica. Van gazdád?"
- Domina... ^^"



Második felvonás



"
- Kisasszony... Szeretném eloszlatni a kételyeit affelől, hogy az imént
történtek mögött bármi fajtalan szándék bújna... Ha ez megnyugtatja,
szigorúan anatómiai szempontból vizsgálva, se ruhán keresztül, se annak
hiányában nem találtam, találom nemileg ingerlő jelenségnek az emlőit,
azazhogy nem váltott ki semmiféle hormonális reprodukciót a látványa" - Zseniális! Very Happy

"Úgy belenyilalt a fájdalom hogy azt hittem nekem itt végem. Feltápászkodtam. Erölködtem. A chakrával együtt egy lágy szellő hagyta el a végbelemet. És elindultam."- A sok bab hatása lehet ^^"

"...Hangrejtekben apám, már kiskoromban meghalt, egy küldetésben Pain ellen.Anyám talált egy férfit, akit szeretett.Engem sokszor megütött, míg be nem irattak, az Académiára.Nagy örömmel fogadtam a hírt, hogy nem kell tovább velük lennem, mivel távoli vidéken laktunk, béreltek nekem 1 házat.6 évesen már egészen önálló lettem, elsajátítottam több Jutsu-t , és sőt még főzni is megtanultam.Ahogy teltek, múltak az évek,elérkezett a Genin vizsga(<---Remélem jó így ^^')Tőlem pontosan két Jutsu-t kértek:
-Egy Clone Jutsu
-A másik pedig egy szabadon választhatott, bábún bemutatható támadó technika.
A Clone jutsu könnyen ment, azonban a támadó felgyújtotta a fél Académiát, viszont a vizsga biztosok ennek ellenére átengedtek.
Mikor először hazanéztem, az első az volt, hogy anyám átölelt, és könnyezve ezt mondta:
-Hiányoztál kicsim...-Majd miután már sokszor is megölelt, ezt mondta:-Kicsim, Tonketet (a szeretője anyámnak)arra kérték, hogy párbajban végezzen veled.a párbaj addig tart míg az egyikőtök meg nem hal.Azt szeretnénk ha önkéntesen megadnád magad, hogy megölhessen, hisz úgysem nyernél.-Mondta kisírt szemekkel
-NEM!-mondtam sírva:-Nem hagyom magam.
-De kicsim te...........-Vágtam közbe szavába: Nyerni fogok!
este lefürödtem, vacsoráztam, majd lefeküdtem a szállásomon.
''Elérkezett a viadal napja'' gondoltam.
A hajamat fejemre tekerve vittem az arénáig.Majd szólítottak minket. Tonket szemében a halál különös lángja izzott.
Ekkor a bíró hangja megtörte megfigyelésem csendjét:
-HARC!!
Tonket shurikeneket dobott felém majd bevetette a sárkánytűz technikát.Én csak a falon futottam, miközben orvosi tűkkel dobáltam.Mivel sokat olvastam elsajátítottam a Chakra metszés jutsu-t. Kezeim színe feketére váltottak, és úgy rontottam anyám párjára.először a kezeiben zártam el a chakra szálakat, később a lábaiba.Majd bevetettem egy Genjutsut- amiben azt látta, hogy meghalok, és ő diadalmaskodik.Miközben ő csak állt és üvöltözött hogy nyertem én addig láncokból, egy démoncsapdát alkottam, ami csillag formában jelent meg.Majd egy kis mozdulattal meghúztam, a végét a láncnak melyből mellesleg tűk álltak ki, és cafatokra tépte Tonket.Azóta csak én vagyok, a "hidegvérű gyilkos" anyám szemében...1 évvel rá elvégeztem pár dolgot, és Tsunade-Sama tanítványa lettem...." - Tökéletes gyilkológép. Tapsika az írónak.

"Tűzbogyó: Csípős bogyók. A Tűzbogyó nedvei a szembe kerülve, vakságot okoznak. Kiszárítva és porrá őrölve fűszernek alkalmazható. Nagy mennyiségben fulladáshoz vezet." - Igen, általában ha valamiből sokat veszünk a szájba és úgy nyeljük le, megfulladhatunk ^^'


A hozzászólást Shikamaru összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 09 2012, 01:13-kor.
Shikamaru(Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás  Shiren Pént. Ápr. 06 2012, 10:15

ÚHHHHHH Very Happy Ezek ultra brutál dolgok XD
Még MÉG MÉG!!!
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás  Uzumaki Kushina Csüt. Ápr. 19 2012, 14:20

Looooool. Naka XD hátigen, köhm Very Happy
Örülök, hogy viccesnek tartjátok Naka gondolatait Very Happy (Mert néha még én is... oO Fura, mi?)
Uzumaki Kushina
Uzumaki Kushina
Adminisztrátor

Elosztható Taijutsu Pontok : Serpenyőnyi


Adatlap
Szint: S
Rang: Háziasszony
Chakraszint: Ostor ez a nő!

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Aug. 30 2012, 17:03

Átveszem a topicot. Ennek örömére fentebb olvashattok néhány újabb érdekességet.

ui.: Nekem küldhetitek el a továbbiakban az ilyen érdekes történeteket, jeleneteket, mondatokat.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás  Huramino Saito Csüt. Aug. 30 2012, 18:47

Úúúúúúúúúúúúúúúr isten, Sírva röhögök x''''D x'''D x''D

"Tonketet (a szeretője anyámnak)arra kérték, hogy párbajban végezzen veled.a párbaj addig tart míg az egyikőtök meg nem hal.Azt szeretnénk ha önkéntesen megadnád magad, hogy megölhessen, hisz úgysem nyernél."

xD xD xD xDxD xD xD xDxD xD xD xDxD xD xD xDxD xD xD xDxD xD xD xDxD xD xD xDxD xD xD xDxD xD xD xDxD xD xD xDxD xD xD xD
Ez komolyan jobb mint az Aranydzsugan ami egybelvasztotta a Rinnegant, Sharingant bijakugant és egy harmadik szemként (Tensin Han módra) jelent meg xD
Huramino Saito
Huramino Saito
Játékos

Tartózkodási hely : Az álom és a valóság határán, hol az édes rémálmok valóra válnak egy lány képében


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 511

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás  Uchiha Itachi Szer. Jún. 12 2013, 13:11

"... a nevem és konohábol származom.
Anyám hokake volt. én ugy születem hogy az egyik barlankban születem.
apám belém pecsételte a kilenc farku roka démont és belehalt.
anyámal élek és még mai naig életben volt mig Uchia Sasuke meg nem ölte .
boszut eskütem hogy megölöm, de közben rájötem hogy visza kel hozom a faloba hogy megbüntesék a mit tet." 



Azért azt figyelitek, hogy új rangunk is van Konohában: Hokake! XD


"Denka-mit keresel itt senki nem engedte hogy ide gyere, iskola után megverünk, téged meg apádat is.
na itt van az amit nem akartam. Fel idegesítetek ki zökkentve nyugalmambol.


TE SENKI HOGY MERED APÁMAT SZÁDRA VENNI??????.


kiabálva haladtam felé idegesen. Meg álltam előtte, és csak mosolygott. hátul a másik kettő meg röhögtek és ócsárolgattak. itt elegem lett be mostam egyet ennek a nagy világinak."
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás  Jiraiya Vas. Május 03 2015, 19:56

Ezt a beszélgetés a Chaten kaptam el:



XY: a Hari Jizou-t létre lehet hozni hónaljszőrzettel is?
Staff Tag: Elméleti alapon igen.
XY: elkapom az ellenfél nyakát, és szétszurkálom :3
Staff Tag: Csak a gyakorlatban nem sok haszna van ^^
XY: mondjuk Xy odafigyel magára, így ez a lehetőség sajna kizárva...:/
XY: és orrszőrrel? Aranyköpések Icon_biggrin
XY:  tökéletes meglepetés támadás: az orromból érkező szőrtüskékkel ledöföm az ellenfelem
Xy2: hát a hónalszörrel nem hadakoznék, elég büdi lehet xD Orrször pedig tiszta takony xD Csináld fanszörrel
XY: tőlem Aranyköpések Icon_biggrin
XY: de előbb meg kéne tanulnom a jutsut
XY: de nem XY-al. XY igazi hölgy
XY:  neki sehol sincs szőre

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás  Hidan Szer. Jún. 17 2015, 05:52

Kedves kis szösszenet egy szolnoki rajongómtól. Ne felejtsétek el elolvasni az adatlap alján található Kazinczy-díjas előtörténetet, mert sok minden kiderül benne róla a titkos életemről ^^
HidanFangirl
Hidan
Hidan
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Akatsuki
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Vas. Júl. 26 2015, 00:08

Ahogy már többen említették, az alábbi ET egyszerűen... zseniális! Ezért be kell kerülnie ebbe a topicba, hogy fennmaradjon a következő generációknak!




" A történet arról szól, hogy egy nagyon alacsony testmagasságú ninja megpróbálta meggyilkolni az egyik daimy?-t (nagy hatalmú japán hadúr), nevezetesen Uesugi Kenshin-t, azzal a módszerrel, hogy elrejtőzött az illemhely emésztőgödrében, ahol egy bambuszcsövön keresztül lélegzett, és amikor elérkezett az idő, hogy a daimy? a dolgát végezte, kardot vagy lándzsát döfött az alsó testébe. Uesugi néhány nappal később belehalt sérülésébe. "
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Aug. 13 2015, 07:52

Festői Kép a Sunagakurei Étkezésekről, Ínyencségekről.

"...törődött mosollyal hallgatja a két férfi közötti szóváltást. Mint egy rossz gyerek meg a háklis nagyapja... Bár a zord időjárás és a terméketlen talaj biztosan olyan kreativitást kölcsönöz a sunagakurei szakácsoknak, ami érdekes vagy épp bizarr ínyencségeket eredményez, valahogy cseppet sem vonzza az ötlet, hogy a Szél Országában rostokoljon. Nem is igazán érti, hogy Taka - aki szintén a Tél gyermeke - mit is akarhat egy ilyen fülledt, száraz és poros helyen. Bár maga is tudja, hogy mennyire abszurd és előítéletes az elképzelése, amikor a Rejtett Homokra gondol, lelki szemei előtt szikkadt, turbános embereket lát, akik vízipipát szívnak és homokízű vackokat esznek, külön helyet fenntartva az asztalnál groteszk bábjaiknak. Ő személy szerint sohasem szerette a homokot... Érzékeny bőre és orra, kánikulafóbiája és az ismeretlentől való kóros félelme miatt a sivatagos területeket, mint Sunagakure a Shinobi Világ segglyukaként könyvelte el magában..."



Ezt meg csak úgy Very Happy

"Nem igazán foglalkoztatott, a papi ideges ficergése, amivel megpróbálta elmagyarázni, hogy azért állt az utunkba, mert én beszóltam neki. Később mintsem ő megjelent. Szóval akkor ez az ember nem csak térsikló, hanem időugró is? Hurrá úgy tudtam ez lehetetlen, de látszik a fizika a Ninjákra nem vonatkozik."

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás  Inetsushi Ai Hétf. Szept. 14 2015, 15:35

Kis aranyköpés a chatboxban Very Happy






Inetsushi Ai : mondjuk zenével kezdek, de akkor is Aranyköpések Icon_rolleyes
 @ Hidan : Én pisiléssel
 @ Hidan : Aztán felkelek az ágyból
 Inetsushi Ai : oh, jól van
 Inetsushi Ai :  Embarassed 
 Rengar : wut?
 Rengar : az ágyadba hugyozol? Aranyköpések Icon_razz



XDDDDDD ~ Jira
Inetsushi Ai
Inetsushi Ai
Játékos

Tartózkodási hely : Konoha falai közt


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás  Kenta Koizumo Kedd Okt. 27 2015, 18:23

Alábbi, meglehetősen friss ET-nk feltétlenül kell ide. Az egyetlen negatívuma, amely miatt nem fogadhatják el, az a rövidsége, de erre a dőlttel kiemelt sorok magyarázatot adnak.

Egy kis faluból érkeztem, a szüleim születésem előtt meghaltak. Így a nénikémmel illetve bácsikámmal éltem egészen 11 éves koromig. A falum szomszédos volt Avarrejtekkel, és ebben az 
időszakban történt, hogy a Kilencfarkú Démon ellen harcoltunk... A bácsikám hősies halált halt azért, hogy megmentse az embereket a Kilencfarkú pusztításától. A nénikémről semmit nem tudok, van-e valakije vagy nincs? van kire támaszkodnia vagy nincs? Élmég-e vagy halott?-Nem tudom. Viszont ezekután megfogadtam, hogy nem fogok arra a sorsra jutni mint a szeretteim és másokért fogok élni,
Ez.. az én célom. Remélem egy nap viszonozhatom szivességét azoknak akik engem mentettek meg. És megfogadtam, hogy soha többé nem leszek egyedül! Azóta is ezeket az elveket követem.
Kenta Koizumo
Kenta Koizumo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 630
Elosztható Taijutsu Pontok : 40

Állóképesség : 180
Erő : 200
Gyorsaság : 300
Ügyesség/Reflex : 300
Pusztakezes Harc : 150

Tartózkodási hely : Szerdán


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 611

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Jan. 14 2016, 16:12

Egy elég művészi Aranycsula, ami még talán plusz chakrát is érne :DDD Ezt egy Pm-ben kaptam Very Happy


Figyellek, Látlak, Elkaplak
Ha posztot nem látok, felváglak (wtf?)
Bár tudom még van időd, s nem is kell sietned
Türelmemet mégis a várakozás eszi meg (WTF?)

Napok óta csak az Erdősségeket figyelem
Várva rá hogy ott egy poszt jelenjen 
De midőn még mindig nincs ott semmi 
Kénytelen lettem ezt a pm-et megírni

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás  Namikaze Minato Pént. Feb. 12 2016, 23:46

Ez egy Facebookos mesélés konzultáció alatt esett meg egy másik staff tag tollából. Very Happy 


mit csinált hogy ezt érdemli? Very Happy


a sensei most még tanítja, de utána visszahozom nála a leszarom köcsög vagyok stílust
hát szimplán ilyen a sensei
XD

muhahaha Very Happy

az árnyékban ül és fát eszik miközben Xy szétbassza a kezét XD

*>almát

XD
Ba*dmeg


Köszönöm, én voltam. Very Happy ~ Mei 
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Moderátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Yondaime Hokage
Chakraszint: Amennyi egy Hokakénak jár

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás  Koreko Rui Szomb. Feb. 20 2016, 20:13

Nézegettem a Bijuu leírást és ezt találtam a Kétfarkúnál: Bakaneko
Ez szó szerinti fordításban hülye macskát jelent. Very Happy Valószínűleg Bakeneko akart lenni, azt tényleg démonmacskának lehet fordítani.

Azt direkt volt, Karu miatt változtattuk meg :DD - Hidan
Koreko Rui
Koreko Rui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2230
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 980 (S)
Erő : 660 (A)
Gyorsaság : 750 (A)
Ügyesség/Reflex : 850 (A)
Pusztakezes Harc : 740 (A)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 2064

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás  Terumi Mei Vas. Május 01 2016, 01:05

[23:59:06 30/04/2016]    66Gramms : üdv

[23:59:17 30/04/2016]    66Gramms : sd

[23:59:19 30/04/2016]    Djuka Orimi : nah itt az új tag Very Happy Szia! Smile

[23:59:20 30/04/2016]    Akira : Hali

[23:59:32 30/04/2016]    Djuka Benji : na re

[23:59:36 30/04/2016]    Djuka Benji : Hali az érkezőknek

[23:59:43 30/04/2016]    Kenta Koizumo : hali mindenkinek

[23:59:45 30/04/2016]    66Gramms : előre elmondom shoppudenben most még csak a 100. résznél járok, de annyi spoilert tudok xd

[00:00:04 01/05/2016]    Djuka Benji : én meg 170. résznél, és nem csípem a spoilert

[00:00:08 01/05/2016]    Djuka Benji : Very Happy

[00:00:09 01/05/2016]    @ Terumi Mei : én 300

[00:00:11 01/05/2016]    Djuka Orimi : mostmár Benji is amióta itt van Very Happy

[00:00:20 01/05/2016]    Djuka Benji : Igen sajnos ORIMIXD

[00:00:20 01/05/2016]    Kenta Koizumo : színt váltani a nagy A betűt ábrázoló gombbal tudsz a chatben a szövegdoboz mellett

[00:00:22 01/05/2016]    Kenta Koizumo : hali

[00:00:25 01/05/2016]    Kenshiro Yori : Khmmm

[00:00:25 01/05/2016]    Akira : Mei majd megnéznéd a tanulásomat Tenshivel, mert 1,5 hónapja várok vagy lécci uszítsrá valakit, aki felelős ezért

[00:00:25 01/05/2016]    Djuka Benji : Szia Yorii

[00:00:27 01/05/2016]    Kenshiro Yori : hali

[00:00:31 01/05/2016]    Djuka Orimi : én 383 Razz

[00:00:35 01/05/2016]    66Gramms : én meg itt sem látom hogy mit irok -.-

[00:00:43 01/05/2016]    66Gramms : forumban már elmondták hogyal oldjam meg de itt nem tudom

[00:00:45 01/05/2016]    Kenta Koizumo : én 400 fölött Rolling Eyes

[00:00:58 01/05/2016]    Kenta Koizumo : 66Gramms: az előbb leírtam

[00:01:01 01/05/2016]    Akira : A betű a szövegdoboztól 2-re

[00:01:04 01/05/2016]    Djuka Orimi : válts színt hogy lásd a nagy "A" betűnél

[00:01:04 01/05/2016]    Kenta Koizumo : nagy A betű

[00:01:09 01/05/2016]    66Gramms : aha

[00:01:10 01/05/2016]    66Gramms : köszi

[00:01:14 01/05/2016]    Kenta Koizumo : teamwork :DD

[00:01:18 01/05/2016]    Akira : ezt meg mi nem látjuk xD

[00:01:30 01/05/2016]    Kenta Koizumo : valami kevésbé erotikusat, ez b*ssza a szemem

[00:01:37 01/05/2016]    Djuka Orimi : szóval egyedi fegyverszerűt akarsz, ugye?

[00:01:37 01/05/2016]    66Gramms : xd

[00:01:44 01/05/2016]    66Gramms : hát igen

[00:01:48 01/05/2016]    Akira : -Koi a te pirosad is az enyém

[00:01:49 01/05/2016]    66Gramms : olyan menő ninja lesz Very Happy

[00:01:53 01/05/2016]    66Gramms : mindig arról álmodoztam

[00:01:58 01/05/2016]    @ Terumi Mei : amúgy igen, a pirosad bassza a szemem

[00:02:12 01/05/2016]    Akira : akkor most egy kevésbé buzisat Very Happy

[00:02:13 01/05/2016]    Djuka Benji : Remélem ti is látjátok amit írok

[00:02:16 01/05/2016]    Djuka Orimi : nekem is az van, egyedi cuccos

[00:02:23 01/05/2016]    Akira : a feketét pont igen Very Happy

[00:02:24 01/05/2016]    66Gramms : igen?

[00:02:25 01/05/2016]    @ Terumi Mei : álmodozni lehet éppenséggel, csak kell egy staff tag, akivel megbeszélheted Very Happy

[00:02:36 01/05/2016]    Djuka Orimi : milyen re gondoltál pontosan, hogy működne a dolog?

[00:02:37 01/05/2016]    @ Terumi Mei : Orimi is lebeszélte valakivel - ha jól tudom

[00:02:39 01/05/2016]    66Gramms : hát most lehzet genin ként még csak a sima drotot hasunálja mint kakashi használt

[00:02:48 01/05/2016]    66Gramms : aztán majd késpőbb lesz egyedije

[00:02:49 01/05/2016]    Djuka Orimi : Jirával Razz

[00:03:08 01/05/2016]    Djuka Benji : Gramms

[00:03:16 01/05/2016]    66Gramms : ?

[00:03:24 01/05/2016]    Akira : Oriminek mi az egyedije?

[00:03:31 01/05/2016]    Djuka Orimi : de itt van nekünk most Mei aki mindig türelmes és segítőkész, igaz? Razz

[00:03:33 01/05/2016]    Djuka Benji : Van lehetőséged ilyesmi fegyvereket találni

[00:03:34 01/05/2016]    Djuka Benji : Kalanddal

[00:03:48 01/05/2016]    66Gramms : még kész sincs a karim

[00:03:56 01/05/2016]    Djuka Orimi : egy pengékből álló lánc a karjában amit chval mozgat

[00:03:57 01/05/2016]    Djuka Benji : http://narutohun.niceboard.org/t2002-legendas-fegyverek

[00:03:57 01/05/2016]    66Gramms : Very Happy

[00:03:59 01/05/2016]    Djuka Benji : Illetve

[00:04:02 01/05/2016]    Djuka Benji : Staff engedélyével

[00:04:05 01/05/2016]    Djuka Benji : Csak ahhoz

[00:04:09 01/05/2016]    66Gramms : őszinte leszek jó az ötlet, de a koncepcióban, az oldalnak vannak bakik :/

[00:04:11 01/05/2016]    Djuka Benji : Hogy egy ilyet túl élj

[00:04:13 01/05/2016]    66Gramms : ne hari ha van itt staff xd

[00:04:25 01/05/2016]    Djuka Benji : Mire gondolsz?

[00:04:26 01/05/2016]    @ Terumi Mei : igen, jelen vagyok Very Happy

[00:04:27 01/05/2016]    66Gramms : de picit béna 1-2 dolog, bár nem egyszerű egy forumot megcsinálni

[00:04:31 01/05/2016]    @ Terumi Mei : a kukacosok a staffok

[00:04:35 01/05/2016]    Kenta Koizumo : .Very Happy

[00:04:44 01/05/2016]    @ Terumi Mei : és segítőkész vagyok meg türelmes, mint az ítélet

[00:04:44 01/05/2016]    Kenta Koizumo : elment a netem

[00:04:49 01/05/2016]    66Gramms : hát pld eleve fehéren írni és nem látod mit írsz, egybe olvad csomó helyen a szín

[00:04:50 01/05/2016]    Kenta Koizumo : visszajött

[00:04:51 01/05/2016]    Akira : szószerint és átvitt értelemben is

[00:04:57 01/05/2016]    66Gramms : a CSS-en lenne mit alakítani :/

[00:04:58 01/05/2016]    @ Terumi Mei : ez nem az oldal hibája

[00:05:02 01/05/2016]    Kenta Koizumo : az nem a mi hibánk, a niceboardé

[00:05:05 01/05/2016]    66Gramms : hát a webmesteré

[00:05:05 01/05/2016]    @ Terumi Mei : ez minden huforumon így van

[00:05:14 01/05/2016]    @ Terumi Mei : egyiké se Very Happy

[00:05:25 01/05/2016]    @ Terumi Mei : minden huforumon ez van, ami huforum alapú

[00:05:31 01/05/2016]    66Gramms : meg első pillantaban a ki pinetlt fórumban hibát bvettem észre d

[00:05:33 01/05/2016]    66Gramms : xd

[00:05:38 01/05/2016]    Akira : Ezt jól megaztmondtad Mei Very Happy

[00:05:46 01/05/2016]    Djuka Orimi : jah, de úgy is mindenki választ általában színt és akkor normálisan látni Very Happy

[00:05:47 01/05/2016]    @ Terumi Mei : mert így van, este van, nézd el

[00:05:53 01/05/2016]    Kenta Koizumo : ügyi Mei ¤.¤

[00:05:55 01/05/2016]    @ Terumi Mei : igen, mindenkinek van színe

[00:06:10 01/05/2016]    66Gramms : de ez a baj, egy oldalnak eleve felhasználó barátnak kell lennie

[00:06:13 01/05/2016]    Akira : Nekem nem is egy, függően, h melyik karival vagyok benn

[00:06:22 01/05/2016]    Kenta Koizumo : én pl SZÍNte jól nézek ki

[00:06:23 01/05/2016]    66Gramms : hogy ne úgy kelljen kutatni hogyan tudod egyáltalán használni az oldalt Wink

[00:06:23 01/05/2016]    Kenshiro Yori : Dződség Cool

[00:06:44 01/05/2016]    Kenta Koizumo : a felhasználóbarátság sem a stafftól függ

[00:06:54 01/05/2016]    Djuka Benji : Szerintem ezek lényegtelenül kicsi dolgok amikre gondolsz és nem jó felfogás, hogy a hibákat találod. Próbáld meg az egyediséget és a lehetőséget észrevenni

[00:06:59 01/05/2016]    66Gramms : nah figyeljetek staff tessék kijavítani

[00:07:14 01/05/2016]    66Gramms : mert ezt vettem észre első pillanatban de nehezen találom meg hogy is kéne pontosan a karit csinálni

[00:07:17 01/05/2016]    66Gramms : http://narutohun.niceboard.org/t2298-1-elotortenet

[00:07:20 01/05/2016]    @ Terumi Mei : hát csak egy van de figyelek, mint a halál a fák mögül *evil*

[00:07:28 01/05/2016]    66Gramms : Kinézet: i

[00:07:33 01/05/2016]    Kenta Koizumo : ez nem pont így megy, Gramms

[00:07:34 01/05/2016]    Akira : Staff felhasználó barát, gondoskodik róla, h folyton gondolkodj, leginkább a következő karaktered koncencióján

[00:07:36 01/05/2016]    66Gramms : az ott, az i betű sárga maradt Wink

[00:07:39 01/05/2016]    @ Terumi Mei : nem tudom ezen mi nem érthető Very Happy

[00:08:01 01/05/2016]    Kenta Koizumo : és kezdesz kevésbé szimpatikus lenni, ha már ilyen őszinte vagyok ma >.>

[00:08:15 01/05/2016]    66Gramms : kenta tudom hogy működik, én is tudok weboldalt csinálni Wink

[00:08:17 01/05/2016]    @ Terumi Mei : ha ezek a pitiáner dolgok maradnak meg a fejedben

[00:08:26 01/05/2016]    @ Terumi Mei : én is képzeld Very Happy meg mindenki más is Very Happy

[00:08:27 01/05/2016]    Djuka Benji : Koizumo na most egyetértek Xd

[00:08:41 01/05/2016]    66Gramms : attól függ aki csinálja, bár én nem tudok forumot csinálni legalább is nem próbáltam de nem hiszem menne, elég bonyolult

[00:08:49 01/05/2016]    Kenshiro Yori : Olyan html5 php mindenséget írok ketté áll a szemetek Very Happy

[00:09:06 01/05/2016]    Djuka Orimi : világ megváltó dolog történt..Koi és Benji egyet ért Very Happy

[00:09:07 01/05/2016]    Akira : Én is Very Happy Még magam sem fogom érteni Very Happy

[00:09:09 01/05/2016]    Kenta Koizumo : niceboarddal dolgozol? ha nincs tapasztalatod a motor terén, nem értheted, milyen szar így oldalt csinálni

[00:09:12 01/05/2016]    66Gramms : hehe, nem azért vagyok itt hogy szimpi legyek Razz

[00:09:15 01/05/2016]    @ Terumi Mei : Szóval, most a staffnak is lehetnek olyan napjai, amikor egy szót elgépel, egy betű nem úgy színeződik, ahogy akarja, de ki nem gépel el?

[00:09:16 01/05/2016]    Kenta Koizumo : pacsi Benji

[00:09:30 01/05/2016]    66Gramms : én egy figyelem mániás de nagyon kedves alak vagyok ^^

[00:09:34 01/05/2016]    Kenta Koizumo : o/*

[00:09:41 01/05/2016]    Djuka Benji : pacsi

[00:09:43 01/05/2016]    66Gramms : aki mindig őszinte és mindenhez ért egy picit

[00:09:46 01/05/2016]    66Gramms : szinte mindenhez xd

[00:09:47 01/05/2016]    @ Terumi Mei : pacsker

[00:09:48 01/05/2016]    Kenta Koizumo : én is kedves vagyok, bsszátok meg

[00:09:48 01/05/2016]    Djuka Benji : De ne azzal vond fel magadra a figyelmet

[00:09:59 01/05/2016]    Djuka Benji : Hogy mindenbe belekötsz Very Happy

[00:10:02 01/05/2016]    66Gramms : hát de ha szúrja a szemem Razz

[00:10:07 01/05/2016]    Akira : Gramms nem akarok bunkó lenni, de olvasni kell és elég egyértelműen le vannak írva a karakteralkotáshoz a dolgok

[00:10:08 01/05/2016]    Ishihara Aki : .

[00:10:09 01/05/2016]    @ Terumi Mei : Nem, ezek például nem problémák, hogy egy betűnek más a színe, nem az a lényeg.

[00:10:09 01/05/2016]    Kenshiro Yori : Csukd be o.O

[00:10:16 01/05/2016]    Djuka Orimi : tudjuk tudjuk, Koi

[00:10:19 01/05/2016]    Kenta Koizumo : mindjárt kunájkés fogja szúrni a szemed

[00:10:22 01/05/2016]    @ Terumi Mei : Csukd be a szemed? Ugye milyen sötét?

[00:10:25 01/05/2016]    66Gramms : xd

[00:10:31 01/05/2016]    @ Terumi Mei : -?

[00:10:36 01/05/2016]    @ Terumi Mei : Fck, este van

[00:10:41 01/05/2016]    66Gramms : nem baj, majd megismertek, megszerettek ha addig nem ba--- nak ki

[00:10:43 01/05/2016]    Akira : A kunájkés így leírva nekem is szúrja a szeme

[00:10:46 01/05/2016]    Kenshiro Yori : Boss be vagy íva? Very Happy

[00:10:48 01/05/2016]    Kenta Koizumo : este is sötét van Rolling Eyes

[00:10:50 01/05/2016]    66Gramms : kunai

[00:10:58 01/05/2016]    66Gramms : szúrta az csak nem szóltam xd

[00:11:08 01/05/2016]    @ Terumi Mei : Be vagyok íva :DDD

[00:11:11 01/05/2016]    @ Terumi Mei : Ittam egy bombát

[00:11:12 01/05/2016]    Kenta Koizumo : idézet egy szösszenetből :DD

[00:11:19 01/05/2016]    Kenshiro Yori : Fohh

[00:11:30 01/05/2016]    @ Terumi Mei : Tudod, én bombákat iszok vacsorára XD

[00:11:31 01/05/2016]    66Gramms : nah mindegy, mentem is késő van megnézem még ezt a részt és kb keddig nem is leszek xd

[00:11:31 01/05/2016]    Kenta Koizumo : "adjatok kunájkést" :DD

[00:11:32 01/05/2016]    Akira : Gramm, ha engem nem basztak ki, akkor messze vagy még attól Very Happy

[00:11:35 01/05/2016]    Djuka Benji : Itt mindenki segítőkész, de nem túl előnyös első benyomás, hogy fikázni kezded az oldalt. Bár az a Minato nekem is adhatott volna több ch-t.

[00:11:38 01/05/2016]    @ Terumi Mei : Tudod miért nem robbantatok még fel? na ezért Very Happy

[00:11:39 01/05/2016]    Kenshiro Yori : Kunáj penge harci jucu

[00:11:43 01/05/2016]    Djuka Orimi : Am Koi, rácáfoltam közben a byakugan csak ch látására Very Happy

[00:11:54 01/05/2016]    Kenta Koizumo : aranydzsungan

[00:12:01 01/05/2016]    @ Terumi Mei : Benji, Minatot ne fikázd, mert lefikázlak

[00:12:04 01/05/2016]    Kenta Koizumo : jó neked :

[00:12:12 01/05/2016]    Kenta Koizumo : Mina jó arc

[00:12:14 01/05/2016]    66Gramms : ezt most tisztázom Very Happy Ne haragudj, tudom hogy mennyi munka van egy oldallal én közel nem csináltam ilyen jót mint ez

[00:12:32 01/05/2016]    Kenta Koizumo : és egyben akinek mesél, búcsúzzon karijától Very Happy

[00:12:35 01/05/2016]    Akira : Nekem a Tenseigan kell

[00:12:38 01/05/2016]    @ Terumi Mei : Hát épp ez az.... el tudja venni az időt... én egyedül csinálom a saját oldalam és kegyetlen ._.

[00:12:45 01/05/2016]    Djuka Benji : XDD

[00:12:53 01/05/2016]    Djuka Benji : Mei nem is csinált rajta semmitXd

[00:12:54 01/05/2016]    Kenta Koizumo : én hokake leszek Akira

[00:13:03 01/05/2016]    Djuka Orimi : mikor robbanújegyzeteket keresték, pontosan át látták a szinteket és látták hogy pl a bábóban van egy pedig a kivágott, halott fának biztos nincs már chja

[00:13:03 01/05/2016]    66Gramms : de attól még, szerintem elég sok embernek volt baja a fehérbetűs dologgal elsőnek, és biztos a staff is észre vette, nem hiszem hogy sok idő lenne azt át írni hogy fekete legyen alapból amit írsz

[00:13:11 01/05/2016]    @ Terumi Mei : Azt hiszed nem? Very Happy Én adtam kódokat, hogy elmentse nektek az oldal a reagokat amiket postoltok

[00:13:13 01/05/2016]    Akira : Én meg akkor is chuunin, ha örökre gennin maradok

[00:13:23 01/05/2016]    @ Terumi Mei : Én itt vagyok 10 éve, Benji

[00:13:27 01/05/2016]    Akira : hokake akar lenni, minden második félszemű, féllábú idióta

[00:13:29 01/05/2016]    Kenta Koizumo : ja Mei az jó volt

[00:13:44 01/05/2016]    66Gramms : 1 kérdés

[00:13:46 01/05/2016]    Kenta Koizumo : tegnapelőtt találtam egy fél élményemet a tanulásoknál xD

[00:13:53 01/05/2016]    Djuka Benji : Gramms én kapásból írtam egy PM-et és segítettek ebben is :AS:ASD:SAD:DS:A

[00:14:08 01/05/2016]    66Gramms : naruto valaha is ki lép a genin rangból? xd mármint a shippuden filmekben benne van hogy hokage, ez nem spoiler mert már a trailerben is benne van

[00:14:13 01/05/2016]    @ Terumi Mei : Kurva türelmes vagyok, de a türelmem véges, ha felbasztok, megyek pudingot főzni

[00:14:15 01/05/2016]    Djuka Orimi : Mei a fő mozgalom vezetőnk ilyen téren, a post megmentéses cucca is már vagy 5x megmentett Very Happy

[00:14:21 01/05/2016]    @ Terumi Mei : nem amúgy

[00:14:37 01/05/2016]    66Gramms : szóval naruto forever genin? xd

[00:14:45 01/05/2016]    Djuka Benji : Mondjuk

[00:14:47 01/05/2016]    Kenta Koizumo : majd kövi hónapban folytatom a kb fél éves kalandomat amit írtam xD

[00:14:49 01/05/2016]    66Gramms : xd szegény

[00:14:52 01/05/2016]    Djuka Orimi : nem főzöl pudingot? Very Happy

[00:14:53 01/05/2016]    Akira : Mei most befenyített, ne húzzátok fel, mert pudingot főz

[00:14:56 01/05/2016]    Djuka Benji : Igaza van Gramms-nak.

[00:14:58 01/05/2016]    66Gramms : nah mentem is

[00:15:01 01/05/2016]    Djuka Benji : Én is találtam hibát az oldalon

[00:15:06 01/05/2016]    66Gramms : haha köszönöm

[00:15:08 01/05/2016]    Djuka Orimi : Hokage lesz a kis vakarcs

[00:15:12 01/05/2016]    Djuka Benji : Szerintem véletlen 110 ch-t kaptam mert lemaradt egy nulla

[00:15:17 01/05/2016]    Kenshiro Yori : Minek keresgélitek a hibákat nem értem xD

[00:15:20 01/05/2016]    @ Terumi Mei : XD

[00:15:28 01/05/2016]    66Gramms : azért mert szólunk hogy javítsátok ki

[00:15:28 01/05/2016]    @ Terumi Mei : Olyan hibát adok az arcotoknak XD

[00:15:34 01/05/2016]    Djuka Benji : Minato 1100 akart adniXD

[00:15:34 01/05/2016]    66Gramms : most szólsz a kedves webmesternek

[00:15:38 01/05/2016]    Akira : szerintem meg véletlenül került az a 0 a végére Very Happy

[00:15:39 01/05/2016]    Kenta Koizumo : lol, ti vagytok a hiba Razz Razz (szigorúan vicc szinten)

[00:15:43 01/05/2016]    @ Terumi Mei : Szól a halál XD

[00:15:48 01/05/2016]    66Gramms : és 10 perc alatt át írja hogy ne fehéren írj

[00:15:51 01/05/2016]    Djuka Benji : Gramms

[00:15:54 01/05/2016]    Djuka Benji : Most viccet félre téve

[00:15:55 01/05/2016]    66Gramms : azért 10 perc mert megkeresi hol van a kódban

[00:15:55 01/05/2016]    66Gramms : xd

[00:15:57 01/05/2016]    Djuka Orimi : én is találtam egy hibát az előbb...mikor feljöttem, Yori nem írta a nap 8. körét épp nekem :\

[00:16:00 01/05/2016]    @ Terumi Mei : Nem lehet különben, mert ez bele van építve a fórummotorba

[00:16:10 01/05/2016]    Djuka Benji : Én vagyok a webmester és nem esik jól, hogy belekötsz a munkámba.

[00:16:20 01/05/2016]    Kenta Koizumo : már mondtam öt perce, hogy nem módosítható

[00:16:23 01/05/2016]    Djuka Benji : Nem lehet átírni. 2 héten át dolgoztam vele, hogy átírjam

[00:16:25 01/05/2016]    Kenshiro Yori : Szerintem ez egy olyan "hiba" de nem hiba mint Mejj elmondta, ami nem egy világot pusztító baj. Very Happy

[00:16:26 01/05/2016]    Djuka Benji : De nem megy

[00:16:29 01/05/2016]    66Gramms : azért kötök bele mert hiba van benne Very Happy és azért kötegedek hogy tessék megjavítani

[00:16:38 01/05/2016]    66Gramms : ne haragudj Sad nem akarok gonosz lenni

[00:16:39 01/05/2016]    Akira : Benjinek 11 ch-t akart adni Mina, de beütött egy 0-t és azt mondta, h maradhat

[00:16:42 01/05/2016]    Kenta Koizumo : de nem lehet b*szod

[00:16:43 01/05/2016]    @ Terumi Mei : *kötekszek, max Very Happy

[00:16:48 01/05/2016]    @ Terumi Mei : láttam egy hibát az írásodba

[00:16:54 01/05/2016]    Kenta Koizumo : xD

[00:17:00 01/05/2016]    Kenta Koizumo : szúrja a szemem

[00:17:04 01/05/2016]    Djuka Orimi : Yori, ha kék multit akarsz akkor hiba Razz

[00:17:06 01/05/2016]    Djuka Benji : Gramms kérlek szólj a webmesternek, hogy javítsa az írásod

[00:17:07 01/05/2016]    Djuka Benji : Kappa

[00:17:09 01/05/2016]    66Gramms : haha én szaaaaaaaaaaaaaaaaaa... a helyesírásomra, had menjen a lényeg a gyors kommunikációóó xd

[00:17:15 01/05/2016]    66Gramms : meglesz főnök Very Happy

[00:17:18 01/05/2016]    Djuka Benji : Na látod

[00:17:20 01/05/2016]    Kenshiro Yori : De adnám ha lenne cigim

[00:17:23 01/05/2016]    Kenshiro Yori : te jó isten

[00:17:27 01/05/2016]    @ Terumi Mei : *ad neki egy cigit*

[00:17:31 01/05/2016]    Djuka Benji : "Had menjen a lényeg" Akkor itt minek kötsz bele mindenbe?

[00:17:35 01/05/2016]    66Gramms : nah mentem most majd tudtok arról beszélni hogy milyen bunkó vagyok

[00:17:35 01/05/2016]    Kenshiro Yori : *rá veti magát*

[00:17:39 01/05/2016]    Kenta Koizumo : jogos

[00:17:44 01/05/2016]    Akira : Tegnap óta azon gondolkodom, h veszek mini szivart

[00:17:48 01/05/2016]    Djuka Benji : Én előtted is beszélhetek róla GrammsXd

[00:17:52 01/05/2016]    Kenta Koizumo : byebye

[00:17:59 01/05/2016]    Kenta Koizumo : én is, van hozá pofám

[00:18:00 01/05/2016]    Djuka Benji : Szia

[00:18:04 01/05/2016]    66Gramms : azért, mert ez olyan bug benne hogy amikor próbálod ki az oldalt leg elsőnek szembe tűnik és zavaró

[00:18:07 01/05/2016]    Akira : én is lépek késő van

[00:18:12 01/05/2016]    Kenta Koizumo : Akira: Jeromot vegyél

[00:18:13 01/05/2016]    Djuka Benji : legelsőnek*

[00:18:16 01/05/2016]    @ Terumi Mei : EZ NEM BUG, EZ BENNE VAN A FÓRUMMOTORBAN, MÁR ELMONDTAM KURVÁRA

[00:18:17 01/05/2016]    Djuka Benji : Bocsi csak szúrta a szemem

[00:18:23 01/05/2016]    66Gramms : nyugodtan

[00:18:31 01/05/2016]    Djuka Benji : De Gramms

[00:18:35 01/05/2016]    66Gramms : ?

[00:18:35 01/05/2016]    Djuka Benji : Nem fogod fel?

[00:18:37 01/05/2016]    Djuka Benji : Lehetetlen

[00:18:38 01/05/2016]    Djuka Benji : Átírni

[00:18:38 01/05/2016]    @ Terumi Mei : kész, megyek pudingot főzni XD milyet kértek? xD

[00:18:39 01/05/2016]    Kenta Koizumo : Mei főzz pudingot inkább

[00:18:43 01/05/2016]    66Gramms : megértettem

[00:18:45 01/05/2016]    Akira : csigalom,cSOKISAT

[00:18:48 01/05/2016]    Kenshiro Yori : Ne mennyé má

[00:18:48 01/05/2016]    Kenta Koizumo : csoki

[00:18:48 01/05/2016]    Djuka Benji : Ha megpróbálod

[00:18:48 01/05/2016]    66Gramms : csak ne akadj fent rajta hogy azt mondtam

[00:18:50 01/05/2016]    Kenta Koizumo : és eper

[00:18:51 01/05/2016]    Djuka Benji : Összeomlik minden

[00:18:52 01/05/2016]    Akira : csokisat

[00:19:00 01/05/2016]    66Gramms : de kíváncsiság azt hogy sikerólt? Very Happy

[00:19:02 01/05/2016]    @ Terumi Mei : csokis puding, meg szedek a kertben epret...XD

[00:19:03 01/05/2016]    Djuka Benji : 2 HÉTIG dolgoztam, hogy áttudjam írni, de nem ment

[00:19:04 01/05/2016]    66Gramms : sikerült*

[00:19:21 01/05/2016]    Kenta Koizumo : am ne higgy neki

[00:19:21 01/05/2016]    Djuka Benji : Most oké, hogy én vagyok a webmester

[00:19:28 01/05/2016]    Djuka Benji : De nem tudok mindent megcsinálni

[00:19:33 01/05/2016]    Kenta Koizumo : 3 hétig csinálta

[00:19:34 01/05/2016]    @ Terumi Mei : :DD

[00:19:39 01/05/2016]    @ Terumi Mei : még tovább is

[00:19:42 01/05/2016]    66Gramms : Very Happy de hogy sikerült az hogy ne tudd a színét át írni?

[00:19:43 01/05/2016]    @ Terumi Mei : itt vártuk, hadd szenvedjen vele

[00:19:47 01/05/2016]    Kenta Koizumo : kicsit

[00:19:55 01/05/2016]    Kenta Koizumo : biztattuk keményen

[00:19:55 01/05/2016]    66Gramms : kérdezem tőled mert én nem tudom elképzelni Very Happy

[00:19:59 01/05/2016]    Akira : erről miért nem tudok?

[00:20:11 01/05/2016]    Kenta Koizumo : mert szivarkát kerestél

[00:20:15 01/05/2016]    @ Terumi Mei : mert azt nem lehet, ahhoz külön kell generálni, és nem lehet, mert egyszerűen a huforumnak már alapból meg volt írva a kis CSS lapja

[00:20:18 01/05/2016]    Djuka Benji : Úgy, hogy ahhoz, hogy prémium-minőségi élvezetet nyújtson az oldal, vásároltam egy működőképes alapot 2 millió forintért.

[00:20:27 01/05/2016]    Djuka Benji : És oda néhány nagyon alap dolog

[00:20:30 01/05/2016]    Djuka Benji : Be volt írva.

[00:20:36 01/05/2016]    66Gramms : 2 millióért?

[00:20:39 01/05/2016]    Djuka Benji : Igen

[00:20:42 01/05/2016]    Kenshiro Yori : Gramms ha nem tudodnád

[00:20:50 01/05/2016]    Kenshiro Yori : Benji a gundan teremtője, minden istenek istene

[00:20:53 01/05/2016]    Kenshiro Yori : No homo kajakra

[00:20:59 01/05/2016]    Djuka Benji : Very Happy:D:D:

[00:20:59 01/05/2016]    Kenta Koizumo : összedobtunk mellé még 1,5-öt, de ő állta a magy úúúúú

[00:21:00 01/05/2016]    66Gramms : ember, 2 millióért nem hiszem hogy ezt kapod, mármint 2 millióért nem fórumokat szoktak venni Very Happy

[00:21:06 01/05/2016]    Kenta Koizumo : *agy részét

[00:21:09 01/05/2016]    Kenta Koizumo : buzi sötét

[00:21:13 01/05/2016]    66Gramms : meg főleg nem magán ember

[00:21:15 01/05/2016]    Djuka Benji : De

[00:21:19 01/05/2016]    Djuka Benji : Figyelj már

[00:21:24 01/05/2016]    66Gramms : meg abban nem kéne ilyennek lennie

[00:21:25 01/05/2016]    Kenta Koizumo : ennyi volt

[00:21:25 01/05/2016]    Djuka Benji : 2 millióért örök fórumot kapsz

[00:21:28 01/05/2016]    Djuka Benji : A legtöbb ember

[00:21:29 01/05/2016]    @ Terumi Mei : Ez az első oldal, és az egyetlen Very Happy

[00:21:30 01/05/2016]    Djuka Benji : Felületért

[00:21:31 01/05/2016]    Djuka Benji : Havonta fizet

[00:21:32 01/05/2016]    66Gramms : mitől örök?

[00:21:38 01/05/2016]    @ Terumi Mei : mert nem fizetsz érte utána

[00:21:41 01/05/2016]    Kenta Koizumo : pont volt fölösleges pár millánk és erre költöttük

[00:21:43 01/05/2016]    66Gramms : nem a source-jáért fizettél 2milliót?

[00:21:48 01/05/2016]    Djuka Orimi : Benji alapította ezt az egészet, de amúgy sokan öltek már bele több 10 K-t már

[00:21:50 01/05/2016]    Djuka Benji : Mert a felületért fizetni kell, ha nem egy ócska "mindenkilapja.hu"-st fórumot akarsz.

[00:21:50 01/05/2016]    Kenshiro Yori : xDDDDDDDDDDDD

[00:21:52 01/05/2016]    66Gramms : szóval nem te vetted a domaint nem te hostolod?

[00:21:55 01/05/2016]    Kenshiro Yori : KIÉGTEM

[00:22:02 01/05/2016]    Djuka Orimi : sok jogot megkellett venni meg minden

[00:22:05 01/05/2016]    66Gramms : igen az nem 2 millió forint, és host

[00:22:14 01/05/2016]    Djuka Benji : De figyelj

[00:22:15 01/05/2016]    Kenta Koizumo : majdnem a Narutot is megvettük

[00:22:16 01/05/2016]    Kenshiro Yori : (Benji! CSAK ÍGY TOVÁBB)

[00:22:22 01/05/2016]    66Gramms : én 1500 ért béreltem vps-t

[00:22:26 01/05/2016]    Kenta Koizumo : de hiányzott negyed milla

[00:22:27 01/05/2016]    66Gramms : 1giga bit / s-el

[00:22:31 01/05/2016]    Kenshiro Yori : Én meg TS-t xD

[00:22:36 01/05/2016]    Kenta Koizumo : nincs kedved bedobni a maradékot?

[00:22:40 01/05/2016]    Djuka Benji : Látom értesz ehhez. Van egy üresedett pozíció, nem szeretnél moderátor lenni, havi 90 ezres fizetésért?

[00:22:54 01/05/2016]    Kenta Koizumo : ez csak a kezdő fizu

[00:22:55 01/05/2016]    66Gramms : igen nem éri meg csak szervert venni

[00:23:00 01/05/2016]    66Gramms : xd

[00:23:03 01/05/2016]    Djuka Orimi : Koi, mondtam kövihóban már betudom adni azt a maradékot

[00:23:05 01/05/2016]    Kenta Koizumo : ha jó vagy, kaphatsz többet is

[00:23:06 01/05/2016]    Djuka Benji : Viccen kívül.

[00:23:09 01/05/2016]    @ Terumi Mei : Benji, én adok neked 5 ch-t XD

[00:23:16 01/05/2016]    66Gramms : xddd oké mennyire néztek hülyének? Razz

[00:23:27 01/05/2016]    Kenta Koizumo : 10/6514651

[00:23:36 01/05/2016]    Kenshiro Yori : Nem akarok a bunkó kenshiro lenni de eddig eléggé xD

[00:23:36 01/05/2016]    Djuka Benji : + Kaphatsz ide egy karaktert. Akiben benne van az össze Bijuu és van Rinnegan-ja is

[00:23:45 01/05/2016]    66Gramms : szóval egy csgo szervert ts3-szervert ne vegyél mert drága

[00:23:51 01/05/2016]    Kenta Koizumo : meg csillag ch-ja

[00:23:55 01/05/2016]    Djuka Benji : Igen

[00:23:55 01/05/2016]    Kenta Koizumo : azt ne felejtsd el

[00:23:59 01/05/2016]    Kenta Koizumo : mindenki elfelejti

[00:24:00 01/05/2016]    66Gramms : hanem vegyél vps-t ami olcsó, dolgozol vele 1 hetet oszt bármit ráhúzól Razz

[00:24:02 01/05/2016]    Akira : Na jó, én elégtem Very Happy

[00:24:07 01/05/2016]    Djuka Benji : CS:GO-zol is?

[00:24:13 01/05/2016]    66Gramms : összes bijuu xd

[00:24:14 01/05/2016]    Akira : pá

[00:24:17 01/05/2016]    66Gramms : 1 emberben

[00:24:19 01/05/2016]    Djuka Benji : Hozzáteszem a Gundan most vásárolta meg a CS:GO-t.

[00:24:22 01/05/2016]    Djuka Benji : Szia Akira

[00:24:27 01/05/2016]    66Gramms : szegénynek hány ketrec van a testében xd

[00:24:31 01/05/2016]    Akira : nem lehet benne az összes, mert az egyik már le van pecsételve

[00:24:34 01/05/2016]    Kenta Koizumo : ja, olcsóbb volt, mint a Naruto

[00:24:43 01/05/2016]    66Gramms : nah mind 1 mentem xd most már tényleg

[00:24:58 01/05/2016]    Djuka Orimi : Na Benji, ne túlozz

[00:24:58 01/05/2016]    Djuka Benji : Hiányozni fogsz:(

[00:25:02 01/05/2016]    Djuka Orimi : csak béreljök azt is

[00:25:03 01/05/2016]    66Gramms : i know man

[00:25:06 01/05/2016]    Djuka Benji : Majd egész éjjel ezzel a hibával dolgozok

[00:25:07 01/05/2016]    Kenta Koizumo : akkor bye megint

[00:25:12 01/05/2016]    66Gramms : jó volt az első benyomás xd

[00:25:13 01/05/2016]    Djuka Benji : Szia

[00:25:15 01/05/2016]    @ Terumi Mei : Very Happy

[00:25:19 01/05/2016]    Djuka Benji : Xd

[00:25:21 01/05/2016]    Djuka Benji : Rip

[00:25:23 01/05/2016]    Kenshiro Yori : O.M.G

[00:25:25 01/05/2016]    Kenshiro Yori : Benji

[00:25:25 01/05/2016]    @ Terumi Mei : R.I.P.
Terumi Mei
Terumi Mei
Moderátor

Specializálódás : Kdeves Mizukga

Tartózkodási hely : Idegosztály


Adatlap
Szint: S
Rang: Mizukage
Chakraszint: Pálinka

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás  Djuka Orimi Pént. Május 06 2016, 23:43

[23:38:52 06/05/2016] Djuka Benji : Danzou-ról jut eszembe, hogy kinyírta már Tenshi-t. Meg is érdemelte a halált mondjuk szerintem. Egyébként ki Tenshi multija?

[23:39:03 06/05/2016] Aiza : xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

[23:39:04 06/05/2016] Djuka Mikommi : xDDDDDDDd

[23:39:04 06/05/2016] Akira : Benji én

[23:39:05 06/05/2016] Djuka Orimi : Yori, kb meddig tart a kalandunk mert akkor kezdek egy élményt írni ami utána történik

[23:39:08 06/05/2016] Djuka Mikommi : EZ EPIC VOLT

[23:39:09 06/05/2016] Aiza : xdddddddddddddddddddddddddddd

[23:39:09 06/05/2016] Djuka Munfurawa : kipróbálták nem Hidan-e véletlen.

[23:39:10 06/05/2016] Djuka Mikommi : _:DDDD

[23:39:12 06/05/2016] Kenshiro Yori : 1-0 xDDDDDDDDDDD

[23:39:19 06/05/2016] Djuka Mikommi : GHEEECIIII

[23:39:27 06/05/2016] Djuka Mikommi : a kis djuka helyettem is lebüntetted Bencus

[23:39:27 06/05/2016] Aiza : na ezért van benji nálunk

[23:39:29 06/05/2016] Djuka Orimi : XDDDDDDDDDDDDDDDD

[23:39:30 06/05/2016] Aiza : epic kari
Djuka Orimi
Djuka Orimi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 533
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 183 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 428

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás  Djuka Munfurawa Hétf. Május 09 2016, 21:46

 Csak egy sort ragadnék ki:
[19:27:09] Djuka Benji : Hát csak egy dolog miatt nem megyek el Akiráért. Oda kerülne mint Tenshi és a multik nem kerülhetnek összefüggésbe ._.
Djuka Munfurawa
Djuka Munfurawa
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 126

Tartózkodási hely : Getsugakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Chūnin
Chakraszint: 851

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás  Djuka Munfurawa Csüt. Május 12 2016, 22:02

Jövőtervezés
[20:25:44]    Itanashi : drága húgim
[20:25:47]    Itanashi : ha ezt túléljük
[20:25:53]    Itanashi : Kodo lehet ápolásra fog szorulni
[20:26:00]    Itanashi : de hogy a tetkód hogy fogom leszedni...
[20:26:42]    Djuka Munfurawa : először áljük túl Very Happy
[20:26:54]    Kenshiro Hanae : én szívesen átállom veled Very Happy
[20:27:16]    Djuka Munfurawa : éljük túl
[20:27:27]    Djuka Munfurawa : lehetőleg állva éljük túl
[20:27:35]    Djuka Munfurawa : nem térdelünk, csak az ellenfél arcába
[20:27:59]    Kenshiro Dai : Hát igazából bárhogy túlélhetitek csak ne úgy mint Mirubi XD
[20:28:40]    Katsumi Kawachi : Bárhogy túlélhetitek, csak ne úgy, mint Tenshi
 
Ryuu és az elszólása
[20:29:37]    Kenshiro Hanae : remélem egy kari minusznál Ryuunak sem lesz több baja xD
[20:29:42]    Kenshiro Hanae : *egy kar
[20:29:48]    Djuka Munfurawa : nem mindegy Very Happy
 
Mindenkit
[20:30:34]    Itanashi : kihozunk mindnekit
[20:30:54]    Katsumi Kawachi : Még Kabutot is, haza visszük házikedvencnek
 
Monyó
[20:31:31]    Kenshiro Hanae : ha te és Kodomo is túlélitek... és hazajuttatok akár halva
[20:32:07]    Kenshiro Hanae : vágd le a monyomat és csempészd bele Kodo levesébe azzal a felirattal mellékelve, hogy: "ez a véleményem a mentő akciódról"
-------------
Amikor Nasi pácban van

[20:22:48]    Itanashi : szia húgim
[20:22:58] * Itanashi aktiválja minden védlemét a flaánkság ellen
[20:23:21]    Djuka Munfurawa : szia Nasi ^^
[20:23:41]    Djuka Munfurawa : naaa, akkor most sztaniolpapírba lettél csomagolva?
[20:23:58]    Itanashi : az a baj, hogy te a hacimon kapuján is áteszed magad
[20:24:32]    Itanashi : ez gonoszabb mint a sötét chakra

Alapvető chakrafizikai törvények
[20:23:59]    Katsumi Kawachi : Igen, jól mondod, de ugye tisztában vagy a chakra megmaradás törvényével? CHakra nem vész el, csak Kawára száll
[20:24:37]    Kenshiro Hanae : ja hogy Tenshihez ne szaladjak... ja várj... >.>
[20:24:57]    Itanashi : ő elvészett
[20:25:17]    Kenshiro Hanae : Ita-senpai tudod a Tenshi nem vész el csak átalakul
 
+1
[17:57:35]    Itanashi : tenszky füstbe ment terv

Átokpecsét
[15:58:56]    Kenshiro Erisa : Ame: Az átokpecsét mit fog veled csinálni amúgy?
[15:59:06]    Kenshiro Hanae : teherbe esik tőle >.>
[15:59:15]    Kenshiro Hanae : és kiskígyókat fog a világra hozni
[15:59:35]    Kenshiro Hanae : akik ezután lábakat növesztenek, és szemüveget fognak hordani

2016.05.18
A hónap legjobbja
[19:33:37]    Djuka Munfurawa : Genki, ha így haladsz, jelöllek a legpoénosabb díjára Very Happy
[19:34:01]    Akira : inkább a hónap játékosa címre jelölj!
[19:34:15]    Djuka Munfurawa : Tenshivel?
[19:34:30]    Akira : Legyél szíves
Djuka Munfurawa
Djuka Munfurawa
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 126

Tartózkodási hely : Getsugakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Chūnin
Chakraszint: 851

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Keksz

Témanyitás  Hirano Reina Pént. Jún. 03 2016, 20:31

Csak két sort ragadnék ki a mai chatből. Very Happy


[20:27:49] Sharo Lu : Mina mi lesz a kekszemmel?
[20:28:08] @ Namikaze Minato : csak azoknak adom akik meg is tudják rágni :DDDDDDDDDDDDDD
Hirano Reina
Hirano Reina
Játékos Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok : 35

Tartózkodási hely : Könyvekbe temetkezve


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 390

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás  Tsunomi Ai Szomb. Jún. 04 2016, 21:08

[21:03:15] Kenshiro Hanae : gondolj bele milyen kis g*ci lenne Hanae ha Mirubitól ,Karutól és Itától is tanulhatna xD
[21:04:47] Kenshiro Hanae : .
[21:06:25] Okisha Aiza : ebből a háromból 2 nem fog tnatínai Aranyköpések Icon_biggrin
[21:06:31] Okisha Aiza : ha még én is, karu tuti nem xd
[21:06:52] Kenshiro Hanae : nem tudhatod
[21:06:56] Okisha Aiza : szétszakandál, amikor mestereid szavai eszedbe jutnak harc közben
[21:07:00] Kenshiro Hanae : kitudja lehet rá tudnám venni Aranyköpések Icon_biggrin
[21:07:05] Sharo Lu : ...
[21:07:16] Okisha Aiza : - menekülj, mirubi öld meg, ita a macskát ne, karu-mirubi
[21:07:25] Kenshiro Hanae : xD
Tsunomi Ai
Tsunomi Ai
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 630
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 718 (A)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 771

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás  Tsunomi Ai Kedd Jún. 14 2016, 18:02

[17:59:34] Kazedando Soroshima : Jah, amúgy meg Soro nem harcol Aranyköpések Icon_biggrin
[17:59:40] Kazedando Soroshima : vagyis, lusta harcolni Aranyköpések Icon_biggrin
[17:59:44] Kazedando Soroshima : ergo nem fog Aranyköpések Icon_biggrin
[17:59:45] Hyuuga Aikan : ezért
[17:59:58] Hyuuga Aikan : s.ggbe
[17:59:59] Kazedando Soroshima : Csak Ame védelmében veszi rá magát Aranyköpések Icon_biggrin
[18:00:01] Hyuuga Aikan : tudnálak
[18:00:02] Hyuuga Aikan : rúgni
[18:00:15] Hyuuga Aikan : de azért szeretlek
[18:00:21] Kazedando Soroshima : Megpróbálhatod Aranyköpések Icon_biggrin de gyorsan futok Aranyköpések Icon_biggrin
Tsunomi Ai
Tsunomi Ai
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 630
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 718 (A)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 771

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás  Orochimaru Szomb. Dec. 03 2016, 11:14

"...Annak idején a kiképzésen is igyekezték a fejünkbe vésni, hogy mindig járjunk, nyitott szemmel ugyanis nem tudhatjuk, melyik apróságon múlik majd az életünk..."
~ Avagy milyen fontos is a vessző Very Happy (Ma írok posztokat ><)
Orochimaru
Orochimaru
Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok : Nem használom

Specializálódás : Halál és tudományok. Főleg tudományok.

Tartózkodási hely : Nézd, ott --->


Adatlap
Szint: S
Rang: Valami vicces
Chakraszint: Valami menő

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás  Shimura Danzou Szer. Márc. 01 2017, 22:33

A mai nap aranyköpése, amely még a szigor gundanos arcára is mosolyt csalt:

(Ezt a beszélgetést a chaten kaptam ela nevek megváltoztatásával publikálom, ha kellemetlen volna az íróknak, így kilétük rejtve marad.)

Mr. Kirigakure írta : Mr. ANBU: Te amúgy direkt ki akarsz nyírni minket? 
 Mr. ANBU írta : Mr. Kirigakure, pont az ellenkezője 
Mr. Kirigakure írta: Szerintem a mester egyértelmű utalást tett arra, hogy az őr figyelme elterelődött, beugorhatsz/lopózhatsz,, sunshin-olhatsz a sátorba. Erre Te leállsz harcolni az őrökkel miközben többszáz kalóz van tőled 5m-re. Smile  A mesélő meg fog büntetni. És mielőtt jönnétek itt azzal, hogy "Á dehogy....a mesélők kegyesek" jelzem: Nekünk Danzou mesél. Smile  Ráadásul ködrejtekiek vagyunk, itt nincs helye hibának. Smile

Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás  Shiren Szomb. Szept. 23 2017, 17:50

Ne felejtsük már itt ezt a topicot sem Neutral


"Hirtelen huhogást hallok. Egy bagoly?! Ehető az egyáltalán?! Nem érdekel, megeszem. Hol vagy, te rohadék?" - Ő felfalja a g*cibe! :DDDDD
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Aranyköpések Empty Re: Aranyköpések

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére


Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.