A Hónap Legjobbja

+33
Akihiro Jaken
Kinshu
Djuka Benji
Shikotou Sei
Djuka Orimi
Hirano Reina
Ayanokoji Takashi
Koreko Rui
Hidan
Hyuuga Oyoki
Inugoya Yukinohana
Anso Saniko
Nara Akane
Hiyama Takeo
Kenta Koizumo
Suzuhito Sayuri
Kenshiro Erisa
Yuu
Gonza Sasano
Miyamoto Musashi
Jiraiya
Shimura Danzou
Kamio Hiraku
Kagemare Kuzomi
Kagua Hatami
Akari Tenshi
Kaibutsu Hiroto
Itanashi
Tokuno Feng
Akira
Kenshiro Karu
Shiren
Deidara
37 posters
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

A Hónap Legjobbja Empty A Hónap Legjobbja

Témanyitás  Deidara Hétf. Nov. 11 2013, 12:31

A Hónap Legjobbja
 
Szabályok: Bármely személy (akinek van elfogadott előtörténettel rendelkező karaktere) havonta egyszer javaslatot írhat ide egy másik játékos egyik karakterére, amennyiben annak írásait, játékát kimagaslónak érzi. Ezt úgy kell megtennie, hogy valamelyik karakterével (célszerű mindig ugyanazzal) egy posztot ír ide, melyben röviden közli, hogy kit és miért javasol. A miért hangsúlyos, ide konkrét példát kell hozni, mégpedig kizárólagosan abból a hónapból. Néhány példa, hogy érthető legyen:
XY-t javaslom, mert remekül használta ki ellenfelei gyengeségeit a jelenleg is tartó csatában. (Tűz Országa / Konoha/ … , 2013.11.11.)
XY-t javaslom, mert ritka az ilyen szép előtörténettel kezdő játékos. (link)
XY-t javaslom hibátlan helyesírása és állandó aktív jelenléte miatt. Ebben a hónapban itt és itt alkotott.
Csak egy darab javaslatot lehet tenni egy hónapban, értékelni pedig az aktivitástól a helyesíráson át mindenfélét lehet. Egy hónapból az új hónap első napjának éjféléig lehet javaslatot tenni, utána csak az új hónapból. Ilyenkor a staff saját kis sarkában szavaz, majd az új hónap kb. 9. napján kihirdeti az eredményt és kiosztja a jutalmakat. Egyértelmű győzelem esetén +5 chakra jár, valamint egy cím, melyet a jutalmazott kiírhat aláírásába, pl Hónap Legjobbja 2013 november. Döntetlen esetén minden első helyezett +3 chakrát kap. Időnként a legaktívabb ajánló is jutalmazásra kerül. A javaslatokat és kérdéseket ebbe a topikba kell írni, ahogy az eredmények is itt jelennek majd meg.


A hozzászólást Deidara összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 10 2013, 15:01-kor.
Deidara
Deidara
Inaktív

Tartózkodási hely : felhők felett


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1000 megatonna

Vissza az elejére Go down

A Hónap Legjobbja Empty Re: A Hónap Legjobbja

Témanyitás  Shiren Szer. Nov. 13 2013, 14:21

Én Obotsu Ryu-t javaslom, vagy jelölöm erre a hónapra, mert:

- Egyszerűen fenomenális, ahogy kihasználja karaktere egyedi stílusát és a jellemkomikumra építve, igencsak mulatságos és egyben vérfagyasztó lelkületű karaktert mutat be és e-mellé a jellem mellé egy olyan történetet kerít, ami igencsak megmosolyogtatja az embert.

- Nem szokásom nevetni és derülni a vicces posztokon és a nevetséges karaktereken de Obotsu egyszerre félelmetes, vicces és megbotránkoztató. Szerintem ez az eddigi legjobban sikerült irományában érzékelhető is, érdemes elolvasni! ( Tűz Országa --> Vég Völgye )
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

A Hónap Legjobbja Empty Re: A Hónap Legjobbja

Témanyitás  Kenshiro Karu Szer. Nov. 13 2013, 14:42

Végre egy ilyen verseny is indult a fórumon ahol "közönség szavazás" van. Ennek igazán örülök mert így tisztában lehetünk egymás véleményével. Én egy olyan játékost szeretnék megjelölni aki a játékával már évek óta elkápráztat. Jelenleg az egyetlen aktív karakterét jelölném meg erre a címre. Az illető Kenshiro Yuu akinek fergeteges írásait itt találjátok.
Volt szerencsém figyelemmel kísérni a karakter eddigi fejlődését és véleményem szerint egyike azon keveseknek az oldalon akik a szerepjáték valódi lényegét sem felejtették el és kijátsszák a karakterek jellemét is egy kaland során. 


A jelöltem tehát Kenshiro Yuu.
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

A Hónap Legjobbja Empty Re: A Hónap Legjobbja

Témanyitás  Akira Csüt. Nov. 14 2013, 22:27

Én is javasolni szeretnék valakit, még pedig azért, mert a játéka mindig is lenyűgözött és mióta karaktere az őrület útjára lépett még szebben játssza ki az érzelmeit és karakterét, sikeresen érez rá, hogy mikor kell a normálisabb énjére figyelnie, mikor kell úgy viselkedni, mintha még teljesen épp elméjű lenne és mikor van ideje az esztelen öldöklésnek. Tudja, hogy kivel hogyan kell viselkedni és szerintem a user sem teljesen normális a jó értelembe, így tökéletesen tud azonosulni karakterével és a posztjai is szépek.
Link, ami miatt jelölném: http://narutohun.niceboard.org/t2136p15-arnyekfogado-es-kornyeke#35249
És a játékos, akit jelölnék az oldalunk főadminjának fő karaktere Kauru Kenshiro Mirubi.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

A Hónap Legjobbja Empty Re: A Hónap Legjobbja

Témanyitás  Deidara Kedd Dec. 10 2013, 15:07

Lezárult a szavazás, így ezennel kihirdethetem első nyertesünket. 2013. novemberében a hónap játékosa: Obotsu Ryu!
Az említett személy meg is kapta a +5 chakrát, valamint a jogot, hogy aláírásába kiírhatja: Hónap Játékosa - 2013. november
Ezzel pedig meg is kezdjük az ehavi javaslatok fogadását. Kérlek figyeljetek oda, hogy az adott hónapról, jelen esetben decemberről van szó, és elsődlegesen ezt a hónapot vegyétek figyelembe az értékelésnél.
Deidara
Deidara
Inaktív

Tartózkodási hely : felhők felett


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1000 megatonna

Vissza az elejére Go down

A Hónap Legjobbja Empty Re: A Hónap Legjobbja

Témanyitás  Tokuno Feng Kedd Dec. 10 2013, 19:10

Én Garu Tokedo-t jelölöm erre a hónapra, mert:

Régen sok vita volt a Kawarimi no Jutsu használata miatt, majd miután tisztázásra került, hogyan is kell használni, egyre kevesebben alkalmazták, hiszen rájöttek már nem képesek ezt a tecnhikát teleportálásra használni, erre jön egy új játékos, egy ifjú ninja, és első kalandján a vitából, és a teleportálásból kimaradva tökéletesen bemutatja "csata" közben ezt a jutsu-t, a jelölés most nem azért szól, mert már évek óta milyen szépen játszik, jól ír, efelől nincs kétség, de még fejlődni fog, még ennél is jobban fog írni, a jelölés most a tökéletes helyzetfelismerés, és akció/támadás miatt kapja tőlem, bravó, nagyszerű volt. -=Itt=- olvashatjátok, a 23. oldal első post-ja.
Tokuno Feng
Tokuno Feng
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 815

Vissza az elejére Go down

A Hónap Legjobbja Empty Re: A Hónap Legjobbja

Témanyitás  Itanashi Vas. Dec. 15 2013, 11:21

A hónap játékosa címet én egy olyan személynek adnám, aki írásával egyszerűen lenyűgöz, postjaira képes vagyok kisgyermekes izgalommal várni. Remekül éli bele magát a játékába és a helyzetekbe, mindig képes meglepetést okozni. Igazából 3 ilyen játékost is ismerek, ám hármuk közül annak a neve, aki ismét kitűnt közülük az nem más, mint Hikari Ayame.
Itt található az utolsó kalandunkból egy kisebb részlet, ahol Ayamenak el kell engednie Hiroto-t.
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

A Hónap Legjobbja Empty Re: A Hónap Legjobbja

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Vas. Dec. 15 2013, 11:53

Én is Aya chan-t jelölném. Akit az oka érdekel, az olvassa el a fenti link reagjait...
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

A Hónap Legjobbja Empty Re: A Hónap Legjobbja

Témanyitás  Kenshiro Karu Hétf. Dec. 16 2013, 23:43

A hónap legjobbjának ezúttal a kissé inaktív Koreko Ruit jelölném. Volt szerencsém már játszani a user egy másik JK-jával és meg kell, hogy mondjam nagyon kellemes csalódást okozott. Először csak azt hittem, hogy megint egy túl tápolt régi arc aki csak vissza nézett három hétre, hogy itt keménykedjen a chaten... Aztán először olvastam a játékait aztán én magam is játszottam vele és végül meséltem is neki (bár ez a kaland most éppen fagyasztva van). 
Eseménydús posztjainak van mögöttes tartalma és nem csak egy adott helyzetre képes reagálni hanem a cselekmény minden fonalát képes egyszerre átlátni és megragadni. A helyzet felismerése kíváló és rendkívül jól alakítja az általa irányított karaktert. Nem tér el a személyiség jegyeitől szinte egyik postjában sem. Egy szóval ügyes és szerintem megérdemelné ezt a díjat. A karakter postjait itt olvashatjátok.


Hónap: December
Jelölt: Koreko Rui
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

A Hónap Legjobbja Empty Re: A Hónap Legjobbja

Témanyitás  Akari Tenshi Csüt. Dec. 19 2013, 17:58

Játékai nagyon szépek és tartalmasak, mindig lenyűgöznek a technika kijátszásai, ugyan nem sokat játszottam vele, de azért olvasom a játékait.
Jelöltem: Rikuno
Emiatt a homok irányítás tanulása miatt: http://narutohun.niceboard.org/t1977p60-nazo-sziget#35912
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

A Hónap Legjobbja Empty Re: A Hónap Legjobbja

Témanyitás  Deidara Pént. Jan. 10 2014, 10:14

2013. decemberben a Hónap Játékosa Hikari Ayame lett! Gratulálunk neki, jutalma 5 chakra és a cím, melyet kiírhat aláírásába. Jöhetnek az ehavi, tehát januári javaslatok. Ismét ki szeretném emelni, hogy nem az eddigi legjobb játékosokról, hanem az adott hónap legjobb játékosáról van szó, tehát mostantól nem lehet olyat javasolni, aki abban a hónapban még nem írt legalább kettő játéktéri hozzászólást vagy élményt. Az ilyen jelölések automatikusan nullázódnak.
Deidara
Deidara
Inaktív

Tartózkodási hely : felhők felett


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1000 megatonna

Vissza az elejére Go down

A Hónap Legjobbja Empty Re: A Hónap Legjobbja

Témanyitás  Tokuno Feng Pént. Jan. 17 2014, 22:02

Én ebben a hónapban Bayakoshi Yuukihime-t jelölöm a legjobb játékosnak.

Oka: Az, hogy egy nagyon nehéz rejtélyre rájött, igaz a játékban elszórtan voltak jelek, már az elejétől, de megítélésem szerint így is nehéz a végkifejlet, így ez a következtetés, és levezetés nálam megéri a legjobb játékos jelölést.

Oh Yeah - jan. tizenhatodikai post, olvassa el mindenki.
Tokuno Feng
Tokuno Feng
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 815

Vissza az elejére Go down

A Hónap Legjobbja Empty Re: A Hónap Legjobbja

Témanyitás  Itanashi Szer. Jan. 29 2014, 13:54

Eljött az idő, hogy a Rókalány is kapjon valamit elismerést a dicséretek mellett. Játéka zseniális, postjainak terjedelme bőven meghaladja az átlagot, emellett szorgalmas, taktikus játéka mellett nem hanyagolja el karakterének jellemét, annak belső harcait és lassú átalakulását.
Itt olvashatjátok a januári kalandunk egy részletét. Egy szó mint száz, január legjobbja: Kitsune Haruka ^^
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

A Hónap Legjobbja Empty Re: A Hónap Legjobbja

Témanyitás  Kenshiro Karu Szer. Jan. 29 2014, 20:09

Én kénytelen vagyok ismét egy általam már javasolt tagot jelölni. Ez a JK szerintem az egyik legjobb az oldalon. Nem is szaporítom tovább a szót... 
A jelöltem: Kenshiro Yuu  
Kalandjait itt találhatjátok!
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

A Hónap Legjobbja Empty Re: A Hónap Legjobbja

Témanyitás  Deidara Vas. Feb. 16 2014, 21:08

Huh, teljesen megfeledkeztem róla, hogy van ez a topikom. 2014 januárjában a hónap játékosa Kitsune Haruka lett! Jutalma a cím, valamint +5 chakra. Ezzel pedig jöhetnek is az ehavi jelölések.
Deidara
Deidara
Inaktív

Tartózkodási hely : felhők felett


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1000 megatonna

Vissza az elejére Go down

A Hónap Legjobbja Empty Re: A Hónap Legjobbja

Témanyitás  Kagua Hatami Vas. Feb. 16 2014, 21:32

Én Kamio Hiraku-t ajánlom. Az, hogy miért őt, egyszerű: a postjai nagyon jól vannak megírva, ahogy olvastam az irományait, szinte már láttam magam előtt, ahogy a leírtak megtörténnek. Helyesírásával sincs gond, jól is ír, szerintem megérdemli, hogy jelölve legyen.
Kagua Hatami
Kagua Hatami
Játékos

Tartózkodási hely : Vándorúton szülei gyilkosa után kutatva, valamint a lassan beköszöntő elmebaj küszöbén tiporog...


Adatlap
Szint: C
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 189

Vissza az elejére Go down

A Hónap Legjobbja Empty Re: A Hónap Legjobbja

Témanyitás  Tokuno Feng Hétf. Feb. 24 2014, 00:31

Én Chen-t jelölöm ebben a hónapban, két okból:
1.) Mert nem mindig a shinobi karakterek a legjobbak, és nagyon szépen játssza ki nőcsábász színész palánta karakterének jellemét, élvezet olvasni a post-jait, nem csak a vicc miatt, hanem a művésziség, és a kreativitás is megjelenik bennük.
2.) A mostani játéka során kellett írnia egy darabot, igaz, ez nem ebben a hónapban volt, még az előző hónap végén, ám most a feladata az volt, hogy a szerepek ossza szét az NJK karakterek között, és ezt ügyesen meg is oldotta. Első rangú színésszé válhat még a fiatal Chen, ez mind a játékán múlik, ami alapján nálam megérdemli a jelölést. Aki kíváncsi olvasson utána: http://narutohun.niceboard.org/t132p45-erdosegek#37271
Tokuno Feng
Tokuno Feng
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 815

Vissza az elejére Go down

A Hónap Legjobbja Empty Re: A Hónap Legjobbja

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Vas. Márc. 09 2014, 17:09

Nem tudom, hogy lehet-e már erre a hónapra leadni a jelöléseket, én mindenesetre megteszem, legfeljebb törlésre kerül. A jelöltem: Matsuko Kiyomi.

Közös játékunk során, nagyjából három postot írt eddig ( Mind ebben a hónapban) és ugyan van néha egy-egy mondat, amit újra el kell olvasnom, hogy összeáljon, de ezenkivül szerintem zseniális. Nem csak a karakteremet, de engem is abszolút összezavart  egy-egy jelenetnél, ami jó pont a törénet menetét tekintve. Tehát főképpen az tetszik, ahogyan megszemélyisíti ezt a karaktert. Megnevezhetnék még olyan momentumokat, jellegzetességeket, amik miatt szerintem megérdemli a jelölést, de a fentiekből nagyjából kikövetkeztethető, hogy mik is ezek.

Link: http://narutohun.niceboard.org/t25p120-konoha-korhaza  ( Lentebb kell görgetni. Very Happy )
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

A Hónap Legjobbja Empty Re: A Hónap Legjobbja

Témanyitás  Deidara Hétf. Márc. 10 2014, 11:40

2014 februárjában a hónap legjobbja Chen lett. Hiraku csak két rövid posztot kreált az említett hónapban, mást pedig nem jelöltetek. No nem mintha sokaknak esélye lett volna Chen ellen, ami a februárt illeti, nagyon szépen játszott. Gratulálunk neki! Jöhetnek az ehavi jelölések. Kuzomi, elfogadva, hiszen már bőven március van.
Deidara
Deidara
Inaktív

Tartózkodási hely : felhők felett


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1000 megatonna

Vissza az elejére Go down

A Hónap Legjobbja Empty Re: A Hónap Legjobbja

Témanyitás  Kamio Hiraku Hétf. Márc. 31 2014, 20:40

Itanashit jelölöm e hónapban, mert szépen és aktívan játszik itt.
Kamio Hiraku
Kamio Hiraku
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 588

Vissza az elejére Go down

A Hónap Legjobbja Empty Re: A Hónap Legjobbja

Témanyitás  Deidara Kedd Ápr. 22 2014, 16:55

Eléggé megkésve, de 2014 márciusában Itanashi lett a Hónap Legjobbja, két szavazattal előzve meg ellenfelét. Gratulálunk neki, jutalma öt chakra és a cím. Jöhetnek az ehavi jelölések, már korábban jelöltekre is nyugodtan, amennyiben e hónapban is szépeket alkottak.
Deidara
Deidara
Inaktív

Tartózkodási hely : felhők felett


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1000 megatonna

Vissza az elejére Go down

A Hónap Legjobbja Empty Re: A Hónap Legjobbja

Témanyitás  Shimura Danzou Csüt. Május 22 2014, 14:41

Május hónapban Hikari Ayamét jelölném. Hogy miért? Mert jó...

http://narutohun.niceboard.org/t2199p60-hatarmenti-falu
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

A Hónap Legjobbja Empty Re: A Hónap Legjobbja

Témanyitás  Kamio Hiraku Pént. Május 30 2014, 12:44

Én Kenshiro Mirubit jelölöm. Mindig is jól írt és játszott, de ebben a hónapban kifejezetten aktív is volt. Pl itt, itt és itt.
Kamio Hiraku
Kamio Hiraku
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 588

Vissza az elejére Go down

A Hónap Legjobbja Empty Re: A Hónap Legjobbja

Témanyitás  Jiraiya Pént. Jún. 13 2014, 21:49

Én Shikotou Seit jelölöm Júniusra, ugyanis a játéka és a karakter kijátszása egyszerűen fenomenális. Nem csak teljesen képes megtartani a Istenkomplexusos karaktert, de bele is éli magát és olyan eszmefuttatásokat ír, amiket vegyítve a karakter mérhetetlen egoizmusával egy rendkívül egyedi és mulatságosan gonosz karaktert alkot. Pimaszságával sokszor megmosolyogtat.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

A Hónap Legjobbja Empty Re: A Hónap Legjobbja

Témanyitás  Deidara Szomb. Jún. 14 2014, 09:48

Ide még nem írtam ki: 2014. májusában Kenshiro Mirubi lett a Hónap Legjobbja! Öt chakrával és a címmel gazdagodott. Ebben a hónapban eddig Shikotou Sei van jelölve, ki várja versenytársait.
Deidara
Deidara
Inaktív

Tartózkodási hely : felhők felett


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1000 megatonna

Vissza az elejére Go down

A Hónap Legjobbja Empty Re: A Hónap Legjobbja

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére


Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.