Hitoshi no Minovara VS Hiyama Takeo

3 posters

Go down

Hitoshi no Minovara VS Hiyama Takeo Empty Hitoshi no Minovara VS Hiyama Takeo

Témanyitás  Hiyama Takeo Hétf. Jan. 27 2014, 18:54

Hitoshi no Minovara VS Hiyama Takeo G6ofz2wxf07q2vfjhda9
A helyszín Kirigakure hatalmas könyvtárcsarnoka, ahol a falu ninjutsu-kat és más technikákat tartalmazó tekercseit és könyveit őrzik.

Takeo azt a küldetést kapta, hogy hatoljon be Kirigakure-be, pontosabban annak könyvtárába és lopjon el ninjutsukat tartalmazó könyveket. Továbbá a küldetését úgy kell teljesítenie, hogy nem ölhet meg senkit. Titokban, lopakodva kell megszereznie pár könyvet, miután megszerezte a dokumentumokat, azonnal le kell lécelnie és irány haza. Nem véletlenül őt küldték, hiszen Takeo közelharc beállítottságú shinobi, és egy olyan könyvtárban ahol fontos dokumentumokat őriznek, ott a könyvtár őrei sem alkalmazhatnak nagyon ninjutsukat, pláne nem elemi típusúakat, hiszen akkor eláztathatják vagy megégethetik az értékes irományokat. Egy zárt tér, ami tele van sérülékeny és értékes dolgokkal, ilyen terepen a fegyveres és a pusztakezes közelharc a nyerő.

Az ifjú genin több napon keresztül utazott mire végre megérkezett Kirigakure-ba. Este beosont a faluba, majd a könyvtárba, az ablak nyitva volt, hiszen a takarítónő ablakot mosott. Mikor az végzett a genin beosont, majd lopakodva elrejtőzött a függöny mögé. A takarítónő ugyan elment, de helyette jött egy srác, egy helyi genin.
~ Na tessék megjött az őrség!~ jegyezte meg magában nem túl elégedetten.
Kis ideig várt a tanigakure-i shinobi. A srác ott ült és más merre nézett. Ezt az alkalmat kihasználva a labirintus szerűen elrendezett hatalmas könyvespolcok között elkezdett halkan keresgélni. Talált is sok mindent, elkezdte bepakolni a táskájába, ám ahogy zsúfolta be a könyveket, az egyik kunaija leesett a kőpadlóra, ami csattant egy nagyot. Szinte biztos, hogy a srác meghallotta.


Hiyama Takeo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 97


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 380

Vissza az elejére Go down

Hitoshi no Minovara VS Hiyama Takeo Empty Re: Hitoshi no Minovara VS Hiyama Takeo

Témanyitás  Minovara Hitoshi Csüt. Jan. 30 2014, 21:37

Egy újabb nap vagyok túl,de a küldetéssel. Szerencsére a mai napom eléggé nyugis és még macskákat sem kellett kergetnem, hogy a gazdijának vissza szolgáltassam. Most sokkal komolyabb dolgom van! Engem is beosztottak a falu rendfenntartói közé, így az a feladatom, hogy a falu utcáit járom és ha bármilyen gond vagy probléma van, akkor azt el kell simítanom. Ahogy járőrözök, nem találok semmi rendellenességet, minden békés, sehol egy gond amivel nekem kellene foglalkoznom. Este leülök egy ház tetején és előveszem az ételt, amit anya készített nekem. Az ebédemet egy ramenesnél költöttem el.
Nyugodtan falatozok, szerencsére semmi sem zavar meg, de a feladatomat sem hanyagolom el. Tekintetem alaposan végig szántja a környezetemet, így senki és semmi nem csinálhat rosszat úgy, hogy ne venném észre. Már épp befejezem a vacsorámat, amikor egy eléggé sunyi emberkét veszek észre. Óvatosan követni kezdem: mivel a Néma Gyilkoláshoz értek, így nem valószínű hogy idő előtt észre vesz. Meglehetősen óvatos, de annyira azért nem jó, hogy ne vegyék észre. Többen is a nyomába eredünk, de én jelzek neki, hogy ő az enyém! A többiek természetesen a közelben maradnak, ha esetleg kudarcot vallanék. A nagyobbak meg úgyis elintézik és akkor egy darabban nem fog innen kikerülni.
Az illető a könyvtárunkba tört be, ahol néhány technikáról szóló feljegyzés is található. Szerencsére a technikák többségéről nem itt találhat igazi leírást. Miután belépett az épületbe követem, de sajnos túl sokáig nincs szem előtt, így eltűnik. Összesen csak egyszer adok hangot, amikor belépek, azt követően viszont csendben vagyok. Óvatosan lopakodok és fürkészem, de sajnos nem találom. Hirtelen azonban fémes csendülésre leszek figyelmes. Valószínűleg egy fegyver volt az! Azonnal elindulok a hang irányába és hamarosan észre veszem a shinobit, aki épp könyveket lop.
- Tolvaj! - szólok hangosan. - Készülj a halálodra! - mondom, majd felé rohanok.
Minovara Hitoshi
Minovara Hitoshi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 218
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 174 (C)
Erő : 174 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 318

Vissza az elejére Go down

Hitoshi no Minovara VS Hiyama Takeo Empty Re: Hitoshi no Minovara VS Hiyama Takeo

Témanyitás  Hiyama Takeo Csüt. Jan. 30 2014, 22:14

Éles hangot ad ki a leesett kunai, ezt követően a genin lépteket hall, felszedi a kunaiját, és előkészít egy füstbombát, de még mielőtt elmenekülne, a másik nindzsa lebuktatja, és tolvajt kiált rá. Shinobink egy kis színészkedéssel és egy blöffel próbálja megtéveszteni.
- Szevasz haver! Ezer éve nem láttalak! Genosuke vagyok az új rovarirtó. Ideküldtek, mert elszaporodtak a termeszek. Még a végén felzabálják a könyveket! Jöttem kifüstölni őket. - ~ Szó szerint kifüstölni! ~ mondta, majd hirtelen eldobta a füstbombát, mikor a bomba eldurrant és a füst el kezdett terjedni, Takeo is azonnal ugrott egy nagyot, majd a polcok között ugrálva, igyekezett a shinobi mögé kerülni. Mihelyt a srác megfordulna, abban a pillanatban felé hajítana egy shurikent, az elhajított fegyver elől nagy valószínűséggel el fog hajolni az ellenfele, ám akkor a kitérés pillanatában, hősünk felé rohanna és bevetne egy kombinált testcseles támadást. Hirtelen egy forgó körívest mérne fejre, ám még mielőtt elérné a fejét, visszahúzná a lábát. Miközben az ellenfele a rúgás levédésére koncentrálna, addig Takeo a hirtelen visszahúzott lábával, a lábsúllyal felpakolt sípcsontjával a térdkalácsát célozná meg azonnal. Amennyiben a térdre mért rúgás sikerülne, úgy az ellenfelét le tudná elsőre lassítani valamelyest. Ha csak pár másodpercig is sántikálna az ellenfele, az neki már előny lehetne.

Hiyama Takeo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 97


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 380

Vissza az elejére Go down

Hitoshi no Minovara VS Hiyama Takeo Empty Re: Hitoshi no Minovara VS Hiyama Takeo

Témanyitás  Minovara Hitoshi Kedd Feb. 04 2014, 20:56

Kissé ingerülten követem a srácot, aki a szavaimat követően próbál átvágni engem. Azonban nem ettem én meszet, így természetesen nem dőlök be neki. Azonnal megtorpanok amikor füstbe borítja magát és a terem jelentős részét. Ahogy észre veszem, nincs tisztában a népem képességeivel. Amint megállok, a Néma Gyilkolás Technikát veszem elő: a segítségével hallom ellenfelem lépteit, így pontosan tudom merre jár. Kissé meglep hogy nem próbál elfutni, hanem inkább támadásba lendül. Ekkor már a kezemben csillog egy kunai és máris hátra fordulok, hogy ne kapjon hátba. A következő pillanatban pedig már száguld felém egy shuriken. A fegyveremmel azonnal félre ütöm, majd figyelem az újabb mozdulatát. 
A másik shinobi a csillagot követően felém lendül, azonban nem adom meg neki az örömet hogy kontaktusba lépjen velem. Így hát hátraszökkenek, ő pedig nem tud megrúgni. Azonban nem várom meg, hogy földet érjen. Nagyon gyorsan rontok neki és próbálok több szúrást is bevinni a testére. Mivel nincs nála fegyver, így valószínűleg pár sérülést biztos be fog szerezni, de nem hiszem, hogy ennyivel már végzek is vele. A döféseket követően megpróbálok combmagasságban kirúgni felé. A célom, hogy ártalmatlanná tegyem, nem akarom még hogy elveszítse az életét. Sok információt lehet majd szerezni tőle, ha a "nagyok" kifaggatják.
Minovara Hitoshi
Minovara Hitoshi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 218
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 174 (C)
Erő : 174 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 318

Vissza az elejére Go down

Hitoshi no Minovara VS Hiyama Takeo Empty Re: Hitoshi no Minovara VS Hiyama Takeo

Témanyitás  Hiyama Takeo Szer. Feb. 05 2014, 10:38

A genin testcselekkel előkészített rúgáskombinációi nem jöttek be. Az ellenfele elővett egy kunait, amivel nem csak az eldobott shurikent blokkolta, hanem hősünk felé is támadást indított. 
~ Jól van öcsi, pusztakézzel nem szeretsz verekedni? Sebaj az a kis kés kevés lesz ide. ~ gondolta magában, majd azzal a lendülettel előrántotta tokjából a wakizashiját és azzal védekezett a kunai ellen. Mivel egy wakizashi pengéje hosszabb, mint egy késé, így Takeo biztos távolságból támadhatott. El kezdte a rövid kardjával az ellenfele kunait tartó kezét megtámadni. Erőteljes és gyors csapások sorozatát mérne a kirigakure-i genin csuklójára, miközben alulról lábbal dolgozna és szétrúgná a térdeit vagy a bokáit. Ez egy több funkciós két zónára osztott támadás. A wakizashival (felülről) a kezét támadja, míg alulról rúgásokkal bénítja és lassítja az ellenfelét. Ha nem is sikerülne lecsonkolnia a teljes kézfejét, de legalább sikerülne megsebesítenie, az neki már komoly fölény lenne. Egy sérült mély vágást elszenvedő kézzel, elég nehéz védekezni és ellentámadni. Amennyiben a srác hátrébb ugrana, hogy kitérjen a kardcsapások elől, a genin folyamatosan utána ugrana, vagyis lekövetné a mozgását. Nyomás alatt tartaná folyamatosan, és ha az ellenfele bele kezdene kézpecsétekbe, hogy ninjutsut vessen be shinobink ellen, ez esetben szintén a kézfejeket támadná meg. Ujjak nélkül elég nehéz kézjeleket formálni. Ugyanakkor ifjú nindzsánknak nincsen könnyű dolga, mert valószínűleg a srác sem ügyetlen, ugyanakkor azt a parancsot kapta, hogy nem ölhet meg senkit, viszont lebukott. Az ellenfele észrevette, kialakult a harc, védekeznie, már pedig muszáj lesz. Megöletni nem akarja magát.

Hiyama Takeo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 97


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 380

Vissza az elejére Go down

Hitoshi no Minovara VS Hiyama Takeo Empty Re: Hitoshi no Minovara VS Hiyama Takeo

Témanyitás  Minovara Hitoshi Hétf. Feb. 10 2014, 20:48

Miután elkerülöm a támadását és kunaival rontok rá, egy wakizashi-t vesz elő. Fegyvereink hangosan kezdenek csengeni, ahogy összecsapunk. Hevesen vág felém és próbálja eltalálni a kezemet, de nem igazán jár sikerrel. Szerencsére őt sokkal jobban zavarja a saját füstje, mint engem. Könnyedén ellépkedek a rúgásai elől, a tőrrel végzett csapásokat pedig könnyedén hárítom. Egy ideig hagyom, hogy támadjon, így szépen kielemzem a támadását. Hamarosan rájövök, hogy mikor készül vágásra és mikor rúgásra. Egy gúnyos mosolyt villantok felé, amit ő nem láthat a füst miatt, majd amint felém rúgott egyet, közelebb lépek hozzá: hangos fémes csengés hallatszik, ahogy a fegyvereink összecsapnak, de ekkor azonnal ráfogok a kezére a szabad kezemmel, majd kissé oldalra rántom, amitől feltehetőleg elveszíti az egyensúlyát. Pár pillanat sem telik el, a fejem meglendül és erőteljesen arcon fejelem, nagyjából úgy, hogy a szemöldöke környékén találjam el. A fejpántom miatt a találat valószínűleg felsérti majd a bőrét és örülhet, ha majd valamennyit látni fog az esetet követően. Azonban egyetlen "bólintással" nem elégszek meg. A kis "fejdíszt" újra kihasználom és még párszor arcon fejelem, amitől valószínűleg be fog kábulni. Ezután rántok egyet a csuklóján, majd nagyon gyorsan befordulok a háta mögé: ha minden jól jön össze, akkor jelenleg úgy állunk, hogy a wakizashi-t tartó karja éppen a hátának szegeződik és a penge éppen a gerince környékén hagy kisebb lenyomatot, míg a kunaimat a nyakához szorítom.
Ha mégsem jönnének össze a támadásaim, akkor egyszerűen csak a füst jótékony takarásába húzódok és néhány széket vágok hozzá. Amint könnyű célponttá válik,, máris repül a shuriken, ami biztosan eltalálja.
Minovara Hitoshi
Minovara Hitoshi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 218
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 174 (C)
Erő : 174 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 318

Vissza az elejére Go down

Hitoshi no Minovara VS Hiyama Takeo Empty Re: Hitoshi no Minovara VS Hiyama Takeo

Témanyitás  Hiyama Takeo Csüt. Feb. 13 2014, 21:53

A genin elszántam vagdalkozott a wakizashijával, a füsttől azonban nem látott túl jól, a srác is kellően ügyes volt, könnyedén hárította a vágásokat és még a rúgásokat is elkerülte. Takeo a harc közben hirtelen hátra szökdécselt. Igyekezett kikerülni a füstből, már majdnem kint volt, amikor az ugrásból a földre érkezvén a sípcsontját eltalálta egy felé repülő szék. Szerencsére az ifjú shinobi lábán lábsúly van, így az felfogta a szék becsapódását. Ettől egy pillanatra seggre esett, ez volt a szerencséje, mert így a többi szék elrepült a feje fölött. 
~ Ügyeskedünk? Nesze, vissza a feladónak! ~ gondolta magában miközben fogta a széket kijött a füstfelhőből, és éppen készült visszahajítani a feladóhoz, ám ekkor shurikenek repültek felé, a genin a széket maga elé tartva blokkolta a dobócsillagokat, ám az egyik shuriken eltalálta a bal alkarját. 
~ Francba! ~ mérgelődött magában, és ezután bedobta a füstfelhőbe, majd azonnal a polcok közé sietett, és ott várta be a támadóját, hogy azt hátba támadhassa.  Amennyiben a szék eltalálja a srácot, azt hősünk meghallaná és az alkalmat kihasználva elmenekülne. Ha viszont nem találja el, akkor viszont bevárja a polcok között, ahol elintézné. A küldetésében nem szerepelt a harc, de mivel lebukott ezért rákényszerült. Viszont tudta, hogy az ellenfele nem fogja egy könnyen elengedni. ~ Jobb lenne, ha elhúznám a csíkot! Sérülten nincsen értelme tovább harcolnom! ~ töprengett magában, majd kitépte az alkarjából a fegyvert.


A hozzászólást Hiyama Takeo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 21 2014, 16:59-kor.

Hiyama Takeo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 97


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 380

Vissza az elejére Go down

Hitoshi no Minovara VS Hiyama Takeo Empty Re: Hitoshi no Minovara VS Hiyama Takeo

Témanyitás  Minovara Hitoshi Csüt. Feb. 20 2014, 22:08

Hevesen folytatódik a harcunk, de még nem igazán tudtunk találatot bevinni egymásnak. Miután eldobok pár széket, néhány shuriken következik. A hangokból ítélve a csillagok eltalálnak egy fa tárgyat. Ezt követően meglódulok az ellenfelem irányába, majd szépen nekem repül egy szék. Szerencsémre csak a vállamat találja el, de még így is megbotlok, ráadásul a jobb karom azonnal elzsibbad. Ekkor hallom, hogy a fiú menekülőre fogja.
- Riadó! - üvöltöm azonnal. - A srác kiszaladt, kapjátok el!
Ezután lassan kisétálok az épületből és figyelem merre mennek a többiek. Nem követem őket, inkább hagyom, hogy ők intézzék el a betolakodót.
Minovara Hitoshi
Minovara Hitoshi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 218
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 174 (C)
Erő : 174 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 318

Vissza az elejére Go down

Hitoshi no Minovara VS Hiyama Takeo Empty Re: Hitoshi no Minovara VS Hiyama Takeo

Témanyitás  Hiyama Takeo Pént. Feb. 21 2014, 17:12

Hősünk miután elhajította széket, hallotta, hogy az talál, ezt kihasználva, az ajtó felé rohant, ám ekkor az ellenfele riadót fúj. A genin rohan ki a könyvtárból próbál elmenekülni, de be van kerítve.
~ Na most nekem annyi lesz, ha nem találok ki valamit! Nem kaphatnak el! ~ gondolja magában, majd futás közben, elővesz pár shurikent éppen készülne eldobni őket, hogy leszedjen vele pár ellenséget és meg tudjon lépni. De épphogy elővette a fegyvereit, hátulról valaki egy ütést mért a fejére, így Tanigakure shinobija a arccal a földre esett. Elájult, az ellenségei pedig megkötözték. Ezt követően valószínűleg vallatásra viszik. Pár perccel később egy cellában tér magához. Körül néz, észreveszi, hogy még mindig meg van kötözve. Hiába is tudna kijönni a kötélből, a cella előtt két őr is van. Ráadásul az alkarja is fáj. A genin rádöbbent, hogy jól elszúrta a küldetését. 


// Köszönöm a játékot! //

Hiyama Takeo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 97


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 380

Vissza az elejére Go down

Hitoshi no Minovara VS Hiyama Takeo Empty Re: Hitoshi no Minovara VS Hiyama Takeo

Témanyitás  Uchiha Madara Vas. Ápr. 06 2014, 09:12

A játékot lezárom, jutalmatok +3 Chakra.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Hitoshi no Minovara VS Hiyama Takeo Empty Re: Hitoshi no Minovara VS Hiyama Takeo

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.