Karakterígénylés Pályázat formájában

+3
Jiraiya
Isha Dansei
Shimura Danzou
7 posters

Go down

Karakterígénylés Pályázat formájában Empty Karakterígénylés Pályázat formájában

Témanyitás  Shimura Danzou Szomb. Jan. 31 2015, 12:14

Ohaio Minna-san!

A Ninja Tanács arra a véleményre jutott, hogy lehetőséget biztosít a Multi Szabályzat megkerülésére, bizonyos feltételekkel. Erre azért biztosítunk lehetőséget, hogy azok a játékosok - elsősorban az újaknál szempont ez, de lehet, hogy a régieknél is - akik még nem érték el a megfelelő chakramennyiséget egy új karakter indításához, de tele vannak motivációval és játszani akarással, azok ne lankadjanak, hanem újabb módon tudják belevetni magukat az élmények tengerébe. A Menetrend és az erre vonatkozó szabályok egyszerűek. Remélhetőleg mindenki jól ismeri az NT hivatalos álláspontját a multizásról - khm... - ezért nem kell bemutatni.

Azok nyújthatnak be Karakterigénylő pályázatot, akik:
- Maximum három karakterrel rendelkeznek!

A Karakter Igénylésről:
- Csak Genin karakter indítható ezen módon ( vagy Akadémiai Tanuló, de ezen részt bele kell írni a pályázatba)
   Karakter igényelhető:
        - Kemurigakure no Satou-ba 3/0
        - Otogakure no Satou-ba 3/1
        - Amegakure no Satou-ba 3/2
        - Kusagakure no Satou-ba 3/0
( Frissités:  Vas Országából Származó Szamuráj is indítható) 3/1
( Megjegyzés: A Számok a még igényelhető karakterek mennyiségét jelölik )
 
Az ígénylésről:
Adott user, aki maximum három karakterrel rendelkezik - de szeretne egy újabb JK-t - benyújt ide egy pályázatot, amit azután az NT elbírál. Fontos, hogy csak korlátozott számú karaktert adunk így ki, a multi szabály megkerülésével. Falvanként három hely van. A Pályázat álljon a következőkből:
- Karakter származása ( a fentebb megadott falvak egyike)
- Ígénylés okai


Mindezek után, ha a pályázat elfogadásra kerül az user megírhatja az előtörténetet. Amíg a JK hűséges lesz a választott faluhoz, addig nem számít bele a Multi Limitbe. Amint hűtlenné válik ( Szökött Shinobi, Átállás Más rejtett faluhoz) a karakter egyből beleszámít majd az adott user karakterlimitjébe!


Sok szerencsét,
a Ninja Tanács!


A hozzászólást Shimura Danzou összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 23 2015, 23:49-kor.
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Karakterígénylés Pályázat formájában Empty Re: Karakterígénylés Pályázat formájában

Témanyitás  Isha Dansei Hétf. Márc. 09 2015, 18:45

Én élnék a lehetőséggel, noha egy kisé másképp. Riku mondta, hogy ezen pályázat alapján Szamuráj karakter is indítható, noha nincs leírva. Vagyis az én igénylésem ennek okán egy Szamuráj lenne, aki természetesen a Vas országából származna.
Indokként annyit tudok felhozni, hogy szeretnék egy új személyiséget is nevelgetni, illetve így én magam is többet fogok írni, amiben remélhetőleg fejlődni is fogok. Plusz szeretném ezt a jelenleg pangó csoportot feldobni ^^
Isha Dansei
Isha Dansei
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 40


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin // Medikus Tanonc
Chakraszint: 340

Vissza az elejére Go down

Karakterígénylés Pályázat formájában Empty Re: Karakterígénylés Pályázat formájában

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Márc. 09 2015, 18:56


Állj! Állj! Very Happy STOP! Very Happy Nah az van, hogy Én azt hittem, hogy a Multizásról kérdezel. A Versenyről Danzouval konzultálj, de le van írva, hogy Igényelni Csak Genint vagy Akadémiai Tanulót lehet!
Azonban keresd fel Danzout, mivel Ő dönthet úgy, hogy Samurait is lehet akkor itt indítani.


Úgy hallottam Danzou Engedélyezte, így Hajrá! Smile

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Karakterígénylés Pályázat formájában Empty Re: Karakterígénylés Pályázat formájában

Témanyitás  Shimura Danzou Csüt. Márc. 12 2015, 14:41

Ezentúl a Vas Országából Származó Szamuráj karaktert is lehet pályázni - de ebből is csak három lehetőség van.


Szólok Dansei, amint megvan az elbírálás eredménye.
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Karakterígénylés Pályázat formájában Empty Re: Karakterígénylés Pályázat formájában

Témanyitás  Shimura Danzou Csüt. Márc. 12 2015, 23:38

Dansei: Engedélyt kapsz a Vas Országának szolgálatában álló szamuráj karakter indítására.
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Karakterígénylés Pályázat formájában Empty Re: Karakterígénylés Pályázat formájában

Témanyitás  Chiyoko Tsuki Csüt. Ápr. 09 2015, 21:23

Hali!


Sokat gondolkoztam azon, hogy benyújtsam -e a kérelmet vagy megvárjam-e  a 200-as chakraszintet ( vagy be merjem -e nyújtani, csak hogy még egy e kérdőszavacskás tag legyen ), hogy chuunint indíthassak, de most elhatároztam magam. Ennek sok oka van. Az első, hogy most nagyon "rákattantam" a reményeim szerint jövőbeli karakteremre, és szerintem időm is lenne rá abból ítélve amennyit bámulom én a Gundan csodálatos világát. Embarassed A második: megannyi gondolkodás után inkább geninként indítanám, így nagyobb részét kijátszva a történetének. Harmadik okom igazából nincs, szóval ez nem sok, csak kettő, de mindegy, jó így ( remélem ). Very Happy
A karakter Otogakure nem valami népszerű falucskájának lakója lenne, természetesen ő is drámai sztorival, mert én boldog ninját még nem hiszem, hogy ki tudnék játszani. Az előtörténettel kapcsolatban ha elfogadjátok a kérelmet majd valaki felé lenne egy - két kérdésem - mily meglepő tőlem - .
* Kiskutya szemek *
Kérem szépen kedves Ninja Tanács fogadják el a kérelmem!   What a Face
Chiyoko Tsuki
Chiyoko Tsuki
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 145

Vissza az elejére Go down

Karakterígénylés Pályázat formájában Empty Re: Karakterígénylés Pályázat formájában

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Csüt. Ápr. 09 2015, 21:35

Én nem karit akarok igényelni, meg nem is igazán tehetem mert több mint 3 karim van. Tsuki, Otogakure nem valami népszerű falucskája nincs, mivel maga Otogakure a falu. A Hang Országáról van szó, ott található Otogakure. Smile
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Karakterígénylés Pályázat formájában Empty Re: Karakterígénylés Pályázat formájában

Témanyitás  Kenta Koizumo Vas. Ápr. 12 2015, 20:05

Akkor én is indítanék egy multit Amegakure falvacskájába Very Happy De csak mert szép a színe az Amegakure csoportnak Very Happy


A hozzászólást Kenta Koizumo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 12 2015, 20:06-kor. (Reason for editing : Kenta Koizumo)
Kenta Koizumo
Kenta Koizumo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 630
Elosztható Taijutsu Pontok : 40

Állóképesség : 180
Erő : 200
Gyorsaság : 300
Ügyesség/Reflex : 300
Pusztakezes Harc : 150

Tartózkodási hely : Szerdán


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 611

Vissza az elejére Go down

Karakterígénylés Pályázat formájában Empty Re: Karakterígénylés Pályázat formájában

Témanyitás  Shimura Danzou Csüt. Ápr. 16 2015, 17:00

Yo!

Hamarosan megérkezik a kiértékelés.
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Karakterígénylés Pályázat formájában Empty Re: Karakterígénylés Pályázat formájában

Témanyitás  Shimura Danzou Vas. Ápr. 19 2015, 22:34

Tsuki: Engedélyt Kapsz Otogakurei Shinobi indítására.



Koizumo: Engedélyt kapsz Amegakurei Shinobi indítására, amennyiben komolyabban veszed a dolgot, mint ahogy az az érvelésedből kitünt. Erre még szeretnék egy választ, ide!
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Karakterígénylés Pályázat formájában Empty Re: Karakterígénylés Pályázat formájában

Témanyitás  Kenta Koizumo Vas. Ápr. 19 2015, 22:45

Nem szereted a humorom? Sad Na szóval mivel hogy ugyebár eljött az az idő, amiről már többen is beszéltek nekem, lelassultam kicsit a játéktéren, pedig alapból az a pörgős fajta vagyok, ezért gondoltam a multi indítására, és hogy minél kevesebb legyen az üresjáratom, és kevesebbet kelljen kijárnom kosarazni, hogy ritkábban törjön el valamilyen csontom, a szabadidőm kitöltésére indítanék multit, és a szín mellett azért döntöttem Amegakure mellett, mert kis nemzet, mégis van annyi lehetősége beleszólni a shinobi világ történelmének alakulásába, mint az öt nagy nemzet. Very Happy Egyébként maga a falu mindig is a kedvencem volt, [SPOILER] Koizumo is csak érdekből van Konohában jelenleg, ezért döntöttem még Amegakure mellett. Amúgy...Ugye nem hitted, hogy tényleg szín alapján választottam? Ha már a színt nézzük, Otogakure lett volna Very Happy 
Kenta Koizumo
Kenta Koizumo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 630
Elosztható Taijutsu Pontok : 40

Állóképesség : 180
Erő : 200
Gyorsaság : 300
Ügyesség/Reflex : 300
Pusztakezes Harc : 150

Tartózkodási hely : Szerdán


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 611

Vissza az elejére Go down

Karakterígénylés Pályázat formájában Empty Re: Karakterígénylés Pályázat formájában

Témanyitás  Shimura Danzou Vas. Ápr. 19 2015, 22:49

Nem hittem, csak nekem és a többieknek az érvelésed alapján kellett döntenünk. Remélem érted, mire gondolok...

Rendben, akkor mivel akarsz is vele játszani, ezért megkapod az engedélyt. De kérlek, legközelebb, amikor valamit kérvényezel, akkor több dolgot hozz fel, hogy miért szeretnéd. Komolyabb kérvénynél az ilyesmit visszadobjuk, szinte kérdezés nélkül. Jó, ha tudod. ^^
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Karakterígénylés Pályázat formájában Empty Re: Karakterígénylés Pályázat formájában

Témanyitás  Shenjino Arisa Vas. Júl. 26 2015, 19:52

Szépséges estét, illetve olyan napszakot kívánok, mint amikor olvassák ezt! Smile

Bár friss, zsenge hús vagyok a gundan világában (noha egy éve lett elfogadva ez a karakterem, de csak most kezdtem el játszani), jelenleg a nyári szabadság és alkotási vágy miatt szeretnék megpályázni  egy amegakurei genint, amennyiben jóváhagyják ezt az illetékesek. Mostanában nagyon viszket a tenyerem az írásra, és egy újabb karakterjellem területen is szeretném kipróbálni magamat és kicsit kiengedni elmém sötétebbik oldalát. Az ok, amiért sajnálatos módon gondoltam, 150 ch előtt benyújtom a kérelmet pusztán annyi, hogy most cikáznak új ötletek a fejemben a karakterhez és kicsit félek, elvesznének addigra, mikor megkreálhatnám a szabályzat értelmében. És ugye, a csapatom is most sajnos egy ideje áll. :/

Köszönöm szépen! Smile
Shenjino Arisa
Shenjino Arisa
Játékos

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 154

Vissza az elejére Go down

Karakterígénylés Pályázat formájában Empty Re: Karakterígénylés Pályázat formájában

Témanyitás  Shimura Danzou Csüt. Júl. 30 2015, 00:10

Arisaaaaa-san!

Örömmel tájékoztatlak, hogy a Ninja Tanács szerint remek lehetőség ez számodra, hogy megvalósítsd azt a karaterjellemet, amit Arisával érthetően nem szívesen tennél meg, elvégre nem férne bele. Az engedélyt megadom és sok sikert kívánok. Hajrá!




Danzou és az NT!
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Karakterígénylés Pályázat formájában Empty Re: Karakterígénylés Pályázat formájában

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.