Javaslatok és Véleménynyilvánítás

5 posters

Go down

Javaslatok és Véleménynyilvánítás  Empty Javaslatok és Véleménynyilvánítás

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Dec. 03 2015, 19:20

Nem kell megvárni (Sajnos) az aktivitás Szavazás eredményét így most egy újabb dologra kérnénk titeket. A Játékosok véleményére vagyunk kíváncsiak: Mitől lehetne aktívabb az oldal, mik a főbb hibáink, amik miatt nem elég jó az aktivitás és mi javaslatotok van arra, hogy az oldal működését és élménnyújtását jobbá tegyük? Azért kérjük ki a ti véleményeteket, mivel TI játékosok vagytok azok, akikért létrejött az oldal és akikért folyamatosan működtetjük, így azt szeretnénk, hogy elégedettek legyetek, ugyanis ha ti elégedettek vagytok és szerettek itt játszani, akkor mások is szeretnek majd itt lenni, azzal pedig gyarapodhatunk.

Fontos: Kérnék mindenkit, hogy tartózkodjon a Staffok és más Játékosok becsmérlésétől, véleményt mondani lehet, de egyenlőre nem az egyes Staff tagok és Játékosok hibáira és negatívumaira vagyunk kíváncsi, hanem arra, hogy mi tenné jobbá az oldalt és hogy mik a hibái. Így, ha a Staffal vagy egy Játékossal van probléma, akkor általánosságban beszéljetek és ne nevezzetek meg senkit. Természetesen erre azért van szükség, mert így illik és így nem bántunk meg senkit! Ha valaki nem szeretné névvel beküldeni a kritikáját, vagy éppen a gondolatait, akkor küldje el nekem Pm-ben, biztosíthatok mindenkit, hogy senkinek nem adom ki a neveket. Smile Engem meg lehet szidni nyugodtan, mert nem veszem sértésnek ><


Edit: Tehát Kritikát kérünk, ide alulra pedig jöhetnek a posztok! A Staff tagjai NE írjanak ide, itt most csak a Játékosokra vagyunk kíváncsiak!


_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Javaslatok és Véleménynyilvánítás  Empty Re: Javaslatok és Véleménynyilvánítás

Témanyitás  Masaru Ibuka Csüt. Dec. 03 2015, 20:14

Szerintem , lehetne egy játékosnak több mesélője, így mindig az írna amelyik aktívabb. És mondjuk lehetne az aktívabb mesélőknek valami jutalom is, így meglenne az egészséges rivalizálás is. Persze ez most csak egy hülye ötlet amit nem biztos, hogy létre lehet hozni, de hátha van benne valami hasznos! Smile
Masaru Ibuka
Masaru Ibuka
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 160

Vissza az elejére Go down

Javaslatok és Véleménynyilvánítás  Empty Re: Javaslatok és Véleménynyilvánítás

Témanyitás  Akirama Mamorou Csüt. Dec. 03 2015, 20:32

Hallo!

Nekem nincs komoly panaszom, és szerintem elég aktív az oldal. Egy dolog van, amit a fórumkaland ideje alatt láttam, látok, és az az, hogy túl sok időt kapnak a játékosok a reagok megírására. szerintem lehetne valamivel közelebbi határidő, tekintve hogy van aki lazán tudna naponta/kétnaponta írni, és van aki csak hetente, de még így is amondó vagyok, hogy 5-6 napnál ne kapjunk több időt. Lehet, hogy megvan a maga oka, hogy miért így van, de mivel vélemény nyilvánítás van, ezért véleményt nyilvánítok.


Megvalósítva ~ Jiraiya
Akirama Mamorou
Akirama Mamorou
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 417
Állóképesség : 150 (D)
Erő : 127 (D)
Gyorsaság : 260 (C)
Ügyesség/Reflex : 230 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (D)

Tartózkodási hely : Kirigakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 372

Vissza az elejére Go down

Javaslatok és Véleménynyilvánítás  Empty Re: Javaslatok és Véleménynyilvánítás

Témanyitás  Meitsugawa Shori Szomb. Dec. 05 2015, 13:42

Úgy gondolom, hogy a mesélő és a játékos egyeztethetne időpontot, hogy mikor érnek rá. Így a véletlenszerű posztolás mellet, egy nap akár többször is lehetne írni; véleményem szerint ez pedig motiválná a játékosokat.


Megvalósítva ~ Jiraiya
Meitsugawa Shori
Meitsugawa Shori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 436
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 176 (C)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 180 (C)
Pusztakezes Harc : 200 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 364

Vissza az elejére Go down

Javaslatok és Véleménynyilvánítás  Empty Re: Javaslatok és Véleménynyilvánítás

Témanyitás  Aihara Arata Csüt. Dec. 10 2015, 19:50

Szerintem egy újfajta pontrendszer bevezetése is javítana az oldalon, bár már koránt sem biztos, hogy aktivitás terén idézné a változást. Inkább az egyes játékosok közti erő különbséget mutatná meg, valamint ez is segítene a karaktereknek a specializálódásban. Az új pontrendszer lényege az lenne, hogy bizonyos chakra mennyiség után (20ch) kapna az illető egy pontot, amit szabadon rátehet egy választott képességre, amit erősíteni szeretne. Ez talán még a PVP harcokban is előnyt jelenten, mert már láttam olyat, hogy egy játékosnak nem tetszett egy mesélő elbírálása egy hasonló eseményen.
Tehát miért is lenne jó az új pontrendszer:
1. Karakterek közti szintkülönbség
2. Specializálódás
3. Könnyebb átlátni melyik karakternek mi az erőssége, ezáltal talán még könnyebben kapnánk engedélyt a jutsukra.
A pontokat, nem csak az adatlapon, de az aláírásban is kötelezően fel kéne tüntetni. Lenyomozni is egyszerű lenne, ezért inkább nem is vezetném le. (kérésre persze igen)
Több kis képesség ág lenne, amikből mindegyik erősítene egy esetleg két fő ágat a négy közül. Minél nagyobb valakinek a pontja egy ágazatban annál könnyebben alkalmazza/sajátítja el az ott található technikákat.
A négy fő ág, és az őket erősítő mellék ágazatok:
Taijutsu: erő, sebesség és az állóképesség
Ninjutsu: chakra kontroll, chakra elemi manipulálása
Genjutsu: chakra kontroll és esetleg chakra testen kívüli irányítása (A genjutsukhoz, még nem nagyon értek, ezért az ideírt dolgokban sem vagyok biztos, ez csak egy példa.)
Kinjutsu: vívási technika és állóképesség
Pl.:
XY:
Taijutsu:7 (állóképesség:2 erő:3, gyorsaság:2)
Ninjutsu:4 (chakra kontroll:2 ch elemi manipulálás:2)
Genjutsu: - (engedély köteles így ezt most nem nézem)
Kenjutsu: - (ugyan az, mint a föntinél, bocsánat szamurájok)
YZ:
Taijutsu:4 (állóképesség:1 erő:2, gyorsaság:1)
Ninjutsu:6 (chakra kontroll:4 ch elemi manipulálás:2)
Genjutsu:-
Kenjutsu:-
XY: erősebb közelharcban mert láthatóan gyorsabb, nagyobb a testi ereje, és az állóképessége
ZY: könnyebben és kevesebb chakrából képes létrehozni ugyan azt jutsut mint XY
Mit ér 1-1 pont, illetve a 0:
0 pont az átlagember szintjén van: sebesség: 15-20 km/h; erő: 60-70 kg súlyt képes megemelni; a többinél nem tudom megmondani mi a mérvadó.
1 pont=sebesség: +5 km/h; erő: +10 kg
Aihara Arata
Aihara Arata
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1272
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 500 (A) / 300 (B) - súlyokkal
Gyorsaság : 800 (S) / 500 (A) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 472 (B)
Pusztakezes Harc : 350 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 758

Vissza az elejére Go down

Javaslatok és Véleménynyilvánítás  Empty Re: Javaslatok és Véleménynyilvánítás

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.