Inochinomizu

4 posters

Go down

Inochinomizu Empty Inochinomizu

Témanyitás  Akihiro Jaken Pént. Márc. 16 2018, 19:57

Sunagakurétől alig pár órára található kisebb falu, amely egy oázisnak köszönheti fennmaradását. Jelenleg eléggé leharcolt állapotban van, több ház is fel volt gyújtva.
Akihiro Jaken
Akihiro Jaken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2298
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 398 (B) / 150 (C) - súlyokkal
Gyorsaság : 1500 (S+) / 800 (S) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 1000 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : Ahol lennie kell


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin
Chakraszint: 1612

Vissza az elejére Go down

Inochinomizu Empty Re: Inochinomizu

Témanyitás  Obake Kaito Hétf. Márc. 26 2018, 22:21

Nem dörmögök túl sokat, mivel lassacskán sikerül kiszabadulnom a föld fogáságából. Kissé ingerlékeny vagyok még, de amíg leporolom a ruhám, ki is engedem a gőzt. Mire végzek, a sensei megkezdi ismertetni a küldetést. Lényegében egy rablóbandát kell felszámolnunk, ami nem tűnik túl nagy feladatnak. A csapatunk létszámával viszont nem vagyok kibékülve. Azonban most még nem teszek említést.
- Rendben, akkor hamarosan találkozunk! - mondom, majd gyorsan hazaszaladok összepakolni.

Két óra múlva a megbeszéltek szerint futok össze a sensei-jel. Persze nem húzzuk sokáig az időt, azonnal útra kelünk. Jelenleg még nincs nálam egy bábom sem, nem fárasztom magam azzal, hogy cipelem őket. Így hát elég könnyen és gyorsan haladunk. Közel négy óra kell ahhoz, hogy elérjük az úti célunkat. Amikor meglátom a távoli füstöt, jelzek Itsukinak hogy álljon meg egy pillanatra.
- Szeretném magamra ölteni a páncélom - mondom, majd ha engedélyezi a kis pihenőt, előveszem Utena tekercsét.
Ezután belebújom a bábpáncélba, majd ellenőrzés céljából aktiválom a fegyverzetét. Mivel eléggé könnyen ugranak elő, nem kezdek aggódni. Ezt követően pedig jelzem, hogy folytathatjuk az utat. Végül megérkezünk a faluba, ami éppen lángokban áll. Kissé elkeseredve nézek körbe, nagyon nem tetszik a látvány.
- Remélem tényleg nincs az ellenség sorai között shinobi - mondom, bár a sisak miatt alig lehet érteni a szavaimat.
Miután Itsuki elindul bal oldalt, én is elindulok, csak a jobbon. Amikor meglátom az asszonyt és a sérültet, azonnal odasietek. Leveszem a fejemről a sisakomat és leteszem mellém a földre.
- Engedje meg, hogy segítsek! - szólalok meg. - Sunagakure egyik küldötte vagyok.
Ekkor a férfi sérülése fölé helyezem a kezem, majd létrehozom a gyógyító chakrámat. A Misztikus Kéz Technikával azonnal megkezdem a gyógyítást, ráadásul így esélyes, hogy sikerül némi információt szerzeni.
- Mondja, kik tették ezt? - kérdezem. - Én majd ellátom a férjét, nálam jó kezekben lesz. A társammal azért vagyunk itt, hogy segítsünk. Esetleg el tudná mesélni, mi történt itt? Hány támadó volt? Mit akartak, mit vittek el? Másokat is ide hívhatna, hogy ők is elmondják amit tudnak. Szeretném, ha teljes lenne a kép, mielőtt bármit is csinálnánk.
Ezután kedvesen elmosolyodom, hátha a néni a bizalmába fogad és megered a nyelve.
Obake Kaito
Obake Kaito
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 566
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 350 (B)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 400 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 266 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 583

https://yokaitaisen.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

Inochinomizu Empty Re: Inochinomizu

Témanyitás  Akihiro Jaken Csüt. Márc. 29 2018, 15:12

//Kaito//

 - Természetesen, vedd fel a páncélodat, ha szükségét érzed – válaszol Itsuki, majd miután végeztél ezzel beértek a faluba.
Azonnal a helyiek megsegítésére sietsz, amiért nem tudnak elég hálásak lenni, s kérésedre össze is gyűlnek az itt lévők, hogy részletesen beszámoljanak a történtekről.
 - Az egész még a háború alatt kezdődött… - kezdett bele a nő, miközben férje sérüléseit igyekezted ellátni – Megjelent ez a csoport, úgy nagyjából hatan jöttek és élelmet követeltek maguknak. A faluban leginkább idősek és nők tartózkodnak, így nem nagyon tudtunk ellenállni. Akik mégis így tettek azok keservesen megbánták. Az iwagakurei shinobikhoz nem fordulhattunk, így kénytelenek voltunk heti rendszerességgel ellátmányt adnunk nekik. Egy idő után pedig már nem elégelték meg azzal, amit kaptak, még többet akartak maguknak. Amikor a falunk vezetője, Kango-san ismét megkísérelt fellépni ellenük, de erre rátámadtak, s őt is magukkal vitték, hogy példát statuáljanak.
 - Azzal, hogy Sunagakure felszabadult ismét felcsillant a remény számunkra – szólalt meg a megrázkódtatástól eddig pusztán a földet bámuló öreg – Elküldtük Daigot – mutatott a nagy darab férfira – Sunagakuréba, hogy hívjon segítséget, hogy amikor a legközelebb jönnek a banditák elbánhassunk velük.
 - Amint átadtam az üzenetet a Falunak, azt mondták egy-két nap és küldenek valakit, s én visszaindultam ide. Mire azonban ideértem már az egész falu lángokban állt. Minden bizonnyal megtudták, hogy segítséghez fordultunk, így ha már nekik nem jut több a falu javaiból, inkább a földdel teszik egyenlővé azt. A káosz hatalmas volt, többeket meg is öltek. Még őket eltemetni sem volt időnk… Számos sérültünk is van, én is kaptam egy szép nagy vágást, amikor felvettem velük a harcot – mutat az oldalán egy méretes vágásra.
 - A támadok abból az irányból rohantak le minket – mutat egy északi dűne irányába a könnyeivel küszködő nő.


Idővel Itsuke is csatalakozik hozzád: - Te megtudtál valami hasznosat, az én oldalamon lévők nem voltak kifejezetten beszédesek… - vakarta meg tarkóját.

Neked szerencsére sikerült sok mindent kiderítened, így azonban a teendők listája is szépen megnőtt. Mérlegelned kell, hogy azonnal elinduljatok-e a forró nyomon, s felderítsétek az irányt ahonnan a támadók érkeztek, netalán ellásd az összes sérültet, vagy még a faluban nézz szét, s szemléld meg esetleg a holttesteket, hátha ki tudsz deríteni még lényeges információkat.
Akihiro Jaken
Akihiro Jaken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2298
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 398 (B) / 150 (C) - súlyokkal
Gyorsaság : 1500 (S+) / 800 (S) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 1000 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : Ahol lennie kell


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin
Chakraszint: 1612

Vissza az elejére Go down

Inochinomizu Empty Re: Inochinomizu

Témanyitás  Obake Kaito Kedd Ápr. 03 2018, 21:51

Miközben ellátom a sérültet, a falusiak nyelve hamar megered. Elég sok mindent megtudok, ráadásul még azt is elárulják merre mentek a banditák. Amikor Itsuki vissza ér hozzám, kissé elhúzom a számat. Tudom, hogy mi a feladatunk, viszont itt más dolgunk is lenne. Mivel én alacsonyabban állok a ranglétrán, nem az én tisztem dönteni, de ha szerencsém van, akkor a főnökben is van egy kis emberség.
- Úgy tűnik, a rablók az északi dűnék irányában lesznek. Valahol ott lehet a táboruk, vagy valami hasonlójuk - jegyzem meg. - Viszont lenne itt egy kis probléma... Nem hagyhatjuk itt az embereket a bajukban. Szerintem nem ártana ellátni a sebesültjeiket, nem hagyhatjuk itt őket csak így. Viszont ha most meggyógyítok mindenkit, akkor nem lesz elég erőm a harcokhoz. - ezután felállok és megmozgatom picit a végtagjaimat. 
Nem igazán tudom eldönteni, hogy mit csináljak. Ha most túl sokáig húzom a dolgokat, kicsúszhatnak a markunkból a haramiák. Így hát lassacskán elhatározom magam a végső döntés mellett.
- Vannak még komolyabb sérültjeik? - kérdezem. - Ha van még életveszélyben valaki, azt ellátom, a többiekre viszont csak később kerítek sort. Szerinted így jó lesz? Ha végeztünk a banditákkal, akkor még segítek az ittenieknek a felépülésben.
Remélem Itsuke beleegyezik a dologba, mert akkor kicsit nyugodtabban vonulnék hadba.
Obake Kaito
Obake Kaito
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 566
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 350 (B)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 400 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 266 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 583

https://yokaitaisen.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

Inochinomizu Empty Re: Inochinomizu

Témanyitás  Ōtsutsuki Indra Vas. Márc. 29 2020, 17:15

// Obake Kaito //


// Kaland átvéve //

Az égett hús nyers szagát érezted meg a levegőben, miközben beszámoltál Itsukinak az információidról. Mögötted beszakadt az egyik égő ház teteje, mely amellett hogy sűrű por- és hamufelhőt köpött ki magából, látható sokkot okozott az azt néző nőnek, s lányának, kik eddig is keserves harcot vívtak könnyeikkel. Talán ekkor válik igazán világossá számodra is és Itsukinak is, mekkora katasztrófa érte ezeket az embereket. Női bőgés és sírás hangjait hallhattad meg a szomszéd utcáról - valószínűleg egy aggódó anyuka, ki fia vagy férje helyett csak egy megcsonkolt hullát talált az utcán -, miközben Itsuki hideg tekintettel hallgatott végig minden információmorzsát, mit ez alatt a rövid idő alatt össze tudtál szedni. Társad hosszasan elgondolkodott, s bár végighallgatta javaslatodat, nem tudtad pontosan megmondani, hogy azt megfontolásra méltatta-e egyáltalán.

Kérdésedre az öreg próbált meg válaszolni, kissé megtört hanggal.
- Nem tudjuk pontosan... De kérem! Elvitték az összes élelmünket és gyógyszereinket is! Ami megmaradt meg most ég el... Segítség kell nekünk, anélkül nem tudu...
- Kérem! Valaki! - Szakította félbe egy elkeseredett női hang az idős embert. A poros földön húzott feléd egy koromtól fekete testet. - Segítség!... - Sírta el magát, miközben összeesett a földön. - A férjem... - Próbált beszélni, de a hirtelen jött köhögésrohama nem engedte. A férfi testét teljesen beborította a hamu és a korom. Bal lába természetellenesen ki volt csavarodva, s térdtájékon egy eltörött csont talált magának utat a napvilágra átszakítva a húst és bőrt, melytől egyenletesen folyó sötét színű vér szökött ki a testéből, rohamos sebességgel. - Ráesett egy gerenda miközben visszament a házban maradt lányunkért! Segítsen valaki! - Még mielőtt akármit is cselekedhettél volna, egy újabb falusi csoszogott végig az utcán, karjaiban egy nagyjából 7-8 éves gyermekkel. Nem adott ki magából hangot, csupán sokkolt arckifejezéséből tudtad, hogy neki is segítségre van szüksége. Testét olyannyira befogta a szénszínű pernye, hogy azt sem tudtad megállapítani hogy nő-e vagy férfi. Amiben viszont biztos voltál, még körülbelül 10 méterről is, hogy a kezében tartott gyerek fejének bal oldali része, teljesen leéget...

"Tarts ki!"
"Valaki segítsen!"
"Nem bírom... Annyira fáj..."


Mondatok, melyeket egyre gyakrabban hallottál, ahogy körülötted szinte mindenki elcsendesült egy pár pillanatra. Nem kellett kimondania az öregnek, hogy hány súlyos sérült van, ekkorra már te is jól tudhattad: Túl sok. A legtöbbjüknek azonnali ellátás kell, különben meghalnak. Végül Itsuki hangja volt az, mi megtörte a hosszas csendet.
- Tovább megyünk a banditák után. - Szavára a körülötted lévő falusiak mindannyian meghökkentek, de nem mertek szólni. - A nyomuk még friss, s nem fog sokáig megmaradni a homokdűnéken. - Hangja semleges volt és a körülményekre nézve rideg. - Mindketten megyünk. Miután felszámoltuk a táborukat, visszajövünk segíteni. Most viszont azonnal indulunk.

Felettesed parancsa egyértelmű volt, vérfagyasztó, viszont logikus. Ketten kevesen vagytok ahhoz hogy szétváljatok, elvégre látható, hogy alá lettek becsülve ezek a banditák. Nem kockáztathatja meg Itsuki, hogy egyedül menjen, viszont ha maradtok, a szél elmossa a nyomokat a homokban, s lehet nem fogjátok megtalálni a táborukat. A falu helyzete viszont válságos, se élelmük, se gyógyszerük, a kritikus helyzetben lévő emberek száma pedig így is több mint amit egyedül el tudsz látni... Viszont ha itthagyod őket, azok is meghalnak, akiket eltudnál. Itsuki ugyan rangban feletted áll, viszont az, hogy te mit teszel, az a te kezedben van most is, ahogy mindig is lesz... 
Ōtsutsuki Indra
Ōtsutsuki Indra
Adminisztrátor

Tartózkodási hely : Sasukében?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Hindu isten
Chakraszint: az összes

Vissza az elejére Go down

Inochinomizu Empty Re: Inochinomizu

Témanyitás  Obake Kaito Szomb. Ápr. 11 2020, 20:36

//Haku//

Úgy tűnik a falusiak helyzete nagyon rossz. Egyik sebesültet hozzák a másik után: egy férfinek eltört a lába, míg egy gyerek csúnyán összeégett. Becsukom a szemem, miközben azt hallgatom, hogy körülöttem mindenki segítségért könyörög. Könnybe lábad a szemem, a szívem összeszorul. Majd hirtelen meghallom Itsuki hangját. Azonnal ránézek, megdörgölöm a szemem és elönt a düh... Mivel rajtam van a páncélom, így nem láthatja a reakciómat, bár amikor összeszorítom az öklömet, az mindent elárul.
- Adja a gyermeket! - mondom, majd azonnal átveszem a kicsit és lefektetem a földre. - Itsuki, te menj előre, majd követlek, ha segítettem a gyermeknek. Nem hagyom, hogy meghaljon.
Ekkor leveszem a sisakom és óvatosan a gyermek nyaka fölé helyezem a kezem. Ezután aktiválom a gyógyító technikámat és első körben megpróbálom helyre hozni a nyakát csúfító sérülést. Ha ezzel megvagyok, akkor a tüdejét hozom helyre. Végül megpróbálom stabilizálni az állapotát.
- Próbáljanak felállítani sátrakat, vagy valamilyen menedéket és helyezzék külön a súlyos sérülteket a kevésbé sérültektől. Amint visszajövök, megpróbálok mindenkit meggyógyítani!
Ezután visszaveszem a sisakomat és elindulok a nyomok és Itsuki után(már ha elindult egyedül).
Obake Kaito
Obake Kaito
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 566
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 350 (B)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 400 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 266 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 583

https://yokaitaisen.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

Inochinomizu Empty Re: Inochinomizu

Témanyitás  Ōtsutsuki Indra Kedd Ápr. 14 2020, 16:02

// Obake Kaito //


Hideg csengéssel zengtek füledben a Chuunin szavai.
Itsuki marcona gondolkodásmódja Shinobihoz illő volt, mégis embertelen. Hosszas, mimikátlan arccal merengett el rajtad, ahogy átvetted a félholt, eltorzult testű gyermeket a sokkolt falusi karjaiból.
- Legyen ahogy akarod... - Hallottad a lélekfacsaró hangját, s ahogy kimondta az utolsó szót, el is tűnt a szemed elől. Úgy döntöttél hogy segítessz a drasztikus állapotban lévő gyermeken.

Ahogy lábai s feje alá nyúltál, hogy átvehesd, jobban szemügyre tudtad venni a lurkó állapotát. Arca épen maradt feléből meg tudtad állapítani hogy egy kislány, azonban a másik fele még mindig gőzölgött a forróságtól. Mintha csak le akarna párologni róla a bőr. A szag, mely elkaphatott téged mikor felé hajoltál is egész biztosan felkavarta a gyomrod. Az égő, rodhadó hús és a gőzölgő vér kevert odorához ép elméjű ember nem tud hozzászokni. Néhány apró fadarab állt bele arccsontjának körüli részébe, de a már szinte krémes bőr miatt úgy tűnhetett, mintha odanőtt volna neki. 
Lehelyezted a földre a lányt, a lehető legnagyobb óvatossággal, nehogy véletlen lehúzd testéről a kocsonyásra égett húst. Gyógyító chakrád áthatotta a lány szétperzselt szöveteit, lassan feljavítva azokat, már amennyire képességeid engedik. Mellkasa látszólag stagnált, de ha odafigyeltél, hallhattad a halk szuszogását, s gyönge pulzusát is ki tudtad tapintani. Még él, s talán tüdejével van a legkisebb probléma. 
Lassú és körültekintő mozdulatokkal el tudod távolítani a törmeléket, mely látszólag fúzióra lépett a lány húsával, s ahogy egyre több chakrát fektetsz bele, lassan a fertőzés veszélye is elhárul. Látszólag stabilizáltad. 
Az előbb még a férje életéért könyörgő nő, most halk bőgéssel borította fejét szerette mellkasára. A férfi teste alatt a homok vörössé változott, viszont nyílt töréséből már nem folyt a vér. Valószínűleg nem volt már, mi pumpálná a testében. Keserves zokogása közben még mindig keserű hangon könyörgött a segítségért, s szerelme kitartásáért. 

Egy újabb égő ház tartószerkezete adja meg magát az egyre csak izzó lángoknak a távolban. Hatalmas zajjal döl össze az építmény egy éles, lélekbe maró női sikítás kíséretében. 
Felállsz a gyermektől, s kiadod az utasítást a körülötted lévőknek. Reakció nélkül marad szavad, mindössze az öreg bólintásából gondolhatod, hogy megértették a feladatot, ám ahogy a körülötted lévők szemében is, úgy az öregében is láthattad azt a keserves kifejezést; "Ne hagyj cserben minket!". 
Felettesed parancsa viszont teljesen egyértelmű és direkt volt, s egy bizonyos értelemben már így is ellentmondtál neki, ami valószínűleg nem fog következmény nélkül járni. Heves sebességgel kezdted el követni Itsuki homokban ejtett nyomait, melyeket már így is jócskán megtépázott a szél. Utadat nem segítette sem a száraz levegő, sem pedig az égető nap, viszont feszes tempóval egy óra alatt megtalálhattad a nyomok gazdáját. A Chuunin egy nagyobb dűne mögött, kulacsából vizet szürcsölgetve várt a homokban ülve. A dűne mögött keskeny csíkokban füst szállt fel a távolban.
- Tizenketten vannak. - Szólalt meg, ahogy közelebb értél. Hangja semleges volt, viszont a mondat végére elcsuklott. Komótos fejmozgással fordította tekintetét az ég felé. - Naplementéig várunk. Körültekintően kell eljárnunk. Ninjutsu használók is vannak köztük. - Ekkor int neked, hogy ha akarod, óvatosan megmászva a homokdomb oldalát, te is szemügyre veheted a helyszínt. Ha így teszel, körülbelül 300-400 méterre egy kisebb tábortüzet látsz, mely körül hat homokkő-épület terül el. Ezek a tákolmányok bár igen hasonlóak, meg lehet állapítani, hogy ezek közül a felétek eső három valószínűleg kvartélyként szolgál a banditáknak. Ezen felül látsz még egy nagyobb, két emeletes épületet is, mely mellett egy raktárhoz hasonló kisebb melléképület van. Az utolsó, nagyobb kunyhó valószínűleg fő raktárépületként szolgál. Ezt a felvetést az is alátámasztja, hogy megfigyelésed pillanatában is dobozokat, hordókat, üvegeket, és egyéb értékeket pakolnak ki, a kétemeletes ház elé két csomóba. A ház baloldali részén igen nagy halomba magasodik a zsákmány, míg a másik halom jóval kisebb, s az oda tartozó ládákra vörös "X"-eket festenek a banditák. Ha úgy döntessz, hogy összeszámolod a kint pakoló embereket, te is hasonló számra jutsz mint Itsuki, habár nem tudhatod pontosan, hogy vannak-e a házakban rajtuk kívül. Ugyan nem feltétlen adnak utalást rá, hogy képesek magasabb szintű chakrahasználatra, legtöbbjük igen jó fizikumú, s valószínűleg az oldalukon lógó katanák, bunkósbotok, és nagyobb kalapácsok forgatásához is konyítanak. Egy magasabb, hosszú arcú kopasz bandita kiabál, s mutogat a többinek a két kupac között, de hangját nem viszi felétek a szél.
- Mit gondolsz? - Kérdezte tőled Itsuki miközben beletörölte a szája szélét a csuklójába. Hangjának tónusa korántsem volt olyan meggyőző, mint mikor a faluban adta ki a parancsot. Élettelen tekintete, ujjainak apró rángásai, mind a kételyre adhattak utalást.
Ōtsutsuki Indra
Ōtsutsuki Indra
Adminisztrátor

Tartózkodási hely : Sasukében?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Hindu isten
Chakraszint: az összes

Vissza az elejére Go down

Inochinomizu Empty Re: Inochinomizu

Témanyitás  Obake Kaito Vas. Júl. 12 2020, 20:05

Nem tudom tényleg jó ötlet volt-e a falusiak ellátása. A társamnak nem tetszik az ötlet, de ennek ellenére engedélyt ad. Így megkezdem a gyógyítást. Minden erőmmel küzdök, a gyermek életéért, erre meghal a férfi, akit szintén oda hoztak. Azt hiszem sokáig fogok ezzel a jelenettel álmodni... az asszony fájdalmas esdeklésével és a reménytelen segítség nyújtással. Ahogy felállok a gyermek mellől, végig gördül egy könnycsepp az arcomon. Gyorsan megtörlöm az arcom, majd kiadom a parancsot a falusiaknak. Egyedül az egyik öreg bólint, hogy megértette, a többiek nem mozdulnak. Azt hiszem most ez is elég... Így újra a fejembe veszem a sisakot, majd vissza sem fordulva megyek a felettesem után.

Egy óra séta a sivatagban igazán megterhelő, pláne, ha páncélban teszed meg az utat. - Itt vagyok! - mondom mikor megérkezek. Kénytelen vagyok levenni a sisakomat és egy kis vízzel lefröcskölni az arcomat. Ezután meghallgatom a chunin eligazítását. Nincs túl sok ellenfelünk, de van köztük egy-két kemény dió is. Nem túl jó, de nem is tragikus. Gyorsan megmászom a dűnét és memorizálom az ellenséges tábor képét. Nem töltök túl sok időt a bámészkodással, inkább vissza megyek a társamhoz és leveszem a páncélomat. Amíg nem támadunk, nem lesz rá szükség.
- Nem tudják, hogy a nyomukban vagyunk, így miénk a meglepetés ereje - kezdem meg válaszomat a kérdésére. - Látszólag hatszor többen vannak, mint mi, ezért agyafúrtnak kell lennünk. A harcban újra magamra öltöm Utenát, de a támadást Hitogoroshi-val kezdem majd. Gondolom este őrt állítanak. Megvárjuk az első váltást, addigra valószínűleg elalszanak. A bábbal megölöm az őrt, közelebb megyek és próbálok elintézni minél többet közülük. Sajnos nincs mérgem, így a senbon vetőm nem okoz majd túl sok kárt. A pengékkel viszont így is el tudok intézni párat. Ha esetleg felébrednének, akkor valószínűleg engem fognak keresni először. Utenában elbújva remélhetőleg azt hiszik majd, hogy egy másik bábról van szó. Ekkor újra a meglepetésre hagyatkoznék és megpróbálnék saját kezűleg végezni néhányukkal. Sajnos nincs tömegpusztító technikám, de ha kell Hitogoroshi-val egész nagy káoszt tudok majd okozni. Te mit javasolsz?
Ha szerencsém van, akkor neki van mérge, így a senbonokkal is tudok majd ölni.
Obake Kaito
Obake Kaito
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 566
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 350 (B)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 400 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 266 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 583

https://yokaitaisen.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

Inochinomizu Empty Re: Inochinomizu

Témanyitás  Ōtsutsuki Indra Kedd Júl. 14 2020, 20:20

// Obake Kaito //


Felmászva a dűnére hamar fel tudtad mérni a helyzetet és az ellenség erejét. Visszatérve Itsukihoz közlöd vele gyakorlatias meglátásaidat, aki végighallgatja azt, minden mondatod végére gondosan bólintva egyet.
- Nem rossz ötlet. - Nyelt egy nagyot. - Este támadunk. - Adta ki a megerősítő parancsot, majd maga előtt kunaial belerajzolta a homokba a tábor felületi képét. - Két oldalról fogjuk megközelíteni. Likvidáljuk a legtöbbjüket, ameddig alszanak. Te az északi épülettel fogsz kezdeni. - bökött rá arra a négyzetre, mely a legközelebb esett felétek és ami az egyik kvartélyt szimbolizálta.  Utána egy vékony vonalat húzva a fegyver éle átvándorolt egy másik négyzetbe. - Tovább haladsz a mellette lévő lahelybe. Halkan kiiktatod őket, majd ha végeztél, bemész a raktárépületbe. Fésüld át ezt a három épületet és ne kerülje el semmi a figyelmedet. Egy rossz lépés, egy élve maradt rohadék akit nem veszel észre, és riadóztatja a többit. Enyém lesz a másik három épület. Ha hamarabb végeznél, a kétemeletesbe gyere. Valószínűleg ott tartják a foglyot is. - Ekkor felállt a homokból és letörölte homlokáról a felgyülemlő izzadtságcseppeket. - Ha riadóznak, vondd magadra a figyelmüket és menekülj. Jó eséllyel csak akkor kerül ki ebből épségben a túsz, ha észre sem veszik hogy megtámadtuk őket. - Ekkor sóhajt egy nagyot. - Megvárjuk a váltást de az őrökkel én bánok el. Egy báb túl nagy zajjal jár, néhány jól irányzított senbon jobb szolgálatot fog tenni. - Ekkor elkezdi pörgetni a kunait a mutatóujján. - A méreggel kapcsolatban... Nincs nálam, de nem láttam még embert aki túlélne egy senbont belefúródva a koponyájába. Vagy a szívébe. - Belekortyol egy nagyot a kulacsába, majd elkezd visszamászni a dűne tetejére. - Szemmel tartom őket napnyugtáig. Nem lenne jó, ha trükköznének még valamit addig. - Választ nem várva sietett fel a homokban, fent pedig szótlanul bámulta a banditatábort. Hacsak nem szólalsz meg, hosszú percek múltán érkezik csupán egy halk kérdés tőle.
- Szerinted jó döntés volt? Otthagyni a falusiakat... - Szótlanul és mozdulatlanul várta a válaszod. 



~~ X ~~


Elnémúlt a sivatag szele, ahogy árnyék borult a tájra. Jó ideje nem táplálta már meleggel a nap a homokrétet, s ez lassan a hőmérsékleten is elkezdett érződni. Míg néhány órája szinte felforrt bőrödön az izzadtság, most kishíján odafagy. Itsuki mozdulatlanul figyelt azóta is, nem pazarolva szót semmire. Viszont akármennyire is rejtegette, illetve akármennyire is próbálta tettetni, nincs lélek ki nyugodt a gyilkosság előtt, és ez alól ő sem volt kivétel. Hitogoroshi készen állt a támadásra, ahogy neked is elég időd volt felkészülni. Már csak Itsuki parancsa hiányzott, melyre nem kellett sokat várni.
- Kaito! - Suttogta feléd igen erőteljesen. - Készülj. Indulunk. - Nem sokkal ezután pedig két senbon termedt a kezében, majd megvárva téged, veled együtt indult el halktalanul, sebes léptekkel. Két-két őrt láthattatok a tábor két végében. Kettő a felétek eső, kettő pedig a túloldali peremén. Fény csak a táboron belül, fáklyák formájában volt jelen, így kevésbé kellett aggódnotok hogy kiszúrnak titeket rohamozás alatt. Alig ötven méterre a felétek eső őröktől, Itsuki elindította a két senbont, melyek láthatatlanul suhantak végig az est sötétjében. A találatról csak az adott tanúbizonyságot, hogy néhány másodperccel később a két őr lassan összeroskadva esett össze a porba. Ekkor a chuunin néhány kézmozdulattal jelezte, hogy a feléd eső hullát vonszold be az épület árnyékába. Ha ezt megtetted, a falhoz simulva, egy bólintással jelzi neked, hogy indulhat az operációa velősebb része, s eltűnik a szemed elől. 
Három épület vár rád, azonban ahogy megközelítenéd az elsőt, recsegés hangját veszi fel a füled a kvartély ajtaja mögül. Még épp elég időd van visszavonulni az árnyékba, azonban fedezék takarásába már nem tudsz kerülni. Ettől függetlenül jól beleolvadsz a sötétségbe még így is. 
Néhány pillanattal később halk nyikorgással nyíl ki az ajtó, majd két bandita lép ki rajta, lopakodva. Az egyik egy magas, keskeny fejű szemüveges. Igen vékony, de ettől függetlenül ruhája alatt rejteget izmokat. A másik egy kicsit alacsonyabb, tokásabb legény. Mindketten kissé szakadtasabb, de bélelt és jól védett ruhákban. A lehetőséged megvan rá, hogy mindkettővel végezz, de ha túl hagonsan esnek össze, vagy csak nem halálos a csapás amit rájuk mérsz és van idejük hangot kiadni, valószínűleg lőttek a meglepetésnek. Ráadásul, ha kettő még ébren van, lehet több is. Vársz vagy cselekszel?

Abban az esetben ha nem vársz, Hitogoroshival, vagy akár saját kezűleg is megpróbálhatod őket elintézni. Mindkettőn van ruha, mely felfoghatja a gyengébb támadásokat, azonban egyiknél sincs fegyver. Visszatámadni nem igen tudnak, ráadásul testalkatuk is arra enged következtetni, hogy egyébként sem nyújtanának számodra túl nagy kihívást. Az egyedüli ok a pontosságra és gyorsaságra, az a segélykiálltásuk lehet. 
// Kaito képes megölni őket anélkül hogy hangot tudjanak kiadni. Kérlek írd le miképpen ölöd meg őket, majd ha bemész a lakóépületükbe láthatod hogy két üres ágyon kívül a másik 3-ban látszólag mélyen alszanak. A posztodat addig írd, hogy eldöntöd miképpen végzel velük. //



Abban az esetben, ha az árnyékban vársz, mindkét alak hozzád hasonlóan beleolvad a sötétbe, csupán néhány méterre tőled.
- Én ezt nem bírom tovább! - suttog oda az egyik a másiknak. Hangja kicsit elcsuklott, s halk nyüszörgést is hallhattál, mintha sírásba kezdene fakadni. - A földre borulva könyörgött az életéért érted? Égett minden... Szét volt menve a bokája meg a karja. Nem volt nála semmi érted? SEMMI. Erre azt mondja a Nobu hogy... Ha nem böfögi fel a pénzt, biztos csak nem ütöttem rá elég erősen. Kint volt a csontja érted? Kint volt a karjából... - Kezdett el sírni. Könnycseppek hangját hallhattad, ahogy a száraz homokba csapódnak.
- Nyugodj le! - Suttogta vissza a másik. - Még néhány nap és vége. De ha lebukunk mi is úgy végezzük mint az az ember! Nyugodj meg és ne sírj bassza meg! Ne felejtsd el miért csinálod!
- Mio...
- Igen Mio!... Ne felejtsd el mi történik ha pénz nélkül térsz haza.
- De nem érted... Véres a kezem! Nem ölelhetem át véres kézzel. Nem mehetek haza véres kézzel. Megöltem egy embert basszus. - Nyüszít fel, látszólag a bőgés küszöbén. 
- Ha nem lesz meg a pénz a gyógyszerre, meg fog halni. Azt akarod hogy meghaljon? Vagy hogy tiszta maradjon a kezed. - Hosszas csönd. A könnycseppek hangjai is elapadtak. - Menjünk vissza. Hideg van. - A két bandita ekkor kilépett a sötétből, és halkan visszatértek az épületbe. Még így sötétben is láthattad, hogy az alacsony, kicsit nagyobb darabnak vörösek a szemei a sírástól.
Ōtsutsuki Indra
Ōtsutsuki Indra
Adminisztrátor

Tartózkodási hely : Sasukében?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Hindu isten
Chakraszint: az összes

Vissza az elejére Go down

Inochinomizu Empty Re: Inochinomizu

Témanyitás  Obake Kaito Pént. Aug. 07 2020, 22:01

//Haku//

Miután csatlakozok a társamhoz, előadom neki az én elképzelésemet a rajtaütésről. Nem lehet rossz, amit mondok, hiszen egyszer sem szól közbe és nem is javít ki. Viszont a reakciója annyira nem tetszik. Azt mondja ugyan, hogy jó ötlet, de mintha valami zavarná. Mintha nem szívesen ölne... Ezután viszont rajzol a homokba egy térképet a táborról, majd közli a végleges taktikát. Csendben figyelem, közben megjegyzek mindent. Három épület, az nem sok. Van öt robbanócetlim, ha észre vennének, azzal némi káoszt is kelthetek. 
- Méreggel egyszerűbb lenne, de képes vagyok úgy célozni, hogy a senbon is öljön - válaszolok arra, hogy nincs nála méreg. - Eléggé vacak medikus lennék, ha nem tudnám megoldani.
Ezután viszont kicsit komorabb témára terelődik a szó. A kérdése után pár pillanatig hagyom a levegőben lógni a választ. Elvégre mit is lehetne erre mondani? Ketten vagyunk, a feladatunk pedig a banditák likvidálása...
- Nem azért vagyunk itt... - mondom töprengve. - Tudnánk rajtuk segíteni, de nem teljes mértékben. Én megtettem a kezdeti lépést, de nem ezért jöttünk. Hetekig is eltartana, míg helyre hozzuk ott a dolgokat. Mindenkit nem tudnék meggyógyítani. Viszont ennyi idő alatt ezek a mocskok újabb települést támadhatnak meg. Remélem a segítségem után összeszedték magukat az emberek és megtették azt, amit kértem. Ha elhárult a veszély, akkor még tudunk, vagy tudok segíteni. A lényeg, hogy ne sérüljön meg senki más.
Nem tudom hogyan fogalmazzam meg, amit mondani szeretnék. Szívesen segítenék a sebesülteken, ugyanakkor bosszút is állnék. Talán az utóbbival kevesebb ember fogja életét veszíteni...

xXx

Végre este van... Magamra öltöm Utenát, Gyilkost pedig készenlétben tartom. Amikor meghallom a nevem, chakrafonalaim segítségével a vállamra veszem a bábom, majd megindulok. Itt a leszámolás ideje. Óvatosan közelítünk a táborhoz. Ötven méternyire van tőlünk két őr, akiket Itsuki leterít. A jelzésére bólintok egyet, bár a sisak miatt nem igazán lehet látni a gesztust. A lehető leggyorsabban oda sietek, Hitogoroshi-t a chakrám segítségével leteszem a földre és a pasast veszem a vállamra. Behúzom az épület árnyékos részére, majd kihúzom belőle a senbont. Ha Itsuki nem kéri vissza, akkor a tűt elrejtem a homokban. Később jó lesz, ha meglepetésből kell valakit elintézni. Ezt követően magamhoz húzom Gyilkost és felkészülök az épületbe való behatolásba. 
Alig mozdulok meg, nyikorogva kitárul az ajtó és ketten lépnek ki rajta. Az utolsó pillanatban húzódok vissza az árnyakba, így nem vesznek észre. A szívem hevesen ver, az agyam pedig a lehető legjobb megoldáson dolgozik. Végül egyszerűen csak "kilövöm" Gyilkost, egyenesen kettőjük közé. A báb kezében lévő pengék villámgyorsan lecsapnak, egyenesen a tarkójukra. Lényegében felnyársalom őket, majd a manővert azzal zárom, hogy a fejüknél fogva lenyomom őket a homokba. Nagyjából fél percig tartom őket így. Ha sikerül hang nélkül elintézni őket és nem hallok semmilyen zajt, akkor őket is behúzom az árnyakba, majd átkutatom őket(tapogatva), hátha találok náluk bármi használhatót. Ha meghallanak, akkor egy robbanócetlit tapasztok a ház falára, magamhoz húzom Gyilkost és várom honnan jön a veszély.
Ha nem hall meg senki és nem ér támadás, akkor megpróbálok hallgatózni az ajtónál, hallok-e valamit.

//A tűt lényegében a Soushuua // Emelkedő Penge Manipuláció technikához készítem elő.//
Obake Kaito
Obake Kaito
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 566
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 350 (B)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 400 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 266 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 583

https://yokaitaisen.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

Inochinomizu Empty Re: Inochinomizu

Témanyitás  Ōtsutsuki Indra Szer. Aug. 12 2020, 23:26

// Obake Kaito //


Itsuki arcáról hiányoztak a nyugalom jelei. Szavaidra elmosolyodott ugyan, látszólagos megnyugvásra térve, viszont messze nem tűnt teljesen őszintének a gesztus.
- Igaz. - Válaszolt végül, elhaló hangon. - Ma este bosszút állunk a rohadékokon. - Ropogtatta meg az ujjait. - Tetszik a mentalitásod. Biztos vagyok benne, hogy sokra fogod vinni a faluban. - Szavai, bár dicsérőnek hatottak, hangneme inkább mintha egy burkolt figyelmeztetésre utalt volna. 

~~ X ~~


Mozdulataid pontosságát és fürgeségét felserkentette az adrenalin. A páncél és a válladra vett Gyilkos ellenére is úgy szeled át a távolságot a dűne és a falu között mintha csak egy macska iszkolna át az üres, holdfény itatta utca közepén. Felkészültségetek és képzettségeteknek hála néhány kurta gesztussal lekommuniáljátok Itsukival mindent mi szükséges, s mint egy jól olajozott gépezet rejtitek el a hullákat, s álltok tovább a következő célpontra.
Ahogy azonban közel érsz a házhoz, kinyílik az ajtaja. Gondolkodás nélkül olvadsz bele az árnyékokba, melyek elrejtenek a levegőzni kívánó banditák elől. Kósza gondolatoknak nincs helye egy shinobi életében, főleg nem ilyen rizikós helyzetben. Hitogoroshi, mint az ismeretlen sötétségből előlépő kaszás, közéjük repül s megmártja pengéit a húsukban. Míg a magasabbiknak akadály nélkül átsuhan a nyakán, félig leválasztva fejét a testétől, addig az alacsonyabbik csigolyájában egy tompa koppanás kíséretében megakad. A lendülete viszont nagyobb volt annál, mintsem hogy teljesen megakassza ez az aprócska akadály a támadást, így a kialakult erőkar miatt körkörösen bevág a nyelő- és légzőcsövébe. Nem sok esélye volt segítségért kiáltani, de vergődésével tudott volna zajt csapni. Ezt megelőzve saját kezűleg nyomod le mindkettejük fejét a homokba. A magasabbik valószínűleg már akkor halott volt, mikor pengéd elhagyta a testét, de még meg-meg rándultak az izmai a földön. Mintha csak utolsó erejéből próbálna újra talpra állni.
Az alacsonyabbik még pár másodpercig élt. Törzsét ide-oda forgatva próbált kikerülni a fogságod alól. A tüdejéből még fel-fel szökő levegővel próbált segítségért kiáltani, de csak a nyakán képződött tíz centis hasadáson tudott távozni, fröcsögő és kicsit buborékos vérrel társulva. A sötétben nehezen látszott ugyan, de haláltusájuk egy lágy csermely hangját hozta a kietlen éjszakába, ahogy a még meg-meg dobbanó szívük kipumpálta a maradék vért is a testükből.
Végül elhagyta őket az élet, te pedig behúztad hullájukat az árnyékba. A vért, mely más helyzetben tócsákban állt volna, beitta a szomjús homok. Sötétben olyan volt, mintha csak egy földre vetett árnyék lenne a sok közül.
Kezeid végigpásztázták a ruháikat. Nem volt náluk fegyver, mindössze az alacsonyabbiknál egy selyemtapintású kendő.

Ahogy megbizonyosodtál támadásod sikerességében, odalépsz az ajtóhoz s megpróbálsz elkapni akármilyen neszt mi kiszökne az épületből. Az egyetlen hang viszont, mi valószínűleg bármi mást is elnyomott, az egy erőteljes horkolás muzsikája.
Nem sok időd volt viszont gondolkozni, mivel az árnyékok szögei lassan elkezdtek változni, s lassan lépéshangokat hallasz vagy tizenöt méterről, egy közeledő fáklya fényének kíséretében.
- Sousuke és Hagari hol a francban van? Nekik kellene őrt állniuk észak felől. Hol a szarban vannak? - A kérdés erőteljes volt és hangos, nemsokkal utána pedig mozgolódás hangjait hallhattad az ajtó másik oldaláról, bár beszédhangot nem.
- Máris felébresztem őket ha még alszanak! - Jött a válasz. 
Nem mindenki tért álomra az éjszaka eljövetelével...
Ōtsutsuki Indra
Ōtsutsuki Indra
Adminisztrátor

Tartózkodási hely : Sasukében?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Hindu isten
Chakraszint: az összes

Vissza az elejére Go down

Inochinomizu Empty Re: Inochinomizu

Témanyitás  Obake Kaito Pént. Aug. 21 2020, 08:53

//Haku//

Hah, ez ám a munka! Igaz nem teljesen tökéletes, de legalább elintéztem mindkét alakot. A vérfolt eléggé aggaszt, hiába tűnik csak árnynak. Ha valaki erre jár, megnézheti a furcsa jelenséget. Elvégre mi vetítene pont oda árnyékot? Mondjuk az is lehet, hogy annyira nem eszesek, akkor viszont nem lesz probléma. Miután átkutatom őket, nem találok náluk fegyvert, csupán egy kendő a zsákmányom. Ha elég nagy, akkor felkötöm a páncélom karjára, hátha jó lesz még valamire. Ha nem, akkor nézek neki olyan helyet, ahova felaggathatom, nem számít.

Ezt követően az ajtóhoz lopózok. Először csak horkolás hangját hallani, majd árnyak mozgolódását látom, végül fültanúja vagyok egy beszélgetésnek. ~ Ebből baj lesz... ~ A lehető leggyorsabban és legóvatosabban visszahúzódok az árnyékok közé és várok. Ha minden igaz, akkor az egyikük kijön az épületből és egy másikba fog átmenni. Ha ez így történik, akkor óvatosan megpróbálok mögé menni. Azt persze leellenőrzöm, hogy az ajtó nyitva maradt-e. Nem lenne jó, ha a másik bentről végignézné, ahogy elteszem láb alól a társát. Ha tiszta a terep, akkor Gyilkost egyszerűen csak mögé lendítem, egyik pengéjét az oldalába, míg a másikat szintén a tarkójában mártom meg. Ezután ugyanúgy irányítom a bábot, hogy a támadást követően lenyomja a földre a pasast. A bentivel pedig majd ezután foglalkozok.
Obake Kaito
Obake Kaito
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 566
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 350 (B)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 400 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 266 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 583

https://yokaitaisen.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

Inochinomizu Empty Re: Inochinomizu

Témanyitás  Ōtsutsuki Indra Kedd Szept. 22 2020, 20:08

// Obake Kaito //


Fülsértő nyikorgás kíséretében nyílt ki újra az ajtó, nem sokkal az előző párbeszéd-szösszenet után. A termetes bandita sietve lépett át a küszöbön, s indult meg hosszú léptekkel a szomszéd ház ajtaja felé. Mindössze egy szakadtas és koszos ing és egy hasonló kvalitású sötét nadrág borította testét. Talán sietsége miatt volt képtelen egy tőr hosszúságú szablyán kívül mást magához ragadni. A fegyver a bal oldalán fityegett. Kapkodása miatt ügyet sem vetett a tőle mindössze néhány méterre lévő két hullára - igaz, sötétség leple alatt volt mindkettő. Helyette viszont ahogy elsuhant melletted, esélyt adott számodra egy tökéletes és tiszta támadásra. Ujjaid szinte ösztönszerűen indították meg gyilkost, azonban szinte ugyanabban a pillanatban hatalmas dobbanás zaja szökött ki a lassan, huzattól bezáródó ajtó mögül. Két másik fickó alakját rajzolta ki néhány gyertya fénye, kik kapkodásuk miatt elejtette - vagy ledöntöttek - valamit. A zaj, mely az éjszaka csendjében szinte fülsüketítően hatott, megtorpantotta a kirohanót.
- Mi volt ez? - Fordult vissza az ajtó felé. Hacsak egy másodperccel is később fordul vissza, Gyilkos természetellenes látványa fogadta volna.
- A... a fémrúd. - Jött a válasz szinte egyből, ahogy tágra nyitották belülről az ajtót. - A falnak támasztottam de Otori felborította. - A mély férfi hangból sokat elvett a zavart, bizonytalan hangnem. Egy néhány másodperces néma csend következett. Mindeközben heves léptek hangjait hallhattad az ajtó túloldaláról, ahogy készülődtek. Ragadták meg övtáskáikat, fegyvereiket és öltötték fel magukra ruháikat.
- Ha ez még egyszer megtörténik, a következő estét a homokban töltitek.
- Értettük! - Apró megkönnyebbülést érezhettél a válaszadó hangjában. Bizonyára voltak már mások, kik rosszabb sorsa jutottak hasonló hibákért. - Kapitány? - Folytatta szinte egyből, pont mikor újra hátat készült neked fordítani a kinti fickó.
- Mondd.
- Sora és Hideki nincsenek az ágyukban. - Habár nem láthattad, érezhetted a realizáció hidegét a kinti bandita arcán. Újabb szótlan csend állt be, ezúttal viszont a házból sem érkeztek hangok; a hirtelen vett levegőnek is zaja volt ekkor. Az óráknak tűnő másodpercek alatt szinte vágni lehetett a feszültséget a banditák között.
- Itt valami nincs rendben. - Mormogta magában a kinti bandita, kit az előbb még hátulról akartál megölni. Hangja nem volt olyan erős hogy elérjen a bentiekhez, de a könnyed szellő még elvitte hozzád. - Hozzátok a fáklyákat. Ébresszetek fel mindenkit. Átkutatjuk a tábort. - Adta ki a parancsot, majd újra elindult a szomszédos ház felé, azonban egy láthatatlan fék megtorpantotta a testét. Háttal volt neked ekkor már, és jó pár méterre, de hallhattad többször is ahogy beleszagol a levegőbe. Nem kellett viszont sokáig gondolkodnod affelől hogy mi üthette meg az orrát, hisz ugyanaz az aroma ugyanabban a pillanatban hozzád is elért; a vér lágy szaga.



// szeretnék bocsánatot kérni a késésemért. +10 chakrát ajánlok fel, amit a kaland végén kapsz meg a kalandzáró jutalom mellé. Mivel csak arra a szituációra írtál cselekedetet ha zárva marad az ajtó, úgy vettem hogy egyelőre rejtve maradsz. Természetesen van esélyed cselekedni a fentebb leírt történések alatt, nem kell megvárni amíg a bandita beleszagol a levegőbe  :3 //
Ōtsutsuki Indra
Ōtsutsuki Indra
Adminisztrátor

Tartózkodási hely : Sasukében?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Hindu isten
Chakraszint: az összes

Vissza az elejére Go down

Inochinomizu Empty Re: Inochinomizu

Témanyitás  Obake Kaito Szomb. Okt. 10 2020, 09:03

//Haku//

Feszültem figyelem az alakot, aki meglehetősen sebesen jön ki az épületből. Ahogy távolodik, tökéletes célponttá válik, hogy lecsapjak rá. Így hát ujjaim már moccannak is, hogy támadjak. Ekkor viszont két másik árnyat látok meg, szóval kénytelen vagyok visszahúzódni az árnyakba. Csendben hallgatom a beszélgetésüket és várok a következő pillanatra, hogy lecsaphassak. Azonban a helyzet kezd rossz irányba terelődni. A fickó, akiről kiderül, hogy ő a kapitány, azonnal parancsokat osztogat. Fel akarják kelteni a teljes pereputtyot, ami nagyon nagy gondot okozna. Nem lenne jó túlerő ellen harcolni, itt az idő cselekedni... Újra háttal áll nekem, ráadásul ismét megtorpant. Hallom, ahogy a levegőbe szaglászik. Ekkor üti meg az én orromat is a vérszag. Támadás!
Ujjaim azonnal mozgásba lendülnek, amitől Hitogoroshi mozgásba lendül. A báb előrevetődik, közben eltátja a száját, majd 3-4 senbont lő ki a fickó irányába. Ez nem a valódi támadásom, ezzel csak terelni akarom. Ha a báb felé fordul, akkor talán még láthatja amint kilövi a tűket, ezután viszont hirtelen oldalra manőverezem, bele a sötétségbe. Ha a kapitány a helyén marad és úgy védi ki a felé tartó tűket, akkor Gyilkost megpróbálom mögé kormányozni és hátba támadni. A cél, hogy két-három szúrással leterítsem. Ha a földön van, akkor még párszor ledöföm Hitogoroshi-val, hogy a báb csurom vér legyen. 
Ha a kapitány elugrik, vagy megpróbálja elkerülni a tűket, akkor úgy irányítom Gyilkost, hogy a fickó mindenképp az útjába kerüljön. Végül ugyanúgy intézem el, jó véresen...
Ha sikerül elintézni a kapitányt, akkor a bábomat az ajtó irányába viszem. Úgy irányítom, hogy ne nagyon tűnjön fel senkinek, hogy báb, közben a fegyvereit folyamatosan "élezi". Ha fénybe ér, akkor láthatják, hogy vér borítja. Ezzel remélem sikerül eléggé megrémíteni az újabb ellenfeleket. Ekkor már én is felállok és az ajtó mellé sétálok.
- Adjátok meg magatokat, ha nem akartok meghalni! - szólalok meg, majd Gyilkos mellé állok.
Lehet, hogy most rosszul cselekszek, de így legalább látom mi van az ajtón túl. Ez pedig kell, hogy a bábommal hatékony legyek bent is.
- Ha csendben maradtok, végeztek az itteni társaitokkal, akkor hagyom, hogy élve megússzátok. Viszont ha nem engedelmeskedtek... akkor vérfürdőt rendezek. Biztos hallottatok már rólam... a nevem Sasori, Akasuna no Sasori. Szerintem ez a két báb elég lesz a tábor ellen...
Bábmesterként nagyon jól ismerem Sasori munkásságát. Szerintem mondhatom, hogy jelenleg ő a korunk legnagyobbja. Az évek során pedig elég nagy hírnévre tett szert, szóval valószínűleg hallottak már róla. Ha mást nem, akkor azt, hogy nagyon veszélyes. 
- Éltek, vagy meghaltok? - kérdezem, majd egy alap taijutsu állást veszek fel, amit Hitogoroshi is követ, velem szinkronban. Így tényleg azt hihetik, hogy mindketten bábok vagyunk.
Obake Kaito
Obake Kaito
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 566
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 350 (B)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 400 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 266 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 583

https://yokaitaisen.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

Inochinomizu Empty Re: Inochinomizu

Témanyitás  Ōtsutsuki Indra Csüt. Jan. 28 2021, 20:33

// Obake Kaito //


Nem haboztál. Nem volt rá okod. Látván hogy az előbb kiontott vér szaga elárult téged már nem volt más választásod. Ujjaid reflexszerűen rántották meg a bábot mozgató chakrafonalakat, mely mint egy másvilági lény, mint egy démon, úgy emelkedett ki az őt takaró árnyéktengerből s vetette rá magát a kapitányra. Mire felfogta volna mit jelent a levegőben gomolygó vérszag már késő volt számára. Hamarosan a saját vére szaga is a levegőbe szökött...

Az éjszaka csöndjében vérfagyasztóként hatott Hitogoroshi mozgó alkatrészeinek halk, tompa de a tervezéséből adódóan természetes kattogása, esetenként a fémelemek nyikorgása. Erre a hangra fel is figyelt a kapitány s vad mozdulattal fordult meg a zaj irányába, oly erővel hogy majd' kicsavarta gerincét, ámde ekkor már csak négy halvány senbon sziluettjét látta a sötétben, ahogy felé közelednek. Ösztönszerűen emelte fel karjait maga - de főleg az arca - elé. A kilőtt senbonok úgy csapódtak bele a testébe mint egy rongybabába. Az egyik tű a mellkasában landolt; látszólag nem érte el sem a tüdejét sem a szívét, sokkal inkább akadt fent valamelyik bordájában. Három másik a karjában találta meg az útja végét. Az egyiket az előzőhöz hasonlóan a csontozata fogta fel: Orsócsontjába fúrta be magát a fémdarab. Kettő másik senbon félúton állt meg az alkarjában a húsa között, kiszöktetve testéből élénkszínű vérét, mely azok után egyre hevesebb tempóban pulzálva kezdett el ki-ki buggyanni a tű, és a bőre közti vékony résen keresztül. Fájdalomba torzult az arca, tüdeje megtelt levegővel hogy egy erőteljes és hangos kiáltással figyelmeztesse az egész tábort a behatolóra, de csak egy félig elfojtott nyösszenés hagyta el torkát. Hitogoroshi pengéi belefojtották a férfibe a szót. Két szúrás esett a férfin. Az első másodpercben legalábbis. A pengék szinte ellenállás nélkül hatoltak be a férfi testébe, azonnal térdre, majd nem sokkal később a homokba eröltetve őt. Nem sokáig maradt benne élet, de míg dobogott a szíve - s még utána is egy kicsit - végig nyöszörgő, nyüvítő hangokat adott ki. Végtagjai meg-meg rándultak, ahogy az előző áldozataidnál is, bár nehéz lett volna megmondani, hogy menekülni próbál-e ezekkel az apró mozgásokkal, vagy csak az agya van összezavarodva a hirtelen kapott impulzusoktól.
Hitogoroshi munkája azonban nem ért még véget. Pengéjét úgy vájta bele újra s újra a férfi tetemébe, mint ahogy egy tapasztalatlan festő teszi azt ecsetével a festékbe, mikor nincs megelégedve képe színvilágával. Ezt persze a bentlévők mind látták, s hallották. Látták ahogy kapitányukat, a sötétségből kiválva leteríti egy "lény", majd testének maradékát mohón agyonszurkálja. Látták a fröcsögő vért, mely néhány szúrás után már úgy tört felszínre mintha a kilyukadó vérerek szökőkutak lennének.
Egy szót sem szóltak viszont. Lebklokkolta őket a sokk, testük lefagyott. Szemük elől sosem fog elmúlni ez a kép, mit aznap este láttak, még ha ez nem is feltétlenül jelent sok időt...


Végül megállt a báb. Elemelkedett a testtől, karpengéit egymásnak feszítve kezdte el élezni. Véres, fémes hang a levegőben kavargó véres és fémes szaghoz. Illő párosítás. Ahogy elindult az ajtó felé, úgy vetődött rá egy közeli fáklya fénye, mely hamar vöröses, csillogó színt kölcsönzött a bábnak, melnyek minden pontjáról vagy csurgott, vagy csöpögött a vér. Az ajtónál lévők elkezdtek hátrálni, mintha lenne másik kijárat az épületből. Mindhiába. Lépteid nehezek, tekintélyt parancsolóak, félelmetesek voltak. Lábaid alatt felsikítottak a padlódeszkák, s az épület vázáért felelős tartógerendák.
- K-Kérem... - Vette az egyik a bátorságot, még mielőtt hozzájuk szóltál volna. Térdre esett előtted, szemeiből könnyek kezdtek el a fapadlóra zuhanni, ugyanúgy mint ahogy Hitogoroshiról a vér. Próbált volna szólni, de csak zokogás hangját hallottad, így feladásra szólítottad fel őket. Szavaid látszólag valamelyest megnyugtatta őket, habár nehéz volt ezt biztosra mondani a rossz fényviszonyok között. Ultimátumodra azonban újra megdermedtek.
- Sa... Sasori? - Kérdezett vissza az egyik, valamelyest hitetlenkedő hangnemben. Mindeközben szemed elé tárulta teljes helyiség. Ágyak, apró fiókok, szekrények. Egyszerű lakhely egyszerű banditáknak. Feltételezhetően ideiglenes táboruk ez... Vagy még annyi sem.
- Kérem, mi nem akarunk... - Veszi át a szót a térden álló előtted. - Mutasson kegyelmet, ne öljön meg... - Hangja zokogásból szinte sírást súroló elkeseredett könyörgésbe fordult át. - Nem vagyunk mi banditák... Csak haza akarunk menni. Nem akarok több vért ontani! - Sírta el magát előtted, s vágta el magát a földön magzatpózban, ahogy harci állást vettél fel a báboddal együtt.
- Mégis mit keresne itt Akasuna no Sasori? Mit keresne itt az Akatsuki? - Hallottad a halk kérdést a háttérből suttogva, ahogy láttad mintha az egyik elkezdene keresgélni valamit az övtáskájában.
Három bandita sorsa állt előtted. Az egyik a földön, magzatpózba roskadva feküdt előtted, míg a másik kettő a háttérben a szinte a falhoz lapulva próbáltak minél nagyobb távolságot tartani.

// Hatalmas bocsánat az óriási késésért. A részleteket megbeszéltük, viszont még azon felül sem tudtam folytatni időben a kalandot, ami miatt egy extra elnézést szeretnék kérni. Mindenesetre kárpótlásként felajánlok +30 chakrát, és egy választható szintednek megfelelő technikát, amit kérlek jelezd a következő posztodban! //
Ōtsutsuki Indra
Ōtsutsuki Indra
Adminisztrátor

Tartózkodási hely : Sasukében?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Hindu isten
Chakraszint: az összes

Vissza az elejére Go down

Inochinomizu Empty Re: Inochinomizu

Témanyitás  Obake Kaito Csüt. Feb. 04 2021, 18:57

//Haku//

A tervem újfent tökéletesen beválik. A banditák vezetőjét olyan könnyen kaszabolom le, ahogy a nagy könyvben meg van írva. Igaz, hogy a kapitány felismerte a veszélyt, de reagálni már nem volt ideje. Ahogy mozgatom az ujjaimat, Hitogoroshi össze-vissza szurkálja és valóságos vérfürdőt rendez. A művem után célba veszem az épületet. Gyilkos valóságos démonként közelít a bejárathoz.
Hamarosan az egyik pasas könyörögni kezd, hogy ne bántsam. A sisakom alatt elmosolyodom, majd alaposan körbenézek, hogy hány embert látok. Hárman vannak, ebből az egyik aki könyörög, a másik viszont nem veszi be a történetem. Ezt nagyon gyorsan orvosolnom kell...
- Nem az Akatsuki ügyében járok itt - szólalok meg, majd Hitogoroshi keresztül repül az épületen.
A báb még a levegőben kilő néhány senbon-t, de ez most is csak elterelés. Ha a pasas elugrana, vagy védekezne, akkor a következő pillanatban Gyilkos belemártja a testébe a pengéit. A célom, hogy a falhoz szegezzem. 
- Az, hogy mit keresek itt, nem tartozik rátok! - mondom. - Ha elárulom, akkor innen nem távoztok élve! Szóval, megadjátok magatok, vagy a halált választjátok?

Ha mindketten megadják magukat, akkor megparancsolom nekik, hogy térdeljenek le előttem. Ha engedelmeskednek, akkor egyszerűen csak leütöm őket. Ha nem, akkor Hitogoroshi és Utena, a páncélom segítségével próbálok megküzdeni velük. Bár azt kétlem, hogy a földön fekvő ellenállna. Ezt követően pedig óvatosan elindulok a következő épület irányába, amit át kell néznem.

//Köszönöm a chakrát, illetve a technikát! Az alábbi jutsu-t választom:
Jibaku Fuda no Jutsu // Robbanó Jegyzet Technika
Inochinomizu DmEebDfc_o
A ninja a szükséges kézjelek után a földre helyezi a tenyerét, chakrakapcsolatot hoz létre maga és a kiszemelt célpont között a talaj segítségével, majd aktiválva a jutsut pár jegyzetet küld az ellenfél lába alá nem láthatóan. Ettől a ponttól kezdve az aktív chakrakapcsolaton keresztül irányíthatóak a jegyzetek, vagy akár azonnal robbanthatóak; a technika elsődleges célja a kivédhetetlenül gyors és észrevehetetlen küldés.
A legendás Salamander Hanzo egyik kedvenc jutsuja volt ez.
Chakraszint: 
300
Besorolás: B
Obake Kaito
Obake Kaito
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 566
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 350 (B)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 400 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 266 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 583

https://yokaitaisen.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

Inochinomizu Empty Re: Inochinomizu

Témanyitás  Nohara Rin Kedd Feb. 09 2021, 19:05

//Kenshiro Shinju - Homokszem a gépben//
Három hónap, ennyi idő állt rendelkezésedre az általános jelentések között. Nem volt felmentésed alóla, legfeljebb ha éppen olyan bevetésen voltál, akkor lehetett halasztani valameddig. Kémként komoly szabályok közt kaptál szabadságot az információ megszerzéséhez. Le nem bukhattál, ki nem szivárogtathattál, pontosnak, és precíznek kellett lenned. Sokak életében igaz a klisé, hogy emberek vagyunk, hibázhatunk, de nem a tiédben. Mint kém már nem embernek számítottál, hanem egy eszköznek, aki a faluja kezében volt. A hiba, a bukás tiltott dolog volt, mert egy apró félrelépés is akár megindíthatott egy olyan dominósort, ami ki tudja, hogy mit dönt le utoljára.

A poros utcán haladhattál végig a lepusztul házak sokasága mellett, mígnem a csillagok és lámpa enyhe fénye meg nem világított egy táblát az út mellett: “ Sutaraito megnyílt, a kocsma innen mindössze 700 méterre várja vendégeit!” . Hozzá elérve teljesen más hangulata volt ennek az egy épületnek, mint az egész falunak. Az ablakain keresztül töménytelen mennyiségű élet áradt ki, a kinti komor, sötét hangulatból pedig valószínűleg semennyi nem szűrődött be az ivóba. A kilincset lenyomva nem tévedtél. Az asztalokat mind körbeülték, néhányan a pultnál álldogáltak enyhén ittas állapotban, valahol még szerencsejáték is előkerült, egy szóval, nem éppen tűnt alkalmasnak helynek a szigorúan titkos információk megvitatására. Vajon mire gondolhatott a “főnököd”? Egy viszonylag központi résznél foglalt helyet, de téged megpillantva azonnal kereste veled a szemkontaktust. További két férfi foglalt mellette közvetlen helyet, de a kunoichi néha az életet élvező tömeghez is szólt.
- Oh, végre megérkeztél, már vártalak, gyere, igyál egyet te is! - úgy kezelt, mint egy barátot, úgy állt a helyzethez, mintha csak csevegni, szórakozni jöttetek volna. - Hogy telt a napod? Mi jót csináltál otthon? A macskád már jobban van? - hétköznapi kérdések, amik talán nem is a valóságra kíváncsiak, hanem csak úgy… vannak. - Képzeld el, én meg a minap szereztem ezt az új karkötőt egy árustól, már rég kerestem hasonlót. - közben tolta oda szemed elé a csuklóját. A teljes egyszerűséget sugározta, a teljes normálisat, öltözetével is. Olyan ruhát viselt, mint a többiek, úgy vihorászott, mint a többiek, olyanná vált, mint a többiek, de közben mégis figyelt arra, hogy semmi tény információt ne mondjon el. Nem mondta a neved, nem mondta sajátját se, a két férfiét se. 
- Elálmosodtam… szerintem felmegyek a szobámba, ti maradjatok csak. - Kezével a többiek számár észrevétlen intett neked, hogy kövesd, míg a két shinobi folytatta azt, amit eddig tettek: elvegyültek.

Egy szokványos fogadói háló tárult a szemed elé. Két fekhely, két apró szekrény, és egy ablak. Megfordulva az ajtó mellett még volt egy óra, ami szerint este 11 körül járhat az idő.
- Szóval térjünk a lényegre, az előbbi jelenetek… nos hát azért volt, hogy a tömeg részesének higgyenek minket, ezáltal senki ne fogjon gyanút, hogy miért is vagyunk itt, olyanok se, akik esetlegesen keresik az olyan alakokat, mint mi. Elnézést, tisztában vagyok vele, hogy számodra ez idegen lehet, de ez az én módszerem. - hirtelen elkezdett figyelni minden formaiságra, tisztán, és röviden igyekezett fogalmazni. Láthattad tekintetén, hogy így már tőled is ezt követeli meg . - A közvetítőddé váltam, ha más nem egy rövid időre. Kérlek mondd el, hogy az elmúlt három hónapban mit sikerült megtudnod a határ mentén lévő kereskedőkkel kapcsolatban. Igaz volt a második megérzésünk? Semmi különös nincs velük, csak az első jelentésben voltak téves megérzések, feltételezések? Sikerült bármit bizonyítanod belőlük? - záporoztak a kérdések, és tudtad jól, mindegyikre választ vár.
// A döntés most a te kezedben, hogy tudtál e meg bármit róluk, és ha igen mit, amíg ésszerű keretek között mozogsz, szabad kezet adok neked ebben.//

_________________
Aktív mesélések:
Tsunomi Ai- Elrejtve
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Emiko

Fagyasztott:
Djuka Orimi- Kút mélyén
Yurasuhina Kaiji - Előre a múltba
Hamacho Yoshitaro - A feltámadt ifjú
Nohara Rin
Nohara Rin
Adminisztrátor

Specializálódás : Lila

Tartózkodási hely : Temető/ Végtelen Tsukuyomi


Adatlap
Szint: B
Rang: Shalalalala
Chakraszint: Chidori

Vissza az elejére Go down

Inochinomizu Empty Re: Inochinomizu

Témanyitás  Ōtsutsuki Indra Vas. Feb. 28 2021, 19:07

// Obake Kaito // 


Vastag izzadtságcsepp csordult le a bandita arcán. Fogait összeszorította, pupillái kitágultak. Ahogy Hitogoroshi elindult felé, az izami már maguktól cselekedtek. Övtáskájából egy kunaira akasztott robbanójegyzet került elő. Karját hezitálás nélkül emelte dobásra, bár ekkor talán már tudta, hogy terve nem fog összejönni. Hitogoroshi véres ábrázata, a háttérben sötétségben lapuló kapitányuk holtteste, s az Akatsuki nevének híre túl sok volt már számára.

- Segítsé... - Ordított fel teljes tüdejéből. Nyakán vastag, fürgén pumpáló vérerek jelentek meg, amiket a felé repülő senpon kissé felsértett, Hitogoroshi pengéje pedig teljesen kettévágott. A mellette levő hátraesett félelmében, míg az előtted földön fekvő félelmében felüvöltött. Persze mind jelentéktelen volt már; A kunaira erősített robbanójegyzet nem hagyta el a férfi kezét, de vad sercegésbe kezdett, s egyik pillanatról a másikra éles sípolás váltotta fel a hangokat a füledben. Ösztönszerű reflexeidnek hála még volt esélyed hátrahúzni Hitogoroshit, ahogy neked is volt egy pillanatnyi időt hátraugrani: Mindez viszont csak tompította a veszteségeket.

A robbanás hátravetett, s tested hat métert repülve a homokba csapódott be, nem sokkal az előbb szétmarcangolt kapitány teste mellett. Páncélod felfogta a sérülések nagy részét. Egy harminc centis fadarabot állított meg, mely így csak részlegesen fúródott bele páncélod mellkasi részébe. Erős kábaság és szédület ült ki elmédre, ám egyébiránt nem éreztél fájdalmat testedből, ennek ellenére biztos lehettél benne, hogy zúzódásokon kívül, akár csonttörést is okozhatott a lökéshullám. Talán a sokk, talán az adrenalin, de valami mindenképp elnyomta sérüléseid fájdalmát. Ideiglenesen elhomályosult látásod szépen lassan kivette Hitogoroshi alakját a homokban. A szerkezete szinte teljesen tönkrement, két lába és jobb karja apró darabokban szóródott szét a tábor területén. Mindennek ellenére épségben maradt része látszólag még mozgatható volt.

- BEHATOLÓK! - Hallottad az ordító kiálltást a tábor másik oldala felől, majd három-négy sziluett mozgolódását vehetted ki a távolból. Nem sokkal ezután további mozgásokra lettél figyelmes a többi épületből is. Itsuki számításai minimálisan tértek el a valóságtól; Összesen még hat ellenfél rohamát láthattad magad előtt, azonban mielőtt még akármit is tehettél volna, egy újabb hang ütötte meg a füledet.
- Doton: Ganchuusou! - Kiáltotta az egyik, majd érezted, ahogy alattad a talaj mozgolódni kezdett...
Ōtsutsuki Indra
Ōtsutsuki Indra
Adminisztrátor

Tartózkodási hely : Sasukében?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Hindu isten
Chakraszint: az összes

Vissza az elejére Go down

Inochinomizu Empty Re: Inochinomizu

Témanyitás  Obake Kaito Hétf. Márc. 08 2021, 08:56

Úgy néz ki, kezdem elveszíteni az irányítást. A fickó berezel ugyan, de nem hagyja annyiban a dolgot. Gyilkost felé lendítem ugyan, de ő már elő is vesz egy kunait, ami robbanócetlivel van ellátva. Senbonok szúródnak az ellenség testébe, majd a bábom is lecsap rá és végez vele. Viszont hallom a sercegést, ami a cetli aktiválását jelenti. Azonnal visszahúzom Hitogoroshi-t, de időhiány miatt nem járok túlzottan sikerrel. A villanás után csak a becsapódást érzem, illetve azt, hogy valami nekem ütközik.
Alaposan megvisel a támadás, viszont Utena kitartott. Ahogy megvizsgálom magam, látom, hogy a páncélból kiáll egy harminc centis fadarab, de különösebb kár nem ért. Azonban mindenem sajog, amint lehet, csinálnom kell magamon egy diagnózist. Gyorsan körbenézek, így látom Gyilkost kicsit arrébb. A robbanás megsemmisítette a lábait és a jobb karját. 
Sajnos a robbanással sikerült elérni, hogy riadózzanak. Ha szerencsém van, ezt a társam kihasználhatja és amíg rám figyelnek, addig ő is lecsaphat rájuk. Összesen hat ellenfelet látok mozgolódni, majd meghallom egy újabbnak a hangját valahonnan a közelemből. Ezt követően megmozdul alattam a talaj. Azonnal chakrát koncentrálok a lábamba és elrugaszkodok. Próbálok minél távolabb landolni a hang forrásától, miközben a levegőben rácsatlakozok a bábomra és védekezőn magam elé tartom.
Ha sikeresen földet érek, akkor körbenézek, hogy merre van a "Dotonos". Amint meglátom, rohamra indulok. Először Gyilkost küldöm előre és senbonokat lövök ki vele. Szerencsére a feje még épen van, így tudok vele lőni. Ha a báb az ellenfél közelébe kerül, akkor nem csapok le vele az egyetlen karjával. Helyette visszahúzom. Inkább csak figyelemelterelésnek használom. Ennyi idő alatt valószínűleg már elérem a shinobit, így amikor a báb hátra lendül, én előre ugrok és megpróbálok páros lábbal az ellenfélnek csapódni. A célom az, hogy földre küldjem az illetőt. Ha sikerül, akkor küldöm Hitogoroshi-t, aki ezúttal már lecsap az ellenre.
Ha nem sikerül földre küldeni a shinobit, akkor a bábommal támadom meg és próbálok minél gyorsabban talpa állni.
Obake Kaito
Obake Kaito
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 566
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 350 (B)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 400 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 266 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 583

https://yokaitaisen.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

Inochinomizu Empty Re: Inochinomizu

Témanyitás  Ōtsutsuki Indra Kedd Márc. 09 2021, 20:16

// Obake Kaito //


Chakrád lábaidba gyűlt össze, szinte katapultként hajítva a levegőbe. Ahogy talpad elhagyta a talajt, sziklatüskék hasadtak ki a homokból közvetlen alólad. Ha csak egy tizedmásodperccel reagálsz később, úgy talán tested felnyársalódott volna a kődárdákon, hisz megfigyelve hegyüket Utena páncélzata sem lett volna elég erős, hogy megvédjen téged tőlük. Ahogy a magasba emelkedtél, ujjaidból eredő chakrafonalak megtalálták Hitogoroshi maradványait, s magukkal rántották a levegőbe. A hirtelen kapott lendület hatására gyanúsan rosszat sejtő recsegés hagyta el félig elpusztított bábod testét, ahogy néhány kisebb eleme is kiesett belőle. Ettől függetlenül ujjaidon keresztül nem érezted, hogy ne tudnád tovább használni épen maradt részeit. 
Néhány méterrel odébb értél földet. Bal lábadba éles fájdalom nyilalt, ahogy talpad belemélyedett a homokba. Az életveszély hatására agyad tudat alatt elnyomta a sérüléseidből adódó fájdalmaid nagy részét, így nem lehettél biztos lábad rongálódásának mértékében.
Szemeid végigrohantak a feléd közelítő árnyakon. Katanák, buzogányok, bunkósbotok. Egy embert láttál, ahogy az összes többi mögött, kézjeleket formázva áll. A Dotonos. Bal lábad felsírt ahogy rohamra indultál a ninjutsut használó bandita felé, de képzett shinobiként ez nem állított meg csak kissé lelassított. Ezzel egy időben egy nyíl süvítésének hangját kapta el a füled, a banditák ordításának közepette. Egy hetedik bandita, mostanra felmászva az egyik távolabbi ház tetejére lőtt le rád. A nyíl hegye lepattant páncélodról, ám ez csak reflexszerű kitérésednek volt köszönhető, amivel jóval megnövelted a beesési szögét. A becsapódása tompa rengést idézett elő a páncélodban, s érezhető félelmet a banditákban. Ők ekkorra már nem egy embert láttak maguk előtt, hanem egy véres bábot, amin nem fog sem nyíl sem robbanás. Láthattad, ahogy megpróbáltak volna bekeríteni, bár ez számodra nem sokat számított. Egy határozott ujjmozdulatodat követve Hitogoroshi előre rontott a Dotonos bandita felé, száját kinyitva senbonok hadát zúdítva rá. A vértől fröcsögő báb, csikorgó, recsegő hanggal szállt végig a levegőben. A ninjutsus pánikszerűen nyomta bele jobb karját a homokba, s rántott fel földet a mélyből mely páncélként tapadt rá karjára. A senbonok egy része lepattant róla, az egyik viszont átszúrta a vállát, a másik pedig a combját. Utóbbiból élénkpirosan lüktető vér kezdett el spriccolni.
A bandita, felkészülve Hitogoroshi támadására, maga elé védekezésre emelte karjait, ám bábod csapására nem került sor. Mire észrevehette volna elterelésedet, mindkét lábad mélyen belefúródott testébe. Szájából vér szökött ki, mely páncélodra fröccsent, a férfi pedig hatalmas erővel repült hátra, s esett a földre. Karjaival közrefogta lábaid nyomát a hasán, s vért köhögött fel mely a homokon kötött ki. Mire felemeszmélt volna Gyilkos képét láthatta maga előtt a levegőben, ahogy pengéjével feléje közelít. 

Bábod támadása azonban nem ért célba. A férfi két kézjel villámgyors elmutogatása után rácsapott a földre, melynek hatására egy félkupola emelkedett ki a homok alól. Fényes szikra üdvözölte a penge és a kő találkozását, illetve két szerterepülő fémdarab. Hitogoroshi középső, és egyik oldalsó pengéje letört a csapástól, s nem volt időd újat indítani; ütközés erejét érezted Utena fején.
Egy katana éle vályta bele magát páncélod sisakjába, szorosan közrefogva azt. A földön fekve érezted, ahogy erőlködő mozdulatokkal próbálják kitépni, de az makacsul bentragadt. Mi rosszabb: Meleg folyadékot éreztél lefolyni arcodon. Eltelt egy kis időbe amíg behozta lemaradását a fájdalom, de érezted hogy kisebb a baj, mint azt elsőre megállapítaná egy laikus. A penge csak egy kis része jutott át a páncélodon, effektív csak a bőr külső részét felsértve.
- Nem tudom kivenni! - Kiáltotta elkeseredettül és síró hanggal támadód.
- Hagyd a kardot! Üsd a buzogánnyal! - Ordították teli torokból mögüle, s hallhattad léptek közeledtét. A vér lefolyt a jobb szemed felé, lassan és biztosan korlátozva látásod társad nyomát azonban sehol sem láttad még.
Ōtsutsuki Indra
Ōtsutsuki Indra
Adminisztrátor

Tartózkodási hely : Sasukében?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Hindu isten
Chakraszint: az összes

Vissza az elejére Go down

Inochinomizu Empty Re: Inochinomizu

Témanyitás  Obake Kaito Szer. Márc. 10 2021, 08:40

//Haku//

A helyzet nem túl rózsás. Ahogy felugrok a levegőbe és magamhoz húzom Gyilkost, hallom hogy újabb darabok válnak le róla. Ami talán ennél is rosszabb, az az, hogy ahol az előbb voltam, ott hatalmas kőtüskék sarjadtak a földből. A Dotonos túlságosan veszélyes. Vajon hol van már a társam?
Nincs túl sok időm reagálni, megrohamozom a ninjutsu használót. Ahogy megindulok felé, érzem ahogy fájdalom hasít a lábamba. Ezt így nem fogom túl sokáig bírni... Lepattan rólam egy nyílvessző, miközben az ellenfelemet tűz alatt tartom. Látom, hogy a Dotonos védekezik, ami nem túl megnyugtató viszont az, ahogy a talajjal beborítja a karját. Szerencsére így is számos találat éri, amikor pedig Gyilkost visszahúzom, sikerül bevinnem neki egy elég erős csapást. A rúgásom betalál és ahogy hátrarepül látom, hogy vért köp ki. Ezután már biztosra veszem, hogy a bábom elintézi. Ekkor viszont újra jön a Doton... nem sikerül bevinnem a halálos szúrást, ráadásul Hitogoroshi fegyverzete is megsérül. Majd hirtelen csattanást hallok, illetve fájdalom nyilall a fejembe.
Mérgemben lecsatlakozok a bábról, inkább nem folytatom az összezúzását. Először nem igazán tudom mi történik, de a hangokból és a vér csordogálásából hamar rájövök... Nem várom meg, hogy újra lecsaphasson rám az ellenfelem. Azonnal felé fordulok, majd az ép lábamba koncentrálom a chakrámat és úgy rugaszkodok el. A célom, hogy vállal csapódjak a testének és a válltüskéimmel átszúrjam a testét. Lényegében eléggé kétségbeesett húzásra szánom magam. Egyre közelebb érzem magamon a halál érintését. Ha sikerül így földre küldenem, akkor azonnal az említett buzogányért nyúlok és elveszem tőle: rácsapok arra az alkarjára, amelyik kezével fogja, majd egyszerűen magamhoz ragadom a fegyvert. Ezután megpróbálom arcon csapni.
Mivel a társam eddig nem tűnt fel, kénytelen vagyok stratégiát váltani. Összeszorítom a fogaimat, majd chakrát vezetek a lábaimba és egy újabb szökkenéssel bevetem magam a sötétségbe. Ezzel némi időt próbálok nyerni, illetve az a célom, hogy ne legyek túlságosan szem előtt. Az íjász első lövése lehet, hogy nem talált, de nem tudhatom, hogy a következő nem fog-e sikerrel járni.
Ha sikerül a sötétségbe menekülni, akkor megpróbálom felmérni mennyi időm lehet, míg újra a közelembe érnek. Ha van elég időm, akkor megkezdem a lábam meggyógyítását. A sisakomba és fejembe ékelődött katanával most még nem foglalkozok. Ha eltávolítom, akkor valószínűleg sokkal gyorsabban megindul a vérzés.
- Hol a francban vagy Itsuki? - dünnyögök a sötétben, majd a buzogánnyal a kezemben felkészülök az újabb összecsapásra.

//Ha tudok gyógyítani magamon, akkor a használt technika:
Shousen Jutsu // Misztikus Kéz Technika (Gyorsgyógyítás)
Inochinomizu 9k=

Ezt a jutsut medikus Ninják szokták használni kisebb sebek, égési sérülések , és csonttörések gyógyítására. Voltaképpen az egyik legalapvetőbb Orvosi technika, amely a gyors sejtosztódást segíti elő.
Besorolás: B
Chakraszint: 300


A hozzászólást Obake Kaito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 02 2021, 21:02-kor.
Obake Kaito
Obake Kaito
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 566
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 350 (B)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 400 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 266 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 583

https://yokaitaisen.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

Inochinomizu Empty Re: Inochinomizu

Témanyitás  Ōtsutsuki Indra Pént. Ápr. 02 2021, 15:57

// Obake Kaito //


Ép lábad hatalmas erővel lendítette testedet a támadód mellkasába. Vastag páncél választott el titeket egymástól, mégis húsának szakadását, szegycsontjának és bordáinak törését mintha saját bőrödön keresztül érezhetted volna. A férfi tüdejéből ekkor már nem a levegőt préselted ki, hanem a beszökő vért. Teste megfeszült a fájdalomtól, mely nem tartott számára sokáig. Mire a válltüskéd vége kitört a háta közepén felnyársalva testét, vérével együtt a lelke is eltávozott a száján keresztül. Egy nyikkanás volt az utolsó hang mit kiadott magából, s mikor ráütöttél alkarjára - lévén hogy már nem volt akarat, mi kezében tartotta volna, - a buzogány egyszerűen leesett a homokba.
- Vigyázzatok! Ne menjetek közel! - Hallottad magad körül az órdító, de félelmekkel teli hangot. A léptek közel értek hozzád, de egy pár méterre tőled megálltak. Hallhattad, és valamelyest láthattad is, hogy megpróbálnak körül venni.
- Take! - Ordították feléd, feltehetően a válladon ragadt társuknak. - Tarts ki! Mindjárt segítünk. - Próbálta nyugtatni halott társát, elkeseredett hangon az viszont értelemszerűen nem válaszolt.
- Tompa fegyverekkel!
- A dróthálót! A  dróthálót!
- Vigyázz! Ne menj közel! - Ordították szinte szinkronba folyamatosan a körülvevőid egymásnak. A dotonos látszólag nem mozdult sziklafedezéke mögül, ahogy Itsuki nyomát sem láttad, hiába kerested. 
Lábadba összesűrűsödött a chakra, majd egy hatalmas szökkenéssel a magasba repített, egyenesen az árnyékok takarásába. Take teste a hatalmas sebességváltozás miatt egyszerűen leszakadt rólad, húscafatokat szertehagyva a homokban. Testedben szépen lassan elkezdted érezni a fájdalom kegyetlen marását, ahogy elmúlt az előbbi robbanás keltette sokk. Menekülésed sikerrel jár. Páncélod méretes és súlyos volt, mégis a sötétség remek búvóhelyként szolgállt számodra, ahogy azt eddig is tette a küldetés során. Egy időre szem elől tévesztettek, de látták merre menekültél. Lépteiket félelem kísérte búvóhelyed felé, azonban ugyanez a félelem természetes óvatossággal  fegyverezte fel őket. Lassan haladtak feléd, kissé szétszórtan. Egy-két perced lehetett talán vagy annyi sem.
Gyógyító kezeid a lábad felé emelkedtek. Chakrád behatolt sejtjeidbe, csontodba, s éltető ereje hamar hihetetlenül hatásos fájdalomcsillapítóként váltotta ki erejét. Korántsem volt elég időd teljesen meggyógyítani, habár utólagos felémérést követően megbizonyosodhattál róla, hogy nem tört el semmid. Jóval alaposabb kivizsgálásra lenne szükség a károk pontos megállapítására, de intuíciód egy repedésre mutatott a sípcsontodon. Korántsem könnyed sérülés, de a Misztikus Kéz technikád lehetővé tette számodra, hogy a harc további részére mindösszesen egy tompa - de végig jelenlévő - fájdalom maradjon belőle. Arcod jobb oldalán végigfolyt a vér egészen az álladig effektív blokkolva látásodat a jobb szemedre.
- Sako! - Kiáltotta az egyik bandita a dotonos felé aki azóta sem mozdult el a fedezéke mögül.
- Gézt! Hozz gézt és kötszert! - Szólt vissza fájdalommal teli hangon. - Azt a bábot meg verd szarrá!
- Igenis... - Válaszolt hezitálva, majd a buzogány felé vette az irányt, amit halott társa elejtett. Hat ellenfél maradt állva előtted; Az egyik a dotonos volt, ki technikája által kreált fedezéke mögött húzódott meg, egy másik pedig a fedezéke melletti épület tetején keresett téged számszeríjával. Három közeledett feléd, egy pedig buzogánnyal a kezében, és remegő lábakkal sétált a homokban mozdulatlanul fekvő Hitogoroshi felé.
Ugyanebben a pillanatban pedig bal szemed kiszúrhatta, ahogy a számszeríjas az ég felé céloz, s egy nyilat ereszt el a csillagok felé. A magasba érve a nyílhegyre rögzített fénybomba pedig momentális fehér fényben világította meg a teljes tábort, felfedve téged a három banditának. Az egyik izzadtságtól csillógo arccal és félelmtől csillogó szemekkel hajítottt feléd egy dróthálót, míg a másik kettő - kezükben két hosszú bunkósbottal - rohamot indítottak feléd. 
Nem csak rossz hírt hozott magával viszont a fény; Vakító volt ugyan, de a távolban megpillanthattad, az egyik dűne tetején társadat, ahogy éppen biztonságba helyezi a banditák egyetlen túszát.
Ōtsutsuki Indra
Ōtsutsuki Indra
Adminisztrátor

Tartózkodási hely : Sasukében?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Hindu isten
Chakraszint: az összes

Vissza az elejére Go down

Inochinomizu Empty Re: Inochinomizu

Témanyitás  Obake Kaito Szomb. Ápr. 03 2021, 19:33

//Haku//

Ha valaki most látna, biztos nem mondaná meg rólam hogy bábmester vagyok, vagy hogy medikus. Miután lendületet veszek, sikerül felnyársalnom az egyik ellenfelemet akivel bevetem magam a sötétbe. A halott leesik ugyan rólam, viszont a vére alaposan beszennyez. Viszont sikerül pár percre időt nyernem. Ezt ki is használom és rendbe hozom a lábam. Sajnos a testem további részére már nincs időm. Hallom az ellenfél ordítozását, majd a nyílpuska ismerős kattanását is. A következő pillanatban pedig egy fénybomba bevilágítja a környéket.
- Affenébe! - dünnyögök magam elé, majd felmérem a terepet.
A nyílpuskás a tetőn, a dotonos még rejtőzködik, a többiek pedig jönnek. Nincs sok időm, viszont az, hogy látom a társam a tússzal, az jelentősen megkönnyíti a dolgom. Itt az ideje meglógni... nehéz szívvel hagyom itt Hitogoroshi-t, de vagy visszajövök érte, vagy újat építek majd. Most viszont a háló...
- Soushuua! - aktiválom a technikát, majd kinyújtom a felém repülő háló felé a kezem.
Az ujjaim végéről újra előjönnek a chakrafonalak, de ezúttal a  drótokra tapadnak rá. Legszívesebben visszaküldeném a feladónak, de helyette most csak annyit csinálok, hogy oldalra hajítom. Ezt követően hátat fordítok nekik, majd futni kezdek.
Egyik hátránya a páncélomnak, hogy nem férek hozzá a felszerelésemhez. Pedig a harc alatt nagyon jól jött volna. Viszont még nincs minden veszve! Ahogy a hátamat mutatom az ellennek, megalkotok néhány kézpecsétet.
- Jibaku Fuda no Jutsu! - aktiválom a technikát, majd a nálam lévő robbanócetlik megmozdulnak.
Pár pillanat alatt előkúsznak a cetlik a páncélom réseiből, majd a homokban elindulnak az ellenfeleim irányába. Ekkor úgy teszek, mint aki inkább felvenné a harcot. Öt robbanócetlim van, ezeket úgy irányítom, hogy egymás mellett legyenek és a robbanás egy falat formázzon. Az íjásztól nem félek, a páncélom valószínűleg felfogja a lövését. Majd amikor az ellenség besétál a csapdámba, a "Kai" szóval aktiválom a robbanást. Ez újra megvilágítja kicsit a környezetet, ugyanakkor engem is eltakar. Az eredményt már meg sem várom, menekülőre fogom a sötétben és próbálok visszamenni a megtépázott faluba.

//Használt technikák:
Soushuuha // Emelkedő Penge Manipulálás
Inochinomizu LnQRsEiG_o
A Homok ninják egyik alapvető technikája, ugyanazokat az alapokat használva, amiket a bábmesterek is használnak. Az átlag shinobi ezeket az alapokat felhasználva kezdetleges chakrafonalakkal kisebb tárgyakat irányíthat, lőhet ki, módosíthatja a mozgásukat. Az irányított tárgyhoz a használat előtt hozzá kell érnie, így létrehozva a chakrafonál kapcsolódásait a testén és a tárgyon.
Bábhasználók képesek ezt a technikát egyszerre több tárggyal is alkalmazni, akár a nélkül is, hogy hozzá kellene érniük a tárgyhoz.
Chakraszint: 150 - Homok ninjáknak 100
Alap képesség Homok Shinobiknak
Besorolás: C


Jibaku Fuda no Jutsu // Robbanó Jegyzet Technika
Inochinomizu DmEebDfc_o
A ninja a szükséges kézjelek után a földre helyezi a tenyerét, chakrakapcsolatot hoz létre maga és a kiszemelt célpont között a talaj segítségével, majd aktiválva a jutsut pár jegyzetet küld az ellenfél lába alá nem láthatóan. Ettől a ponttól kezdve az aktív chakrakapcsolaton keresztül irányíthatóak a jegyzetek, vagy akár azonnal robbanthatóak; a technika elsődleges célja a kivédhetetlenül gyors és észrevehetetlen küldés.
A legendás Salamander Hanzo egyik kedvenc jutsuja volt ez.
Chakraszint: 
300
Besorolás: B
Obake Kaito
Obake Kaito
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 566
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 350 (B)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 400 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 266 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 583

https://yokaitaisen.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

Inochinomizu Empty Re: Inochinomizu

Témanyitás  Ōtsutsuki Indra Pént. Júl. 23 2021, 01:52

// Obake Kaito //


A tested, még ha nem is feltétlen feszegette a határait, igencsak kezdte megközelíteni azokat. A fénybomba által pillanatnyilag szolgált világosság feltárta előtted a harcterep jelenlegi helyzetét és a küldetés körülményeit. A feléd vetett háló hangos nyikorgással és zörgéssel szelte feléd a levegőt, amíg az ujjaidból kiszökö chakrafonalak fel nem aggatták magukat rá, s hajították oldalra.
- Mi a... - Kiáltott fel a hálódobó rémülten, mintha szellemet látott volna. Egy pillanatra lábai is megtorpantak üldözésedben.
- Ne állj meg! - Szólt oda neki valamelyik oldalról. - Csak valami bábtechnika. - Nyögte ki két heves levegővétel között, majd feljebb vette a tempót. - Kifogyott már a trükkökből a rohadék! - Kiáltotta, nem csak társainak, de neked is. Habár sérüléseid lelassítottak, még így is több mint képes voltál tartani a tempót és végig előttük maradni. A fájdalom mely minden lépésre előjött késként ékelődött beléd, a véredben maradt adrenalin viszont nagyban tompította vágását. Háttal a téged kergető három banditának, kézpecséteket formáltál, amit a sötétben (illetve a hever érzelmek tengerében) követőid észre sem vettek. Csak mikor hirtelen megálltál, s újra szembenéztél velük, kezdett el gyanakodni az egyik.
- Te hallod, minek futott eddig, ha úgyis harcolni akar? 
- Ki a szart érdekel? Kifogyott a szuszból, én annyi... - Folytatta volna, egy feléd tett aggresszív lépéssel, ám lába ekkor már a levegőben volt, szabadon és gondtalanul szelve a levegőt a test többi részétől elválasztva.

A robbanócetlik megrázták a talajt, de még a tábor minden épületét is. Talán emiatt a rázkódás, illetve a vele kézenfogva létrejövő porfelvő miatt nem eresztette nyilát feléd a számszeríjas vagy talán azért, mert ekkor már Itsuki pengéje elválasztotta a torkát a fejétől. Habár talán nem volt egyértelmű, de Itsuki feltakarította a maradékot.
A lábad a romba döntött falu irányába vitt, amit pár óra leforgása alatt el is ért. A látvány az volt, mint amit várhat az ember egy hasonló támadás után; összedőlt épületek, vér, hús, jajgatás és szenvedés, még ha az utóbbi kettő inkább csillapodott is, ahhoz viszonyítva mint mikor utoljára ott jártál. Az emberek nagy része az utcán feküdt, improvizált ernyők és a tűzből kimentett szenes takarók takarásában. Néhány lakos körbejárt, tett-vett, segített a földön fekvőknek, de látszólag ők is a kimerülés szélén álltak. Látszólag mindenki fél lábbal a sírban állt.
- Köszönjük. - Lépett oda remegő lábakkal egy nő. - Köszönjük! - Ismételte meg, kissé erőteljesebb hangon. Az arca nem volt ismerős számodra, bár amennyire befogta a korom és piszok, talán abban sem lehettél biztos, hogy akárkit megismernél ilyen állapotban. - A lány... Seisha... Akit megmentett... - Roskadtak össze lábai teste alatt. - Megmentette az életét. Köszönjük. - Fejezte be ahogy hangtalan sírásba kezdett a homokban. 
A nőn kívül viszont senki sem lépett oda hozzád. A páncélodra száradt vér látszólag fel sem tűnt az embereknek. Senki sem kérdezte meg, hogy sikerült-e megbosszúlnod őket.

Néhány óra múlva csapattársad is visszaért a faluba, hátán Hitogoroshi maradványaival. Elsősorban utánad kutatott, majd ahogy megtalált lerakta a lábaid elé a földre a bábut.
- Húh. - Fújta ki magát kissé teátrálisan. - Nem könnyű egy jószág. - Törölte meg a homlokát, majd egy kis torokköszörülés után folytatta. - Szép munka volt. Nem feltétlen haladt minden a terv szerint, de remekül improvizáltál. - Hangneme kissé szarkasztikus volt, de nem tette egyértelművé, hogy komolyan mondja vagy csak szórakozik. - Úgy fest viszont, hogy itt nem ér véget a történet. - Mondta, kissé elégedetten, majd eléd hajított egy, valamilyen ruházatról kivágott darabot, melyre egy igen látványos logó volt rávarrva. - A vezér ruhájáról szedtem le. - Mondta, majd merev, agresszív és lassú mozdulattal rámutatott a porba dobott szimbólumra. - A negyedik alkalom, hogy látom. Négy különböző küldetés, az ország négy különböző részén. Négy különböző, látszólag teljesen független banditatáborban. - jelentette ki diadalmasan, majd zsebre tette a kezét. - Egy ideig eltart még, amíg nyomra bukkanok, de addig is... - Dobott feléd egy apró fehér dobozkát, melyben apró, a hangjukból ítélve bogyószerű gyógyszerek pattogtak. Ha kibontod, egy üvegfiola csúszik ki a kezedbe egy fadugóval elzárva, benne három aprócska, energiatabbletta szerű pirulával. - Hagyományos energiatablettáknak tűnnek. - Mosolyodott el. - De mikor bevett egyet a főmufli... - tárta szét tenyereit és karját a chunnin. - Fogalmam sincs mi van benne, vagy hogy milyen hatása van, de az biztos, hogy valami piszkosul szolid anyag. Feldagadtak az izmai, nem érzett fájdalmat, és látszólag ki tudott szagolni is, a megnövekedett erejéről és gyorsaságáról nem is beszélve. Fogalmam sincs milyen mellékhatásokkal jár, azt nem vártam meg amíg kiürül a szervezetéből. Vagy egy raklapnyi ilyen volt a raktárukban. - Mondta, majd kissé hátrébb lépett. - Természetesen amint a sunagakurei ANBU kivizsgálja, valószínűleg soha többet nem fogjuk látni. A Rejtett Homokban legalábbis.  - Kuncogott, Odasétált hozzád, és visszakérte a fiolát. - Ideje hazamenni.


Köszönöm a játékot! Remekül éreztem magam, tetszett ahogy kijátszottad a karaktert, még ha néha úgy is éreztem, hogy nem mentél túl mélyre vele - ami persze nem feltétlen gond Very Happy 
Jutalmazás: No hát, ez a kaland már 2017 decembere óta fut, durván három és fél éve. Ebben volt azért kihagyás, de így is elég hosszas volt, melynek a vége felé azért nem egyszer halálhoz közeli ponthoz is került a karakter.
Jutalmad 60 chakra, melyhez hozzájön 10 chakra amit a kaland folyamán az egyik késésemért ígértem be a kalandzáró jutalomba, és 25 chakra a mostani késésemre.
Így összességében 95 chakra, 105 TJP és 50 000 ryo.
Hitogoroshinak a feljavításának a költségét nem kell levonnod, az ára már benne van a küldetésért járó fizetésben.



Véleményedet a kalandról megoszthatod a záróposztban, pm-ben, vagy a VéleményTÉR-en keresztül



A folytatással kapcsolatban: Kérlek írj majd egy pm-et, hogy vannak-e újonnan elképzeléseid, amiket szeretnél érinteni a következő kalandban, ami már a bábbá alakulása után játszódna. Abban az esetben ha nem volt nyerő a mostani kaland és inkább egy másik mesélőnél próbálnál szerencsét, szólj nyugodtan / írj a mesélő keresőbe. #
Ōtsutsuki Indra
Ōtsutsuki Indra
Adminisztrátor

Tartózkodási hely : Sasukében?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Hindu isten
Chakraszint: az összes

Vissza az elejére Go down

Inochinomizu Empty Re: Inochinomizu

Témanyitás  Obake Kaito Vas. Szept. 05 2021, 20:32

//Haku//

Menekülök, amennyire csak bírok... A felém hajított hálót sikerül eltéríteni, de a kiabálásokból ítélve tudom, hogy nem ez lesz az utolsó próbálkozásuk. Tudom, hogy ha ez így marad, akkor nekem végem, éppen ezért egy utolsó támadásba lendülök. Megalkotom a szükséges kézjeleket, majd szabadjára engedem a robbanócetliket. A következő pillanatban pedig BUMM! Hatalmas robbanás rázza meg a környéket, ami azonnal elintézi azokat, akik utánam jöttek. Viszont nem állok le bámészkodni, már fordulok is meg és rohanok tovább.
Az az igazság, hogy nem tudom, hogy érek vissza a faluba. A sérüléseim miatt az agyam szinte teljesen kikapcsol és csak arra koncentrál, hogy fussak. A falu még mindig romokban, az emberek nagy része pedig a földön fekszik. Azt hiszem most nem fogok túlságosan kitűnni a tömegből. Ahogy megérkezek, egy nő lép elém. Talán pont a szavai térítenek észhez. Nem tudom miről beszél, nem igazán ismerem meg. Azt viszont ki tudom következtetni, hogy a gyerek, akin segítettem, túlélte. Amikor a nő elsírja magát, megveregetem a vállát, de utána magára hagyom.
Ezután félre vonulok és megkezdem a saját magam gyógyítását. Elsősorban a fejsérülésemmel próbálok kezdeni valamit. Közben persze pihenek is. Majd valamikor megérkezik a társam is. Nem igazán tudom, hogy mit mondjak neki. Kicsit dühös vagyok rá, hiszen jól esett volna, ha hamarabb segít. Így csak hallgatom amit mond.
- Tehát valamilyen szervezetről van szó... - szólalok meg. - Ez pedig valamilyen harci drog lehet? Hmm... a méregkeveréshez nem értek, így nem tudnám megvizsgálni. Viszont, ha bármikor segíteni kell a nyomozásban, akkor számíthatsz rám! 
Végül összeszedem magam és felállok a földről, hogy végre hazamehessünk. Hitogoroshi maradványait egy tekercsbe zárom, hogy majd otthon helyrehozhassam. 
- Akkor hát, irány haza! - mondom végül.

//Köszönöm a játékot és a jutalmat! A folytatásról pedig egyeztetünk Smile //
Obake Kaito
Obake Kaito
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 566
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 350 (B)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 400 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 266 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 583

https://yokaitaisen.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

Inochinomizu Empty Re: Inochinomizu

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.