Chumiru Rezidencia

2 posters

Go down

Chumiru Rezidencia Empty Chumiru Rezidencia

Témanyitás  Senju Tobirama Hétf. Nov. 12 2018, 14:51

Egy nagyobb földbirtokos személyes telke, hatalmas épülettel központjában, néhány nagyobb kerti tóval, egy erdővel. A területen található egy erdő, egy saját istálló, a személyzetnek fenntartott épület, illetve egy külön, a testőrségnek szánt barakk. 

_________________
Chumiru Rezidencia X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

Chumiru Rezidencia Empty Re: Chumiru Rezidencia

Témanyitás  Jaiba Mineo Szer. Nov. 14 2018, 01:58

/Tobirama/

Apósom a szokásos módon fogadott. Igaz, egyszer találkoztunk még csak, de akkor ugyanígy nézett rám. Én voltam a csúnya gonosz, aki elrabolta tőle a pici lányát. Jelen esetben nem csak átvitt értelemben.
A feladatom… Egy földesúr eltétele láb alól. Vagy legalább is eltűntetése. Mintha nem lenne elég bajom. Így is szeretnek drága kis országomban. Csak remélem, hogy senkivel nem futok össze, akinek ismerős lesz az arcom. A küldetés másik része meg… Eh, remélem nem az a terve, hogy valami aktakukacot csinálni belőlem. Persze, értem én, hogy jó lenne, ha nem kellene bujkálnunk. Meg az ő szempontjából is jobb lenne, ha a lánya nem egy kis faházban élné le az életét, távol tőle, hanem a közelében egy nagy kastélyban, ahol semmiben sem szenvedne hiányt. Bár nem tudnám elképzelni, hogy ezt Minamo elfogadná. Mindegy, ez már az ő meccsük lesz, én nem szólok bele. Nekem mindegy, hogy hol, csak Minamoval, Tsukival és Noroival lehessek.
Átvettem a tekercset, bólintottam, hogy értettem mindent. Meghajoltam, és szó nélkül távoztam. Egy cselédlány igazított útba, megmutatta, hol lesz a szállásom. Nem volt ez egy túl szívélyes vendéglátás, egy kis melléképületben húzhattam meg magam estére, kaptam némi élelmet, és egy szolgálóval aludtam egy szobában. Az ágyamra voltak pakolva különböző ninjafelszerelések. Apósom úgy látszik tudja, hogy nem igen használtam ilyesmit mostanában, ráadásul rohanva indultam el otthonról. A meglévő cuccaim mellé elraktam párat, így lett nálam 10 kunai, 10 shuriken, 2 sai, 5 füstbomba és 10 robbanó jegyzet, valamint 40 méter drót.
Másnap hajnalban már keltettek is. Kezembe nyomtak egy térképet, elmagyarázták, merre kellene mennem, és már ki is rakták a szűrömet. Olyan korán volt, hogy a piacon az árusok épp, csak elkezdtek kipakolni. Elindultam a megadott irány felé. Próbáltam a főbb utakat elkerülni, és elhagyatott kis ösvényeken közlekedni, hogy minél kevesebb emberrel fussak össze. Kényelmes tempóban - már amennyire ez egy ninjánál lehetséges - haladtam a megadott cél felé. Koradélután érkeztem meg a földbirtok közelébe. Az volt a tervem, hogy az erdő felől hatolok majd be. De úgy döntöttem, inkább megvárom az estét, akkor talán könnyebb észrevétlenül bejutni. Így az erdő szélétől pár száz méterre táboroztam le egy magányos fa tövében.
Nem mondanám, hogy túl sok támpontot kaptam, hogyan is kellene megvalósítanom a dolgokat. Ráadásul, ha tényleg engem akar itt vezetőnek, az arcomat sem nagyon kellene látniuk. Mindegy hogyan, de meg kell oldanom a dolgokat, bármi áron. Már csak az a kérdés, innen hogyan tovább. Remélem, a tekercs, amit kaptam, ad némi használható információt.
Jaiba Mineo
Jaiba Mineo
Játékos Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok : 70

Tartózkodási hely : Tea Országa


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 604

Vissza az elejére Go down

Chumiru Rezidencia Empty Re: Chumiru Rezidencia

Témanyitás  Senju Tobirama Hétf. Dec. 17 2018, 11:38

/Mineo/


// Elnézésed kérem a késésért, kompenzálásképpen kérlek válassz egy maximum C-szintű technikát, mely nem lehet engedélyköteles, vagy moderátori engedélyköteles. //

  Érdekes nap volt, érdekes fejleményekkel. Szerencsédre szállást legalább biztosítottak, habár jól érezted, nem szívesen látnak a ház körül... vagy legalábbis a házigazda nem. Akárhogy is a másnap reggel eléggé furán indult. Kilépve a kicsiny melléképületből hatalmas fejetlenségnek lehettél szemtanúja. Mindenki fejvesztve rohangál. Van aki épp a főépület felé, van aki pont hogy attól elfele menekült. Amennyiben utána jártál a dolognak, egy holttestet pillantottál meg. A felkelő nap vöröses fényeitől kölcsönzött megvilágítással, magasan az épületre volt felerősítve, ruhájánál pár kunaiial felszögelve, mellkasában szív tájékon pedig egy kard fúrta bele magát. Ruházatából ítélve egy szolgáló lehetett, inas, vagy takarító, ám az érdekességek sora itt nem ért véget, folytatódott a mellette lévő vérrel felfestett felirattal. 

"Maradj ki belőle!"

A vérfagyasztó kézírás párosult a tudattal, hogy valószínűleg szegény pára vérével festették fel az egészet. Érthető volt miért is menekülnek onnan. Hamarosan azonban egy másik -még élő- szolgáló rohant oda hozzád, egy fecnivel a kezében. 
"Változott a terv, keresd meg akik ezt tették és hozd ide őket élve vagy holtan!" Ezt követte apósod aláírása és pecsétje... 
Úgy tűnt megúszod egyenlőre az orvgyilkosságot és inkább fejvadász melóba csap át az egész... A kérdés viszont egyszerű volt.. hol kezdhetnéd? A helyszínen néznél körbe, a dolgozók körleteiben? Esetleg teljesen máshol? Sajnálatos mód teljesen egyedül maradtál a helyzettel... 


// Nem csak a felsoroltak közül választhatsz, bármit cselekedhet a karakter, amit jónak lát. //

_________________
Chumiru Rezidencia X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

Chumiru Rezidencia Empty Re: Chumiru Rezidencia

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.