Boruto - Kibeszélő, vélemények, stb

4 posters
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához

Go down

Boruto - Kibeszélő, vélemények, stb Empty Boruto - Kibeszélő, vélemények, stb

Témanyitás  Lanmao Kedd Ápr. 09 2019, 01:23

Hellló mindenkinek!
Engem nagyon hajt a kíváncsiság, hogy a Naruton nevelkedők közül ki hogyan viszonyul a Borutohoz. Személyenként már beszéltem sok mindenkivel és nekem is megvan a saját álláspontom. Vannak akik ki nem állhatják a Borutot, vannak akik imádják, vannak akik részben szeretik és vannak akik egy részt sem láttak még belőle. Sőt, olyanokkal is találkoztam a Gundanon, akik csak a Borutot látták és a Naruto vagy a Naruto Shippuuden részek egyáltalán nem.

Kinek mi a véleménye a Borutoról? Surprised

Mielőtt megfogalmaznám a saját álláspontomat, szeretnék megkérni mindenkit, aki követi a részeket, hogy osszon meg valamilyen érdekességet az új Sorozatról, amit aki egyáltalán nem nézi a Borutot, az nem tudhat. Elvégre több nagyon érdekes tény és misztikum is övezi a technológiai fejlődéssel megfűszerezett Sorozatot.

Az én érdekességem: Tudtátok, hogy a Boruto egyik feltűnő főellenségjelöltje egy Kashin Koji nevezetű fickó, aki meglehetősen hasonlít a halott Jiraiyára? Sőt, olyan teóriák is vannak, hogy ő maga Jiraiya, vagy Jiraiya gyereke? Szerintetek is furcsa a hasonlóság? O.o Elvégre... Varangyokat idéz, tehát a varangyokkal áll szerződésben. Ezen az alapon ha Naruto (Ki amúgy fontos szereplője a Borutonak is) rájön, hogy Koji a varangyokkal áll szerződésben, könnyen utánajárhat a kilétének.  +++++++++++++ RASENGANT HASZNÁL affraid
Boruto - Kibeszélő, vélemények, stb Death-of-Kashin-Koji
[Saját véleményem, hogy aki nem akar kiábrándulni teljesen a Borutoból és meg akarja adni neki az esélyt, az CSAK a mangát kezdje el nézni és olvasni, mert az Anime olyan szinten kiábrándító történetügyileg, hogy az valami hihetetlen. Számomra egy elcseszett mesefilm lett... Ellenben a Manga ad vissza eleget a Naruto Shippuuden-élményből!]
Lanmao
Lanmao
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 492
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 392 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)

Tartózkodási hely : Wandarando


Adatlap
Szint: B
Rang: Oiran - A Surrogó Kimonók Hercege
Chakraszint: 412

Vissza az elejére Go down

Boruto - Kibeszélő, vélemények, stb Empty Re: Boruto - Kibeszélő, vélemények, stb

Témanyitás  Zawaki Hotaru Vas. Ápr. 14 2019, 19:10

Halihó! 

Röviden, tömören, s a leglényegesebben: élményromboló. 

Az egyensúly felborult, a Kagék a "leggyengébbek", míg a geninek a "legerősebbek." A Kagék, s Sasuke harca az Ootsutsukikkal nagyon epic volt addig, míg Boruto közbe nem avatkozott a támadásával (az az eltűnő rasengan jutsu nem olyan rossz, de nem kéne akkor sem beleavatkoznia egy geninnek abba a harcba). 
Van pár dolog, ami nekem nem tiszta. 
A, Mi a jó - khm... - ütött a kedves Boruto anime készítőkbe, hogy miért csináltak a geninekből GS/MS (Gary Stue/Mary Sue) karaktert, mikor a leglogikusabb az lenne, hogy a geninek csak az alap jutsukat tudnák, Shikadai esetében pedig az árnyéktechnika. 


B, Szegényke Hinatából miért lett házisárkány? Pedig az elején nagyon aranyos, és cuki volt, erre elrontják azzal, hogy feleségként egy házisárkány, aki képes még egy kis civakodás miatt is a gyerekekre szólni, Sakura tettét sem értem igazán. Megfélemlíteni a kicsi lányát, mikor az csak meg akart tudni valamit! 


C, Mikor Momoshikiék ellen harcoltak a Kagék, s Sasuke, hogy verhette le őket azonnal Momoshiki egy csapással? Kétlem, hogy könnyen megadnák magukat. Vegyül pl Gaarát, rögtön kicserélte volna magát egy klónra, sőt Urashikinél is - hangsúlyozom - semmi esetre sem hagyná magát elkapni! S ez a többi Kagéra is igaz. Nem hagynák magukat elkapni ilyen könnyen. Anno, mikor Madara egy meteoritot zúdított a Negyedik Hadosztályra, Gaara és Oonoki együttes erővel megállították, s mikor a második meteorit belecsapódott az elsőbe, a hadosztályt szétzúdította, viszont Gaarán egy csepp sérülés sem volt annak ellenére, hogy az edo tensei ellenségek igen kemények, s magasan képzett ninják voltak. Igaz, jól megizzasztották a Kagékat a IV. Nagy Ninja Háborúban. De Momoshikiék nem, nekik "legyek" voltak. 

Ami Kashin Kojit illeti. Hasonlít Jiraiyára, ez tény. Két verzió létezik a saját meglátásom szerint: 
1, megmentették/túlélte valahogy az ütközetet, azonban akár lehet az is, h elvesztette az emlékezetét. 
2, gyártmánytípus


Szerintem Kashin Koji regisztrált konohai ninja volt, ezért nem jelzett a chakraérzékelő. Mikor Delta behatolt a faluba, na akkor értesítették a Hokagét. Mikor Koji átlépte a falat, akkor egyszerűen nem jelzett, mert szerintem megtalálták az adatokat róla, s ez ismerős chakra volt, s ezért nem volt senkinek sem gyanús. Kiváncsi leszek, hogy kicsoda valójában Kashin Koji. 

Őszintén megvallva nekem a Boruto nagyon nem tetszik, s én csak azért nézem, mert kiváncsi vagyok, mit hoznak ki belőle. A manga jobb egy fokkal, de véleményem szerint ez az anime, s mangasorozat utol sem éri az elődjét. 

Ui.: Meg azért nézem, mert a felnőtt generációra vagyok kiváncsi, igazság szerint az egész Borutót én a ficcemben újraírnám, már az elején beleavatkoznék az egész történetbe. 

Zawaki Hotaru
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Tartózkodási hely : Sunagakure no sato


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 303

Vissza az elejére Go down

Boruto - Kibeszélő, vélemények, stb Empty Re: Boruto - Kibeszélő, vélemények, stb

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Ápr. 06 2020, 00:59

Akárhogy is Boruto ide vagy oda, lehet szeretni, nem szeretni, de ez a Suiton edzés nagyon jól bemutatja egy Genin tanulási nehézségeit Very Happy Szerintetek melyik Suiton technika készül?



_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Boruto - Kibeszélő, vélemények, stb Empty Re: Boruto - Kibeszélő, vélemények, stb

Témanyitás  Koreko Rui Hétf. Ápr. 06 2020, 19:45

Team 15 cheers
Borutoból még egy részt sem láttam, csupán harci jeleneteket, amiket a YouTube feldobál. Tippre a Suiton: Mizurappa, vagy a Suiton: Mizudangan tanulása látható.
Koreko Rui
Koreko Rui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2230
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 980 (S)
Erő : 660 (A)
Gyorsaság : 750 (A)
Ügyesség/Reflex : 850 (A)
Pusztakezes Harc : 740 (A)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 2064

Vissza az elejére Go down

Boruto - Kibeszélő, vélemények, stb Empty Re: Boruto - Kibeszélő, vélemények, stb

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.