-= A Naruto Gundan Vezetősége =-

Go down

-= A Naruto Gundan Vezetősége =- Empty -= A Naruto Gundan Vezetősége =-

Témanyitás  Jiraiya Pént. Márc. 13 2020, 01:16

Kedves Játékosok!

Itt találjátok meg az oldal Vezetőségének tagjait, azokat a személyeket, kik elhivatottságukkal működtetik a Naruto Gundant! Szeretnénk, hogyha tudnátok, hogy csapatunkban olyan személyeket választunk be, akik hozzánk hasonlóan megismerték már az Oldalt, szeretnek és élveznek itt játszani, ez mellett pedig látták vagy olvasták a Naruto-t és a Naruto Shippuuden animét/mangát!
Elhivatottságunk ellenére a Vezetőség emberekből áll, így nem vagyunk hibátlanok. Történhet olyan, hogy valamelyikünk éppen nem ér rá, vagy egy beláthatatlan dolog következtében eltűnik egy időre, erről mi egyenként nem tehetünk, ám azért vagyunk egy csapat, hogy az ilyen történéseket, vagy egy-egy kialakult hibát hozzáértően orvosoljunk! Ebből kifolyólag alkottuk meg ezt a topicot, hogy megismerjetek egy kicsit bennünket, s ezáltal mindig megtaláljátok azt a személyt, akire éppen szükségetek van! A topicon belül Mesélőket, Moderátorokat, Adminisztrátorokat kereshettek. A mesélők között a számotokra szimpatikus személyt választhatjátok ki, míg a moderátorok, adminisztrátorok között megtaláljátok azt, hogy kihez milyen okból kifolyólag fordulhattok!
Ezen kívül arra szeretnénk titeket kérni, hogy miután megismertétek a csapatunkat és játszottatok is velünk, írjatok nekünk Javaslatokat a megfelelő helyre, vagy ha kérdésetek van, az tegyétek fel a Kérdések topicban! Ha pedig anonim véleményt, javaslatot, esetleg panaszt szeretnétek tenni, akkor azt nyugodtan megtehetitek a Naruto Gundan VéleményTÉR-en keresztül! Itt garantáltan anélkül hívhatod fel a figyelmünket bármire, hogy a leírtakkal Felhasználót vagy Karaktert tudnánk azonosítani! A mi célunk egy olyan szolgáltatás nyújtása, melyet ti játékosok élveztek, mert mi értetek vagyunk, és azon dolgozunk, hogy szórakozást nyújtsunk számotokra. Ezért fontos a Ti véleményetek, mit arra kérünk, hogy építő jellegűen, kulturált kritikák és panaszok formájában nyújtsatok be!
Most pedig, hogy mindezzel tisztában vagytok, szeretnénk bemutatni az oldal Vezetőségét!
             

A Staff

A Staff vagy más néven Ninja Tanács. igazgatja az oldalt, hiszen első és legfontosabb feladata a Fórum zavartalan működésének biztosítása. Második fontos feladata az oldal karbantartása, és mindezek után az oldal Főtörténetszálának kialakítása, lemesélése. A meséléseken felül a Staff oldalt érintő fontos döntéseket hoz és szavazásokat intéz a játékosok kérvényeiről.

-= A Naruto Gundan Vezetősége =- Ebisu_10
Név: Ebisu
Rang: Főadminisztrátor
Feladatkörök: Egyéni Kalandok mesélése, Tanulások levezetése; Előtörténetek & Élmények ellenőrzése.

Bemutatkozás
Üdvözletem régi és új Játékosok!
Ebisu volnék egy friss és zsenge mesélő, de nehogy megtévesszen a látszat, belül kemény vagyok mint a vaskád széle és kegyetlenebb mint a való világ: ergo veterán játékos és mesélő. Leginkább a mesélések levezetése a fő koncepcióm, de az előtörténetek és élmények topicba is megtalálhatjátok majd ellenőrzéseimet. Jelmondataim: FEEL THE FEELING és DARE TO BE A HERO. Ha igazán mély lélektúrára vágysz és meg akarod forgatni a karaktered hozzáállását a világhoz, én vagyok a te embered. Abban az esetben pedig ha nem tudnád milyen mesélést szeretnél, a Random-Dobozom véletlenszerűen kiválasztott küldetései elvihetnek a mennyek kapujába vagy a pokol első számú Apartmanjába. -= A Naruto Gundan Vezetősége =- Icon_twisted


-= A Naruto Gundan Vezetősége =- Arata10
Név: Uchiha Kagami
Rang: Adminisztrátor
Feladatkörök: Főtörténetszál formálása, Nyilvántartási adminisztráció, falvak moderálása, chakraelmélet, "fórumtörténészet" (avagy a precedensértékű, ősrégi posztok előkutatása)

Bemutatkozás
Idestova lassan tizenharmadik éve mesélek mind asztali, mind pedig fórumos szerepjátékon, anno domini 2006-2007 környékén kezdtem, így mondhatni a hazai FRPG-sek boomerei közé tartozom. A Naruto Gundanra 2012-ben regisztráltam játékosként, azonban az Élet (nagybetűvel, of course) akkoriban elszólított és az oldal életében aktívan 2016 óta veszek részt, az Úr 2017. esztendejének, február havának tizenegyedik napja óta pedig a Ninja Tanács tagjaként vagyok jelen. Canon karakter választásom azért esett Kagamira, mert ő volt a Naruto világában az első Uchiha, aki nem a klánja, hanem a közössége (Konohagakure) érdekeit nézte, amelyet a mangában és az animében a Nidaime Hokage is elismert. Ennek szellemiségében folytatom a staffmunkát én is: az első mindig a közösségünk, mivel az oldalra leginkább egy baráti társaságként tekintek.
Mesélőként általánosan a komor hangulatú, nehéz kalandok vezetését kedvelem (lsd: Szilánkok c. fórumkaland), amelyek során a karakterek bár kerülnek harci szituációba, leginkább a leleményességük nyom a latba. Főként World of Darkness (Vampire: the Masquerade, Hunter: the Reckoning, etc.) és Call of Cthulhu mesélőként sokkalta inkább részesítem előnyben a jellemjátékot igénylő kalandokat, mintsem a szüntelen harcot: esetemben a harcnak megvan a maga helye és ideje, no meg a következményei is. Kalandjaim is inkább a "dark mood" stílusjegyeit viselik magukon, egy jó adag Storytellinggel nyakonöntve. A kezdő karaktereket általában szeretem felkarolni és elindítani őket az útjukon, hogy aztán akadályt görgessek eléjük, amiért kitérőt kell tenniük, hogy félre tudják gördíteni és folytatni az utat, amit elkezdtek.
Useresen történészként és felszolgálóként tengetem mindennapjaimat, notóriusan megszállott asztali szerepjátékos könyvgyűjtő és wargamer vagyok, aki nyaranta általában meglóg az országból egy kis, három hónapos pihire a világtúlfelére.


-= A Naruto Gundan Vezetősége =- Rin_bm10
Név: Nohara Rin
Rang: Adminisztrátor
Feladatkörök: Egyéni Kalandok mesélése.

Bemutatkozás
Az oldalon új mesélő vagyok, de asztali szerepjátékból van némi tapasztalatom. Jobban preferálom a jellem építős, nem harcközpontú kalandokat, de bárkinek szívesen mesélek, legyen az kezdő, vagy régi motoros. Kétheti körváltásokat tudok jelenleg garantálni, de ez iskolai szünet időszakokban változhat.


-= A Naruto Gundan Vezetősége =- Indra_10
Név: Ōtsutsuki Indra
Rang: Adminisztrátor
Feladatkörök: Egyéni kalandok mesélése, Élmény & előtörténet ellenőrzés, Oldalfejlesztés.

Bemutatkozás:
2014-ben csatlakoztam az oldalhoz, először pedig 2020-ban mesélhettem itt. Szeretem a kihívásokat és szívesen mesélek bárkinek, ha kapacitásom engedi. A nyílt és komplex meséket preferálom, amikben kevés dolgot tervezek el előre; a kaland menetét nagyrészt a játékos cselekedetei irányítják. Nagy hangsúlyt fektetek rá, hogy a karakter körüli világ organikusan reagáljon annak minden mozzanatára, teret adva így a játékosnak hogy határok nélkül játszhassa ki karakterét. Ha számodra is köd lepi a karaktered jövőjét, ha van már egy konkrét célod: nyugodtan keress fel, vevő vagyok bármire.


-= A Naruto Gundan Vezetősége =- Iruka_10
Név: Umino Iruka
Rang: Adminisztátor
Feladatkörök: Egyéni Kalandok Mesélése.

Bemutatkozás
Már jó ideje jelen vagyok az oldalon, mint játékos. Pár éve pedig a vezetőség bizalmat szavazott és bevett a Játékos mesélők körébe. Nemrég sikerült feljebb lépnem a ranglétrán. Szóval tudok pár dolgot az oldalról. Amit mesélőként nyújtani tudok az 1-2 heti körváltás. A játékokat igyekszem úgy alakítani, hogy azok a játékos számára a legélvezhetőbbek legyenek. Lehet szó időkitöltésről, vagy hosszabb távú célok eléréséről, bármilyen játékra vevő vagyok.


-= A Naruto Gundan Vezetősége =- Obito10
Név: Uchiha Obito
Rang: Adminisztátor
Feladatkörök: Egyéni Kalandok mesélése, Tanulások levezetése; Előtörténetek & Élmények ellenőrzése.

Bemutatkozás
Hét éves Gundan pályafutásom alatt sikerült bejárnom a ranglétra különböző fokait, s újra munkához látva minden játékos szolgálatába állok.
Minden kedves játékosomnak (a huncutabbaknak is. ) igyekszem epikus, heroikus és jellemfejlődést nem kímélő kalandokat, történeteket mesélni. Hiszem azt, hogy a közös munkának mindig édesebb a termése és a megfelelő közös alapokat, igényeket lefektetve bármilyen célt elérhetünk karakterünk életében. Olykor igyekszem háttérbe szorítani a Naruto világának történéseit, hogy igyekezzünk egy saját Gundant felépíteni, így a földtől elrugaszkodott ötletektől, jelenetektől sem zárkózom el.
Kétheti körváltást tudok ajánlani jelenlegi és leendő játékosbázisomnak. Ez az ajánlat állásomból adódóan változhat, de igyekszem minden részletet megosztani meséltjeimmel a változás adott idejében!


-= A Naruto Gundan Vezetősége =- 2865-39
Név: Gamabunta
Rang: Adminisztátor
Feladatkör: Kérdések, Javaslatok, Saját Technikák moderálása; Hibás képek javítása; Főtörténet formálása; Nashimarukat és Uchihákat érintő témák moderálása

Bemutatkozás
Tíz éves tapasztalattal, már régi motorosnak számítok az oldalon és nem kevés karakterrel színesítettem, vagy épp egyesek szerint terrorizáltam az eddigi staffok életét. Azonban 2022-be foglaltam el elsőként bárminemű hivatalos „státuszt” a Gundan berkein belül, az előtt csak így a háttérből segédkeztem, ahol tudtam.
Meséléseim nyomán annyit kell tudni rólam, hogy szinte bármit hajlandó vagyok kijátszani, nem vagyok az a válogatós témák kapcsán, így bátran lehet hozzám fordulni, ha van valami extrém tervezet. Jobban kedvelem a tömörebb postokat, mint a terjedelmileg bő, tartalmilag csekély postokat, mely a meséléseimre is jellemző. Sajnálatosan gyors olvasó vagyok, így gyakran előfordul az általam vétett hibák elkerülik a figyelmemet, így akit esetleg az ilyenek zavarják, azoktól elnézést kérnék.


-= A Naruto Gundan Vezetősége =- Kushin10
Név: Uzumaki Kushina
Rang: Adminisztátor
Feladatkörök: Egyéni mesélések, kódexrevízió, élményellenőrzés

Bemutatkozás:
2007 óta aktív tagja vagyok a játékosbázisnak, illetve több alkalommal voltam már mesélő. Szigorú staff tagnak tartom magam, de általánosságban egy kutyás videóval megvásárolható vagyok. Szeretem látni, ha aktívak a játékosok és érdeklődnek bizonyos témakörökben – más mesélők kalandjaival kapcsolatban is -, mivel ebből én energiát és erőt merítek. Híve vagyok annak, hogy a játékos ugyanúgy vezeti a kalandszálat, mint maga a mesélő, ezért gyakran nagyobb mozgásteret biztosítok, cserébe viszont aktív közreműködést várok el, csapatmunkaként felfogva a kalandot.


-= A Naruto Gundan Vezetősége =- Gedo_b10
Név: Gedo Mazo
Rang: Adminisztrátor
Feladatkörök: Egyéni és csoportos mesélések, Leírások készítése, Élmények és Előtörténetek ellenőrzése, Megkérdőjelezhetetlen dolgok megkérdőjelezése 
 
Bemutatkozás: 
Sziasztok! 2008 óta vagyok jelen az oldalon kissebb nagyobb megszakításokkal mint játékos, mesélő 2010 és 15 között voltam először Killer Bee-ként majd utána Darui váltva folytattam munkásságomat. Mesélés szempontjából nagyon szeretem a jutsu tanulásokat/feloldásokat levezényelni, illetve a kiessebb D-C szintű kezdő karakterek istápolása áll közel hozzám. Magasabb szintű karakterek kalandjait már kissé megválogatom, az ő harcaik levezetése sose volt az erősségem, viszont amit igazán szeretek, az az elgondolkodtató kalandok mesélése ahol nem a játékosok harci ereje a mérvadó hanem a megfigyelőképességük, illetve hogy mi zajlik le a kobakukban. Amit tudni érdemes rólam, szigorúan veszem a mellényúlásokat és nem félek olyan döntéseket/következményeket hozni ami teljesen megforgathatja a játékos életét. 
Végszóul: a szívem vajból van (néha),ha bármilyen óhajotok, sóhajotok van, nyugodtan forduljatok hozzám, akár kérdésekkel is, addig járok a dolgok után amíg kielégítő választ/megoldást nem tudok nyújtani.
Végszóul2: Addig kívánom folytatni a meséléseimet, amíg el nem vesztem az összes chakrámat 
 

 


Kalandmesterek

-= A Naruto Gundan Vezetősége =- YOdRDXaZ_o

A Kalandmesterek hivatottak arra, hogy a játékosok egyéni kalandjait vezessék. Többnyire ők ellenőrzik az előtörténeteket és az élményeket, valamint egyes esetekben a Staff bevonja őket a Főtörténetszál kalandvezetéseibe is. Filler Fórumkalandokat találni ki és vezetnek, továbbá véleményükkel segítik a Staff munkáját. Egyes, az oldalt érintő kérdésekben szavazhatnak is!

Közülük kerülnek ki a leendő Staff tagok és ide kerülnek azon Staffok, akik visszavonultak az Oldal és Játékfejlesztési munkából, mert csak mesélni szeretnének!

-= A Naruto Gundan Vezetősége =- Genma_10
Név: Shiranui Genma
Rang: Kalandmester
Mesélői színem: #ff9900
Feladatkörök: Egyéni/Csoportos kalandok/küldetések mesélése; Előtörténetek, Élmények ellenőrzése!

Bemutatkozás:
 Az oldalon nem is, de magában az frpg-ben rutinosnak nevezném magam. Ez a szerepjátékforma meghatározta a kamaszkoromat és nagyon sok mindenen átvezetett. Az oldalra néhány év kihagyás után tértem vissza a tipikus felnőtté válás után. Tudjátok feleség, gyerek(ek), ház, munka meg az egyéb nyalánkságok. 2021 év végén ért a megtiszteltetés, hogy az általam úgy szeretett oldalon KM rangba léphetek, és azóta is igyekszem aktívan egyengetni a játékosaim útját. Nálam egy kaland nincs kőbe vésve. Előzetesen megbeszélünk egy tervezetet, vagy egy célt és én ezen a célhoz vezető úton kísérlek majd el. Az utat én mutatom, de neked kell járnod rajta. Körváltásokban rugalmas vagyok és alkalmazkodok a játékosokhoz. Bármilyen ötlettel kereshettek és együtt egy kis kreativitással mindenre képesek leszünk. Annyit még azért megjegyeznék, hogy egy kicsivel több szabadságot adok a játékosoknak, ami rutinos JK esetében fel sem tűnik neki, viszont valakit összezavar, de ahogy a körváltásokban, itt is rugalmas vagyok, hiszen ezt az egészet a szórakozásért csináljuk és, hogy meneküljünk a szürke hétköznapokból.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.