Kioshi

2 posters

Go down

Kioshi Empty Kioshi

Témanyitás  Kioshi Szomb. Aug. 06 2022, 16:56

Név: Kioshi Nakamoto
Kor: 15
Származás: Eső ország
Rang: Genin
Kinézet: Átlagos testalkat. Barna szem, félhosszú barna haj az esetek többségében jobbra fésülve.
Jellem: Nehezen megfogalmazható Kioshi jelleme. A tudathasadás szélén áll. Néha jókedvű és barátságos, máskor pedig agresszív, gyanakvó.
 
Történet:
 
A családomban nem én voltam az első szülött gyerek. Rengeteg testvérem volt, ám mostanra csak én maradtam életben. Ennek egyetlen egy oka volt. Az apánk! Apám Kazuki, egy ninja volt a Rejtett Eső faluban, de ő nem éppen a nemeslelkű shinobik táborát erősítette. Megszállottan kutatta az örök élet titkát, és ezekhez az embertelen kísérletekhez használta a saját gyerekeit. Anyám Yamashina Rea egy eredendően rendes nő volt, ám apám folyamatosan leszedált állapotban tartotta. Lényegében egész nap csak vegetált. Nem is tudta, hogy mi történik a gyerekeivel, talán az se tűnt fel neki, hogy folyamatosan változott a létszámuk. Nos, hát ebbe a remek családba születtem bele én is. Persze apámban annyi emberség volt, hogy nem állt neki kísérletezni az újszülött gyerekén, ezért anyám egy tiszta pillanatában elszöktetett otthonról és gondozásba adott a falu vezetőinek. Itt akár boldogra is fordulhatna a történetem, de ez nem egy tündérmese. Cseperedésem a kornak megfelelően alakult. Akkoriban az volt a szokás a faluban, hogy az ilyen lelenc/árva gyerekeket addig látják hasznosnak, amíg hasznuk van belőlük. Ahogy elértem az akademista kort a vezetők egy teszt alá vetettek. Ezen múlott az, hogy járhatok e az akadémiára vagy sem. Szerencsémre sikerült elvégeznem a tesztet és felvételt nyertem az akadémiára. Szerencsére. Később tudtam csak meg, hogy akik elbuktak a teszten a falu nem látta már benne hasznukat és utcára kerültek. Az akadémiai évek alatt elsajátítottam mindent, ami a shinobivá váláshoz kell. A vizsgához közeledve fordult az életem hirtelen 180 fokot. Ugye, mivel szinte még pár napos koromban kerültem gondozásba semmit nem tudtam a szüleimről. Megmondom őszintén nem is érdekeltek, úgy gondoltam mindig is, hogy eldobtak maguktól így semmilyen kötödést nem éreztem feléjük. Az, hogy én nem tudtam a létezésükről nem azt jelentette, hogy ők sem tudtak az enyémről. Anyám eltitkolta apám elől a létezésemet, ám a köszönhetően a rengeteg drognak, amit apám belé pumpált anyám szervezete megadta magát. A halálos ágyán csak annyit mondott apámnak, hogy: Ne merésszel a fiam közelébe menni!! Apám a gyászt, ami szinte meg sem hatotta, hamar maga mögött hagyta és új kutatási alany reményében engem kezdet el keresni. Gondolhatja az ember, hogy ennyi idő után szinte lehetetlen, hogy megtalálja a fiát, akit soha nem látott, ám apám segítségére volt a genetika. Eddig soha nem tűnt fel, hogy lenne rajtam bármilyen különös elváltozás, ám amikor apám megtalált és közölte velem, hogy az enyhén hegyes balfülemet az anyámtól örököltem, elgondolkodtam egy pillanatra, hogy ezt eddig miért nem vettem észre. Apám, vagyis inkább az a férfi, hiszen semmilyen érzelmi száll nem fűzött hozzá, megtalált éppen a szép új fejpántomnak a helyét próbáltam kitalálni, ugyanis időközben sikeres genin vizsgát tettem, ahol bebizonyítottam, hogy még van belőlem haszna a falunak. Apám szinte azonnal a vizsga után magával vitt egy sötét kínzókamrára emlékeztető helyre. Ami itt történt arról nagyon homályos emlékeim vannak. Rengeteg fájdalmat éreztem és legszívesebben meghaltam volna. Több hétig tartott ott, majd miután már nem látta bennem hasznát eldobott. – Takarodj innen te selejt! Élvezd ki azt a 314 napot, amit ezen a lepratelepen tölthetsz.

Kioshi


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 100

Vissza az elejére Go down

Kioshi Empty Re: Kioshi

Témanyitás  Uchiha Obito Kedd Aug. 09 2022, 23:14

Kedves Kioshi!

Ezennel szeretnélek üdvözölni a Naruto Gundan világában, és ceremónikus körülmények közepette átadni az ELFOGADÁSOM pecsétjét.
A történetben sikerült minden apróbb hibát kijavítani, s elég sok elvarratlan szálat hagytál, melyekkel jócskán tudunk majd mit kezdeni.

Az alábbi topicban kérlek kreálj egy Adatlapot, és vezesd fel a következő képességeket, amiket Genin kiképzésed alatt sajátítottál el.

Shunshin no jutsu // Fürge Test technika
Henge no Jutsu // Transzformációs Technika
Kakuremino no Jutsu // A Láthatatlanság Köpenye
Bunshin no jutsu // Klón Technika
Kawarimi no jutsu // Testhelyettesítő Technika
Tobidogu no jutsu // Tekercsíró Technika
Jibaku Fuda: Kassei // Robbanó Jegyzet: Aktiválás



Részletesebb leírást itt találsz ezekről: Akadémiai képességek


Ajándékul pedig az alábbi technikát szeretném neked prezentálni:



Jouro Senbon // Senbon Záporozás
Kioshi Z8d1X0uM_o
Az Eső ninják alapvető képessége, melyhez szükségük van ninja esernyőre. Az esernyőt, vagy esernyőket a magasba hajítják. A levegőben az esernyő(k) pörögni kezdenek és senbon záporral árasszák el az alant elterülő vidéket. A shinobi a kézjelek elmutogatása után a chakráját kivetíti a senbonokra és így képes lesz azok mozgását irányítani.
Chakraszint: 125
Besorolás: C
Kezdő Chakrának pedig: 100 chakrát ajándékozok neked.
Kérlek, ha bármiben segíteni tudok, keress meg bármilyen platformon, és jó szórakozást szeretnék kívánni! Smile

_________________
Mesélések:
Wakizashi Yumi - Családi emlék

Misaki Kiyoko - Cselszövés, Lepkezabálás és Vízeséses papókák

Sakurai Benjiro - Bizonytalan vizeken


Ha egy ember megismeri a szeretetet, viselnie kell a gyűlölet kockázatát is. 

Kioshi Source
Uchiha Obito
Uchiha Obito
Adminisztrátor

Tartózkodási hely : Dimenziók között


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett Ninja
Chakraszint: Kamui - Az Istenek hatalma

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.