A mély-mocsár vidék

3 posters

Go down

A mély-mocsár vidék Empty A mély-mocsár vidék

Témanyitás  Shikaku Csüt. Júl. 15 2010, 21:11

A legáthatolhatatlanabb növényzettel rendelkező sűrű mocsárral borított területek, a hatalmas víz fedte területek közepén, amelynek közelébe kerülni az öngyilkosság számtalan verziójával ér fel egyszerre.


A hozzászólást Nara Shikaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 25 2010, 22:16-kor.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

A mély-mocsár vidék Empty Re: A mély-mocsár vidék

Témanyitás  Unazaki Ashura Pént. Júl. 16 2010, 14:30

//Shizu//

Igen, persze, nem csak ő szerződött az aligátorok fajával, és ha mostanában kell nekik Asigamu, akkor valószínűleg átkozni is fogják páran Ashurát. Ashura most eléggé maga alatt volt. A vállát sem kihúzva tartotta, hanem kicsit előre dőlve állt, a megaláztatás miatt. Aztán újabb pukkanás, és megjelent Félszemű. Ashura gondolhatta magában, hogy "Remek". Félszemű igazán gyorsan lerendezte a szövegét, amikor az került szóba, hogy mennyit ér a két illető, csak annyit mondott.
- Nem ér annyit...még!- bizakodva áll ki a klántársa mellett, majd a szöveg folytatására is válaszol- Nyugi, mostantól nem érdekel a közönség...
Aztán mindkettejük eltűnt. Ashura sóhajtott egyet, majd óvatosan leült bajtársa testére. Megpaskolta, bár ő sem gondolja, hogy megérzi a baráti gesztust a nagy lény.
- Ekkora idiótát mint én...bocs pajtás...- mondta Ashura lehangoltan.
Azért oda ment a fiúhoz, hogy azért biztos legyen abban, hogy él. Az lenne csak a lesújtás ha halott lenne. Megnézte a pulzusát a csuklóján, meg a nyakát is ellenőrizte. Úgy néz ki él, hála az égnek, és Asigamunak. Lefeküdt a hátára, és kezeit összekulcsolta a hasán. Nézte az eget, elég fancsali arccal.

//Saját Jutsu kifejlesztése: Hyoton: Kawasemi (Hyoton: Jégmadár); felügyeli: Shizune; megjegyzés: ebben a postban csak a feléig akarok eljutni a kifejlesztésnek, mert az úgy érdekes lenne, ha Noru nem ébred fel 1 nap alatt//

*Nézzük csak: kb. milyen jutsukat tanulhatok Asigamu hátán? Hát igen, semmit...Úgyhogy saját magamnak kell kitalálnom egy jutsut. Már rég gondolkoztam jutsu-kifejlesztéssel kapcsolatban, de régen elvileg volt egy gondolatom, amit nem fejeztem be...Okés, hogy ha víz közelében van az ellenfél, akkor a vizet csak felé irányítom és megfagy, de nincs mindenhol víz a világon, hogy mindenkiből jégkockát csinálhassak. Kell valami instant fagyasztási lehetőség...amivel AKÁRKIT megszivathatok. Ha esetleg a jég chakrát a testem valamelyik pontjába elég erőteljesen koncentrálom és formálom, akkor esetleg, sikerül hasonló eredményt elérni...*
Felül a háton fekvésből, nézi a tájat. Miután esetleg sikeresen megteremti a jutsut, kéne egy célpont is, bár erről rá érne akkor is gondolni. Asigamu hátán nem sok célpont van egy eszméletlen Unazakin és Asigamu testfelületén kívül. Egyiket sem szívesen kezdené el fagyaszgatni. Egy mocsárban van, szóval nem is szívesen lépne a talajra...Na mindegy, majd otthon vagy máshol hazafelé elkezd célpontokat keresgélni, de most elég lesz, ha megtudja alakítani a jutsut.
Feltápászkodik a "földről", maga elé rakja a bal kezét(csak hogy ne a jobb fagyjon le ha valami baj lesz), és végigfut a tervén. Jég chakrát először kisebb mennyiségben a tenyérbe, és a tenyér köré, úgy formálni, hogy a chakra lehetőleg ne kerüljön távol a kezétől. Miután ezeket letisztázta magában, bele is kezdett. A jég chakráját elkezdte a bal tenyerébe koncentrálni, amikor pedig a kívánt mennyiség a helyén volt, egy kis mennyiséget a tenyere köré is eresztett, és próbálta a helyén tartani. Izgatottan várta, hogy megfog-e jelenni valami a tenyere körül, de csalódottan végezte, mert csak egy kb. 2 cm átmérőjű alakzat jelent meg a kezében. Gyorsan "eleresztette" a chakrát, hogy tűnjön el ez a szégyenteljes dolog. Sóhajtott, majd átgondolta az egészet.
*Valami rossz volt...lehet, hogy túl zsugori voltam a chakrával? Neem, ennyi chakrával is többnek kellett volna megjelennie...Vagy csak éppen túl sokat tartottam benne magában a tenyeremben, és jobban ki kellett volna engednem...Igen! Ez lesz az.*
Újra a tenyere felé vezette a jég chakrát, azonban most inkább a tenyere köré koncentrálta a nagyobb részét a beleölt chakrának, és csak aprónyit hagyott a tenyerében. Látni lehetett a világoskék chakrát, ahogy elkezd gyűlni, és a tenyér körül táncol. Ez már sokkal jobb volt, mint az első próbálkozás, bár nem lehetett erőteljesen látni a chakrát a tenyérben. Látható volt azonban pár "hullám" amik folyamatosan szálltak ki a tenyér körül tartott chakrából.
*Szóval ha nem koncentrálok jobban, akkor feleslegesen pazarlom a chakrát...nem baj, a chakrakontrollom elég magas szintű, ahhoz, hogy ezt a kis hibát megtanuljam kordában tartani.*
Újból neki kezdett a folyamatnak, belekoncentrálta a chakrát a tenyere fölé, és próbálta folyamatos, gyors mozgásban tartani, úgy, hogy keringjen a tenyere körül a chakra, és ne csak álljon, így nem lesz esélye kiszökni. Ismét elkezdett gyűlni a világoskék chakra a kezében. Jobban lehetett látni, mint az előzőt, és úgy néz ki a chakrát is a helyén tudta tartani. Igen, ez így jól sikerült. Nem volt nagy, de biztos, hogy jobb volt. Ismét kiengedte a chakrát a kezéből. Azonban most érzett valamit...elég hideg lett a keze. Na mindegy, még egy próbát ellő ma, utána abba hagyja. Most hogy így belegondol, eléggé el is fáradt, de még egyetlen próbára van ereje. Most több chakrát irányít a kezébe, és sokkal gyorsabban próbálja létrehozni a teljes alakját az egésznek.
*Sikerült! Bár most jobb lenne ha ledőlnék...majd holnap folytatom*
Kieresztette a chakrát a kezéből, ami most már eléggé fagyos lett, valami dért is lehet látni rajta. Megdörzsölte, hogy felmelegedjen a keze, majd leült a másik Unazaki mellé.
*Kíváncsi vagyok mikor ébred fel...*
Elég fáradt, szóval inkább rádőlt Asigamu-ra, és lecsukta a szemeit is, de nem aludt.
Unazaki Ashura
Unazaki Ashura
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 61

Tartózkodási hely : Nehéz megmondani...


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 820

Vissza az elejére Go down

A mély-mocsár vidék Empty Re: A mély-mocsár vidék

Témanyitás  Unazaki Noru Pént. Júl. 16 2010, 23:36

Szép lassan nyitogatni kezdem a szememet. Egy férfi van mellettem, de ahogy elnézem a testét biztosan nem halott. Körülnézek a tájon. Eléggé meglepő, hiszen eddig egy hajón voltam, most meg az isten háta mögött lehetek. Mindenhol növények, teljesen olyan, mint egy mocsár. A talaj sem a megszokott. Pikkelyes. A talpam alá nézek, majd kiderül, hogy egy aligátoron vagyok. Hirtelen hátrálni kezdtem egy kicsit, de még sem tettem sok lépést. ~Istenem hol a pokolban vagyok. Arra emlékeszem, hogy a hajón csatázok, majd egy ütést éreztem a tarkómon. Ezek után teljes sötétség. -gondoltam magamban, majd a fejemhez nyúlok, ami teljesen sajog. Hogy lehettem ilyen balfácán. Menekülnöm kellett volna, nem szembeszállni velük. Semmi esélyem nem lett volna. A mellettem fekvő férfira nézek. Megpróbálom kitapintani a pulzusát, de remélem, hogy nem halott. Biztos az én rovásomra írnák ezt is. Közben egy kunai-t tartok készenlétben, hát, ha szükséges lesz. Ha felkel az illető, akkor megkérdezem tőle, hogy mi módon kerültem ide, majd a nevét is megtudakolom. Ezek után én is válaszolok a kérdéseire, ha van. Ha nem kel fel, akkor meg feltalálom magam valahogyan.
Unazaki Noru
Unazaki Noru
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

A mély-mocsár vidék Empty Re: A mély-mocsár vidék

Témanyitás  Unazaki Ashura Szomb. Júl. 17 2010, 00:06

Ashura már akkor is tudta, hogy ébren van a fiú, amikor az felült, ugyanis ő nem aludt, és szerencsére halott sem volt, csak a szemeit tartotta csukva. Amikor elkezdtél lépkedni, kinyitotta a szemeit, és gyorsan felült. Amikor meglátta a fehér hajú fiút, elmosolyodott.
- Üdv!- kezét a homlokára csapja, mint valami tisztelgést- Éppen a megmentődön lépkedsz, ja, és én is olyasmi lennék. Elég hosszú az, hogy hogyan kerültél ide. Először is, a nevem Unazaki Ashura. Rövidre fogva: a Vérfarkasok elakartak kapni, eszméletlen lettél, én jöttem megmenteni, ami nem ment túl jól, és aztán megidéztem Asigamut- mutat lefelé, utalva az aligátorra -, és aztán mindketten itt ébredtünk. Ja, erre a hatalmas aligátorra azért volt szükségem, mert egy hatalmas palackorrú delfin szájában voltál...Nos, most hogy ezt tisztáztuk, azt is elmondom, miért jöttem megmenteni téged.
Sóhajt egyet, majd még egyszer végigmér téged.
- Már egy ideje megfigyeltettelek, ugyanis, tudomásom szerint te is egy Unazaki vagy, és célom, hogy összeszedjem a klánom szétszéledt tagjait, akik általában a te koroddal egyeznek meg. Nos, akkor hogy megbizonyosodjam, meg tudhatom a neved?
Lehetséges, hogy más családneve van, de biztos forrásból tudja, hogy Unazaki klántag. Nem fogalmazta meg magában hogy fog neked magyarázkodni, mert igazából, nem érdekelte, hogy mit gondolsz, úgyis vele mész, ha akarod, ha nem. Meg ugyan, hova máshova mehetnél?
Unazaki Ashura
Unazaki Ashura
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 61

Tartózkodási hely : Nehéz megmondani...


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 820

Vissza az elejére Go down

A mély-mocsár vidék Empty Re: A mély-mocsár vidék

Témanyitás  Unazaki Noru Hétf. Júl. 19 2010, 11:06

Végighallgatom Ashura beszédét, majd lehuppanok az aligátorra. Teljesen elképedtem, mikor elmondta a sztorit. ~Szóval ő egy Unazaki és megmentett engem, az aligátor segítségével. Érdekes családnak nézek elé. -gondoltam magamban, majd Ashura-ra nézek. Elgondolkodtam azon, hogy most mit is mondjak neki, de hát nincs mit tennem, nem tudok sehova sem menni. Így legalább tudok valakinek a nyakán lenni, és ha kell, akkor meg is véd. Vagy nem. -A nevem.... Unazaki Noruberutsu, de utálom, ha úgy szólítanak. Jobban szeretem a Noru nevet. Jelentettem ki, majd töprengeni kezdek. ~Összeakarja szedni a klántagokat. Tehát többen is vagyunk. Ez elég meglepő. Vajon mekkora ez a klán. -merültek fel bennem a kérdések. Kis idő elteltével kérdezni kezdek. -És, ha szabd tudnom, akkor te honnan tudtad, hogy Unazaki vagyok? Különben meg, most hova fogunk menni, mert máris unom ezt a helyet. Várom Ashura válaszát.
Unazaki Noru
Unazaki Noru
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

A mély-mocsár vidék Empty Re: A mély-mocsár vidék

Témanyitás  Unazaki Ashura Hétf. Júl. 19 2010, 12:01

Ashura még mindig ült. Csak bólogatott a fiú válaszára. Szóval tényleg Unazaki, legalábbis a csávó ezt állítja. De az adatokat biztos jók, tehát biztos, hogy Unazaki. Noru...igen, ez volt a papírokon. Ashura még kicsit töpreng azon, hogy mit mondjon, majd felnéz az égre, és úgy mondja.
- Az évek során összegyűjtöttünk jó pár dolgot, amik segítettek a keresésben, írás és szóbelit egyaránt. Ezek alapján megfigyeltetünk bizonyos embereket, akikre "rábizonyítható", hogy Unazaki. Addig figyeljük őket mások segítségével, amíg egy faluhoz tartoznak, ugyanis a klán aktív tagjainak nem egészséges ninja falukban mutatkozniuk. Aztán amikor elhagyják a falujukat, akkor meglátogatjuk őket, és rávesszük, hogy jobb klánban nyomni mint egyedül.
Az égről levette a tekintetét, és ismét a fiúra nézett. Sóhajtott egyet, majd folytatta.
- Már csak egy kicsi ideig maradunk, már órák óta lehetünk itt, szeretnék megbizonyosodni róla, hogy a barátom, akin fekszünk biztonságban van, és nem fogja háborgatni senki, miután elmentünk. Tudod, elég költséges volt a megmentésed sérülésekben. Úgyhogy elvárom, hogy erős ninja legyen belőled!
Elmosolyodik, hiszen nem a semmiért mentette meg őt, muszáj, hogy erős legyen majd.
- Ezek után amúgy, majd egy utat kell keresnünk, ki a mocsárból, ugyanis nem a legbiztonságosabb hely, ahol csak úgy sétálgatni lehet. Aztán valahogy csak eljutunk a Folyó Országáig, ott "táborozunk" egy földalatti erődben, a klán szolgálóival.
Nos igen, a klán szolgálói főleg katonákból áll, ami az elkövetkezendő időben nem is jön rosszul.
Unazaki Ashura
Unazaki Ashura
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 61

Tartózkodási hely : Nehéz megmondani...


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 820

Vissza az elejére Go down

A mély-mocsár vidék Empty Re: A mély-mocsár vidék

Témanyitás  Unazaki Noru Kedd Júl. 20 2010, 23:51

Töprengeni kezdek Ashura válaszain. ~Nem egészséges, hogy a faluban maradjunk? Ez egyre érdekesebb család lesz. --gondoltam magamban. Legalább lesz néhány újonc is rajtam kívül, bár lehet, hogy nem is lesznek olyan jó fejek, mint gondolom. Ez az Ashura pedig egész ó fejnek tűnik. Legalábbis idáig. Nekem bejön a fickó, remélhetőleg tanítani fog néhány jutsu-t. Tehát még maradni fogunk, még az aligátor fel nem kel, hát remélem gyorsan kinyitja a szemeit, mert nincs kedvem itt lenni. Olyan borzalmas ez a hely. Nekem nem tetszik, akkor inkább visszamegyek Getsugakure-ba, mint, hogy itt töltsem életem hátralévő értékes perceit. Ashura-ra nézek, majd mikor megfelelőnek találom az időzítést megszólalok. -És, öhmm... melyik falukban lehetnek még Unazaki-k? És mikor fogsz nekem valami értelmes dolgot tanítani? Érdeklődöm a frissen szerzett családtagtól. Lehet hogy idegesítő vagyok, de mikor kérdezzem meg, ha nem most. Még mindig ülve vagyok, de meggondoltam magam és még várom a választ, addig a hátamra fekszek.
Unazaki Noru
Unazaki Noru
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

A mély-mocsár vidék Empty Re: A mély-mocsár vidék

Témanyitás  Unazaki Ashura Szer. Júl. 21 2010, 01:20

Ashura most úgymond sütkérezik, habár a Nap nem éppen olyan hatásos ezen a területen. Pihengetett kicsit, ezután a harc után még muszáj egy párat harcolni, nem akar még egyszer így járni. Hogyha csak ez az akció így sikerült, akkor a többi milyen lehet majd? Biztos lesz pár lazább menet, de a többség biztosan nem lesz könnyű...Ismét a fiúra nézett a kérdése után. Elmosolyodott ismét. Miért ne...nem igazán kell félnie attól, hogy kém lenne. És a második kérdése ezt a kis gyanút is eloszlatja, hiszen egy kém nem érdeklődne a tanulás iránt, ha a célpont merülne fel mint tanító.
- Nos, eddig tudunk olyanokról, akik a Hang Országában, a Fű országában, a Medvék Országában, és a Hó Országában fellelhetők, illetve vannak akik már régóta Elveszett Ninják, csak nem tudjuk a jelenlegi helyzetüket. Lehet, hogy az eddigi adatok az utóbbi időben megváltoztak, de próbálunk együtt haladni a dolgokkal. Bár valami azt súgja, hogy mostanában fognak kiözönleni az országokból...tekintve átlagos életkorukat, ami elég labilis, főleg az Unazakiknál- a végén hümmög egyet.
Tanítani...nem igazán tanított életében. Inkább csak őt tanították. Talán ideje lenne továbbadni valami tudást. Azonban ez nem mindig egyszerű.
- Először is még nem tanítottam neked semmit, szóval nem értem hogy jön ide az "értelmes dolgot való tanítás", vagy szólj, ha már a szavaim is tanítói jellegűek- kuncog egy rövidet- Másodszor, talán ha majd tudom az elemedet, akkor könnyebb lesz a dolog kigondolása. Az se biztos, hogy tudlak majd tanítani, maximum az alap dolgokra, mint a falon futás meg a vízen járás. De jelenleg egy saját jutsun dolgozok, amit majd szeretnék befejezni.
Nos igen, még azt a dolgot is be kell fejeznie. Nem tudja, hogy tudósítsa-e a gyereket a képességéről.
Unazaki Ashura
Unazaki Ashura
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 61

Tartózkodási hely : Nehéz megmondani...


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 820

Vissza az elejére Go down

A mély-mocsár vidék Empty Re: A mély-mocsár vidék

Témanyitás  Shikaku Kedd Aug. 10 2010, 14:46

-Erre most nincs időd kölyök... - A felszólaló hegy megremegett alattatok; a baritonja megrezegtette testét, mintha csak egy vacak mosógépen ülnétek. -Hagyd itt a tojást, és menj. Ha azt a technikát akarod használni, meg ne lássalak a mocsaramban, de ha jól sejtem lesz még dolgod a jövőben. Azok a hajók tele voltak emberekkel és ninjákkal...
Vetted a célzást és leugrottál Asigamuról még mielőtt nagyot mozdult volna. A kis Unazaki rátapadt, érezhetted és láthattad, amint Asigamu nem engedi el magáról, majd eltűnt, és egy ködként leszálló füstpamacsot hagyott maga mögött.


//Ashura: tervezz és tedd meg, amit csak szeretnél, ide kérem a tervezést és az indulást, bármerre is legyen az; nyugodtan tegyél bele hangulatelemeket is, ha tetszik.
Noru: ide várok választ, amennyiben aktivizálódsz. A helyzeted: egy törzsi motívumokkal ellátott falu ahol krokodilok között ébredsz.//
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

A mély-mocsár vidék Empty Re: A mély-mocsár vidék

Témanyitás  Unazaki Ashura Szomb. Szept. 04 2010, 13:36

Asigamu hirtelen megszólalt, és a hangja betöltötte az étert. A "tojásra" úgyis ráfér a tanítgatás, és a krokodilok erre talán alkalmasabbak, mint Ashura. Lepattan a hatalmas társáról, és az tűnik is elfele. Csak remélni tudja, hogy megmarad minden végtagja és elmeállapota a fiúnak, mire kész lesz Félszeműéknél. Szerencsére épp szilárd talajon érkezett, szóval nem a láp kellős közepén csobbant. Jobban megnézi kicsit szerelését.
*Ejj, néhol vérfoltok meg a dzsekim is jó pár helyen elszakadt. Nah mindegy, úgyis ritkán kell új ruhát beszereznem, kíváncsi vagyok ma mi van a ruhaboltokban.*
Nos igen, persze ha új ruhát vesz, alap hogy vörös vagy fekete színűnek kell lennie. Mondjuk új ruha előtt talán jobb lenne egy kis zsé is, mert eléggé le van égve. Emiatt most néhány fontos/idegesítő személynek meg kell valószínűleg halnia. Persze vehetne ki a klán "bankjából" egy kis összeget//Kibusha 3 milkája, lol//, de most szeretne önmaga egy kis összeget újra összekaparni. De most elgondolkozik, hogy hogyan is juthatna haza?...
*Az öreg még anno mutatott nekem egy utazó jutsut...ha feltudnám idézni, akkor talán nem kell a fél világot át hajóznom.*
Próbál emlékezni a lépésekre, aztán hogy sikerül-e neki, az elválik.
Unazaki Ashura
Unazaki Ashura
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 61

Tartózkodási hely : Nehéz megmondani...


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 820

Vissza az elejére Go down

A mély-mocsár vidék Empty Re: A mély-mocsár vidék

Témanyitás  Shikaku Szomb. Szept. 11 2010, 16:30

Amint eszedbe jut a régi jutsu, ami inkább egy afféle specialitás, már idézel is. Jobbára csak a véredet és a kézpecséteket áldozod, és az idézéssel ezúttal egy növendéket sikerül megidézned, aki még csak beszélni sem tud. Megszaglászik, és kérdőn néz rád, mire neked csak azt kell elmondanod, hogy el akarsz jutni valahová. A méteres jószág bólint és kitátja a száját, amibe bele kell lépned, és már érzed is, ahogyan valami behúz, és a lehetetlenül kis torok pár pillanat alatt elnyel, te pedig egy mély, vöröslő, csendes világban már csak a mozgás távoli érzésére figyelsz, majd egyszer csak újra megjelenik előtted egy fénypont. Kinyújtod a karod, és érzed, mintha egy hajszálvékony burokkal fejlődnél ki a kis krokodil szájából...


//A helyszínt te add meg, és ahhoz képest, egy közeli területen, olyan helyen folytasd a játékodat, ahol egy állandó mocsár van (a krokik ezeket a helyeket tartják számon, és ezek között utaznak). Innen te magad folytatod az utadat, aszerint, amint elterveztél. Nyugodtan irányítsd magad, és akár több postot is írj aszerint, hogy miként keresel "állást" hogyan lépsz kapcsolatba a klánoddal, stb. Pörögjön az életed, ha már felveszed a klán felgöngyölítésének baját!//

Itt van a kaland lezárása, 12 chakraszintért.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

A mély-mocsár vidék Empty Re: A mély-mocsár vidék

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.