A Gatto víztározó

3 posters

Go down

A Gatto víztározó Empty A Gatto víztározó

Témanyitás  Shikaku Szomb. Szept. 18 2010, 16:50

A hatalmas folyótorlódásban feltöltődött árok hatásos védelmi zóna a falunak, és kiváló ellátás is. A gazdag vízi kereskedelem extra jövedelmet nyújt, és a folyó élővilága még több iparnak ad létjogosultságot.
A város falai alatt egy kis méretű, de jól megépített kikötő áll, két szikladokkal. A kikötő fölött nyílik a kapu, amelyet csak innen lehet elérni, a falon felkapaszkodó úton. Bármilyen kereskedelem bonyolódik le, a városba csak üzleti és politikai ügyben van bejárás, minden egyéb ügylet a kikötőben rendeződik.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

A Gatto víztározó Empty Re: A Gatto víztározó

Témanyitás  Kamio Hiraku Vas. Jún. 03 2012, 22:42

Régóta el akartam látogatni a fegyverkészítők falujába, anyagi hátterem azonban ezidáig utamat állta. Talpraesett természetem azonban több küldetésen átsegített, így jelenleg vastag pénztárcával az övtáskámban sétálhattam, no úgy sejtettem, nem sokáig tart már eme állapot, számos dolgot akartam ugyanis venni. Egy kicsit járkáltam a falucskában, körbenéztem, majd kiválasztottam egy szimpatikusnak tűnő, közepes méretű boltot.
- Üdvözlet! - léptem be széles mosollyal, elvégre gyilkolóeszközöket vásárolni igazán mulatságos elfoglaltság volt. No igaz, nem csak fegyverek voltak találhatók bevásárlólistámon.
- Kérnék tíz robbanójegyzetet, öt füstbombát, valamint öt villanóbombát. Ezekből valahogy sosem elég. Továbbá szeretnék kettő fuuma shurikent is, egy pár precíziós kesztyűt, egy széles övtáskát, ötven méter drótot... Ó, egy elsősegélykészlet! Ezt is megveszem.
Körbejártam a polcokat, szórakozottan szemlélve azok tartalmát, de nagyjából már otthon eldöntöttem, miket akarok vásárolni és a pénzkeret se futotta kalandozásra.
- Még egy csomag energiatablettát, egy doboz szerszámot, egy nagy üveg chakraérzékeny tintát és három kisebb chakratekercset is.
Végül nem maradt más hátra, minthogy próbát tegyek kedvező üzlet kötésére. Nem véletlenül nem a legnagyobb boltba léptem be, az ilyenekben sokkal könnyebben lehetett alkudozni.
- Tudja mit? Ha ad tíz százalék kedvezményt, máskor is ide jövök. Mit szól?
Kamio Hiraku
Kamio Hiraku
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 588

Vissza az elejére Go down

A Gatto víztározó Empty Re: A Gatto víztározó

Témanyitás  Jiraiya Szer. Júl. 11 2012, 09:44

Tökéletes napnak néz ma elébe az emberiség. De lehet, hogy csak itt, ezen a vidéken süt hét ágra a Napocska. De az a lényeg, hogy itt minden szép és jó. Ahogy sétálsz a városkában, érzed a folyók által szállított friss levegő illatát. Ezt minden bizonnyal a természet is érezte, mivel a madarak is a legkülönbözőbb hangokat csikarták ki magukból, hogy megünnepeljék ezt a csodás napot. A boltocska ahova betértél, nem volt a legnagyobb így az áruból sincs olyan sok, mint egy nagyobb, nevesebb boltnál. De hát mégiscsak a Fegyver Készítők szövetségéhez tartoznak, így minőségi árut kell, hogy adjanak. A boltot egy hosszú bajszú és szakállú, ugyan akkor kopasz öregúr vezette, aki a hirtelen kívánságözönre azonnal felkapta a fejét és egy papírfecnit, valamint egy madártollat vett elő.
- Lassan fiatalembör. Öreg vagyok Én már ehöz! Töhát:

- 10 robbanó jegyzet az 1000 ryo.
- 5 Villanó bomba az 1500 ryo és 5 füst bomba 750 ryo.
- 2 Fuuma Shuriken 600 ryo.
- Kesztyű 250 ryo.
- Széles Övtáska 300 ryo.
- 50m Drót 50 ryo.
- Elsősegély készlet 150 ryo.
- Energia tabletta 1500 ryo.
- Szerszám készlet 150 ryo.
- Chakra tekercs 150 ryo.
- Chakra tinta 150 ryo.


És az öreg, őrült számolásba kezdett. Látszott, hogy koncentrál, ugyan is a kopasz feje teljesen elvörösödött és izzadt, majd felkiáltott.
- AZ összesen 6550 ryo! Viszont, ha legközelöbb is itt vásárul, akkor kerekítek lefölé és csak 6000 ryo-t kell kifizetnie. Ennél többet nem engedhetök, ugyan is így ingyen adom az Övtáskát és az elsősegély készletet, és a drótut.
Azzal az öreg, büszkén karba tett kézzel várta az eredményt.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

A Gatto víztározó Empty Re: A Gatto víztározó

Témanyitás  Kamio Hiraku Szer. Júl. 11 2012, 18:33

Az öreg fickó, ki a boltot vezette, nem bírta követni tempómat. Ezt jó jelnek vettem, úgy sejtettem, nincs olyan sok vásárlója, így nagyobb esélyem van egy sikeres alkuhoz.
Sorra írta fel, amiket mondtam és igen hamar igen hosszú lista született a vásárolnivalókból. Ki gondolta volna, hogy ennyi mindent fogok venni? Bár jobban belegondolva, ha több pénzem lett volna, legalább ennyit fel tudtam volna még sorolni, ha nem többet. Hiába a robbanójegyzetek, füstbombák és más finomságok egy nap alatt el tudtak fogyni, ha kiadósabb szórakozásra vágytam.
- Rendben - egyeztem bele az ajánlatba, mellyel némi kedvezményhez jutottam és noha egy ígéretet is tettem, arra nem tekintettem túlságosan komoly megkötésként. Ha jól számoltam olyan nyolc százalékot spóroltam, amit azért igen előnyösnek tekinthettem, ha figyelembe vesszük, hol sikerült kiviteleznem.
Kitettem a pultra kerek hatezer ryot, majd ketten az öreggel összeraktuk duzzadó csomagjaimat. A vásárolt övtáskát rögtön hasznosítanom kellett és a tekercsen is elvégeztem a szükséges technikát, hogy cókmókom egy részét befogadja magába. A kesztyűket kezemre húztam, egy tatyót a hátamra kanyarítottam, majd kiléptem az üzletből a napsütötte utcára.
- Majd jövök máskor is - intettem vissza az öregnek és becsuktam az ajtót. Azt csak gondolatban tettem hozzá, hogy a vásárolt termékek által meggyilkoltak vagyonából fogom finanszírozni a következő adagot, már ha tényleg ide jövök legközelebb is.
Fütyörészve szálltam be csónakomba, majd néhány perc múlva el is hagytam fegyverkészítők szövetségének területét és délután már a rejtekhelyemhez vezető ösvényen bandukoltam felfelé.
Kamio Hiraku
Kamio Hiraku
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 588

Vissza az elejére Go down

A Gatto víztározó Empty Re: A Gatto víztározó

Témanyitás  Kamio Hiraku Pént. Jan. 04 2013, 10:10

Takko Gatumi no Sakoban sétálgattam éppen, hátamon újonnan vett hátizsákommal, benne pedig az imént vásárolt fegyverekkel. Ahogy legutóbb megígértem a kopasz árusnak, most is betértem hozzá, ugyanakkor mindent nem tudtam ott beszerezni, így másik üzleteket is bejártam. Noha nem vettem sok dolgot, pénzem nagy része ismét elfogyott. Mennyivel egyszerűbb is lett volna kifosztani egy szekeret! Viszont minőségi árut nem lehet akárhol találni, így néha anyagi áldozatokat voltam kénytelen vállalni. Az jutott eszembe, húgom milyen sok kacatot vásárolt volna itt, mosolyom azonban hamar elhalt, hisz húgom már régen elhunyt, megölték a shinobik, örök bosszúmat vívva ki maguknak.
Megmarkoltam az övemre csatolt wakizashit. Az új fegyverem markolata is hűvös volt, hidegen és élesen csillant rajt a délelőtti nap fénye. Táskámban további két wakizashi foglalt helyet, valamint két harci legyező és húsz makibishi is. Sok minden mást is szívesen vettem volna, de a kereteim szűkösek voltak, így oda kellett figyelnem, hogy mi sürgősebb és fontosabb. Hanako bábom akartam kicsit fejleszteni ezekkel az eszközökkel, hogy hatékonyabb legyen, magamnak csak egy wakizashit vettem meg némi sós rágcsát. Utóbbi már elfogyott, a fegyvert pedig még nem nagyon tudtam használni, ezidáig nem sok dolgom volt közelharci fegyverekkel, főleg nem kardokkal, de hát valahol el kellett kezdeni. Egy bábmesternek is szüksége volt védelemre és közelharci tapasztalatra, eszközökre, hacsak addig is, míg meg nem idézi vagy elő nem készíti bábjait.
Elkanyarodtam és a főútra léptem, kifelé indulva a faluból. Reméltem, hogy hamar hazaérek, hiszen sok dolgot terveztem még mára.

3 wakizashi - 3x2000 = 6000 ryo
20 makibishi - 20x100 = 2000 ryo
2 harci legyező - 2x600 = 1200 ryo
1 hátizsák - 1x300 = 300 ryo
1 rágcsa - 1x50 = 50 ryo
Összesen: 9 550 ryo

u.i.: nálam lévő további felszerelés: Hanako tekercsben, 5 kunai, 3 füstbomba, 3 robbanó jegyzet, a precíziós kesztyűk rajtam, a speciális csengők és a kék szalagos tekercs

Kamio Hiraku
Kamio Hiraku
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 588

Vissza az elejére Go down

A Gatto víztározó Empty Re: A Gatto víztározó

Témanyitás  Jiraiya Vas. Feb. 03 2013, 18:33

// A vásárlást jóváhagyom //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

A Gatto víztározó Empty Re: A Gatto víztározó

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.