Hívd ki és harcolj!

+116
Hirota Yukionna
Tensei Zento
Kihara Nana
Mizuho Suzuya
Katsumi Mao
Kureiji Hanaro
Matsuhito Shinroku
Yuriko
Ootsutsuki Kaguya
Kuriyo Iso
Shihouin Aki
Nishikawa Karasu
Tsuuzoku Tomoe
Kenshiro Izuna
Kurita Takashi
Kenshiro Yori
Amori Shuu
Terumi Mei
Ayanokoji Takashi
Misaki Kiyoko
Nashimaru Miuru
Hirano Reina
Nirau Nakumi
Yamanaka Inako
Komimushi Zanami
Togan Hiroshi
Inohara
Nakahara Saki
Koreko Rui
Hyuuga Emiko
Hiromi Akio
Masayo
Rengar
Akihiro Jaken
Kawahara Tadashi
Tsunomi Ai
Inugoya Yukinohana
Shimura Danzou
Kenshiro Erisa
Nara Akane
Yoru
Jiraiya
Kenta Koizumo
Hyuuga Oyoki
Ayokama Makoto
Shiren
Amaken Yoshimitsu
Okisha Aiza
Hyuuga Junpei
Hoshizoku Kaito
Kira
Kitori Musato
Sato Natsuhi
Sato Haruhide
Kitsune Haruka
Hiyama Takeo
Tokuno Feng
Shikotou Sei
Doshiri Asuka
Hachidori Icye
Gonza Sasano
Obake Kaito
Gawakatsu Hikuro
Shiruba Tsuki
Minovara Hitoshi
Bayakoshi Yuukihime
Nozara Shiba
Djuka Ryuu
Baiko Isozaki
Uchiha Itachi
Nagato Tensei
Sesshou Sarasho
Raion Tensei
Uchiha Madara
Obotsu Ryu
Kenshiro Suiren
Kenshiro Sena
Tottori Shinko
Katsumi Kawachi
Djuka Munfurawa
Takeyanagi Tomoko
Fujishima Hana
Yamato
Kaibutsu Hiroto
Matuke Hariko
Azumi Yuurei
Hakkyou Katsumi
Daizo Tensei
Akari Tenshi
Kage
Hara Akahito
Korotsuki Kazeno
Aono Takefumi
Akira
Hiroyasu Karu
Djuka Kodomo
Itanashi
Ayami Remiyu
Shaku Rabito
Hazukage Inu
Djuka Hiashi
Shikamaru(Inaktív)
Kushieda Unazaki Tessa
Iwahara Takuma
Kenshiro Karu
Taidana Kaito
Djuka Katsumoto
Darui
Kazedando Soroshima
Matsuko Kiyomi
Shikoku Naoki
Kusuki Eiko
Kagemare Kuzomi
Wakai Kasai
Hyuuga Shakaku
Huramino Saito
120 posters
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához

1 / 27 oldal 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Go down

Hívd ki és harcolj! Empty Hívd ki és harcolj!

Témanyitás  Huramino Saito Pént. 18 Márc. 2011 - 17:40

Na ez egy igencsak vicces topicnak indul, legalábbis az én szememben. Szerintem a név sok mindenre magyarázatot ad, többek között, hogy itt amolyan harci kihívásokat lehet vállalni (Játékos Játékos között) akár a Gundan fórum világban, vagy éppen a csevegőben amolyan szabad játékként.

Remélem sokakban ég a harci szellem, akárcsak bennem is, ezért Én Huramino Saito, vállalok bármilyen harci kihívást Very Happy De csak szabad játékként, mivel amúgy a karakterem egy kaland kellős közepén van.
Várom a jelentkezőket. Akár ide is írhattok, vagy Pm özön is jöhet Very Happy
Huramino Saito
Huramino Saito
Játékos

Tartózkodási hely : Az álom és a valóság határán, hol az édes rémálmok valóra válnak egy lány képében


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 511

Vissza az elejére Go down

Hívd ki és harcolj! Empty Re: Hívd ki és harcolj!

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Hétf. 20 Jún. 2011 - 10:39

Éniséniséniséniiiiiis! *pattog a kis rizsgombóc*
Harc.Harc.Harc. Véééééér! *bwuuhahahahahahaaa*
Nakus ide jelentkezik. ^^
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

Hívd ki és harcolj! Empty Re: Hívd ki és harcolj!

Témanyitás  Wakai Kasai Pént. 5 Aug. 2011 - 18:18

Wakai Kasai vs. Kagemare Kuzomi


Kasai végigtekintett maszkos ellenfelén, majd lecsatolta a hátán lévő tekercset és megidézte Harut. Az újonnan felújított négykarú báb előbukkant, majd miután Kasai rárögzítette chakrafonalait stabilan lebegett.
- Akkor háromra kezdhetjük is a csatát.- kiáltott Kasai, majd elkezdett számolni. - 1...2...3.
Kasai egy hirtelen karmozdulattal megindította Harut Kuzomi felé és útközbe előkapta mind a négy pengét. Haru két pengéjével maga előtt kaszabolta a levegőt, úgy közelített a maszkos Kuzomi felé, majd mikor már elég közel ért széttárta mind a négy karját úgy lesújtva Kasai ellenfelére.
Wakai Kasai
Wakai Kasai
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Hívd ki és harcolj! Empty Re: Hívd ki és harcolj!

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Pént. 5 Aug. 2011 - 18:21

Miközben megidézte Kasai a bábját Kuzomi a jobb kezével kihúzta a katanaját a bal kezével pedig két kunait. A báb széttárta karjait...Kuzomi felugrott a kunaiokat ellenfele felé dobta és katanájával lecsapott a bábra.
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

Hívd ki és harcolj! Empty Re: Hívd ki és harcolj!

Témanyitás  Wakai Kasai Pént. 5 Aug. 2011 - 18:33

Kasai, hirtelen nem tudta, hogy mihez kezdjen, de nem akarta, hogy ismét megsérüljön a bábja, ezért inkább Haruval törődött. Haru két bengéjével beszorította Kuzomi katanáját, majd egy forgással ellökte magától a maszkos harcost. Így Kasainak már csak magával kellett törődnie, mert a két kunai sebesen szállt felé.
~ Ez nagyon hasonlít Natsu elleni párbajomhoz tehát most jöhet aminek jönnie kell.~ gondolkozott el a fiú, miközben a kunai beleállt Kasai mellkasába, de ekkor jött egy hirtelen füstfelhő és Kasai helyett egy farönk termett ott benne kettő kunaival.
Az egyik közeli fa lombaj közül egy alak mászott elő és az nem más volt mint Kasai. Az ifjú bábmester kisebb új mozdulatai után Haru ismét támadásba lendült Kuzomi felé, de most egy kerülővel a maszkos háta mögé került és onnan indított támadást.
~ Most megvagy.~gondolta magában.
Wakai Kasai
Wakai Kasai
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Hívd ki és harcolj! Empty Re: Hívd ki és harcolj!

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Pént. 5 Aug. 2011 - 18:45

A kunaiok eltalálták de füstfelhő jött létre és kihasználta hogy haboztam. A bábja mögém került. Gyorsan megfordulok de a báb már támadásba lendült. Az első csapást megprobálom háritani a kardommal és elugrani onnan. De a báb már túl közel volt. A második csapás elkapta ugrás közben a lábam és amikor földet értem bele hasitott a fájdalom. Alig láthatoan kézpecséteket formáltam és előkaptam egy pakk drótot és elkezdtem elvégeztem a bábon az Ayatsuito no jutsut...
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

Hívd ki és harcolj! Empty Re: Hívd ki és harcolj!

Témanyitás  Wakai Kasai Pént. 5 Aug. 2011 - 18:55

-A fenébe mint múltkor, de ezt most nem lesz olyan egyszerű elszakítani.- mérgelődött Kasai, közben azon töprengett, hogy miként tudná elszakítani a drótot. De semmi hasznos nem jutott eszébe. leszökkent a fáról, majd hirtelen eszébe jutott valami.
~ Hát persze, hogy eddig erre nem gondoltam.~
Kasai egy kisebb kézmozdulat segítségével kinyitotta Haru száját, majd elkezdte Kuzomit megsorozni kis pengékkel, de a maszkos ugrabugrált és egészen eltávolodott a bábtól. Haru tovább lőtte a pengéket, hogy elterelje Kuzomi figyelmét és Kasai ez idő alatt kivitelezte tervét.
- Kawarimi no jutsu.- kiáltotta Kasai, majd helyet cserélt a bábjával. Mivel Haru sokkal termetesebb Kasai-tól így a drótok Kasain lazák voltak és gyorsan kibujt belőlük, majd ismét támadásba lendítette Harut, aki nagy iramba száll a maszkos ellenfél felé.
Wakai Kasai
Wakai Kasai
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Hívd ki és harcolj! Empty Re: Hívd ki és harcolj!

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Pént. 5 Aug. 2011 - 19:08

Hátulról a báb előlröl Kasai. De a báb és köztem közt még kb akkora volt a távolság mint Kasai és köztem. Három shurrikent dobtam ellenfelem felé és elugrottam Kasai felé. A levegőben megpördültem és közben úgy, hogy senki se látta kézjeleket formáltam. A báb még igy is sokkal gyorsabb volt nálam. Ezért elkezdtem felé futni. Futás közben a katanám bele tettem a tokjába amikor a báb már előttem szúrásra emelte a pengéit hasra vetettem magam úgy hogy a kezem allattam volt. A kezemen megpördültem és álba rúgtam és ahol megrúgtam erősen behorpadt majd a kezzemel ellöktem magam úgy, hogy a báb fölött tettem egy félkört és a báb háta mögé kerültem...
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

Hívd ki és harcolj! Empty Re: Hívd ki és harcolj!

Témanyitás  Wakai Kasai Pént. 5 Aug. 2011 - 19:17

Kasai végignézte Kuzomi manővereit és elcsodálkozott.
- El kell ismerne egészen ügyes vagy.- kiáltott oda Kasai nevetve. Majd észrevette ,hogy három shurriken száll felé. Egy hirtelen kézmozdulattal Kasai előtt termett Haru még épp időben és a shurrikenek közül kettő a báb hátába állt, egy viszont megvágta Kasai vállát, ami elkezdett vérezni.
- Nah itt az ideje alkalmazni az újítást.- mondta Kasai, majd Harut ellenfele irányába küldte, mikor már félúton járt Haru alsó két keze kilökődött és Kasai két chakrafonál segítségével chakrát vezetett az arra érzékeny drótokba, így sokkal erősebbek lettek azok. A két kéz kinyitott pengékkel Kuzomi felé száguldott de nemsokkal mögötte Haru is arra felé tartott.
Wakai Kasai
Wakai Kasai
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Hívd ki és harcolj! Empty Re: Hívd ki és harcolj!

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Pént. 5 Aug. 2011 - 19:24

Kuzomi Végignézte amint ellenfele megidézte a bábot és elkezdtek felé rohanni. A megsebzett lábába újra belehasitott a fájdalom. Ezért habozott egy kis ideig. Gyorsan kézjeleket formált és létrehozott két Bunshint. Hárman folyamatosan keveredve elkezdtek rohamozni. Miközben kirántották kardjaikat.
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

Hívd ki és harcolj! Empty Re: Hívd ki és harcolj!

Témanyitás  Wakai Kasai Pént. 5 Aug. 2011 - 19:39

Kasai meglepődött, de hamar megtalálta a megoldást. a Chakrafonalak segítségével a két kart beleirányította két Kuzomiba, de Kasai szerencsétlenségére mindkét alak csak klón volt.
- Ezt nem hiszem el!- kiáltotta el magát Kasai miközben látta, hogy az igazi Kuzomi kardal a kezében fut felé.
~ Nah most mitévő legyek~ gondolkozott el erősen, majd kigondolta a megoldást. Egy hírtelen kézmozdulattal, amit egy hirtelen ujjmozdulat váltott föl, Haru hirtelen az égbe szállt, majd az éppen futó Kuzimit célba véve ismét pengéket kezdett el lőni és Kasai remélte, hogy ez visszatartja majd ellenfelét, amíg kitalál valami megoldást.
Wakai Kasai
Wakai Kasai
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Hívd ki és harcolj! Empty Re: Hívd ki és harcolj!

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Pént. 5 Aug. 2011 - 19:46

A báb tűket kezdet el lőni Kuzomi felé.
- Hát probáljuk meg - súgtam halkan magamnak.
Kuzomi roham közben probálta őket háritani de ez elég nehéznek bizonyult és az első 5-6 után egyböl három tű is eltalálta és füstfelhő kelletkezett Kuzomi pedig egy fadarabbá változott amiből három tű áll ki...
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

Hívd ki és harcolj! Empty Re: Hívd ki és harcolj!

Témanyitás  Wakai Kasai Pént. 5 Aug. 2011 - 19:55

- Micsoda?!- értetlenkedett Kasai.- Vajon hova tűnhetett el?
Kasai mindenfelé bámult de sehol sem találta ellenfelét. Harut visszahúzta közel magához, hátha lesből akar támadni Kuzomi. Kasai figyelmesen körültekintett, de sehol sem találta ellenfelét.
- Ez ügyes húzás volt. De akkor is megfoglak találni!- kiáltott Kasai, majd majd pár kézjel után Kasai és Haru is megháromszorozódott. A klónók tudták ,hogy mit kell tenniük. Megtalálna Kuzomit és értesíteni erről Kasai-t.
Wakai Kasai
Wakai Kasai
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Hívd ki és harcolj! Empty Re: Hívd ki és harcolj!

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Pént. 5 Aug. 2011 - 20:05

Kasai és a bábja megháromszorozódott és elkezdtek szét szórodni.
- Viszont elkövettek egy nagy hibát nem kezdtek el összevissza keveredni - futott át Kuzomi agyán a gondolat - Ezért még tudom melyik az igazi.
A farőnk körül füstfelhő keletkezett. És a füstből két shurriken repült ki Kasai felé. Kuzomi gyorsan amig tartott a füst kézjeleket formált és előkapta a katanát. Majd rárontott Kasaira...Futás közben érezte a fájdalmat a lábában és ott ahol a három kis penge eltalálta....
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

Hívd ki és harcolj! Empty Re: Hívd ki és harcolj!

Témanyitás  Wakai Kasai Pént. 5 Aug. 2011 - 20:18

Kasai kereste Kuzomit de hiába, egyszer csak arra lett figylemes, hogy három shurriken repül felé, de azt nem látta, hogy honnan. Haru mindhárom shurrikent kivédte, vagyis Haru hátába álltak bele.
- Ezek honnan jöttek?- értetlenkedett Kasai, majd hírtelen halott egy nyőgést és jobbra fordult és látta, hogy fut felé az ellenfele, de úgy látta, mintha az egyik lábára sántítana kissé. Megőrizte a hidegvérét, majd mikor hirtelen ismét kilökődött Haru két alsó karja, de penge nélkül, majd a chakra érzékeny dróttal nagyon gyorsan körbetekerte Kazumit majd a báboz rántotta, mai a felső két karjával még jobban rászorított, majd Haru feje a maszkos felé fordult és kinyitotta a száját .
- Nah most mihez kezdesz?- kérdezte Kasai ellenfelét.


A hozzászólást Wakai Kasai összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 5 Aug. 2011 - 20:28-kor.
Wakai Kasai
Wakai Kasai
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Hívd ki és harcolj! Empty Re: Hívd ki és harcolj!

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Pént. 5 Aug. 2011 - 20:27

Kuzomi a báb szoritásában érezte a sebeit még jobban fájni.
- Hát...megvárom a következő lépésed - mondtam.
Mozogni egyáltalán nem tudtam.
- vagy tudod mit mégsem!
Amint kimondtam füstfelhő és farönk jelent meg a köteleidben.
Kuzomi egy fa mögül előugrott és felkapta a drótját és védekezésre felkészülve állt meg Kasaival szemben.
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

Hívd ki és harcolj! Empty Re: Hívd ki és harcolj!

Témanyitás  Wakai Kasai Pént. 5 Aug. 2011 - 20:41

-Szép húzás!- felelt Kasai. Ez egy igen jó kis párbaj.- mondta nevetve.- Szívesen harcolnék veled a közeljövőben is, de most sajnos le kell hogy győzzelek.
~ Meg már amúgy is fogyóban van a csakrám és a a karos is sebesült, igaz nem súlyosan de nem akarom ,hogy elfertőződjön a seb.~ gondolta magában Kasai, majd felkészült a végső csapásra. Megfogott három shurrikent és kettő kunait majd ellenfele felé dobta, eközben Harut is támadásba küldte, de Haru megelőzte a shurrikeneket és a kunaikat, de jóval fölöttük szált, így nem ütközhettek beléje, majd karjait előreküldve megpróbálta szétdarabolni Kuzimo drótját, de közben Haru is az ellenség felé tartott maradék két pengéjével maga előtt hadonászva.
~ Talán még egy utolsó jutsu-ra lesz elegendő chakrám.~ elmélkedett el, majd a támadásra koncentrált és arra, hogy kikerülje a drótot
Wakai Kasai
Wakai Kasai
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Hívd ki és harcolj! Empty Re: Hívd ki és harcolj!

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Pént. 5 Aug. 2011 - 20:52

A báb megelőzte a fegyvereket viszont a levegőben volt. Kuzomi arrébb ugrott és eldobta maradék két kunaiat Kasai felé. A dróttal pedig megprobálta elkapni a bábot de az szétvágta a drótot.
- Hát... úgy látszik ez lesz az utolsó kőr.-mondtam.
Előrántottam a katanát és vártam. A báb már megfelelő közelségben volt. Minden erőmet összeszedve, nyögve a fájdalomtól átugrottam a bábot és lecsaptam rá a katanámmal. Az oldalát találtam el és a karsom beleragadt a bába. Leérkeztem a földre és amikor láttam, hogy a kunai tőreim elől sikerül bukdácsolva kitérnie megszólaltam:
-Győztél! Jó mecs volt de én már teljesen kimerültem! - mondtam és közben leültem a földre.
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

Hívd ki és harcolj! Empty Re: Hívd ki és harcolj!

Témanyitás  Wakai Kasai Pént. 5 Aug. 2011 - 20:58

Kasai végignézte az eseményeket és halottam, hogy Kuzomi nem harcolt tovább.
- Huhhhhhh!- könnyebbült meg Kasai, majd visszahívta Harut. - Hát én se bírtam volna tovább elfogyott a chakrám is. Ez egy nagyon jó csata volt. Vigaszdíjként meghívlak egy Ramen-re.- felet Kasai, majd odasétált riválisához és segített neki feltápászkodni miután elzárta Harut azátán mind ketten elsétáltak falatozni


Itt a vége
Wakai Kasai
Wakai Kasai
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Hívd ki és harcolj! Empty Kagemare Kuzomi vs Kusuki Eiko

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Szomb. 6 Aug. 2011 - 11:18

Nem messze konohától egy kissebb erdő mellett szemtöl szemben állok Eikoval.
- Akkor... kezdjük!!! - kiáltottam és előkaptam két shurrikent és a katanám.
Elkezdtem sétálni Eiko felé...
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

Hívd ki és harcolj! Empty Re: Hívd ki és harcolj!

Témanyitás  Kusuki Eiko Szomb. 6 Aug. 2011 - 11:22

- rendben van kezgyük . - mondta Eiko miközben előkapott 2 kunait és 3 shurikent .
Az egyik shurikent eldobta és miközben az repült Kuzomi felé létrehozott 5 Bushint magán kívül . Miközben a Bushinok lent álltak ő elrejtőzött az egyik fán úgy hogy nem lehetett egyből kiszúrni . "na most találjon meg."- gondolta magában mikor próbált minél jobban nem mozogni . Még levegőt is csak apránként vett .
Kusuki Eiko
Kusuki Eiko
Játékos

Tartózkodási hely : A sötétség


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 405

http://www.encike12.5mp.eu

Vissza az elejére Go down

Hívd ki és harcolj! Empty Re: Hívd ki és harcolj!

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Szomb. 6 Aug. 2011 - 11:36

Eiko létrehozott öt bunshint. A felém repülő shurrikent a katanámmal háritottam.
- Ha igy akarsz játszani! - suttogtam magamban.
Egy pillanatig haboztam mert tisztán emlékeztem rá, hogy öt bunshint hozott létre és igy hatan kellene, hogy legyenek de csak öten voltak. Csináltam két bunshint és minél jobban megprobáltunk elkeveredni.
Elkezdtünk rohamozi...
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

Hívd ki és harcolj! Empty Re: Hívd ki és harcolj!

Témanyitás  Kusuki Eiko Szomb. 6 Aug. 2011 - 11:42

Miközben a Bushinok lent ácsorogtak Eiko hirtelenjében eldobta a 2 kunait és előkapott 1-et .
"rendben van játszunk így."
Megiramodott nehogy le szegye még a végén valamivel . MIvel jó volt a chakra kontrolja így simán tudott lépkedni fáról fára . Egyszer csak elővett egy fegyver hordozó tekercset és kb. 50 fegyver repült ki belőle amik egyenesen Kuzomi felé repültek .
Kusuki Eiko
Kusuki Eiko
Játékos

Tartózkodási hely : A sötétség


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 405

http://www.encike12.5mp.eu

Vissza az elejére Go down

Hívd ki és harcolj! Empty Re: Hívd ki és harcolj!

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Szomb. 6 Aug. 2011 - 11:50

Rohamoztam és az egyik fárol két kunai repült felénk.
- szóval ott vagy!
Az egyik kunai át ment az egyik bunshinon a másikat egy gyors oldalra léppéssel sikerült kikerülnöm.
Arra lettem figyelmes, hogy ellenfelem előkap egy tekercset és rengeteg kunai jön felém. Egy két kunai belement a környező fákba de a nagy része felém tartott. Eldobtam a kezemben lévő két shurrikent Eiko felé és felugrottam. A kardommal probáltam háritani a kunaiokat de igy is sok eltalált és amikor eltaláltak a kunaiok körülöttem füstfelhő jelent meg és farrönk jelent meg ott ahol nemrég még én voltam...
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

Hívd ki és harcolj! Empty Re: Hívd ki és harcolj!

Témanyitás  Kusuki Eiko Szomb. 6 Aug. 2011 - 11:55

Szerencsére mivel szmított ellen támadásra sikeresen kivétte a két shurikent , de amikor eltünt kicsit megijedt .
- hova a p*****a tünt ?
Leugrott a fáról be egy tóba . Jobb ötlete nem volt mivel kitugya hová lett . Ameddig nem hallott a felszínről mozgást mivel érezte ha egy Bushin megsemisül és mivel még maradt elvileg 3 így muszály volt hogy megérezze ha valaki rájuk méri a csapást .
Kusuki Eiko
Kusuki Eiko
Játékos

Tartózkodási hely : A sötétség


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 405

http://www.encike12.5mp.eu

Vissza az elejére Go down

Hívd ki és harcolj! Empty Re: Hívd ki és harcolj!

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 27 oldal 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Vissza az elejére


Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.