Kumogakure közkönyvtára

2 posters

Go down

Kumogakure közkönyvtára Empty Kumogakure közkönyvtára

Témanyitás  Sai Kedd Dec. 11 2018, 01:07

A falu lakói számára nyitva álló könyvtár, amelynek gyűjtőköre a ninja tudományokon és taktikai, harcművészeti témájú könyveken kívül az irodalom, történelem, zene, valamint társadalom- és természettudományok körét öleli fel. Ugyan nem egy hatalmas gyűjteménnyel rendelkező könyvtár, a tanulni vágyók mellett a művelődni vágyó falusiakat is ki tudja szolgálni.
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Kumogakure közkönyvtára Empty Re: Kumogakure közkönyvtára

Témanyitás  Usagi Dan Kedd Dec. 11 2018, 15:47

Hamar megérkeztünk a könyvtárhoz. Nem sok élményem fűződött ehhez a helyhez, bár sosem vetettem meg, elvégre semmit sem szabad lenézni, ahol tudás szerezhető. Így álltam hozzá a küldetésünkhöz is. Eszembe jutott, vajon nem ez is egy álcázott „tréning”, ám elhessegettem a gondolatot. Tulajdonképpen, ha bármi izgalmas történik, én boldog vagyok, de ha tényleg csak könyveket pakolgatunk ide – oda… Végignéztem a polcokon, és a rajtuk, nem túl rendezetten álló köteteken. Rengeteg minden volt itt: kézi- és tankönyvek, kották, sok-sok tekercs, regények és még mindenféle ősiségek is. Elkezdtem elfogadni a helyzetet. Az itteni könyvekből valami majd csak a hasznunkra válik. Ahogy a közvetlenül mellettem álló polc műveinek címeit olvasgattam, találtam egy-két tényleg izgalmasat is, mint pl: Kumogakure hírhedt bűnözői, és tetteik. Vagy: a legnemesebb harcstílusok és elsajátításuk. Addig – addig olvasgattam a címeket, hogy egy idő után konkrétan izgatott voltam a küldetéssel kapcsolatban. Ez nem is ártott…
Usagi Dan
Usagi Dan
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 226
Állóképesség : 125 (D)
Erő : 125 (D)
Gyorsaság : 216 (C)
Ügyesség/Reflex : 150 (C)
Pusztakezes Harc : 110 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 185

Vissza az elejére Go down

Kumogakure közkönyvtára Empty Re: Kumogakure közkönyvtára

Témanyitás  Sai Kedd Dec. 18 2018, 17:29


[Usagi Dan]

A könyvtár hatalmas volt, rengeteg könyv volt már az olvasótérben is, ki tudja, mennyit rejthet a raktár. Nem lesz kis feladat rendbe tenni, ezt sejthettétek azonnal. Szerencsédre neked megjött a kedved hiszen bár lehet, unalmas takarítani, azért a könyvtár egy olyan hely, ami tele van rejtett kincsekkel is, és akár olyasmi is a kezed ügyébe akadhat, amiről nem is álmodtál. 
Míg nézelődtetek, felbukkant a könyvtáros is. 
Kumogakure közkönyvtára 3ea4e2c3e6f5df54dd22d8418502b2bb
Nem tudni, milyennek képzeltek általában egy könyvtárost, de el kellett ismernetek, a nő a maga nemében szépség volt, a stílusa több, mint elegáns, olyan rendhagyó, de roppant ízléses, az oldalán lógó katana, és az őt kísérő wakizashi ugyan a kompozíció része volt, de egy könyvtárostól felettébb idegenül hatott, egyedül a szemüveg sztereotípiája élt, de még az is inkább volt divatos, mintsem okostojás szemüveg. Egyszóval egy unalmas, csak a könyvek között élő, még akár igénytelen valaki helyett kaptatok egy csinos, ápolt, kifejezetten jelenség hölgyeményt, aki jó eséllyel még hozzátok hasonlóan harci kiképzést is kapott - ha nem volt egyenesen shinobi vagy hasonló. 
A könyvek őre. Épp csak sokkal harcosabb felfogásban, mint az ember elképzelné. 
Viselkedésében viszont roppant kedves és szimpatikus volt. Ahogy megpillantott titeket, a misztikus megközelíthetetlenség eltűnt az arcáról, s helyette kedves mosoly jelent meg. Elétek sietve üdvözölt benneteket, s ahogy megtudta, miért is jöttetek pontosan, máris intett, hogy kövessétek. 
- Hálás vagyok, hogy a Raikage tudott küldeni egy kis segítséget. A kollégám a kezét törte, és így mondhatni még annyira se vagyunk a feladatra, amennyi feltétlen szükséges, nem hogy annyian, amennyien hatékonyan és gyorsan túleshetnénk az állományrevízión - magyarázta félig talán érthetetlen szakzsargonnal, miközben a könyvtárospult melletti ajtóhoz terelt benneteket. Azt felnyitva egy lépcsősor bukkant elő. A villanyt felkapcsolva indult el lefelé. Az alagsorban maga a “pokol” várt rátok. Ahogy leértetek, egymásba érő tekerhetős szekrények hada sorakozott tömötten, mind roskadásig könyvekkel, csak egy-egy részen akadt résnyi hely bizonyos szempontok szerint még hely hagyva később bekerülő dokumentumok számára. (így kell elképzelni )
- A feladat a következő. Ezen az íven vannak a raktári számok a leltár alapján. Ennél a polcnál kezdődik ez az ív - mutatott a bejáratnál kezdődő szekrényre. - Lepakoljátok az első polcrészt. Megkeresitek az első leltári számhoz tartozó dokumentumot, ellenőrzitek, hogy azonos-e a szerző és a cím az íven levővel, ha igen, pipa, ha nem, felírjátok, mi van helyette, ezután feljegyzitek, milyen állapotban van a könyv: jó, enyhén viseltes, szakadt, hiányos ilyesmik. Közben le is törlitek a könyvet, illetve a helyét, majd ugyanabban a sorrendben, ahogy levettétek, visszapakoljátok őket. Van kérdés? 

//Ha van, tedd fel, ha nincs, akkor leírhatod, hogy nekiestek, és esetleg azt is, hogy közösen csináljátok, vagy felosztjátok az íveket, és külön-külön dolgoztok a saját részeteken.//
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Kumogakure közkönyvtára Empty Re: Kumogakure közkönyvtára

Témanyitás  Usagi Dan Pént. Jan. 04 2019, 18:47

Már-már teljesen elmélyedtem a címolvasgatásban, mikor betoppant a könyvtáros. Meglepve tapasztaltam, hogy egyáltalán nem úgy néz ki, mint ahogy azt elképzeltem. Külsőre rendkívül arisztokratikusnak tűnt. Azt hiszem csinosnak is lehetett volna nevezni, ám sosem tudtam megítélni a nálam idősebbek szépségét. Oldalán Katanájával és Wakazishijával, összességében, kissé fenyegetően hatott. Azonban látszott, arca nem egy kőszobor. Egy pillanat múlva elmosolyodott, és hozzánk lépett. Miután túlestünk a bemutatkozáson, és realizálta úticélunkat – ha lehetséges - még szélesebben elmosolyodott, és intett, hogy kövessük. Egy lépcsőhöz vezetett, a pult mellett. Lesétáltunk, és… hát...Látszott, ez nem egynapi munka. Kívülálló szemek számára fantasztikus lehetőségnek is tűnhetett a sok könyv, de nekünk kik tudtuk, ezzel fogunk pakolászni…Mikor végzünk mi ezzel? És vajon meddig fog dolgoztatni minket? A hölgy nekiállt elmondani mi lesz a feladatunk, ám én ekkor már nem figyeltem. Egy könyv megragadta a tekintetem, és nem engedte el. Nem tudom mi volt olyan érdekes a könyvben, de valamiért csak felfigyeltem rá. Az utolsó őrző, állt a könyv fedelén. Míg a többiek az instrukciókat hallgatták, én lassan közelebb merészkedtem a könyvhöz. Előszőr csak a borítóját néztem meg, majd bele is olvastam… Csalódottan vettem tudomásul, hogy ez a sorozat második kötete, és az előzmények tudta nélkül utáltam olvasni. Talán meg kéne keresni az első részét… Szomorúan letettem az olvasmányt és visszacsatlakoztam a csoporthoz. Persze ekkor már csak az utolsó szavakat hallottam, szóval nem értettem semmit. Szerencsére Riri kezébe vette az ügyet. Felosztotta, hogy Tatsuma kiveszi a könyveket és porol, én összehasonlítom az íven szereplő adatokkal és ellenörzöm a könyv állapotát, Riri pedig ír. Azt is megbeszéltük, hogy ha marad holnapra, akkor másnap cserélünk a sorrenden.
Usagi Dan
Usagi Dan
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 226
Állóképesség : 125 (D)
Erő : 125 (D)
Gyorsaság : 216 (C)
Ügyesség/Reflex : 150 (C)
Pusztakezes Harc : 110 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 185

Vissza az elejére Go down

Kumogakure közkönyvtára Empty Re: Kumogakure közkönyvtára

Témanyitás  Sai Csüt. Jan. 10 2019, 01:09


Mivel nem volt kérdésetek, megkaptátok az íveket, hozzá írószerszámot, takarító felszerelést, és neki is állhattatok a munkának. Talán eleinte érdekes lehetett a sok különféle borító - némelyik kötet kifejezetten régebbi volt, egyes művekből pedig több kiadás is megtalálható volt a polcon -, de ez a fajta élvezet is elfogyott körülbelül egy óra után. Talán már ennyi is elég volt, hogy magatokban azon rimánkodjatok, hogy háromszor inkább valami megalázó kutyaséltáltatás vagy gyomlálás, vagy bármi sokkal jobb lenne ennél. Különösen mert a könyvtáros és a senseietek is magatokra hagyott benneteket. Olyanok voltatok, mint itt a legtöbb kötet: szebb reményekkel indultatok, de itt lettetek "felejtve" egy pincében. 
Harmadik napja végeztétek a monoton munkát, amit tényleg csak egy-egy érdekesebb kötetbe való belelapozással tudtatok maximum megtörni, na meg azzal, hogy - mivel úgy döntöttetek, felosztva a munkát, együtt dolgoztok - beszélgettetek esetleg. Épp te voltál abban a pozícióban, hogy le-fel pakolászd a könyveket és letöröld a helyüket, amikor az egyik legfelső polcról pakolás közben az egyik könyvből kihullott valami boríték, ami látványosan nem tartozott a könyvhöz. A kötet, amiből kiesett, régebbi könyv a titkosírásokról, lehet már vagy 70 éves is.  
Mivel a boríték nem volt lezárva, kicsusszant belőle a tartalma. Felvéve ösztönösen is kihajtogatod, hogy mégis mi lehet az - nem is kíváncsiságból, inkább, hogy hova tedd. Szemétbe? Esetleg majd odaadd a könyvtárosnak vagy a senseinek? Vagy mégiscsak a könyvhöz tartozik, és vissza kellene tenned bele? Ahogy teljesen kihajtogatod, egy levelet találsz benne, és egy papírt. A papír egy körülbelül egy 50x50-es négyzet, aminek az egyik oldalán egy térkép található. A hajtogatás vonalai mentén igen rossz állapotban volt, sok helyen még a tinta is lekopott róla, ugyanakkor ennek ellenére felismerhetően Kumogakurét ábrázolta - a környék domborzata alapján nem lehetett kétséges annak ellenére se, hogy a mai faluhoz egyáltalán nem hasonlított a térképen felvázolt falu alakja, azaz ez valami régi térkép lehetett, talán pont olyan öreg, mint a kötet, amiben lapult, könnyedén elképzelhető viseltessége okán -, s a térképen kopottassága ellenére is erőteljesebb vörös X virított, a falu határait jelentő falakon kívül. 
Csupán ez az egy pont volt rajta így kiemelve. Vajon mit jelölhetett? Nem tűnt se katonai, se más hivatalos térképnek, sokkal inkább egy hivatalos térkép másolatának, amit aztán valaki saját célra megjelölt. 
A térkép hátulján rosszul kivehető ábrát figyelhettél meg, amely 4 kézpecsétből állt. Hogy mi lehetett az, amit e 4 kézpecsét jelenthetett, fogalmad sem volt. Nem ismertél sok jutsut, így annyira talán nem meglepő, hogy egy technika sem jutott eszedbe róla, de akár az is lehet, de az is lehet, teljesen más a funkciója. 
A levelet is kettéhajtottad, és beleolvastál. Eddigre a többiek is bőven felfigyeltek tevékenységedre, de egyelőre csak némán figyelték, mit művelsz. A levél nem követte a klasszikus levélformát. Nem volt címzett, csupán egy szimbólum díszelgett rajta a megszólítás helyén. Ez a szimbólum számotokra ismeretlen volt, gyaníthattátok, hogy nem kumogakurei jelkép, vagy ha igen, nem klánhoz tartozik, hanem egy konkrét személyt jelöl. Az aláírásnál is klánjelkép szerepelt, de ezt a másikkal ellentétben jól ismertétek. A letisztult, hold előtt felhőket ábrázoló minta a Yotsuki klán jelképe volt.
Maga a levél szövege sem volt bőbeszédű. 
"A titkos tekercset elrejtettem a megjelölt helyen. A kulcs a kezedben. Ezzel a kezünkben senki nem állíthat meg minket." 
Vajon mire akar utalni a szöveg? Valami összeesküvés? Nem rémlik a tanulmányaitokból ilyen eset abból az időből. Na és a tekercs? Vajon még mindig elrejtve várja, hogy rábukkanjon valaki? Mi lehet benne, ami valami terv kulcsfegyvere? 
De ami fontosabb: mit kellene tennetek a levéllel és a térképpel? Ririt nem kell félteni. A lány már a vállad felett olvasott bele a levélbe, s fellelkesülve máris arról csicsereg csábítón, hogy hagynotok kellene a fenébe a leltárt, és felderíteni a helyet, amit a térkép megjelöl, mert az is lehet, hogy a tekercs valami ritka, tiltott technikát tartalmaz, s milyen nagyszerű lenne egy olyat megszerezni és esetleg meg is tanulni. 
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Kumogakure közkönyvtára Empty Re: Kumogakure közkönyvtára

Témanyitás  Usagi Dan Hétf. Feb. 25 2019, 22:21

(NAGYON-NAGYON BOCSÁNAT A KÉSÉSÉRT, ÉS AZ ÖSSZESZEDETLENSÉGÉRT, MOSTANTÓL MEGPRÓBÁLOK JOBBAN ODAFIGYELNI)
 
Miután megkaptunk minden felszerelést, ami szükséges volt munkánkhoz, nyomban neki is álltunk dolgozni. Az első 1-2 óra még lelkesen telt, de hamar elfogyott a lendületünk. Ez érezhető volt az egyre gyakoribb, és egyre hosszabb szünetekben. Hamarosan már reflexből tudtuk mi a teendő, és munkánk egyre inkább monotonná vált. Egyedüli örömeink, a könyvcímek úgy tűnt cserben akartak hagyni minket. Ahogy a napok teltek múltak, úgy nőtt bennünk a vágy valami érdekesre. Kezdeti lelkesedésünk forrása eddigre teljesen kiapadt, így csak a beszélgetéseinkből nyertünk életerőt. A harmadik napon meg is kaptuk a várva-várt izgalmat. Vagy legalább a lehetőséget rá. A könyvből, amit épp leemeltem kicsusszant egy boríték. Reflexszerűen nyúltam utána, majd azon elmélkedve, vajon mit kéne csinálnom vele, kibontottam. A boríték egy levelet tartalmazott, egyik oldalán térképpel, másikon írással. Először a térképet néztem meg. Közben társaim kihasználták az alkalmat, hogy nyújtózkodjanak egyet, ha már feltartom a sort. Sejtésem szerint kumogakure régi térképét láttam, de ezt csak a környező vizek nevei alapján bírtam megállapítani. A falu alakja ma már messze nem úgy nézett ki, mint ezen az ábrán. Egy piros X-et is észrevettem, azaz majd kiszúrta a szemem. Egyre izgatottabb lettem. Vajon valami kincs lehet? Nagy izgalmam közepette észre sem vettem, ahogy Riri megáll a hátam mögött. Mikor elolvastam az írást, alig hittem el. Ez tényleg valami nagy dolog lesz. A levél végén felismertem a Yotsuki klán jelképét, és fájón be kellett ismernem, hogy a jelükön kívül semmit sem tudok róluk. Talán Tatsuma tud valamit… Mire gondolatmenetem végére értem, Riri is elolvasta, amit elakart, és már azt mesélte milyen elveszett tekercsekről hallott már. Valóban, bennem is megnőtt a vágy, hogy feltérképezzem az X-szel jelölt területet, azonban még sok munkán volt hátra… Végül odahívtam Tatsumát is, hogy megvitassuk, mi legyen, mivel én nem tudtam dönteni. A szívem arra hívott, amire Riri is, azaz, hogy hagyjuk itt a munkát a fenébe, és menjünk, ám ugyanakkor, a fejemben tudtam, hogy ez így nem lesz jó. Talán a munka után? de abból még rengeteg van… Az utolsó dolog, amiben reménykedhettem, az Tatsuma higgadtsága volt. Vajon ő mit fog mondani? (Nem tudom lett volna-e rá jogköröm, hogy leírjam ő mit gondol, de mindenféleképp az a legjobb, ha te írod meg.)
Usagi Dan
Usagi Dan
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 226
Állóképesség : 125 (D)
Erő : 125 (D)
Gyorsaság : 216 (C)
Ügyesség/Reflex : 150 (C)
Pusztakezes Harc : 110 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 185

Vissza az elejére Go down

Kumogakure közkönyvtára Empty Re: Kumogakure közkönyvtára

Témanyitás  Sai Pént. Márc. 08 2019, 22:54


//Ugyan! Mindenbe bele kell rázódni. Nekem is pl a mesélésbe újra. De ügyesek leszünk :3 Bár én nem éreztem a posztjaid összeszedetlennek, késés meg, mivel nincs határidő megszabva, meddig írj, késés sincs Very Happy Különben is a RL mindig fontosabb.

Amúgy az njk társaid nyugodtan irányíthatod akár, inkább hozzád tartoznak, csak használom őket én is a mesében.  //


Riri egyértelműen kincsvadászatot szeretett volna, te hezitáltál a kötelességek és a lehetőségek között - azaz harcolt egymással az eszed és a szíved -, ezért, hogy egyfajta döntés szülessen, mindketten Tatsumára pillantottatok.
A fiú nem hazudtolta meg magát. Arcáról semmit nem lehetett leolvasni. Azt se tudtátok volna megmondani, lázba hozta-e az egész história, vagy egyáltalán nem érdekli az egész. 
- Jelenteni kellene a senseinek - mondta végül. Javaslata végtelenül jogosnak és logikusnak tetszett, Riri mégis elégedetlenül toppantott, még a nyelvével is csettintett rosszallóan, míg a benned mocorgó menni akarás is csalódottnak érezte magát a válasz hallatán. 
- Ugyan már! A senseit tuti nem érdekelné! Amúgy is az egész falu azzal van elfoglalva, hogy újjá építsenek mindent, ami a háborúban elpusztult. Senki nem foglalkozna ezzel a kincskereséssel. Csak félretennék, s ugyanígy végezné, mint itt, a könyvtárban. Elkallódna és elfelejtenék. De ha tényleg létezik a tekercs és megtaláljuk, azzal kitüntetjük magunk téve a faluért is vele. 
- Feltéve, hogy létezik a tekercs és még mindig ott van. De kötve hiszem, hogy megdicsérnének, amiért elhagytuk a feladatunk szó nélkül - feleli közömbösen Tatsuma. 
Ririn látszott, hogy majd kipukkad, annyira mérges, amiért a harmadik társatok ennyire illúziórombolóan két lábbal a földön jár, s most rád pillant, hogy tőled várjon támogatást. 

//Nem akarok helyetted dönteni, így nem vittem tovább a kérdéskört.//
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Kumogakure közkönyvtára Empty Re: Kumogakure közkönyvtára

Témanyitás  Usagi Dan Kedd Júl. 09 2019, 14:35

Tatsuma gondolkodása volt az amire alapozni terveztem döntésem ,de mégis… Hiába hallottam egyértelmű feltevését, nem tudtam letenni a kincskeresés gondolatát. Ahogy a két erő – az ész és a szív – küzdött bennem, egyre jobban rámtört az unottság érzése. Riri nógatása sem segített a helyes döntés meghozásában.
- Mondd Tatsuma! Ha mégis elmennénk, mit tennél. – kérdeztem, de már is tudtam a választ.
- Természetesen, jelenteném. – Válaszolta habozás nélkül.
Nagyon csalódottnak éreztem magam… sőt, mérges is lettem társunkra, ám a szívemben tudtam nagyon jól, hogy helyesen válaszolt.
- De akkor sem adhatjuk oda csak úgy a senseinek! – Szólt Riri, a teljes kétségbeesés szélén állva – Sosem lesz még egy ilyen lehetőségünk!
Sajnos Riri nyert. Hirtelen felindulásból és az unalomból való kitörés vágyából döntöttem. Ám tudtam, hogy óvatosnak kell lennem, Tatsuma nem tudhatja meg mire gondolok.
- Higgadj le Riri, biztosan nem olyan fontos – mondtam, és lopva Tatsuma arcát figyeltem. Ezt fölöslegesen tettem, hiszen az ő arcából én ugyan rá nem jövök semmire – Akárhogy is, én most elmegyek a wc-re, ha már úgy is tartunk egy kis szünetet – és reakciójukra nem várva elviharzottam. Szerencsére idefelé jövet láttam egy szép nagy toalett kiírást, így tudtam hova tartok. Amint beértem egy kis cetlit vettem elő, amire a következőt írtam:


Riri, ma este a pakolás után megkeressük a tekercs helyét. Semmi mást nem csinálunk most, mivel sötét lesz és amúgy is, ki tudja mi van a helyén? Holnapra pedig szerezz magadnak valakit, aki felveszi az alakodat egy órára, és írogat majd helyetted. Én is így fogok tenni. A többit majd megbeszéljük személyesen.

Találkozási hely: A Ninja akadémia utcája
Idő: 20:00 (kb. 1 órád lesz, ha szokásosan 7-kor engednek el.)

Miután leírtam, összehajtogattam és elrejtettem a farzsebembe, majd visszatértem a többiekhez, a pincébe. Mikor beléptem, Riri épp Tatsumát győzködte, ám ahogy arra számítottam, a fiút még csak megrendíteni sem sikerült. Elmosolyodtam, de erőt vettem magamon és komoly arccal a lányhoz léptem.
- Inkább ne foglalkozz vele, biztosan nem egy nagy ügy ha csak így, itt ragadhatott a könyvtárban – kezdtem, miközben a könyvhöz és a mellette heverő borítékhoz léptem.
- Mi az, hogy ne foglalkozzak vele? Mi van, ha tévednek? Vagy ha tényleg csak elkallódott, vagy ha… - folytatta volna, de leintettem.
- Ez akkor sem indok, hogy elhagyd a munkád, Riri! – szólalt meg szigorúan társunk -és máris folytatták a győzködést.
Ezt kihasználva, gyorsan elővettem a cetlit, és a borítékba csúsztattam. Ezután elrejtettem egy másik zsebemben a levelet, majd a vitatkozók felé fordultam.
- Figyeljetek! Ez a mi hatáskörünkön kívül esik. A legjobb, ha simán visszarakjuk a könyvbe. – mondtam, majd színpadias mozdulatokkal a könyv első oldalára tettem a borítékot.
Egy dologban voltam biztos: Riri, ha látja hol a boríték és nincs meggyőzve tévedéséről, saját kézbe fogja venni a dolgokat, és megkapja majd az üzenetem. Mondandómra Tatsuma helyeslően bólintott, Ririn pedig pontosan azt láttam, amit akartam: dacot és elhatározást. Elfojtottam egy újabb mosolyt majd, visszatértem a munkához.
- Gyerünk emberek, folytassuk a feladatunk! – mondtam és bíztam benne, hogy előkészületeim nem lesznek hiábavalók.



(Remélem nem lettem túlzottan önálló, ha mégis, bocsánat érte...:-/)
Usagi Dan
Usagi Dan
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 226
Állóképesség : 125 (D)
Erő : 125 (D)
Gyorsaság : 216 (C)
Ügyesség/Reflex : 150 (C)
Pusztakezes Harc : 110 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 185

Vissza az elejére Go down

Kumogakure közkönyvtára Empty Re: Kumogakure közkönyvtára

Témanyitás  Sai Szomb. Aug. 03 2019, 02:19


//Elnézést a hosszas várakozásért, összejöttek a dolgok, nyaralás miegyéb ˇˇ' Elvileg most már nyugodtabb lesz az élet, és leszek rendesebben.//

Két csapattársad éles ellentétben álló hozzáállása a rejtélyhez arra ösztökélt téged, hogy taktikusabb légy. Mímelt érdektelenséged és munkát szorgalmazó magatartásod láthatóan - már amennyire bármi látszik rajta - megnyugtatta Tatsumát. Ririt meg kellően felpaprikázta ahhoz, hogy hatásosan dúljon-fúljon, míg nem nyílt lehetősége kilopni a borítékot a könyvből. Addigra legalább valamennyit le is higgadt, így nem követte el azt a hibát, hogy láthatóbban megváltozzon a hangulata: látható durcássága így is elmúlt, de nem lett totál izgatott, még ha valószínűleg így is érezte magát, mert közben mérges volt csipetnyit rád is, hogy így átejtetted, még ha be is látta, hogy Tatsuma miatt szükséges volt a csel. 
A nap további része nyugalmasan unalmas munkával telt. Ez mondjuk lehet, kissé gyanúsnak hatott Tatsuma számára, de nem tudni, hogy elkönyvelt-e abból bármit is, hogy Riri felhagyott a kincskeresésre bujtással. Hiheti azt is, hogy a lány elfogadta a vereségét a kérdésben, de azt is, hogy magánakcióba kezd, s azért olyan csendesen elfogadó. Olyan szempontból viszont legalább hálás lehetsz a lánynak, hogy pillantásokkal nem tette egyértelművé, hogy cinkostársak vagytok. 
Végül elérkezett a nap vége. A sensei megjelent, és hazaküldött benneteket. Tatsuma szót sem ejtett neki a talált levélről, ti pedig főképp nem tettetek említést róla. 
Miután elváltatok, te a dolgodra indultál, hogy előkészülj a kalandra, majd a levélben megadottak szerinti helyen és időben felbukkantál. Riri már ott várt rád, bár nem tűnt úgy, hogy régóta teszi ezt - bizonyára úgy gondolta, feltűnő lenne, és vagy bírt magával, vagy "futott" pár kört. Mert ugyan az utcákon már nincsenek olyan sokan, de azért még mocorog a falu bőven, nincs olyan késő. Ellenben két genin lehet feltűnő, ha sokat ácsorognak egy helyben - bár nemetekre való tekintettel talán azt is gondolhatják egyesek, hogy a kamasz szerelem rejtelmeibe láthatnak bele egy pár pillantás erejéig.


//a következő poszt mehet Kumogakure utcáira. Itt részletezd, hogy állnátok hozzá ahhoz, hogy rájöjjetek, merre van a helyszín pontosan. Ha szükséged van rá, akkor természetesen az egyikőtök ki tudta csempészni a borítékban a térképet és a levelet a könyvtárból, és az nálatok lehet kiindulópontként - a posztban részletezd azokat az információkat is, amire szerinted szükséged van a továbbhaladáshoz, és aszerint (is) fogok adni támpontokat a következő posztban. //
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Kumogakure közkönyvtára Empty Re: Kumogakure közkönyvtára

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.