A Gundan hősei (verseny 08|11)

+16
Daizo Tensei
Unazaki Ashura
Hatake Kakashi(Inaktív)
Unazaki Hitomi
Itou Ooku
Naozumi Yamashita
Sanagi Natsu
Hyuuga Shakaku
Katsumi Mao
Matosho Satoshi
Hisao
Shintaro Yun
Kanmiru
Huramino Saito
Sai
Shikaku
20 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

A Gundan hősei (verseny 08|11) Empty A Gundan hősei (verseny 08|11)

Témanyitás  Shikaku Szomb. Júl. 02 2011, 14:47

A Gundan hősei


A Gundan világa már, akárhogyan is nézünk rá, négy éve lüktet a maga ütemében, és a Gundan már kilenc évet haladt a Naruto történetének világában előre. Igaz a mi történeteink talán nem olyan kiforrottak, talán darabosak, de egy biztos, tele vagyunk olyanokkal, akik felbukkanásukkal és rövid vagy csak vissza-visszatérő szereplésükkel, esetleg tényleges, folyamatos úttaposásukkal alakítják ezt a világot.

Legyen az tényleges történelemformálás, vagy olyan dolgok megtétele, ami csak egy kis társaságot befolyásol, vagy egy eddig nem "használt" környezetnek, nem játszott csoportnak ad életet, azokat a karaktereket várjuk a nevezésre, akik keresztülvitték magukat és megteremtették az útjukat a mesélők akadékoskodásán, lenyűgöztek minket azzal, hogyan egy alig leinformálható részletből élőt és egészet írtak és alkottak, avagy a játékukkal teremtettek meg valamit amitől ez a világ, a Gundan, élőbbé vált, és sajátos kis részleteket, színfoltokat kapott.


Nevezéseket várok tehát mindenkitől, aki úgy érzi ő maga, vagy valaki más a karakterével alkotott valamit:
- aminek a gundan történelemkönyvében biztosan szerepelnie kell, a világra hat, és más, új karaktereket is motiválhat létrehozhat, vagy akár már létre is hozott;
- ami egy szinte teljesen ismeretlen részletét a Naruto világának kitölti információval (hiszen annyi-annyi országról és helyről csak pár mondatnyi információnk van) ezzel képet és lehetőségeket adva másoknak és a staffnak a kibontakozásra és az alkotásra;
- ami egy olyan sajátos kis környezetet/helyet/csoportot teremt meg, ami, habár nem feltétlenül eget rengető és nem kiemelkedően Narutot avagy Gundant fémjelző részlet, a világba csempész egy kis fűszert, egy újabb színt, amitől az csak érdekesebb lehet, és ami engedi a játékosokat, akik belecsöppenhetnek, belecsöppenni ebbe a sajátos kis körbe...

A nevezések során kérjük vegyétek figyelembe és alkalmazzátok:
- ez most egy olyan szavazás, ahol a már egy ideje létező karakterekről van szó
- nem azt keressük, hogy ki hatott már másokra, ki a tekintélyesebb a fent sorolt témákban, hanem azokat, akik a legélvezetesebb és élhetőbb környezetet teremtették meg a maguk kategóriájában (legyen az világ- vagy csak családi méretű)
- a nevezés során a nevezettek nevei mellett mindenképpen szerepeltessétek, miért is nevezitek az illetőt, legyen az indoklás, avagy linkek beszúrása, várjuk azt, amivel tényeket állítotok az alkotó tevékenysége mögé, hogy meggyőzzétek a szavazókat arról, miért lenne jó, ha ezekbe a megalkotott világokba akarnának csöppenni
- MIND A HÁROM felsorolt kategóriában lesz nyertes, amennyiben ti a szavazás során úgy ítéltek, a nyereményeik pedig igen hasznos lehetőségek lesznek, amik segítenek nekik tovább alakítani ezeket a részleteket és talán embert-karaktert nyerhetnek vele, hogy az alkotott környezetek tényleg életre kapjanak.


A mókán és a közösségi jellegen kívül viszont van cél is a verseny mögött: az, hogy megmutassa az új játékosoknak mennyi mindent alkottunk idáig, és mennyi helyre és mennyi országméretűtől a családi méretű környezetbe lehet belecsöppenni, mennyire lehet ránk támaszkodni az új karrakterek megalkotásánál,mert lássuk be, sokaknak nehéz valami újat alkotniuk mindenden karakter megalkotásánál, és lássuk be, milyen jó és büszkeséget növelő dolog az nekünk is, ha a saját alkotásainkba, a saját játékosaink által kijátszott és megalkotott környezetekbe akar valaki csatlakozni, és találja azt inspirálónak.

Ezekkel a szavakkal indítanám el az első versenyt, és remélem sok lelkes írást és ajánlót kapunk a folyton agyaló és törekvő jtékosainktól ezúttal is, hogy aztán ez a sok infó valamikor kikerüljön a hirdetéseinkbe, az újonnan regisztráltjaink és a lehetséges játékosaink szemei elé...
Gambattebayo!


A hozzászólást Nara Shikaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 05 2011, 14:33-kor.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

A Gundan hősei (verseny 08|11) Empty Re: A Gundan hősei (verseny 08|11)

Témanyitás  Sai Szer. Júl. 06 2011, 00:31

Nos, akkor kezdeném én, ha már senki nem mer ide írni, pedig nyugodtan lehetne (hiszen nem olvashatok mindent, így sok mindenről nem is tudok).

Akiket kiemelnék:
- Hana Fujishima - a kis összeesküvés-cselszövés-balhékabarása miatt, amit Hoppou Takumi no Satoban vitt véghez. A pontos részleteket nem ismerem, de az ő fegyverhez kapcsolódó terve késztette arra a másik jelöltemet, hoyg előlépjen a ninjatörténelem színpadára. //nem tudom ám, mennyire részletezzem, ha jobban szeretnéd, Shi-sama, akkor szólj, megteszem Very Happy//

A második, már emlegetett illető:
- Seimitsu Kazuya - aki úgy döntött, nem követi senseiét, hanem ssaját útjára lép, és értesítette Hana terveiről a többi nemzetet, valamint a Kagekat is, akik épp a chuuninvizsga idején tartottak Kage-találkozót.

- Nigori Soyakusha - bár egy ideje nem aktív, de Nesumika ötlete nekem tetszik. Nesumika egy hely, és közelebbről meg lehet vele ismerkedni Szél Országában. Jó lenne, ha élettel is meg lehetne tölteni néha, mint egyfajta JK-JK találkahely.

//Szándékosan nem törődtem vele, hogy staff karakter-e vagy sem, nekem ezek tetszettek, amikről tudomásom van, de csak nagyon kis részét ismerem az eseményeknek itt, a fórumon, de gondoltam, ideje valakinek elkezdeni :3//
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

A Gundan hősei (verseny 08|11) Empty Re: A Gundan hősei (verseny 08|11)

Témanyitás  Huramino Saito Hétf. Júl. 18 2011, 18:22

Nos akkor ezennel szeretném jelölni magamat, azaz Huramino Saitot.

Egy olyan világot, élő csoportot sikerült létrehoznunk Karinal, a mesélőmmel, mellyel nem sokan fáradoznának. Igaz szinte mindenkinek van egy vagy több állatfaja amivel szerződése van, azonban mi létrehoztuk a menyétek faluját, melyet olyan szinten kidolgoztunk, mely talán kicsit (de tényleg csak egy kicsit) felül múlja az animeból már jól ismert békák faját és élőhelyüket. Az én választott fajom a menyétek, mely olyan szinten ki lett dolgozva (maga a falujuk is) melyekre nem veszik sokan a fáradtásot, és kalandjaim sokaságából az is kiderült, hogy a menyétek falujának vezetője a "Vén bölcs" egy spirituális lélek, melynek hatalma áthidalja az élők és a holtak közötti szakadékot is.
Minden egyes játékos megtalálhatja a menyétek között a magának tetsző személyiséget, teljesen a szadista családanya menyéttől, a mások után leskelődő, állandóan szerelmes menyétlányig.
Ezzel a kidolgozott világgal, a Fumiyuubo erdőséggel és több mint 102, általunk írt posttal szeretnék nevezni.
Maga a hely elérhetetlen, csakis azok léphetnek kapcsolatba a menyétek fajával, aki szoros kapcsolatban áll Temarival, vagy immáron Saitoval.
Helyszín: További nemzetek->Fák országa->Fumiyuubo erdőség
Huramino Saito
Huramino Saito
Játékos

Tartózkodási hely : Az álom és a valóság határán, hol az édes rémálmok valóra válnak egy lány képében


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 511

Vissza az elejére Go down

A Gundan hősei (verseny 08|11) Empty Re: A Gundan hősei (verseny 08|11)

Témanyitás  Kanmiru Csüt. Júl. 21 2011, 02:54

Én is megszólalok, de csak mert konvencionálisan gondolkodom, azaz vannak valamik, amiket nem vélek elfelejthetőnek venni, mert már az oldal részei és talán adottnak vesszük őket, valaki alkotta őket, nekünk is.

A Ryu-k - nem mintha kifejezetten egy játékost lehetett volna említeni ezügyben, de Namigakure a Gundan talán egyetlen teljesen, gyökeresen saját alkotása. Egy ország, ami sok vakmerő és erős ninja munkájának eredménye volt anno, most viszont szinte szellemjárta, ami a játékosait illeti. Sajnálom, hogy a legjobb és legkitartóbb maga akarta a karaktere végét látni.

Ashura - avagy a pimp, a nagy felhajtó, ésatöbbi, aki minden meghirdetett alkalommal az Unazaki klán malmára hajt egy rakás játékost, akik minduntalan lekopnak, körülbelül egy-egy kivétellel. A staffként is működő user eléggé komoly dolgokat hajtott már a birtokába de aligha tudja egyedül formában tartani. Kellene, erősen kellene az ambíciózus játékos a klán és szervezet potenciáljának kihasználásához.

Soya - igen, én is akartam bebökni a nevet, de csak mert senki, és itt komolyan sajnálkozom, senki sem akart tervezni és használni nüansznyi kis helyeket, ahol egymást verhetik és bulizhatják, ahol kis klikkekben tervezgethetnek, ahol a szünetek is életre kelnek a nagy vagy éppen befulladt történetek között. Valaki cáfoljon meg legyetek szivesek...

_________________
Előtörténet - Adatlap - Bővítmény - Saját Jutsuk
A Gundan hősei (verseny 08|11) Fukurou_village
Kanmiru
Kanmiru
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándorló szerzetes ninja
Chakraszint: 310

Vissza az elejére Go down

A Gundan hősei (verseny 08|11) Empty Re: A Gundan hősei (verseny 08|11)

Témanyitás  Shintaro Yun Csüt. Júl. 21 2011, 08:53

Akkor én is jelölnék egy embert... sokat filóztam, hogy egyáltalán jelöljek-e valakit, mivel a versenykiírásban leírt kategóriákat nem teljesen tudom körbehatárolni, de hajrá, megpróbálom Smile

a jelöltem egy olyan karakter
"akinek a gundan történelemkönyvében biztosan szerepelnie kell, a világra hat, és más, új karaktereket is motiválhat létrehozhat, vagy akár már létre is hozott"...

Hamacho Yoshitaro

A kezdetek kezdetétől figyelemmel kísérem a karaktert, köszönhetően, hogy én voltam sokáig a mesélője. A játékstílusban való fejlődést is megjegyezném itt, hisz kezdetben nagyon sok hibája volt, mind nyelvtani, mind fogalmazásbeli, de mostanra már abszolút eltűntek ezek szerintem... emlékszem, régen az 5 soros minimum poszt-hosszos szabályt is alig sikerült betartatni az emberekkel Smile (jaaaj, de rééééégen volt)

De, akkor hogy miért is neveztem? Mert a karakter a szinte végig folyamatos státuszának hála minden nagyobb kalandban benne volt. a Chuunin vizsga Konohában volt a kezdet, ahol falvédőnek az óriáskígyók ellen állt helyt, ezzel kivívva a konohaiak tiszteletét. Ezután a kedélyek lenyugodtak ugyan, de a sok jk-jk játék után sikeresen elfogta az Akatsuki melyet hősiesen viselt, és a szabadulása után rögtön belevetette magát a Fegyverkészítők szövetségébe, ahol most Hanával, párjával kellett megküzdenie.

No, dióhéjban összeszedtem, de biztosan kifelejtettem valamit (pl. nem rémlik, hogy az Uchiha vs Konoha kalandban benne lett volna, de nem is várhatjuk el, mivel Kumoi karakterről beszélünk). Mindenesetre, szerintem az aktív játéka szép iránymutatást nyújthat mindenkinek, aki inspirációt keres.

Remélem, egyetértek velem Smile

Shintaro Yun
Shintaro Yun
Játékos

Tartózkodási hely : Middle of Nowhere


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 998

Vissza az elejére Go down

A Gundan hősei (verseny 08|11) Empty Re: A Gundan hősei (verseny 08|11)

Témanyitás  Hisao Hétf. Júl. 25 2011, 15:42

Nos, sziasztok. tudom hogy inaktív vagyok egy jó ideje, de már chaten jeleztem, hogy szeretnék visszatérni a munka mellett, ősztől meg teljesen.Very Happy Most akadtam csak rá erre a kiírásra és nagyon megtetszett az ötlet. Szerintem az én karakterem az egyik legrégebbi a Gundan történetében, aki a Genin vizsgától jutott el oda ahol most van, vagyis majdnem a csúcsig. Kicsit összefoglalnám a kiemelkedő tetteit, amiből már jó pár a feledésbe merült sajnos a sok költözés és inaktivitás miatt.

- Geninként egy A szintű küldetés hajtott végre csapatával, ahol egy veszélyes Raiton használó elől sikerült elmenekülnie és kézbesítenie egy tekercset, amiben fontos üzenet volt az akkori Mizukagénak.

- Már 12 évesen elsajátította az elsődleges elemét és több genjutsukat is.

- A chuunin vizsgán simán átment az első két fordulón, a harmadik előválogatóján esett ki. Viszont egy héttel később, egy rejtélyes férfit állított meg egymaga, aki Jounin szinten volt és mint kiderült egy Hang falusi kém volt. Ezért példátlan módon megkapta a Chuunin rangot a Sandaime Hokagétól személyesen.

-Konoha (első) ostrománál az arénában állt helyt Hatake Kakashi és mások oldalán harcolva, miután kiédte Kabuto Genjutsuját. Hála föld jutsuinak legalább egy tucat hadifoglyot ejtett el, aminek nagy hasznát vette a vallató osztag.

-Később kitanulta a Hien stílust aminek mára ő a legnagyobb mestere és második elemét is mesteri szinte fejlesztette.

-Részt vett az Uchiha Project támadása elleni védekezésben Kumogakuréban, majd pedig a végső ellentámadásban is.

-Egy küldetésén a Hold országának egyik milliárdosának barátságát vívta ki, mikor megtalálta eltűnt lányát és leszámolt az elrablóival is.

-Több bűnüldöző szervezetnek volt alapítója és tagja, melyekben folyamatosan harcolt az alvilág és korrupció ellen. Vándorévei után személyesen a Godaime Hokage hívta vissza a faluba.

-16 évesen kapta meg a Jounin rangot, 18 évesen tette le az Anbu vizsgát, 19 évesen (most) kapitányi rangot kapott.

-Részt vett a Raikage unokaöccsének megmentésében.

-A fű országában, a béketárgyalások egyi vezetője volt, ami mészárlásba torkollott át. Higgadtságával sok embert mentett meg. A falu vezetője végül elfogadta a szövetséget és egy törhetetlen kardot adományozott hősünknek.

-Saját osztagot vitt a Kage gyűlésre, ahol sikeresen megállították Hoshigaki Kisamét, aki egy fiatal küldöncöt ülrdözött.

-Pusztitó saját jutsui miatt gyakran emlegetik Konoha lángoló pengéjének.
Hisao
Hisao
Játékos Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok : 55


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU Taicho + 1 sör
Chakraszint: 1077

Vissza az elejére Go down

A Gundan hősei (verseny 08|11) Empty Re: A Gundan hősei (verseny 08|11)

Témanyitás  Matosho Satoshi Szer. Júl. 27 2011, 16:30

Kedves játékostársak!
Ez már lassan a 3. órája annak, hogy visszatértem az oldalra, de hogy lássátok lelkesedésem, pályáznék, Satoshi karakteremmel, aki az oldal legősibb ninjái közé tartozik és kis genin ként kezdve érte el az Anbu szintet. Sokszor feltörték az oldalt meg letörölték meg minden, meg már 4 éve volt, de a főbb pillanatokat felidézve megpróbálom bemutatni karakterem rövidke történetét.

Már kis genin ként is nagyon tehetségesnek mutatkozott mikor csapattársaival (köztük Yoh-val) egy rendkívül nehéz küldetést teljesített. További tanulmányai során inkább a közelharcra és a támadó jellegű jutsukra kezdett koncentrálni, mestere mindig örömmel tanította neki az újabb taijutsukat, amiknek később még nagyobb hasznát vette mikor megismerte (fúúú a nevére már nem emlékszem valami Yuriki vagy ilyesmi) görényét, aki továbbiakban mindenhová elkísérte. A következő hónapban egy véletlen folytán rátalált Sussano kardjára (egy pályázaton elért 2. helyezés miatt asszem) amitől ezután teljesen megváltozott az élete. Egy ilyen bleach fílinges szörny akart kitörni belőle, bár ennek a stájlisztje valószínűleg nem ítélte el a melegeket... Ekkora a chunnin vizsga nem volt már kihívás csapatának, mind a 3 fordulót teljesítette. Ám életét nem könnyítette meg a magasabb rang, még több küldetés még nehezebb feladatok. Már alig várta, hogy végrehajtsa az első chunnin feladatát ami, egy bonyolult D rangú "munka". Nem más mint egy macskát leszedni a fáról!!! (akkoriban nagyon szellemes mesélők voltak Very Happy) Pár hasonló bevetés után úgy döntött, hogy őt nem ezért képezték ki és először magányosan majd saját szervezetet alkotva üldözte az elveszett ninjákat. Sok elvetemült bűnöző, csaló, bandita elfogása köszönhető csapatának. Kitűnő eredményei hallatára kinevezték jouninnak és azonnal beállították az Anbu-ba. Emiatt több időt töltött Konohában, több időt fordított családjára, amely ekkora egész nagy hírnévnek örvendhetett. Ám ez a klán nem sokáig virágzott.
Szerelmes lett, ám ezt mindig is titkolta, csak görénye meg 2 csapattársa sejthette igazi érzelmeit. Hamarosan kapitánnyá nevezték ki, így nem jutott sok ideje a kapcsolatai ápolására.


Kb ennyire emlékszem, próbáltam mindent összeszedni. Remélem az írásom még mindig olvasható Very Happy
mást sajnos nem tudok ajánlani mert nem nagyon emlékszem.
Matosho Satoshi
Matosho Satoshi


Adatlap
Szint: A
Rang: ANBU Taicho
Chakraszint: 655

Vissza az elejére Go down

A Gundan hősei (verseny 08|11) Empty Re: A Gundan hősei (verseny 08|11)

Témanyitás  Shikaku Hétf. Aug. 01 2011, 19:22


Ahogyan olvashattátok is, a nevezések között válogatott kliensek vannak, akiket a társaik (vagy ők maguk! egoisták...) magasztalnak odáig, hogy a történetük megjelenjen a nagy porondon. Más sincs hátra tehát, mint előre! Savazzunk... akarom mondani szavazzunk!


A szavazás során kérem a szavazókat, hogy nevezzék meg az(oka)t aki(ke)t érdemesek tartanak a meghirdetett díjak elfogadására. Görgessetek kicsit fejlebb, fussátok át miért is megy a küzdelem, és azzal a fejetekben maximum három nevet adhattok meg a válaszotokban. A szavazás során nyugodtan érvelhettek is, és megpróbálhatjátok meggyőzni a többieket is, illetve ha valakit nem tartotok megfelelőnek nyugodtan le is szavazhatjátok (ha leszavaztok, szavazni már nem szavazhattok a kategóriában).



Hajime!
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

A Gundan hősei (verseny 08|11) Empty Re: A Gundan hősei (verseny 08|11)

Témanyitás  Katsumi Mao Hétf. Aug. 01 2011, 21:14

Hát akkor veszem a bátorságot és szavazok elsőként, hogy megmutassam a többieknek, nem harapják le a fejünket ha véletlen nem a célszemélyre szavazunk Very Happy (vagy mégis? Shocked )

Tehát akkor a három személy akire szavazok:

1.:Hana (Fukushima) Fujishima
2.:Hamacho Yoshitaro
3.:Unazaki Ashura

Indoklást is adnék, hogy miért rájuk szavaztam. Egyrészt mert most is kunait szorítanak a nyakamhoz másrészt pedig Hana, Fukushimához hasonlóan, gigantikus pusztítást vitt végbe, hogy elérje céljait melyek még ismeretlenek számunkra. Talán a kedvese Yoshintaro megölése miatt, vagy egy falu elpusztítása miatt, vagy talán Jutsetsu gonoszsága miatt hajta magát? Hát majd csak megtudjuk Smile

Ami Yoshit illeti, már majdhogynem ő Kumogakure védőszentje, meg az egész világé és próbálja kordában tartani Hanát több kevesebb sikerrel. Eme fiúcska is sok mindent vitt végbe és remélem, hogy még többet láthatunk majd tőle és nem dobja fel a talpát amikor legközelebb meglátja Hanát Very Happy (Hmmm ez még rímelt is bounce )

Végül Ashura. Nagyon tisztelem azért amit végbevitt, mind az Unazaki klánnal kapcsolatban, mind egyéni szálon. Nemhiába a kistesó Kibushára ütött. Vagy talán Ashura az idősebb? x)
Katsumi Mao
Katsumi Mao
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Tartózkodási hely : Tűz országa


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 162

Vissza az elejére Go down

A Gundan hősei (verseny 08|11) Empty Re: A Gundan hősei (verseny 08|11)

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Hétf. Aug. 01 2011, 21:26

Alééé~jandró, alééjandró... allalalalaaaa. (Döh, józan vagyok >.< mégis hová gondolsz te.)
Szóvalakkornicsak.

1. Ashu (Unazaki Ashura)
2. Saito (Huramino Saito)
3. Yoshi (Hamacho Yoshitaro)

Sorrend nincs, ABC-be raktalak titeket becenév alapján. Razz Hát ok az van, de most minek fényezzelek titeket, mi? Very Happy Úgyis dagadni fog majd az egótok XD Razz (Ne is próbáld meg tagadni, Ashuu~, és te se, Yoshi Very Happy) Chuuu~. Drukkolok, babákák.
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

A Gundan hősei (verseny 08|11) Empty Re: A Gundan hősei (verseny 08|11)

Témanyitás  Sanagi Natsu Hétf. Aug. 01 2011, 21:45

Végignéztem a jelölteket és természetesen voltak páran akik meggyőztek. Függönyt fel íme azok akik szavazatomat élvezik Very Happy.

1. Asaya Yoh
2. Hamacho Yoshitaro
3. Huramino Saito

Hajrá srácok mindent bele! ^^
Sanagi Natsu
Sanagi Natsu
Játékos

Tartózkodási hely : Buried in the sand


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 140

Vissza az elejére Go down

A Gundan hősei (verseny 08|11) Empty Re: A Gundan hősei (verseny 08|11)

Témanyitás  Naozumi Yamashita Kedd Aug. 02 2011, 17:26

Bármily furcsa is legyen, én az eggyel fölém postolóval értek egyet Smile Különösen az a három egyén fogott meg, akikre Sanagi-kun is szavazott, de azért a rend kedvéért leírom:

1. Huramino Saito;
2. Asaya Yoh;
3. Hamacho Yoshitaro;

A sorrendet véletlenszerűen változtattam meg, csakhogy ne legyen teljesen olyan mint Natsu-é Very Happy A három szavazattomnak (vagyis akikre szavazok) meg szorítok Smile
Naozumi Yamashita
Naozumi Yamashita
Játékos

Tartózkodási hely : Somewhere in Nevada...


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 165

Vissza az elejére Go down

A Gundan hősei (verseny 08|11) Empty Re: A Gundan hősei (verseny 08|11)

Témanyitás  Itou Ooku Szer. Aug. 03 2011, 15:19

Szerény személyem a Saitostésztára, a Yoshipudingra és az Ashurakoktélra szavaz, csak hogy teljes legyen a menü.


A hozzászólást Itou Ooku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 03 2011, 15:19-kor.
Itou Ooku
Itou Ooku
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 150

Vissza az elejére Go down

A Gundan hősei (verseny 08|11) Empty Re: A Gundan hősei (verseny 08|11)

Témanyitás  Unazaki Hitomi Szer. Aug. 03 2011, 15:19

Jók a jelöltek. Tényleg. Nem mondom, hogy nehéz volt választani, mert én nagyjából már tudtam az elején is, kik érdemlik meg egyáltalán a jelölést, of course kapott is mindenki, akire gondoltam. Végül úgy döntöttem, a kategóriákhoz nem fogok ragaszkodni, illetve nem is igyekszem változatos listát felmutatni. Hiába, aki tud, az tud. Smile

1. Hamacho Yoshitaro
Jelenleg ő az egyik legjobb játékos az oldalon. Emlékszem, hogy kezdte, azt hittem, ő is csak álmodozik a nagyvilágba, nem lesz belőle kage, aztán lassan kezdett meggyőzni. Egy hosszabb szünet után visszatértem és azzal fogadott, már übermegatáp ninjája van, ráadásul magánélettel, tehát igazi játékos, sokoldalú. Továbbá el kell mondanom, hogy azon kevesek közé tartozik, akiknek meg vagyok elégedve a postjai hosszúságával, minőségével. Már ha szabad ezt mondanom. Nem azért, mert bárkitől elvárom, hogy hosszan írjon, röviden is lehet tartalmasat alkotni - de ennyi éves játék után szerintem illik adni a külalakra is, szerintem sokkal jobban mutat ötven hosszabb post, mint százötven egybekezdéses. Szóval Yoshi, szeretlek. Razz
2. Huramino Saito
Hogy vegye valami hasznomat is. Itt nem igazán a karaktert, inkább a usert szeretném előnyhöz juttatni. Ha úgy tetszik, ő lehetne a harmadik kategória győztese, ő az a bizonyos "fűszer" a fórum életében. A játéka még tud hova fejlődni, de fog is, ebben biztos vagyok. Megérdemli a löketet, ami ezzel az elismeréssel járna. Smile
3. Unazaki Ashura
A kategóriákat elnézve mind Yoshi, mind Ashu beleférnének az első kettőbe, ezért bátran szavazok mindkettejükre, nem fognak kilógni sehonnan sem. Ashura az ősjátékos maga, meg még jóképű is. Razz Még ha el is tűnik, ha le is ragad a játékaival, olyan jól lehet hivatkozni rá, ha csak az Unazaki név felmerül! Személyesen érintett lévén úgy gondolom, szemtelenség lenne nem rá szavazni. Így persze kevésbé izgalmas a szavazás, de majd ha a sok nagyképű, nagynevű díjat kap és végre visszafogják magukat a szavazásokról, viccesebbek lesznek a versenyek, ugye? Very Happy
Szóval vigyék csak el azokat a díjakat. (Aztán eresszük őket egymásnak utolsó vérig, a győztest meg együttes erővel likvidálhatja a csőcselék. Razz)

Különdíjazottaim is vannak, mert meg kell említeni őket.
Asaya Yoh, mert nagyon tetszik, amit eddig csinált, nem a táperkedésre, inkább a játék színesítésére gondolok. Remélem, visszatérsz közénk és a következő versenyen még több szavazatot bezsebelsz, méltán. Smile
Nigori Soyakusha, Nesumikáért. Anno meséltem neki és nagyon élveztem. Játékosnak is remek és az ötlet maga is kiváló, amit magával hozott. Jó, hogy kapott jelölést. ^^

Most így hirtelen ennyi, de remélem, gyorsan fognak peregni a versenyek és sok-sok remek játékost ismerünk el ezúton is. ^^
Pusszanat. ^^

Az edit során kijavítottam a fatális hibát, mely szerint Ashura csak áthúzva jóképű. Ashura nagyon jóképű, szeretném, ha ezt mindenki tudomásul venné. Különben leharapja a fejem. Köszönöm. :3 Nééézd! Bohóc! *-* -> clown


A hozzászólást Unazaki Hitomi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 03 2011, 23:23-kor.
Unazaki Hitomi
Unazaki Hitomi
Játékos

Specializálódás : Terrible, everytime ^.^

Tartózkodási hely : In Hell, like a prayer


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett Ninja
Chakraszint: 700

Vissza az elejére Go down

A Gundan hősei (verseny 08|11) Empty Re: A Gundan hősei (verseny 08|11)

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Szer. Aug. 03 2011, 15:48

staff szavazhat vagy csak savazhat?

Én csak kettő szavazatot adnék le, harmadikat nem szeretnék és nem is tudok.

Ashura és Saito. Ashura nagyon nehéz örökséget kapott amikor a fő Unazaki táper inaktív lett, mégis helyt áll ezért megérdemli a voksomat. Saito karaktere meg tetszik. Eredetibb mint sok Jounin vagy Kage szintű karakter, nyilván ez a mesélőjének érdeme is de elsősorban az övé. A lényeg hogy jár a pont.

Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

A Gundan hősei (verseny 08|11) Empty Re: A Gundan hősei (verseny 08|11)

Témanyitás  Shikaku Szer. Aug. 03 2011, 16:23

Dei: Versenyszabályzat lol!
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

A Gundan hősei (verseny 08|11) Empty Re: A Gundan hősei (verseny 08|11)

Témanyitás  Unazaki Ashura Szer. Aug. 03 2011, 16:26

Óh, nagyon köszönöm a szavazatokat, nem is tudjátok hogy milyen jól esik nekem Smile (na meg az egómnak...xD) Viszont azt nem bocsájtom meg Ai-baba hogy kihúztad a jóképű részt Evil or Very Mad

Én három, azaz 3, alias III jelöltre szavaznék. Egy pár szavas indoklás kíséretében.

Hamacho Yoshitaro: A narancssárga villanás, aki nélkül már nehéz lenne számomra elképzelni ezt a fórumot, elvégre egy tősgyökeres tag, és bár kezdésekor gyakran alig haladta meg az 5 sort a postjaival, most nagyon élvezhető dolgokat rak ide a fórumokba Smile

Hana Fujishima: Szerintem itt a legtöbbünknek nem kell részletezni, hogy miért szavazok rá, egy szorgalmas játékos és mesélő, ráadásul mindkét oldalon nagyon jól teljesít, és én szívesen olvasgatom a postjait.

Huramino Saito: A perverzek perverze, aki bár később jött mint a legtöbb jelölt, mégis egy fontos építőeleme ennek az egész gépezetnek, és a chat néha nem is lenne érdekes nélküle Very Happy
Unazaki Ashura
Unazaki Ashura
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 61

Tartózkodási hely : Nehéz megmondani...


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 820

Vissza az elejére Go down

A Gundan hősei (verseny 08|11) Empty Re: A Gundan hősei (verseny 08|11)

Témanyitás  Daizo Tensei Csüt. Aug. 04 2011, 11:02

Nos, akkor én is leadom a voksomat!

Mivel én is elég régóta jelen vagyok a gundan életében, Asaya Yoh-ra pl emlékszek is régebbről, Hanáról nem is beszélve Razz

Az első számú (és az egyetlen) jelöltem Hana Fujishima! Az összeesküvés elmélete tetszik és már alig várom, hogy megvédhessem Kiri-t, ha egyszer el jön az ideje Razz Olyan kár, hogy a fegyverkészítőknél nem futottunk össze...

Több jelöltem nem lenne. Asaya Yoh-t és Matosho Satoshi-t azért még kiemelném, ugyanis meglátszik, mire jutottak az évek során és szerintem kiérdemelték a megszerzett rangjukat!
Daizo Tensei
Daizo Tensei
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 423

Vissza az elejére Go down

A Gundan hősei (verseny 08|11) Empty Re: A Gundan hősei (verseny 08|11)

Témanyitás  Hamacho Yoshitaro Pént. Aug. 05 2011, 15:15

Jéééééézusom srácok, nagyon szépen köszönöm a szavazataitokat! Imádlak titeket! *.* (L)(L)(L)
ÓÓÓóh, Ai téged meg puszillak! Majd sörözünk még egyszer és meghívlak! xD Very Happy

1. Jelöltem: HANA FUJISHIMA
Ő az én szívem csücske, bár néha a hátam közepére mászik amiatt a fránya Jutsetsu, Megumi miatt, de azért nagyon imádom! Írásának nincsen párja, imádom ezeket a rendezett sorokat x) Sőt...Yoshi-t már el sem tudnám képzelni az én drága virágszálam nélkül Smile Pussz

2. Jelöltem: Huramino Saito
Nagyon jó barátom (sőt a legjobb), de nem ezért írtam be, hanem hatalmas aktívsága, ügyessége és írásekéssége miatt. Arról már nem is beszélek, hogy milyen lenyűgöző kalandon ment keresztül a menyétek falujában és állt helyet! Csak így tovább! Very Happy

3. Jelöltem: Unazaki Ashura
Mivel Kibusha eltűnt, így az egész család baja az ő nyakába zúdul és hősiesen tartja is a "súlyt". Remek post-jai vannak, imádom őket olvasni, főleg ha van benne valami perverz is xD
(Mellesleg kinyírna és a Hyoton-jával agyonfagyasztaná szegény Ren-t, amiért nem rá szavaznék >.<")
Hamacho Yoshitaro
Hamacho Yoshitaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1870
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 360 (B)
Gyorsaság : 1000 (S)
Ügyesség/Reflex : 365 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Specializálódás : Villámmester

Tartózkodási hely : Please, can I get a waffle?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 1863

Vissza az elejére Go down

A Gundan hősei (verseny 08|11) Empty Re: A Gundan hősei (verseny 08|11)

Témanyitás  Shiruba Tsuki Szomb. Aug. 06 2011, 14:08

Az én választásom vagy is jelöltjeim.

Mind hármukban van valami egyedi ami csak rájuk jellemző és más karakterekben nincs meg.

Hamacho Yoshitaro

Huramino Saito

Unazaki Ashura
Shiruba Tsuki
Shiruba Tsuki
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 142

Vissza az elejére Go down

A Gundan hősei (verseny 08|11) Empty Re: A Gundan hősei (verseny 08|11)

Témanyitás  Ayokama Makoto Csüt. Aug. 11 2011, 11:24

Végre eljutottam ebbe a topicba is. ^^ Nos, akkor lássuk csak a jelöltjeimet!
Lehet jobb lett volna, ha inkább Ruival írom a hozzászólást, de most már mindegy. Ő azért mégiscsak régebbi karakterem.

1. jelölt: Hamacho Yoshitaro: Kumogakure szíve és lelke, aki lehetővé tette, hogy az egyik kevésbé ismert fővárost élettel telivé tegye. Ezen kívül nagyban hozzájárult ahhoz, hogy a Villámok országa fellendüljön játékos ügyileg. Remélem még sokáig itt lesz a fórumon, és ugyanilyen lelkesedéssel fog részt venni a játék világában.

2. jelölt: Unazaki Ashura: A legfőbb Unazaki, mást nem is nagyon érdemes mondani. Nehéz dolga van, hiszen egy teljes klánt kell összeszerveznie és egyben tartania. A játékosok nem könnyítik meg a dolgát, de ez nem rettenti el a feladattól. Kibusha után szépen átvette a vezetést, és próbál valami egyedit létrehozni a Naruto Gundan történetében.

3. jelölt: Asaya Yoh: Amióta csak a fórumon játszom, ismerem. Mindig élvezetes volt olvasni a postjait, Satoshiéval együtt. Végigkísértem a folyamatos fejlődését, és nagyon sok alkalommal volt szerencsém játszani is vele. Sőt, az első karakteremmel, Hanával még csapattársak is voltak egy ideig! Nem is szaporítanám tovább a szót, lényeg a lényeg, megérdemli azt a helyet a Gundan történelemkönyvében.

Ezen kívül egy különdíjat is szeretnék kiosztani Saitonak, aki a perverzek perverze és mindig meg tud nevettetni. Legközelebb biztosan helyet fog kapni az első három díjazottam között.
Ayokama Makoto
Ayokama Makoto
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 49

Tartózkodási hely : Takigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1040

Vissza az elejére Go down

A Gundan hősei (verseny 08|11) Empty Re: A Gundan hősei (verseny 08|11)

Témanyitás  Shikaku Vas. Aug. 21 2011, 16:18



A verseny a hajrájába ért, vajon a toronymagasan vezető egyedek viszik sikerre ezt a versenyt, vagy megjelenik pár ember, aki más jelöltnek adná a grált?

A szavazataitokat augusztus végéig várom, a verseny a hó utolsó napján véget ér egy parádés posttal.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

A Gundan hősei (verseny 08|11) Empty Re: A Gundan hősei (verseny 08|11)

Témanyitás  Shikoku Naoki Vas. Aug. 21 2011, 22:56

Indoklás csak rövid lesz, ha nem gond. ^^"

1. Hana Fujishima
Elképesztő, amit a fórumkalandon csinált és csinál azóta is.

2. Huramino Saito
330-as ch szinttel kibulizta, hogy jounin legyen... Tudom, hogy nem ez számít, de akkor is. ^^ Meg egyébként jó játékos. Meg írni is tud. Valamit. Smile

3. Unazaki Ashura
Az örökös próbálkozó, tiszteletreméltó, ahogyan mindig megpróbálja összekaparni a klánját. Igazi vezér.

Uff.
Shikoku Naoki
Shikoku Naoki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 931
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 331 (B)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 600 (A)
Ügyesség/Reflex : 900 (S)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 851

Vissza az elejére Go down

A Gundan hősei (verseny 08|11) Empty Re: A Gundan hősei (verseny 08|11)

Témanyitás  Shikaku Vas. Szept. 04 2011, 14:38






Üdv mindenkinek!

Eljött végre a várva várt pillanat,
ami során megtudjuk, hogy kik azok,
akiket be kell írnunk a történelemkönyveinkbe
és oszlopot emelhetünk falvainkban számunkra,
hogy a jövő nemzedék ninjái lássák példáikat.
A verseny kimenetele szoros volt,
én pedig nem is akarom rossz szájízzel megtölteni
az eredmények után vágyakozó hangulatot,
ezért a nyertesek száma bővül kissé,
meg is látjátok hogyan:


A történelemkönyben

Az első kategóriánk erőteljes nyertese,
a történelemkönyvek utolsó lapjainak
sokszor emlegetett neve,
aki mindenütt felbukkant már,
és még valószínűleg fel is fog sokhelyütt,
köszönhetően természetének,
hazaszeretetének, és a tragikus szerelmének...

Hamacho Yoshitaro


Akit viszont ugyancsak sokat kellett még emlegetni,
és sokat kell még majd emlegetni,
egyrészt pont a saját tettei,
másrészt pont az előző delikvens miatt;
ő a Narancssárga Villanás ellenpólusa,
az önmagával is harcot vívó...

Hana Fujishima


Az említett kettő együttes munkája a világban
építő és romboló,
inspiráló és konspiráló,
hű és áruló.
Két ősi ellenség pártfogoltjai
és mégis szerelmesek,
erősek és mégis rengeteg gyengeségtől szenvednek.
Ez, kérem szépen, a legjobb tulajdonságok halmaza,
amit a szerepjáték kívánhat,
és amit egy ilyen aktívan lüktető világ hiányol folyton.



A térképeink fehér foltjait telerajzolva

A kategória nyertese,
meg kell jegyeznem:
itt már csupán szenioritási és mértékbeli alapokon,
az az ember, aki mindenhonnan kiszakadt,
és végül megépítette magának azt a helyet,
ahol jól fogja érezni magát,
és habár sokan nem bírták sokáig,
és otthagyták a játékot mellőle,
ő sosem adta fel, és büszkén viselte az elért címet,
büszkén hirdetett újabb taggyűjtéseket,
és próbált újabb és újabb részlettel előhozakodni arról,
ami már véglegesen belegyökerezett
a Gundan világképébe...

Unazaki Ashura


És ide is került egy újabb titán,
az előbb említett munkásság
tökéletes ellentéteként,
de nem ám aktivitásban és dícsérendőségben.
A mindenképpen megemlítendő személy fiatal,
mondhatni friss személyiség a kiemelkedők között,
tökéletesen illeszkedik abba a környezetbe,
ahol született, és annak a törvényei szerint él,
de a tetteivel annak az ismereteit és világát
egyre-és-egyre jobban definiálja nekünk,
így ő sem maradhat említés nélkül...

Huramino Saito



A díjazottjainknak segítséget és lehetőségeket ajánlok fel,
lehetőségbe helyezve egy jutsu létrehozását és eltanulását,
minden limiten felül, illetve olyan küldetést,
amelyben valódi történelmi és forradalmi jellegű
tetteket és újításokat vihetnek véghez.
(A szemfülesek, pedig észre is vették bizony,
minden jutalom újabb munkát jelent,
amit bizony ezek az emberek el is fogadnak majd,
ahogy őket ismerem.
Követendő példák!)


Mivel a harmadik kategória nevezettek
és természetesen szavazatok hiányában elmaradt,
hamarosan egy újabb verseny indul majd,
ami ennek a kategóriának a fonalát veheti fel.

A gratulációkat és üzeneteket természetesen
várjuk az öltözőkbe és postaládákba,
ezek hiányában jók lesznek ide is!
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

A Gundan hősei (verseny 08|11) Empty Re: A Gundan hősei (verseny 08|11)

Témanyitás  Huramino Saito Vas. Szept. 04 2011, 20:59

Shikaku, szerintem legközelebb hanyagold ezt a fényújságot Very Happy
Nos az ifjú perverzek titánja szeretné megköszönni mindenkinek, hogy rá szavazott és annak is aki nem. Őszintén szólva nem vártam volna, hogy ennyien elismertek engem itt Razz Razz Razz Viszont hogy az igazat megvalljam nagyon sokat köszönhetek a régi és egyetlen mesélőmnek, aki végigkísérte pályafutásomat és alakította azt. Kétségkívül rengeteget segített nekem, hogy megvalósuljon az a világ amiben élek, tehát köszönöm a mesélőmnek is aki nem más mint Karin!
Valamint én nemigazán tartok igényt ilyen űbertáp dolgokra, mint az a non-limit jutsu, sőt szükségem sincs rá, viszont helyette lenne más. Nem tudom, hogy ide kell e azt leírni, vagy máshova (ha máshova akkor szóljatok rám Razz ) De én csak egy egyszerű Njk-t szeretnék magam mellé venni, aki hasznos lenne számomra és az én fennhatóságom alatt lenne Razz Rolling Eyes
Valamint szívesen látok bárkit, akinek megtetszett az a világ amit alkottam, szívesen látok másokat is a kidolgozott menyétek falujában Smile
Huramino Saito
Huramino Saito
Játékos

Tartózkodási hely : Az álom és a valóság határán, hol az édes rémálmok valóra válnak egy lány képében


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 511

Vissza az elejére Go down

A Gundan hősei (verseny 08|11) Empty Re: A Gundan hősei (verseny 08|11)

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.