Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

+13
Huramino Saito
Namikaze Minato(Inaktív)
Saya
Hazukage Kurono
Sai
Hasegawa Kazuhiro
Shintaro Yun
Arekkusu Orokana
Ryuuga Gawa
Ayami Remiyu
Shikaku
Djuka Kodomo
Darui
17 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) Empty Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Darui Szomb. Aug. 13 2011, 15:22

Gundan Művészei 09|11


Engem ért az a megtiszteltetés, hogy bejelenthetem és levezethetem a következő versenyt, mely 2011 Augusztusa és Szeptembere között fog zajlani. Gondolom a névből már rájöttetek, hogy mit takar ez a verseny, mi a célja, mivel lehet nyerni. Ha tényleg így érzitek, akkor fölösleges folytatnom... Very Happy Nem, nem fölösleges, mert azért van egy-két olyan dolog amit még ti sem tudhattok. Egyéni, általam kreált szabályokkal több kategóriában fognak versenyezni a jelentkezők, hogy a nem rutinos rajzosoknak is esélyük legyen a győzelemre. A'szem, a fecsegést be is fejezem és ismertetem veletek elképzeléseimet.

Aki esetleg nem tudná, a Fanart verseny saját kezű rajzversenyt jelent, tehát a Paint/PhotoShop meg egyéb képszerkesztők ki vannak lőve. Verseny célja, hogy minél szebb, igényesebb, témának megfelelő, hangulatos képek szülessenek. A zsűri szerény személyem lesz, valamint egy (Nem staff) gundan játékost is fel fogok kérni az értékelésre, de hogy ki lesz az, azt még magam sem tudom Wink Tehát az a kép fog nyerni, mely a kategóriának megfelelően, legszebbre, leghangulatosabbra sikeredik.

Ígértem kategóriákat is, hogy a nem rutinos rajzolóknak is legyen esélyük. Ezt úgy kívánom megoldani, hogy két kategória lesz. Egy Profi kategória és egy Kezdő kategória. Ezekbe fognak majd érkezni a képek és kategóriának megfelelő elbírálást fog kapni. Mindenki magának választja meg, hogy melyik kategóriában fog indulni, viszont ha megítélésem szerint valaki olyan képet készít, mely nem illik bele a Kezdő kategóriába (tehát jobb), akkor áthelyezem a profiba azt.

Versenyre való jelentkezés és a verseny menete:
Legelőször is, azt szeretném, ha minden vállalkozó, versenyezni kívánó személy írna ez alá a hozzászólás alá, hogy jelentkezni szeretne. Ez a legfontosabb dolog, mert ha valaki nem jelentkezik és úgy készít képet, azt sajnos nem tudom értékelni. Tehát legelőször mindenkinek jelentkeznie kell.
Jelentkezés Határideje: Augusztus 28 Vasárnap. Aki addig nem adja le jelentkezését az sajnos lemarad erről a versenyről.
Ez a határidő csak a jelentkezésre vonatkozik, magának a rajz elkészítésének a határidejét, majd Augusztus 28-án közlöm veletek.

Rajzok témája:
Minden versenyzőnek kettő azaz kettő darab rajzot kellesz majd készítenie a kategóriáján belül (kezdő/profi).
1.: - A legelső rajz témája a Naruto Gundanon lévő saját karakter lesz. Mindenkinek le kell rajzolni a szívéhez legközelebb álló !!!Saját!!! karakterét, vagy akár karaktereit (többet is le lehet rajzolni egy képre, de a +pontot ezért nem garantálom! Very Happy )
Figyelem:Ezt a képet kizárólagosan Grafittal lehet készíteni (tehát színezni nem lehet) pusztán árnyékolni.

2.: - A második rajz témája pedig a következő lesz: Mindenki kiválasztja a Naruto Anime/mangában szereplő kedvenc karakterét (Kakashi, Naruto, Sakura, Sai stb stb) és amint ez megvan, ábrázolja őt, egy forró nyári napon miközben strandol Very Happy
Figyelem: Ezt a képet bárhogyan meg lehet alkotni, ha úgy tartja kedvetek még zsírkrétával is, tehát most már színeket is lehet bele vinni! Very Happy (persze a PhotoShop és társai még mindég nem megengedettek! )

Szabályok:
Nem kívánok túl sok szabályt fenntartani, pusztán az alapvetőeket.
  • A rajzokat egy A4-es alakú papírra kell elkészíteni, mely lehetőleg nem spirálfüzetből kitépett kockás lap legyen Very Happy
  • Az elkészült rajz mellé oda kell írnia mindenkinek az In-Game nevét (tehát amivel itt a Gundanon játszik pl.: Huramino Saito) ezek kívül egy Dátumot is, hogy mikor készült.
  • A képeket lehetőleg Scanneljétek be (ha ez végképp nem megy, akkor egy igényesebb fényképezővel kapjátok le)
  • A készített képeket fel kell tölteni egy képmegosztóra (lehet az Deviantart, vagy akár képfeltöltés.hu is), majd a fent látható megfelelő Topicba betenni!


Jutalmazás és jutalmak:
Mindkét kategóriából 2 darab győztes lesz, tehát összesen négy versenyző kap díjat. Mindkét kategóriában lesz egy Első helyezett és egy Második helyezett!
A Jutalom egyrészt az lesz, hogy a győztesek hordhatják a Gundan Fanartgyőztes címet, mindaddig amíg meg nem lesz hirdetve a második Fanart verseny Very Happy Ez már magába nagy jutalom, azonban ez még nem minden!
Mindkét Kategóriából az első helyezettek felírhatnak az adatlapjukra (tanulás vagy bővítményezés nélkül) 2 darab Jutsut ami a chakraszintjükből megengedhetnek maguknak.
Mindkét Kategória második helyezettjei felírhatnak az adatlapjukra (tanulás vagy bővítményezés nélkül) 1 darab Jutsut, valamint kapnak 2000 Ryout fejenként Smile
Végül az összes résztvevő kap fájdalomdíjat, mely fejenként 1000 Ryou lesz és még tartogatok egy meglepetést is amit egyenlőre nem árulok el, mert akkor oda lenne az egész, de elárulhatom, hogy biztos örülni fogtok neki Very Happy Twisted Evil

Tehát megéri versenyezni, alkotni és időt eltölteni vele! Mindenki nyer, tehát azt szeretném ha minél többen jönnétek és játszanátok ^^
Verseny szervezője: Killer Bee
Zsűrik: Killer Bee + egy ismeretlen személy.
//Kérdésekkel lehet engem Pm-ben bombázni, bármilyen ügyben. Ha nem éretek valamit forduljatok hozzám//


Mindenki a legjobb tudása szerint alkosson.
Gambattebayo!


A hozzászólást Killer Bee összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 30 2011, 21:14-kor.
Darui
Darui
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Kérdezd a fekete párducot

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Djuka Kodomo Szomb. Aug. 13 2011, 19:10

Én jelentkeznék a Fanart-ra Very Happy
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Darui Szomb. Aug. 13 2011, 20:21

Megjegyzés: Azt elfelejtettem írni, de amikor jelentkeztek, írjátok oda hogy melyik kategóriába kívántok részt venni, Kezdőbe vagy Profiba. Köszönöm Very Happy
Darui
Darui
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Kérdezd a fekete párducot

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Djuka Kodomo Szomb. Aug. 13 2011, 20:40

Akkor szerintem még a kezdőbe szeretnék jelentkezni:).
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Shikaku Szomb. Aug. 13 2011, 20:54

Szerintem meg se érné próbálkoznom kezdőnek titulálni magamat, még akkor sem ha életmben nem oktattak komolyan és nem is fejlesztettem magamat...

Még nem tudom melyik kari lesz, amelyikhez erőm/kedvem lesz, a fanart viszont Shikaku lesz, egyértelműen.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Ayami Remiyu Szomb. Aug. 13 2011, 22:51

Én is én is én is. Talán rajzolok valamit Very Happy
Ayami Remiyu
Ayami Remiyu
Játékos Mesélő

Tartózkodási hely : Macskák földjén


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 253

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Ryuuga Gawa Vas. Aug. 14 2011, 09:51

Akkor hát én is jelentkeznék a versenyre. A kezdő kategória szerintem hozzám illik Very Happy
Ryuuga Gawa
Ryuuga Gawa
Játékos

Specializálódás : Hát...

Tartózkodási hely : Kumogakure no Sato


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 134

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Arekkusu Orokana Vas. Aug. 14 2011, 18:21

Én is szeretnék nevezni a kategóriát majd ti eldöntitek. Hova kell küldeni a rajzokat??

Az majd ki lesz írva amikor lezárul a jelentkezés Smile - Killer Bee
Arekkusu Orokana
Arekkusu Orokana
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 162

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Shintaro Yun Vas. Aug. 14 2011, 21:04

Bár nem értek egyet a kategóriákkal, mivel lövésem sincs melyikbe tartozom bele, hasraütésszerűen rávágom hogy kezdő, mivel sosem tanultam rajzolni, de szerintem éppen a kettő kategória határmezsgyéjén álldogálok a kiírás alapján, szval inkább up to you lesz a kategóriamegjelölésem... attól függ, milyenre sikerül a rajz Smile

annak meg nem örülök, hogy csak grafittal lehet a saját karaktert Sad De üsse kő, van ötletem, mai azt illeti Very Happy

a fanartra még nem tudom kit fogok megalkotni, de sajnos látom a perverziót kedves mesélőnk fejében Razz

jham, éls szőrszálhasogatás, de a kiírás rossz a saját karakternél: ceruza a színesceruza is... szóval inkább sztem írd át grafitra Smile
Shintaro Yun
Shintaro Yun
Játékos

Tartózkodási hely : Middle of Nowhere


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 998

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Darui Vas. Aug. 14 2011, 22:40

Shintaro Yun írta:Bár nem értek egyet a kategóriákkal, mivel lövésem sincs melyikbe tartozom bele, hasraütésszerűen rávágom hogy kezdő, mivel sosem tanultam rajzolni, de szerintem éppen a kettő kategória határmezsgyéjén álldogálok a kiírás alapján, szval inkább up to you lesz a kategóriamegjelölésem... attól függ, milyenre sikerül a rajz Smile

annak meg nem örülök, hogy csak grafittal lehet a saját karaktert Sad De üsse kő, van ötletem, mai azt illeti Very Happy

a fanartra még nem tudom kit fogok megalkotni, de sajnos látom a perverziót kedves mesélőnk fejében Razz

jham, éls szőrszálhasogatás, de a kiírás rossz a saját karakternél: ceruza a színesceruza is... szóval inkább sztem írd át grafitra Smile

Nem kötözködni, ez az első versenyem! Very Happy Very Happy Very Happy Egyébként meg nem kell szerénykedni, nem Picasso műveket várok a Profi kategóriába. Hanem azokét akik úgy érzik, hogy jobbat tudnak alkotni mint a pálcikaemberek Very Happy De tényleg, aki úgy érzi, hogy jobban tud rajzolni, mint az aki egyáltalán nem tud rajzolni, az mehet a Profi kategóriába ^^ -Bee
Darui
Darui
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Kérdezd a fekete párducot

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Hasegawa Kazuhiro Hétf. Aug. 15 2011, 12:36

Én szeretnék jelentkezni a "profi" rajzosok közé, hátha én leszek az egyedüli induló és nyerek! xD
Hasegawa Kazuhiro
Hasegawa Kazuhiro
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 140

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Sai Hétf. Aug. 15 2011, 22:09

Én azt hittem, ez olyan rögtön képpel nevezős O.o No akkor jelzem, hogy lehet, én is küldök majd, ha jut rá időm, mert jó móka, és nekem van egóm (ha már tehetségem nincs, legalább ez legyen xP) és én a profi kategóriában indulnék, leminősíteni nem ér xD
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Shikaku Hétf. Aug. 15 2011, 23:07

Killer Bee írta:
Shintaro Yun írta:Bár nem értek egyet a kategóriákkal, mivel lövésem sincs melyikbe tartozom bele, hasraütésszerűen rávágom hogy kezdő, mivel sosem tanultam rajzolni, de szerintem éppen a kettő kategória határmezsgyéjén álldogálok a kiírás alapján, szval inkább up to you lesz a kategóriamegjelölésem... attól függ, milyenre sikerül a rajz Smile

annak meg nem örülök, hogy csak grafittal lehet a saját karaktert Sad De üsse kő, van ötletem, mai azt illeti Very Happy

a fanartra még nem tudom kit fogok megalkotni, de sajnos látom a perverziót kedves mesélőnk fejében Razz

jham, éls szőrszálhasogatás, de a kiírás rossz a saját karakternél: ceruza a színesceruza is... szóval inkább sztem írd át grafitra Smile

Nem kötözködni, ez az első versenyem! Very Happy Very Happy Very Happy Egyébként meg nem kell szerénykedni, nem Picasso műveket várok a Profi kategóriába. Hanem azokét akik úgy érzik, hogy jobbat tudnak alkotni mint a pálcikaemberek Very Happy De tényleg, aki úgy érzi, hogy jobban tud rajzolni, mint az aki egyáltalán nem tud rajzolni, az mehet a Profi kategóriába ^^ -Bee
Szerintem meg egyszerűen be kell fogadni az összes pályaművet és te kiszortírozod kié a profi munka és kié nem és aszerint rászerkeszted, hogy melyik csoportba tartozik. Ez egyébként azonnal látszik egy munkán...
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Hazukage Kurono Szer. Aug. 17 2011, 15:31

Üsse kő jelentkezek én is. Nem tudom még, hogy Zento, vagy Kurono lesz e akit rajzolok attól függ kihez lesz kedvem. és Kezdő kategóriába.
Hazukage Kurono
Hazukage Kurono
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 704
Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 404 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : N/A


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 658

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Saya Hétf. Aug. 22 2011, 00:00

Én is én is én is! Very Happy Szeretnék jelentkezni haladó kategóriában Very Happy
Saya
Saya
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang:
Chakraszint: 75

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Namikaze Minato(Inaktív) Hétf. Aug. 22 2011, 22:48

Hát sokat gondolkoztam rajta, de végül is jelentkezni szeretnék a rajzversenyre, a profi kategóriában. Remélem sikerül valami jót rajzolni x)
Namikaze Minato(Inaktív)
Namikaze Minato(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: IV. Hokage
Chakraszint: It's over 9000!!! @_@

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Saya Kedd Aug. 23 2011, 18:54

Egy kérdés... a kész képeket majd melyik mappába kell belinkelni? Ide, a rajzosba, vagy majd lesz valami külön spec. mappa nekik?


...csak mert az egyik képpel már elkészültem... Rolling Eyes
Saya
Saya
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang:
Chakraszint: 75

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Huramino Saito Kedd Aug. 23 2011, 19:51

Amint lezárul a jelentkezési periódus, azonnal létrehozok egy Topicot ahova a képeket lehet majd pakolgatni közszemlére Smile
Huramino Saito
Huramino Saito
Játékos

Tartózkodási hely : Az álom és a valóság határán, hol az édes rémálmok valóra válnak egy lány képében


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 511

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Zetsu Kedd Aug. 23 2011, 20:13

Még meglátjuk melyik típusban, de jelentkezek. Végső művemen múlik hogy profi vagy kezdőbe raknám be Razz De úgyis Saito dönt.
Zetsu
Zetsu
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Kedd Aug. 23 2011, 21:40

Ííííí-jajj. Meggondoltam magam, Saito (de csakis miattad!), bár nem garantálom, hogy 'hűűűdejóó', 'aztaodasüss' dolgot alkotok majd, mert azt nem nagyon tudok. Szóval megyek elbújni mások háta mögött. A kategóriát még nem vágom, de úgyis kezdő lesz, szóval tökmind1, de majd a rajztól függ (jelenleg nincs ötletem se, bevallom nagy őszintén XD).
//Am köszi, Saito Very Happy //
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Sai Kedd Aug. 23 2011, 22:51


Saját kari egészalakos legyen, vagy lehet részlet is?
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Shintaro Yun Szer. Aug. 24 2011, 10:16

remélem lehet részlet is, mert nekem már majdnem kész... kábé mellportrénak megy el az enyém:S
Shintaro Yun
Shintaro Yun
Játékos

Tartózkodási hely : Middle of Nowhere


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 998

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Huramino Saito Szer. Aug. 24 2011, 10:29

Akár egy szemből is állhat a rajz ha úgy van kedvetek, nem volt kikötve, hogy egész alakosnak kell lennie, tehát nem is várom el Smile
Naka: Örülök, hogy meggondoltad magad Very Happy
Huramino Saito
Huramino Saito
Játékos

Tartózkodási hely : Az álom és a valóság határán, hol az édes rémálmok valóra válnak egy lány képében


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 511

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Darui Szomb. Aug. 27 2011, 12:19

Hajrá srácok, hajrá hajrá hajrá!
Még a mai nap és holnap 17:00-ig lehet nevezni a versenyre!!!
Ne felejtsétek, rajz még nem kell, azt majd a nevezés utáni időszakban lehet megcsinálni! Tehát bátran lehet még jelentkezni!
Darui
Darui
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Kérdezd a fekete párducot

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Hazame Karou Szomb. Aug. 27 2011, 21:27

Én jelentkeznék a kezdő kategóriába.
Hazame Karou
Hazame Karou
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 333
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 233 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Rejtélyek között!


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 300

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.