Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!)

+8
May Yuriko
Shioshu Mash
Sukenchī Akushō
Itanashi
Arekkusu Orokana
Shiren
Sai
Darui
12 posters

Go down

Melyik kép kapja a közönség kedvence díjat?

Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) I_vote_lcap7%Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) I_vote_rcap 7% 
[ 2 ]
Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) I_vote_lcap7%Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) I_vote_rcap 7% 
[ 2 ]
Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) I_vote_lcap47%Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) I_vote_rcap 47% 
[ 14 ]
Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) I_vote_lcap7%Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) I_vote_rcap 7% 
[ 2 ]
Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) I_vote_lcap7%Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) I_vote_rcap 7% 
[ 2 ]
Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) I_vote_lcap0%Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) I_vote_lcap17%Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) I_vote_rcap 17% 
[ 5 ]
Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) I_vote_lcap3%Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) I_vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) I_vote_lcap7%Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) I_vote_rcap 7% 
[ 2 ]
 
Összes szavazat : 30
 
 
Poll closed

Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) Empty Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!)

Témanyitás  Darui Szomb. 17 Szept. 2011 - 21:48

Rendben srácok. A képek felsorakoztak, most már csak az a dolgotok, hogy alaposan szemügyre vegyétek a jelentkezőket. Mivel csak egy vonalkázós szavazást tudok indítani, így nem választom külön a Kezdő és haladó kategóriát. Smile

Ebbe a Topicba nyugodtan lehet irkálni, sőt el is várom, hogy az aki szavaz, az írjon is ide valami véleményt Smile Smile Smile

Aztán nem spórolni a szavazatokkal, minimum 400 szavazatot szeretnék számolni!!! Very Happy
Gambatte!!!

//Szerk.: Ha véletlen itt is az győznek, aki amúgy is kapna díjat a kategóriában, akkor a közönség kedvence díjat automatikusan a második helyezett fogja megkapni ^^ //



A hozzászólást Killer Bee összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 30 Szept. 2011 - 20:47-kor.
Darui
Darui
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Kérdezd a fekete párducot

Vissza az elejére Go down

Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) Empty Re: Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!)

Témanyitás  Sai Szomb. 17 Szept. 2011 - 21:54

Nos, én Rurura szavaztam, mert egyszerűen a legkomplexebbek a képei, bár tény, tudom, iszonyat tud a lány Very Happy A rajzstílusát is szeretem, bár van egy olyan érzésem, egyébként is kapna jelölést. Amúgy mindenkinek gratulálok, iszonyat félelmetesen eredeti és jó képek születtek, nekem leesett az állam, mennyi tehetséges embert rejt az oldal Very Happy
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) Empty Re: Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!)

Témanyitás  Shiren Szomb. 17 Szept. 2011 - 22:21

Én Aikanra szavaztam mivel az ő rajza, hát szerintem fenomenális. Persze volt sok más nagyon profi munka is, de nekem az övé teccett a legjobban. ^^
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) Empty Re: Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!)

Témanyitás  Arekkusu Orokana Szomb. 17 Szept. 2011 - 22:32

Hát ha nem baj én is szavaztam, Mégpedig nem másra mint Rurura egyszerűen félelmetesen jó a rajza.
Arekkusu Orokana
Arekkusu Orokana
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 162

Vissza az elejére Go down

Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) Empty Re: Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!)

Témanyitás  Itanashi Szomb. 17 Szept. 2011 - 23:10

Én Ruru-ra szavaztam, mert mikor megláttam a rajzát, elakadt a lélegzetem:)
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) Empty Re: Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!)

Témanyitás  Sukenchī Akushō Szomb. 17 Szept. 2011 - 23:47

Én Saya-ra szavaztam, ezek a képek nagyon jók
Sukenchī Akushō
Sukenchī Akushō
Játékos

Tartózkodási hely : Sunagakure no Sato


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) Empty Re: Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!)

Témanyitás  Shioshu Mash Vas. 18 Szept. 2011 - 9:51

Én is Rurura szavaztam, ilyen szép képet nem láttam még, amit kézzel rajzoltak. Először azt hittem ellopták egy galériából, mert ez egy mestermunka.
Shioshu Mash
Shioshu Mash
Játékos

Tartózkodási hely : Villám falu - Könykupac alatt


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) Empty Re: Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!)

Témanyitás  May Yuriko Vas. 18 Szept. 2011 - 19:43

Shintaro Yun képére teszem a voksom nekem az a kép tetszik legjobban!
May Yuriko
May Yuriko
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 128

Vissza az elejére Go down

Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) Empty Re: Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!)

Témanyitás  Shikamaru(Inaktív) Vas. 18 Szept. 2011 - 19:57

Ruru - Zseniális!
Shikamaru(Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) Empty Re: Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!)

Témanyitás  Huramino Saito Vas. 18 Szept. 2011 - 20:50

Én személy szerint Naka-chanra szavaztam, mert az ő képe egyszerűen megfogott. Természetesen, sőt természetfeletti módon sikerült Ábrázolni Ruru-nak Saya karakterét is amiért külön elismerés is jár, azonban de Naka bolondságához, életkedvéhez, és mohó gyilkolási vágyához nincs fogható, főleg ha ez képen ábrázolva is van Very Happy
Huramino Saito
Huramino Saito
Játékos

Tartózkodási hely : Az álom és a valóság határán, hol az édes rémálmok valóra válnak egy lány képében


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 511

Vissza az elejére Go down

Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) Empty Re: Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!)

Témanyitás  Ruru Pént. 23 Szept. 2011 - 17:05

+1 Sainak Smile (bár bevallom, sokáig vacilláltam, mert több rajzos képe is tetszett Smile)
Bár nem igazán ismerem ezt a karakterét, de valahogy megfogott a képe ^^ A Sai-os képnél meg ötletes volt a megoldás, ássuk be! Very Happy
Ruru
Ruru
Játékos

Tartózkodási hely : Kumogakure no Sato


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 155

http://alougrey.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) Empty Re: Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!)

Témanyitás  Yamori Pént. 23 Szept. 2011 - 17:59

Én Saya-ra szavaztam, mivel a saját karaktere nagyon jó lett, szerintem legalábbis. Very Happy Nagyon jól meg tudta csinálni
Yamori
Yamori
Játékos

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 130

Vissza az elejére Go down

Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) Empty Re: Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!)

Témanyitás  Darui Pént. 30 Szept. 2011 - 20:45

Ezennel hivatalosan is lezárom az itt megnyitott szavazást. Köszönöm mindenkinek, aki szavazott és annak is aki kifejtette miért tette arra a voksát akire Smile
Ti is letudjátok olvasni, hogy ki nyert, de azért ide is leírom a szavazás eredményét.

Első helyen: Ruru/Saya áll a maga 44%-ával (13 szavazattal)
Második helyen: Hyuuga Aikan áll a maga 17%-ával (5 szavazattal)
Harmadik helyen: Sokan állnak így azt nem is írom le Razz

Gratulálok mindenkinek, tényleg nagyon szép képeket alkottatok, és köszönöm mindenkinek aki szavazott.

Közönség kedvence díjat Ruru/Saya nyerte így ezennel megajándékozom őt kerek 7.000 Ryo-val, valamint azzal, hogy büszkén hordhatja a Sig-ben a következő titulust:
"Gundan művészei szavazás Első Helyezettje 1#!"
Darui
Darui
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Kérdezd a fekete párducot

Vissza az elejére Go down

Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!) Empty Re: Gundan Művészei (Közönség kedvence szavazás!)

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.