Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

+13
Huramino Saito
Namikaze Minato(Inaktív)
Saya
Hazukage Kurono
Sai
Hasegawa Kazuhiro
Shintaro Yun
Arekkusu Orokana
Ryuuga Gawa
Ayami Remiyu
Shikaku
Djuka Kodomo
Darui
17 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Darui Vas. Aug. 28 2011, 21:44

Rendben. Akkor ezennel lezárom a jelentkezést!
A versenyeny a következők vesznek részt:
Kezdő kategória:
  • Djuka Kodomo
  • Ryuuga Gawa
  • Hazame Karou
  • Ayami Remiyu
  • Arekkusu Orokana
  • Zetsu
  • Hyuuga Aikan


Haladó kategória (mégiscsak szebb mint a profi Very Happy )
  • Nara Shikaku
  • Shintaro Yun
  • Hasegawa Kazuhiro
  • Sai
  • Hazukage Kurono
  • Saya/Ruru
  • Namikaze Minato


Srácok ti tudtok valamit xD mindkét kategóriában 7 versenyző van, persze ez még változhat és szerintem fog is. Senki se vegye magára ha véletlenül a Kezdő kategóriába raktam, mert akik nem tudták eldönteni, hogy melyikbe jelentkezzenek, automatice kezdőnek raktam, mert onnan lehet felfelé csúsztatni Smile Meggondolni magatokat a kategóriáról már nem lehet, ez van Sprite (ha valakit rossz helyre írtam az jelezzen (én is ember vagyok és hibázok x) )

Na szóval, akkor a mai naptól kezdve úgy fog kinézni a verseny, hogy a műalkotásokat (mind a kettőt) Szeptember 15-ig le kell adni! Ez a határidő, aki nem lesz kész valamelyikkel, azt sajnos diszkvalifikálom Smile (Remélem ilyen nem lesz) Valamint, hogy megadjam a már feltett kérdésetekre a választ:
A kész rajzokat ugyan ide kell berakni, ez alá a postom alá!!!
Szabályok:
- Mindenki csak 1 postot írhat innentől kezdve, amibe a két képe szerepel
- Mások képeit egyenlőre ne dicsérjétek, ha nagyon tetszik valamelyik, akkor Gundanosok alkotásaiban (a csevegőben) ki lehet beszélni de itt nem!Az ilyen hozzászólásokat törölni fogom.
- A versenyzőknek a postjukba mindkét képet bele kell rakniuk, valamint mind a két képről egy-egy mondatot írni (miért azt rajzolta, mi ösztönözte) Tehát pár mondatot írjon a képeiről.
- Valamint mindenki a saját postjába írja bele, hogy melyik kategóriában is van.

Ezek a szabályok, tehát valahogyan így nézzen ki egy Post:
________________________________________________________________________
Huramino Saito - Kezdő kategória

---Kép---
Ebben a pózban a karakterem igencsak jól mutat bla bla.. Very Happy

---Kép---
Azért ő a kedvenc anime karakterem mert... ... ...
________________________________________________________________________

Remélem a szabályokat korrektnek találjátok, mert a zsűrinek sem jó az, ha 28 képet kell keresnie külön külön a hozzászólások rengetegében Smile

MINDENT BELE!
Darui
Darui
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Kérdezd a fekete párducot

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Djuka Kodomo Szer. Aug. 31 2011, 15:34

Ha valaki a második képet /a strandosat/ is fekete fehéren grafittal csinálja az hátrány???

Egyáltalán nem hátrány Smile -Bee
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Shintaro Yun Csüt. Szept. 01 2011, 21:40


Halihó! Hát akkor megkezdem a feltöltést, de éppen az agyvérzés kerülget Smile
Nem hogy a scannerem nem akarja zat csináli, amit én mondok neki, de még képfeltölt oldalak sem akarnak működni rendesen...

szóval, haladó kategória, Shintaro Yun pályaművei, íme:

1. Saját Karakter: Goukai Hio
Shii- Ann drága eléggé büszke a nőiességére, emiatt rajzoltam meztelenül. Szerintem a nők egyik legszebb és legerotikusasbb testrésze a háta és a válla (lány vagyok, úgyhogy lehet vitatkozni nyugodtan velem).
Sima grafit ugye, direkt hagytam meg ilyen erős, durva vonalakra az egészet, a formák lágyságát is megtartva, mert igazából a nőiességet akartam sugallni... emiatt lett relisztikus az ábrázolás is.

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 E1972sdrgrkgwtsx818i

2. Strandolás Gundan módra: Ino
Igazából nincs kedvenc karakterem, ezért Temari és Ino között vaciláltam, végleg a győztes Ino-chan lett.
Igen, tudom, mi a franc az az izé a jobb oldalon az égen: életembe először sikerült kiszakítanom egy papírt színezés közben. O.o
Gomme, de nincs időm újatcsinálni, mert nem lesz fényképezőm/scannerem jó ideig (holnap költözök fel Bp-re) Lehet, picit összecsapott (mármint, több részletet berajzoltam volna), de most erre voltam időm a rohanásban!

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 4c9ubx77qs1fsgp3mj

Nyham, zárni kellene valamivel a posztot... hm... Hwaiting! Smile

Shintaro Yun
Shintaro Yun
Játékos

Tartózkodási hely : Middle of Nowhere


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 998

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Djuka Kodomo Vas. Szept. 04 2011, 17:06

Hello,

Én is elkezdeném feltölteni a képeimet:)

Kezdő Kategória, Djuka Kodomo

1. Djuka Kodomo
Kezdeném a saját karakterest. Mivel kodomo az egyetlen karakterem, nem volt nehéz választásom, kit rajzoljak. Ezen a képen a kardommal, és a klánbeli Tűz keze-vel szerepel /attól eltekintve, hogy ez a képessége nincs még meg remélem nem baj;)/. Grafittal van az egész rajzolva csak a széleit kihúztam feketével, mert a scannerem nem a legjobb...
Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 Scaled.php?server=845&filename=kpscannelt

2. Kedvenc karakter nyári képe
Sokat gondolkodva Itachi és Nagato /benne Pein/ között végül Itachi-ra esett a döntésem, mivel ez a szereplő a Gundanon levő karakteremet is nagyban befolyásolja, és mégiscsak közelebb ál hozzám. Úgyhogy Itachi Uchiha egy meleg nyári napon a vízen napozik /jó is esne most Very Happy/
Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 Scaled.php?server=850&filename=kpscannelt002

Mindkét képet 2011. 09. 03-án készítettem, ez lemaradt a képről. Zárásképp... nem nagyon jut semmi eszembe:) Legyetek rosszak Very Happy A méretért bocsi, valamiért nem akarja a rendes méretbe kitenni nekem :S Ha így nem pontozható, akkor elküldöm e-mailben...


A hozzászólást Djuka Kodomo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 10 2011, 12:38-kor.
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Saya Hétf. Szept. 05 2011, 12:00

Hali,
én is elkészültem a képekkel Smile

Haladó kategória, Ruru/Saya


1, Unazaki Saya
Saját karakternek Sayát választottam, róla úgy is kevesebb kép készült eddig (no nem mint ha Rururól külön galériám lenne xD). A másik indokom, hogy rá esett a választás, hogy most nem igazán volt hangulatom ilyen ninjás, harcolós-életképes képhez... Saya pedig civil, szóval... Very Happy Beültettem egy japánkertbe festegetni, ez a két téma úgy is közel áll hozzám ^^ Mármint a japán kertművészet és a rajzolás. Ilyen érdekességnek még annyit, hogy az alakokat mindig ilyen animésen szoktam rajzolni-árnyékolni, a növényeket meg minden mást viszont realisztikusan, szóval érdekes kihívás volt most a kettőt egy képben összehozni. Smile
Ja igen, scanner hiánya révén a képeket fotóztam... Ezt a Sayáról készültet pedig este, lámpa fénynél, azért az a kis színátmenet rajta. Remélem nem probléma, de ha mégis, csak szóljatok aztán lefényképezem megint.
Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 In_the_garden_by_alougrey-d47kp3a


2, Rock Lee
Mint mindenki, én is dilemmáztam egy sort rajta, hogy kit válasszak, Hinatát vagy Lee-t. De úgy voltam vele, hogy főleg lányokat rajzolok, nem árt a fiúkat is gyakorolni. Na meg Rock Lee olyan kis idióta, hogy nem lehet nem szeretni. ^^
Vegyes technika, vízfesték, aquarell kréta, ceruza, tus, szappan, só, mosogatószivacs, papírzsepi, meg még lehetne sorolni, mi kellett hozzá... xD
Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 Rock_lee_by_alougrey-d48x8ju
Saya
Saya
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang:
Chakraszint: 75

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Ayami Remiyu Kedd Szept. 06 2011, 18:19

Üdv.

Nem részletezem nem nyújtom.

1. Shiruba Tsuki

Eredetileg más akartam rajzolni. Nem sok híja volt, hogy visszalépek a versenytől, de a kép meg született.


2. Tsunade

Természetesen egyik kedvenc karakterem.
( Sajnos nem voltak meg felelő színeim, de ez engem nem igazán izgat Very Happy )
Ayami Remiyu
Ayami Remiyu
Játékos Mesélő

Tartózkodási hely : Macskák földjén


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 253

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Ryuuga Gawa Kedd Szept. 06 2011, 21:14

Ryuuga Gawa
Mivel ez az egyetlen karakterem így hát nincs sok választásom Very Happy És mivel a karakteremet Kid-ről mintáztam a Soul Eaterből így hát olyan beütése is van Very Happy
Klikk

Gaara és Naruto
Mivel nem tudtam kettőjük között dönteni így hát mind a kettőt megörökítettem a rajzon. És hát... Azért kölykök mert hogy nézne ki a Shippuudenes szereplők homokvárat építenek Very Happy De ez csak az én szerény véleményem.
Klikk
Ryuuga Gawa
Ryuuga Gawa
Játékos

Specializálódás : Hát...

Tartózkodási hely : Kumogakure no Sato


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 134

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Hazame Karou Szer. Szept. 07 2011, 20:43

Hazame Karou, kezdő kategória.

Először is szeretném megjegyezni, hogy mivel nincs scannerem ezért kénytelen vagyok fényképezőgéppel lekapni a képeket... Mindkét képet kétszer rakom fel(nem kétszer ugyanazt hanem két külön képet a képről (Ezt nem így gondoltam végig Xd)) és így remélem látszódni fog rendesen minden...

A képekre rá kell kattintani a nagyobb méretért!!!

Előszőr is kezdeném Karouval. Nos én meg vagyok vele elégedve, habár árnyékolást nem csináltam rajta ezért nem olyan túl full, de mint mondtam én megvagyok vele elégedve...
És itt is van(nak):
Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 DSCF2808_www.kepfeltoltes.hu_
Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 DSCF2809_www.kepfeltoltes.hu_

A strandos kép pedig... saját mentségemre mondom, hogy ilyen méretben és ezt a szereplőt életemben előszőr rajzolom és színezni se színeztem túl sokszor...
És ki más szerepelne a képen mint... a hatalmas Pein-sama azaz Isteni Birodalom Pein alias Yahiko....
Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 DSCF2810_www.kepfeltoltes.hu_

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 DSCF2811_www.kepfeltoltes.hu_


Remélem nem baj, hogy kétszer töltöttem fel a képeket.
Valamint azt szeretném kérdezni, hogy azt meg lehet-e oldani, hogy még 15-e előtt megpróbálnám jobb minőségűre fényképezni és az esetleg kicserélném ha sikerül 15-e előtt. Akkor lehet-e?
Hazame Karou
Hazame Karou
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 333
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 233 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Rejtélyek között!


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 300

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Darui Kedd Szept. 13 2011, 22:08

Nagyon jók a képek amik eddig bejöttek, azonban én egy kicsit kevésnek tartom, mármint a képek számát. 14 versenyző van, ebből 6 ha beküldte képeit.
Tehát tessék befejezni az alkozásokat, mert már csak:
2 azaz 2 nap van hátra! Csütörtökön befejeződik a képek beküldése, és akik nem küldtek kiesnek!
Darui
Darui
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Kérdezd a fekete párducot

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Szer. Szept. 14 2011, 18:23

Név: Hyuuga Aikan
Kategória: kezdő

Tehát akkor. Kicsit húztam az időt (és amint megláttam Ruruét, hát mondom is, 'Na jó, akkor most balra el...', de aztán növesztettem valami gerincféleséget, és befejeztem. Hát. Na igen.)
Az első kép az ugyebár Naka. Alias Hyuuga Aikan. Alias Vöröske. Alias Nevenincs kisasszony. (Jójó, tudom, tudom.) Nos. Aki ismeri őt, az tudja, hogy Nakus totálisan meg van kattanva. Nem normális a drágám. Nyuszikat kerget az erdőben a fa körül, plüssviláguralmat tervez, imádja a teát, a plüsst, a nyuszit, a plüsst, a cukorkát, a sütit, a tortát, a nyuszit - említettem már a plüsst? Mindeközben halálkisasszony. Nem a legerősebb kari az oldalon, de azért eldöcög középmezőnyben - és imádja a vért. Mert olyan szép, és finom... és az a csodálatos szín! Ez a kép tele van Nakaféle bugyutaságokkal, mindazokkal, amikért él és hal.
Ezt a képet fotóztam, méghozzá lámpafénynél, mert a scanner eléggé izé, olyan nagyon világos. Namind1

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 IMG_1112


A második kép Karint ábrázolná... vagyis csak ábrázolná... na igen. Erre sajnos most elég kevés időm jutott, de azért gyorsan ideköptem valamit. Sajnos erre tényleg nem volt időm, gomenne ^^" De azért kissu és suki da yo van ám Very Happy
De nagyon nem Karin feje van. Pfff Very Happy
És csak most látom, hogy nem adja ki teljesben. Hát akkor. Dobok ide egy linket. Csak mert fektetett kép... cöhcöhcöh Very Happy (( tehát a linkje: https://2img.net/h/i753.photobucket.com/albums/xx172/Salyboo/karin.jpg ))


Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 Karin


A hozzászólást Hyuuga Aikan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 15 2011, 14:42-kor.
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Arekkusu Orokana Szer. Szept. 14 2011, 23:04

Név:Arekkusu Orokana
Kategória:Kezdő

1. Kép
Ezen a képen egyetlen egyetlen karakterem Arekkusu Orokana látható. Mivel nm vagyok egy profi rajzos pláne nem a testek megrajzolásában ezért választottam ezt a beállítást.
http://kep.psharing.com/585097.jpg


2.Kép
Ezen a képen pedig kedvenc Narutos karakterem látható Asuma Sarutobi aki épp szörfdeszkáját szorongatja.
http://kep.psharing.com/585088.jpg

A minőségért bocsi de ennyit tud a telóm.
Arekkusu Orokana
Arekkusu Orokana
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 162

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Tomoshika Asuko Csüt. Szept. 15 2011, 11:14


No, én is befutottam Very Happy

Név: Sai (bár most épp nem azzal vagyok bejelentkezve xD)
Kategória: Haladó (vagy mi volt xD)

Nos nézzük, a saját karaktereim közül (van egy pár) én Shiawase Zouot a kis elmebetegem választottam, mert jelenleg vele foglalkozom a legtöbbet, azt hiszem, pusztán ezért esett rá a választásom. A póz az rá jellemző, szerintem majd az elkövetkezendő küldetésén fog hasonló pózban nyomulni párszor, ha összejön neki, higgyétek el, nem rajta fog múlni, mert ő mindent megtesz a Lélekért.
A kép címe: A Lélek nevében meg kell halnod
(Csak ekkorában tudtam belinkelni, mert örültem, hogy az ingadozó, vacak, csórt nettel a picasára legalább sikerült feltöltenem, ami folyton lekicsinyíti a képeket.)

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 S7001832

A fanart kategóriában természetesen Sait választottam, azt hiszem, nem kell hangsúlyoznom, mennyire szeretem a bogyóját, hiszen ezért is választottam mesélős karakteremnek anno. (Nem is szándékozom tőle megválni). A kép úgy született, hogy ahh, akkor is jót teszek Beevel, és valahogy megoldom, hogy ne Temaris legyen a kép, de mégis Temaris legyen xD Sai a tengerparton hevert volna eredetileg, de hadilábon állok az extrém perspektívákkal, így nem rajzoltam neki lábat, ekkor jött az újabb koncepció: Sait a többiek viccből beásták a tengerparti homokba, és ott "ácsorogva" elmélázva alkotta, amit. Szerintem körülbelül új korszakot nyitottam a párosítások sorában, bár sajnos ennek nem tudtam utána nézni. Viszont az tuti fix, hogy TemarixSai párosítás nincs sok xD
A kép címe: Viszonzatlan...
(bocsi, hogy belelóg a fejem árnyéka :/)


Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 S7001836

Tomoshika Asuko
Tomoshika Asuko
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 43


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 440

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Shikaku Csüt. Szept. 15 2011, 13:48

A sok meló és a teljes felszereléshiány megtette a magáét, elkéstem :/

(Se lapolvasóm se jobb fényképezőm nincs, de még csak egy normális PSem se, hogy ezeket kifogásként használva skicceljek valamit a gépen.)
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Zetsu Csüt. Szept. 15 2011, 18:56

A jelentkezésemet én is visszamondanám, a verseny gyakorlatilag épp hogy nem mint ki a fejemből, és a végső művem (ami még nem is végső, feléig sem értem el még...) nem az én rajzolási-stílusomat illetve a karaktert akit leszerettem volna rajzolni sem úgy tükrözte ahogy kellett volna, és el is rontottam Smile Sok sikert a többi résztvevőnek!
Zetsu
Zetsu
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Darui Szomb. Szept. 17 2011, 21:30

Yo Yarodomo!

Akkor ezennel lezárom a képbeküldős fázist, melynek eredménye egyenlőre nincs, majd csak hónap végén lesz, mert még át kell beszélnem és konzulálnom kell 1 random választott emberrel akiről még az se tudom h ki lesz Very Happy
Tehát a képek beküldését ezennel
LEZÁROM!


Képek beküldői:
  • Shintaro Yun - Haladó
  • Ruru/Saya - Haladó
  • Hyuuga Aikan - Haladó
  • Tomoshika Asuko - Haladó

  • Ryuuga Gawa- Kezdő
  • Djuka Kodomo - Kezdő
  • Ayami Remiyu - Kezdő
  • Hazame Karou - Kezdő
  • Arekkusu Orokana - Kezdő

Zetsu, Minato, Shikaku visszaléptek a versenytől idő hiányában, viszont a többi megmaradt versenyzőt, sajnos ki kell záronm a szűkös beosztás miatt. - Gumenne!

Valamint ígértem, hogy lesz egy kis meglepetésem is, ami nem más mint egy újabb kategória amiben lehet nyerni és ez a kategória nem más mint a KÖZÖNSÉG KEDVENCE. Ebbe a kategóriába az oldal játékosai szavazhatnak és így egy újabb nyertessel növekszik a versenyünk.
Az eredmények majd csak hónap végén derülnek ki, tehát addig is türelem és nyomás szavazni a közönség kedvencére!!! Smile
Darui
Darui
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Kérdezd a fekete párducot

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Darui Pént. Szept. 30 2011, 21:13

Igen, igen. Ide is megérkezett a várva-várt lezáró postom, amiben mindenki megtudhatja, hogy ki is a nyertes eme csodás versenynek, de még mielőtt elmondanám, hogy ki is nyert, hagy húzzam még egy kicsit az időt meg az idegeiteket azzal, hogy megköszönöm minden versenyzőnek a részvételét. Tényleg fantasztikus művek készültek, melyek mindegyike bekerül az archívumba Sai-sama jóvoltából Rolling Eyes
Köszönetet szeretnék mondani még a mellém választott két zsűritagnak is akik legjobb tudásuk szerint pontoztak. Nagyon precízek voltak, excel-es táblázatot készítettek nekem, így maximálisan meg vagyok elégedve a munkájukkal. (Ha valakinek nem tetszik az eredménye akkor őket tessék meglincselni xD xD xD) Tehát a segítőim név szerint:
  • Fusino Kei
  • Fusino Karasu

Mindkettőjüket meglepem komoly munkájuk jutalmaként +5 chakrával! ^^ Köszcsi (L)

Na akkor nem húzom tovább kihirdetem az eredményeket.
Legelőször a Kezdő kategória résztvevőivel kezdeném
  1. Arekkusu Orokana
  2. Ryuuga Gawa
  3. Ayami Remiyu
  4. Djuka Kodomo
  5. Hazame Karou

Tehát a Kezdő kategória első helyezettje Arekkusu Orokana, míg nemsokkal mögötte lemaradva Ryuuga Gawa foglal helyet a második helyen. Gratulálok nektek és a többieknek is ^^

Végül rátérnék a Haladó kategóriára is.
  1. Saya/Ruru
  2. Hyuuga Aikan
  3. Tomoshika Asuko
  4. Shintaro Yun

Tehát a Haladó kategória győztese Saya-chan, aki a lenyűgöző rajzaival mindenkit lehengerelt, a második helyezettünk pedig Hyuuga Aikan lett, aki nagyoooon szoros csatát vívott Saya-val, mindössze egyetlen egy ponttal maradt le tőle. Gratulálok nektek ^^

A jutalmakat már tisztáztam, tehát nem írnám le még egyszer, így csak idéznék a legelső postomból ^^
Killer Bee írta:
Jutalmazás és jutalmak:
Mindkét kategóriából 2 darab győztes lesz, tehát összesen négy versenyző kap díjat. Mindkét kategóriában lesz egy Első helyezett és egy Második helyezett!
A Jutalom egyrészt az lesz, hogy a győztesek hordhatják a Gundan Fanartgyőztes címet, mindaddig amíg meg nem lesz hirdetve a második Fanart verseny Very Happy Ez már magába nagy jutalom, azonban ez még nem minden!
Mindkét Kategóriából az első helyezettek felírhatnak az adatlapjukra (tanulás vagy bővítményezés nélkül) 2 darab Jutsut ami a chakraszintjükből megengedhetnek maguknak.
Mindkét Kategória második helyezettjei felírhatnak az adatlapjukra (tanulás vagy bővítményezés nélkül) 1 darab Jutsut, valamint kapnak 2000 Ryout fejenként Smile
Végül az összes résztvevő kap fájdalomdíjat, mely fejenként 1000 Ryou lesz és még tartogatok egy meglepetést is amit egyenlőre nem árulok el, mert akkor oda lenne az egész, de elárulhatom, hogy biztos örülni fogtok neki Very Happy Twisted Evil

Gratulálok mindenkinek!!!
Darui
Darui
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Kérdezd a fekete párducot

Vissza az elejére Go down

Gundan művészei (FanArt verseny 09|11) - Page 2 Empty Re: Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.