-= Javaslatok =-

+58
Aikawa Hanako
Jou Issei
Kureiji Hanaro
Akihiro Jaken
Djuka Ryusuke
Shiro
Nara Akane
Hasegawa Zauki
Takahiro Sasaki
Uchiha Kagami
Osumi Hiroto
Yamato
Yamanaka Inako
Monokūro Gouken
Senju Tobirama
Takeyanagi Tomoko
Kenshiro Karu
Shiyaga Kayguro
Uchiha Madara
Ayanokoji Takashi
Himura Akashi
Terumi Mei
Nishikawa Karasu
Katana
Nakahara Saki
Djuka Orimi
Kenta Koizumo
Hiyama Takeo
Chen
Hyuuga Shakaku
Kaibutsu Hiroto
Uchiha Itachi
Obake Kaito
Deidara
Kakuzo
Kenshiro Sena
Akira
Sai
Hyuuga Emiko
Daizo Tensei
Jiraiya
Koreko Rui
Akari Tenshi
Hatake Kakashi(Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Hara Akahito
Shiren
Huramino Saito
Djuka Kodomo
Kazeshi Iroh
Konan1
Tsihidoro Raiden
Shikaku
Haru Noriko
Karin
Shikoku Naoki
Zoriko Akohi
Uzumaki Naruto
62 posters

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

-= Javaslatok =- - Page 2 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Akari Tenshi Szer. Feb. 27 2013, 19:00

Szokásom néha a jutsu listát nézegetni. Nekem nagyon tetszik az egész rendszer, főleg, h emeltetek a ch-n, viszont a Suirō Sameodori no Jutsu// cápatánc technika a víz elemű technikáknál kétszer van benn. Szerencsére ugyanazzal a leírással ch- val és ponttal
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 2 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Koreko Rui Szer. Feb. 27 2013, 20:40

Tudom, hogy elég macerás lenne megoldani, de ha már ilyen szépen átszinteztétek a jutsukat, akkor a pontrendszert akár végleg törölni lehetne az oldalról. Régebben még indokolt volt a megtartásuk, viszont úgy vettem észre, hogy mostanra már mindenki átállt fejben is a chakraszintre, így teljesen felesleges, hogy ott legyen. Ez pedig már csak kukacoskodás, szóval ha valakinek túl sok szabadideje lesz az adminok közül, akkor a leírásokat is egységesíteni lehetne. Mert, ahogy néztem pár helyen két ferde vonallal van a magyar név a technika japán neve után írva, máshol pedig külön fel van tüntetve a leírás alatt.

A leírásokra pedig ráférne egy alapos átolvasás, mert elég sok helyen van helyesírási hiba és elgépelés. Na jó, lehet hogy nyáron vizsgaidőszak alatt/után rávetem magam a témára és megpróbálom kijavítani, amiket találok. (pl. falu helyett falú, csakhogy a legszembetűnőbbet említsem, és ezt még a word sem javítja, mert ugye nyelvtanilag helyes, csak éppen abban a közegben értelmetlen)

Rui voltam, aki kicsit fel van pörögve ^^"
Koreko Rui
Koreko Rui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2230
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 980 (S)
Erő : 660 (A)
Gyorsaság : 750 (A)
Ügyesség/Reflex : 850 (A)
Pusztakezes Harc : 740 (A)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 2064

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 2 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Feb. 28 2013, 14:23

Tenshi: Köszönjük az észrevételt!

Rui: A szintezés még folyamatban van és a pontrendszert már nem igazán használjuk, így törlésre fog kerülni. Kushina visszatérte első napján elkezdte a Jutsukat és a többi érdekes dolgot átnézni és kijavítani a helyesírási hibákat. Ezt gondolom folytatni fogja. De köszönjük az észrevételeiteket ^^ Jó látni, hogy nem csak nekünk tűnnek fel ezek.
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 2 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Daizo Tensei Csüt. Feb. 28 2013, 19:50

Ha már a jutsuk listáját frissítgetik mostanság, gondoltam, besegítek egy kicsit, volt időm is rá, így összeszedtem a manga 550 és 600. rész közötti technikákat, amelyek még nem szerepelnek a leírások között. A leírások csupán a részben látott hatás leírása, ezt az adott staffra bízom, miként írja át, csupán egy bevezetőt írtam. A neveket, valamint a fordításokat a manga részeiből írtam ki. Gondoltam, be lehetne tenni ezeket is, habár magas szintűek, nem kötöttek Vérvonalhoz, a legtöbb elemi technika, néhány sima, valamint a Kígyó remete technikák is benne vannak.

Katon: Kouka Messhitsu // Tűz elem: Hatalmas Tűzpusztítás
A használó a száján keresztül sugárban fújja ki a tüzet, hasonlóan a Karyuu Endanhoz, azonban sokkal szélesebb és nagyobb területet lehet porrá égetni a technikával-
Használó: Uchiha Madara

Fuuton: Kakeami // Szél elem: Hálóvetés
A használó egy fegyver segítségével igen erőteljes széláramlatot küld ellenfelére, háló formában, mely képes szétvágni a sziklákat is.

Doton: Handrodoryuuki // Föld elem: 10.000 mérföldes folyékony földfal
Lényegében a Doton: Doryuu Heki tömeges változata, ahol számtalan használó egy vonalban hozza létre a falat. Hasznos védelmi technika, nagy területen képes védeni az erős, vastag sziklafal

Suiton: Suitsutanju // Víz elem: Vízi pisztoly
A használó elegendő chakrat koncentrál egy adott ujjába, majd egyszerűen kilövi azt. A testből kilőve egy vékony, senbonhoz hasonló lövedék keletkezik, mely képes áthatolni a bőrön, és a csontokon.
Használó: Houzuki klán

Katon: Gouka Mekkyaku // Tűz elem: Pusztító Pokol
A használó száján keresztül egy lángcsóvát fúj ki, mely igen szélesre kiterjed, felperzselve ezzel mindent, ami elé kerül. Nagy létszámú tömeg ellen kiváló.
Használó: Uchiha Madara

Suiton: Suijinheki // Víz elem: Vízsánc
A használó száján keresztül egy vízcsóvát fúj ki, mely igen szélesre kiterjed, elárasztva ezzel mindent, ami elé kerül. Kiváló védelmi technika Katon technikákkal szemben, valamint nagy területek elmosásra is alkalmas

Tenso no jutsu // Teleportációs technika
A technika segítségével személyeket lehet el teleportálni egy adott helyre, ahol a személy egy villanás közepette érkezik meg. Magas szintű koncentrálást és némi időt igényel a technika.

Suiton: Mizugagami no jutsu // Víz elem: Víztükör
Egy vízkorongot hoz létre a használó, mely tükröző támadójának mozdulatát. Ebből a tükörből kiugrik a támadó hasonmása, ugyanazt a mozdulatot létrehozva, ezzel tökéletesen megakasztható szinte bármely támadás.
Használó: Yagura

Doton: Gouremu no jutsu // Föld elem Gólem
Nagy mennyiségű chakraból egy nagy méretű gólemet lehet létrehozni, mely képes harcolni, valamint teste igen ellenálló a különböző dobó- és vágófegyvereknek, emellett a közepes szintű támadások ellen is védhet.

? // Tűz elem: Megsemmisítő futótűz
Lényegében a Gouka Mekkyaku-val megegyező technika
Használó: Uchiha Madara

? // Víz elem: Sárkányár
Hatalmas mennyiségű vizet hoz létre a használó, mely egy sárkány fejéhez hasonlít. A föld alól tör ki az ellenfél alatt, majd a felfelé törő víz végigsodorja az ellenfelet.

Kígyó remetemód technikák:
Senpou: Hakugeki no jutsu // Remete művészet: Fehér sokk
Remete módban a használó a szájából egy fehér kígyóformájú chakramennyiséget fúj ki, mely körbetekerődik, majd szétrobban A robbanás hatása a látást és a hallást, valamint az érzékelést is blokkolja. Az áldozat látását vakító fehérséggel, valamint az idegekre ható zaj hatására szinte mozgásképtelenné válik.
Használó: Kabuto

Senpou: Muki Tensei // Remete művészet: Szervetlen Transzmigráció
A használó a technikával képes a környezetét felhasználni mind védekezés, mind támadásokra. Pontosabban „életet ad” egy élettelen tárgynak és irányítja azt. Kabuto is ezzel a technikával volt képes a cseppköveket megnöveszteni.


Tayuya Mateki, Mugen Onsha // Démoni furulya, Fantom Hangláncok
Szükségünk van egy hangszerre, lehetőleg fúvós hangszerre. A hangszer hangjait manipulálva ejthetjük genjutsu hatása alá ellenfelünket. Az áldozat teste megbénul, míg a genjutsu hatása alatt van, nem képes mozogni, csupán kommunikálni.
Típus: Genjutsu
használó: Tayuya
/nem tudom, benn van e Tayuya technikája/

Reika no jutsu // Szellemmé válás
Képesek vagyunk kilépni saját testünkből, hasonlóan az a Gentoushin no jutsu-hoz. Miután kiléptünk testünkből, képesek vagyunk rövid távolságon belül ellenfelünk mögé kerülni és végezni vele.
Használó: Dan

Katon: Ryuuen Houka no jutsu // Tűz elem: A Sárkánytűz Éneke
Tulajdonképpen A Katon: Karyuudan továbbfejlesztett technikája. Egyszerre több sárkány formájú tűzcsóvát képes kifújni a használó, melyek pusztító gyorsasággal csapódnak az ellenfélbe.
Használó: Uchiha Madara
Daizo Tensei
Daizo Tensei
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 423

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 2 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Pént. Márc. 01 2013, 16:27

Köszönjük a munkádat, a napokban szerkesztés és szintezés után be fognak kerülni a technikák!
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 2 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Hyuuga Emiko Hétf. Márc. 04 2013, 16:55

Hozzájárulok az adatbázishoz két Hyuuga jutsu-val.

Hakke Kuuhekishou // Nyolc Látnoki Jel Légfal Tenyér

A Hakke Kusho továbbfejlesztett változata, melyhez két használóra van szükség. A két Hyuuga klán tag egyszerre hajtja végre a Hakke Kusho technikát, egymás mellett állva. Egyikük a jobb, másikuk a bal kezével hozza létre a jutsu-t.
Típus: Taijutsu, egyedi Hyuuga stílus
Szint:
Chakraszint:

Juukenpou Ichigekishin // Gyengéd Ököl Művészet Egy Támadó Test
A jutsu akkor hasznos, ha a használót csapdába ejtették. A Hyuuga kihasználva az adottságát, hogy chakrát tud kiáramoltatni a tenketsu pontjain keresztül, erőteljes löketet küld a külvilág felé, ezzel szabadítva ki magát a csapdából.

Típus: Taijutsu, egyedi Hyuuga stílus
Szint:
Chakraszint:
Hyuuga Emiko
Hyuuga Emiko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1930
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 550 (A)
Erő : 800 (S)
Gyorsaság : 590 (A)
Ügyesség/Reflex : 590 (A)
Pusztakezes Harc : 900 (S)

Tartózkodási hely : Rémálmok mezején


Adatlap
Szint: S
Rang: Szökött Ninja
Chakraszint: 1322

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 2 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Sai Pént. Márc. 15 2013, 19:22

Köszönjük szépen, elméletileg eljuttattam a jutsusoknak és remélhetőleg hamarosan bekerül ^^
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 2 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Djuka Kodomo Kedd Május 14 2013, 18:07

Egy-két technikával szeretném bővíteni a listát, a leírások nem pontosak, csupán a lényegét írom.

Genjutsu
Magen: Jigoku Gouka no Jutsu // Pokol /angol neve: Hell Fire Technique/
Az áldozat, miután a genjutsu hatása alá került, égni kezd. Azonban ez csak egy illúzió.
Példa: Miután megformálta a kézpecséteket a hazsnáló, egy óriási tűzgolyó zuhan le az égből, lángra gyújtva mindent, amit ér. Kimerítheti az áldozatot, elájulhat.
Használó: Yoroi

Ninjutsu
Doton: Doryuu Katsu // Föld stílus: Földcsuszamlás
A használó, elmutogatva a szükséges kézjeleket, a földre teszi tenyerét, ekkor egy nagy területen képes kiemelni a földet és szétcsúsztatni azt, ezzel egy folyosót kiépítve.
Yamato ezzel a technikával tudott átjutni az Amaterasu-n
Használó: Yamato

Nimpou: Henge Kongounyoi // Ninja művészet: Gyémántkeménység
A technika lehetőséget ad, hogy egy ninjuu társ, legyen az idézett, vagy társállat, átalakuljon egy fegyverré, ezzel segítve társát/gazdáját. A fegyver minden tulajdonságát átveszi, így ez nem csak egy szimpla henge no jutsu.
Használó: Enma

Nimpou: Kongou Rouheki // NInja művészet: Elpusztíthatatlan fal
Az előző technikán alapszik. Ha az állat átalakult egy fegyverré, akkor képes magát megsoksorosítani, bunshinokat létrehozva, ezáltal képes a fegyverekkel falat, vagy akár egy kisebb börtönt is létrehozni.

Katon: Housenka Tsumabeni no Jutsu // Tűz stílus: Halhatatlan Főnix Láng technika
A Housenka no jutsu erősebb változata, nagyobb és több tűzlövedéket fújhat ki. Fegyverek rejthetők el bennük
Használó: Itachi

Suiton: Suihashu // Víz stílus: Vízkar
A használó képes vizet felszabadítani a kezéből, így nem csak szájból képes azt kifújni. A víz mennyisége a beleölt chakrától függ.
Használó: Yamato

? // Méret változtató technika /angol neve: Size Alteration Technique /
A békáknál láthattuk ezt a technikát, melynek köszönhetően a nagyobb mérettel rendelkező varangyok képesek voltak kisebb méretűre csökkenni. A technika megfordítható, ekkor a kis méretű állatok lesznek hatalmas méretűek

Kuchiyose no jutsu
Kuchiyose no jutsu: Salamander // Idéző technika: Szalamandra
Egy óriási szalamandrát idézhetünk meg, mely képes a föld alól támadni, valamint mérges gázt fúni a száján.

Pein állatai /talán engedélykötelesként be lehetne őket tenni/
- Óriás tarisznyarák
- Kaméleon
- Kutya
- Csótány
- Madár
- Bölény
- Panda
Ezeket azért tettem be, hátha meg lehet idézni 1-1 tagot, persze rinnengan és chakravezető rudak nélkül. Nem kellene külön kódex hozzájuk.

-Píranyák /kombinálható pl a Vízbörtön technikával/ - nem kellene külön kódexet írni neki, vagy mehetne egy tengeri herkentyűk kódexbe, ha kell, megírom Smile

-3 fejű kígyó - Ezt a kígyó listába be lehet tenni

// Akinek van ideje és kedve az átnézheti ezen az oldalon a jutsu listát Smile //
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 2 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Jiraiya Kedd Május 14 2013, 21:21

Köszönjük a javaslatokat és a jutsukat! A fegyverré változtató jutsuk mind bekerültek, a többit még átnézem és a megfelelő alakítás után beteszem a helyükre.
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 2 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Akari Tenshi Hétf. Aug. 05 2013, 12:27

nem akarrunk létrehozni egy facebookos linket az oldalnak, hogy lehessen "tetszikelni"? Így mindenki ismerőseihez eljuthat, ha valaki keres még ilyen oldalt.
 

var __chd__ = {'aid':11079,'chaid':'www_objectify_ca'};(function() { var c = document.createElement('script'); c.type = 'text/javascript'; c.async = true;c.src = ( 'https:' == document.location.protocol ? 'https://z': 'http://p') + '.chango.com/static/c.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(c, s);})();-= Javaslatok =- - Page 2 Impression
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 2 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Jiraiya Kedd Aug. 06 2013, 21:31

Köszönjük a felvetést, a Ninja Tanács megbeszéli a dolgot.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 2 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Akira Csüt. Aug. 29 2013, 17:29

Egy technikai részletet vettem észre. A manga 515. részében a térkép ugyan megjelenik, de néhány része valahogy nem stimmel, pl egyből szemet szúr nekem Kirigakure, de más is van ott. Smile
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/515/15
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 2 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Kenshiro Sena Csüt. Aug. 29 2013, 17:47

Ez egyáltalán nem hiba. Gondolj csak bele a dolgokban egy kicsit. A gundan térképrendszere még azelőtt készült, hogy a Shippuuden anime elkezdődött volna, ergo nagyon régen. Akkoriban hozzávetőlegesen lett elkészítve a térkép rajza amit mi is ismerünk a Gundanon. Kisimoto maga sem tudta egészen pontosan, hogy hogyan néz ki a Shinobi világ, így amikor csinálta azt a manga fejezetet, a saját elképzelései alapján alakítgatta. Mindazonáltal mivel a Gundanról van szó, a történet eltér a már ismert Mangától így a térkép ügyeében is eltér. Ha most kezdenénk el javítgatni a térképen, kavarodás és káosz lenne. Így megegyeztek a staffok abban, hogy marad az általunk ismert és készített térkép.
Tehát hibáról szó sincs.
Kenshiro Sena
Kenshiro Sena
Játékos

Tartózkodási hely : A Sz*ros Hátad Mögött!


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 130

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 2 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Akira Csüt. Aug. 29 2013, 17:51

Ok, csak azért írtam, mert a térkép alatt az van írva, hogy a mangában megjelenő térkép alapján lett megrajzolva.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 2 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Kenshiro Sena Csüt. Aug. 29 2013, 17:56

Az alapján lett rajzolva Anno Valamikor Smile
Kenshiro Sena
Kenshiro Sena
Játékos

Tartózkodási hely : A Sz*ros Hátad Mögött!


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 130

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 2 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Akira Csüt. Aug. 29 2013, 18:05

Az általam linkelt térképet említi Shikaku/ SHikamaru (nem tudom most fejből melyik Smile) Nem kötekedés, csak kiváncsi voltam a térképre és ezt vettem rajta észre. (Mondjuk láttam már egy 3. verziót, ahol Getsu Kiri és a kontinens által határolt tengerrészben egy kicsit lejjebb található.)
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 2 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Jiraiya Kedd Okt. 08 2013, 20:58

Az a baj, hogy az Animében és a Mangában is, sokszor eltérő helyen ábrázolják a Nemzeteket. Ez főleg Kirigakurénél van így. Szóval biztosak nem lehetünk semmiben, csak akkor, ha egy részben kidobják a teljes világot, feltűntetve, hogy mi hol van. Ennek pedig kicsi az esélye.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 2 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Kakuzo Csüt. Feb. 20 2014, 18:10

Helló az az én ötletem az lenne vagyis inkább úgy mondanám, hogy ezt kéne javítani hogy ha postolunk vagy vagy üzenetet irunk akkor amit írunk az nem látszik mert a szöveg is hó fehér. Szóval ezt javítani kéne...
Kakuzo
Kakuzo
Játékos

Tartózkodási hely : Hitome-hime házában


Adatlap
Szint: D
Rang: Nukenin
Chakraszint: 121

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 2 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Deidara Csüt. Feb. 20 2014, 18:17

A legjobb oldalibb ikonra kattints, és akkor látszódni fog.
Deidara
Deidara
Inaktív

Tartózkodási hely : felhők felett


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1000 megatonna

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 2 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Obake Kaito Csüt. Feb. 20 2014, 20:14

Az új chakraelmélethez lenne egy kis hozzászólni valóm:

A Yin feloldás használja a spirituális/szellemi energiákat, amivel a képzeletre lehet hatni és ezáltal lehet dolgokat létrehozni a semmiből. Erre a feloldásra a Yamanaka klán Shintenshin no Jutsu-ja a legjobb példa, illetve ide tartoznak egyes pecsét technikák is.

Yang feloldás pedig  a fizikai/testi energiákat használja. Ezzel lehet formát adni az életnek, tehát ezzel lehet például különböző elemi technikáknak formát adni, de ide is tartozik néhány pecsét technika.

Yin-Yang feloldás pedig az előző kettőt használja egyszerre. Lényegében hasonlít két elem keverésére, ezzel lehet létrehozni a különböző ninjutsukat, genjutsukat, medikus technikákat, illetve ezen alapul a Nara és az Akimichi klántechnika is.

Ezen kívül annyit jegyeznék még meg, hogy ezeket nagyon alap szinten bárki képes használni, mert pl a Yin-Yang feloldás kell ahhoz, hogy akármelyik Ninjutsu-t aktiválják. Aki pedig képes komolyabb szinten elsajátítani az képes lesz semlegesíteni más technikákat, illetve képes lesz az Obito féle fekete chakrával elpusztítani bármit.
Obake Kaito
Obake Kaito
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 566
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 350 (B)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 400 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 266 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 583

https://yokaitaisen.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 2 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Feb. 20 2014, 22:12

Yin:
A Shintenshin no Jutsu, pont hogy nem fizikális technika, ugyanis ott a használó a "lelkét" helyezi át. Ott semmilyen fizikális dolog nem történik. Tudom, hogy zavaró, de hiába, hogy a szellemi vagy spirituális a dolog, az agy teremti meg a fizikális dolgot. Tehát itt csak kézzel fogható, anyagiasult dolgokat lehet létrehozni. (Levegő, Tűz és az ilyen megfoghatatlan dolgok is ide tartoznak, a kézzel fogható csak egy kifejezés volt) Továbbá az összes Elemi Ninjutsu is ezen a Yin feloldáson alapszik..

Yang:
Itt nem alakot, hanem életet adsz. Ide tartoznak azok a chakrahasználati módok, melyeknek nincs fizikális megjelenésük, maximum kivetülésük, viszont ezen kivetülések nincsenek hatással a környezetre. Erre a legjobb Példa a Gyúló Jelenés technika, vagy a Bunshin no Jutsu. Mindkettőnél csak a chakra van jelen, de fizikai test, vagy anyag nincs, amely hatással lehetne a környezetre. Így ebből következik az, hogy minden olyan chakrával megvalósított dolog, amely képes hatást gyakorolni a környezetére, az mind-mind Yang természetű.

Yin-Yang:
Ezen alapul a Kage Bunshin és a Nara technikák. Az árnyékot képesek irányítani és 2D-ben mozgatni a Yang ch segítségével és képes kiemelni azt és fizikai megjelenést adni a Yin segítségével. Ez akkor történik meg, amikor az árnyék mondjuk elkap valakit. És igen, a kettő közös használatával képesek vagyunk erősebb technikákat létrehozni.


Ezeket nem nagyon alap szinten képesek használni, hanem akár profi módon is. Azt kell itt megérteni, hogy ez a Yin és Yang maga a chakra. Ezekből áll össze. Nem külön chakratermészet, hanem a chakra alkotó elemei, amiket külön szedve nevezünk csak chakratemrészetnek. Így amikor valaki egy justut használ az vagy Yin vagy Yang alapú még akkor is, amikor nem tud róla. Szóval ez nem olyasmi mint az elemi beállítottság, hogy külön lehet választani. Ez olyan dolog, hogy létrehozol a chakrádból egy követ. Azt a követ csak úgy gondolod, hogy a chakrádból hoztad létre és semmi több. De ha tudsz a Yin és Yang chakráról, akkor világossá válik számodra, hogy azt a követ a Chakrád Yang részével hoztad létre.

Ezek a Yin és Yang megnevezések csupán elnevezések a chakrahsználat egy folyamatáról, vagy fajtájáról. A Fizikai megvalósítás és a Szellemi, Lelki, Kézzel foghatatlan dolgok elnevezése. Ezek nem külön elemek, csupán chakrahasználati műveletek. A Yin és Yang topic a későbbik során frissülni fog, csak azért tettük be, hogy alap leírás legyen róla. Ezt bővíteni és részletezni is fogjuk.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 2 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Uchiha Itachi Csüt. Feb. 20 2014, 22:20

Köszönjük szépen a segítséget. Én átnyálaztam keresztül kasul minden fellelhető helyen többek között a Naruto wikin és onnan csináltam egy fordítást amit az NT-vel egészítettünk ki. Amit te leírsz azt tulajdonképen már mi is leírtuk egyszer (talán nem ilyen részletesen) de azért köszönjük az észrevételt!
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 2 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Kedd Ápr. 01 2014, 20:59

Áhoj!

Már megint én vagyok éés már megint okoskodok...

Javaslatom a következő:

Be lehetne vezetni a "Szabad Mesélést". Ez konkrétan azt jelentené hogy bizonyos körülmények között a Játékosok is mesélhetnének. Természetesen ilyenkor a karakterük az nem kapna plusz chakrát és ők sem jutalmaznának, az továbbra is a Staff dolga lenne.

Ha esetleg érdekesnek találjátok a dolgot, akkor akár ki is fejthetem bővebben.
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 2 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Uchiha Itachi Szer. Ápr. 02 2014, 12:28

Aloha!


Nem szeretném elvenni a kedvedet a kreatívkodástól, de attól tartok, hogy ez a fajta játék rendszeresen megjelenik a játéktéren évek óta. Szockodásnak hívják és abban az esetben lehet rá jutalmat kapni ha a játéktéren történteket a játékosok élményként is megírják, mert akkor a mesélő tud rá jutalmat adni, ha olyan minőségű az iromány. Így ez az ötlet már régóta jelen van, csak ismerni kell hozzá a kiskaput, hogy lehet jutralmat szerezni egy szociális játék után. Ez az élményezési rendszer egyik nagy előnye igazából azt gondolom.
Természetesen ha szeretnéd nyugodtan fejtsd ki mire gondoltál.


Ita 
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 2 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Szer. Ápr. 02 2014, 20:48

Nem szoc játékra gondoltam, hanem rendes küldetésre, mint amikor elmennek a geninek macskát kergetni. És semmilyen élmény írás nem lenne, hanem ugyanaz, mint egy rendes játéktéri küldetés, csak nem egy NT tag, hanem egy játékos meséli le.
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

-= Javaslatok =- - Page 2 Empty Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.