.::Piac::.

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

.::Piac::. - Page 2 Empty Re: .::Piac::.

Témanyitás  Inuzuka Tsume Csüt. Júl. 31 2014, 23:30

Szilánkok
Hoshizoku Kaito kalandja

Kissé elfordult, ahogy elpakolta a drótokat, így a karján viselt jelzésből végképp egyértelművé vált, hogy shinobi a faludból. Ruházatának egyéb jellegzetességeit tekintve azonban nem követte a tipikus rendet, kiszámított praktikusság jellemezte, és talán egy kevés extravagancia. 

A sztoridra egy pillanatra elkerekedett a szeme, majd szárazon felnevetett, mielőtt jeges komolysággal újra rád nézett volna.
-Nem rossz.. Határozottan nem. Jó átéléssel tudod előadni a sztoridat. Ezzel még kezdhetünk valamit. - jelentőségteljes szünetet tartott, mielőtt befejezte volna:
-Épp ezért nem mehetsz el. - tekintete átható volt.
-Új feladatot adok neked. Valami fontosabbat, mint a gyerekek pesztrálása. Az meglehetősen fantáziátlan ötlet volt. - láthatóan legalább annyira fárasztotta ez a tény, mint téged. 
-De jó volt arra, hogy nyomon kövesselek.- tekintete összeszűkült, és úgy tűnt, elég sokat tudott az előző feladatodról ahhoz, hogy jogosan feltételezd, hogy az ő keze is benne volt.
-Találékony vagy, de az önuralom nem az erősséged. Ezen majd dolgozunk, ha sikeresen teljesíted a feladatod. Egy heted van rá. Természetesen titkos küldetés és nem is veszélytelen. Ha bármelyik falusi shinobi nyakon csíp, elbuktál, és nem fogok segíteni.- ez mintha eszébe juttatott volna valamit.
-Ó igen.. az imént történtek miatt nem kell aggódnod. Sem a kölyök, sem az a kivénhedt kunoichi nem fog beszélni. A helyed a faluban továbbra is biztos. Az eddigiek alapján kár lenne elveszíteni egy olyan tehetséget, mint te. -vette elő a cigisdobozt és kipöckölve pár szálat feléd nyújtotta.
-Szóval. Hogyan döntöttél? Dolgozol nekem és pénzt keresel vele vagy megfagysz két csúccsal odébb teljesen feleslegesen?
Inuzuka Tsume
Inuzuka Tsume
Moderátor

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint:
Rang: Tokubetsu Jōnin
Chakraszint: Mint bundának a szála +15 kiskutya -1 kutyus

Vissza az elejére Go down

.::Piac::. - Page 2 Empty Re: .::Piac::.

Témanyitás  Hoshizoku Kaito Kedd Aug. 12 2014, 21:36

Sajnos kiderül hogy egy yukigakurei shinobival van dolgom. Először mintha elhinné a mesémet, de utána elég rendesen kinevet, majd el kezd magyarázni valamiről. Nem igazán értem, hogy miről van szó, csak annyit hogy valami új feladattal bízna meg, ami komolyabb lenne, mint a korábbi. Beletörődve sóhajtok egyet. A felkínált cigit elutasítom, nem károsítom magam ilyen dolgokkal.
- Van egy olyan érzésem, hogy nincs értelme nemet mondani... - szólalok meg.
Mondjuk amit mondott, az jogos. Nem valószínű, hogy az én felszerelésemmel és a tudásommal túl sokáig élnék kint a vadonban. Így hát kénytelen vagyok belemenni a dologba, bármi is legyen az.
- Legyen, dolgozok neked! - jelentem ki. - Mit kellene csinálnom? Milyen feladatokról lenne szó? - érdeklődök kissé unottan és mérgesen. - Viszont ha nem tetszik a dolog, akkor lelépek, ezt már most megmondom!
Hoshizoku Kaito
Hoshizoku Kaito
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 75


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 310

Vissza az elejére Go down

.::Piac::. - Page 2 Empty Re: .::Piac::.

Témanyitás  Inuzuka Tsume Kedd Aug. 12 2014, 23:00

Szilánkok
Hoshizoku Kaito kalandja

A fickó szó nélkül elrakja a cigit, majd bólint. Meglehetősen nyugodtnak látszik, talán mert az aktuális feladatára figyel, ami most épp te vagy. Az ellentmondás lehetőségére vonatkozó szavaidra csak megrázza a fejét.
- Nem igazán. De mint már mondtam, jól fogsz járni a dologgal. - tárgyilagos hangnemhez tér vissza újra. 
- Rendben, akkor itt lennének a küldetésed részletei. - nyúl az egyik zsebébe, és egy kis tekercset húz elő. 
- Az én dolgom, hogy teszteljem az őrség éberségét. A legutóbbi után ez a dolog... nos teljesen jogos. -utalt a háború dúlására. Viszont a fenyegetésedre megáll a keze a levegőben.
-Nézd kölyök. Nekem olyan ember kell, akik végig csinálja a feladatot, nem olyan, aki durcás csecsemőt játszik az első nehézségre. Én úgy látom benned nagy potenciál van, ami most jól jön nekem. Ha most igent mondasz a feladatra, akkor elvárom, hogy meg is csináld.- hideg, ellentmondást nem tűrő a hangja, majd feléd nyújtja a tekercset.
-A listán lévő dolgokat kell beszerezned. Keverünk vele egy kis felbolydulást, hogy ne lanyhuljon az éberség. Épp ezért fontos, hogy titokban tevékenykedj. Itt a lehetőség, hogy a nálad nagyobbakat is rászedd, már ha van elég ügyességed.-majd újra belekotor az egyik zsebébe.
-Ami azt illeti, lenne itt még egy kis ösztönző. A gyerek balhé után amúgy is kijár neked egy kis költőpénz. Valami hasonlót várhatsz, ha segítesz.-nyújt feléd egy erszényt.
-Ja igen. Van még egy dolog, ami nincs rajta a listán, de megkoronázza a begyűjtő utat. Kell egy ... ilyen. Bök a fejpántodra.




// 
A lista:
- 1 db kunai
- 1 kis zsák szén
- 1 db selyemsál
- 5 darab csengettyű
- 1 üres  kis tekercs
- 10 db gyertya
- egy öltözet közemberi ruha
- egy geta
- egy tégely vörös tinta




Az előző kalandod jutalma: 20 ch és 800 ryo //
Inuzuka Tsume
Inuzuka Tsume
Moderátor

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint:
Rang: Tokubetsu Jōnin
Chakraszint: Mint bundának a szála +15 kiskutya -1 kutyus

Vissza az elejére Go down

.::Piac::. - Page 2 Empty Re: .::Piac::.

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.