Staff hiányzások

+42
Kisame
Nohara Rin
Maito Gai
Hyuuga Hanabi
Ootsutsuki Kaguya
Hyuuga Hinata
Uchiha Kagami
Uchiha Obito
Hatake Kakashi
Terumi Mei
Kenshiro Karu
Orochimaru
Senju Tobirama
Shimura Danzou
Hyuuga Shakaku
Matuke Hariko
Hidan
Namikaze Minato
Jiraiya
Fuu
Gato
Haku (inaktív)
Inuzuka Tsume
Pein
Fukasaku
Hinata
Killer Bee
Nagato Tensei
Uchiha Madara
Huramino Saito
Djuka Hiashi
Akasuna no Sasori
Orochimaru (Inaktív)
Tobi
Hatake Kakashi(Inaktív)
Deidara
Uchiha Itachi
Aburame Shino
Uzumaki Kushina
Sai
Kakuzu (Inaktív)
Shikaku
46 posters

1 / 16 oldal 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Go down

Staff hiányzások Empty Staff hiányzások

Témanyitás  Shikaku Pént. Jan. 13 2012, 00:09

Hiányozni a staff tagja is hiányozhat, az élet neki is közbeszólhat, a nagy szünetek neki is eljöhetnek.

És van amikor a mesélő tűnik el, helyettesíteni kell, szeretnétek valaki mást a mesétek élére, vagy nem vállalt el titeket senki, ha elveszett a postotok a keresőben, ide lehet jönni végesetben. Két hét várakozási időt kérünk - tudjuk néha nehéz kivárni...
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Kakuzu (Inaktív) Szer. Jún. 20 2012, 18:24

Ideje, hogy ténylegesen ide is kerüljön közlemény. Nos mivel ide írok egyértelmű a mondanivalóm egy része legalábbis. Sokak örömére vagy bánatára jövő héttől munkába állok, így egy időre garantáltan eltűnök az éterből. Sokakat jelen pillanatban ez nem érint hisz az emberek többsége eltűnt az árnyakban. A hétvégéig még vagyok vasárnap estétől, pedig senki se számítson rám. Aggodalomra semmi ok, még visszatérek, mint ahogy a jó öreg Svarci Marci mondta sokszor. Terveim szerint, ha van rá lehetőségem, akkor azoknak, akiknek jelenleg mesélek napi egy postot igyekszek összehozni, hogy addig se búslakodjanak. Persze ez már főként az említett emberkéken áll. A visszaszámolás elkezdődött.
Az érintett karakterek: Aono Takefumi, Shiba Akisame, Sanagi Natsu, Hoshino Takayuki, Fudou Shun, Sakaki Toua
Kakuzu (Inaktív)
Kakuzu (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Nukenin
Chakraszint: A tárcám tartalma

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Sai Csüt. Jún. 21 2012, 09:35


//Ide is, hogy biztosan lássa mindenki, akit érinthet//
Üdv!
Mivel nettelen helyre utazom, így péntektől keddig nem leszek fellelhető az oldalon, igyekszem még ma mindenkinek, akinek tudok, írni, aztán folyt. köv., ha hazaértem :3
Sai és Tomoshika Asukonál megtekinthető multijai
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Uzumaki Kushina Csüt. Jún. 21 2012, 12:47

Kedves Mindenki!

Mint valószínűleg észrevettétek (bár ki tudja, talán nem Very Happy), az utóbbi időben nem voltam különösebben aktív. Páran tudják is, hogy ez az érettségik miatt volt. Ezúton szeretnék elnézést kérni az inaktivitásomét, valamint köszönetet mondani a türelmetekért, a megértésért és a nem kevés jókívánságért is! A hiányzásomnak ugyanakkor meg lett az eredménye: kitűnő érettségi bizi, három dicsérettel Very Happy. Úgyhogy megérte tanulni XD.
Tegnap volt az utolsó szóbeli érettségim, a bankett (erősen másnapos vagyok, köhm... Very Happy), magyarán minden lement, én is belezöttyentem a nyár kellős közepébe - a szünet pedig rengeteg szabadidővel párosul, úgyhogy ismét aktivizálom magam.

Ismételten köszönök mindent, kezdődjön a nyár!

Kushii~
Uzumaki Kushina
Uzumaki Kushina
Adminisztrátor

Elosztható Taijutsu Pontok : Serpenyőnyi


Adatlap
Szint: S
Rang: Háziasszony
Chakraszint: Ostor ez a nő!

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Aburame Shino Szomb. Jún. 23 2012, 20:00

Na emberek így sokadjára is szeretnék bocsánatot kérni, hogy befagyott a mesélés. Mentségem egyedüli a munka és az, hogy ebből kifolyólag a gép előtt töltött perceim szám a kis híján eléri a nullát. Mivel jövőhéttől vegyesen leszek műszakban és valószínűleg befigyel egy két túl óra is nem tudom, hogy fogok felkerülni az oldalra, vagy egyáltalán hogy jutok gép elé de amint gépközelben vagyok és szellemi kapacitásom sem arra redukálódik, hogy a 2 darab agysejtem egymást figyeli, hogy ki ne múljanak ígérem írok. Utólag és előre is bocsánat és köszönöm szépen mindenkinek.
Aburame Shino
Aburame Shino
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: Ha megszámolod a bogaraim megtudod!

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Jún. 28 2012, 13:38

Nos, hát itt a nyár és kell egy kis szünet. Szombattól, jövőhét Szombatig nem leszek. Tehát egy hétig, de ha visszajövök, akkor nyomjuk keményen! Szombatig még vagyok!

Akiket érint: Cukorka csapat (Chiyoko, Rabito, Kawachi), Kitane & Shinko duó, Kami no Sei, Djuka Mikommi, Taidana Kaito, Sanagi Natsu, Dokujaku Tano, Unazaki Tessa.

Számításaim szerint, mindenkinek írok még Szombatig, szóval no para Very Happy

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Júl. 05 2012, 19:31

Egy hétig még nem leszek. Mivel beszerveztek még egy helyre, így még egy hetet maradok, de utána már tudok rendszeresen postolni. Néha-néha felnézek, hogy ne maradjak le sok mindenről de írni még nem fogok.
Ha visszajöttem, akkor mehet minden és akkor vissza áll a napi postolás. Smile

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Uchiha Itachi Kedd Júl. 10 2012, 18:05

TÁVPÉNZES ORVOSI IGAZOLÁS!

Ezúton igazolom, hogy a fent említett Senju Hashirama és alábbi 4 személy távolléte 07.12-0719-ig TELJES MÉRTÉKBEN INDOKOLT! XDDD

Betegség típusa: Visszaeső nyaralusz kór! Very Happy:D:D

Lábadozás helyszíne: Balatonfüred

A beteg személyek névsora: Kenshiro Karu, Senju Hashirama, Djuka Mikommi, Kinshu, Makenshi

Akiket érint: Aono Takefumi, Kauro Mirubi, Djuka Sendo, Kitori Musato, Kurotsuki Emi (csapat), az egész Kenshiro klán

Megígérem, hogy igyekszem minél hamarabb felgyógyulni az orvosságot amit használni fogok a gyógyszertárban nem lehet kapni! Very Happy
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Jiraiya Szomb. Júl. 14 2012, 19:07

Jelentem élnek a vonalak, itthon vagyok.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Uchiha Itachi Csüt. Júl. 19 2012, 20:11

AT THIS ... MOMENT Hashi back...
Szal mostantól újra kötélnek állok és pótolom a kimaradt egy hetet. Jelszó: Szétesés! Remélem mind hatalmasakat buliztok és nemtől függően szórakoztok én a mai nappal tértem vissza!
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Kakuzu (Inaktív) Hétf. Júl. 23 2012, 20:32

Hölgyek és urak úgy határoztam kiveszem ezt a hetet szabinak. Ugyan van még hova írnom, így apránként, vagy egyszerre meglesz mind mesélés, mind karaktereim terén. Szóval itt leszek némileg csökkent aktivitásban.
Érintett karaktereim: Aono Takefumi na ő éppen nem de az aláírásban megtaláljátok a többit. Mások pedig tudják éppen kivel játszanak.

Ahoy!
Kakuzu (Inaktív)
Kakuzu (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Nukenin
Chakraszint: A tárcám tartalma

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Deidara Szer. Aug. 01 2012, 21:35

Akik rám várnak, még legyenek egy kis türelemmel, sok dolgom volt most a napokban. Talán holnap, de legkésőbb három napon belül mindenkinek írok.
Deidara
Deidara
Inaktív

Tartózkodási hely : felhők felett


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1000 megatonna

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Uchiha Itachi Csüt. Aug. 02 2012, 18:20

Holnapig még dolgozom és ezért nem tudtam nektek rendesen postolni és idefigyelni a honlapra ez sajnos még jellemző lesz és jelen pillanatban úgy néz ki, hogy egész augusztusra is mert kicsit még élvezni akarom a nyarat. Mindentől függetlenül ittvagyok max 2-3 naponta fel tudok nézni és postolok oda ahova kell.

Sajnos a karaktereim közül jelenleg csak Kenshiro Karuval járok fel... Vele is minimális szinten, de igyekszem a többiekkel is postolni ahogy tudok előre is köszönöm a megértéseteket!
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Sai Kedd Aug. 07 2012, 23:58

Mindenki, akinek mesélek/ játszom vele (Illetékes karik megtekinthetők Tomoshika Asuko aláírásában). Szerettem volna mindenkinek írni az elutazás előtt, de ez sajnos nem jött össze. Holnap viszont indulok a Balatonra, és majd csak vasárnap jövök vissza, így addig semmilyen ügyben nem fogok tudni reagálni. Nem elkanászodni ám! Very Happy Ha visszajöttem, folytatom a csigatempós aktivitásom ^^
Kakashi: Shiroval addig nem fogok tudni reagálni a chuunin-vizsgán, remélem, nem okoz nagy gondot Embarassed
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Deidara Szer. Aug. 15 2012, 10:25

Mint látható, mostanában nem tudok írni, így akiknek jelenleg mesélek, ha akarnak, keressenek valaki mást és amikor újra aktív tudok lenni, rájuk írok és folytathatjuk a már megkezdett kalandokat.
Üdv,
Dei
Deidara
Deidara
Inaktív

Tartózkodási hely : felhők felett


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1000 megatonna

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Uchiha Itachi Pént. Aug. 17 2012, 16:40

Tartozom egy bocsánat kéréssel azoknak akinek mesélek!
A napokban személyes dolgokat kellett intéznem, de a hétvégén mindenkinek írok ahol ludas vagyok!
Köszönöm a megértéseteket!
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Kakuzu (Inaktív) Vas. Aug. 26 2012, 15:17

Úgy néz ki, mostanában nem úszom meg, hogy ne kelljen ide írnom. A dolgok nem éppen jöttek össze nekem így a jövő hetem, ahogy Hateshinek is mondtam eléggé képlékeny. Ma mindenkinek igyekszek írni, viszont holnaptól nem tudom, milyen rendszerességgel tudok feljönni. Lehet sehogy. A szekér azonban halad tovább, és ha lesz elég energia a duracell nyusziban, akkor esténként felnézek, ha tudok. A fiatalság és az erő legyen veletek addig is.
Kakuzu (Inaktív)
Kakuzu (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Nukenin
Chakraszint: A tárcám tartalma

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Uzumaki Kushina Hétf. Aug. 27 2012, 12:53

Most költözöm Szegedre (pontosítás: a hónap végén), egy olyan albérletbe, ahol jelen pillanatban nincs internet. A probléma megoldására beszereztem egy ilyen feltöltős mobilnetet, hogy legalább a laptopommal tudjak netezni. Nem tudom, milyen minőségre számítsak (bár nem vagyok túl bizakodó). A gyorsaság is érdekes lesz, meg ugye nem korlátlan a dolog se, szóval nem biztos, hogy Gundanozásra fogom használni azokat a megabiteokat. Lenni leszek, de Mesélésbe nem tudnék belemenni egy ilyen rizikós nettel, mert ha eltűnök, akkor az igazán nagy szívás annak, aki felkér, hogy Meséljek.
Szóval most egy ideig (míg nincs szélessávúm az albérletben) nem vállalok Mesélést. Ha véletlenül mégis, akkor azt jelezni fogom, tehát kérdezni azért még szabad. Csak nagy a valószínűsége, hogy nemet mondok rá, de ez még elválik.
Megértéseteket köszönöm.

U.i.: akinek már mesélek jelen pillanatban is, arra fogok időt szakítani. Ha kell, elslattyogok egy wifi-s helyre Very Happy

Módosítás: jelen pillanatban működik ez a kis kacat, de nem az igazi. A tényleges net majd egy-két hét múlva várható, bár ezeknél a szolgáltatóknál sosem tudni.
Uzumaki Kushina
Uzumaki Kushina
Adminisztrátor

Elosztható Taijutsu Pontok : Serpenyőnyi


Adatlap
Szint: S
Rang: Háziasszony
Chakraszint: Ostor ez a nő!

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Jiraiya Szer. Szept. 19 2012, 18:03

Üdvözlet nép!

Beszívtam egy igencsak gyökér vírust amikből kezd elegem lenni. A gépemet jelenleg olyan mértékben lassítja, hogy Én már az elköszönő sorokat írom amikor még csak az első mondat jelenik meg a képernyőn. Így kicsit idegesítő az írás, úgyhogy amíg meg nem oldom a problémát, addig hetente csak egy postot tudok garantálni mindenkinek.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Pént. Szept. 21 2012, 17:23

Az elmúlt héten hanyagoltam mindenkit, ezért elnézést kérek. Holnaptól megy a post mindenhová.
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Jiraiya Szomb. Szept. 22 2012, 16:46

Nos emberek, végre sikerült megcsinálnom a gépet, úgyhogy a hétvégén mennek mindenhova a postok.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Kakuzu (Inaktív) Vas. Szept. 23 2012, 22:14

Konbanwa!

Nem, nem hiányozni fogok, pusztán csökkentett üzemmódban leszek elérhető munka miatt. Akinek, amit megígértem betartom, akinek kell, írok, viszont szeretném mindenki türelmét kérni.
Kakuzu (Inaktív)
Kakuzu (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Nukenin
Chakraszint: A tárcám tartalma

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Vas. Okt. 21 2012, 16:20

Elnézést again. Jövő héten utolérem magam.
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Okt. 22 2012, 18:03

Hasonlóképpen Kakashihoz. Én is Keddtől küldöm a postokat mindenhova.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Tobi Hétf. Okt. 22 2012, 18:29

Holnap én is aktívabb leszek, egészen a hétvégéig. Elnézést, de állandó hétvégés vagyok, 12 órázok, és plusz egy nap, míg kiheverem. Very Happy
Tobi
Tobi
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem túl sok...

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 16 oldal 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.