Staff hiányzások

+42
Kisame
Nohara Rin
Maito Gai
Hyuuga Hanabi
Ootsutsuki Kaguya
Hyuuga Hinata
Uchiha Kagami
Uchiha Obito
Hatake Kakashi
Terumi Mei
Kenshiro Karu
Orochimaru
Senju Tobirama
Shimura Danzou
Hyuuga Shakaku
Matuke Hariko
Hidan
Namikaze Minato
Jiraiya
Fuu
Gato
Haku (inaktív)
Inuzuka Tsume
Pein
Fukasaku
Hinata
Killer Bee
Nagato Tensei
Uchiha Madara
Huramino Saito
Djuka Hiashi
Akasuna no Sasori
Orochimaru (Inaktív)
Tobi
Hatake Kakashi(Inaktív)
Deidara
Uchiha Itachi
Aburame Shino
Uzumaki Kushina
Sai
Kakuzu (Inaktív)
Shikaku
46 posters

3 / 16 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

Go down

Staff hiányzások - Page 3 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Tobi Hétf. Júl. 01 2013, 23:33

Üdv!

Talán észrevettétek, az utóbbi időben nem vagyok túl aktív, sajnos ez még egy ideig nem fog változni, mindennap 12 órázok a melóhelyemen pihenőnap nélkül, valószínűleg szombaton tudok ismét aktívabban jelentkezni, mesélni és játszani.
Addig is türelmet és megértést. (na meg együttérzést. Very Happy)

Tobi, Tano, Leng, Soto
Tobi
Tobi
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem túl sok...

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 3 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Uchiha Itachi Kedd Júl. 02 2013, 10:10

Bár még csak alig tértem vissza, de megint egy hiányzást kell bejelentenem sajnos. Jövő hét hétfőig Velencén fogok nyaralni így csak átfutóban fogom nézegetni a fórumot néha, hogy azért ne maradjak le az eseményekről. Akiket érint a hiányzásom mesélés terén: Tenshi, Kurotsuki Emi, Hyuuga Emi, Hikuro, Shiro! Srácok elnézéseteket kérem, remélem szerdától hétfőig inkább ti is nyaralni fogtok ebben a szép nyári időben amit ígérnek! Tehát akkor szerdától hétfőig off!


JK: Kenshiro Karu, Kinshu, Djuka Mikommi, Aoykama Makoto
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 3 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Kedd Júl. 09 2013, 00:42

nem nagyon kéne ideírnom, mert akinek mesélek, azoknak mind mondtam, az okot is, hogy nem leszek egy hétig, és így is belementek a kalandba. Kaptak is egy külön egy hetes feladatot, viszont JK-m se lesznek elérhetők és belőlük ketőt fórumküldin van, így ha kérhetem az ottani Staffoktól, akkor várjanak majd meg, de ha nincs rá lehetőségük megértem. Köszönöm, és szép hetet!

JK: Gawa, Obu, Shiba, Feng
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 3 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Djuka Hiashi Kedd Júl. 09 2013, 21:16

Tudom, hogy még csak most jöttem haza de már ide kell írnom mert elutazok két napra. Amint hazérek írok mindenhova de addig is elnézést mindenkitől.
Djuka Hiashi
Djuka Hiashi
Játékos

Tartózkodási hely : Getsugakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 325

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 3 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Nagato Tensei Pént. Júl. 19 2013, 08:44

 1,5 hétig nehezen döcögve, és alig fogok írni! A bátyám Angliából itt kempingezik a kertembe :'d és mivel ritkán látom a nap minden percét vele fogom tölteni. 


Természetesen a fontosabb kalandokat, illetve fórum kalandokat még így is megírom, de ne bántsatok azért mert majd valakinek írok, valakinek nem(a túlzott részegségem [tényleg már már napiszinten xd]így is leszabályozza mit és hogy írjak xd)






Beechan figyel titeket!
Nagato Tensei
Nagato Tensei
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU Taichou
Chakraszint: 832

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 3 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Akasuna no Sasori Szomb. Júl. 20 2013, 18:18

A mai napon távozok az oldalról minden karakteremmel! Bábos dolgokkal ezentúl már ne engem keressetek.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 3 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Jiraiya Vas. Aug. 04 2013, 21:54


 Két hétig csak elvétve leszek elérhető, ugyanis ha itthon vagyok, akkor tanulnom kell. Két hét múlva Vizsgázok és még sehol nem vagyok, szóval bele kell húznom. Kérek addig mindenkit, hogy legyen türelemmel. Ha tudok írok ebben a két hétben akinek kell, de biztosra semmit nem ígérhetek. ^^'

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 3 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Killer Bee Kedd Aug. 13 2013, 14:02

Fiúk, lányok. Genki. Mint látjátok alig alig írok több indokból van, nem írom le mert vérig sértenék vele valakit, de a legnagyobb bajom az időbeosztásom. Felfel járok, de azt csak telóról teszem, sajnos arról nem tudnék írni, ezt a postot is igen nehezen hoztam össze x)!


Szóval hétvégéig még inaktív leszek, max rövidke válaszokat irogatok, és üzenetek hadait olvasom, ne ijedjetek meg. Hétvégén repost mindenYoda. Az érintettek majd busás jutalomban részesülnek lezáráskor a késéseim miatt. Pacsee




Killer Beeeeee.
Killer Bee
Killer Bee
Inaktív

Specializálódás : Herold


Adatlap
Szint: S
Rang: "B" - Bee
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 3 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Szomb. Aug. 17 2013, 12:08

Sry, kőkeményen nyaralok Balatonon, ezért vagyok keveset mostanság, és ez még 25-ig fog tartani, megpróbálok minden nap felnézni, és 3-4 naponta írni, de bocsi, ha nem sikerül. (A kariaim is ezért szundiznak éppen... Smile )
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 3 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Sai Vas. Aug. 18 2013, 22:01

Üdv, még élek, amint rendesen, melómentesen géphez jutok, igyekszem írni, a múlt héten, ami ma ér véget, konkrétan még az is összejött, ami nem, és a 3 fős csoportomban én helyettesítettem mind a két kollégámat, és agyilag kinyírt, jövő héten egyelőre az eleje a hétnek sűrű, mert az esküvőm dolgait kell intéznem, 20-án a család boldogít - bár ha ott lesz egy fél percem, akkor legalább az egyik nagy küldihez igyekszem írni - szerdán megint dolgozom, ami fix, és ráadásul a 20-át is pótoljuk, így nem hiszem, hogy lesz időm, csütörtök péntek meg tuti a párom is igényelni fog, de a hétvégén talán írhatok, de ha nem, akkor köv héten nagyon-nagyon bepótolok mindent, és ott, ahol lehet, kicsit meghúzom a dolgokat. Értelemszerűen a meséléseim lesznek az elsők, a JK-imnál pedig azok másodsorban, ahol másik jk-t boldogítok, nem mesélőt. 

Bocsánat T_T és köszönöm a megértést azoktól, akik várnak rám, lassan tényleg leég a bőr a képemről T_T
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 3 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Killer Bee Csüt. Aug. 22 2013, 10:42

The impossible guy is return! Very Happy 


Nyoh, kicsit bővethetetlen volt az előző posztom, az időt nem irtam le, ami nyaralás volt a tenger parton. Awesome girls, chick, and cheers ._.!!! mostanra megjöttem(tulajdon kép tegnap :p) csak össze szedtem valami fenebajos nyűgöt, kb úgynézek ki mint egy öregember, na meg a nyőgéseim. Sajna ez miatt a kórházba kőlljárkálnom, és adogassák az inekcijóóókat a doktorbácsiinéniik Very Happy! bár leszőgezem van egy igen aranyos nénike, cukorral kínálgat.  Miatta még lónak is képzelem magam >.< várható postolási idő szombat egésznap. utána vasárnaptól, hétfőig megint nem leszek, mert etájban hollandokat(akiket megismertem :3) vendéglátok, valjuk be több okból is a hollandokat választottam :DDDD welcome and peace 


Beechannnnn.
Killer Bee
Killer Bee
Inaktív

Specializálódás : Herold


Adatlap
Szint: S
Rang: "B" - Bee
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 3 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Aug. 22 2013, 15:13

Yo!

Nos a Vizsgámon csont nélkül átmentem, szóval újra aktivizálom magam. A mai és holnapi nap folyamán várhatóak a postok mindenhova!

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 3 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Uchiha Madara Hétf. Aug. 26 2013, 09:35

A héten, egészen péntekig nyaralni fogok, de nyugalom, gépközelben leszek, megpróbálok írni is majd mindenkinek.


Annyival kiegészíteném Madara kollégámat, hogy nem tud írni amíg nyaralni, ezt ő üzeni a játékosainak! Ita
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 3 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Uchiha Itachi Vas. Szept. 01 2013, 00:39

Hát elérkezett a szeptember egyeseknek iskola másoknak szórakozás, nos nekem egyik sem. Nagy szerencsémre sikerült egy olyan munkát találnom ami megalapozhatja a jövőmet ami azt jelenti, hogy mostantól a hétköznapokon mint minden normális ember dolgozni fogok és ez eredményezheti azt is, hogy csak a hétvégéken fogok ráérni postolni akár a JKimmal akár Itával. Akinek ez gondot jelent és szeretne emiatt leváltani az tegye meg nyugodtan nem sértődök meg. 
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 3 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Csüt. Szept. 05 2013, 15:46

Láthattátok, hogy mostanában nem nagyon írtam, bocsesz mindenkitől, ez holnapra meg fog változni, őjra aktív leszek, és holnap 15:00-ig mindenki megkapja a post-ot, amivel tartozom neki.
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 3 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Hinata Csüt. Szept. 05 2013, 17:05

Elnézést kérek mindenkitől. Főleg azoktól akiknek mesélek és akikkel játszok.


Mint azt tudjátok munka miatt elég ritkán tudok lenni. Attól amikor csak szabad időm engedi itt vagyok. Az elmúlt napokban hetekben jelenlétem több dolog is akadályozta. Első sorban az egyik ilyen ok a net hiánya volt. Amit mai nap kapcsolt vissza a kedves ***** szolgáltató.



Mindenkitől bocsánatot kérek akinek kellemetlenséget okoztam.
Hinata
Hinata
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 3 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Uchiha Madara Csüt. Szept. 12 2013, 22:30

A Holnapi napon elutazom kicsit kikapcsolódni, egészen vasárnap estig. Nem biztos, hogy net közelébe kerülök a hétvégén. Amint hazaértem, írok mindenkinek.


~Madara
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 3 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Sai Szomb. Szept. 21 2013, 21:12

Hah, sajnos itt kell hírt adnom magamról, páran talán tudjátok, jövő héten lesz az esküvőm, ez és a meló miatt annyira sűrűvé váltak a napok, hogy lehet, hogy csak utána fogok tudni írni, azért ha valami csoda folytán találok szabadidőt, igyekszem pótolni a lemaradásaim. Bocsánatot kérek magam, és a JK-im nevében (perpill JK szinten, azt hiszem, csak Tomoshika Asuko, Matsudaro Kitsumo és Aburame Shui érdekelt, meg ha a fórumkaland elkezdődött végül, akkor Shiawase Zouo, de ott max menjen, aminek mennie kell xD)
Köszönöm megértésetek: Sai
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 3 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Killer Bee Hétf. Szept. 30 2013, 11:43

Nyah végre, fél óra próbálgatás után sikerült belépnem, és a végén leírom hány perc alatt írtam meg ezt a kis szösszenetet XD




Tegnap elvágtam a kezem, de nem egy átlagos kis bibi lett, sajnos frissen élezett kést fogtam a kezemben, ami végig ment a zsemlén, és durván a kezemen( 3 cm hosszú, 5 mm mély) sebet sikerült hagynom, ami töménytelen alkoholt, kínt és fájdalmat okozott. Most egy kézzel szenvedem végig ezt az üzenetet is, másodszorra állt görbe a kezembe, nem tervezem hogy így írok, szóval amint kivették az öltést a bal kezemből ismét neki fogok az írásnak(szerencsétlenségemre balkezem, így még tollat tudok fogni -.-") 


1 hetet kérek, nem többet, had pihenjen a kezem, ha megpróbálok azzal is írni vagy csak picit nyujtani, akkor érzem hogy repedezik, és feszül. köszönöm a megértéseteket. üdv Bee


Üzenet kezdésekor idő: 11:21 XD
Az üzenet elküldve: 11:42 xd Jeaah <3
Killer Bee
Killer Bee
Inaktív

Specializálódás : Herold


Adatlap
Szint: S
Rang: "B" - Bee
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 3 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Uchiha Madara Vas. Okt. 06 2013, 07:21

Elnézést kérek mindenkitől, a hetem sajnos nagyon besűrűsödött a sulival, munkával és egyéb elfoglaltságokkal. A mai napon mindenkinek írni fogok.


Madara
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 3 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Uchiha Itachi Hétf. Okt. 14 2013, 07:07

Elnézést szeretnék kérni azoktól akiknek tartozom postal de sajnos a rengeteg munka miatt nem nagyon marad időm az oldalra jelenleg. A héten remélem tudok pótolni minden hiányosságot!
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 3 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Nov. 07 2013, 21:15

Üdv!
Ez nem igazán kimaradás, hanem elmaradás. Irkálok most már minden héten, viszont kérnék mindenkit akinek mesélek, hogy legyetek türelemmel. A fórumkalandjaimat helyezem most előtérbe, mivel a háború szempontjából ez a fontosabb. Viszont, az ilyen Frontokból már csak kevés van, vagy pedig átalakultak egyéni Kalanddá, így lassan, de írok mindenkinek. Vasárnap, Hétfőn és Kedden bepótolok minden elmaradást, ahova pedig már régebb óta nem írtam, ott felpörgetjük az eseményeket, hogy haladjunk is. Köszönöm a türelmet. 

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 3 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Uchiha Madara Szomb. Nov. 09 2013, 20:55

Szép estét,


A hétvégém sajnos besűrűsödött, olyan szinten, hogy a holnapi napon nem is leszek gép előtt, akinek jövök még posttal, hétfőn megkapja Smile
További szép estét,


Madara
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 3 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Deidara Szomb. Nov. 16 2013, 15:31

Ezen a hétvégén senki ne számítson rám, hétfőn vagy kedden írok majd ahova kell.
Deidara
Deidara
Inaktív

Tartózkodási hely : felhők felett


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1000 megatonna

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 3 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Uchiha Madara Vas. Nov. 17 2013, 12:56

Elnézést a csúszásokért, szülinapozás miatt nem igazán voltam gépközelben, a mai naptól ismét aktivizálom magam és mindenki megkapja a postját legkésőbb holnap estig.
~ Madara
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Staff hiányzások - Page 3 Empty Re: Staff hiányzások

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 16 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.