Urufu Okami

2 posters

Go down

Urufu Okami Empty Urufu Okami

Témanyitás  Urufu Djuka Okami Kedd 6 Márc. 2012 - 15:48

Érdekes szombat.
Átlagos szombati napnak indult. Kakura-val edzeni indultunk az erdőbe. A rámenesnél találkoztunk.
-Feljavítottam a bábomat.- mondta. -Tetszeni fog neked.-
Elindultunk. Amikor az erdőbe értünk, füstszagot éreztem -Te is érzed Kakura?- kérdeztem. -Igen.- válaszolta. A füst irányába indultunk, megláttuk a forrását. Egy férfi fáklyával gyújtogatta az erdőt. Elővettem a katana-mat, Kakura pedig Sáska nevű bábját. Elindultunk a férfi felé, barátom lefogta bábjával, én már készültem a csapásra, de egyszer csak egy kunai kés kivédte a pengémet. Egy másik férfi volt az. A gyújtogató arrébb lökte Sáskát, a fáklyáját felé dobta, meg is gyulladt a keze, de Kakura gyorsan leválasztotta, a tűz így nem terjedt tovább a bábon. Ezt a pillanatnyi előnyt kihasználva az ellenfelem felé vágtam, a karját fel is sértettem, de nem volt komoly. Felém vágott, de sikeresen hárítottam. Ekkor egy repülő shurikenre lettem figyelmes ami vállon találta Kakura-t. Ekkor jöttem rá, hogy nálam is van shuriken, a fáklyás felé hajítottam 3-at. Egy eltalálta, de a másik kettő mellé ment. Ellenfelem megint felém vágott, de nem talált el. Visszatámadtam, de felugrott egy fára, a levegőben kunai késeket dobált felém, kivédtem őket. Felugrottam mellé, gyorsan vágtam egyet, eltaláltam. Hirtelen eltűnt, és egy farönk lett helyette. -A francba- gondoltam. Fájdalmat nyilalt a lábamba, ellenfelem egy kunai késsel megvágott. Térdre estem, de még volt erőm vissza állni, de el akartam hitetni ellenfelemmel, hogy legyőzött. Az utolsó vágására készült, de majdnem eltalálta egy shuriken amit Kakura bábja lőtt ki. Mivel védekeznie kellett ezért egy pillanatra megtántorodott, én kihasználva a helyzetet lelöktem a fáról. A földre zuhant. Mellé ugortam, megszólaltam: -Kik vagytok?- , de ekkor füstté vált. -Egy árnyék klón?- lepődtem meg -Biztos a helycserénél már csak a klón állt mögöttem- gondoltam -Ügyes.- ismertem el hangosan. -De nem eléggé!- kiáltottam el magam. -Ott áll mögöttem.- gondoltam. Hátam mögé vágtam a katana-mal, el is találtam, de ez is füstfelhővé vált. -Mi még egy klón- gondoltam. -Ez nem lehet.- Hirtelen fölöttem termett, vágásra készült. Kivédtem, de csak a karommal bírtam, ezért el kezdett vérzeni. -Nem igaz!- gondoltam. Felugrottam egy fára, ellenfelem is követett. Megtorpantunk mindketten. Lihegtünk. Fáradtunk. -Ez csak álca.- gondoltam -Meg akar téveszteni. Az is lehet, hogy ez is csak egy klón.- Megtámadtam, meg is vágtam, de ez is eltűnt. -Ezt még egyszer nem veszem be.- mondtam, magam fölé vágtam, eltalálva őt. -Megvagy.- mondtam -Utoljára kérdezem: KIK VAGYTOK?- semmi válasz. Dühösen rátámadtam, megvágtam a csuklóját, így a fegyvere kiesett a kezéből. Ráfogtam katana-mat, megkérdeztem -Mit akartok, de ekkor elfutott. Utána dobtam 2 shurikent, de már nem láttam. Odafordultam Kakura-hoz, aki elég rosszul állt. A bábjának csak fele volt ép, ő vérzett, nagyon piszkos volt, fáradtnak tűnt.
-Kifogytam a shurikenből és a kunai késből.- mondta. Az ellenfele se volt jobb formában, kezében fáklyákat tartott a kezében. Ekkor éreztem meg csak a fáradtságomat, rövidnek tűnt a harc, de már vörösödött az ég alja. -Hamar végeznünk kell, mert már nagyon fáradt vagyok.- mondtuk egyszerre Kakura-val. Elindultunk ellenfelünk felé, de ő eldobta fáklyáit és elszaladt. -Szólnunk kell a sensei-nek.- mondtam, Kakura rábólintott. -Rendben.- mondta a sensei mögöttünk. Megijedtünk, mert nem tudtuk hogy ott van. Egy víz típusú jutsuval eloltotta a tüzet. -Maga végig itt volt???- kérdeztük egyszerre Kakura-val. -Majdnem.- mondta a sensei. -Mivel nem segítettem nektek meghívlak egy-egy rámenre.-
-Rendben.- mondtuk és elindultunk a rámeneshez. Amikor odaértünk megszólaltam -[i]Hogy hogy nem avatkozott bele a harcba ?- kérdeztem. -Azért, mert kíváncsi voltam a gyakorlásotok eredményére.- válaszolta a sensei.-És elégedett?- kérdezte Kakura.-Igen.-
Megettük a ráment, de mivel késő volt nem mentünk vissza edzeni. -Holnap bepótoljuk.- mondta Kakura. -Rendben.- válaszoltam fáradtan. Elköszöntünk és hazamentünk.


A hozzászólást Urufu Okami összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 14 Márc. 2012 - 19:22-kor.
Urufu Djuka Okami
Urufu Djuka Okami
Játékos

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 117

Vissza az elejére Go down

Urufu Okami Empty Re: Urufu Okami

Témanyitás  Shikamaru(Inaktív) Kedd 6 Márc. 2012 - 16:29

Szia!

Megkérnélek, hogy olvasd el az élmények írására vonatkozó szabályzatot. Köszönöm!
Shikamaru(Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Urufu Okami Empty Re: Urufu Okami

Témanyitás  Urufu Djuka Okami Kedd 6 Márc. 2012 - 16:59

Mi a hiba?
Urufu Djuka Okami
Urufu Djuka Okami
Játékos

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 117

Vissza az elejére Go down

Urufu Okami Empty Re: Urufu Okami

Témanyitás  Shikamaru(Inaktív) Kedd 6 Márc. 2012 - 17:21

Elsősorban az, hogy túl rövid. De ha nem olvastad el a szabályzatot, akkor eleve nem tudom elfogadni. Ha pedig elolvastad, akkor tudod, hogy milyen az elfogadott mennyiség.
Shikamaru(Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Urufu Okami Empty Re: Urufu Okami

Témanyitás  Urufu Djuka Okami Kedd 6 Márc. 2012 - 18:57

Gondoltam, hogy ez lehet a hiba nemsokára kijavítom.
Urufu Djuka Okami
Urufu Djuka Okami
Játékos

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 117

Vissza az elejére Go down

Urufu Okami Empty Re: Urufu Okami

Témanyitás  Urufu Djuka Okami Pént. 9 Márc. 2012 - 18:55

Kész, kijavítottam. Szerintem már jó lesz, de ez nem biztos.
Urufu Djuka Okami
Urufu Djuka Okami
Játékos

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 117

Vissza az elejére Go down

Urufu Okami Empty Re: Urufu Okami

Témanyitás  Shikamaru(Inaktív) Szomb. 10 Márc. 2012 - 22:04

Nosh... Hosszú út állt még előtted. ^^ A jóhírem az, hogy fantáziában nincs hiány, pedig ez a legkritikusabb pont ebben a játékban, mivel ezzel születni kell, megszerezni, fejleszteni nehéz. Az íráskészség az, ami fejleszthető. Nos, Te ezt az egészet nagyon szépen elképzelted. Gondolom láttad magad előtt a képet, amikor leírtad. A gond ott van, hogy még nem tudod lefesteni azt a képet az olvasónak, amit Te látsz. Azaz nem tudod átadni, nem tudod megszólaltatni. Ez nem hiba, pusztán olyan dolog, amit fejleszteni kell az élvezhetőség érdekében. Itt nem pusztán játszol, egy ninja-t "nevelsz", hanem írsz is. Idővel akár már szépirodalmi szinten is.

Írok pár dolgot, amiket fejleszteni kellene: egyrészt túlságosan is statikusan fogalmazol. Darabos, nem folyamatosan a mondatvezetés, nem használsz összetett mondatokat. Ezekre, illetve a szóismétlésekre próbálj meg ügyelni.
Ezen kívül a történet maga sem volt teljesen kerek. Mint pl, hogy miért gyújtogattak ott azok az emberek, mi lett velük később, lett-e folytatása a dolognak, stb... A hossza is épphogy elég, ha azokat, amiket írtam még beleírod, akkor simán összejön egy átlagos hosszúság.
A legközelebbi élménynél erre próbálj meg figyelni, most ezt egy éppenhogy-al elfogadom.

+5 ch.
Shikamaru(Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Urufu Okami Empty Re: Urufu Okami

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.