Nasti-falva

2 posters

Go down

Nasti-falva Empty Nasti-falva

Témanyitás  Uchiha Madara Szer. Jún. 05 2013, 17:03

Egy aprócska falu, nem messze Yukigakuretől. A település hatalmas fenyvesekkel van körülvéve, az falu lakói leginkább fakitermelésből él. Egy kisebb tó található közvetlen a falu mellett.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Nasti-falva Empty Re: Nasti-falva

Témanyitás  Hoshizoku Kaito Csüt. Jún. 06 2013, 18:23

A főkapunál meglátom a társamat és a csapat vezetőjét. Mindketten idősebbek nálam, legalábbis így ránézésre. Vidáman üdvözlöm őket, majd már mehetünk is.
- A nevem Hoshizoku Kaito! - mutatkozok be nekik út közben. - Még eléggé gyenge vagyok, legalábbis ahogy elnézlek titeket, ilyen idősen biztos tudtok már egynéhány erős technikát. Nekem viszont még főleg csak az alapok vannak... szóval ha szeretnétek valami tömegpusztító dolgot tanítani nekem, ne fogjátok vissza magatokat! - vigyorodok el. - Egyébként ha gond van, számíthattok rám, az edzésemnek köszönhetően sokkal gyorsabb vagyok az átlagnál!
Út közben próbálok minden kérdésre válaszolni, amit csak feltesznek nekem, illetve próbálom kitalálni, hogy mihez is kezdhetnék majd, ha harcra kerülne a sor. A vérem szinte már most pezseg egy kis harc iránt. Még nem volt részem ilyesmiben, de már alig várom hogy át essek a tűzkeresztségen.
Egy igen hosszú séta után, ami nagyjából 2 órát vehetett igénybe, megérkezünk a fatelepre. A többieket előre engedem, elvégre csak ők a rangidősek, én még csak egy kis újonc vagyok... meg hát ha csapda van elrejtve a környéken, akkor inkább ők lépjenek bele elsőként, mint én.
Hoshizoku Kaito
Hoshizoku Kaito
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 75


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 310

Vissza az elejére Go down

Nasti-falva Empty Re: Nasti-falva

Témanyitás  Uchiha Madara Csüt. Jún. 06 2013, 19:48

A kis csapat az úton próbált összehangolódni, leginkább a másik természetét, kedvelt elfoglaltságát, hobbiját érdekelte, úgy tűnt, egy jó és hamar összeszokható csapatba osztottak be téged.
Lassan két órája már, hogy sétáltok, mikor a vezetőtök előre mutatott.
- Ott a célpontunk, gyerekek - mutatva ujjával A hatalmas fenyvesek aljában fallal körbevett kis falut. A fal bal oldalának tövében egy apró tó is volt, mely valószínűleg csatornánk keresztül jut be a faluba. A kapuig sétálva, elől a vezető, hátul pedig ti ketten, megálltok, majd egy magasabb, szakállas férfival találkoztok.
- Üdvözöllek, azén nevem Mao, a telep tulajdonosa. Örülök, hogy ilyen hamar ideértek, remélem hamar előkerül a két emberem. Gyertek, körbevezetlek titeket - hívott beljebb a kapun. A falakon belül mindenfele farakások álltak, kisebb műhelyek és sátrakkal kitöltött terület volt, ahol vagy 50 munkás dolgozott egyszerre. Sokan fűrészeltek, voltak, kik baltával aprították a törzseket, voltak, akik a hatalams gerendákat vitték egyik pontból a másikba, úgyhogy megvolt mindenkinek a helye. Talán csodálkozhattok, miért olyan fontos az a két személy, amikor annyi más ember munkálkodik. Egy kisebb tó is ki volt építve a fal bal tövében, egy nagyobb méretű rácsos csatorna engedte a víz mozgását.
- Kövessenek, menjünk az irodába - kért titeket, majd egy magas épület felé vette az irányt. Az épület két szintes volt, ti a másodikra sétáltatok, ahol alig volt néhány terem, azok viszont elég tágasra lettek kialakítva.
- Pontosan mondja el, mi is történt - kezdett bele Mezu.
- Két emberem eltűnt az éjjel. Az egyikük a szállítással foglalkozott, az ő feladata volt a papírmunka, a rendelések leadása és intézése. A másik pedig Obatsu, a fiam, aki szintén itt dolgozott. Tegnap éjjel nem jelentek meg a vacsorán, a szállásukon sem találtuk őket és azóta sincs semmi hír róluk.
- Úgy érzi, rablók állhatnak az ügy mögött?
- Nem tudok semmit sem pontosan, csupán ennyit találtam a fiam szobájában - vett elő egy átlagos kunai-t - Az itteniek egyikének sem szabad a fegyver viselete, így ez a fegyver nem a munkásoké. Ez egy üzenet. Kérem, segítsenek. - kérlelt Mao.

A falut megfigyelés alatt kell tartani egész nap, a csapat szét lesz osztva. Aisari a műhelyeket figyeli, Mezu a kaput, a te feladatod pedig a falak ellenőrzése lesz. Ki kell találni, miként jöhettek be az esetleges emberrablók, és hogy vihették ki a zárt kapukon kívülre a két személyt. 2 óra múlva találkoztok a bejáratnál. A megfigyelést a lehető legkisebb feltűnéssel kell véghez vinni.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Nasti-falva Empty Re: Nasti-falva

Témanyitás  Hoshizoku Kaito Szer. Jún. 12 2013, 15:02

Csakhamar megérkezünk, a vezetővel az élen. Egy férfi fogad minket, aki azonnal körbevezeti kicsiny csapatunkat. Alaposan megfigyelem a környéket és próbálok lehetőleg mindent megjegyezni: hol helyezkednek épületek, hol vannak farakások, mennyien vannak stb. Majd végül elvezet minket az irodába, ahol elmondja, hogy mi is a helyzet.
- Ne aggódjon, majd mi mindent kiderítünk! - szólalok meg, majd amint lehet megyek is a dolgomat végezni.
A feladatom a falak megvizsgálása. Éppen ezért próbálok feltűnés nélkül végig sétálni a fal mentén és reménykedek benne, hogy látok valamilyen lyukat, vagy bármilyen helyet a falon, ahol ki lehet innen jutni. Ha nem találok semmit, akkor megnézem a csatornát. Elsősorban a rácsokat vizsgálom meg, hogy emberek juthatnak-e át ott. Esetleg megpróbálom elmozdítani az egészet, hátha eltávolítható a rács. 2 óra múlva pedig a kapuhoz megyek, ahol megbeszélem a többiekkel az általam látottakat.
Hoshizoku Kaito
Hoshizoku Kaito
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 75


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 310

Vissza az elejére Go down

Nasti-falva Empty Re: Nasti-falva

Témanyitás  Uchiha Madara Szer. Jún. 12 2013, 15:54

Miután megkaptátok a telep teljes átkutatását, mindenki elindult a megfelelő helyére, hogy részletesen áttanulmányozhassa az esetleges emberrablás és szökés kimenetlét. 
A te feladatod a fal teljes kutatása, amelyet időn belül, megfelelően végeztél. Ellenőrizve a rácsokat nem találtál olyat, amelyet eltávolítottak. Egy rács volt, közvetlen a kis tó mellett, amely úgy tűnt, mintha kicserélték volna, a többi rozsdásabb, kopottabb volt, ez viszont vadonatúj. 
Visszatérve Mezu várta a híreket.
- Sensei, a műhelyekben nem találtam semmi érdekeset. Azonban mikor a tó körüli kis faháznál jártam, ezt találtam - vett elő egy másik kunai-t. - Egyszerű kunai, viszon ahogyan azt Mao-sama mondta, ezen a telepen senkinek sincs fegyvere, nemhogy ninja fegyver. - fejezte be a beszámolót Aisari.
- Rendben, értem - válaszolt Mezu. Ezt követte a te beszéded, mikor a vadonatúj rácshoz értél, Mezu egy pillanatra elgondolkodott. 
- Köszönöm, most pihenőt tartunk, menjetek a főépületbe, Mao-sama étellel vár titeket, addig én őrködöm. - küldött el titeket a csapatvezető.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Nasti-falva Empty Re: Nasti-falva

Témanyitás  Hoshizoku Kaito Hétf. Jún. 24 2013, 16:02

Nagyon alaposan átvizsgálom a falakat, de semmi különöset nem veszek észre. Egyedül a rácsokon tapasztalok kisebb változást, az egyiket mostanában cserélhették ki. Ez akár azt is jelentheti, hogy itt jöttek be azok akik randalíroztak...
Majd a megadott időben visszatérek a kicsiny csapatunkhoz. Először Aisari tartja meg beszámolóját a látottakról, majd következek én. Mindent elmondok, amit tapasztaltam, bár az nem túl sok dolog... Viszont ezután már mehetünk is enni! Ohó, ez nagyon jó dolog. Sietős léptekkel indulok el az épület felé, majd amikor megérkezünk és leülünk, elkiáltom magam:
- ITADAKIMASU! - majd már hozzá is látok magamba tömni az ételt.
Hoshizoku Kaito
Hoshizoku Kaito
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 75


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 310

Vissza az elejére Go down

Nasti-falva Empty Re: Nasti-falva

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.