Nagato Tensei

2 posters

Go down

Nagato Tensei Empty Nagato Tensei

Témanyitás  Nagato Tensei Csüt. Júl. 04 2013, 15:57

 Nagato Tensei........ébredés a homályban




Előzmények..


- Te bolond, most megöllek, és elzárom a lelked! 
A Tsuchikage kéz pecsétek után, létre hozta saját technikáját, amivel megpróbálta porszemekre kicsinyíteni Raiont.
- Véged!!!
- RAION NEE!
Ugrott közbe Nagato, és sikerült félre löknie, ám a szírt össze szakadt, és Nagato lezuhant....
~Véged......Nagatooooooo......Most meghaltok.....NAGATOOOOOOOOO~


Első év: A Shinobi aki túl élt mindent.


Különös dolog, amikor az ember meghal, emlékszek, hiszen öcsémet védtem, miután félre löktem a Tsuchikage különleges technikájától, lecsúsztam a hegyről, és márcsak hangokat hallottam, amik hívtak a másvilágra, ahogy zuhantam lepörgött az egész életem, és azt hittem az öcsém oda veszett, sűrű köd borította el az elmémet, nem láttam, majd belecsobbantam a vízbe.....Testemen kívűli stransszba estem, ahol láttam Raiont eltűnni iwagakuréből, láttam hogy megöli azokat akik miatt oda vesztem, és hogy a Tsuchikage elsőszámú közellenségnek tekintette. Talán, sőt 1 hét telhetett el, amikor a víz végre partra sodort, és szerzetesek vettek kézbe, legalább is azt hittem. Vonszoltak kilómétereken át, majd egy templomban tértem magamhoz, amit akkor átéltem, az első volt és az utolsó hogy a véremet akarták. Rólam és Raionról láttam képeket, és a Doujutsunk minden tudományát, majd közölték velem hogy a szememet elveszik tőlem, azthittem mindennek vége, amikor egy hang bennem szólt hozzám.
~Nagato, te vagy a fény, te vagy az kinek az élete mindent helyre hozhat, élned kell, és ezt azért hallod, mert meghaltál, legalább is átélted a halált, képes vagy arra amire az öcséd, megidézni, a Tensei'gan legelső szintjét.~
Mikor a mondandója abba maradt éreztem valami furcsát ami átjárta testemet. És ekkor hirtelen minden besötétedett, majd újra láttam a világot, másként mindent tudtam előre, láttam ki mit akar tenni velem, hallottam amiket ők gondoltak, és letudtam olvasni mit beszélnek, nem tellett pár másodpercbe, és belehatoltam az egyik szervezettagjának elméjébe, és rávettem hogy törje fel az akváriumot amiben tartanak, egy alkalommal amikor nem néznek. Eljött az alkalom, készen álltam hogy kiszabaduljak, a karpántokat levették, a víz kiömlött teljesen, és kimásztam a börtönömből, az előttem álló Shinobit leszúrtam, ekkor elkezdett vérezni a szemem, és ismét megváltozott a tekintetem, újra átéltem valamit, elsőnek befolyásoltam ellenfelem, és végeztem vele, ezálltal feljebb lépett a Doujutsum, képes voltam idegrendszeri problémákat is okozni, még mélyebbre ásni, és még erősebben használni az emlékeket. Mikor rám szaladt kettő szerzetes, nem próbáltam fitogtatni az erőmet, csupán már tizedmásodpercel a suhintásuk után egymásra küldtem őket, megölték egymást, amitől a vér eredt ki szememből, ekkor mit sem foglalkozva vele, tovább sétáltam, ki a templomból, ahol egy tucat ilyen csuhás alak várt. És megtörtént az, amit mindig is akartam, aktíváltam a Tensei'gan legfelsőbb fokát. Pillanatnyi szembecsukás  után teljes sötétség, majd mikor kinyitottam, az összes elméje nyitott könyv volt elöttem, és letérdeltettem őket, majd így szóltam.
- Ti kik halálomat akarjátok, lássátok hát, a Tensei'gan legerősebb sajátosságát, a Ninpo: Tajuu Yuuki'jisho shuushi!
Azzal ahogy kimondtam az összeset képes voltam irányítani, és legfőképpen megsütni valamelyik ideg állapotjukat, jelen esetben, az összesnek a balkarját vettem el, aztán ahogy jött, némelyik túlélte az agykárosodást, némelyik pedig belehalt, akik túlélték közelebb lépve lesúlytottam kardommal. Utána felgyújtottam az épületet, és elpusztítottam mindent amit rólunk lehetett tudni, tudtam hogy öcsém is ezt tette volna, és azt is tudtam hogy valahol a nagy világban van. De ő a rossz oldala annak ami kettőnkből jön létre, ezért nem hagyhatom hogy felvegye velem a kapcsolatot. 


/Ninpō: Tajuu Yuuki'jisho shuushi


Leírás: Ugyan az mint Raion saját képessége. 1 Tucat(12maximum) embernél lehetséges, kik a szemébe néznek, vagy felvették vele a szemkontaktust. 


Magyar név: Ninja művészet:  Tömeges Idegállapot megszüntetés
Típus: Kiegszítő( Doujutsu köteles) 
Besorolás: S
Chakraszint: 800 
/


Második év.: Halál előtt, vagy halál után?


Az emberben nem mindennapi az az érzés, amikor meghal, és főleg nem ha túléli a halált, nálam ez duplán volt érvényesülve, ráadásul nem tudtam eldönteni, elvesszek a sűrű ködben, vagy újra félhomályba taszítsam az öreg elméjét. Nem tudtam rájönni vajon melyikkel járnék jól, ezért inkább felkutattam az ősí rejtekhelyet ahol a Tensei'gan leírását is találtam.  Tudnom kellett mii ment végbe a testemben, hogy került a szem ilyen magas elemi szintre, és hogy tudtam csoportos halált végbe vinni.  Szerencsére Raionnak sose árultam el holvan a rejtekhely, hiszen olyan titkok vannak itt, amire ha fényderűlne, zombi hadseregek hadai jönnének létre. Vegyük példának Juurin és Juurik esetét, a két testvér, kik egyesült erővel elpusztították a Tensei'gant, és nyomorba döntötték a zsoldosokat. Több ezer emberről szól. A történetben Juurin a szenvedő alany, kinek szíve sötét volt, és Juurik kinek szíve paradicsom. Amely érzelem erősebb, azt teszi használójává a tökéletes test. Viszont Raion azt hiszi hogy csak velem egyesülhet, de elég ha csak egy tökéletes ellentétet talál. Ki megszerzi azt a testet, uralhatja az összeset. A közmondás célra törő volt....alapból egy Tensei'gan képes másolatot ültetni egy zsoldos fejébe, ezért is volt elsöprő az Iwagakurei hadsereg, hiszen a Tensei'gan sokak szemébe ott volt, igaz hogy az ki elkötelezi magát, bármikor meghallhat hisz a befolyás alatt mikor feloldják a Tensei'gant megvakul, és testét elemészti a kín, de amíg ott van az első szinten mindent bír. Ez volt a család vér áldozata. De tudtam ha én képes voltam megszüntetni az idegállapotot sok emberben, Raion talán többre volt hivatott, hiszen mi osztozunk a klán legerősebb Tensei'gan használóinak vérével. Elkellett hoznom a legfontosabb dokumentumokat, de mikor oda értem valaki megelőzött, viszont a titkos alagút rendszert nem bolygatták, így a sír ahol Juurik feküdt ép volt, és sértetlen, mellette az ősi tekercsel, a befolyás hatalmának kulcsával. Elégettem, ahogy a sírt is mélyre eltemetettem a földben, és mikor már indultam volna ki a rejtekhelyről, feltűnt, hogy hiányzik az a tekercs, amiben az ág legerősebb szülöttei levoltak jegyezve, igen már a jövőre feltüntették kik lesznek azok, kik képesek lesznek uralni. Nem tudtam kivolt, illetve nem akartam tudni, bárki is volt céljai erkölcstelenek, és megkellett védenem a családomat, ezért is döntöttem el, hogy vissza térek a halálból, és megvédem családom.


Harmadik év.: Tsuchikage a.k.a Kinek elméje nem szent.


Mikor elhatároztam vissza térésem, rájöttem hogy csak úgy nem léphetek a színre, ezért szükségem volt valakire, aki elkap. Leadtam egy hírt miszerint Raion a falu közelében bóklászik, a különleges osztag két elit Shinobija már ráis csapott, tudni illik hogy akkoriban Raion volt az első számú közellenség, és mikor a színre lépett a két shinobi, csak engem találtak, meg kötözve, nem tudták mire véljék, ezért elvittek a Tsuchikagéhoz aki egy elzárt területen tartott, majd bejött két tanítványával az oldalán.
- Nagato, hát te élsz?! Még is hogy sikerült túl élned a zuhanást?
Rohamozott meg kérdéseivel, majd leengedtem a kötelet, és a széket amin tartottak hátrébb löktem.
- Na miaz, csak nem fogsz megtámadni?
- Rosszul tudod öreg, nem kívánom a halálod, segíteni szeretnék. 
- Eltűntél, meghaltál, és nem tudtuk hogy élsz, lezártnak tekintettünk, miért nem tűntél el a porban?
- Mert még dolgom van! TENSEI'GAN.
Szóltam fel célra törően, mire egyik szemem teljes sötétségbe vonult, a másik csak első szinten akadékoskodott, a Sei omoi'senShuken. Átvettem az irányítást a Tsuchikage felett, kinek különleges föld irányító elemét használva, lekötöztem a két shinobit.
- És most ideje hogy az emlékeid átkutatva kiderítsem ki volt az, aki anno a családomra tőrt.
Elméjében kutatva, láttam sok gonosz tettet, amivel a falut irányította, láttam hogy rég óta készül Raion meggyilkolására, és sok minden mást, amit az öreg elrejtett előlünk. Vissza tértem arra az éjszakára ahol megpróbálta megölni Raiont, és kivettem az emléket, beleültetve egy újat.
- Aznap én segítettem a rajta kapásban, viszont Raion túl erős volt hogy elkapjuk, engem lelökött a szikláról, és megölte két tanítványod, majd elmenekült, és első számú közellenségednek tekinted azóta.
Az elme manipulálása egyszerű volt, de hátra maradt még Oki és a másik. Elterítettem hát a Tsuchikagét, rávettem a hirtelen ájulásra, és elengedte a két testőrt, kik azonnal rám rontottak
- Ezt nem úszhatod meg szárazon!
Szólt hozzám a nagydarab ki azonnal rám ugrott, majd hátrébb kántáltam, és azt amit a Tsuchikagéval megcsináltam, rájuk is rá erőltettem. Előszőr omoki aki lefogta társát, majd a kunoichit is transzba ejtettem. És mikor mind felébredtek, láttak engem ismét megkötözve.
- Nagato?! Téged kihozott ide?! Nagyon örülök hogy látlak - szólt az öreg, akin teljesen bevált az álca. - Az öcséd megmenekült! Szükségünk van rád, csak te vagy képes felvenni vele a harcot ha netalán ránk támadna.
Nem válaszoltam, megvártam míg kioldoznak, és bevezetnek minden titkukba. Viszont a nézést amit a Tsuchikage levágott, ráébresztett, hogy túljárt a konrtoláción, de valamiért még is hagyta hogy vissza térjek.


/Név: Ninpo - Sei omoi'senShuken
Leírás: A tökéletes manipulálás fegyvere, bármilyen súlyú, erősségű ninját-harcost képes elcsábítani, és átvenni felette az uralmat, minde közben az elméjében harcolnak, egy világban ahol a Tensei'gan birtokos sose sérül meg, viszont az akit épp ural, veszít erejéből. Kihatásához tökéletes szemkontaktus kell, és Tigris kézjelet formálni. Majd mikor az elmében van a bal szem elvesztí látását és irányítja a használót, míg a jobb szem első szinten védelmi reakciót vállt ki. MIközben valakit irányít a teljes jutsu arzenáljával, saját magát is képes irányítani. Viszont használni nem tudja erejét, mert csak egy kéz van szabadon. Amíg a Tigris kézjel fenn van, az uralom is tart, amint lekerül a kéz a szemelől, vége a Doujutsu behatásának.
Magyar név: Ninja művészet - Tökéletes elmeirányítás
Szint: S
Besorolás: Kiegészítő(Doujutsu köteles)
Chakraszint: 800
//Folyamatos chakra használat fenntartása idejéig//
/


Negyedik év.: ANBU?!?!?! 


Eltelt egy év, családom örömmel fogadta vissza térésem, és máris küldetéseket hajtottam végre, teljesen befogadtak, de a Tsuchikage mindig fura szemmel néz rám. Nem is baj amíg hagyja hogy védjem családom, viszont furcsáltam amikor magához hivatott, és megkért arra, hogy a különleges osztagot szolgáljam.
- Tudom fiatalon illik be választani titeket, viszont közeledik valami amihez te is kellesz, és a különleges osztagnak egy ilyen Shinobira van most szüksége.
Nem féltem belépni, csupán attól féltem ott majd bábként használnak, és képesek lesznek uralni engem, nem tudtam kiirányítja így felse voltam készülve, de nem utasíthattam vissza, hiszen másnak ez nagy megtiszteltetés lenne.
- Rendben! Egyetlen egy kérésem van, és tartsák tiszteletben. Raion után soha se küldhetnek engem! Soha, különben elveszi az erőmet, mert tudom valahol ott van a nagy világban, és már sokkal erősebb mint akkoriban volt.
- Tiszteletben tartom kérésed. Üdvözöllek az Iwagakurei ANBU osztag élén!
Meghökkentő volt hogy máris az elsők közé dobnak, de végűlis Iwagakure tökéletes fegyvere vagyok, nem csoda ha bevesznek a nagyok.


Ötödik év.: Öcskös, bárhol vagy, vigyázz magadra! Anya, apa, és a kis Shouyi hiányol.


5 év telt el azóta a nap óta mikor az öcsém eltűnt a szemem elől, és ahogy a Tensei'gan feloldott engem, rájöttem hogy nem csak ő de én is elnyelhetem. Két esélyes a küzdelem, a jó a rossz ellen. Bár hol lehet, bárkivel szövetkezhet, de tudom mi a végső célja, és tudom ha majd a világot uralni szeretné, kellek még én is mellé. Nem szabad megtudnia hogy élek, végűlis csak két ember az aki tudja hogy mivé lehetünk együtt. A Tsuchikage, és a fiatal kis Shouyi. Feltett szándéka volt hogy elkapja Raiont mindenképp, és az évek edzései alatt sokkal erősebb lett mint volt. Tudom hogy sikerrel jár majd, viszont ha nem....Raion ereje megduplázódik, vagy rosszabb. Főleg hogy igen fontos dokumentumok vannak nála, tudja hogy mit kell tennie.....sose hittem volna, de félek tőle. Viszont még mindig szeretem az én testvéremet.



/Húh, hát akkor hivatalosan is itt az 5 éves bővítmény. Kiváltság ként két dolgot szeretnék, a saját Doujutsuk használatát. Ugyan Raionnál is megvan az egyik képesség, viszont Nagato erősebben használja már a szemét. Másra nincs is szükségem! Előre is köszönöm az ellenőrző figyelmét./
Nagato Tensei
Nagato Tensei
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU Taichou
Chakraszint: 832

Vissza az elejére Go down

Nagato Tensei Empty Re: Nagato Tensei

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Júl. 15 2013, 13:10

Elfogadva!
Akkor a Doujutsut és a két technikát megkapod a választható technikák helyett és akkor Rangnak beírhatod az ANBU-t.
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.