Raion Tensei

2 posters

Go down

Raion Tensei Empty Raion Tensei

Témanyitás  Raion Tensei Szomb. Júl. 13 2013, 15:14

 Pályázat címe:   Tensei klán, a múlt, ami ismétlődik.


Fő szereplők:
Juurin - A.k.a a gonosz idős testvér.
Juurik - A.k.a a jó szívű lélek
Raion Tensei - Juurin örzője. 
Jurik - A két testvér apja
Suini - Juurik felesége
Minamomo - Juurin felesége /kívűl álló/ 
2. Tsuchikage - 
További szereplők:
Mindenki más.


Pályázott technika.


Sentensei'ikou jinte-ze
Leírás: A technika segítségével őshonos Tensei szülöttek, a tökéletes tensei'gan behatására egyesítik erőjüket. Kinek nagyobb célja az veszi át a tökéletes test irányítását, és erejük össze forr, megalakul a tökéletes shinobi. Ki használja eme erőt csak akkor teheti meg, ha az akit egybe akar forrasztani teljesen kimerűlt, vagy feladja magát és a Tensei'gan első szintén eskűt tesz, majd vérét veszi, ekkor a Tensei'gan magába olvasztja. 
Magyar név: Örökletes hatalom egyesítés 
Típus: Támadó
Besorolás: S
Chakra szint: 1000
Használója: Ős tensei'gan birtokosok. Raion Tensei, Nagato Tensei
Megkötés: Sötét használó, fény ellen, vagy Fény használó, sötét ellen.(Ying-yang)


Törénet: /Egyben a Tensei család újabb története/


Heves nap sütés közepette, Raion elért a családjának volt székhelyére, amit valaki lerombolt, de tudta az ottani mező képes csak megnyítni a pecsétet amit ősidők zártak le. Belovagolt a helységbe, ahol körbe nézett, romok, és pusztulás, de még mindig fenn volt az említett chakra mező. Alaposan körbe nézett, majd leült a székre, amit halandó nem képes tönkre tenni. Táskályát maga mellé rakta, és előhúzta klánjának ősi tekercsét. Meg kockáztatta hogy elvesztheti szemét, de ez nem érdekelte, csak tudja meg mit rejt most épp jövője. A feloldás technikával kezét a tekercsre tette, majd összpontosított. A tekercs a magasba emelkedett, és kinyílt hősünk szeme láttára. A tekercs ősi irást rejtett, mely csak és kizárólag Tensei családtag tud elolvasni, a Tensei'gan segítségével, így Doujutsuját is feloldotta, és a következő kép fogadta.


~Amikor megnyílik a fény, a sötétség elalszik, de ha sötétség urrá lesz szíveden nem maradhat senki életben~


First step, egy törékeny szív, mely kárhozatra lettítélve. Egy törékeny szív mely elnyel minden fényt a jövőbe. 


Üdvözöllek, Raion. Juurin vagyok. Most betekintést nyersz ősí titkokba, ahova Tensei még nem lépett azóta. Ne ijedj meg, ez a te múltad, ez a mi múltunk. Mert mi egyek vagyunk. Dőlj hátra, és élvezd amit mutatok most! 
- Jinsei Tensei! - szólt fel Raion, hiszen elolvasta a szöveget, és ezálltal életbe lépett a várt kép, amit látni szeretett.


- Juurik, fivérem. Minő öröm téged látni Suini oldalán, boldogok vagytok akár két virág mely egyszerre nyílt ki a tavasz illatára. Drága jó fivérem. Bár szerencsés lehetnék én is hogy találjak egy lányt aki engem kér is!
- Juurin te balga, ugyan mi vitt rá erre a hadarásra. Te vagy a szebb, te vagy a jobb. Lesz majd egy lány ki neked való! Közétek pedig semmi sem való, tökéletesen egymásnak lesztek ítélve. 
Szép párbeszéd, nem de? Ugyan abba maradt, hiszen indultam utamra. A háború mindenkit sújtott, ezért falun kívűlre helyeztek, egy elit alakulatba, amit én magam vigyáztam felül. Igen, itt kezdődik minden Raion. Őseid a szabály szerint éltek, hogy kívűl álló nem lehet felesége igazi Tensei vérnek, illetve fordítva, férje. Ám mikor oda értem, láttam a jövőt. Láttam hogy minden hiába van, hiába védjük meg falunkat, hiába élvezzük erőnk tökéletességét, mert bábok voltunk, Jurik apám elfogadta  szörnyű sorsunkat, melyet a 2. Tsuchikage ítélt ránk, de Juurik, az öcsém másként tekintett mindenre, amiért én magam nagyon tiszteltem. Olyan volt mint egy virágzó nyaláb, kinek közelébe ért, azonnal elkapta boldogság. Soha se tudtam utol érni, erősebb volt nálam, de vissza térve, mikor a rétre értem, épp egy menekülő osztagot fogtunk el, kik között ott volt a szerelmünk. Minamomo, oly törékeny, és szép dús haja volt, szemei csillogtak akár egy gyémánt, amikor rám nézett, azonnal belé szerettem, és kölcsönös volt a kihatás, és mindezt egyszerre. Erős kunoichi révén elengedtük, viszont nem hagytam annyiba és utána mentem. Csábítóan hivogatott az erdőben, és egymásba estünk, én belé, ő pedig nem védte érkezésem hevét. Magamévá tettem, akár csak darázs a beporzatlan virágot. Szerelmet esküdtünk egymásnak, és mindig találkoztunk, de titokba. Juurik erre szemet nem vetett, és egyszer követett. Akkor védtelen voltam aznap, hiszen megtudtam a hírt miszerint édes apa leszek/leszünk, igen Raion. Egy gyönyörű hír, amit minden apa megérez. Megrítgatja az ember, és tökéletessé teszi. Bátorrá, törhetetlenné. De aznap bátyjám szomorú sorsra ítélt. Elpusztítótta azt a házat melyben épp voltunk. Tudod mint minden nagy harcosnak erre nekem is volt válaszom, ez volt Yusou Tensei. Azaz a importálás technika. Megjelölt helyszíneket bármikor bejárhattam. Juurik pedig az átjárót megfoghatta, és követhetett minket. Amikor oda értünk a rétre ahol előszőr láttam Minamomo-t Juurik is kilépett a kapuból. Ímigyen szólott hozzám.
- Testvérem! Hogy képzelted hogy megszeged ősí hagyományunk. Miszerint a vér nem válik vizzé, és saját családunkban folytatjuk. Tudod jól ezzel életeddel lakolsz! Vagy pedig a lányt ölöd meg azonnal!
Tudod jól Raion milyen érzés az, mikor valaki követeli szerelmed, barátod halálát. Amikor elakarják venni tőled mindened. ezért a már fenn említett Yusou technikával arrébb száműztem őt, ki az országból, hogy menekítsem gyerekemmel. Bátyjám pedig követni akarta, ezért harcba szálltunk. Amikor két azonos erejű shinobi, harcba száll mind az ég, mind a világ megérzi. Hiszen hatalmunk töretlen volt, és mind felett nagy. Egy más technikáit oltottuk ki folyamat, chakránk dús tömegét tüntettük el. Kardjaink csattogtak közelharcban, és gyorsaságunk semlegesítette a másikét. Két shinobi volt a küzdő téren, ami a végére átalakult pusztasággá, egy síkság ami teljesen lerombolódott. Kimerűltünk mind ketten. De vétettem. Elhibáztam, hiszen megsebesített, ezáltal vérem rá kerűlt kardjára. Nem tehettem semmit elene. Tudtam hogy a csata heve itt ér véget. Ekkor használta ellenem, azt a technikát, mellyel te majd képes leszel a világot uralni. Ez volt a Sentensei'ikou jinte-ze. Amikor két hatalmas erejű Tensei'gan birtokos egymásnak esik, a végén csak egymaradhat. És az az egy a másik erejét is uralja majd. Juurik elnyelt engem, viszont a technika hátul ütője, mikor a másik erejének tökéletes kiváltsága teljesül, akkor átveszi uralmát a testen felül. Ezért mikor Juurik később lemészárolta családját és újá alapította azt, képes voltam használni a testet 24 órára. Ez idő alatt meg írtam neked ezt a tekercset, mely még sokszor fogja magát megmutatni, és felkerestem családunkat. Igen, már megvolt a gyerekem, megszületett. Minamomot könnyet tudtam rávenni hogy lássa kivagyok valójában, és a fiamra pedig hatalmam egy részét hagytam. Biztos ismeritek Yurashit, ő a másik leszármazottam, a gonosz ág utolsó tagja. Nem fog meggyűlni vele bajod, sőt majd áldozatot is tesz neked, mikor már tökéletes shinobi leszel. De addig hagyjátok békén, ne zargassátok, hiszen több erő fért bele mind amit ti gondolnátok. Ezzel az első rész végére értünk Raion. Most már tudod miért van szomorú sorsra ítélve tested, elméd, lelked, lelkünk. Mert Minamomot a 2 Tsuchikage rajta kapta egyik utazása során, és elpusztította, szó szerint porrá. Gyereke akkor már idős volt, és máshol honolt. De sose bocsájthatsz meg a föld ország vezetőségének, amiért klánod ilyen sorsra jutott. Befolyásoltak minket, azokat kinek elméje tökéletes. Irányítottak. Igaz Juurik akkor tett érte, de te is tudod. Nincs ember ki ilyen bűnt megérdemel, ezért teljesítsd óhajomat.
- Kaiketsu Tensei! - olvasta el ismét Raion, a technikát mellyel elméje megnyílt. És átvette az egyesítés tökéletes technikáját.
Ezzel itt most végeztünk, a tekercset bezárom. Képes vagy magadba olvasztani azt a Tenseit kinek szíve szent, és kinek teste fényből ered. Így hát ne legyél rest. Ha itt az ideje használd egészséggel.


~A jövő kárhozatra van ítélve, senki nem lehet nyugton, sose henyélhet. Dolgok mik a múltban történtek, a jövőre ugyan úgy hatással lennének. Pusztuljon kinek sorsa szent, pusztuljon kinek családja rest. MIND az enyémek lesznek.~


Ekkor hősünk kilépett a látomásból, mely megváltoztatta agyát most. Régi rímek sokassága eltűnt, és ismét a jelenbe került. Érezte a feloldást mit öröksége hagyatott, érezte hogy ereje ismételten nagyobb. Képes rá hogy egyszer elnyelje, azt kinek teste szent. S azzal a gondolattal távozott egyenlőre a család régi székhelyéből, hogy kinek jövője ugyan úgy kárhozott, legyen egyesítve hatalmuk. Arrébb sétált, már már lovagolt, és elméje immáron nyíltabb volt. Nem Jutsetsu kérem szépen, szimplán Reinkarnációja egykori felmenőjének. Kit elárultak, és újra vissza jött.....
Raion Tensei
Raion Tensei
Játékos

Tartózkodási hely : N/A


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 923

Vissza az elejére Go down

Raion Tensei Empty Re: Raion Tensei

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Júl. 15 2013, 13:52

Érdekes, egész jó történetet dolgoztál ki a családodnak, bár nekem még mindig vannak a múlttal kapcsolatos kérdések, de csak azért mert nem ismerem úgy a Gundan múltját, így a családod múltját.

Elfogadva. Plusz tudással gyarapodott a karaktered. 




/minden meglesz válaszolva, hiszen szépen növekszik a tudás a családról ami fontos - Beechan /
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.