Árnyékfogadó

+2
Shiren
Deidara
6 posters

Go down

Árnyékfogadó Empty Árnyékfogadó

Témanyitás  Deidara Csüt. Szept. 19 2013, 20:29


Árnyékfogadó (Független küldetés)

Leírás: A Folyók Országában mindig is történtek különös dolgok. Nem is csoda, hiszen ősidők óta rivalizáló shinobifalvak bújnak meg itt, három nagy nemzettel körbezárva, kik múltjában és jelenében szintén komoly ellenségeskedés figyelhető meg. A jelenlegi háború azonban nem enged elvarratlan szálakat, így a közelmúltban némi figyelem összpontosult erre a területre, ennek is egy nagyon kis szegletére. Egy fogadó bújik itt meg, melyről érdekes szóbeszédeket lehet hallani. Azt mondják, a helyi kémhálózat egyik központja ez, ráadásul egy olyan, mely igen komoly mennyiségű információt mozgat. Hogy ez a híresztelés honnan is ered, és ha igaz is, kinek gyűjtik a helyiek az állítólagos információkat, mindezidáig rejtély maradt. Csupán annyi bizonyos, hogy nem egy tapasztalt shinobi tűnt már el eme fogadó környékén. Nemrégiben azonban többen is elhatározták, hogy fényt derítenek a titokra és más-más céllal ugyan, de már útra is keltek nagyobb és kisebb csoportok kémei, ügynökei. Mint bábuk egy gigantikus táblán, mozdulnak otthonukból kisebb shinobi különítmények. Csak remélni lehet, hogy óvják őket az égiek, hiszen ki árnyékok közt jár, maga is könnyen azzá válhat.

Követelmények: A kaland legalább három fővel indul, maximum hattal. Bármelyik szövetség tagjai, illetve elveszett ninják is jelentkezhetnek. Egyedül és csapatban is. Szintkorlát nincs, viszont megjegyzendő, hogy lényegesen nehezebb dolga lesz egy alacsonyabb szintű egyénnek, mint egy tapasztaltabb shinobinak. Azt megígérhetem, hogy könnyű dolga azért senkinek sem lesz : )
Amennyiben a karakter nem a Folyók Országával szomszédos nemzet tagja, egy magyarázattal kell jelentkeznie, hogy hogyan is került a környékre és miért érdeke ott lenni. Elveszettekre ez nem vonatkozik. Nagyon különleges esetben civilek is jelentkezhetnek. Ha valaki nem biztos benne, hogy neki való a kaland, írjon rám.

Elvárások: Egy hét alatt nagyjából le kell mennie minden körnek, persze nem baj, ha sűrűbben. Amennyiben valaki kihagy egy fordulót, az nem nagy gond, többszöri kihagyás és teljes eltűnés viszont kalandból való kizárást és az addig megszerzett minden jutalom és tapasztalat elvesztését vonja maga után.
Fontos előre ismerni a kaland jellegét. Amolyan misztikusabb stílusú, gondolkodós szituációkat kell elképzelni, kevés, de veszélyes harcokkal fűszerezve. Mindenki önállóan vagy csapatban gondolkodik és próbálja megoldani a feladatot, amit megbízójától kapott. Ez a feladat legtöbbeteknek információszerzés lesz, tehát beszélgetés, hallgatózás, lopózkodás, gondolkodás.

Jutalmak: a kaland végeztével chakra-jutalom teljesítménytől függően (írásminőség, logika, sikeres harcok). A kaland közben itt-ott lehetőség pénzszerzésre. Nagyobb shinobi nemzetek befolyásának csökkentése, növelése, illetve megtartása lehetséges a Folyók Országának területén. Megszerezhettek kevesek által ismert információkat, illetve felszámolhattok egy… hát, az titok. Egy különlegesebb tárgy megszerzése is elképzelhető. Mindehhez persze igen ügyes játékra lesz szükség.

A küldetés indul, amint összejön a kellő létszám. A mesélő én leszek. Kérdések, jelentkezések jöhetnek ide.
Deidara
Deidara
Inaktív

Tartózkodási hely : felhők felett


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1000 megatonna

Vissza az elejére Go down

Árnyékfogadó Empty Re: Árnyékfogadó

Témanyitás  Shiren Pént. Szept. 20 2013, 13:08

Érdekes Kalandnak ígérkezik. Jelentkezem!

Mirubi a Tűz Országának Chuuninja, aki az idei Chuunin Vizsga után, nem tért vissza Konohába, a Falu számára ismeretlen okokból. Később pedig bekerült a Bingo Könyvbe, miután több társával felforgatták a Fagy Országát. Megalapította az Ame no Ekibiogami Szervezetet, melynek újdonsült tagjait csatába küldte, Kusagakure megvédése érdekében. Most pedig információt szerzett erről a kémhálózatról és úgy döntött, hogy körbeszimatolja az ügyet, mivel igencsak jól jöhetnek a megszerzett információk az Amegaminak... 
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Árnyékfogadó Empty Re: Árnyékfogadó

Témanyitás  Nozara Shiba Csüt. Szept. 26 2013, 14:34

Szívesen jelentkeznék, amint vége a tanulásomnak Smile
Nozara Shiba
Nozara Shiba
Játékos

Tartózkodási hely : Árnyékfogadó


Adatlap
Szint: C
Rang: Halottnak hitt // Jutsetsu
Chakraszint: 175

Vissza az elejére Go down

Árnyékfogadó Empty Re: Árnyékfogadó

Témanyitás  Akihiko Szomb. Szept. 28 2013, 15:27

*Eldobja a cigijét, és rátapos.* Most, hogy ezzel is megvagyok, jelentkezem.
Akihiko
Akihiko
Játékos

Tartózkodási hely : Itt is, ott is, amott is..


Adatlap
Szint: D
Rang: Vándor ninja
Chakraszint: 135

Vissza az elejére Go down

Árnyékfogadó Empty Re: Árnyékfogadó

Témanyitás  Deidara Kedd Okt. 01 2013, 12:20

Jelentkezések elfogadva. A küldetés egy-másfél hét múlva indul, ha befejezitek a jelenlegi tanulásokat. Akihiko, tőled kérnék egy olyat ide, mint Mirubitól, tehát egy rövid leírást, hogy hogyan is kerültél a Folyó Országába és miért érdeked ott lenni (legalábbis ha szabad akaratodból vagy ott). Készüljetek, gyülekeznek az árnyak.

Ja igen, további játékosok is nyugodtan jöhetnek, nincs lezárva a jelentkezés.


A hozzászólást Deidara összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 14 2013, 23:09-kor.
Deidara
Deidara
Inaktív

Tartózkodási hely : felhők felett


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1000 megatonna

Vissza az elejére Go down

Árnyékfogadó Empty Re: Árnyékfogadó

Témanyitás  Akihiko Kedd Okt. 01 2013, 16:28

Táska? Rendben. Felszerelés? Rendben. Ételek? Rendben.
Úgy érzem, mindent összeszedtem, amire csak szükségem lehet utam során. Elhatároztam, nincs ami megakadályozzon ebben, kalandot kergetve indulok a nagyvilágba. Természetesen nem céltan bolyongva, azt soha. Annál azért még én is megfontoltabb vagyok. A Folyók országát fogom felkeresni, ott is egy bizonyos fogadót, melyről mostanság a pletykák szólnak.
Nem régiben - amint egy kocsmában megpihenve kortyolgattam italomat - egy különös történetet suttogtak az átutazók. Természetesen ez az én figyelmemet is felkeltette, így csendesen hallgatózni kezdtem. Ne mintha annyira szükséges lett volna mindez, mert bár suttogva beszéltek, még sem titkolták mondandójukat.  Kémhálózati központ.. Az csak természetes, hogy egy ilyen helyet meg akarjak nézni magamnak. Még akkor, ott elhatároztam, hogy útra kelek. Csillogó szemem valószínűleg el is árulhatott, mivel az utazó, aki ezt a pletykát terjesztette, most egyenesen rám nézett, miközben fenyegető, vészjósló szavakat hallatott. Tekintete mégis azt sugallta, hogy ezt kihívásnak szánja, mintha az öreg, ráncos szemek arra ösztönöztek volna, hogy keljek útra, és mutassam meg, mennyire is tökös gyerek vagyok. Ha rajtam múlik, én nem utasítom vissza a dolgot. Merészen, és eltökélten fúrtam bele tekintetemet az öreg szempárba. Abban a pillanatban dőlt el, hogy mindenképpen el kell mennem arra a bizonyos helyre.
El is kezdtem összekészülődni, és pár nap múlva útra készen is álltam.
Hátizsákomat felvettem, köpenyemet magamra tekertem, és így lépkedtem végig a ködös hajnali tájon. Folyó ország reszkess, a nagy hős megindult!
Akihiko
Akihiko
Játékos

Tartózkodási hely : Itt is, ott is, amott is..


Adatlap
Szint: D
Rang: Vándor ninja
Chakraszint: 135

Vissza az elejére Go down

Árnyékfogadó Empty Re: Árnyékfogadó

Témanyitás  Deidara Hétf. Okt. 14 2013, 23:08

Megkezdődött a kaland! Itt találjátok a nyitóposztot: http://narutohun.niceboard.org/t2136-arnyekfogado-es-kornyeke Mirubi, te természetesen akkor írj csak, ha már száz százalékig végeztél a tanulásoddal. Ha jól tudom, erre holnap kerül sor.

A jelentkezés továbbra is nyitva áll, tehát ha valakinek megtetszik a kaland és be szeretne csatlakozni, mivel egy fogadóról van szó, erre könnyen akad lehetősége.
Deidara
Deidara
Inaktív

Tartózkodási hely : felhők felett


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1000 megatonna

Vissza az elejére Go down

Árnyékfogadó Empty Re: Árnyékfogadó

Témanyitás  Mezuri Ryu Kedd Okt. 15 2013, 13:30

Akkor én becsatlakoznék, már írok is. Smile (ha nem felel meg majd töröld nyugodtan Very Happy )
Mezuri Ryu
Mezuri Ryu
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 830

Vissza az elejére Go down

Árnyékfogadó Empty Re: Árnyékfogadó

Témanyitás  Deidara Kedd Okt. 15 2013, 14:23

A jelentkezést természetesen elfogadom, azonban ilyet tilos csinálni, más staff már felnégyelt volna érte. A posztodat töröltem, de elküldtem neked, ha esetleg nem lenne meg, később még használhatod a küldetés során. Helyette ide, ebbe a topikba írj egy olyat, mint Akihikonak és Mirubinak is kellett. Ezután én hozzá foglak írni a kezdő poszthoz, vagy ha nagyon haladnánk, akkor a következő körhöz és majd arra reagálva csatlakozhatsz be a játékba. Ez mindenkivel így fer, hiszen egyrészt már a kiírásban is kértem, továbbá mindenkinek el is kell jutnia a fogadóig, te pedig önkényesen beraktad magad oda a posztodban.
Deidara
Deidara
Inaktív

Tartózkodási hely : felhők felett


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1000 megatonna

Vissza az elejére Go down

Árnyékfogadó Empty Jelentkezés

Témanyitás  Mizunara Mugetsu Pént. Dec. 13 2013, 10:13

Ködös kora reggel volt az, amikor Mugetsu egy fa tövében henyélt, nem messze az út szélétől. Hangokat hallott, közeledő hangokat, beszédhangnak tűntek, de már a lépteket és valami furcsa zajt hallott még mellette. „Vajon mi lehet ez?” –gondolta. Egy kicsit kihajolt a fa mögül, hogy jobb rálátást nyerjen az úton történő eseményekre. Két kocsis kereskedőt látott, szalmakalapban. Beszédüket, kifinomult hallásának köszönhetően, hol kicsit bizonytalanabbul, hol tisztábban hallotta, de a nem hallott részeket is ki tudta következtetni. „Értem, tehát Árnyékfogadó.Ezzel Mugetsu megkezdte útját, a Folyó országába, de hosszú út áll még előtte.
Mizunara Mugetsu
Mizunara Mugetsu
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 134

Vissza az elejére Go down

Árnyékfogadó Empty Re: Árnyékfogadó

Témanyitás  Deidara Pént. Dec. 13 2013, 18:11

Jelentkezés elfogadva. Ahogy megbeszéltük, a következő körrel be leszel mesélve.
Deidara
Deidara
Inaktív

Tartózkodási hely : felhők felett


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1000 megatonna

Vissza az elejére Go down

Árnyékfogadó Empty Re: Árnyékfogadó

Témanyitás  Deidara Hétf. Feb. 10 2014, 17:34

Holnap-holnapután körváltás, addig még írhat, aki szeretne.
Deidara
Deidara
Inaktív

Tartózkodási hely : felhők felett


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1000 megatonna

Vissza az elejére Go down

Árnyékfogadó Empty Re: Árnyékfogadó

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.