Tokuno Feng vs Kenshiro Karu

3 posters

Go down

Tokuno Feng vs Kenshiro Karu Empty Tokuno Feng vs Kenshiro Karu

Témanyitás  Uchiha Madara Szer. Jan. 15, 2014 10:54 pm

A pályát az adja meg, aki a kezdő postot írja.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Tokuno Feng vs Kenshiro Karu Empty Re: Tokuno Feng vs Kenshiro Karu

Témanyitás  Tokuno Feng Csüt. Jan. 16, 2014 12:50 pm

A háború elkezdődött, és ezt két osztag sem volt képes elkerülni, a fű fiai, és a köd gyermekei egy véletlen folytán találkoztak a dimbes-dombos, kopár vidéken, és hatalmas csata kerekedett ki belőle. Nem tartott sokáig, de mindenki meghalt, egy-két túlélő jelentette a mögöttük állomásozó osztagnak, hogy mi történt a felderítőkkel, majd vagy belehaltak a sérüléseikbe, vagy nem tudták folytatni a harcot, látván, hogy szeretteik, barátaik meghaltak. Így könnyű célpont lesz az ember, így a köd jouninja szaporázott léptein, hogy megmentse társait a rájuk váró veszélytől, és mint katona teljesítse kötelességét és a túlvilágra küldje a szenvedő lelkeket. Nem kellett sok idő, meg is érkezett a csata helyszínére, két társával. A zászlók, páncélok, és vár áztatta felföld szomorúságot hozott a szívébe, látott két ifjút, kik egymás karjaiban lelték meg a véget, és a fű oldalán ugyanezt. Tudta, hogy ez elkerülhetetlen a harcban, de dühös volt, majdnem őrjöngött, ahogy látta mit tettek szeretett hazájának embereivel.

Tokuno Feng vs Kenshiro Karu Fantasy_war_anime_color_study_by_lmes86250-d4iqaow
Ekkor meglátott egy idegent, méghozzá a fű jelképével, így fogcsikorgatva közelítette meg, az ugyancsak most érkező harcost.
- Menjetek, hozzatok erősítést, valószínűleg nem egyedül jött. - küldte el a két férfit, akik azonnal el is tűntek a csata helyszínéről, fogalmuk sem volt, hogy a jounin igazából miért küldi el őket.
- Hé, mond a neved! Az enyém Tokuno Feng! Nem azért küldtem el az embereim, mert félnék a csapataidtól, egyszerűen meg akartam küzdeni az ellenséggel, mint férfi a férfival, megadom az esélyt, hogy védekezz, és, hogy egyenlő legyen a kiinduló helyzet. Mond, te tetted ezt a csapataimmal?! - mondta a férfinak a becsületes katona. És nem úgy tűnt, mintha bármilyen előkészületet tett volna a harc érdekében.
Tokuno Feng
Tokuno Feng
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 815

Vissza az elejére Go down

Tokuno Feng vs Kenshiro Karu Empty Re: Tokuno Feng vs Kenshiro Karu

Témanyitás  Kenshiro Karu Csüt. Jan. 16, 2014 1:16 pm

Ez egy elátkozott hely... Gondoltam magamban amikor megpillantottam a holttesteket. Túlélők után küldték fel az egységemet, mert későn érkeztünk meg. Mi lettünk volna az erősítés. Ehelyett hullákat látok mindenhol. Már megszoktam a bűzt is amit árasztanak. Mindegyik ember másféle pozícióban feküdt. Amint látszik itt óriási csata volt és ha rajtam múlt volna lehet én is az életemet áldoztam volna. Nem a hazámért hanem inkább a bajtársakért. A fű már nem jelentett számomra annyit mint régen. Viszont a bosszú az mindennél fontosabb volt. A bosszú ami betöltötte öcsém emlékének a helyét is a lelkemben így szinte semmire sem tudtam gondolni csak a vendettára amit a klánomért be is kell teljesítenem. 
- Hé, mond a neved! Az enyém Tokuno Feng!
Az idegen hirtelen jelent meg a felföldön mint egy kísértet. Mint az apokalipszis egyik lovasa aki jött, hogy ellenőrizze minden rendben ment-e. Odaszóltam a fiúknak, hogy vonuljanak vissza és értesítsék a főhadiszállást, hogy akár több Kirigakurei egység is állomásozhat erre felé. Kirigakure még a névtől is hányingerem van. A pokol fenekére fogom küldeni minden lakójával együtt de most itt van Feng és nekem pedig valakin ki kell töltenem a gyűlöletemet... A haragot ami már évek óta emészt engem amióta tudom, hogy anyám életét Kirigakure vette el és előtte meg kínozták mert egy olyan képességet birtokolt amit ők sosem értenek meg. 
Hogy lehet valakit csak az alapján megítélni, hogy mire képes? Nem is ismerték amikor kiontották a vérét és ezzel életét vették. Minél jobban cikáztak ezek a gondolatok a fejemben annál dühösebb lettem és annál jobban gyűlöltem Fenget csak azért mert ő is Kirigakurét szolgálja. Pedig lehet, hogy ő is egy jó ember, egy jó katona de ez most nem számít. Itt az elvek, a nézeteink üköznek, illetve a nagyhatalmak nézetei a fejünk fölött akiket szolgálunk. Nem tudtam tovább türtőztetni magam.
- Engem nem érdekel, hogy miért rohantak el a gyáva kutyák mellőled... Majd akkor elárulom a nevem ha érdemesnek tartalak rá. - Bajtársaim még azelőtt elhagyták a terepet mielőtt ellenfelem feltűnt volna. - Egykor én is kirigakurét szolgáltam... - Azzal levettem a kusagakurei jelzést és elővettem azt amely egykor az enyém volt és amelyet most Kirigakure jelzése egy mély vágással áthúzva díszít, majd közelebb sétáltam Fenghez és odahajítottam elé mintha a kutyának dobnék egy csontot... - Ezt már csak a holt testeddel együtt viszik majd vissza a falutokba. - Majd egy hirtelen gondolattól vezérelve mégis ellentmondtam magamnak. - Azzal az üzenettel, hogy a te sorsodra fog jutni mindenki aki Kenshiro Karu útjába kerül! - Végül mégis csak érdemesnek tartottam rá, de mivel megtudta hogy hívnak meg kellett halnia, ez mostantól élet halál harc számomra.
Hátrébb ugrottam és elhajítottam Feng felé egy shurikent amit menet közben megtízszereztem a Shuriken Kagebunshin no jutsu segítségével! Lássuk mire is vagy képes!
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Tokuno Feng vs Kenshiro Karu Empty Re: Tokuno Feng vs Kenshiro Karu

Témanyitás  Tokuno Feng Szomb. Jan. 18, 2014 8:57 pm

A shinobi ki a jouninnal szemben állt a harc zavarával küzdött, már ha lehet ilyen fogalommal élni, pontosabban ilyet kitalálni, hiszen először megtagadta a bemutatkozását, majd mégis elárulta a nevét.
- Áh, örülök, hogy máris érdemesnek tartott arra, hogy megtudjam, és ne aggódj, azáltal, hogy elárultad a hazámat, és ilyen módon szóltál hozzám... - te össze a két kezét. - ...megígérhetem, hogy a te testedet visszük vissza ezzel a fejpánttal. - mondta, majd elindult volna, amikor hirtelen egy shurikent dobtak felé, ami aztán megtízszereződött. Ez nem rettentette meg, csupán torpanásra késztette, de aztán folytatta a futást előre. *Nem maradhatok távol, ebből a támadásból ítélve távol akar magától tartani, így a közelébe kell férkőzöm, ott elkaphatom egy olyan támadással amit nem tud hárítani, amit senki sem tud hárítani.* Kézjeleket mutatott, majd meglóbálta a fejét, így hosszú haja előre került, ami chakrával volt átitatva.
- Ninpou: Hari Jizou! - ahogy kimondta a technika nevét a haja azonnal, gyorsan nőni és keményedni kezdett, így könnyen lepattantak róla a shurikenek, és miután kivédte a támadást visszavette eredeti formáját. Ez után használja az egyik leghalálosabb jutsuját, a Rai Mai-t, hogy ellenfele mögött teremhessen, és akkor már kivont kardjával célba vegye tarkóját. Gyors, pontos, és halálos támadás, amennyiben...
Tokuno Feng
Tokuno Feng
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 815

Vissza az elejére Go down

Tokuno Feng vs Kenshiro Karu Empty Re: Tokuno Feng vs Kenshiro Karu

Témanyitás  Kenshiro Karu Hétf. Jan. 20, 2014 12:47 pm

Ha valaki madártávlatból szemlélné ezt a harcot annak igen érdekes látványt nyújtana a megnövő haj zuhatagról lepattanó shurikenek. Viszont Feng nem tétovázott sokat, azonnal ellentámadásba kezdett és őszintén szólva a sebességén meglepődtem. A technikával amit használt már találkoztam korábban és abban biztos vagyok, hogy legalább chuunin szintű. Más részről geninek nem mozognak ilyen gyorsan és biztosan. Egy genin már rég visszavonult volna vagy segítségül hívta volna a csapatát. Szóval egy tapasztalt ellenféllel állok szemben. Már itt is van...
Hihetetlen gyorsan támadt rám és valami shusin no jutsuhoz hasonló technikát használt szerintem, így most gyorsan kellett döntenem. Végül egy akrobatikus mozdulattal táncoltam el a támadás elől ami ha egy picit előbb érkezik lehet, hogy végleges is lehetett volna. A Hagane Mamori no Jutsu//Acél védelem technika segítségével mozdulok ki és chakrát pumpálok a lábamba és még egy jó három négy métert ugrok hátra, hogy nyerjek pár másodpercet. 
Tehát a fickó biztosan jártas a taijutsuban ha a közelembe akar férkőzni. Bár az elemeit nem sikerült kitalálnom, nekem viszont most nincs más választásom valami erősebbhez kell folyamodnom. Először is a Meisai Gakure no Jutsu // Álcázó rejtek technika segítségével eltűnök a szeme elől és kihasználva az előnyömet közelítem meg figyelve arra nehogy ellentámadásba lendüljön akkor azonnal kimozdulok és fenntartva a technikát meghátrálok, viszont így láthatatlanul mögé lopózok és hátulról egy Katon Karyu Endan // Tűz sárkány rakétával eltörlöm Fenget a föld színéről. Nem fogják hazavinni mégsem a holt testét mert ez utána  támadás után nem marad belőle semmi!
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Tokuno Feng vs Kenshiro Karu Empty Re: Tokuno Feng vs Kenshiro Karu

Témanyitás  Tokuno Feng Szer. Jan. 22, 2014 2:20 pm

Sebességét használva fel támad, de a kardját kikerüli ellenfele, majd távolságot teremt kettejük között, tehát beigazolódott a gondolata, tényleg távolsági harcos ez a Karu. Kardját azonnal elrakja, és kézjeleket mutat. *Ha távolsági harcos, akkor nekem víz kell, hogy képes legyek tartani magam, így ezt a technikát fogom bevetni.*
- Suiton: Mizurappa! - a technikát nem támadásnak szánta, hanem 3 méterre lőtt csak ki vele, ekkor viszont furcsa dolog történt, a férfi előtte eltűnt a szeme elől. *Ennyire gyors lenne, áh nem. Akkor már megtámadott volna, és ha ide-oda cikázna, akkor látnám a porfelhőkből, ez valami láthatatlanságot adó jutsu lehet. Nem kizárt, hogy az általam is ismert Meise Gakure, de lehet, hogy nem. Viszont, ha erre gondolok, akkor még mindig van mire felkészülni, mintha tanácstalanul várnék, amíg meg nem öl. Ha azt a jutsu-t használja, akkor csak láthatatlan, a lépéseit, a hangját ezeket hallom, és látom, így nem jöhet velem szemben, könnyedén rájönnék, valószínűleg megkerül néhány sziklát, hogy még véletlenül se találhassam meg a nyomát, így még van időm, és tervem is.* Újfent az előbb használt technikát használja, csak most egy körben maga körül, három méteres sugárban. Így körülötte a talaj sáros, vizes, pocsolyás lesz, ha valaki belelép, akkor azonnal észreveszi, így tud támadni, majd ez után a levegőbe dob 10 kunai kést, amit egy tekercsből idéz meg, és után el is dob(mármint a tekercset), a tíz fegyverre más vég vár, egy körben hajítja el, a levegőbe, hogy ne tudja az ellenfele levegőből megközelíteni, vagy onnan támadni három méteren kívül, ahonnan lepattan, ott az ellenfele, így azonnal tudna támadni.

(1)Ha Karu feltűnik a pocsolyában, a lábnyoma, akkor azonnal kézjeleket mutat, és abba az irányba irányítja az összes vizet, amit eddig megidézett a szájából, és többet is a chakrája segítségével.
- Suiton: Daibakufu no Jutsu! - kiáltaná.

(2)Ha Karuról lepattan egy kunai kés, akkor abban az irányban lehet, így megvárná, amíg kicsit beljebb esik, hogy egy örvénylő víztoronyba fullassza bele.
- Suiton: Suijinheki! - mondaná.

(3)Ha mögé kerül az ellenfele, akkor abban a pillanatban használja a Rai Mai-t, és mögé kerül, egy újabb kardcsapás erejéig, ugyanis a megérkezése pillanata lehet, hogy képességei által csöndesen tenné, de a saras, latyakos rész ezt meggátolja, így tudni fogja, mikor ér mögé ellenfele, ahogy azt is, hogy ha a közelében van, nem csak mögé. (Ha technikát alkalmaz, amit Feng nem tud, akkor láthatóvá is válik, mert chakráját máshová kell koncentrálnia, ez ad 1-2 másodperc reakció időt, amíg elmutogatja az új jutsu kézjeleit, és a chakráját annak használatába állítja. Ezt használná ki Feng.)

(4)Ha ezért távolabbról lövi ki a tűz technikáját, akkor az előbb levezetett elmélet miatt látni fogja Karu-t, illetve három méteren kívülről érkező tűz technikát ki tudná védeni a Suiton: Suijinheki használatával, így azt vetné be, majd gyors kézjelek után visszatámadna a Suiton: Daibakufu no Jutsu-val.

(5)Ha nem történik semmi, akkor a vizes sáros kör közepén állna, chakráját folyamatosan pumpálva a körülötte lévő vizes talajba, hogy azonnal tudjon támadni, illetve kézjeleket mutat, teljesen véletlenszerűen, hogy ezzel keltse fel támadója érdeklődését, és kéztesse támadásra, az előző négy lépés valamelyikére.
Tokuno Feng
Tokuno Feng
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 815

Vissza az elejére Go down

Tokuno Feng vs Kenshiro Karu Empty Re: Tokuno Feng vs Kenshiro Karu

Témanyitás  Kenshiro Karu Csüt. Jan. 23, 2014 2:38 pm

Feng ismét gyorsan reagált. Komolyan mondom ez a fickó tele van meglepetésekkel. Amikor aktiváltam a Meisei Gakurét és eltűntem a szeme elől láttam ellenfelemen a megdöbbenést de ez sem tartott tovább másodperceknél mert azonnal elő állt egy tervel úgy tűnik. Egy suiton technika segítségével maga körül három méteres körzetben fellazította a földet és így elmocsarasítva a környékét gyakorlatilag lehetetlenné tette számomra, hogy a közelébe férkőzzek de ami még fontosabb megtudtam, hogy az egyik eleme a Suiton. Fel is hagytam azzal az ötletemmel, hogy tűzzel támadok rá mert ezt hamar ki tudná védeni és még csak meg sem feszítené magát. Így hát megjelentem mögötte mert feloldottam a Meisai Gakurét de nem támadok rá azonnal. Talán van egy kis időm amíg nem vesz észre így nem is támad vissza ezért gyorsan létrehozok egy sav klónt és a hátára ragasztok egy robbanójegyzetet... Eközben ellenfelem kézjeleket mutogat amiből az következhet, hogy valamilyen technikát használ vagy csak simán blöfföl. Hogy honnan veszem? Én is használtam már ilyen elterelést! Várom az eredményt.




#1: Ha Feng megfordul és észreveszi, hogy miben mesterkedem mondjuk megtámad engem és a klónomat, akkor a klón egy kitérőbe kezd és szépen elkezdi megközelíteni ellenfelemet. Ebben az esetben én az acél védelem technikát alkalmazom újra. Egyszerűen néhány akrobatikus mozdulattal kikerülöm a támadást. Ha komolyabb támadásról van szó akkor a shusin no jutsuval próbálok kitérni előle. Addigra a klónom már valószínűleg a mocsaras területre ér és ott Fengre veti magát. (A klón cselekedetei függenek a következő körtől nyilván, hogy meddig hagyod, hogy közelítsen feléd. A sav elem használatát pedig valószínűleg nem láthattad, mert mögötted voltam.) 




#2: Ha még azelőtt rám támad valamilyen módon, hogy megoldjam az első lépést akkor kimozdulok előle a testi gyorsaságomat használva esetleg chakrát is ha szükséges és utána lépem meg az előző lépést csak akkor Vízklónnal nem savval.  
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Tokuno Feng vs Kenshiro Karu Empty Re: Tokuno Feng vs Kenshiro Karu

Témanyitás  Tokuno Feng Szer. Jan. 29, 2014 11:30 am

Nem történik semmi, így elkezdi mutogatni a kézjeleket, hátha előcsalja a férfit. A 10 kunai egy körben hevernek úgy Fengtől 6-7 méterre, míg a három méter sugarú körben áll, amit ő hozott létre. Hirtelen hangra lesz figyelmes, ugyanis, ha valaki mögötte, futva közelíti meg, azt egy jounin könnyedén észreveszi, tekintve, hogy a föld, amin harcolnak kopár, kemény, és poros. Amikor megfordul a jounin két Karu-t lát, egyet a távolban, egyet meg felé futva. *Ha logikusan gondolom végig, egy klónt, egy elterelést küldött rám, és ott áll ő, ám ez nem biztos, hogy igaz. Hiszen mindkettő lehet klón, vagy lehet fordítva is, így mindenkivel meg kell birkóznom, egyszerre, tehát az összes látható és nem látható Karu-t le kell foglalnom.* Kézjeleket mutat, hogy három Fenget emeljen ki a vizes földből, a Mizu Bunshin no Jutsu segítségével. A középső klón rögtön nekiront saját kardjával az érkező ellenségnek, míg az egyik szélső a távoli felé veszi az irányt, a másik szélső pedig újabb ellenséget próbál előszedni valamelyik kő mögül. Így az igazi jouninnak lesz ideje levegőt venni, és talán eldönteni a harcot, bár ezt még korai kijelenteni. Egy furcsa pozíciót vesz fel, ami a koncentrálás alapja ilyen grandiózus technikánál, majd chakrájával az alatta lévő vizes talajból sűrű ködöt csinál, és mosolyogva mondja: Kirigakure no Jutsu! A köd leül a tájra, a csata helyszínére, ami megzavarhatja a felé érkezőt, illetve a vele szemben állót, a két Karu-t, és így a klónok csapása könnyedén húst érhet. Ez után jön a terve második lépése, az egyik kunai-t megközelíti eddig is használt sebességnövelő technikájával, és amint megszerezte, visszatér hangtalanul a helyére, hiszen a jounin már tapasztaltan tudta használni a köd jutsu előnyeit, és régi rutin mellé párosul Kirigakure egy technikája is a Muon Satsujin Jutsu. A kunai-t a közelebbi klón(vagy ember) fejébe állítaná, ilyen messziről, hiszen ő pontosan érzékeli, hol is van az a Karu, és így eggyel kevesebb ellenfelet csinálhat magának. A másik látható ellenfelével az a terve, hogy a klón megtámadja őt, ami a ködben csak egy védekező mozdulatra sarkalhatja a férfit. Ezt ő hallani fogja, ha a két kard egymásnak csapódik, és akkor lép akcióba, megközelíti a helyet, hangtalanul, majd kézjeleket mutat, és alkalmazza a Suirou no Jutsu-t, és csapdába ejti a klón által a másik klónt, vagy embert. Így le is győzhetné a látott ellenségeket, és foglalkozhatna azokkal, akik rejtve maradtak.


// Vízbörtön tecnhika alkalmazása ilyen módon: https://www.youtube.com/watch?v=mzNzdhk4AQk 1:50. --> pontosabban talán segít, ha láthatod, hogy mire gondoltam. //
Tokuno Feng
Tokuno Feng
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 815

Vissza az elejére Go down

Tokuno Feng vs Kenshiro Karu Empty Re: Tokuno Feng vs Kenshiro Karu

Témanyitás  Kenshiro Karu Csüt. Jan. 30, 2014 10:57 pm

Egy pillanatig még azt hittem, hogy nyeregben vagyok és ezúttal megfogtam ellenfelemet, ám találékonysága ismét kihúzta őt a csávából. Ahogy a klón rohamoz ellenfelem felé az villámgyors kézjel sorozatba kezd és megalkot három vízklónt. Na most ha csak a sima logikát követem, akkor a három vízklón az én savklónom ellen. A három vízklón hamar mozgásba is lendül és a leggyorsabb már rá is veti magát az én klónomra. Azt remélem, hogy távolság talán megfelelő és még mielőtt a Feng másolat odaérne felrobbantom a savklónt, ezzel szétfröcskölve a gyilkos nedűt! Kivárom amíg a vízklón közelebb ér és így legalább egy klónt felrobbantok. A sav beteríti az egész környéket így viszont lelepleződik Karu ha Feng logikusan gondolkozik. A sav közben ha eltalálja Fenget akkor támadásba lendülök is igyekszem pontot tenni az ügy végére és a Katon Haisekiso // Égő hamu felhalmozódás nevű technikával átsegítem ellenfelemet a másvilágra. 
Amennyiben a sav nem találja el akkor a fent említett technikát természetesen elteszem talomba és egy másik tervel állok elő. A klónok után létrehozza ellenfelem a kirigakure no jutsut ami nekem pont kapóra jön mert így nem csak én nem látom őt, hanem ugynez fordítva is igaz. Ezt kihasználva létrehozok egy sav és egy vízklónt én is. A savklónt elküldöm, hogy kerülje meg ellenfelemet, a vízklónra elhelyezek egy robbanójegyzetet és bent hagyom a ködben én pedig chakrát irányítok a lábamba majd egy nagyobbat ugorva hátra mozdulok ki és próbálok kikerülni a köd hatóköréből. 
Eközben kézjeleket mutogatok el és létrehozom a Futton Komu no jutsu // sav elem szilárd köd technikát amivel lefedem az egész csatamezőt majd a köd savasságát maximális szintre emelve várom a hatást. 
Ebből következően ha az első támadás elől sikerül kimozdulnia ellenfelemnek és a savklón szétrobbant maradéka nem találja el és ha Feng létrehozza a Kirigakure no jutsut akkor a vízmásolatot találja el a Muon Satsujinnal, ha pedig a vízklónt megtámadja akkor élesítem a robbanójegyzetet és darabokra robbantom. Amennyiben ez sem jön össze annyiban a szilárd köd minden képpen végez vele, mert hát a kirigakure no jutsu miatt nem látja, hogy én létrehoztam ezt a technikát maximum is csak a hatását érzi de akkor már késő. 
Feng egyik klónját elvileg felrobbantottam a másik kettőből egy a sziklák között kutat a másik éppen közelítene felém de remélhetőleg az is a vízmásolatomat támadja meg. Ha nem így alakul és rám támad akkor továbbra is az acél védelmet alkalmazva védekezek. 


// Remélem sikerült minden egyes opciót lefednem és egyértelmű a reakcióm. A HA szócska természetesen azért szerepel mert feltételezés a post 90%-a és arra építem a cselekedeteimet. //
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Tokuno Feng vs Kenshiro Karu Empty Re: Tokuno Feng vs Kenshiro Karu

Témanyitás  Tokuno Feng Hétf. Feb. 03, 2014 11:38 am

A klón fut Feng felé, ő készül lecsapni rá, minden a terv szerint halad, könnyen elkapja majd, és a végén még csapdába is ejti ellenségét, amikor minden megváltozik, megváltozik a helyzet, a szituáció, és a terv. Ennek oka egy detonáció, ami hirtelen jön, ám új ötleteket merít a jouninnál, ugyanis a klón még nem járt közel, így az azonnali robbanása, csak széllökésként éri el először a jounint, illetve hangként, van ideje arra, hogy ha volt valami annál a klónnál, akkor kikerülje azt, illetve a hőt. Gyorsan kézjeleket mutat, nem gondolkozik, egyszerűen távol akarja magát tartani a robbanástól, és egyszer, s mind el akarja intézni ellenfelét, aki a klón mögött van, és ugyancsak közeledik (mivel a terved szerint bevetettél volna egy tűzjutsu-t, ezért gondolom, hogy közeledsz).
- Fuuton: Atsugai! - mindent egy csapásra, így ezt a technikát kiáltja, amikor felőle, az ellenséges Karu felé egy hatalmas, metsző, mindent elsöprő széllökés indul meg, ami magával viszi a klón rejtett tulajdonságát is, amiről a jouninnak fogalma sincs, ő egyszerűen a hőt, a tüzet, a robbanás erejét, próbált visszaküldeni a feladójának, a jutsut nem fogja tudni kikerülni a másik chuunin, ahhoz túl nagy kiterjedésű, és túl gyors, ám kinek kivédheti, így a legrosszabbra számítva, erre készül a Kirigakure-i jounin. A széllökés eltakarja a kilétét, csak azzal fog tudni foglalkozni ellenfele, így addig létrehoz egy víz klónt a Mizu Bunshin no Jutsu-val maga mellé, illetve ő maga használja a Meise Gakure no Jutsu-t. Ha ellenfele Katon technikával támad, akkor természetesen megvédi magát egy vízfallal, ezért is annyi chakrával hozza létre a klónt, hogy ezt még meg tudja tenni, anélkül, hogy összeesne. Ám, nehéz lenne Katon jutsuval támadni, hiszen ha nem elég erős az Atsugai-hoz, akkor saját magát gyújtja fel, Feng nagy örömére. A terv a következő lenne, a szél megindul, elsöpri Karu-t, és győz a jounin, ám gondolva arra, hogy kivédheti, túl élheti, létrehozza a vízklónt, és aktiválja kaméleon jutsuját, majd elhatárolódik a víz klóntól, úgy 3-4 méternyire, balra. Onnan tudja nézni az eseményeket, ugyanis, ha nem chakraérzékelő ellenfele, akkor nem nagyon tudja meglátni az egy helyben álló, "láthatatlan" jounint, így ha megtámadja a vízklónt, akármivel, ő a Rai Mai-t használva mögé kerül a technika használata közben, és legendás kardjával megszabadítja Karu-t a fejétől, és a problémáktól. Ezt úgy tudja kivitelezni, hogy nem közvetlen ellenfele mögött terem, hanem hátrébb, és használja a Hien technikát, tehát Fuuton chakrát összpontosít a kardba, és így megnöveli, élesebbé teszi azt, így, míg a katana nem éri el, maga a támadás igen, ez megtévesztő lehet, és ha még nem találkozott ilyennel, akkor békés nyugalomban fogja megélni a halálát, hiszen mit akar az az őrült olyan messziről, gondolná. Ha hiba csúszik a tervbe, akkor úgy fog védekezni, ahogy a helyzet engedi, és ez attól függ, hogy milyen szituációba kerül.
Tokuno Feng
Tokuno Feng
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 815

Vissza az elejére Go down

Tokuno Feng vs Kenshiro Karu Empty Re: Tokuno Feng vs Kenshiro Karu

Témanyitás  Kenshiro Karu Vas. Feb. 09, 2014 4:46 pm

Ahogy a klón közeledett Feng egy nagyon heves ellentámadásba kezdett. Egy elsöprő erejű fuuton ninjutsut használt amely miatt befellegzett az a tervem, hogy rárobbantom a savklónt. Nem volt más választásom, bár nem akartam komolyabb szintű technikát használni, de ha nem folyamodok ehhez a megoldáshoz akár a fogamat is itt hagyhatom.  Villámgyorsan kézjeleket formálok még mielőtt ellenfelem jutsuja teljes erővel lesújtana rám és aktiválom a Shinranbanshou Douka no Jutsut azaz a mindent asszimiláló technikát és villámgyorsan a földre teszem a kezem ám ezúttal nem arra használom a technikát, hogy ahogy a testem felveszi a szikla keménységét úgy el is merülök benne és így kerülöm ki a végzetes erősségű csapást. Ellenfelem bebizonyította, hogy mire képes. Ezzel a jutsuval tulajdonképpen egy egész osztagot képes lenne elsöpörni a föld színéről. Ha nem lennének ellenségesek az érdekek, talán még egy barátságos meccs is beleférne ám itt most vérre megyünk. Miután a szélvihar elcsendesült én újra alakot öltök a sziklából és egy kis kavicsot zsebre téve, ahogy a vándortól tanultam, inaktiválom a technikát és ismét Feng szemébe nézek. 
- Hát meg kell mondjam ez szép támadás volt. - Közben tapsolok párat és veszek két mély levegőt. - Akkor most had mutassam meg mi az igazi erő. 
Bár tudom, hogy a vándor technika alkalmazása kivett belőlem nem keveset, azért ma már tartok ott Kazuya kegyetlen edzései után, hogy ennyitől még ne feküdjek ki. A háborúban is sokkal többet kibírtam most miért ne működne. Azzal kézjeleket formálok és kimondom a jutsu nevét halkan. Futton Komu no jutsu // Sav elem szilárd köd technikát ezúttal ha ez a chakrám egy ötödébe is kerül az egész harcmezőre kibocsájtom. Mivel ellenfelem nem sejti, hogy valójában milyen köddel is van dolga így nagy valószínűséggel különösebben nem fog védekezni ellene. Ha ez bejön és megpróbál támadni akkor a bőre a csontjára olvad és minden chakra hatás is amit megpróbál felé küldeni szintén mintha mállani kezdene, mert a savat olyan erősségűre emeltem mint ami tőlem telhető legjobban belefér. 
Természetesen ha Fengnek sikerül kitalálnia valami furfangos megoldást amivel mégis meg tudna támadni ez esetben a testi gyorsaságomat használom, hogy kitérjek előle, vagy pedig a vándor technikát alkalmazom végső esetben a kis kőhöz hozzáérve amit a földről fölvettem.
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Tokuno Feng vs Kenshiro Karu Empty Re: Tokuno Feng vs Kenshiro Karu

Témanyitás  Tokuno Feng Pént. Feb. 21, 2014 1:19 am

A terv sikeres volt, és észre sem vette ellenfele a klón és a valódi test figyelemelterelő helycseréjét, így a jounin egy szikla mögött, úgy 7 méternyire az ellenségtől megkuporodva várt is figyelt, láthatta, hogy kézjeleket mutat a srác, majd a száján füstszerű, valószínűleg chakrával vegyített gáznemű valamit fúj ki, ami szép lassan, ködként lengte be a helyet. Mielőtt elérte volna a jounint, elkapta a közelebb lévő klónját, ami a legnagyobb meglepetésre, egyszerűen elolvadt. A technika nem maradt abba, ami furcsa, hiszen a férfi láthatta, hogy legyőzte ellenségét, de talán el akar pusztítani mindent, mert ilyen kedve van, vagy egyszerűen csak látta, hogy Feng, az igazi mit csinált. Minél közelebb került a köd, annál jobban olvadt a szikla mögötte, és annál kevesebbet látott, míg végül egy technikát is kierőszakolt belőle, mert érezte, ahogy ég a bőre. Gőzölögni kezdett a teste, mint amikor a vizet forralják, hiszen a Mizu Kawarimi-t használta, bár érezte sokáig nem bírja ki ezzel a technikával sem, talán percei sincsenek. *Nem értem, már rég elpusztított, legalábbis ő ezt hiheti, nem árultam el magam, a gőzölgést nem is láthatja, hiszen köd van mindenütt. Mit csinál, megőrült volna? Viszont gondolkodjunk hideg fejjel, tudom hol van, emlékszem, láttam, még a technikája előtt, az a felvetésem, hogy ezt használva nem mozoghat, túl nagy a terület, és ha így perzsel, akkor folyamatosan chakrát kell pumpálnia belé, hamar ki fog fogyni, a kérdés ki bírná tovább, valószínűleg én hamarabb párolognék el. Ám könnyen támadhatnék is, egyszerűen csak elé rohanok a Mizu Kawarimivel, lehet lesznek nagyobb sérüléseim, vagy hosszabb ideig kórházba kerülök, de könnyen nyerhetek, mert ő meghalna, nem tud mozogni, és ha más technikát akar, akkor ezt meg kell szüntetnie. Elé kerülök, a szélpengémmel, a Kaze no Yiba-val ketté szelem, és nyertem, sakk-matt.* Ám ekkor furcsa dolog történt, megérkezett az erősítés, amiért még a csata előtt küldetett.
- Feng-taichou! Merre van, a ködben? - úgy tűnik az újonc, még idiótábbakat hozott, könnyen kinyíratják magukat, ha csak beleteszik a kezüket. Döntenie kell, egy élet elvétele, vagy három megmentése, és ő inkább a második mellett döntött. Tudta, ha ordít elárulja, hogy él, a technika nem szűnik meg, de ki kerülhet belőle, mert nem lehet az egész világot beködösíteni, így az mellett döntött, hogy itt hagyja ellenségét, és megmenti társait.
- Ne gyertek be! - majd azonnal elrugaszkodott, és gyorsan megtette, még saját technikája hatása alatt a három métert, egy elrugaszkodással, már távolabbra is került. Majd a csapataival együtt lelépett a helyszínről.



U.i.: A 3 métert azért ilyen pontosan írtam, mert megbeszéléseink alapján én 7 méterre voltam tőle, és ő 10 méter sugarú körben használta a technikáját.

// Köszöntem a harcot! //
Tokuno Feng
Tokuno Feng
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 815

Vissza az elejére Go down

Tokuno Feng vs Kenshiro Karu Empty Re: Tokuno Feng vs Kenshiro Karu

Témanyitás  Uchiha Madara Pént. Feb. 21, 2014 3:09 pm

A harcnak megbeszélt okok miatt vége, lehetett volna jobb is, szebb játékkal, de nincs ok a panaszkodásra.
Mivel a vége előre meg lett beszélve, hagyom a körítő beszédet.
Jutalmatok + 7 Chakra
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Tokuno Feng vs Kenshiro Karu Empty Re: Tokuno Feng vs Kenshiro Karu

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.