Kenshiro Karu Vs. Kenshiro Mirubi |Csak hogy Hajrá|

3 posters

Go down

Kenshiro Karu Vs. Kenshiro Mirubi |Csak hogy Hajrá|  Empty Kenshiro Karu Vs. Kenshiro Mirubi |Csak hogy Hajrá|

Témanyitás  Shiren Vas. Júl. 03 2016, 16:46

A Villám Országa északi részén találhatóak a tenger által elárasztott hegységek. A faluból egy kitaposott út vezet erre a helyre. Szabad a belépés bárkinek, de ne számítson senki kövezett utakra. Tulajdonképpen semmilyen szilárd útra ne számítson.
Elvétve található néhány nagyobb sík és koptatott terep, ahol megvethetik lábukat az utazók. A vakmerőbb shinobik erre felé szoktak edzeni a nehéz és kietlen vidék miatt. Itt lehet, törni-zúzni.


Kezdő Helyszín:
Hegyekkel és sziklapárkányokkal körbevett terület. Egy nagyobb kősziget emelkedik ki a hegyekkel tagolt területen, amit víz vesz körül. A kőszirten csak a sík terület látható, az azt körülvevő víz alatt pedig sziklák vannak, amik között rejtőzködni is lehet, amíg a Shinobi bírja levegővel. A hegyekben sok mélyedés és kiugró, párkány található, valamint néhol kisebb barlangok is felfedezhetőek. Északon, Északkeleten és Északnyugaton a hegyek mögött egy erdő terül el, míg Délen, Délnyugaton és Délkeleten egy nyílt vízfelület, egy Óceán, aminek vize befolyik a hegyek közé és határosa ez erdővel.
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Kenshiro Karu Vs. Kenshiro Mirubi |Csak hogy Hajrá|  Empty Re: Kenshiro Karu Vs. Kenshiro Mirubi |Csak hogy Hajrá|

Témanyitás  Shiren Szer. Júl. 13 2016, 20:20

// Mirubi Délen áll háttal az Óceánnak ami a hegyeken túl van, Karu Északon áll háttal az erdőnek ami szintén a hegyeken túl van. A hegyek meredekek és szinte csak kőből állnak, föld, növényzet és hasonlók nem látszanak. A lapos "kőaréna" amin állnak és amit víz vesz körül nagyjából 100 méter átmérőjű. Így olyan 90 méterre állhatnak egymástól az ellenfelek, hogyha azt nézzük, hogy nem a legszélén áll mindkettő ^^ Ahogy megbeszéltük, amit nem tudhat a másik karakter azt a mesélőnek Pm-ben fogjuk elküldeni. Már ha lesz ilyen //

Ruházat és Tárolók
- Amegami Köpeny
- Fekete Kezeslábas (amilyen Kakashinak és a Konohaiak 90%-ának van)
- Ninja Szandál 
- Jobb és Bal lábán Kunai Tartók 
- Kis Övtáska

Felszerelés: 
- Jobb és Bal Oldali Kunai tartókban 5-5 Kunai
- Övtáskában 2 Füstbomba, 10 Robbanójegyzet, 5 Shuriken, 5 Senbon 
- Bal és Jobb karjára 2x10 méter drót van feltekerve





   Lényegtelenek a körülmények és hogy miért alakult így minden... Megtörtént és kész, nem kell túlgondolni. Szemtől szembe kerültek egymással és mindketten tudják, hogy harcolni fognak. Halál vagy kegyelem? A két Shinobi mindkettőt jól ismeri, mindketten saját Démonaikkal küzdenek, akár szó szerinti és átvitt értelemben is. Erejük hatalmas, stílusuk és mentalitásuk teljesen más, mégis... Hasonlítanak. Most pedig eldől, hogy melyikőjük méltóbb az életre!
    Nem habozik, ott áll Karu előtt és tudja, hogy testvére iszonyatosan erős technikákra képes, testén belül pedig egy lény rejtőzik, akit együtt fogtak el és zártak el a világtól, fosztották meg szabadságától. Azóta rengeteg dolog történt, Mirubi egészen másképpen lát mindent. Az információ, amit szerzett, nem engedi meg a számára, hogy elnézze egy ilyen lény raboskodását. Egy magasabb szintű, fejlettebb gondolkodású és felfogóképességű, már-már Isteni Chakralény, nem raboskodhat egy gyarló Emberi testben... Mriubi fel fogja szabadítani a Nibit és ha ez azzal jár, hogy végeznie kell Karuval, akkor meg fogja tenni!
 
Azonnal megformálja a Kage Bunshin különleges kézjelét, mire egy tökéletes másolata jelenik meg előtte és teljesen egy időben cselekszenek!

Kage Bunshin -->   A Kage Bunshin elmutogatja a Tigris, Sárkány, Kos kézpecsétet, majd előre helyezi mindkét tenyerét és létrehozza a Kasseitate // Feltámadás Pajzsa technikát maga előtt és Mirubi előtt, ezzel nyújtva védelmet a számukra egy esetleges elemi támadástól.

Mirubi -->    Ezzel egy időben Mirubi Katon chakrát halmozva fel a Tigris kézpecséttel, a létrehozandó fal mellé - kicsivel elé - célozva hozza létre a Katon: Haijingakure no Jutsut // Tűz Elem: Hamuban Rejtőző Technikát, amit a száján keresztül fúj ki robbanás szerűen, akárcsak egy Katon technikát, ezzel pedig egy hatalmas, valószínűleg az egész területet lefedő, perzselő hamufelhőt hoz létre, hogy Karu látási viszonyait csökkentse. A fal pedig, amit a klón létrehoz, megvédi őket egy frontális Katon támadástól is... Persze a Kasseitate nem nyújt teljes védelmet, így ha a lángok a pajzs két oldalán átütnének, Mirubi majd reagál rá. 



_____________
Katon: Haijingakure no Jutsu --> https://www.youtube.com/watch?v=CPNw1KnIyiA


Pajzs
Spoiler:
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Kenshiro Karu Vs. Kenshiro Mirubi |Csak hogy Hajrá|  Empty Re: Kenshiro Karu Vs. Kenshiro Mirubi |Csak hogy Hajrá|

Témanyitás  Kenshiro Karu Kedd Júl. 19 2016, 01:36

Ruházat és tárolók (nem szoktam mert mindenhova ugyan annyi cuccal megyek Very Happy ):

Karu szokásos vöröses kopott Kenshiro ballonkabátja, alatta chuunin mellény. 
Jobb lábán kunai tartó (meg a balon is de azt takarj a kabátja legtöbbször úgy helyezkedik) 5-5 kunaid = 10
Övtáska (benne 10db shuriken + 10db robbanójegyzet + különleges pecsételő szövet)


Egymással szemben... eljött ez a pillanat is, pedig nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar bekövetkezik de Mirubi szándékai egyértelműek voltak. Pontosan jól tudtam, hogy miért jött és mit kell tőlem elvennie, hogy ezt megkapja. Bizony itt most az életemről van szó és balgaság lenne lenézni a fiút. Az utóbbi időben megerősödött és amint azt már láttam tőle ő is elsajátította és elég jól használja ugyan azt az undorító sötét chakrát amit Itanashi is. Feltehetőleg az ő repertoárja is tartogathat olyan meglepetéseket mint amiket a jashinista barátom is be szokott mutatni ezért nagyon is résen kell lennem. Mindezek mellett amikor a Nibi ellen is harcoltunk Mirubi inkább választotta a megfigyelő szerepet és csak akkor csatlakozott be a harcba igazán amikor már a nehezén túl voltunk. Nem szeret a frontvonalban állni inkább egy klónt küldött be, nyilván most is használni fogja. Ismeri a jutsuim egy részét így lehet, hogy inkább olyan technikákhoz kéne folyamodnom amiket ismer tőlem. Kezdésnek azonnal létre is hoz egy klónt ami várható volt tőle, de mivel egyszerre cselekszenek a klónnal ezért csak egy pillanatra látom, hogy a klón valami furcsa aurát hoz létre körülöttük de az egész szinte bűzlik a sötét chakrától. Ez a fiú a velejéig romlott és talán még a világnak is szívességet teszek ha eltörlöm az élők sorából, de vajon sikerülhet? 
Aztán egy robbanás szerű füstkitörés és a fiú hamuval borítja be az egész tájat. Ügyes! Azonnal a ninják egyik legalapvetőbb és egyben leghalálosabb trükkjét a megtévesztés fegyverét alkalmazza. Azonban én is tanultam pár trükköt azóta, hogy utoljára találkoztunk. Hátra ugrok, hogy a füst ne sebezzen meg, én is ismerek hasonló technikát és tudom, hogy ilyenkor jobb távol maradni tőle amennyire lehet, legalábbis arra számítok, hogy ez egyfajta támadás is lehet. Az biztos, hogy a saját hasznára akarja fordítani a környezetet, azonban ehhez még nekem is lesz egy két szavam. 
Kézjeleket formálok és létrehozom a Kekkai Tengai Houjin kupola formájú érzékelő mezejét amely hihetetlen gyorsasággal száguld végig a tájon és azonnal felfedi nekem, amennyiben Mirubi elmozdult-e a klón mellől vagy még mindig ott áll-e. 
Érzed? Egy dologban biztos vagyok, rajtam keresztül, hozzád akar eljutni...


Amennyiben Mirubi elmozdult a klón mellől abban az esetben kivárok és azonnal elmozdulok előle ha megpróbál megtámadni a Hagane Mamorit alkalmazva ami mondhatni manapság már a kedvenc védelmi technikámnak számít, pedig lehetne miből válogatni, de mégis annyira élvezem az akrobatikus mozdulatokat és a harc pezsgését amikor használom, hogy nem tudok tőle szabadulni. Mindezek mellet természetesen ha valami hirtelen támadás érne azonnal a shusin no jutsu segítségével mozdulnék ki. Nem akarom pocsékolni a chakrát rögtön az elején. Úgy érzem, hogy később még szükségünk lesz rá. 


Ha Mirubi továbbra is a pajzs közelében marad akkor nagyjából 90 fokkal jobbra mozdulok el a shusin no jutsu segítségével, hogy ha érzékeli is a mozgásomat kevesebb ideje legyen reagálni. Közben víz chakrát koncnetrálok a lábamba és két akár gyilkos hullámot hozok létre azzal, hogy dobbantok a lábammal és a Mizu Kamikiri segítségével útnak indított hullámok segítségével próbálom megtámadni, vagy inkább kiugrasztani a fedezékéből. Azonban ezzel még nem fejeztem be a támadást. Mivel a hullámoknak kell egy kis idő, hogy megérkezzenek ellenfelemig ezért ismét csak a shusin no jutsu segítségével mozdulok el immár 180 fokkal jobbra a kiindulási helyemtől tehát mögé és küldök még egy hullámot az imént használt Mizu Kamikiri technika segítségével, hátha sikerül megsebeznem őt akár a klónját. Köszönhetően az érzékelő mezőnek pontosan tudom, hogy hova kell céloznom, vajon ennyi elég lesz, hogy közvetlen harcot vállaljon? Kétlem, de ha már kóstolgatjuk egymást akkor nem fogom el aprózni...
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kenshiro Karu Vs. Kenshiro Mirubi |Csak hogy Hajrá|  Empty Re: Kenshiro Karu Vs. Kenshiro Mirubi |Csak hogy Hajrá|

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Jan. 12 2017, 21:38

Amint a harcot mesélő Staff tud majd mesélni a topic visszaemelhető lesz, addig a harcot lezárom.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Kenshiro Karu Vs. Kenshiro Mirubi |Csak hogy Hajrá|  Empty Re: Kenshiro Karu Vs. Kenshiro Mirubi |Csak hogy Hajrá|

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.