Matuke Hariko vs Kenshiro Mirubi

3 posters

Go down

Matuke Hariko vs Kenshiro Mirubi Empty Matuke Hariko vs Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Darui Csüt. Feb. 07 2013, 14:34

Az első harc is hamarosan kezdetét veszi ebben a topicban, méghozzá mához négy napra, azaz február 11-én Smile (hagyjunk egy kis időt a fogadások megkötésére is Wink )
Persze ha nektek is megfelel Hariko, Mirubi
Darui
Darui
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Kérdezd a fekete párducot

Vissza az elejére Go down

Matuke Hariko vs Kenshiro Mirubi Empty Re: Matuke Hariko vs Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Darui Hétf. Feb. 11 2013, 19:46

Üdv. Ahogyan megígértem, a mai nap kezdetét veszi a harc. A harc a következőképp fog folyni. Postoltok mindketten, majd azt követően egy rövid 2-3 soros postban leírom, hogy melyik támadás miképp sült el és mi a jelenlegi állás. A harc addig zajlik, míg valamelyik fél fel nem adja, vagy halálos sérülést nem szenved, illetve meghal. Természetesen ha ez bekövetkezik, annak nincs hatása a valódi játéktérre.

Mirubi és Hariko ti harcotok helye nem más lesz mint Yukigakure környéke. Hó mindenütt amerre csak a szem ellát, fák és kisebb dombok vesznek körül titeket. A közelben van egy tisztás, melyben egy aprócska természetes tó helyezkedik el, azonban azon vastag jégréteg foglal helyet.

Ha gondoljátok, akár kezdhetitek is Smile

//Előjátékos ismerkedés nem fontos, küldetésbe kaptátok egymás kiiktatását.//
Darui
Darui
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Kérdezd a fekete párducot

Vissza az elejére Go down

Matuke Hariko vs Kenshiro Mirubi Empty Re: Matuke Hariko vs Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Shiren Szer. Feb. 13 2013, 15:57

Tehát meg kell ölnie... A Fagy Országi feladata után, most egy még hidegebb helyen van, ahol már nem csak a magasabban fekvő helyeken található némi hó, hanem az egész nyamvadt Országot ez a hideg, érdes dolog fedi! Lehangoló látvány és érzés az egyszer biztos. Sosem szerette a hideget és mindig is gyengének érezte magát akkor amikor ilyen helyen kellett lennie. Elvégre is sem a Tűz nem fér össze a hideggel és a jéggel, sem pedig a Víz, hiszen a vízből a hidegben jég lesz. A két chakraeleme pedig egymás szöges ellentétei, azonban ez az egy közös van bennük, hogy egyiket sem lehet a legjobban használni a fagyos környezetben. Azonban egy igazi shinobi elme, előnyt kovácsol a környezete hátráltató tényezőiből. Elvégre is, ha kicsit jobban belegondolunk, hogy mit szimbolizál a hó, akkor az igencsak Mirubi kedvére van. A hó tiszta és fehér, amit eredeti állapotában nem fertőzött meg semmilyen piszok és mocsok. A tisztaságot és a reményt szimbolizálja. A békét és a nyugalmat, valamint a védelmet... Legalább is Mirubi számára. Így már nem is volt annyira rossz hatással rá ennek a rendkívül sokoldalú anyagnak a jelenléte. Most sokkal jobban izgatta az, hogy miért nincs meg Ifu. Tudniillik a ninja macskája mindig vele van és mindig együtt mennek mindenhova, de most valahogy elpárolgott. Valószínűleg keresett magának egy melegebb helyet a falun belül, elvégre is, sosem engedte Mirubinak, hogy parancsolgasson neki. Talán akkor amikor a helyzet komolysága megkívánja. De egy értelmetlen gyilkosságot nem fog elősegíteni. Ráadásul egy nőstény egyed meggyilkolását nem, ami gazdájának sincs ínyére.
~ *Be foglak vetni. Én nem vagyok képes végezni vele. Ha férfi lenne, akkor más lenne a helyzet, azonban így nem. *Ch! Még mindig nem heverted ki annak a kettőnek a halálát?! Tudom mire gondolsz, hisz egyek vagyunk! Irtózol attól a látványtól, hogy látod a végső reménysugár elvesztését is az emberek szemében. Amikor megbánják haláluk pillanatában minden bűnüket és megértik a Lét Értelmét... *Igen! Amikor meglátják a lét értemét és a haláluk már abban a pillanatban fölösleges, de visszafordíthatatlan... Ha abban a pillanatban ahogy megbánják minden bűnüket vissza lehetne fordítani a halált, akkor teljesen más emberek lennének onnantól fogva. *De nem lehet! Öld meg! ~
Hangzott az "utasítás" amit Mirubi csak elengedett a füle mellett, majd mélyen a lány szemébe nézett. Nem látott benne semmi különöset. Mármint a színén kívül. Mirubi egyszerűen nem akart sokáig vacakolni a lánnyal, így benyúlt a tradicionális Chuunin Egyenruhája zsebébe - Mert ugye azt viselte - és elővett 5 senbont. Egyet eldobott egyenesen a lány felé. Mivel rengeteget gyakorolt anno a fegyvereivel, így volt, hogy sokáig egy vízzel telt medence aljáról dobálta ki a fegyvereket, ezzel növelve dobási sebességét. (Tanulás) Természetesen egy senbontól nem várt nagy eredményt, így a kezeibe fogva a 2-2 maradék fegyvert, várta az ellenreakciót.
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Matuke Hariko vs Kenshiro Mirubi Empty Re: Matuke Hariko vs Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Matuke Hariko Kedd Feb. 19 2013, 11:13

Miért pont a hó országa? Nem igazán számít. Ott találtam meg azt a srácot, akinek a fejére Tenshi-sama pályázik. Nem igazán mondott róla sok információt, csak annyit említett meg, hogy részt vett a legutóbbi chuunin vizsgán. És hogy miért pont ő? Erre a kérdésre már nem lehetett biztosat válaszolni. Talán azért mert jól szerepelt a vizsgán, talán azért mert szúrta a neve a szemét, talán azért mert Konohai. Eső országában még a legkülöncebb bolond is tudja, hogy Tenshi a pokol legmélyére kívánja egész Konohát és vele együtt a tűz országát is. Ez a legvalószínűbb dolog amiért ide lettem irányítva és amiért most itt állok vele szemben. A fiún chuunin taktikai mellény foglal helyet, tehát a vizsgát melyet a villámok országában rendeztek, megnyerte így ez legalább kicsit érdekesebbé tuja tenni a dolgokat.
- Kölyök! Ha most megadod magad, akkor életben hagylak és elviszlek a falumba. Ha ellenállsz és figyelmen kívül hagyod azt amit az előbb mondtam, akkor sajnos nem fogom tudni visszafogni magam. Nem szeretem a kölyköket bántani, de a Tűz országának shinobiaival szemben nem tudok irgalmas lenni. Mondatom hangos és erőteljes volt, a teljes magabiztosságot sugározta ki, holott leginkább ellenemre volt a dolog, hogy másokat gyilkolásszak, de Konan megbízása mindennél előrébb való volt.
Válasz nem igazán érkezett még, látszott a srácon hogy valamin nagyon gondolkozik, magába fordult és ott keresi a válaszokat. Nem is csoda, hiszen a semmiből tűnt fel valaki aki kijelenti számára, hogy itt és most véget ér jelentéktelen élete egy bizonyos parancs miatt. Feszengés látszott rajta, így hagytam neki némi időt a gondolkozásra, bár akárhogy nézzük a legjobb választás a megadás, mert akkor talán életben kikerülhet ebből a találkozásból. Míg a srác agya erősen pumpálta az információt, na meg az adrenalint, addig egy nagyot sóhajtva a minket körülvevő tájra pillantottam. Tiszta és hideg volt, mely nagyon kedves volt számomra. Szerettem mindent ami vízből volt, legyen az bármilyen formában, mert a víz az újrakezdés jelképe. Állandóan alább hullik, bemocskolódik és elvész a semmiben, ám mindég képes megtalálnia magát, felülemelkedni mindazon ami és egy teljesen új, tiszta, érintetlen formájában, amilyen a hó is, újra aláhullni.
Míg gondolataim a víz körül forogtak és a tájat néztem, a velem szemben álló konohai végre döntést hozott magában, de hogy a leghelyesebbet e, az majd csak később fog kiderülni. A senbon síri csöndben suhant végig a tájon, ahogyan a vállamban állapodott meg.

- Tehát ez a te válaszod? Nagyon rossz döntés! Nagyon nem szeretem ha baszakodnak velem. Kiáltottam a fiúra, majd kezemmel lassan a vállamhoz nyúltam, ahol a senbon landolt és egy gyengéd mozdulattal eltávolítottam azt onnan. A senbon szépen beleállt a vállamba, azonban fontosabb izomcsoportot nem kapott el, legnagyobb kár amit okozott az a kevéske vér mely szivárgott a seben keresztül. Kézfejeimet, miután a senbont eltávolítottam, egymáshoz raktam, majd jól láthatóan kézpecséteket formáltam meg. - Meisai Gakure no Jutsu // Álcázó Rejtek Technika Mondtam ki a technika nevét, ahogyan egy szempillantás alatt eltűntem a fiú szeme elől. *Ch... nem akartam ezt a technikát bevetni, de a gyógyításhoz idő kell és nyugalom. A fiú kezében senbonok voltak, ha elkezdtem volna gyógyítani magamat, akkor könnyű célponttá váltam volna a szemében.* Gondolatmenetem közben, az egyik közeli fa mögé érve elrejtőztem, majd feloldottam a jutsumat. Közel voltam a fiúhoz, de elég távol ahhoz, hogy eltartson egy ideig a keresésem és ennek köszönhetően elég időt nyertem ahhoz, hogy meg tudjam gyógyítani magam. Ennek fényében újabb kézpecsétekbe kezdtem bele, majd a vállamhoz emeltem a kezem.
Matuke Hariko
Matuke Hariko
Játékos Mesélő


Adatlap
Szint: B
Rang: Jounin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Matuke Hariko vs Kenshiro Mirubi Empty Re: Matuke Hariko vs Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Shiren Szer. Feb. 20 2013, 15:42

Gonosz egy vidék az egyszer biztos. Olyannyira, hogy itt most nem a szokásos környezeti tényezőkkel kell szembenéznie a két harcoló félnek. Itt hagyhatják maguk után a legtöbb nyomot még láthatatlanul is. Tehát ami amúgy máshol láthatatlan lenne, itt most láthatóvá válik. Mirubi nem számított rá, hogy a senbonja célt ér és arra sem, hogy a lány "elszökik". Ilyen könnyű dolga lenne? Ahhoz képest nagy volt a leányzó szája. Már az gyűlölettel töltötte el a fiút, hogy a lány le "kölyközte". Őt, - akinek a hozzáállása és a gondolkodásmódja meghaladja az általánosságban normálisnak mondható emberek gondolkodását és sokkal inkább átlátja a világ működését mint egy átlag ember - természetesen csak szerinte - és ráadásul a megváltó szerepét fogja betölteni a Föld életében - ne kölyközze le senki. Főleg úgy, hogy az egy ember. Mirubi csak nézte ahogy a furcsa lány megalkotja a kézjeleket. Készül az elugrásra, ugyanis támadásra számított és nem menekülésre. Nem ismerte fel a technika kézjeleit sem és nem látta a chakrát, így sajnálatos módon a lány eltűnt a szemei elől. Azonban van annyira kegyes a természet, hogy - még ezek között az undorító körülmények között is - lehetséges az, hogy lábnyomokat hagyott a menekülő lány. Nem beszélve az esetleges lecsöppenő vérnyomokról. A zakkant fiú csak nézte az eltűnő szépséget, majd elkezdett gondolkodni annak eltűnésének lehetséges okain. Arra a következtetésre jutott, hogy a hirtelen eltűnés vagy egy átalakított Shunshin, vagy egy klón, vagy pedig egy láthatatlanná tévő technika miatt történt. Ez utóbbit tartotta legvalószínűtlenebbnek. (Ha a lány hagyott vércseppeket vagy lábnyomot akkor a klónt, valamint a Shunshint is kizárja így marad a láthatatlanság) Azonban az biztos, hogy egy elrejtőzött ellenféllel van dolga, ami egy cseppet sem zavarja a fiút. Kezéből a 2-2 senbont a környező fák törzsébe dobta, majd kézjelet formált és négykézláb ereszkedett. Kifinomult chakrakontrolljának köszönhetően, néhány másodperc alatt vette fel a Vadállat formát. A Shikyaku no Jutsu // Négy Láb technika aktiválásra kerül. Chakrát koncentrált a végtagjaiba és a gerincébe, valamint testének minden fontosabb részébe. Izmai megfeszültek, körmei a lábán és a kezén megnőttek. Fogai elkezdtek puhulni, majd folyamatosan nőni majd újra megszilárdulni, így már hegyes és éles fogakkal rendelkezett Mirubi. A legfontosabb részek pedig csak most jöttek. A hallását, szaglását és a látását is felerősítette, valamint a csontjait is rugalmasabbá alakította. Felvette egy Macska tulajdonságait ezzel a technikával. Szinte már rutinból hozta létre a technikát, annyit használta. Ha eddig a lábnyomok és a vérfoltok nem mutatták meg, hogy hol rejtőzik az ellenfele, akkor most a szaglására és a hallására hagyatkozva pár pillanat alatt kideríti. Ha meg van és rájön, hogy a lány egy fa mögött rejtőzködik, villámgyorsan megcélozza a fát, majd chakrát koncentrálva a talpába, kilövi magát és szintén egy kevés chakrafelhalmozással, a karjait előre nyújtva, villámgyorsan kezd el pörögni, hogy a Tsugaat létrehozva áttörje a fát és vele együtt a lányt is magával rántsa.
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Matuke Hariko vs Kenshiro Mirubi Empty Re: Matuke Hariko vs Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Darui Hétf. Feb. 25 2013, 15:12

//Hariko azon napon amikor postolt ide, ezt a pm-et küldte el nekem, ami a harcbéli postjának folytatása. //

Matuke Hariko írta:"Közel voltam a fiúhoz, de elég távol ahhoz, hogy eltartson egy ideig a keresésem és ennek köszönhetően elég időt nyertem ahhoz, hogy meg tudjam gyógyítani magam. Ennek fényében újabb kézpecsétekbe kezdtem bele, majd a vállamhoz emeltem a kezem." Ám igazából sem meggyógyítani, sem menekülni nem akartam, sokkal inkább egy olyan csapdát felállítani, melybe a legtöbb ember beleesik. A kézpecsét melyet megformáltam, a Kage Bunshin pecsétje volt, és a lehető legfeltűnésmentesebben létrehoztam egy klónt, mely az én eredeti helyemen foglalt helyet a fa tövében míg én, ismét aktiválva a Meisai Gakure no Jutsu // Álcázó Rejtek Technikát, láthatatlanul a fa törzséhez tapadtam és vártam, hogy a fiú besétáljon a csapdámba, melyhez jól látható vérfoltokat hagytam. Abban a pillanatban, hogy a fiú megközelíti a fát és észreveszi a klónt, a már a kezemben lévő Gekei Rensaimmal, egy gyors, láthatatlan mozdulattal a fegyver láncát a fiú nyaka köré tekerem, majd a fegyver végén lévő karikán átdugva a fegyver penge részét, biztosítom, hogy semmi esélye se legyen kiszabadulni a láncok szorítása közül. Amint a láncok megfeszültek a nyakán, a pengét átvetem egy mellettünk lévő fa ágán és egy könnyed mozdulattal, szó szerint felakasztom a szerencsétlen Konohait.

Mirubi mit sem sejtve a arról, hogy éppen egy csapdába készül beleugrani, vakon követte a hóban hagyott láb és vérnyomokat, ám hogy biztosra menjen, meg is erősítette az állati érzékeivel a lány hollétét, ami a tőle nem messze álló fa volt. Ennek fényében bevetette Tsuuga technikáját, mellyel sikeresen átszakította a fa törzsét és elsodorta magával a lányt. Legalábbis Mirubi ezt hitte, ugyanis a forgás közben látta, hogy telibe találja a lányt, ám az kicsivel a találat után, az el is tűnt egy pukkanás keretein belül. A forgás megállt, ám a kérdés maradt, hogy mi lett a lánnyal, ám még mielőtt ebbe mélyebben bele gondolhatott volna, hirtelen lánc került a nyaka köré melyet eleinte nem látott hanem érzett, csak később vált láthatóvá, és azon nyomban meg is feszült. A lánc tulajdonosa a csapdát állító Hariko volt, aki könnyedén elszökkent a kidűlő félben lévő fáról. Az álcázó rejtek technika megszűnt, a hurok szorult, pusztán néhány másodperce maradt Mirubinak arra, hogy cselekedjen, ugyanis a láncos fegyver már át volt vetve a mellettük lévő fa ágán. Ha most nem cselekszik pillanatokon belül, akkor talán ez jelenti a fiú számára a véget.
Darui
Darui
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Kérdezd a fekete párducot

Vissza az elejére Go down

Matuke Hariko vs Kenshiro Mirubi Empty Re: Matuke Hariko vs Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Darui Vas. Márc. 10 2013, 22:32

Nos a Harcot akkor lezárom, mivel Mirubi nem postolt.
A nyertes tehát Hariko. Gratulálok.

Mindkettőtök jutalma 5 - 5 + chakra
Darui
Darui
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Kérdezd a fekete párducot

Vissza az elejére Go down

Matuke Hariko vs Kenshiro Mirubi Empty Re: Matuke Hariko vs Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Shiren Vas. Márc. 17 2013, 11:02

Basszuuuus! >< Teljesen kiment a fejemből. Áh pedig lehetett volna még írni, viszont Hariko nagyon elmés volt! Gratula. Elnézést, de így akkor a harcnak vége, de legalább már tudom honnan lett az a +5 ch ^^'
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Matuke Hariko vs Kenshiro Mirubi Empty Re: Matuke Hariko vs Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.