Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi

3 posters

Go down

Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi Empty Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Shiren Szer. Dec. 30 2015, 19:22

Helyszín: Valahol messze a Hó Országában egy hatalmas tó terül el, de már évek óta, legalább fél méter vastag jégtakaró borítja. A Tó átmérője nagyjából 3 kilométeres, a parton pedig havas sziklák és fenyőfa erdők találhatóak, rengeteg búvóhellyel. A két harcos pedig a tó kellős közepén foglal helyet, farkasszemet nézve egymással.
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi Empty Re: Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Shiren Szer. Dec. 30 2015, 19:30

A szájáig összekapcsolt Amegamis köpeny nem védi meg őt a hidegtől, amit annyira gyűlöl. Hiába: A Katon egyenesen a hideg ellentéte, a Suiton pedig megfagy a hidegben, így ez a -20°C kicsit megviseli őt, főleg, hogy ninja szandáljában érkezett. Még nem tudja, hogy ki áll előtte és azt sem tudja, hogy milyen szándékkal, így egyenlőre csak végigméri őt. Talán erős ellenfél? Esetleg nem is ellenfél?
- Ki vagy te?
Teszi fel a legelső és legkézenfekvőbb kérdését, amire semmitmondó választ vár, hiszen kevés olyan értelmes ember van, aki egyből, kielégítő választ képes, vagy akar adni erre a kérdésre. Így valószínűleg több kérdés is fel fog a fiúban merülni...
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi Empty Re: Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Djuka Ryuu Szer. Dec. 30 2015, 23:00

A hó országa… egy roppant kellemetlen és zord hely azok számára, akik nincsenek felkészülve rá. És én is ilyen vagyok valamicskét. Hiába volt rajtam meleg pulóver, és széldzseki, egyszerűen túl hideg volt, szinte égett az arcom. Bár csak lehet, hogy nekem, ki a mediterrán éghajlatról származott, csak nekem volt olyan zord az idő. Bár most nem ezért voltam itt, hogy a környéket fürkésszem. Azt kaptam parancsul, hogy egy sötét szervezet után nyomozzak ezen a vidéken, és ha találkozok valamelyik tagjukkal, azt végezzem ki. Nem szívesen vállaltam el a feladatot, mivel nem tartom magamat olyan erősnek, hogy erősebb ellenfelek ellen is kitartsak, de a vezetők parancsai szent és sérthetetlen. És én büszkén halok meg, ha ez kell ahhoz, hogy elvégezzem a dolgomat… bár szívesebben maradnék életben. A szervezet, amire vadászok, azt Ame no Ekibiogaminak nevezték, és egyik legjelentősebb jelképük a hegyére állított háromszögben lévő szem. Nem tudom, hogy szerencse, vagy balsors, amikor végül véletlenül, de találtam egyet. Egy hatalmas befagyott tavon álltam farkasszemet nézve az alakkal. Nyugodtan fogadtam a kérdését, és egy ideig nem válaszoltam. Helyette inkább tettekkel fejeztem ki magam. Megpróbálva a maximumot kipréselni a Dinamikus Akcióból, hogy minél közelebb kerülve hozzá Sorozással próbáljam meg védekezésre sarkallni a férfit, vagy éppen teljes mértékben letámadni. Végezetül hátraszökkenek minél távolabb, végezetül hátraszökkenve egy tűz jutsut is bevetettem.
- Katon: Hibashiri!
Ha a tűzgyűrű körbezárta, és nem mutat ellenfelem támadó szándékokat egyet fújok, és határozott hangon szólok hozzá.
- Az Amegami jelét viseled. Azt a feladatot kaptam, hogy végezzek veled.. és hát… azért megpróbálni azért megpróbálhatom nem?
Djuka Ryuu
Djuka Ryuu
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 23

Tartózkodási hely : Rejtett Hold


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 394

Vissza az elejére Go down

Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi Empty Re: Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Inuzuka Tsume Vas. Jan. 03 2016, 21:10

Metsző hideg szél fúj körülöttetek. A hideg szinte a csontjaitokig hatol. A környező hegyek furcsa kis reccsenő hangokból összeálló folyamatos búgást vernek vissza rátok. A tó élő víz, és a jégréteg alatt áramlik, mozog. Nem lesz könnyű ez a párbaj, mindketten érzitek, hogy a szokásosnál jóval nehezebben mozogtok, és nehezebb a koncentráció. 


Mirubi kérdésére a válasz tettel érkezik, a Djuka srác pillanatok alatt akcióba lendül, de Mirubi szintjén igazán kiszámítható a támadása, és a legtöbb amit el tud vele érni, az egyetlen találat. 
A második technika azonban nem kiszámítható. A tűz megjelenik, és őrült tempóban kezd száguldani Mirubi felé, aztán hirtelen elágazik. A tűzgyűrű létre jön, és pillanatok alatt körbefogja Mirubit.
Ahogy a tűz megjelenik és a jéggel találkozik, gőz szisszen, s száll fel kissé nehézkesen a steril levegőben, s a tó jege recsegni kezd. Arcotokba csap a jóleső hő, de még nem melegít át titeket.
Ryuu, már tudod, hogy a tűzzel jóval nehezebb ilyen hidegben bánni, mint ahogy azt megszoktad, nagyobb tűzerőhöz nagyobb befektetésre lesz szükséged.






Állapot: 
A hidegre való tekintettel 20 %-ot veszítetek mindketten. 


Mirubi: 79.9%
Ryuu:   80%


Ch:
5% -ot veszítetek a hideg miatt.


Mirubi: 95%
Ryuu:  90% 
Inuzuka Tsume
Inuzuka Tsume
Moderátor

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint:
Rang: Tokubetsu Jōnin
Chakraszint: Mint bundának a szála +15 kiskutya -1 kutyus

Vissza az elejére Go down

Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi Empty Re: Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Shiren Kedd Jan. 05 2016, 18:37

// Köszi Tsume-senpai a közreműködést ^^ //


   Mocskos száj mellőzésével annyit lehet csak mondani erről a helyről, erről az időjárásról és erről a helyzetről, hogy szépen el van fuserálva. Rettentő a hideg, amit Mirubi mindig is gyűlölt, közben pedig egy félőrült - Jó ember mondja... - fiú az útját állja annak, aki előtt a Sötétség tör utat...
   A fiú végignéz leendő ellenfelén. Sosem volt tisztában a korral, így nem igazán tudja eldönteni, hogy az előtte álló nála fiatalabb-e vagy vele egykorú. Ez lehetséges, hogy azért van, mert Mirubi arca mindig is fiatal és éretlen volt, amolyan kislányos babaarc, ami persze alig válik előnyére. Ám az ártatlan külső mögött sok bűnös dolog bújik meg... Így talán az akadály elhaláloztatásának a gondolata is ezek közé az emberi mércével mért bűnök közé sorolható.
   Ám sokáig nem húzhatja az ismerkedés és a dolgok elsimítását, ugyanis ebben a zord időben a legkevésbé sincs kedvére a harc, elvégre ellenfele mindent elmond: Az Amegami tagja, ezért meg kell halnia. Nos igen. A rendszer megtörői számára, akik az önpusztító mókuson kívül állva nézik, ahogy a mókuskerék az utolsó csepp életet is kipréseli az állatból, azoknak halál a jussa. Így amikor Ryuu támad, Mirubi voltaképpen képes gyorsan reagálni, valami oknál fogva ellenfele nem nagyon törte magát a harc megkezdésénél. Bizonyára csak teszteli a képességeit, ám ha ezt ilyen ütemben teszi, akkor nem tud meg semmi érdemlegeset, ezt már megtanulta a fiú. 
~ Taijutsu... Talán a leghatásosabb ellenem ~

Méri fel a dolgokat a fiú, miközben igyekszik elkerülni az ütéseket, vagy hárítani azokat, ám a Taijutsu sosem tartozott az erősségei közé, így valószínűleg a fiú lassúsága az, ami megmenti Mirubi helyzetét, elvégre felkészülhet a támadásra. Viszont, ahogy mondtam, még mindig nincs tisztában azzal, hogy ellenfele mennyire is erős, ám a betalált ütés utáni néhány hárítás befejezéseként, a fiú inkább meghátrált és egy elegáns mozdulattal már hozza is létre a következő támadó technikáját.
   A Tűz egy pillanatra meglepte a fiút, ám miután nyugtázta magában, hogy számíthatott volna erre, elvégre eléggé lobbanékony természetű a támadója, máris nem volt akkora kuriózum a dolog, azonban az már egy fokkal jobb, hogy olyan technikát vetettek be újfent ellene, amit még nem látott, főleg nem tapasztalt meg a saját bőrén. A körülötte felcsapó lángok hatást gyakoroltak a környezetre is. Forró, vagyis inkább kellemesen melengető gőz csapott fel, ami valószínűleg ebben a hideg levegőben pillanatok alatt megfagy majd.
- Okos...
Néz körbe Mirubi köpenye ölelésében, miközben a lángok közrefogják.
~ A lángok és a gőz korlátozza a látást, bárhonnan támadhat. Ha megpróbálok kitörni, akkor egy meglepetés támadással bármire képes lehet. Ha viszont felugrok, akkor a levegőben sebezhetőbb leszek, mint a jégen... Ha pedig maradok... Nos, akkor elmerülök. ~
Ez a gondolat Mirubi arcára egy kis mosolyt csalt, szívében pedig némi aggodalmat ébresztett, elvégre most valóban megfogták, ám a képességei éppen elegek ahhoz, hogy kilábaljon a helyzetből. Azonban még egy újabb aggasztó gondolat, a körülmények túlságosan is jó összejátszása... Nem véletlenül egy tűz elemű ninjába ütközött bele, aki egy ilyen technikát ismer és talán az sem véletlen, hogy a jégmező kellő közepén találkozott össze vele... Lehetséges, hogy többen vannak és a társai most kihasználva az alkalmat, készek arra, hogy támadjanak. Így cselekedni kell!
   Mirubi kihasználva a Shikiyaku no Jutsu ismereteit, felerősíti a szaglását és a hallását, hogy esetleg érez, vagy hall-e valamit, valamint így ellenfele helyzetét is megismerheti. Ám nem vár, folytatja a cselekvést: Magasra ugrik, nagyjából 10 méterre a lángok fölé, hogy a feláramló forró levegő se égesse meg, és persze az ugrás egy kissé hátra felé ívelt (Ryuu eddig ismert, vagy a szag, hallás által megismert helyzetével ellentétes irányba) hogy kikerüljön a lángok által körbeégetett területről. E közbe viszont, a tigris és sárkány kézpecséteket elmutogatva, folyamatosan halmozza fel a Sötét Chakrát, hogy a kellő pillanatban, egy nem várt támadáskor felhasználhassa és a Kasseikennel ellentámadjon!

Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi Empty Re: Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Djuka Ryuu Csüt. Jan. 07 2016, 20:31

// hát nem lett valami hosszú xD //

Alig kerültem közel a férfihoz, már indítottam is a csapásokat. Ütéseim a férfit csépelték volna terveim szerint, de alig érek a közelébe, szinte érzem, hogy csapásaim nem érik el a kívánt célt, és valóban így volt. Az ütéseim nagy része távolról elkerüli, míg mindössze egyetlen ütésem ért célba úgy, ahogy terveztem. Viszont nem estem kétségbe. Hátrálásra kényszerültem az igaz, mert féltem, hogy ellenségem jobb reflexei révén hamar felülkerekedne rajtam, és akkor igen nagy bajba lennék. Most viszont inkább hátráltam, és a Hibarishi segítségével körbezártam az ellenfelem. Egy fáradt mosoly hagyja el a számat látva, hogy a férfit körbeölelte a tűz. Így választás elé állt ő, és addig is fújhatok valamit. A környék jeges szelei egyszerűen kifújják a hőt a testemből, és az sem segít, ha a sok mozgástól lihegni kezdek, mert akkor nem csak a fújó széllel gyűl meg a bajom, hanem azzal is, hogy a hideg a tüdőmbe jut. Sosem szerettem, amikor már-már lefagy a tüdőm is a sok zihálástól, de most nincs mit tennem. Harcolnom kell. Készen váltam és vártam, kezemmel az övtáskámban tartva készen, hogy vagy kunaival, vagy dróttal reagáljak ellenfelem menekülési pályájára. Azonban úgy tűnt amaz nem fogja túl sokáig megvárni, hogy meggondoljam, vajon melyik utat fogja választani, ugyanis hamarosan levegőbe ugrott, és technikába kezdett. Próbáltam a lehető leggyorsabban hátraszökkenni a közeledő sötét „légáramlat elől”, és ha sikerül nagy valószínűség szerint kijutnom előle, akkor még a levegőbe előkaparom az övemből a drótomat, majd a Drótcsévélő technika segítségével megpróbálom a férfi lábára erősítve visszarántani a földre lehetőleg minél erősebben… esetleg bele a vízbe is. Ha nem sikerül, vagy túl messze van, a kardjaimat előrántva készülök az ütközetre. Ha meg a technikája eltalál, próbálok minél előbb kijutni belőle, de ugyanúgy próbálok valamilyen harci állást felvenni, hogy fogadjam az esetleges támadásokat. Nem akarok túlságosan hamar kifogyni a chakrámból, így behajlított lábakkal várom az ellenfelem következő ruhámat.
Djuka Ryuu
Djuka Ryuu
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 23

Tartózkodási hely : Rejtett Hold


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 394

Vissza az elejére Go down

Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi Empty Re: Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Inuzuka Tsume Hétf. Jan. 11 2016, 19:40

Ott, ahol a tűz tombolt, a jég a hő miatt gyorsan átlátszóvá vált, s milliónyi repedés futott most szét. Pókháló-szerű mintázata azzal fenyegetett, hogy bármely pillanatban beszakad, s emellett a tűzkörben az oxigén is fogyni kezdett. Végül aztán Mirubi lába alatt megreccsent a jég, s a fiú épp időben ugrott a magasba, és került a tűz melegéből ismét csontig hatoló, szeles hidegbe.
Éles szaglása a steril hideg és a tűz hevének vonzásában is érezte a másik szagát,s bár a lenti látványt a pára,s a hő zavarta, a célpont is látható volt, ahogyan az is, hogy a tűzgyűrű körül kifelé is kezd gyengülni a jég.
Ezt a gyengülést Ryuu is észlelte, s nemkülönben hallotta a reccsenést is. 
Mirubi nem tétlenkedett, a chakra összegyűlt, majd ahogy tenyerét előre szegezte, a tiszta célpontra, a sötét chakra pusztító hullámként indult el. Nyers, gonosz ereje éhesen falta fel a távolságot a két fiú között, s attól, hogy telibe kapja, csak a taijutsu edzések során szerzett tapasztalata mentette meg Ryuu-t. Jó érzékkel már korán rájött, hogy ez elől a különös támadás elől jobb kitérni,de így sem úszta meg teljesen a hatást, amit a technika kiváltott.
A sötét chakra hatalmas erővel vágódott a jégnek, rögtön átütve azt, s a törés mentén jégtáblák emelkedtek a magasba, keményen megütve a törzsét, s ezzel kibillentve Ryuut az egyensúlyából. Bár a fiú drótjaival elkapta Mirubi lábát, lerántani nem volt ideje. 




Az állás tehát: 
Ryuu fogja a drótokat, de nem tud stabilan megállni, körülötte a jég feltört, mozog, és a repedés tovább halad a tűz által meggyengített kör felé.  Mirubi zuhan lefelé egyik lábán a drótokkal, de stabil jégen érhet földet, átellenben, a kör mögött.



Állapot: 

Mirubi: 79.9%
Ryuu:   70%

Ch:

Mirubi: 90%
Ryuu:  90% 
Inuzuka Tsume
Inuzuka Tsume
Moderátor

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint:
Rang: Tokubetsu Jōnin
Chakraszint: Mint bundának a szála +15 kiskutya -1 kutyus

Vissza az elejére Go down

Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi Empty Re: Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Inuzuka Tsume Vas. Feb. 14 2016, 18:11

Írjatok fiúk Smile  Hozzátok a jobbnál-jobb ötleteket! 
Inuzuka Tsume
Inuzuka Tsume
Moderátor

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint:
Rang: Tokubetsu Jōnin
Chakraszint: Mint bundának a szála +15 kiskutya -1 kutyus

Vissza az elejére Go down

Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi Empty Re: Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Shiren Szomb. Feb. 20 2016, 15:04

// Elnézést a késésért nem volt időm!!! //

   Nos nagyon úgy tűnik, hogy Mirubi van előnyben. Vagy a képzettsége, vagy pedig tervei, esetleg szerencséje miatt, de most Ő került a jobbik helyzetbe. Persze a levegőben minden ninja védtelen és ez a legnagyobb hátrány, viszont a fiúnak van nem kevés trükk a tarsolyában, ezen kívül pedig nem szeret semmit sem elsietni. Főleg akkor nem, hogyha válaszokat vár. Itt pedig most ez a helyzet állt fent.
   Ki küldte? Ki ő? Erős? Többen vannak? Talán lenne helye a Szervezetben? Egyre több kérdés, Mirubi elméje pedig egyre jobban fel van tüzelve, elvégre a fiú egy nagyon okos támadást hajtott végre. Persze ha tudja, hogy semmilyen komolyabb technikát nem hoz létre az ellenfele, akkor nem használja a Kasseikent, ám még Ő is úgy van vele, hogy egy ilyen védtelen helyzetben - a levegőben - jobb félni, mint megijedni. Az eredmény pedig természetesen az elvártaknak megfelelő volt: Jégrepedés és az irányítás átvétele.
   Ugyan a drót Mirubi lábára tekeredett, de ez csak az előnyére válik. Várna még, nem akar sietni, mint már az tudjuk, de nagyon kockáztatna azzal, hogyha nem cselekedne most azonnal, így a Nawabare no Jutsut // Kötelek Tánca Technikát használja arra, hogy Ryuu esetleges támadását ellehetetlenítse, elvégre járta már meg az ilyen drótokkal. Nem kevés kiegészítő technikát lehet velük létrehozni, amik komoly károkat is okozhatnak, így a Sötét Chakrával használt Saját Technikája a Nawabare, átengedi, vagy inkább átveszi az irányítást Ryuutól. Amint pedig ez megtörténik, Mirubi chakrája a drótban van, így kihúzza azt Ryuu kezéből, vagy éppen letekeri onnan, ahová az fel van erősítve, majd akárcsak egy kígyó, a drót Mirubi karjára tekeredik fel. Szorosan, de nem annyira, hogy elszorítsa a vérkeringést. Később ez még jól jöhet. Ezen kívül a fiú figyel a jég törés vonalaira, hogyha már vészes a helyzet, akkor odébb ugrik. Ám egyenlőre nem támad, mivel meg akarja várni, hogy ellenfele miként reagál, valamint jó lenne, hogyha a zavaró gőz, tűz, jég, víz meg hasonlók kicsit lecsillapodnának, hogy a helyzet sokkal nyugodtabb legyen.

Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi Empty Re: Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Djuka Ryuu Vas. Feb. 28 2016, 18:33

A férfi technikája vészesen közeledett felém, és bár elkerültem az első rohamot, az utóhatásokra sajnos, már nem tudtam időben figyelembe venni. Egy jégtömb emelkedett a technikapusztító ereje nyomán, és elég keményen talált el, hogy hátratántorodjak tőle, és kis híján el is estem. Pont emiatt nem voltam olyan hatékony, mint ahogy szerettem volna. A drót, amit a férfi felé küldtem nemrég, sikeresen ráakaszkodott a lábára, ám ahelyett, hogy képes lettem volna lerántani, vagy egyéb technikákat alkalmazni. Azonban, mikor végre „kijózanodtam”, éreztem, ahogy a vékony drót csúszik ki a kezemből a férfi fele. Összeszorított fogakkal próbáltam megfékezni kissé a drótot. Még merészen előre is indultam kissé, kockáztatva, hogy túl közel kerülök a már beszakadt jéghez. De meg keleltt próbálnom megtartani a drótomat… legalábbis, míg nem sikerül rendesen felkészítenem. Még azelőtt próbáltam meg egy robbanó cetlit ráerősíteni a drótra, mielőtt amaz kisiklik a kezemből, így ha sikerült, el is engedem a drótot és rögtön robbantottam is, amikor a férfi visszahúzta magához. Ha nem, akkor csak „cöh”-ölök egyett. De minden esetben próbálok szilárd, stabil jégre átszökkeni, ahol ezután nem sokat teketóriázva a férfi felé indulok. Gyors tempót diktálva a Dinamikus Akció állandó gyorsaságát használva gyorsítónak. Pengéimet elő rántom, az esetleges támadásokat vagy oldalra szökkenve, vagy a jégre vetve magam, csúszva próbálom kikerülni, hogy közel kerüljek a férfihoz. Bár pengéimet nem forgatom olyan jól, mint egy kenjutsura épült személy, úgy érzem nem hagynának cserben a kicsikéim, ha sikerült kicsit megszorongatni a fickót.
Djuka Ryuu
Djuka Ryuu
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 23

Tartózkodási hely : Rejtett Hold


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 394

Vissza az elejére Go down

Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi Empty Re: Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Inuzuka Tsume Szer. Márc. 16 2016, 20:02

Bár erőszintetek jelentősen eltér, jelenleg mégis egy nagy különbség van köztetek: míg Mirubi továbbra is vár, elemez, Ryuu valódi támadást hajt végre. 
Ryuu sikeresen megveti a lábát elég közel a tóparthoz, és a hátát máris marja a jeges szél. Előtte a tűzkör még lobog, bár láthatóan kezd lassan magába roskadni. Körülötte jól láthatóan áttetsző, pókhálószerű, lucskos a még fel nem tört jég, és a repedések is recsegnek, ahogy a tó láthatatlan áramlatai azokat is kezdik megmozgatni, de mintha a hullámok csapkodását is hallanátok... Bizonyára a tűzkör belsejében már a vízfelület várja azt a szerencsétlent, aki bele esik. 
Az a tűzgyűrű táplálás nélkül hamarosan elhamvad és vele az a kevés hő is távozni fog, ami eddig melegített titeket. Talán ezek az utolsó pillanatok, mikor még a tűz megvéd titeket a jeges fagytól. Közöttetek a levegő még fehérlik a kicsapódó gőztől, és a hő is délibáb-szerű játékával rontja a látást, de a látkép egyre tisztul. A körülöttetek zúgó, havat hordó szelek azonban nem kedveznek a hallásnak.
Mirubi technikájával sikeresen veszi át az uralmat a drót felett, és közben biztonságos helyen érkezik a jégre, de Ryuu nem adja könnyen és a bombasztikus meglepetése máris megérkezik Mirubihoz, és ROBBAN!
Ryuu támadása betalált, bár messze nem halálos, mégis méterekkel veti hátra Mirubit, miközben a robbanás füsttel tölti meg előtte a levegőt, talán egy kis előnyhöz juttatva Ryuu-t.


Állapot: 

Mirubi: 70%
Ryuu:   70%

Ch:

Mirubi: 87%
Ryuu:  90% 
Inuzuka Tsume
Inuzuka Tsume
Moderátor

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint:
Rang: Tokubetsu Jōnin
Chakraszint: Mint bundának a szála +15 kiskutya -1 kutyus

Vissza az elejére Go down

Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi Empty Re: Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Djuka Ryuu Vas. Május 01 2016, 22:24

Egy gyors mozdulattal végül csak sikerül rögzítenem a robbanójegyzetet a drót végén, és mikor elhúzta tőlem, már roppantotta is. Azonban bármennyire szerettem volna, sajnos nem ülhettem a babérjaimon, mert maga a robbanás nem volt túl hatékony látszólag, de legalább elég rendesen hátraküldte a fickót. Gyors kézjelek után a fickó felé közelítek, és a kisebb füstfelhőn keresztül megindítom a következő támadásom. A technika amit működésbe hoztam a Katon: Kaen Senpuu volt, melybe bár a normálisabb hatás kedvéért több chakrát kellett belefektetnem, mint ami alapjáraton is kéne, de a hatás így is elsöprő lesz, ha eltalálja az ürgés. A forgó tűzsugár bár hamarost megtöri a füstfelhőt felfeledve magát, de ha szerencsém van a technika telibe találja a fickót  a levegőbe, és mivel félő volt, hogy esetleg oldal irányba megszökne, így rögtön a támadás után 2-2 kunai  kést hajítok el a technika két oldala felé, illetve a kezembe biztonság kedvéért egy újabb kunait fogok meg, hátha a fickónak sikerülne valahogy kitérnie. Bár nagy valószínűség szerint ez a támadás sorozat nem épp kedvező az energiáimra, nem pihenhetek. Túlságosan rossz érzés jár át a fickó esetében, így nem hagyhatom felocsúdni. Persze azért nem közvetlenül ott várok rá, ahonnan elindítottam a technikát, hanem kicsit arrébb, ugyanis tekintve a jutsu hőjét nagy eséllyel egy kicsit megvékonyíthatta a jeget ebben a vonalban.
Djuka Ryuu
Djuka Ryuu
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 23

Tartózkodási hely : Rejtett Hold


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 394

Vissza az elejére Go down

Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi Empty Re: Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Shiren Szer. Jún. 01 2016, 20:35

// ELNÉZÉST A KÉSÉSÉÉÉRT! //



   Nem tudja, hogy ellenfele miféle erővel bír, ahogyan azt sem, hogy hogyan kellene őt megölnie. Nem tervezett el semmit, ezen kívül bizonytalan abban, hogy a képességei vajon meghaladják-e a támadójáét? Egyenlőre úgy tűnik, hogy tapasztalat harcossal van dolga, aki az eszét is használja, erre a tanúbizonyság a robbanójegyzet...
   Nagy valószínűséggel le akarta őt láncolni, ám amikor ez nem sikerült, akkor a robbanójegyzettel ellátta a drótot. Vagy mindezt már előre látta és csak így akarta alakítani a helyzetet? Félelmetes a gondolat is, ha viszont ennyire képzett, vagy pedig ennyire tájékozott, akkor komoly ellenfele lehet. 
   A robbanás ereje méterekre taszítja el Mirubit, bár amint meglátta a jegyzetet, természetesen már nem húzta maga felé a drótot, de már késő volt. Valószínűleg azért, mert távol volt tőle a pecsét, azért nem lett komolyabb baja. Ám a támadás során már azonnal keringette is testében a sötét chakrát, hogy egy ellentámadásra fel tudja azt használni. Azonban ideje sem maradt, érkezett is egy újabb támadás, mégpedig egy Katon ninjutsu formájában. Goukakyuu? Hasonló... Akkor viszont védekeznie kell!
   Akár a levegőben éri a támadás, akár a már "szilárd" talajon, Mirubi létrehozza a Kasseitate // Feltámadás Pajzsa nevezetű technikáját, amit még ő talált fel. A technika lényege, hogy a koncentrált Sötét Chakrát egy szempillantás alatt a testéből kiáramoltatva egy adott helyen tömörítse úgy, hogy az egy chakrafalat alkosson. Ez a védelem eddig minden elemi támadást vagy fizikai behatást kivédet és kibírt, így valószínűleg, hogy ezt a Katon ninjutsut is. Így pedig a fiú, nem mozdul a technika védelme mögül... 
   HA Mirubi a levegőben kell, hogy létrehozza a védelmet, akkor az érkezés után reagál. Ha nem, akkor a talajon a védelem mögül! Így mindenképpen a talajon állva láthatja, ahogyan két irányba elrepülnek a Ryuu által ügyesen eldobott Kunaik...
~ Hmm? Okos, de alábecsül ~ 
Elvégre Mirubinak még csak ki sem kellett térnie a technika elől ha úgy vesszük. Nem vár tovább, úgy dönt, hogy ellentámadásba kezd. Megformálja a Kage Bunshin no Jutsu speciális kézjelét, ezzel együtt megalkotja a klón "vázát" és megfelezi a chakráját vele. Őt küldi harcba, elvégre még mindig nem ismerte ki eléggé az ellenfelét. Most már tudja, hogy előszeretettel robbantgat és hogy Katon természetű a chakrája. Ezen kívül fegyvereket is használ, így nem biztos a képességeiben 100%-ig. Valószínűleg a Ninjutsuja nem olyan kifinomult, mint Mirubié... Ám ott van a másik lehetőség is, hogy csak játszik vele... Éppen ezért a Kage Bunshint küldi.
   Mivel a klón teljes egészében egy tökéletes másolat, így képességei és érzékei megegyeznek az eredeti testtel. Éppen ezért gyors mozgásba kezd. Megformálja Kos kézpecsétet, ezzel hatalmas mennyiségű Sötét Chakrát kezd el összegyűjteni, miközben rohan ellenfele felé. Természetesen még mindig nem dühös, csupán gyors és céltudatos! 
   Nagyjából két másodpercig gyűjti a chakrát, majd futás közben maga elé tartja mindkét kezét, ezzel pedig az összegyűjtött chakrát robbanásszerűen kiengedi. A Sötét Chakra hullám végigsöpört a tájon, reményei szerint hatalmas területet fedve le szélességében és magasságában egyaránt, főleg, hogy két kézzel használta. Ezen kívül, ha Ryuu bármilyen fegyverrel vagy technikával próbálkozik, Mirubi nem tart tőle, elvégre az Ő támadása egy színtiszta, Pusztító Chakra támadás, amely ellen nem dacolhat semmi, csak maga a Chakra! Ez a Kasseiken // Feltámadás Kardja! 
   Amint a technikát létrehozza, valószínűleg a chakrahullám a levegőben és a "talajon" vagyis a jeges területen is végigfut, ezzel pedig szétrobbantva a hatalmas jégtakarót egy több tíz, esetleg száz méteres területen. Amint ez bekövetkezik, Mirubi a levegőbe ugrik. Arra számít, hogy mivel a Chakrahullám minden létező lehetséges akadályt vagy támadást visszavert, Ryuu-t pedig vagy megölte, vagy pedig elsodorta, esetleg a törmelékkel együtt a vízbe dobta, így az ugrás során semmiféle zavaró tényező nem érheti. Éppen ezért van ideje létrehozni az ugrás végével maga alatt, fektetett helyzetben a Kasseitate // Feltámadás Pajzsa technikáját, amire ráállva a levegőből figyelheti meg az eseményeket, a lehulló jégtörmelékeket pedig a Chakra no Mesu // Speciális Chakra technikával hárítaná. 
   Ez a jelenet másodpercek alatt zajlana le, a magasból pedig Mirubi láthatja, hogy Ryuu-t elsodorta-e a támadás, vagy pedig ha nem látja, akkor sikerrel nyugtázza, hogy a vízbe veszett. Ám ezzel még nem ér véget a dolog. 
- Ne (Patkány); Uma (Ló); Mi (Kígyó); Tatsu (Sárkány); Ne (Patkány); Ushi (Ökör); TORA (Tigris)
Mormolja, majd kiabálja ki az utolsó kézjelet, amely minden kétséget kizáróan egy Katon ninjutsut fog eredményezni... Elemi Chakráját már a szájába és a tüdejébe gyűjtötte, majd amint hatalmas lélegzetet vesz, a kifújt levegővel megcélozza az alatta elterülő hatlamas vízmennyiséget, majd a villámgyors és nagy nyomású levegő és Elemi Chakra hatására, a szájánál lévő tenketsupontokon áramoltatja ki a Katon Természetű chakráját, majd alakítja át egy hatalmas, tűzfergeteggé, amely elképzelhetetlen hőmérséklettel tör ki sugárban előre.
- Katon: Karyuu Endan // Tűz Elem: Tűzsárkány Rakéta!
Hangzik a technika név, majd a hatalmas tűz a feltört jegű víz felé "támad" a hőmérséklete és a kitartott Technika miatt, valószínűleg a víz nagy része forrni kezd, Ryuut pedig eleven megfőzi... Legalább ez Mirubi terve.



// Megjegyzés: A Chakra no Mesut csak akkor használja, hogyha sok törmelék fenyegetheti őt, ezt nyilván akkor látja majd ha oda kerül ^^ //
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi Empty Re: Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Inuzuka Tsume Vas. Jún. 05 2016, 23:53

Mirubi lába a jégre ér. Puhán, mint egy macskáé. Egy megpörkölt macskáé... a jégen... 
Kicsit még csúszik hátra. Érzi a talpa alatt milyen instabil az egész.. Elég volt a súlya lendületből leérkeznie, hogy a jég ismét megreccsenjen, miközben csúszik... De nincs ideje hagyni, hogy az energia kifusson, hiszen Ryuu a robbanás füstfelhőjével rejtve egy újabb tűztechnikával támad. Forró, pörgő lángtenger emészti fel a füstöt, és tart Mirubi felé. Veszettül forró. Mirubi már akkor érzi a hőjét az arcán, mikor a technika még csak a füstöt kavarja szét.
Mirubi gyorsan cselekedett, és saját szörnyű chakráját vonta fel pajzsként. Jól tette.
Vagy mégsem elég jól?
Van valami, amivel nem számolt és az bizony komolyan megfizetteti az árát.
A pajzsot telibe kapta a forgó tűztechnika izzó középpontja. A fal meggátolta ugyan a légáramlást, így nem szívhatta magával a technika Mirubit, de volt valami, aminek nem állta útját: a pajzs oldalain túlfutva a tűz akadálytalanul vágódott a jégnek.
Szisszenve szált fel a gőz, a jég pattogott, az átégetett jégfelület cakkos szélétől megindulva a jég kásássá, aztán vízszerűen áttetszővé vált, majd Mirubi alakja körül égetett lyuk egyszerűen elpattant, a fiú pedig a hideg vízben találta magát és lassan süllyedni kezdett. 


A tűzkör ellobban. A jeges szél végighúz a csatatéren. Az ellobbant kör közepén a jeges hullámok kavarognak. Az áramlatok a jeget tépik, s a nagy, majd a frissebb kis kör között a jég feltorlódik, majd nyitott ösvényt vág. A két vízfelszínt tehát össze van kötve.
Ez összekuszálja a jég alatti áramlatokat. A tónak van egy nagyon lassú áramlása, a következő völgy felé, amivel nem kell számolni, valamint egy forgó, jég alatt torlódó kavargása, ami a jégfelszínhez közel lassabb, erőteljesebb de jóval hidegebb, lejjebb viszont gyorsabb, de közelíti az ideálisabb 4 fokot. A szabaddá vált felületeknél hullámot vet, és ez a sodródás meglódul a felszín irányába, felfelé veti a testet, halakat, esetleg kisebb-nagyobb fadarabokat a mélyből. 


Ryuu a nagyobb kör széléhez közel, egyúttal a parthoz is közel áll. A két kunai a kezében. Még nem kellett bevetnie. Alakja felsejlik a jég alól is. A tűz ereje nélkül, a jeges szélben úgy érzi, majd megdermed... Szabad bőrfelületei máris vörösek.. Hamarosan egészen ki fognak fehéredni... 
Odalenn a jeges fürdőben Mirubi is hasonló kínokat él át. Minden pillanat a víz alatt a testéből lopja el az értékes hőt és erőt.




// Mirubi ír először Smile Használhatsz fatörzseket, vagy más hordalékanyagot odalentről. 
A terv szép volt, dönthetsz úgy is, hogy ezt próbálod valami módon kivitelezni.


Állapot
Mirubi: 65%
Ryuu:   70%

Ch:
Mirubi: 85%
Ryuu:  70%  //
Inuzuka Tsume
Inuzuka Tsume
Moderátor

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint:
Rang: Tokubetsu Jōnin
Chakraszint: Mint bundának a szála +15 kiskutya -1 kutyus

Vissza az elejére Go down

Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi Empty Re: Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Shiren Hétf. Jún. 06 2016, 17:30

// Nem hagyhatom annyiban ezt a gyalázatot!! Sad //



   A táj ugyan hideg, havas és jeges, ám arra nem számított, hogy a jég ennyire instabil lenne. Természetesen nagy erők szabadulnak fel a harcok alatt, így befolyásolhatja a természetet, azonban már az érkezése pillanatában nyugtáznia kellett, hogy bizony a jég repedezni és mozgolódni kezd. Szerencséjére gyorsan reagálhatott és létrehozhatta technikáját, amivel kivédte ellensége támadását. Ahogyan a hatalmas lángförgeteg becsapódott, Mirubi nem érzett belőle semmit. Az áttetsző chakrafalon keresztül csak a lángokat és a füstöt, no meg persze a hamut láthatta... Nem bízza, el magát, ám a következő pillanatban mikor már koncentrált a Kage Bunshin létrehozására, a jégtakaró megrepedt alatta és magával ragadta a mélység...
   Szemei kikerekedtek, amint a vízbe ért. Tekintete akár egy macskáé, akit most először fürdetnek a gazdái. Soha életében nem szerette a hatalmas vízterületeket, már Genin korában is meg kellett harcolnia a ténnyel, hogy a vízen járást is meg kell tanulnia... Azóta persze nem is egy alkalommal került nagy mennyiségű víz közelébe, kezdve a Chuunin Vizsgára vezető úttal, egészen az Öccsével vívott harcig, ami egy tó felszínén zajlott le. Így mondhatjuk, hogy Mirubi már régóta felülkerekedett a félelmén, azonban ez a helyzet teljesen más... Az első pillanatokban nem is érezte az irtózatos hideget. Az igazat megvallva, talán a víz még fagyatlan, tehát vízszerű része, még sokkal melegebbnek is bizonyult, mint a fenti, levegő... Elvégre ahhoz, hogy hó és jég legyen mínuszok kellenek, amire rá is tesz a hideg és csípős szél... A víz pedig plusz vagy nulla fokos, így a felszínen sokkal kegyetlenebb hideg uralkodik! 
   Mirubi szemei nyitva vannak. Elsőre kellemetlen volt számára a hideg víz, de gyorsan megszokta. Homályosan lát, de még innen is ki-ki vehető... Ami pedig pontos támpontot adhat Mirubi számára. Nem húzza az időt... Tűrhetően úszik, ahogyan a ninják mindegyike, így azonnal a víz alatt kibújik Amegami köpenyéből és ruházata most már egy fekete, hosszú ujjú, a nyakát is fedő, simulós garbó, ami leginkább egy kezes-lábas, hiszen nem csak a felsőtestén helyezkedik el ez a ruhanemű, hanem a derekától egészen a bokájáig húzódik. Természetesen a nadrág amit visel, egy fekete, sok zsebes, strapabíró szövetnadrág, ami alatt helyezkedik el a kezeslábas lábrésze. A lábbelije egy hagyományos ninjaszandál.
   Ahogy mondtam, nem szereti húzni az időt, így befejezi amit elkezdett. Kage Bunshint hoz létre a víz alatt, aki szélsebesen előre felé halad, majd abba az irányba, ahol a jég fölött Ryuu-t sejti, azonnal létrehozza a technikáját. Indulatai kezdenek feléledni, tetteit lassacskán nem a higgadt logika, hanem sokkal inkább a harag fogja irányítani. A Sötét Chakra tombolni kezd a Kage Bunshin testében... Mindkét karjába koncentrálja a Chakrát, majd iszonyatos mértékben halmozza fel, annyira, amennyire csak tudja. Minden erejét beleadja a támadásba! A Kasseikenhez mindkét tenyerében felhalmozott chakrát most robbanásszerűen engedi ki a víz alól! A Sötét Chakrahullám feltehetően maga előtt tol nem kevés vizet,  sisteregve, buborékolva és durván, majd felrepeszti a jégtakarót és persze a technika központja, gócpontja, Ryuu felé koncentrálódik, de Mirubi tervei szerint, nem csak Ryuut és az alatta lévő jeges területet semmisíti meg, hanem jóformán egy hatalmas területet Ryuu körül. 
   Eközben Mirubi megvárja, amíg a klón előre halad és létrehozza a technikáját. Arra számít, hogy a hatalmas lökéshullám és a Sötét Chakra természete miatt nem csak a Ryuu körülötti jégterület törik darabokra, hanem a körülötte lévő terület is felrepedezik. Így amit tesz, az teljesen egyszerű: Amint a klón támad, Ő a felszínre úszik és levegőt vesz, majd használva a Vízen Járás technikáját, chakrát koncentrál a talpába. A lába alatt a víz olyan lesz, mintha szilárd talajon állna, elvégre chakrán áll. Lép egyet felfelé, mintha csak lépcsőn lépne, természetesen ugyanez a hatás érződik. Addig lépked felfelé a vízben, amíg végre fel nem ér a felszínre és végül a víz felszínén nem érzi a szilárd "talajt". Még egyszer nem fog elsüllyedni, azonban most így vizesen nem lehet tudni, hogy meddig fogja bírni. Ami pedig azt jelenti, hogy időközönként meg kell merülnie azért, hogy újra felmelegedhessen.
   (Ha valami balul sül el és miután a klón használta a Kasseikent és Ryuu kunaival vagy Katon technikával támad, akkor Mirubi egyszerűen csak fejest ugrik a vízbe, majd azzal a lendülettel kihasználva Shinobi adottságait, mint egy delfin, úgy löki ki magát a vízből leírva így egy ívet a víz alatt, majd chakráját használva áll meg újra a vízfelszínen.)
   Ám itt még nem ér véget a terve. Ahogyan a felszínre kerül, máris felugrik a magasba és létrehozza maga alatt a Kasseitate // Feltámadás Pajzsa technikáját, hogy a levegőből figyelhesse meg Ryuut és a környezetet. Ha Ryuu esetleg még egy szilárd felületen, esetleg a parton állna, vagy pedig elsüllyed a vízben, akkor is ugyanazt teszi: Elmutogatja a Karyuu Endan kézjeleit a tőle telhető leggyorsabb sebességgel, majd Ryuu-t célozva elsüti a technikát. Ha nem látja Ryuut, akkor feltehetően elmerült, akkor a vízterületet célozza meg, ezzel megfőzve őt és megsemmisítve a saját klónját!
   A Kage Bunshin ez idő alatt mindvégig a víz alatt van, a Kasseiken elsütése után is. Ha a vízbeeséskor meglátja Ryuut, akkor elkezd felé úszni, egészen addig, amíg elérhető közelségbe nem kerül és mert tudja, hogy az igazi Mirubi a Karyuu Endannal akar majd támadni (A terv már a Kage Bunshin előtt megszületett a fejében) minél előbb el akarja érni Ryuut, hogy a saját kezével végezzen vele a Chakra no Mesuval // Speciális Chakrával! Természetesen ha felül tud rajta kerekedni kézitusában a víz alatt és nem főnek meg mindketten idő előtt. Ha igen, akkor pedig már úgyis mindegy. Ami viszont biztos, hogy Ryuu nem számít két Mirubira, így a veszélyérzete jelentősen lecsökken, vagy épen jelentősen csökkent a helyzethez képest!
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi Empty Re: Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Djuka Ryuu Szomb. Jún. 18 2016, 16:14

A technikám olybá tűnt nem igazán érte el azt a hatást, amire én gondoltam ugyanis a fickó se nem ki nem kerülte,  se nem döglött bele… nos a másodikra nem láttam úgysem nagyon esélyt, de hát a remény hal meg utoljára (én legalábbis nagy eséllyel előtte). Az ellenfelem valami pajzsszerű identitást hozhatott létre, ugyanis a támadásom nem úgy fejeződött be, ahogy kellett volna, mindesetre a technika hőjét, és a szétágazódó tűzcsóvák megadták a kellő löketet a B tervnek. Ahogy sejtettem, a fagyos vízfelületnek nem tesz jót a nagy hő erejű technika, amely folyamán ellenfelem a víz alá merült, miután alóla „kiszökött” a jég. A férfinak innentől nincs sok esélye. Ha le is győz, a kietlen pusztaság nagy eséllyel akkor is halálra fagyasztja őt pláne ez a hideg. Elmosolyodok, és hátrébb szökkenek párat, hogy a szilárd jég felületen álljak, várva hol bukkan elő. Kezemből így nem került ki a kunai, hanem szemeimmel és érzékeimmel vártam, hátha megpillantom az ellenfelem. Reménykedtem benne, hogy a vízbeesés után máris halálra fagyott, de nem igazán bízok ebben. Azért ennyire ő sem gyenge, de azért abban reménykedek, hogy legalább egy kissé lefagyott. Rossz érzés ért el végül, mint a közeledő undor, mintha kidobnám a taccsot. Egyszerűen nagyon rossz érzésem támadt, pont olyan, mint úgy, amikor azzal a furcsa sötét chakrával támadt. Több sem kellett nekem. Gyors szökkenésekkel próbálok elhátrálni a szárazföld felé, majd mikor érzékeim úgy ítélik, egy nagyobb ugrással próbálom elkerülni a véget. Nem biztos, hogy sikerül elkerülnöm a bajt, de nem szabad vesztenem. Ha sikerül kiérnem a szárazföldre épségben (szememet végig az ellenfelemen tartva). A tűz technika veszélyes, így egyszerűen megpróbálok kitérni előle, ami ha már a parton vagyok nagy eséllyel sokkalta könnyebb lesz, mint a jégen, pláne, ha az ellenfelemtől is sikerül távolságot tartani. Mindenesetre nem kockáztathatom meg a találatot, így egyelőre a visszavonulás és távolság tartás mellett döntöttem. Innentől már csak úgyis idő kérdése, hogy halálra fagyjon. Azért, ha esetleg a férfi technikája begyújtott volna valamit itt a környékemen, rögtön mellé is állok, hogy kissé felmelegítsem elfagyott testemet.

// jobb nem tellett tőlem most xD //
Djuka Ryuu
Djuka Ryuu
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 23

Tartózkodási hely : Rejtett Hold


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 394

Vissza az elejére Go down

Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi Empty Re: Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Inuzuka Tsume Kedd Jún. 21 2016, 23:31

Ryuu  biztonságosnak tűnő, ép jégfelületen állt. A  lékeket látva nagyjából fel tudta mérni, hogy a jég igen vastag.. Ott, ahol ellenfele elmerült, néhány buborék úszott a felszínre, más jele azonban nem volt a férfinek. Ryuu mégis várta őt. 

Hogy mennyi is volt a hőmérsékleti különbség a víz és a metszően hideg levegő között, azt kiszámítani meddő próbálkozás lett volna az érzékszervi behatások hirtelen megugrása közepette.

Mirubit éhes, jeges víz ölelte körbe, mely gátlástalan ellenféllé vált, olyan mohón próbálta a férfi testéből kiszipolyozni a hőt. Sokkal gyorsabban, mint a levegő, erre sajnos kénytelen volt rádöbbenni. Tüdeje a hideg miatt már az első pillanatban összeszorult, rimánkodva egy korty levegőért. Mégis, a férfi olyan tapasztalatokat tudhat maga mögött, ami miatt pánik helyett színtiszta, kiszámított elszántság vezeti, és testét még az extrém körülmények között is gyors mozgásra bírta, miközben a hátrahagyott köpeny csendben tűnt el a mélyben...
Jel lett volna?
A feladásé biztosan nem. A bunshin létrejött. 
A különösen tiszta, nagy látóteret biztosító vízben a jégről különös fények szüremlettek alá, és még a lékeket is jól ki tudta venni. És valahol, valamivel távolabb a léktől egy kisebb árnyék... talán... Csak nem az ellenfele?
A klón megindult, a sötét chakra pedig karjaiban halmozódni kezdett. Minden pillanattal több.. 
és minden pillanattal kevesebb hő Mirubi testében.
Aztán az energia kicsapott. Tiszta, nyers, vad és pusztító lökéshullám tört a felszín felé. A víz olyan sűrű buborékokra zuhan szét, hogy a pusztítás pillanatát nem is látni. De az nem váratott magára. 

Ryuu nem látta felbukkanni Mirubit. Még mindig nem. Mégis tudta, hogy valaminek történnie kell.. valami még várat magára... Majd a vész hírnökeként felveti fejét szívében az a figyelmeztető érzés...és figyelmeztetik talán a jégnek hangtalanul ütődő buborékok milliárdjai...  De vajon a szökkenései elég gyorsak, hogy elodázza a halált?

Mirubi technikája a végzet árnyaként tépte föl a jeget, és tört a felszínre, majd magasra kicsapott, elemésztve mindent, ami az útjába került. Jókora területet tört fel, s a jégpáncél pusztulása nem állt meg a technika határain, a jégpáncélon mindenfelé repedések futottak szét, s a lökéshullám miatt az epicentrumtól kifelé torlódtak. Hatalmas nyílt vízfelület jelent meg, így Mirubi előtt állt a lehetőség, hogy végre a felszínre jöjjön.

Nem is késlekedik.
A Kenshiro férfi kiemelkedik a vízből, akár a bosszú élő-eleven fagyos avatárja. 
A víz azonnal a hajára, ruhájára, és arcára fagyott.
Az első korty levegő áldás és átok. Jéghideg. De a víz okozta nyomás végre lekerült a testéről. Elnehezült tagjai pedig, amint elhagyja a víz ölelését, bizseregni kezdenek: milliónyi apró tűszúrás... 

Ryuu Gyors volt.. de még ő sem számolhatott a Kasseiken pusztításának méretével. Bár nem sikerült Mirubinak a technika középpontjába helyeznie őt, de a hatását teljesen nem kerülhette el. Az első túl tétovának tűnő szökkenés után valami jóval gyorsabbat kellett bevetnie, hogy mentse magát, mert Mirubi technikája feltépte a jeget az ő lába alatt is. Ahogy a jég kezdett megemelkedni, egyszerre jelentve sovány védelmet és veszedelmet, a hatalmas szökkenéssel próbálta elkerülni a bajt, de még ezt felhasználva is elkapta a technika szele, és a partnak vágta, majd recsegve és nagyot koppanva szórta rá a jégszilánkokat és kisebb-nagyobb darabokat. Zúzódásokat okozva.
Ryuu arccal a hóban hevert. 
Élt.. 
Eszméleténél volt. És mindene fájt. Mégis összeszedte magát, miközben Mirubi létrehozta a pajzsot. 



A Kenshiro szembesül azzal, hogy a fagy nagymértékben lassította  a kézpecsétek gyorsaságát is, így az endan, bár lassan hideg miatt már ember feletti erővel kell koncentrálnia, hogy létrehozza,  de megindul. Ez az idő elég Ryuunak hogy összeszedje magát és cselekedjen.
A tűztechnika hevét Mirubi is érezte. Bár az endan elröppent Ryuu irányába, a hőt még sokáig érezte magán. Ahogy létrejött, a testén és ruháin megülő vékony jégréteget elpárologtatta, de kevés volt ahhoz, hogy igazán átmelegítse, de talán az ujjai egy kicsit gyorsabban mozognak.. Aztán ahogy a tűzgolyó útnak indult, hirtelen ismét érezte a metsző szelet.


Ryuu pedig látta a közeledő tűzlabdát. Bár félig-meddig kitér előle, ekkor szembesül azzal, hogy Mirubi előző támadása több hatással járt, mint eddig gondolhatta, a rá zuhanó jég és a parttal való kemény találkozás miatt a dereka, a bal térde és a jobb könyöke fáj.. valószínűleg szép zúzódást sikerült összeszednie, ami a mozgékonyságát jelentősen csökkenti. A tűzgolyó eléri a partot és Ryuu mellett közvetlenül csapódik a hóba, megpörkölve a fiút és nedves latyakot szórva szét.. 
De nem alszik ki teljesen. A hó alatt törpefenyők rejtőznek... és most néhány lángra kapott.

Mindketten érezhetik, a csata lassan a végéhez közeledik... 


// Mirubi klónja a következő körben támadhat//

Állapot
Mirubi: 45%
Ryuu:   60%


Ch:
Mirubi: 55%
Ryuu:  70%  //
Inuzuka Tsume
Inuzuka Tsume
Moderátor

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint:
Rang: Tokubetsu Jōnin
Chakraszint: Mint bundának a szála +15 kiskutya -1 kutyus

Vissza az elejére Go down

Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi Empty Re: Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Djuka Ryuu Szer. Jún. 22 2016, 15:06

Az ellenfelem elmerült a hideg vízbe, mely talán egy kis pihenőt fog hagyni nekem, sőt talán a végét is jelentheti a harcunknak. Tudtam, hogy ez jóval megkönnyíti a dolgom, mivel az ellenfelem nagy eséllyel ki fog hűlni, és bár hidegtűrésétől függ, meddig bírja, de a menet a zsebemben van, ha képes vagyok elhúzni a dolgokat. Azonban úgy tűnt az eddig optimizmusom eléggé hamar átmegy balsorsba. Ugyanis nem elég, hogy ismét érezni kezdtem azt a nyomasztó chakrajelenlétet, még azt ezt követő támadást sem sikerült teljes mértékben kikerülnöm.  Eleinte úgy tűnt nem fogok kitérni előle, de az utolsó pillanatban, pont a jég roppanásával egy időben ugrottam fel a levegőbe megmentve ezzel, nagy valószínűséggel a lábamat. Azonban nincs vége a szerencsecsomagomnak. Bár a támadás fő ereje elől kitértem, a támadás volt olyan erős, hogy nemes egyszerűséggel a partnak csapjon. Kissé bekómálva tértem magamhoz rögtön a becsapódás után, és nagyot nyögtem, ahogy feltápászkodtam. Mindössze fél térdre tudtam csak tolni magam, mivel úgy éreztem mindjárt kettétörök, de hamar kitisztult a fejem, és hamarosan arra lettem figyelmes, hogy egy tűzlabda indul meg felém. Bár a fő tűzsugarat sikerült elkerülnöm az utóhatások még bőven elértek, így amellett, hogy kissé nedves lett a ruhám (és néhol megégve), miután ciccegve eloltogatom, magam vidáman veszem észre, hogy a férfi bravúrjának hála egy kisebb fenyőcsoport kapott lángra. Mivel jobb ötletem nem volt, kissé közelebb húzódtam a tűzhöz, hogy kissé megmelengessem magam. Nagy valószínűséggel nem fog túl sok hőt adni, de bőven elegendőnek kell lennie, hogy elgémberedett tagjaimba kissé visszatérjen az élet. Szememmel végig az ellenen tartom várva mit lép. Ha nem támad én sem támadok, ám ha gyanúsan viselkedik a Kasen no Jutsu // Tűznyíl Jutsu segítségével próbálom őt egy 6-7 sorozatból álló tűzlövedékkel hátrálásra bírni, persze fő célom, hogy vissza tartsam, de azért próbálok elég pontosan célozni (főképp a mellkasára). Ám, ha úgy tűnik pihen kicsit én se utasítom ezt el. Helyette megpróbálok szót váltani vele.
- Mi dolgod itt? Vagy mit tettél, míg nem találkoztam veled.  – kérdezem hangosan és határozottan.

Megpróbálom szóval tartani, hátha el tudom húzni annyira a beszélgetést, hogy a fagy megtegye a hatását.
Djuka Ryuu
Djuka Ryuu
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 23

Tartózkodási hely : Rejtett Hold


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 394

Vissza az elejére Go down

Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi Empty Re: Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Shiren Szer. Jún. 22 2016, 17:07

   Talán megbánta már, hogy hezitált és nem veszi komolyan az ellenségét? Vagy talán pont ez jelenti tétlenségét, hogy tart az ellenfelétől? Mindkét véglet megállhatja a helyét, ám a fagyos víz semmilyen szempontból nem kedvez a számára.
   Ami viszont az ő sikerszámálájára írható, az a hatalmas pusztítás, amit véghezvitt odalent. Sikerrel ütötte ki egy kis időre Ryuut, aki láthatóan feltápászkodott és a Mirubi által létrehozott lángokból melegítette magát, miközben a fiú újra fagyoskodni kezdett technikája tetején. Elméjében és lelkében a gyűlölet szikrája lobban fel, de nagyon úgy tűnik, hogy a hideg még azt is elnyomja... A testére ható fájdalom és kellemetlennél kellemetlenebb érzések csitítják a gonosz, ami a lelkében szunnyad és annak ellenére, hogy még koránt sem veszített - sőt, most kezd csak igazán harcolni - érzésvilágában gyökeret vert a halál félelme...
   Kézjeleket formál, ugyanis magason van, a pajzs amit létrehozott megvédi őt, valamint a következő technikája is védelmet nyújt a számára... A Hari Ninpo: Hari Jizou // Ninja Haj Művészet: Tüskés Védelmező technikáját használja. Sötétbarna haja megnövekedik, majd körbefogja őt, egy kisebb kupolát formálva maga körül, majd a haj megkeményedett és tüskéssé vált, ezzel védve őt a fizikai támadásoktól. Így ha Ryuu egy szintre is jut vele - magasságra gondolva - akkor is lesz egy védekező technikája, amivel akár ellentámadást is indíthat...
   Miután a Tüskés Védelmező körbefogta a testét, megvédve a hidegtől, a Tigris kézpecsétet megformálva, a fejét forgatva fúj ki, kicsiny lángcsóvákat a kupolán belülre, hogy a levegőt és a testét felmelegíthesse. Mindeközben természetesen álló helyzetben van, de a megnövesztett haj tökéletesen fedi a testét és mivel kő keménységűvé lett készítve, ezért a hőt is jól bent tarthatja...


   Mindeközben a fagyos mélységben a klón nem látja felbukkanni Ryuut, csak a felszakadozó jégfelszínt, így cselekedni kezd. Ugyanúgy, ahogyan az eredeti test, Ő is fellépdel a vízfelszínre, majd megérzi a fagyos hideget. Körbenéz, így a víz felszínén állva megláthatja Ryuut és a magason lévő Mirubit, ellenfele hangja pedig eléri a fülét...
   A klón nem szól semmit, csupán megalkotja a Sárkány kézpecsétet, majd Suiton chakráját a testére terjeszti ki. Érzi a testén lévő vizet, majd elmutogatja a
Tigris és Kos kézpecsétet, amivel összeakarja gyűjteni egy helyen a testén lévő vízmennyiséget, csakúgy, mint mikor a környezetéből szerzi egy-egy Suiton technika létrehozásához az anyagot... Ám rá kell jönnie, hogy ez nem ilyen egyszerű... A testén lévő víz már megfagyott, ez pedig aggodalomra ad okot. Valószínűleg az eredeti testtel is ugyanez a helyzet... Ő sem tétovázhat, bár az Ő dolga nem a védekezés.
   A Kage Bunshin a vízfelszínen négykézláb ereszkedik, majd megformálja a Kos kézpecsétet, és már rutinosan aktiválja a Shikiyaku no Jutsut // Négy Láb Technikát, viszont most a teljes formáját... Karmai és fogai megnőnek, érzékei kiélesednek, szemei összehúzódnak akárcsak egy mácskának. Gyorsasága és izomzata is felerősödik, elméje pedig vaddá és ösztönössé válik... Fogait megvillantva kezd el szélsebesen rohanni Ryuu felé, aki pedig ha közben újfent tűztechnikával támad, akkor a Kage Bunshin csak kihasználva a Négy Láb Technika előnyeit, kitér a támadások elől és tovább folytatja a rohamot. Ha pedig nem jön közbe semmi szokatlan, akkor a Tsugaa // Metszőfog technikát használva, amikor elég közel kerül a fiúhoz - nagyjából 5-6 méterre - megtámadja őt. Természetesen ha menekülőre fogja, akkor követi majd ellenfelét és csak akkor támad ezzel a jutsuval, hogyha a kellő távolságba ért.
   Mindeközben odafent a védelemmel ellátott igazi test, felmelegíti magát, hogy újult erővel cserkészhesse be áldozatát.

Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi Empty Re: Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Inuzuka Tsume Szer. Jún. 29 2016, 23:00

Ryuu számára kellemes a meleg, amit Mirubi tüze okozott, és ha a vidámsága kitart, észreveheti, hogy habár lassan, de a nagy hideg ellenére a láng fennmarad, és terjedni is igyekszik. Fokozatosan próbálja megolvasztani a körülötte lévő havat és belekap a talált éghető növényekbe, hol fellobbanva hol csaknem kihunyva küzd, és főleg a magas gyantatartalmú törpefenyők adnak neki megfelelő alapot. Mellette állva sokkal kellemesebb a hőmérséklet, mint korábban. Ryuu érzi, hogy valamivel könnyebben mozog. 


Ez idő alatt Mirubi a pajzson állva a saját módszeréhez folyamodik, hogy felmelegítse magát, könnyen lehet hogy a saját életét mentve meg ezzel az ötlettel. Technikája a várt hatással jön létre, hajtömege körbe öleli és megkeményedik körülötte, védelmet alkotva. A kicsi tűztechnikákkal pillanatok alatt befűti a kis kupolát. Bár ismeri a technika szokásos hőfokát, érzésre sokkal égetőbbnek tűnik most. Kezei, lábai, és azok a kiálló részek, melyek a jeges fürdőben az elsők közt kezdtek kihűlni, ezúttal már szinte égnek, és bár a remegés abbamaradt, a testét ért kétféle hősokk szédülést és gyengeséget hoz magával. Talán ebben a pillanatban nem tudatosul még benne, a teste mégis könnyebben lesz képes mozogni. De egy dologgal mindenképpen számolnia kell: Mirubi hamarosan rádöbben, hogy valahol nyitnia kell majd egy kis rést, hogy a korábban ráfagyott vízből felszabaduló pára távozzon, és valamennyi levegőhöz jusson.
Odakintről egy kérdés tompa hangja szüremlik be a burokba.


Ryuu látja, amint ellenfele bezárkózik odafenn. Úgy tűnik, nyer egy kis időt a felmelegedésre, miközben bölcsen felkészül egy újabb támadásra. Hangosan és határozottan teszi fel a kérdését, de válasz nem a lebegő burok felől érkezik. Legalábbis még nem. 
Noha látta ellenfelét burokba zárulni, a vízből most mégis előtör. Mit sem törődve a ráfagyó jéggel, egy kézpecséttel nyit egy Ryuu számára bizonyára ismerős technikát, majd állatias formába torzulva, négylábon ront a fiúnak. Meglepően fürge a fürdőt követően is, vad szándéka pedig egyértelmű. 
Ryuu tűznyilai elől éles ugrással tér ki. Ryuu némi hátrálásra kényszeríti, és megakasztja. Az utolsó tűznyíl elől különösen éles kitérőt kénytelen alkalmazni. A klón hosszan csúszik a hóban, ahogy végtagjait a földnek szorítja és vicsorítva néz a Djukára, levezetve a megakasztott energiákat. Ez a pozíció azonban a klón számára előkészít egy másik technikát. Ismételten elrugaszkodik, és kellő közelségbe érve megindítja a Tsuuga forgó örvényét, egyenesen Ryuut célozva. 
Ez ellen a tűznyíl sem jelent megoldást. Még ha becsapódik is valamennyi egy újabb sorozatból, az örvény nem engedi, hogy elérje a középpontot, a tűzlövedékek megpattannak az örvényen, kifelé sodródnak, egy pillanatra fellobbannak majd elenyésznek. 


Ryuu rendkívül nehéz helyzetben találta magát. Tűztámadása hatástalan, és ellenfele forgó technikája már olyannyira a közelbe ért, hogy a klón a levegőbe ugrott, hogy lecsapjon. A pillanatnak csupán töredéke áll rendelkezésre hogy cselekedj.




// Ryuu, a te feladatod ezúttal választ adni a Tsuuga támadásra, az írásotok fényében fog eldőlni, hogy betalál-e vagy sem.
A hőnek hála az állapototok kicsit módosult felfelé Smile

Állapot: 
Mirubi: 50%
Ryuu:   61%


Ch:
Mirubi: 52%
Ryuu:  67%  //
Inuzuka Tsume
Inuzuka Tsume
Moderátor

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint:
Rang: Tokubetsu Jōnin
Chakraszint: Mint bundának a szála +15 kiskutya -1 kutyus

Vissza az elejére Go down

Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi Empty Re: Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Inuzuka Tsume Szer. Júl. 20 2016, 21:41

Ryuu kérésére a karaktere halála miatt a harcot lezárom. Mirubi nyerte.
Nagyszerű összecsapás volt, igazán kitettetek magatokért. Zseniális ötletekkel álltatok elő, így a harcot vezetni is nagyon szórakoztató volt.


Jutalmazásban a sok szenvedés figyelembevételével a következőket állapítom meg:
Mirubi: +10 ch
Ryuu: + 8 ch

-------------------------------
Harc alatt aktuális karakterállapotok:
Kenshiro Mirubi
Játékos

Taijutsu Pontok : 36
Engedélyek : 5/1
Tartózkodási hely : Jigokutari

Adatlap
Szint: S
Rang: Szökött Ninja / Amegami Vezetője
Chakraszint: 915

-----------------------------
Djuka Ryuu
Játékos

Taijutsu Pontok : 23
Engedélyek : 2/1
Tartózkodási hely : Rejtett Hold

Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 386
Inuzuka Tsume
Inuzuka Tsume
Moderátor

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint:
Rang: Tokubetsu Jōnin
Chakraszint: Mint bundának a szála +15 kiskutya -1 kutyus

Vissza az elejére Go down

Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi Empty Re: Djuka Ryuu Vs. Kenshiro Mirubi

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.