Merev Romok

4 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Merev Romok Empty Merev Romok

Témanyitás  Shimura Danzou Hétf. Ápr. 14 2014, 10:14

A hely régen egy falu, esetleg kisváros lehetett. Omladozó, vagy már leomlott épületek. Szórványosan egy-egy fa, esetleg farönk. Patkányok, apróbb állatok. Nevét a sok szoborról kapta, melyek még most is dacolnak az idővel. Van egyszerű kőállvány melyre neveket véstek, de van színpompás remekül kidolgozott, ám az idő által koptatott, jobb időket idéző alkotás is. Összesen talán kétszáz szobor található ezen a helyen.



// Megjegyzés, Ismeretlen információ: a hely alatt egy alagútrendszer húzódik, ahol élés-, alvó-, és kinzókamrák vannak, jól megoldott szellőzéssel és álcázott bejáratokkal, amikből összesen öt van. A falu egyébként teli van csapdákkal, a legkülönfélébbekkel, már ott tartózkodni is veszélyes, nem csak megközelíteni.


Akiknek erről tudomása van: Shimura Danzou ( A Hokage, NJK ), Hyuuga Neji ( Jounin, NJK), Akira ( JK ), Aokaze Atsushi (JK). //
( Ha új ember tudja meg, legyen az JK, NJK, vagy mellékszereplő, akkor annak a neve kerüljön be a fenti felsorolásba. Fontos: Csak mesélő, modarátor, vagy admin mesélése alatt fedezhető fel az alagútrendszer. A faluban lévő csapdákba viszont bárki belerohanhat, ahhoz nem kell mesélő. )


A hozzászólást Shimura Danzou összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 29 2014, 10:08-kor.
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Merev Romok Empty Re: Merev Romok

Témanyitás  Akira Kedd Ápr. 15 2014, 14:18

A lányok útbaigazítottak, majd rá is tértek a feladatra, amiben a segítségemre lenne szükségük. Túlestünk a szokásos jópofizáson, majd meg is indultunk keresni ahogy Moon vezetett. Eyy igen érdekes helyre, talán egy valamikori faluba érkeztünk, a bűz amit áraszt viszont elviselhetetlen, szerintem még a lányok is érzik, ha nem használnak semmilyen technikát sem a szaglásuk erősítésére, viszont furcsa, hogy mozog a forrás. Patkányok lehetnek, esetleg az emberek, akiket keresünk, hiszen ki tudja, hogy nem így akarják elfedni magukat. Közben Moon is nézi egy patkányt, de az elfut, viszont a farkas nem követi, bár ha éhes lenne szerintem simán elkapná és elfogyasztaná. Ami viszont feltűnik, hogy olyan növények illata és szaga is leng a levegőben, amit korábban az erdőben érezhettem, viszont itt nem kéne lennie és hogy épp házakbó jöjjön az már végképp fura, végső furcsaság pedig a vér fémes illata, de hogy emberé vagy állatá nem lehet megkülönböztetn, a másik viszont teljesen ismeretlen a számomra, viszont nem zárhatom ki, hogy a célponté, hiszen attól, hogy itt látták utoljára akár tovább állhatot, de ez nem szükségszerű. Ahogy nézelődöm és próbálom megkeresni a szag forrását, bár nem sok sikerrel, akkor egy furcsán viselkedő patkányon akad meg a szemem, amit jobban megnézve észreveszem, hogy a hátán valami égő cetli van. Ugyan nem sajnálom az állatot, mert mégis csak egy koszos patkány, de ez nem tetszik nekem és akkor körülötte feltűnik még több, nem tudom és nem is akarom megszámolni, de több tíz egyed is lehet ránézésre s mindegyiken egy hasonló cetli van. Lassan leesik, hogy mégis mi történik és nem lenne szerencsés közel engedni az állatokat, így sürgősen tennem kell valamit. Mivel körülbelül minden irányból jönnek, így egy eddig kipróbálatlan, de talán működő ötlet jut eszembe. Az első lépés, hogy Moonon a Juujin bunshint próbáltam használni és ha sikerül, akkor a nem rég, általam kitalált technikával a chakránkat egyesítem, de nem olyan szintre, hogy elájuljak, csak szükségem van erre a kapcsolatra, majd megfogom az emberré alakított Moont, majd elindulok futva egy irányba, és már egy másik elsajátított technikát használok, ami pedig a Tsuuga. Ugyan a technikát elsajátítottam, de Moonnal együtt még nem hajtottam végre, de tudom, hogy csak egyetlen lehetőségem van, hogy kiszabaduljak a patkányok gyűrűjéből és utána minél messzebb kerüljek innen, bár nem túl messze a két lánytól, hiszen mégis csak a jelenlegi társaimról van szó és ha szükséges, akkor visszamegyek értük, hogy segítsek nekik.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Merev Romok Empty Re: Merev Romok

Témanyitás  Shimura Danzou Pént. Ápr. 18 2014, 14:32

Sok furcsaságot vélsz felfedezni. Lehet hogy semmi hasznodra nem lesznek a mostmár ismereteidet gyarapító információk, mert nincs közük az általad elvállalt feladathoz. De az is könnyen megeshet, hogy ezek és a Te dogaid egybevágnak. Ám van egy olyan verzió is, amit szintén hiba volna elvetni, hogy csak részlegesen van kapcsolat az események és információk között, s talán egy részük régi korokba nyúlik vissza, míg másik fele a történéseknek pedig nagyon is aktuális. Vagy éppen most vesztette el jelentőségét, esetleg most tesz szert arra. Lehetne tovább csűrni-csavarni a szavakat, elméletekkel, ötletekkel dobálozni, az elme és észrevétel vastag falait ostromolni, majd a következtetések gazdagon díszített, ám rossz, illetve téves utakra is vezethető lépcsőjén lecsúszni, mégis neked magadnak kell megtenned ezeket, nem pedig másnak. Már persze, ha egyáltalán meg akarod tenni, hiszen rajtad áll vagy bukik, cselekedeteid milyensége, lehetőségeid ki, vagy nem használtsága. Mert ha a körülmények nem is állnak a befolyásod alatt, kis szerencsével a tetteid azért igen. S így, mint ember talán más nem is tudhatja, hogy milyen sötét mélyedésekbe, avagy fényestudást rejtő magasságokba jutsz el. Vagy megállsz gondolkozva egy középső réteg eseménytelen semmilyén, hagyva hogy a kozmosz láthatatan szövete körbefogjon, rádragadjon és végül a semmi árnyékában sziklaként bukkanj fel, avagy olyan tárgyként aki nem tudott kiemelkedni egyik oldalra sem, s ezért változatlanságában kihalt és az egyhangúság átkával sulytódott? Nem tudni, majd kiderül. Ám küzdelmed nem adod fel ez érződik, s talán ez már elég ahhoz hogy a változás szele lesöpörje rólad a mindenség porát? Magas székben ülő, tornyokban élő és haló, öreg, sőt vén torzóknak való kérdések ezek. Vagy ha nem is csak azoknak való, akkor sem foglalkozik vele más, csak Ők. Ez lényükből fakad. De talán neked át sem fut a fejeden, hogy ez ilyen bonyolult is lehet. Mégis érzed legbelül, még ha megfogalmazni nem is tudod. Minden kérdés újabb mélységeket vet fel, minden válasz kielégíthetetlen űrt teremt lelkedben, mert újabb rejtett ajtókat mutat meg. Bonyolult, összetett, megközelíthetetlen.
Te mégsem állsz le, hogy megvívd az emberi elme csatáját, melyből győztesen csak kevesek kerülhetnek ki, s azok is gyakran keserű szájízzel. Te inkább másra koncetrálsz most, arra, hogy mentsd az életed, okaid érthetőek. Moonal együtt létrehozod a két technikát - a sajátot nem, hiszen túl nehéz volna csak részleges tudatáthelyezést végezned - és kijuttok a halálos és nyüzsgő körből. Farkasod nyugodt, magabiztos. A két hölgy bent van még a körben, ahol villanás fénye rejti el őket szemed elől, eltűntek, talán semmivé foszlottak, ezt nem tudhatod. Hatalmas, kiégett fekete kráter, mely éget hús és vér szagát árasztja. Rád, illetve ruhádra is jutott pár cafat, de hogy emberé, vagy állaté...
Hatalmas a füst, de a távolban, arrafelé ahová az első patkány menekült Moon elől egy alak körvonalazodik. Vajon ki lehet? Férfi ebben biztos vagy és Konohagakure no satou áthúzott fejpántját viseli. Jön az isteni gondolat, mely felfed minden fátyolt szemed előtt? Talán...
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Merev Romok Empty Re: Merev Romok

Témanyitás  Akira Vas. Ápr. 20 2014, 20:25

A helyet, ahova érkeztünk felmérni nem volt időm, hiszen a patkányok ésa a robbanó cetlik közeledtek és gyorsan kellett cselekednem, az egyetlen lehetőséget választottam, ami csak eszembe jutott ilyen hírtelen, viszont ebben a lányok megmentése nem volt benne. A terv, hogy a Tsuugát használjam fel a menekülésre bejött, viszont arra már nem maradt időm, hogy a lányokat is kihozzam. A robbanás megtörtént és cafatok repkedtek szanaszét, de sajnos a lányokról semmi hír és a maradékból sem tudom megállapítani, hogy vajon patkányé vagy emberé. ~Ha ezzel végzem a lányoknak méltó temetést adok, ha már menteni nem tudtam őket.~ Ezzel a gondolattal és Moonnal az oldalamon nézek körül, hogy vajon találok-e a lányok életéről vagy haláláról való nyomot, nem foglalkozva azzal, hogy a ruhámra is került valamennyi az áldozatokból, talán az egyik lány maradéka. Az első patkány menekülésének irányában egy alak kezd kőrvonalazódni, egy férfi, akinek ott van Konoha fejpántja, de áthúzva. ~Tehát megtaláltam volna a keresett személyt?~ Teszem fel magamban a kérdést és kezdem gyűjteni a chakrát a lábamba, hogy egy elsajátított technikát alkalmazzak. Egyelőre csak várok és gyűjtöm a chakrát a technikához, ami két lehetőség, és amint felmérem a méreteit és eszköztárát, ha egyáltalán látszik rajta bármi is, a felmérés eredményétől függően támadok. Amennyiben túl nagy a fickó, úgy a gyorsítást nem a korábban említett technikára használom, hanem arra, hogy elég lendületet vegyek egy másik technikára, ami a tsuuga // metszófog lenne, így darálva be ellenfelem, amennyiben nem túl nagy, úgy a shishi rendan// oroszlán kombót vetem be. Nem tudom mi lesz az eredménye a támadásomnak, de figyelembe véve a kimeneteleket gondolom tovább a lehetőségeket. Ha nem sikerül kikerülnie a tsuugát, már ha azt vetem be, akkor nincs több teendőm vele, hiszen a technika még egy követ is darabokra tőr, nem hogy egy embert, amennyiben valahogy kikerüli, akkor ismét a lábamba gyűjtöm a chakrámat és mellette termek, kigáncsolom, hogy elveszítse az egyensúlyát és ezzel egy időben a levegőbe rúgom és fölé ugorva a földbe döngölöm, a dokuzetsu konbo // haragos nyelv kombinációja. Amennyiben az oroszlán kombót vetem be és sikerül, akkor még van lehetőség, hogy túlélte, de mindenképp hátraugrok, hogy ha támadna, akkor ne egyből válhassak célponttá, ha viszont nem sikerül és még van időm, akkor is hátrébb ugrok és időt próbálok nyerni, hogy kitaláljak valamit.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Merev Romok Empty Re: Merev Romok

Témanyitás  Shimura Danzou Csüt. Ápr. 24 2014, 10:34

Nagyon úgy tűnik, hogy Te vagy a szerencsés túlélő és Moon. Sok érdekes kérdés felmerül a helyzettel kapcsolatban, ám Te magad mégsem törődsz ezekkel sokat, látszólag. Azzal viszont annál inkább, hogyha Konoha két kunoichije meghalt akkor méltó temetést adsz nekik. Na de ha csak úgy meghaltak, akkor az rád nézve is aggasztó nemdebár? Vagy mégsem? Sok gondolatszál termékenyülhet meg egyetlen eseményből, csak ugye közel sem biztos, hogy ez benned jön létre. Talán nem is tulajdonítasz jelentőséget ennek a dolognak. Sőt az sem biztos, hogy meghaltak, még ha valószínű is.
Merev Romok 2dv8iuf
( Így néz ki az alak. Konoha áthúzott fejpántjával és a Kezén NINCS az a kék cucc )
Mivel nagydarabnak egyáltalán nem mondható, ezért az Oroszlán Kombóval próbálkozol. Gyorsan futva meg is indulsz felé, valóságos alagútat vájsz így a füstbe, noha ez nem hosszú életű. Sikeresen felrúgod a levegőbe, majd utána ugrasz. Ám ekkor azt veszed észre, hogy az alak helyén már csak egy nagyobbfajta deszka van. Ezzel még nincs is baj, csak elveszítetted a Taijutsu ritmusát, s így bizonytalanul a levegőben vagy. A füst még mindig nagy, mégha el is kezdett már oszlani. S bizony nagyon úgy tűnik, hogy ellenfeled csak arra várt mikor mész a másolata írányába. Több okból. A veled szemben lévő deszkán felizzik egy robbanójegyzet - nagyon úgy tűnik, hogy az alak imádja az ilyesmit - továbbá, ha még nem is tudsz róla, de két másodperccel később a levegőt hasítani fogják a minden írányból érkező shurikenek és senbonok.Ezek nem konkrétan téged vettek célba, hanem azt a területet, ahol Te tartózkodsz. De hogyan lehetséges ez? Valószínűleg számodra ez még rejtély. Viszont az igazán aggasztó, hogy helyzeted majdnem teljesen kilátástalan, valahogy szabadulnod kellene a halál torkából, na de hogyan?
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Merev Romok Empty Re: Merev Romok

Témanyitás  Akira Csüt. Ápr. 24 2014, 13:31

Az alak nem volt túl magas és nagy darab, így futás közben el is döntöttem, hogy az oroszlán kombót választom, mint támadási forma. Az első lépés, hogy a levegőbe rúgom sikeres, bár nem csoda, hiszen a füst miatt nem láthatott, vagyis csak nagyon keveset belőlem, de ami ez után történt szinte várható volt, már ha nem rólam volna szó, én ugyanis, ha elkap a harci láz, már nem gondolkodom a testem szinte reflexből cselekszik, az agyam kikapcsol és röktönzök, ami általában bejön, bár ez elsőre nem mindig látszik, ugyanis az alak helyén egy egyszerű deszka volt, amin hirtelen begyúlladt egy robbanó jegyzet. Nem sok időm van gondolkodni, de a testem a kemény tai jutsu edzéseknek köszönhetően ismét nem hagyott cserben és anélkül, hogy felfogtam volna, hogy mi történik a lábam lendült és ezzel a lendülettel rúgtam arrébb a deszkát, ami lassan felrobbant, de nem úszom meg ennyivel, hiszen nem tudom elég messze rúgni, így a robbanás lökéshulláma engem is ellök az ellenkező irányba. Nincs időm egy kis pihenőre sem, ugyanis ahogy repülök máris minden irányból shurikenek és senbonok repülnek felém. Felmérem mennyi időm van és eszerint cselekszem. Ha van időm, akkor a kabátomból előveszem a piros szélű tekercset, amiből a fegyverként is használható esernyőt veszem elő, amivel magam előtt forgatva a tengelyem körül kezdek forogni, hogy a lehető legtöbb fegyvert kivédjem, hogy minimális legyen a sérülésem. Amennyiben nincs időm erre, akkor az övemről lekapom a nunchakut és azzal védem magam a fegyverek ellen, bár ez kevésbé hatásos, mintha az esernyőt használnám, de remélem elég lesz ahhoz, hogy minimalizáljam a sérüléseimet.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Merev Romok Empty Re: Merev Romok

Témanyitás  Shimura Danzou Vas. Ápr. 27 2014, 08:10

Akira reflexeinek köszönhetően - és szerencséjének - sikeresen és ami ennél is fontosabb időben arrébb rúgja a deszkát mely felrobban. Az így kialakuló füst beleolvad a nagy masszába, ám hősünk még nem ússza meg ennyivel. Ugyan a lángok nem kapják el és elég messzire rúgta a deszkát ahhoz, hogy a robbanás epicentrumának távolsága miatt ne sérüljön sokat, viszont a lökéshullám így is elkapja, s bizony ebből következik, hogy a kelleténél intenzívebben zuhan a föld felé. Ráadásul az sem biztos, hogy a talpára esik majd. S mindezek után sűvítő hangok ütik meg az ifjú fülét, talán időben kapcsol, talán nem. Minden írányból senbonok és shurikenek hasítják a levegőt és összevissza repdesnek. Nem kellemes és kifizetődő dolog ekkora zűrzavar kellős közepén lenni. Ámbátor érdekes fejlemények ezek. Az egy írányba vonuló patkányok, melyek robbanócetlivel voltak felszerelve, a több felől érkező fegyverek. Vajon Akira mindezekből mit szűr le? Még akár az is lehet, hogy semmit. Nunchakujával próbál védekezni Kumo ifjú shinobija.Több-kevesebb sikerrel. Jobb bokáját három senbon szúrja át, bal lábfejébe egy áll. Felső testét is eltalálja négy senbon, ezen felül jobb vállán komolyabb vágást ejtett egy shuriken. Oldalába és hátába szintén egy-egy shuriken állt. Továbbá itt-ott apró vágások éktelenkednek a shinobin. Még szerencséje, hogy nem talált egyik fegyver sem ütőeret.Ha a szökött shinobi mindezt viccnek szánta, akkor bozony rossz tréfa volt, valószínűleg Akira is így gondolta. De vajon mennyi poént tartogat még ellenfele a nagy csattanóig?
A füst még mindig komolyan zavarja a látást, s Akira fájdalmasan huppan a földre. Hol lehet az ellenség? Mit tervezhet most? A füst takarásában, Kumo nijájától pár méterre három megegyező magasságú alak körvonalazódik. Nem telik el kettő másodpercnél több, Akirára máris három tekintet szegeződik, de mindegyik ugyanazon személyé. Ellensége vajon most jött el, hogy leszámoljon vele?
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Merev Romok Empty Re: Merev Romok

Témanyitás  Akira Kedd Ápr. 29 2014, 11:38

//Danzounak - Elveszett konohai keresése//

A tervem bejött, már ha tervnek lehet mondani valamit, amit a testem magától reagált, és a deszkát sikeresen arrébb rúgtam és még időben, de a robbanást így sem úsztam meg, aminek az lett az eredménye, hogy gyorsabban közeledtem a talaj felé, mint ami a gravitációból adódna, de nem hiába kaptam tai jutsu képzést, ismét sikerül megmenekülnöm a komoly becsapódástól azzal, hogy talpra érkeztem és nem felejtettem el behajlítani a térdem ezzel lassan csökkentve a lendületem. Nem sok időm maradt és végül a nunchakuim mellett döntöttem, mint védekezési eszköz a repülő fegyverek ellen, nincs időm azon agyalni, hogy miért van az, hogy a patkányok egy irányból jöttek, de a fegyverek meg sokból, mind amellett ezt megfigyeltem, de nem agyaltam rajta. Ahogy számítottam a fegyveres védelem nem 100%, de halálos sérülést nem szereztem, a jobb bokámba három senbon, bal lábfejembe is  egy állt, ugyan zárt cipő volt rajtam, de sokat nem fogott fel, a hasamat is eltalálta négy, de ezek nem okoztak komoly gondot, mert rajtam volt, mint mindig, a bőr mellényem, ami pont ilyen okoból van rajtam, ugyanúgy ahogy a hátulról és oldalról érkező shuriken sem, bár az kívülről úgy látszik, hogy belém állt, de csak a bőr mellénybe, viszont a vállamat nem védte ruha, így ott a vágás valóban nagyobb gondot okozhat, viszont a többi sérülés csak egy kis karcolás. A lábamba álló senbonok miatt nem nagyon tudok már két lábon megállni, így akaratamtól függetlenül a földre huppantam. Észre kellett vennem, hogy tőlem nem messze három egyforma alak jelent meg. Három tekintet szegeződik rám, de nem tudhatja a pontos állapotom és a sérüléseim, hiszen nem tudhat a mellényről, így arról sem, hogy az felfogta a fegyvereket, amik a testem támadták.

//Leírásban a ruházatban megtalálod a cipőt és a mellényt is, ami pont az ilyen esetekre van//
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Merev Romok Empty Re: Merev Romok

Témanyitás  Shimura Danzou Szomb. Május 03 2014, 14:19

Akira öltözetének köszönhetően pár shuriken okozta szúrást megúszött, noha a becsapódás helyén valószínűleg a bőre reagciót mutat majd. Tehát kék, vagy zöld folt jelenik meg itt-ott hamarosan a hátán. De ez még mindig jobb, mintha a fém a húsába mart volna. Mozgása a következőekben valószínűleg lassulni fog a lábsérülései miatt. A három alak rohamtempóban megindul Kumo reménysége felé. Nincs náluk fegyver és csak rohamoznak. Mi lehet a szándékuk? Ámbár a legfontosabb kérdés, hogy Akira mégis hogyan ragál erre a viselkedésre? Körülbelül öt-hat másodperce lehet cselekedni, amíg oda nem érnek hozzá. Ki tudja milyen tervet eszelt ki az, aki már így is megnehezítette az ifjú shinobi életét.Veszély leselkedik mindenütt. Ez szembeötlő tény. Vajon mit szűr le az ifjú az eddigi ismeretekből és vajon ezekből mire jön rá?
Két másodperc telik el, a három egyformán kinéző alak már közel jár. Ekkor a Kumogakurei shinobi vészesen megszédül, ismeretlen eredetű gyengeség vesz rajta erőt. Így nem csak, hogy sokkalta lomhább lesz, de a koncentrációs képessége is csökken, ami rosszul hathat a technikáira, amennyiben beveti valamelyiket. Újabb kérdéseket vethet fel ez az új érzés, mely komoly kellemetlenséget okozhat. Talán most a legnaygobb a pác az eddig történtek közül. Veszély veszély hátán. Talán meghaladja az ifjú képességeit ez a küldetés?


( A cselekvéseidet feltételes módban kérném, valamint kiváncsi lennék, hogy Akira mit szűrt le az eddigiekből, ha nincs ilyesmi, akkor ugye nem kell erről írni. )
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Merev Romok Empty Re: Merev Romok

Témanyitás  Akira Kedd Május 06 2014, 16:13

Néhány lila folt, amit a shuriken üt a ruhán keresztül is, nem igazán zavar, de van itt komolyabb gond is, márpedig a lábam. Eléggé nagy baj, ha tai jutsu használóként pont a fegyveremet veszik el. Ellenfeleim rohamtempóban közelednek felém, így ki kell találnom valamit. Ahogy a következő lépésen gondolkodok kezd össze állni a kép. A lányok nem a falutól követnek, hanem valamikor út közben kezdtek el, aztán nem bántottak, de mikor hajnalban elhagytam a szállást nem éreztem a szagukat, majd hirtelen az utamban jelennek meg, ami már akkor sem tetszett, de nem tettem szóvá, aztán ide kerültem, ahol először egy irányból támadtak a patkányok és miután elszakadtam a lányoktól a fegyverek minden irányból jöttek. A támadóm tudta, hogy jövök vagy eleve a lányokat küldte, hogy valakit hozzanak ide valamilyen szöveggel vagy valami célja volt pont velem. Ki tudja, én nem tudom, hogy mit akarhat velem ez az egyén, de nincs sok időm ezen gondolkodni, de ki sem találtam, hogy mit csináljak, amikor valaki átugrik a fejemre, majd vad morgást hallok. Felnézve látom, hogy Moon, akiről valószínű akkor oldódott fel a vadállat klón technika, amikor én megsérültem. Nagyon nem tudok neki segíteni, hiszen a technika, amit a klón technikán kívül tudnék rajta az is feltételezi, hogy tudok járni, így egy másik ötlet jutott eszembe, ugyan Wazarashi nem túl erős technikákban, de talán eléggé nagy, hogy megfutamítsa ellenfeleimet, így a vállamról a jobb kezemmel szerzek egy kis vért, majd kézpecsétekbe kezdek, aminek a végén leteszem a kezem a földre és remélem, hogy Wazarashi jelenik meg.
- Segítened kéne velük szembe.
Mutatok a három alakra, aki Moonnal harcolnak és remélem, hogy még nem késtem el ezzel és Moonnak még időben jön a segítség. Amennyiben valamelyiknek sikerül áttőrni a két állat védelmét és ellenem tőr, akkor a ninpo: hari jizo // Ninja művészet: tüskés védelmező technikát használom védekezésre.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Merev Romok Empty Re: Merev Romok

Témanyitás  Shimura Danzou Pént. Május 09 2014, 19:34

Hamarosan Moon is feltűnik melletted. Szerencse, hiszen most szükséged van minden segítségre. Míg farkasod megindul ellenségeitek felé, addig a Te fejedben gondolatok cikáznak. S ugyan a rejtélyes gyengeség még mindig hatalmában tart, de Te megpróbálkozol egy idézéssel. Mivel kevésbé tudsz koncentrálni, ezért többet kivesz belőled a technika mint szokott, de sikerül megidézned Wazarashit a futót. Miután kezed a megfelelő írányba mutat, s ajkaidat elhagyja az idézett lénynek szánt mondat, szemed előtt elhomályosulnak a dolgok, fejed hasogatni kezd s a gyengeség még élénkebb. Nem telik el sok idő és már duplán látod a dolgokat. Látod amint két Moon átugrik két ellenfeleden, ami vicces, mert csak egy farkasod van. S az ellenfeled, melyen átugrottak semmivé foszlik. Mi lehet ez? Újabb trükk? Amint Wazarashi is odaér hangos robaj keletkezik és az utolsó amit látsz, az a lóméretű menyét amint becsapódik az egyik házba és maga alá dönt egy falat, majd minden elsötétül... Talán halott vagy és lelked most szakad ki testedből. De nem kellene valaminek történie. Hol van a kaszás, vagy legalább egy nyamvadt shinigami, hát senki sem jön porhüvelyéből erőszakosan kiszakított lelkedért...?!
Azt a szokott mozdulatot használod, amellyel a szemedet szoktad kinyitni. Beidegződés, de mibe a lélekbe? Nem lehet másról szó, hiszen eme mozdulat után is csak sötéttséget látsz. Nem! Várj! Oszlik a homály! Hát élsz, mégis élsz... elméletileg. De ez a hőség, lehet hogy a purgatórium? Akkor viszont halott vagy. Sötét talány és nem tudsz rájönni az igazságra. Mi történt, mi történik... Ó istenek!
Hogy mennyi idő telik el, amíg felfogod helyzeted? Pár perc, két óra, talán egy teljes nap. Csak a hőséget érzed, a körülötted zajló dolgokból alig fogsz fel valamit. Idő és térérzéked távol van tőled, s nem úgy tűnik mintha visszakivánkoznának. Amint tested elkezd érzékelni, felfedezed, hogy erős kötelek feszítenek egy kilencvenfokban megdöntött vastag falaphoz. Fejed kótyagos, értelmed lassan tér vissza. Kimerült vagy, nagyon. Megmozdulni alig tudsz a súlyos kötelékektől. Újabb indőintervallumnak kell eltelnie - ki tudja meddig vársz - amíg agyad felfogja azt amit szemed a környezetedben lát. Veled szemben hatalmas kandalló, melyben talán a pokol tüze ég. Megvilágítja az egész szobát. Két és félméter magas, ötször ötös kis terem, amiben vagy. Nincs semmi más itt bent rajtad és a tűzön kivül. Vagy legalábbis nem érzékeled. Ekkor egy újabb dolog tűnik fel. Meztelen vagy. Az egész szobát fűszerek, vagy növények szaga lengi be. Nem igazán tudsz rájönni, hogy pontosan milyenek, hiszen a hasogató fejfájás a gondolkozásodat is nehezíti. A gyengeség sem múlt el. Csakugyan a pokolban lehetsz, mert semmi jót nem hoztál ide az elsötétedés előttről, csak a rossz, emésztő ingereket. Mély hangot hallasz hátulról, talán egy démon?
- Mondj el magadról mindent.
Csak ennyit mond az általad nem látott lény, legyen bármi és bárki. Ha megszólalsz észlelheted, hogy nyelved akadozik. És továbbra is rossz fizikai állapotban vagy, ez a tény még akaraterődet is megtörheti.
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Merev Romok Empty Re: Merev Romok

Témanyitás  Akira Vas. Május 11 2014, 10:07

Sikerül megidéznem Wazarashit, akit Moon segítségére küldöm, de nagyon sokat kivett belőlem az idézés, többet, mint kellett volna, így érzem, hogy a rejtélyes erőtlenségem, ami talán a fegyvereken lévő méregnek köszönhető, erőt vett rajtam. A mondat tovább gyengített és lassan már kettőt láttam, ebben biztos voltam, hiszen Moonból csak egy van, én meg duplát láttam belőle. Utolsó dolog, amit talán életembe láttam az, hogy Wazarashi egy falnak repül és maga alá dönti. Valószínű, hogy el is tünt egy pukkanás keretében és visszatért a menyétek országába. AZtán minden elsötétült, talán örökre. Nem hiszem, nem halhatok meg, Tsuki vár otthon és számít arra, hogy haza megyek, én pedig nem fogom cserben hagyni. De már sok gondolat nem tud átfutni a fejemen, mert eszméletemet vesztem. Nem tudom mennyi idő telik el, mikor felkelek. ~Élek? Halott vagyok? Hol vagyok?~ A szoba szinte teljes sötétségben vagy csak egyszerűen megvakultam? Ki tudja? A szobában valaki van rajtam kívül ezt érzem, bár elég gyengén és a hőség. Vajon a pokolba lennék? Akkor halott vagyok? De nem lehetek halott, hiszen érzem a hőmérsékletet és ha próbálkozom, akkor meg tudom mozdítani a testem. Lassan felfogom a hő forrását, előttem egy kandalló, majd lassan a szoba méreteit és a saját helyzetemet is felmérem, pucér is vagyok, ezt érezhette Ádám és Éva, amikor ettek az almából és rájöttek a meztelenségükre, de nem zavar, hiszen ez az ember természetes állapota és ekkor megszólal valaki a hátam mögött, hogy mondjak el mindent magamról. Haha szakad a vakbelem. Felröhögök, vagyis felröhögnék, ha lenne hozzá erőm, de inkább csak ennyit mondok:
- Vizet.
Nem tudom mennyit értett ebből, de még nekem is elég esetlennek és összevisszaságnak tünt. Vajon értette? Belőlem semmi értelmeset nem fog kiszedni belőlem, sem magamról, sem a faluról, bár arról akkor sem tudna, ha beszélni akarnék, hiszen a pecsét megakadályozza és nem akarom, hogy az még jobban kivegye az erőt belőlem, bár legalább a használó érzékelné, hogy valami gond van velem és talán értem jönne vagy mégsem, de egy próbát megérne, de nem, még gondolni sem szabad erre, mert mi van, ha visszafelé sül el? Nem, nem beszélek.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Merev Romok Empty Re: Merev Romok

Témanyitás  Shimura Danzou Szer. Május 14 2014, 15:18

A gondolataid lassan folynak, azt mégis kideríted, hogy helyzeted pocsék. No de ez nem meglepő. Arra az egy szóra amit sikerült kinyögnöd, válaszul két-három liter víz ömlik a fejedre. Ez valamelyest felfrissít de a mérget és annak hatását nem szünteti meg. Márpedig nem lehetett gyenge méreg, ha az ájulásba taszított, igaz túl erős sem mert akkor talán még rosszabb állapotban lennél. Mögötted újra megszólal az a bizonyos hang:
- Most pedig beszélj magadról, az életedről. A falud nem érdekel, hamarosan úgy is az enyészeté lesz...
Érzed ahogy valami végigsimít a karodon. Szemed sarkából egy bőrkesztyűbe bugyulált kezet pillantasz meg. De csak ennyit. A kéz talán férfié lehet, hiszen nem apró, bár ahhoz nem is elég méretes, hogy biztosan megállapítsd az e. Ha nem vagy hajlandó akadozó nyelvedet munkára fogni, akkor a következő mondata fogvatartódnak talán ösztönző lesz:
- Persze, az Örök Hűség Némasága... Tudod dühös vagyok rád, amiért csak úgy rám törtél. Tönkretetted néhány csapdámat. Most fel kell töltenem és meg kell javítanom a védelmemet. S ez a harag még arra is késztethet, hogy ha esetleg odaáig fajulnak a dolgok, hogy már beszélni sem vagy hajlandó... akkor vacsorára elkészítem neked a farkasodat. Vagy a lábad étvágygerjesztőbb?
Hangjában gúnyt, megvetést, kárörömöt felváltva találhatsz, már ha egyáltalán hajlandó vagy ezen érzelmek felismerésére pazarolni energiáidat. Minden rajtad múlik, de vajon elárulod mindazt ami... ami Te vagy? Egy szökött shinobinak mesélni saját magadról? Na persze, ha tényleg beváltja a fenyegetését...



// Valóban szorult helyzetben vagy, abszolút rajtad múlik hogyan folytatódik tovább a történet... Kiváncsi lennék továbbra is arra, hogy mi zajlik a karaktered fejében, még ha csak nagyvonalakban is említed.  //
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Merev Romok Empty Re: Merev Romok

Témanyitás  Akira Csüt. Május 15 2014, 14:31

A kinyögött kérésemre jó adag víz, talán egy vödörnyi, de ezt pontosan nem tudom megitélni, hiszen felfelé nem látok, ömlik a fejemre, de legalább megkaptam, amit kértem és nem is esett olyan rosszul, mert segített egy kicsit összeszedni a gondolataimat. Ekkor újra megszólal az illető és azt akarja, hogy beszéljek az életemről és magamról. Ha ennyire érdekli mesélek, de sokra nem megy vele, bár akkor meghalom, hogy valamit a falum ellen tervez.
- Mégis melyik falumról lenne szó?
Nem tudhatja, hogy honnan jöttem, csak akkor, ha átkutatta a táskámat, bár ki tudja lehet arra is jutni, hogy az egyik fejpántom csak lopott.  Nekem mindegy, Kumot nehéz lesz legyőzni, hiszen igen jól felszerelt és felkészült falu, a Hold országát pedig nem tudja akkora sereg észrevétlenül megközelíteni, hogy veszélyes legyenek rá, meg persze ki az, aki egy országért ekkora utat bevállalna. A válaszát várom, anélkül fölösleges folytatnom, majd megérkezik a fenyegetés is. ~Én támadtam rád? Én rontottam el a csapdáid? Te voltál az, aki először támadtál.~ Lehet, hogy nemet kellett volna mondanom a két lánynak, de valahogy úgyis megmenekülök innen és ezt az idiótát megölöm. Gyorsan gondolkodom, hogy mégis mit tudnék tenni a jelenlegi helyzetben, mközben elkezdek akadozva beszélni.
- Mit meséljek magamról? Mi érdekel?
Próbáltam húzni az időt, amíg talán kiürül belőlem méreg. Mivel jobb dolgot nem tudok, ugyan a techikát pontosan nem ismerem, de egy másik tehnika, ayatsuito no jutsu // drótcsévélő technika, felhasználásával és a chakrám segítségével egy kicsit megpróbálom lazítani a köteleimet, hogy esetleg annyira tudjam mozgatni a kezeimet, hogy kézpecséteket tudjak mutatni, ha esetleg kell és már meg is van, hogy milyen technika lenne, amit használnék.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Merev Romok Empty Re: Merev Romok

Témanyitás  Shimura Danzou Szer. Május 21 2014, 09:06

Annak ellenére, hogy helyzeted nem éppen rózsás, nagyon magabiztos vagy. Teljesen annak tudatában cselekszel, hogy itt Te leszel a győztes fél. Vajon mire alapozod ezt az állításod? Mi az amit a tarsolyodban tartasz és ekkora ütőkártya? Vagy talán egyszerű, de maximális optimizmusról van szó? Talán csak naívságod folytán van benned a menekülés képe ilyen tisztán? Nem a legokosabb dolog ilyen helyzetben optimistának lenni, túlzottan leköti az elmét, s így a shinobi nem tud olyan precíz lenni benned. De valószínűleg mivel bízva bízol szabadulásodban, ezért ebből nyered az erőt, amely lélekjelenlétedet adja. Vagy nem, s mindez csak ostoba, téves felvetés. Ki tudja. Talán még Te magad sem.
- Mint mondtam, magadról beszélj. Mondj el mindent. Nem kell sietni, van időnk...
Szavai újfent gúnyosak, hangjából megvetés árad. Nem tudni miért nem válaszolt az első kérdésedre, talán ezzel akarta jelezni, hogy itt Ő a főnök és csak Ő kérdez? Nincs kizárva, mindenesetre rajtad áll hogyan fogod fel ezt az információt. Lelked minden bizonnyal háborog,hiszen helyzeted nem éppen kellemes és ez az alak még gúnyolodik is. Kit ne dühítene az ilyesmi? Nos azokat nem, akiket rémülettel tölt el. De Te vajon melyik csoportba tartozol? Az ijedősekébe, vagy a haragosokéba? Trükköd nem nagyon akar beválni, bár ez annak is köszönhető, hogy chakrakontrolod nem éppen a legjobb jelenleg. Valamint nem nagyon próbálkoztál még ilyesmivel. Talán sok kisérletezgetés után sikerülhet. Na de addigbeszélned is kellene, a kettő talán megzavarja egymást. Te döntesz, mert ugyan ki tehetné ezt meg helyetted...?


// Kicsit előrébb helyezem a kalandod a sorban, hogy hamarabb túlessünk ezen a lassab részen. Már ha sikerül túljutnod rajta... //
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Merev Romok Empty Re: Merev Romok

Témanyitás  Akira Szer. Május 21 2014, 11:44

Ugyan a helyzetem jeleneg kilátástalan mégsem hagyom el magam, hiszen van aki szeret és haza vár, ez pedig erőt add, hogy ne hagyjam el magam. Akármilyen a helyzet a szeretet az, ami erőt ad a folytatáshoz és nekem erre az erőre van szükségem ebben a helyzetben és ez segít, hogy még nem törtem meg, annak ellenére, hogy ide vagyok kötözve pucéran és szinte a legkisebb technikára is képtelenül. Alapvetően is elég erős a személyiségem és mit szégyeljem a meztelenségemet, valamikor így jöttem a világra és ha menni kell, akkor ugyanígy hagyom majd el. Újra követeli a mesémet, amit hamarosan meg is kap, miközben azon agyalok, hogy juthatnák ki innen és még néha a technikáa is figyelnem kell, hogy a majd kitalált tervem kezdetét vegye.
- A nevem... - Elgondolkodok, hogy mégis melyiket mondjam, de aztán az újabban használt mellett döntöttem, remélem a pár másodpercet a szernek tudja be.- Akira. Eredetileg Getsugakuréból származom, ott végeztem az akadémiát. Sok barátom akadt és szinte mindig volt barátnőm. - Itt jött volna, hogy ismertem egy lányt, akinek a neve Keiko, de erről nem mesélek, mert akkor a kardom is szóba kerül, bár használni úgysem tudná, hiszen a kard csak akkor "engedelmeskedik" valakinek, ha azt én adom át. - Aztán egy volt tanárommal találkoztnk újra, amikor két éve megtanított egy technikát, majd randizni kezdtünk és most ő a feleségem. Az esküvő után hagytuk el Getsut és éltünk elveszettként, mikor megmentettem egy kislányt, aki azóta is velünk él, majd letelepedtünk Kumoba. - Itt újabb szünetet tartok, hogy újra próbálkozzak a szabadulással, miközben az öklömbe is gyűjtöm a chakrát, ugyanis a tervem már meg van. - Konohába egy küldetés miatt kerültem, ahol állítólag Orochimaru ellopott néhány shinobi hullát és saját kényére használja fel, de a küldetés félbemaradt, aztán két hónapra ott is ragadtam és most tudtam elindulni haza. És innentől kezdve ismered a folytatást.
Ennyit voltam hajlandó elmesélni, ha kérdez, akkor válaszolok, de inkább a kötelekre koncentrálok, hogy kiszabaduljak. Ha sikerül, akkor még egy rövid ideig fenn tartom a látszatot, hogy ki vagyok kötve és arra várok, hogy mikor láthatom meg, mert akkor a kötelet a szabaduláshoz használt technikával a kötéllel elkapom a csuklóját, hiszen ahhoz kevés a kötél, hogy körbetekerjem, de talán a csuklójához elég, és azon keresztül magamhoz húzom és ahogy közeledik az állát célzom be és a gouwan // erős kart próbálom, bár ha sikerül eltalálnom az állát, akkor a technika nélkül is kidől, de nem hagyhatom életben, hiszen akkor üldözni fog és ezt nem engedhetem meg. Amennyiben a terv nem jön be, akkor komoly bajban lehetek, de remélem a meglepetés ereje elég lesz a sikerhez. Amennyiben nem szabadulok ki vagy csak nem jön elég közel, akkor csak várok.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Merev Romok Empty Re: Merev Romok

Témanyitás  Shimura Danzou Szer. Május 21 2014, 12:20

Szavaidat némán, figyelmesen hallgatja. Csak a Tűz ropogása az, ami megzavar, bár nem eléggé ahhoz, hogy félbeszakítson. Csendesen telnek a másodpercek miután befejezed, a fa pusztuló pattogásának a hangja tölti meg a kis termet. Kezével újra végigsimít a válladon, majd halkan, szinte már suttogva megszólal:
- Nem voltál túl részletes. S azt sem tudhatom, hogy igazat szóltál-e, igaz a neved stimmel. Szeretem ismerni azokat az embereket, akiken a kisérleteimet végzem. S az azok alatti fájdalomtól mindig megered a nyelvük, pedig akkor már nem is akarom beszéltetni őket. Kiváncsi vagyok veled mi lesz a helyzet.
Szavai érdekesek, talán számodra is. Egyszer csak arra leszel figyelmes, hogy a kötél meglazul. Nem a technikád következtében, csak úgy magától. Talán a fogva tartód oldozta ki? Nem sokat gondolkotsz, minden erődet összeszeded és elkapod a karját. Ekkor egy füsfelhő keretében eltűnik, helyén csak egy fel nem aprított tüzifa jelenik meg. Újabb tudás birtokába kerültél, s ez még több kérdést vet fel. Az meg a másik, hogy vajon miért folyton ilyen egyszerű technikákat használ? Miután nagy nehezen kimászol a kötelek alól, azt veszed észre, hogy azok egészen a padlóig érnek, sőt ott egy lyukon a kőkockák alá futnak. Amint kimásztál, valami elkezdi húzni az összes köteléket, s azok ráfeszülnek a fadeszkára. Kimerült vagy, állapotod rossz. De ez több mint gyanús, össze kell szedned magad. Vajon mi ez az egész és miért pont Te?
Előzőleg nem láthattad, mert mögötted volt, de a szoba falán egy ajtó is elhelyezkedik. Ha nem mész át, akkor a kérdés, hogy mit csinálsz itt. Amennyiben viszont kinyitod az ajtót kellemetlen meglepetésben van részed. Nagy kiterjedésű, de alacsony terembe érsz. Gyertyák és fáklyák világítanak. A terem tele van patkányokkal, több százat is látsz. Még van annyi időd, hogy becsapd az ajtót, viszont akkor nem tudsz jobban körülnézni. Ám ha nem csapod be az ajtót, akkor beözönlenek a patkányok és talán véged lesz. Mit teszel, illetve mik a terveid?
Veszélyes játszma, de mégsem maradhatsz éhhalálig ebben a kis teremben. Valamit ki kellene találnod, na meg rá kéne jönni mi is ezaz egész. Egy beteg elme játékai,bosszú, vagy valami más? Az eddigi események alapján nem úgy tűnik mintha meg tudnád egyáltalán közelíteni ezen a helyen, hiszen a csapdái a mérgei... Itt Ő az úr, ez egyértelmű és az ellene írányuló támadásaid alaposan leszerepeltek, sőt kijátszotta őket. De mit tanultál ezekből, tanultál egyáltalán? Rájössz valamire? Csak a fejed ne zsongana annyira... Na és hol van Moon? Tán bántotta, vagy meghalt a csatában? Újfent megtapasztalhatod a shinobi lét rosszabbik oldalát. Vagy talán egyszerűen csakaz élet rosszabbik oldalát?
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Merev Romok Empty Re: Merev Romok

Témanyitás  Akira Szomb. Május 24 2014, 20:20

Elkezdtem mesélni, hogy eltereljem a figyelmét a próbálkozásomról a szabadulásért. Néha szünetet tartva, ami részben a méregnek volt köszönhető, részben egy kis időt akartam nyerni. Nem nagyon tudok mit mondani, talán arra kiváncsi lenne arra, hogy kivel voltam először úgy vagy arra, hogy mennyit játszottam a labdámmal? Nem nagyon akartam részletesen elmondani egy idegennek az életem történetét, még ha az utcán kérdezne rá, akkor sem mondanék többet, de most még kevesebbet vagyok hajlandó elmondani. Próbálkozásom sikerrel jár vagy nem is az én érdemem? Nem tudom, de a kötél meglazul és kiszabadulok. Szabadulásom után sikerül elkapnom a fogva tartóm kezét, de ekkor ismét eltűnt és egy farönk jelenik meg. Kezd idegesítő lenni ez a technika, viszont most nekem is van valamim, amit ehhez a technikához használhatok, így legalább van egy felszerelésem, ha már minden mást elvett ez az őrült. Egy kicsit körbenézek és furcsa dologra leszek figyelmes, hogy a kötél a falba megy és amint kimászok alóla valaki behúzza, de más is feltűnik, egy eddig nem látott ajtó is. Mivel más felé nem tudok menni, így kinyitom. Az ajtót kinyítva egy alacsony szobába léphetnék, de aztán észreveszem a fáklyák fényében, hogy rengeteg patkány van a terembe, így be is csukom. Nem félek tőlük, de hallottam, hogy mire képesek ezek a dögök, márpedig nem éppen patkányok miatt akarok meghalni és a gondolat, hogy ezek a mutáns egerek lerágják a húst a csontomról. Kösz nem, viszont eszembe jut valami, ami segíthet. A korábban szerzett tönkön létrehozom a klónt, ami a kawarimihez kell, a többedig próbálkozásra, majd megpróbálok a falra mászni, miközben a klónt a terem másik oldalára küldöm. Ha sikerül a falon maradni, akkor kinyitom az ajtót így engedve a patkányokat a kawarimire. Amint minden patkány kijött az ajtón én leugrom a falról, majd át a másik szobába és becsaptam az ajtót.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Merev Romok Empty Re: Merev Romok

Témanyitás  Shimura Danzou Pént. Május 30 2014, 18:17

Érezhetően meglepődsz - vagy csak megbotránkozol? - azon, hogy mi van az ajtó másik oldalán. Küzdened kell magaddal, hogy tervedet végig tudd vinni, de koncentrációdat végül siker koronázza és kipréselsz magadból annyi chakrát, amennyivel létre tudod hozni a kawarimidet. Kinyitod az ajtót és a falra mászva vársz. Nem telik bele sok idő, talán néhány másodperc és özönleni kezdenek a patkányok. Százával. Ez valószínűleg a kawarimid miatt van, de a testszagod is szétáradt már a szobában. Vársz amíg úgy érzed, hogy várhatsz. Azután leugrasz a földre és átrohansz a másik terembe. Mindeközben felrúgsz három patkány, akik még rohantak, az egyik beléd is harap. A kawarimi hangosatt pukkan. Teljes a káosz. Nagy nehezen elkapod az ajtót és magadfelé rántod, újabb lény harap a lábadba. Egy patkány ékelődik be az ajtó és a fal közé, gerince hangosan törik ketté, amint rácsapod a vastag tölgylapot. Hatalmas lélek jelenlétről téve tanúbizonyságot kirugod onnan és magadra rántod az ajtót. Rengeteg patkány ragadt a túloldalt. De egy tucatnyi még ezen az oldalon van. Na meg a bejáraton nincsen zár.
Fejed a plafónt éri, hatalmas a bűz. Az egyik dög megpróbál a combodon felfele mászni, három másik is neked ugrik. Érzed, amint valami nekicsapódik az ajtónak, tólják a másik oldalról. Mivel a kandallósterem felé nyílik, ezért elméletileg nincs gond, de ha az állatok között van egy amelyik rendelkezik inteligenciával, nos akkor véged, ha elengeded a kilincset. Ha körbenézel a halvány tűzek fényében, akkor három járatot is látsz. Kör alakú lyukak a falon, szürke kövel kirakva. De éppen akkorák, hogy beléjük tudj mászni, tehát szűkösek. Egyik végét sem látod. Ám nem állhatsz itt az idők végezetéig. Ekkor egy rongyot veszel észre a falon, az egyik gyertya mellé akasztva. Pont akkora, hogy ágyékkötönek még tudnád használni. De ez a legkisebb gondod. Mik a következő lépéseid?
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Merev Romok Empty Re: Merev Romok

Témanyitás  Aokaze Atsushi Szomb. Május 31 2014, 18:48

// Danzou //
 
Most hogy elköszöntem eddigi utazótársaimtól leültemegy kicsit, hogy kipihenjem az éjszaka fáradalmait.
* Remélem Shin nem zsebeli be az elismerést azért, amiért én küzdöttem meg. Bár talán az még nagyobb elismerésnek számít, hogy Neji engem választott maga mellé a továbbiakban az egy évvel idősebb unokatestvérem helyett. Tényleg vajon mi lesz most a feladatunk. *
Tűkön ülve vártam mikor jön vissza Neji és mondja el a továbbiakat. Szerencsére nem váratott sokáig negyed max fél óráig, - Újabb híreket kaptam... - majd el is indultunk. A délelőttünk arról szólt, hogy gyorsan folyamatosan megállás nélkül haladva átvágjunk egy hatalmas erdőn. Út közben nem is beszéltünk talán ő is a másik két genin biztonságáért aggódott mint én és nem akarta hogy én is aggódjak.  Mikor a szélébe értünk tartottunk egy rövid pihenőt, ahol a nemrég zsákmányolt szárított gyümölcsökkel csillapítottam éhségem és egy kevéske vízzel pedig szomjamat. Gyors pihenőnk után egy nagy réten vágtunk át, ekkor már nem csak a fáradtsággal hanem a hőséggel is meg kellett birkózni. Majd a rét vége felé megpillantok egy tavat, mellette pedig egy roskadozó viskót. Minél közelebb értünk annál inkább arra bírtam gondolni, de jól esne egy hűsítő fürdő. Mikor elhagytuk végre újra csak a küldetésre koncentráltam, aztán nem sokkal később néhány bucka mögött Neji leránt a földre. - Egy régi falu romjai... - miközben hallgatom egyszer csak szeme szürke színűre változik és erek jelentek meg körülöte.
* Végre meg figyelhettem a Hyuugák híres szemtechnikáját. Talán már ezért megérte eljönnöm vele, de ha ne adj isten harc közben is láthatnám az lenne az igazán jó. * közben ő folytatta - Egy alagút-rendszer... - Ahogy végzett mondandójával leguggol és arrébb tol egy nagyobb fűcsomót. 
* Na ne azzal a szemmel még az ilyen rejtett bejáratokat is meg lehet találni. * Neji pedig már be is ugrott a járatba. * Ah hát akkor megint egyedül! Na mindegy nem érek rá ezzel foglalkozni. Lehet hogy még két társam is itt bóklászik valahol, vagy pedig az áruló túszai, bár az utóbbiban nem vagyok biztos. De az igazi kérdés az az hogy mégis hogy kezdjem el a keresést, ha a földön megyek könnyen csapdákba botolhatok, de az épületek belsejébe is nagyobb bepillantást nyerek, viszont ha az épületek tetején megyek el kerülhetem a csapdákat, de akkor nem kapok elég nagy belátást az épületek belsejéből. Nos hát nincs sok időm ezen agyalni, úgyhogy marad a földi felderítés. És ott is azokat a helyeket ahol még füst száll lehet, hogy az egyik tüzet ő rakta. *
Majd gyorsan a város szélére futottam onnan pedig lassan és óvatosan jártam az utcákat az omladozó falak között, áruló bajtársam keresve. Közben pedig reménykedtem benne, hogy megtalálom a másik két genint. 
Aokaze Atsushi
Aokaze Atsushi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 1441
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 650 (A)
Erő : 400 (C)
Gyorsaság : 691 (A)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 400 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 1160

Vissza az elejére Go down

Merev Romok Empty Re: Merev Romok

Témanyitás  Akira Hétf. Jún. 02 2014, 10:47

A patkányok látványa nem volt túl jó hatással a gyomromra, de összeszedtem magam és tervvel álltam elő. A végrehajtása egy kis időbe telt, de végül sikerült, mind a kawarimi, mind a falra mászás nem kis energiát emésztett fel, de végül sikerült. Másodpercek kérdése, hogy a patkányok kezdek ömleni a szomszéd szobából. Soha nem láttam még ennyi patkányt a gyomrom már a szagtól is felfordult, amit ezek a dögök hagytak maguk után. Összeszedtem magam és véghezvittem a terv további részét. Sajnos még volt néhány állat, így sikerült felrugnom hármat, amire az egyik úgy döntött, hogy nem tetszését nyilvánítja ki és belém harap. A káosz már kezd elhatalmasodni. Elkapom az ajtót és behúzom, nem vettem észre, hogy egyikük odaragadt az ajtó és a keret közé, de a roppanás, amit a gerince adott ki kizökkentett és még időben kirúgtam az ajtóból. Sajnos elszámítottam magam és még néhány az ajtó ezen oldalán ragadt és ezek most az életemre tőrnek. Az egyik a combomon kezd mászni, de elkapom felülről a szabad kezemmel, ugyanis a másikkal az ajtó kilincsét fogom, és neki vágom a szemközti falnak, de közben három másik ugrik nekem, akiket egy- egy pofonnal hárítottam el így végezve velük is. Végre egy kis időm lett, hogy körbenézzek és három lyukat vettem észre a falon, amibe pont elférek. Túl sok a választás, én egyedül vagyok és ha az egyik rossz választásnak bizonyulni már nem jöhetek vissza. Nincs sok időm, így eszembe jut valami, ami talán segít, ahhoz viszont el kell engednem az ajtót. Mivel egyelőre az állatok befelé tolják az ajtót, pont ellenkezőleg, mint ahogy nyílik, így talán lesz időm. Elengedem az ajtót, megharapom a kezem, majd gyors pecsételésbe kezdek, majd leteszem a földre a kezem és reménykedem, hogy a menyét ikrek fognak megjelenni, Tetsumoshi és Tetsudoshi. Ha sikerül őket megidézni, akkor a két szélső lyukba küldöm őket, hogy nézzék meg, hogy hova vezetnek és jelentsék a dolgot. Közben megpróbáltam kideríteni hogy melyik ágból jön egy kis huzat így segítve a menyétek munkáját.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Merev Romok Empty Re: Merev Romok

Témanyitás  Shimura Danzou Szer. Jún. 04 2014, 14:34

// Atsushi //

Elfutsz a romokig, pontosabban a város széléig. Egy ház mögött bújsz meg. Két-három háznyira innen füst száll fel. Még futás közben láttad, hogy ott egy nagyobb tér van, ám a föld is olyan mintha kirobbantották volna. Ahogy állsz a ház mögött és óvatosan végigpásztázod a mély és kormos gödröt - egyébként több deszkadarab, illetve néhány húscafat is van szétszóródva a földön, vagy a falakra kenődve. Ezek mind égettek. - hirtelen iszonyatos bűz üti meg az orrodat. Apró állat vagy állatok mozgolódását, kaparászását hallod. Leguggolsz és benézel a ház alá. Amit ott látsz, az talán mégnagyobb óvatosságra int. Egy ketrec, rejtőzik ott, amiben három patkány van. Mind a három hátán robbanójegyzetet vélsz felfedezni. Vajon mi lehet ez? A ketrec ajtajához több zsinór csatlakozik, ki tudja mi céllal. Ez érdekes felfedezés, de ennyiből még nem fogod tudni, hogy hol van a Nukenin. Így hát tovább mész. Három négy házat jársz körbe, ezalatt tizenöt ketrecet találsz. Némelyik üres, némelyikben tizenhat patkány is volt, de átlagosan kettő-három, vagy esetleg négy-öt állat van egy-egy ketrecben. Mindegyikük hátán robbanójegyzet. Az első három épületben nem találsz semmi érdemlegeset. Néhány kopott, törött, vagy darabokban lévő bútor. Lyukas tetőzet,  roskadozó oszlopok. Az ajtókon a rizspapír már csak történelem. A negyedik épületbe érve viszont a megszokott berendezésen túl - ez a ház egyébként a térről nem látható, tehát eltakarják más épületek - jó állapotban lévő asztalokat találsz, amik tele vannak mindenféle füvekkel és üvegcsékkel. A falak itt viszonylag gondozottak, s a tető sem lyukas. Mielőtt még túlzottan örülhetnél felfedezésednek egy kigyó tekergőzik végig a szobában ahol vagy. Egy másik helyiségből jött. Kifejezetten gyorsan mozog, hat méter hosszú. S jól láthatóan téged pécézett ki magának... De vajon mit keres itt egy ilyen...dög?


// Akira //

Gyorsan próbálod magad túltenni azon a traumán, amin most átmész. Miközben egyik kezeddel az ajtót fogod a másik kezeddel hadakozol. Ám a Gouwan nyújtotta pusztítóerő elég, hogy szó szerint halálra pofozd a rádtámadó fajzatokat. Az ajtót nyomják a másik oldalról, ami valamelyest jó hír neked, de akkor is kockázatos dolog elengedni. Ám nem élheted le életed hátralévő részét egy ajtó kilincsét fogva - nem mintha ez esetben hosszú lenne ez az élet. Úgy döntesz megpróbálkozol egy idézéssel. És ugyan kik lennének most alkalmasabbak, mint a kezelhetetlen Tetsu ikrek? Ugyan van ezekben a szavakban némi ellentmondás, de ha valakik, akkor Ők biztosan tudnak most segíteni rajtad. Már ha sikerül megidézned őket.
Megalkotod a pecséteket és egy füstfelhő kiséretében megjelenik a hírhedt és rettegett ikerpár. Téged elkap a hányinger s a szédülés. Míg Tetsudoshi jót nevet és sértő vicceket kreál meztelenségedről, addig Te azon fáradozol hogy ne ess el. A menyétikrek jót nevetnek a saját maguk alkotta, veled szemben nem túl kedves tréfákon, de miután elmagyarázod nekik a helyzetet beleegyeznek abba hogy segítenek rajtad, amennyiben majd minden információt megosztasz velük arról, hogy hogyan kerültél ide. Végülis akiknek az infomráció a mindenük, mi mást is kérhetnének?
Ha beleegyezel, akkor rövid időn belül az ikerpár hölgy tagja közli veled, hogy a jobb oldali járat egy jégverembe vezet, ahol emberi hullák vannak felakasztva és deres szélű dobozok vannak egymásra pakolva - az algútban van egy csapóajtó, ami miatt a patkányok nem tudtak átjutni. A másik menyét azzal a hírrel érkezik, hogy a baloldali járat tíz méter után be van falazva. A középső járatba nem mentek be. Mitévő leszel? Időközben az ajtó felől egy kattanást hallasz. Mostmár ha akarnád sem tudnád kinyitni. És ekkor valami ismeretlen oknál fogva az ajtó elkezd lassan, komótosan lefelé sűllyedni. Talán egy perced lehet, amíg az első patkány átjut a táguló résen. Mindenesetre ebből is lehet következtetéseket leszűrni - már ha van erőd hozzá. Hogyan tovább?


// Chakra: 40 %
   Fizikai állapot: Szédülés, gyengeség érzet. A kövekbő áradó hideg kezdi kivenni az erőt a lábujjaidból. //
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Merev Romok Empty Re: Merev Romok

Témanyitás  Akira Pént. Jún. 06 2014, 22:01

A patkányok jöttek, de a pofonjaim az erős kar technikának köszönhetően eléggé halálosra sikerült a patkányok számra, bár valószínű a technika nélkül sem nagyon élnék túl. A tervem az idézésről igen csak kockázatos volt, hiszen el kell engednem az ajtót, még ha csak nagyra nőtt egerek is vannak a túl oldalon, ha valamelyik véletlenül egy kicsit több inteligenciával rendelkezik egy mogyorónál, akkor könnyen a végzetemmé válhatnak. Az ikrek komolyabb erőt képviselnek így a megidézésükhöz is nagyobb mennyiségű chakrára van szükségem, ami kezd kifogyni. Érzem, hogy vissza kell fognom magam idézés és egyéb ninjutsu technikák terén, hiszen ha elfogy a chakrám, akkor elájulok, ami tényleg az életembe kerül és nem akarok rágcsáló eledellé válni. Nem biztos, hogy jó ötlet két kezelhetetlen menyét idézése, de három lyuk van és ha csak egyet ellenőriztetek, akkor is elég rosszak az esélyeim. Ha rosszat választok és abba küldöm be az egy megidézett állatot, akkor is 50% a valószínűség, hogy rosszat választok, de arra, hogy jót választok, annak 33% az esélye. Ugyan nem ismerem a 3. lyuk végét, de kettőről is tudom, hogy nem vezet sehova. Aztán valami kattan az ajtóban, majd elkezd süllyedni. Nincs sok időm gondolkodni, de a csapóajtó felhívta a figyelmem, viszont a jégverem annyira nem tetszik. Legalább a baloldalit kizárhatjuk. 50%-ot adva magamnak a középső felé rohanok, miközben felkapom a rongyot, ami a terembe van.
- Nyerjetek nekem egy kis időt a patkányok ellen.
Ugrok be a középső lyukba és reménykedek, hogy jó utat választottam.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Merev Romok Empty Re: Merev Romok

Témanyitás  Aokaze Atsushi Pént. Jún. 06 2014, 22:17

// Danzou //
 
Ahogy a város széléhez futok, látom, hogy az egyik felszálló füstfelhő közel van a városhatárhoz. Mikor az első ház fala mellé érek, már azt is látom, hogy a füst egy közeli térről jön. Óvatosan megközelítem a két- három házra lévő teret, de ahogy közeledek, úgy egyre jobban látom, hogy a füst egy kráterből száll fel. Előkapok egy kunait majd még óvatosabban, hangtalan haladok tovább a füst felé. Mikor a térre érek nem mindennapi látvány árul elém húscafatok mindenütt, és amint jobban szemügyre veszem a gödröt. Látni lehet, hogy itt nem olyan régen harcoltak, vagy legalábbis valakit vagy valakiket szépen csapdába csaltak aztán felrobbantották őket.
* Oh, remélem nem az a két genin hagyta itt a fogát, akik az árulót követék! De az, hogy eddig még nem jelentkeztek arra enged következtetni, hogy mégis az ő testük hever itt cafatokban. Várjunk i ez a Bűz? * majd kaparászó hangok hallatszódnak a mögöttem lévő ház alól.  * Na, ne! Ez most komoly? Ezt biztos már jó előre eltervezte az a szemét. * Pár patkány van a ház alatt egy ketrecben hátunkon pedig robbanójegyzetek.  A ketrec ajtóra pedig több drót is fel van, kötve mind más mási irányba fut. Gyorsan benézek, még pár másik ház alá ott pedig még többet találok.
* Ha ennyire telerakta ezt a helyet csapdával, akkor csak van erre valami. Bár jobb lesz, ha odafigyelek, hova lépek nehogy belelépjek az egyik drótba, ami majd aztán kinyitja a ketreceket. * Amelyik házak alatt ilyen patkányokkal teli ketreceket találtam be is nézek és alaposan átvizsgálom a szobákat. Az első három házban semmit sem lehetett találni a már szúette bútorokon és leomlott falakon kívül, de a negyedik házba belépve a szoba közepén asztalokat találtam. Nem is lett volna annyira furcsa, hogy pár asztal még épségben megúszta, de az hogy üvegekkel és füvekkel voltak tele az már a legkevésbé sem mondható véletlennek, úgyhogy jobban szemügyre s vettem a szobát lehetett látni a falakon, hogy jól állapotban vannak gondjukat viselte valaki, és hogy a tetőt is rendbe hozták. Ahogy a szobát vizsgálgatom egy tekergődző kígyó csusszan elém az egyik szomszédos szobából.
* Francba ez legalább egy hat méter hosszú dög! * Ahogy meglátom mekkora egyből egy kunai után kapok. A kígyó eléggé gyorsan haladt felém, látszott rajta, hogy engem akart zsákmányának. Persze lehet, hogy gyors de én gyorsabb voltam mikor fejét már emelte fel a földről és száját kitátotta hogy belém vájhassa szemfogait. Hátrébb ugrottam közben a kunait egyenesen a szájába hajítottam. Majd feje és testének azon harmada ami a levegőben volt levágódott a padlóra. A farka még mozgott egy kicsit, de az is már csak az idegtől és egy fél perc múlva abbamaradt a farok csóválgatás, közben pedig egy újabb kunait kapok elő hátha az ellenfelem küldte rám a másik szobából.     
Aokaze Atsushi
Aokaze Atsushi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 1441
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 650 (A)
Erő : 400 (C)
Gyorsaság : 691 (A)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 400 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 1160

Vissza az elejére Go down

Merev Romok Empty Re: Merev Romok

Témanyitás  Shimura Danzou Kedd Jún. 10 2014, 11:39

// Akira //

A Tetsu ikrek egymásra néznek a kérésed után, hiszen nem ők a legharciasabb menyétek. Na meg ekkora sokaságot csak egyfajta módon tudnának feltartóztatni, de mi a biztosíték arra, hogy az épület nem omlik a robbanás után a fejetekre. Semmi. Erre nincs semmi biztosíték. Felkapod a rongyot, közben hallod, amint a lefelé tartó ajtóba csapódik néhány tárgy. Már az első métereket meg is tetted a szük alagútban, melynek falai nyirkosak és a patkányok ott hagyták a nyomukat. Ekkor néhány állatot érzel a hátadban, az első átjutókat. Hárman lehetnek talán, de nem tudsz velük mit kezdeni egy ilyen szűk lyukban. És ekkor robbanás rezegteti meg a helyet, Téged előrébb nyom a légnyomás és ennek következtében újabb horzyolásokat szerzel, melyek ugyan csúnyán néznek ki, s alaposan elkenődik rajtuk a véred, de szinte észre sem veszed egyiket sem, mert a fejed kovályog össze meg vissza, s ez most még hasznos is.
Kétszer kanyarodik el a járat, s egyre szűkül. A végén már alig tudod kipréselni magad belőle. S mivel a sötétség mindennél nagyobb, ezért gyakorlatilag észre sem veszed mikor van vége és egy kétszer kettes kis kivágásba esel ki a lyukból, ahol mintha egy létre vezetne felfelé. Hamarosan a nyomodban megérkeznek a Tetsu ikrek is. Itt frissebb a levegő...





// Atsushi //



Kutatásod közben egy kigyó támadt rád. Az állat hatalmas méretei lenyűgözően hatnak. Terved, hogy egy kunait dobsz a szájába bevált - volna ha egyszerű állatkáról lenne szó. De ez semmiképpen sem egy átlagos kigyó, sokkal inkább idézett lényről beszélhetünk, mint a természet átlagos kreálmányáról. Ezért pengédet egy gyors mozdulattal elkerülte.
Hirtelen remegés fut végig a talajon, mintha valami felrobbant volna a mélyben. Ahogy a kigyót tekergőzve csúszik feléd, észreveszed amint néhány deszka megmozdul alatta, s egy csaóajtó körvonalai rajzolódnak ki. Vajon azt őrzi ez a lény, s most, hogy tudod ellenfeled nem egyszerű állat, Te vajon mit teszel?
Ellenfeled mintha tényleg azon a csapóajtón trónolna, egyelőre nem úgy tűnik, hogy le akar szállni róla. Sárga teste, melyen fekete csíkok játszanak fenyegetően terül el a szobában. Pofáját kitárja. Az az érzésed támad, mintha el akarna ijeszteni. Vagy egyszerűen csak meg akar félemlíteni mielőtt támad? Úgy tűnik elég okos ahhoz, hogy kivédje az egyszerű támadásokat, talán most valami veszélyesebbel, hatásosabbal kellene próbálkoznod, mint az egyszerű kunai. Persze el is menekülhetsz, ha akarsz. Döntés a kezedben...
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Merev Romok Empty Re: Merev Romok

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.