Legendává Váltam

3 posters

Go down

Legendává Váltam Empty Legendává Váltam

Témanyitás  Jiraiya Hétf. 14 Júl. 2014 - 18:41

Kedves Játékosok!
Ez nem is igazán verseny, de mindenképpen a versengéshez sorolható. Mint tudjátok, a Világ Topicon belül nyílt egy új topic, ahová Legendák, Szóbeszédeke, Történetek kerülnek, amik a Ninja Világban keringenek. Most lehetőségetek adódik arra, hogy Saját karaktereiteket nevezzétek be egy ilyen topicba egy-egy történettel, amit a Saját Faluja, A Falu és a Környéke, Az Országa, Több Ország, vagy akár Egy Világ is ismerhet. Természetesen a legapróbb jó, rossz, semleges tettről is készülhetnek történetek, amik rövidkék és érdekesek, de akár Világra és Országra szóló történeteket és tetteket is benyújthattok, hogy ha a karaktereitek tettei napvilágot láthattak, lehettek rá szemtanúk, vagy a tetteik körül kialakulhattak legendák egy titokzatos alak személyében. Még egyszer mondom, hogy BÁRKI SZINTTŐL ÉS RANGTÓL FÜGGETLENÜL nevezhet erre a versenyre és írhatja meg Saját Történetét, Szóbeszédét vagy Legendáját, amit a Ninja Tanács tagjai bírálnak el, és ha a történet jó, akkor bekerül a Világ Topicba. (Akár akkor is ha csak egy falu számára jelentős az a tett)



Példa: 
KARAKTER NEVE: Annak a karakternek a neve, aki az események mögött áll
ISMERT NÉV: A karakter neve, álnév, ismeretlen, vagy egy kitalált "misztikus" személy amit a környékbeli személyek találtak ki
KARAKTER TETTEINEK BIZONYÍTÁSA: Linkek, vagy ha nem ezen az oldalon történt, akkor azt odaírni
BESOROLÁS: Szóbeszéd (Ezek a történetek általában nem fedik az igazságot, sőt kevés igazság tartalma van a többi pedig csak mese és pletyka, viszont ritkán vannak köztük olyan pletykák is, amik megállják a helyüket. Ilyen például az a Szóbeszéd, hogy Senju Hashirama adott újra erdőket a Tűz Országának, vagy Tsunade szerencsejáték függősége) Legenda (Valaha létező személyek, események, tárgyak és egyéb dolgok, melyeknek már-már misztikus erejük volt és mind valamilyen jelentősebb tettet vittek végbe, vagy valamilyen jelentősebb esemény társul köréjük. Ilyen például Rikudou Sennin Legendája) Történet (Olyan esemény, vagy események, melyek megtörténtek és a történet köré társul egy személy, vagy tárgy, vagy bármi más amely a történet kiváltója. Ezeknek általában sok igazságtartalmuk van és bizonyítékok is vannak az események megtörténésére. Ilyen például az Uchiha és Senju klán szövetsége, A Yondaime Hokage önfeláldozása) 
ELTERJEDTSÉG: Itt kell megnevezni a falukat és országokat, ahol elterjedt a dolog (Falu, Falu és környéke, Ország, Országok, Világ)
TÖRTÉNET: Ide kerüljenek a történetek és események, amik híressé tették a karaktert vagy annak tetteit. Ezek lehetnek egészen hosszúak és rövidek is. Ne legyenek benne párbeszédek, csak leíró és elbeszélő, vagyis mesélő részek. Továbbá a történetet E/3-ban kérnénk. Ha ez megvan, akkor a Ninja Tanács átnézi a történeteket és eldönti, hogy mehet-e be a topicba, viszont lehetséges, hogy a Staff egy kicsit átírja és megformálja a történetet, vagy kiszínezni azt. Ez esetben elküldjük a Felhasználónak és ha neki is tetszik, akkor kerül majd be. 


Jelentkezés: 
- Jelentkezni a példa alapján beküldött történettel lehet.
- Ha valaki a sablonon kívül még szeretne valamilyen pontot betenni a történetébe, ami mellett fel tud tüntetni más információt, az megteheti, de a Sablon az legyen meg.

- Bárki jelentkezhet bármilyen történettel. Ha nem tudja kategorizálni, akkor majd a Ninja Tanács megteszi.

- Jelentkezési Határidő: 2014. 07. 31.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Legendává Váltam Empty Re: Legendává Váltam

Témanyitás  Futeki Shiroi Pént. 18 Júl. 2014 - 13:28

Ahogy látom nem próbálkozott még senki, így leszek Én az első Smile

Karakter Neve: Futeki Shiroi
Ismert Név: Futeki Shiroi
Karakter Tetteinek Bizonyítása: Előtörténet
Besorolás: Szóbeszéd
Elterjedtség: Kirigakure no Sato

Történet: Azt beszélik, hogy két hihetetlenül tehetséges Jounin testvér pár, akik erejükkel és képzettségükkel kitűnnek társaik közül, a társadalom által megvetett és undorítónak tartott dologra szánták el magukat... Úgy gondolták, hogy csak kettejük "egyesüléséből" jöhet létre náluk is tökéletesebb Ninja, így hát gyermeket nemzett a két testvér. Egy gyermeket, amely megszületésekor nem igazán az lett, akire számítottak. Amellett, hogy a falu megvetette a szentségtörő testvérpárt és kinézték őket a társaik, gyermekük nem egy erős fiú lett, aki rendelkezik a két szülő legtökéletesebb adottságaival, hanem egy gyenge, hófehér bőrű, törékeny albínó kislány... Szervezete gyenge volt gyerekkora óta és ezt még tetézte szülei gondatlansága. A falunk kívülre költöztek egy magányos családi házba, hogy ne keljen minden nap a falusiak ellen "harcolni". Ez volt Shiroi számára a legrosszabb ami csak történhetett. Egy éves koráig úgy bántak vele, mint egy csecsemővel, de egy éves korától a legkegyetlenebb bánásmódnak tették ki. Magára hagyták egy fazék étel és víz mellett és így kellett túlélnie egy egész héten át. Két éves korától már járni tudott és így elkezdték edzeni testét és lelkét a Ninja létre. Egyre több sebe és egyre több lelki sérülése keletkezett, teste tűrőképessége és edzettsége ugyan sokkal jobb lett így, mint ha nem edzették volna brutálisabbnál brutálisabb módszerekkel, de Genetikailag lehetetlen volt egy erős és kitartó ninját nevelniük... Évek teltek el és a gyermek elérte az Akadémiai életkort, viszont már így is túlképzett volt. Amikor el kellett volna kezdenie az Akadémiát, addigra már Genin szinten volt a gyermek. Egy tökéletes Ninját neveltek belőle, akinek gyengéje a gyenge Immunrendszer és az edzetlen hangszálak, ugyanis Shiroi egész életében csak akkor beszélt, amikor álmodott. Nem kérdeztek tőle semmit, nem voltak kíváncsiak az érzései, sem pedig a véleményére. Csak tanították és nevelték, képzeték és kínozták... Testét Orvosi Ninjutsukkal fejlesztették és amikor már végleg kimerült, Energiatablettákkal és vitaminokkal tömték. Szervezete ettől is legyengült, így mostanra hiába vált tökéletes ninjává, aki csak a faluját szolgálja, sokkal többet veszített és sokkal több a hiányossága az életből, mint bármilyen más gyermektársának...
Futeki Shiroi
Futeki Shiroi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 420
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 210 (C)
Pusztakezes Harc : 210 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Akadémiai tanuló
Chakraszint: 310

Vissza az elejére Go down

Legendává Váltam Empty Re: Legendává Váltam

Témanyitás  Isumi Saya Vas. 20 Júl. 2014 - 1:48

/*A sok gondolkodással lecsúsztam az első helyről de a másodikat mindenképpen elcsípem.*/

Karakter neve: Isumi Saya
Ismert Név: Isumi Saya
Karakter Tetteinek Bizonyítása: Előtörténet
Besorolás: Szóbeszéd/Történet
Elterjedtség: Tűz országa

Történet: A tűz országának Daimjoja már öreg és fáradt. Hála az égnek hogy van egy erős és bátor fia aki átveheti a kormányzást az országban. És ami még jobb hír az országnak az az hogy Atsumoto-sama már választott jövendőbelit. Ha a daimjokon múlik semmi sem töri meg a tűz országának hatalmát. természetesen meglepő lehet hogy egy ilyen fiatal ember már ilyen korán elhatározta magát de ennek is megvan a története. ha nem hallotta volna valaki akkor az valószínűleg nem járt a tűz országában az elmúlt tíz évben. Vagy ha járt akkor egy emberrel sem állt meg beszélgetni és végig be volt fogva a füle. A lány egy gésa. A főváros egyik okiájának lakója volt és csak segíteni tért be egy alkalommal a teaházba. A teaházban éppen akkor mulatott a daimjo a vezérekkel. Az ifjú herceg unta magát és kijött a teaház előterébe. A teaházban szolgáló Sayával futott össze és mivel korban összeillettek gyorsan egymásra találtak és közös játékkal ütötték el az időt. Hat éves koruk óta minden lehetőséget kihasználnak arra hogy együtt töltsék az időt. Természetesen az okia tulajdonosa ezt nem bánja hisz a daimjo a fia boldogságáért cserébe nagy összegekkel támogatja az okiát. Atsumoto-sama és Saya pedig azóta rengeteg dolgoz csinálnak együtt. Nagyon illetlen egy gésától de néha kilovagol Atsumoto-sama oldalán. Végiglovagolnak a városon is ha éppen úgy adódik. Állítólag egyszer a hadi táborba is elkísérte a samuraiokat. A szolgálók a palotából azt mondják hogy gyakran együtt is fürödtek amíg kisebbek voltak. Állítólag Saya mizuakéja még nem kelt el. Atsumoto-sama nem sieti el a dolgot. Bár igazából lényegtelen is. Úgysem tud senki egy daimjot túllicitálni. A történetek azonban terjednek mindenfele. A történetek között szerepel az is hogy Atsumoto sama tanította meg Sayat férfi ruhát ölteni. Minden bizonyosság szerint ehhez le kellett venni a lány ruhát. Sajnos a pletykák között nagyon sok van ami nem igaz. Például az hogy Atsumoto-sama azért küldte el a kisasszonyt az országból mivel összevesztek. Mindenesetre minden pletyka növeli a történet holdudvarát és mivel elég magas rangú személyek is benne vannak elkerülhetetlen sokszor hogy még politikai és gazdasági döntésekben is ez a szóbeszéd segít döntést hozni. Az okia tulajdonosa pedig azóta előkelő nagyúr a tűz országában.
Isumi Saya
Isumi Saya
Játékos

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: D
Rang: Maiko
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Legendává Váltam Empty Re: Legendává Váltam

Témanyitás  Jiraiya Pént. 8 Aug. 2014 - 0:11

Ezennel a "versenyt" lezárom!
Hamarosan kiértesítjük a jelentkezőket arról, hogy bekerülhet-e a történetük a Topicba!


_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Legendává Váltam Empty Re: Legendává Váltam

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.