Gundan Karakter és Felhasználó Interjú

+33
Yori
Uchiha Tomo
Kamizuru Misaki
Minovara Hitoshi
Kaibutsu Hiroto
Obake Kaito
Doshiri Asuka
Osumi Hiroto
Hasegawa Zauki
Ago
Hattori Arata
Kenshiro Yori
Misaki Kiyoko
Shihouin Aki
Rengar
Nashimaru Miuru
Tsuuzoku Tomoe
Kenshiro Izuna
Ayanokoji Takashi
Djuka Benji
Hirano Reina
Nara Akane
Amaken Yoshimitsu
Hiyama Takeo
Kenshiro Karu
Hyuuga Emiko
Gonza Sasano
Itanashi
Kenta Koizumo
Shiren
Hyuuga Shakaku
Shikotou Sei
Jiraiya
37 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Empty Gundan Karakter és Felhasználó Interjú

Témanyitás  Jiraiya Szer. Jún. 03 2015, 18:59

Az ötlet onnan jött, hogy rengeteg változatos és nagyon jól megalkotott karakter van az oldalon (Jellemileg, Történetileg, stb) és nagyon érdekelne, hogy egyes karakter mire mit válaszolna, mit miért tesz, mit akar kezdeni magával, miről mit gondol, mit miért csinál, valamint a felhasználókra is kíváncsi vagyok, hogy mit is akarnak kezdeni a karakterükkel.
A cím elég beszédes, itt lényegében arról van szó, hogy BÁRKI feltehet BÁRKINEK kérdéseket az illető karakterével kapcsolatban. Bármilyen kérdést, amire kíváncsi a játékon belül vagy éppen a játékon kívül. Ez nem egy "mit tennél ha" játék, hanem egy olyan "játék" ami voltaképpen úgy zajlik le, mint egy interjú.


A menete:

- Egy játékos kiválaszt egy karakter (Felhasználót) és ide írva megírja, hogy kitől kérdez
- Ezután megírja, a kérdéseket (Ami minimum 1 és maximum 10 kérdés lehet)

- Ha még kíváncsi valamire, akkor meg kell várnia a válaszokat és csak utána teheti fel a kérdést
- Miután ide beírt, Üzenetben értesíti a Karaktert, hogy kérdezett tőle. Erre azért van szükség, hogy mindenki tudja, hogy kérdeztek tőle ha nem nézi a topicot, akkor is

- Természetesen több személynek is fel lehet tenni a kérdéseket, de ha lehet, akkor csak egymás utáni posztoban, hogy ne halljon ki az oldal.
- A kérdezettnek nem muszáj válaszolnia, főleg a magánjellegű kérdésekre, amiket fel lehet tenni (Nem bunkó, nem bántó) de válaszolni nem muszáj rá

-
Hogy ne legyen kavarodás, arra kérek mindenkit, hogy a posztja tetejére írja fel nagy látható betűkkel azt, hogy Ő kérdez, vagy válaszol. Ha mindkettőt akar valaki, akkor az két posztot írjon

- A Kérdező még tegye hozzá a "VÁLASZOLÓ" szó mellé, hogy: "VÁLASZOLÓ XY KÉRDÉSÉRE". Ezek mind azért kellenek, hogy áttekinthetőbb legyen a topic



Megjegyzés: Az lenne a legjobb, hogyha a válaszoló tudna úgy válaszolni, hogy a válaszokból tovább lehetne kérdezni. Ezzel egészen részletesen beleláthatunk egy karakterbe és így talán sokkal élvezetesebb lehet számunkra is a karakterrel együtt játszani.


A hozzászólást Rikudou Sennin összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 03 2015, 19:07-kor.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Empty Re: Gundan Karakter és Felhasználó Interjú

Témanyitás  Jiraiya Szer. Jún. 03 2015, 18:59

KÉRDEZŐ!
Én Kezdem, hiszen kell egy minta és én is kíváncsi vagyok néhány dologra!

Kérdezettem: Shikotou Sei

Kérdéseim (Kezdetnek csak ennyi):

- Mi ösztönzött arra, vagy miért alkottad meg Seit?

- Ha jól tudom, akkor Sei elég furcsa istenkomplexusban szenved. Mégis Sei szerint mi történt vele, hogy földi halandóként kell élnie? Részleteznéd?

- Sei a közeljövőben mihez akar kezdeni? Képes lehet egy olyan személlyel együtt dolgozni, aki (egyenlőre) erősebb nála és észjárásuk szinte megegyező? Itt speciel Mirubira gondolok.

- Sei élvezi egyáltalán a gyilkolást? Eddig leginkább csak az volt látható, hogy véresen és fájdalmasan, de talán érzelem nélkül gyilkol. Mi ennek az oka?

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Empty Re: Gundan Karakter és Felhasználó Interjú

Témanyitás  Jiraiya Pént. Jún. 05 2015, 16:12

KÉRDEZŐ!
Csak mert nem akarok annyit várni a válaszra... Very Happy

Kérdezettem: Hyuuga Aikan

Kérdéseim (Lenne egy néhány de majd csak később):
- Igazából Naka már egy régi karakter. Az lenne a kérdésem, hogy mindig is olyan volt, mint most? Mármint ez a démoni és egyben cuki-muki gyilkos?
- Milyen volt Naka Geninként? Volt egyáltalán Genin? Very Happy
- Mit tervezel vele a jövőben? Esetleg Naka nem akar kilépni az Uzanakik árnyékából és nem kezd neki a saját céljai elérésének? Vagy talán élvezi, hogy irányítva van?

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Empty Re: Gundan Karakter és Felhasználó Interjú

Témanyitás  Shikotou Sei Hétf. Jún. 08 2015, 00:17

Válaszadó!

1,) Erre a kérdésre a válasz igazán egyszerű. Nem túl drámai, nem túl dicső az ok, de ennek ellenére elégnek bizonyult ahhoz, hogy Sei megszülessen. Akkoriban négy karakterem volt. Kuzomi sajnos nem nagyon haladt, pedig Ő volt a fő karakterem és a játékot is vele élveztem a legjobban. Kazeno-val legszívesebben csapatban játszottam volna, azonban ez rendszeresen meghíúsult az Amegakureiek ritkasága miatt. Karou és Musato koncepcióját pedig nem éreztem túl komolynak. Ekkor eszembe jutott, hogy sok az olyan karakterem, amelynek szemében a pozitív erények követendő példaként élnek. Alapvetően Orvgyilkos koncepciót akartam és ehhez kapóra jött a Muon Satsujin, így Kirigakure tökéletes kiindulási alapnak bizonyult. 

2,) Igen, elmélete szerint egykor Ő volt a világmindenség ura, azután alattvalói, az Istenek, elárulták Őt és a Gundan világába manifesztálták, miközben minden hatalmától és erejétől megfosztották. Bevallom, ez hirtelen ötlet volt, szerepjátszás közben szoktak ilyenjeim lenni és szerintem jól sült el. Nem vezettem fel a dolgot, hanem Sei egyszerű megvilágosodásként élte meg. Színesíti a karaktert, mert a jelleme alapján egy sima náci lenne, aki az ölés mestere. Persze, ez is érdekes koncepció, de a jelenlegire azért eléggé büszke vagyok, ráadásul arra is, ahogy és amiképpen Sei levezeti a gondolatait. Bevallom, endkivül szórakoztat. Az az igazság, hogy Sei keveset tud erről, Ő ezt a kényszerített manifesztálódás következményének tudja be és ezért nem lepi meg, hogy nincsennek emlékei a dologról - reinkarnációhoz tudnám hasonlítani egy picit. De mivel Sei a meggyőződések embere, így magának nem kell magyaráznia a dolgot. Az ilyen megvilágosodásokból már jött néhány, mint az, hogy szerinte kicsoda és micsoda Ame no Ekibiogami - de ugye ezt a beszervezés alatt már részleteztem.

3,) Seinek számtalan terve van, azonban jelenleg egyikhez sem elég erős, ezért tovább gyűjti az információkat. Nekem személy szerint az a tervem vele, hogy kicsit megerősödjön, amire jelenleg reális esélyt látok. Természetesen képes lehet Mirubival együtt dolgozni. Gyakorlatilag az alárendeltség szerepet is el tudja viselni, mint az már megfigyelhető volt. Azért képes rá, mert bebeszéli magának, hogy arra miért van szükség. Rendkivül simulékony, rugalmas figura. Azonban hosszabbtávon ez már nem feltétlenül igaz, neki nagy szüksége van szabadságra. Ezt a vágyat ideig-óráig képes elnyomni magában - és egyelőre rá is van kényszerítve - de éppen ezért olyan robbanékony néha, különösen kegyetlen, vagy hasonlók. Ilyenkor egyszerre engedi ki a "gőzt". Mindig figyelemmel követi a körülötte lezajló hatalmi-hharcokat, mert közel áll hozzá az ármány. Némely esetben viszont meggondolatlanul cselekszik, mert egyszerűen az elnyomott egójának elő kell törnie.

4,) Magát a gyilkolást nem élvezi. Mint ahogy a kínzást sem élvezi. És a győzelmet sem. Ő legyőzni szeret másokat. Nem egyszerűen győzni, hanem legyőzni. Ez szerez neki határtalan örömet, ha egyszerre sok embert győz le, akkor olyan felszabadultságot érez, amely elősegíti a további alakoskodást - tehát könnyít a lelkén, aminek következtében a sok elnyomott érzelemtől megszabadul és újabbakat tud elnyomni. Bonyolult, kombinált jellem. De a problémáira megvannak a saját maga által kedvelt "orvosságok".

Köszönöm a kérdéseket, szívesen válaszolok továbbiakra is, amennyiben van rá ígény! ^^
Shikotou Sei
Shikotou Sei
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 519
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 310 (B)
Erő : 279 (C)
Gyorsaság : 350 (B)
Ügyesség/Reflex : 230 (C)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : Élet és Halál között, az Őrület és Igazság határán.


Adatlap
Szint: B
Rang: Elveszett Ninja
Chakraszint: 460

Vissza az elejére Go down

Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Empty Re: Gundan Karakter és Felhasználó Interjú

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Pént. Jún. 12 2015, 16:48

Válaszoló (Rikudou Sennin)



Először is köszönöm a kérdést, valamint elnézést kérek a némileg elodázott válaszért. A kaotikus pokol – melyet sokan csak vizsgaidőszakként nevesítenek – kegyetlenül és rendíthetetlenül behálóz és visszatart a legtöbb szórakozási formától, legfőképpen a folyékonytól...

Igazából Naka már egy régi karakter. Az lenne a kérdésem, hogy mindig is olyan volt, mint most? Mármint ez a démoni és egyben cuki-muki gyilkos?
Milyen volt Naka Geninként? Volt egyáltalán Genin?


Ha nem gond, akkor a két kérdést egy lendülettel válaszolnám meg.

Igen, régi karakter, de elég élénken emlékszem a regisztrációmat követő első két hétre; az újoncokhoz illő végeláthatatlan aktivitással vetettem bele magam a világ, valamint a fórumozók megismerésébe, karakterem kiépítésébe a játéktéren. Legalábbis úgy gondoltam, hogy ez utóbbi esetében rendíthetetlen és megállíthatatlan voltam.
Tévedtem.
Az első bakim ott látott napvilágot, mikor az Előtörténetembe azt írtam, hogy a karakter családja elvándorolt Európába.
Wasted.
Először megilletődtem ugyan az ostoba kis hibám miatt (de 13 éves csitriként mi mást is tehettem volna), de miután rádöbbentem, hogy a chaten inkább szórakozás alapját szolgáltattam, s nem pedig elidegenítő megvetését, megnyugodtam. Az előtörténetet javítottam, később pedig még olyan is történt, hogy az egyik karakter a javított előtörténetemet ellopva akart karaktert indítani – de mivel némi keletje történt az irománynak, így könnyen ki lehetett szűrni az imposztort. Ez pedig további bátorítást nyújtott.
Ami nem tartott sokáig.
A második aktív hetemet követően ugyanis a mesélőm (az akkori Naruto) rákérdezett, hogy mikor akarom kiépíteni a karakterem jellemét.
Nos, én váltig állítottam – igaz, csak magamnak –, hogy a karakteremnek igenis van jelleme.
Nem volt.
Alapvetően egy stratégiai beállítottságú megfigyelőt akartam létrehozni, aki apróbb termete miatt a gyorsaságára és akrobatikára hagyatkozva jár el a harcmezőn. Ezen felül semmi. Így visszagondolva a hozzászólásaim alig pár soros, végtelenül unalmas és személytelen megnyilvánulások voltak. Hogy miként élvezhettem úgy írni...? Felfoghatatlan.
A karakter jellemének kialakulása ott kezdődött – de milyen legyen? Akkoriban kifejezett állításom alapján pszichiáternek akartam tanulni, de ez a gondolat ugyebár dezertált, viszont fogtam pár betegség tünetét, némi hülyeséget, a saját macskaimádatomat, egy csipetnyi (vagy éppen egy egész üvegnyi) őrültséget, rózsaszín- és csillámimádatot, és Tádá, kész is Naka.
Erre jött még rá a pubertáskori dramaturgia, hormonális változás (és túltengés), majd pedig némi PTSD a már meglévő ADHD-ra és enyhébb OCD-re.
A nemi érést követő hormonális stabilizálódás viszont kiegyensúlyozottabban hagyta meg. Alapvetően ez a „cuki-hangos-cicamániás-tündérmesés-idióta” jellem háttérbázisként megmaradva létezett tovább, melyre komfortérzetének csorbulása esetén bármikor visszavonulhat, s melyet amolyan önvédő mechanizmusként funkcionáló maszkként adoptálhat. S míg neki komfortzónát jelent, másokat éppen abból mozdít ki – számára pedig a szórakozás az egyetlen motivátor és éltető faktor. Mögötte viszont egy sokkal inkább összeszedett, számító, szeduktív személy, aki beleőrül az unalomba. Viszont megmaradt az eredeti személyiségképből a számítás és a megfigyelés. Meg a hormonális kilengések alatt fel-fellángoló ölési vágy, mely némileg kifinomultabban létezik tovább (legalábbis szeretném ezt hinni).
A regisztrációmat követő hónapban már volt tartva Chuunin Vizsga, melyen nem indultam: túl korainak tartottam. Aztán 2009 végén volt a következő, ami már az engedély feltételének teljesítése utánra esett, így konohai csapattal indultam azon. De mivel igencsak hosszú idő telt el a regisztrációm után tartott, valamint az azt követő vizsga között, így konkrétan 600 fölötti chakrával mentem – félreértés ne essék, ezt nem azért írom, mert felvágni szeretnék, hanem mert sokan (okkal) méltánytalannak tekintették; én magam viszont nem akartam örökké genin maradni, egyéb lehetőségem pedig nem akadt. Az időugrás miatt viszont fogalmam sincs, hogy egész pontosan hogy minősül a karakterem rangsorolása, mivel utóbb hallottam, hogy volt Karin által meghirdetett további forduló. Ez számomra azóta is kérdőjel – annyira azonban valahogy nem tud izgatni. Mindenesetre (most már) igazán élvezném, ha csak Genin lenne a karakterem.
Tehát igencsak sokáig volt genin (s ugyebár talán még most is az…?). Harci stílusát pedig a kezdetekben egy dolog jellemezte: a robbantás. Azon belül mindent és mindenkit.

Viszont revizionálni fogom az Előtörténetemet... szinte felfoghatatlan számomra, miként tölthettem fel egy ilyen becsmérlő ocsmányságot. És az a szomorú, hogy szerintem nem is ittam előtte... Így írni... na hagyjuk.

Mit tervezel vele a jövőben? Esetleg Naka nem akar kilépni az Uzanakik árnyékából és nem kezd neki a saját céljai elérésének? Vagy talán élvezi, hogy irányítva van?

Na igen... Ugyebár mindannyian ismerjük azt az érzést, mikor a „játszópajtik” egyre inkább inaktivitásba burkolóznak. Ez igencsak kellemetlen tud lenni, de mi magunk aligha tehetünk róla vagy ellene.
Úgyhogy de, valamilyen szinten ki akarom léptetni az Unazaki klán árnyékából, bár a karakter felépítettsége miatt erre nem leszek teljes mértékben képes – egy bizonyos szinten mindig kötődni fog az Unazaki érdekképviselethez, de eljött az ideje, hogy én magam új társakat keressek a játéktéren. Önmagamat nem szórakoztathatom ugyanis a végtelenségig, kell egy partner, hogy izgalmas legyen a dolog...
Viszont Nakát ellentétes értékek mentén építettem fel – ezt néha bánom, néha pedig kifejezetten élvezem a kihívást. Emiatt mindvégig egy Szürkeállományon belül tevékenykedett, néha ki-kilépve a sötét vagy a világos oldalra, de mindig visszatáncolva. Biztos akadnak, akik szerint ez jellemtelenségre utal; joguk van a véleményükhöz, de valójában azt tapasztaltam, hogy a morális szürkeség miatt váratlanságra, kiszámíthatatlanságra hajlamos a karakter (és igazán jó adaptációs készséget nyújt), amit kijátszani olykor nagyobb kihívás. Továbbá ennek következtében nyitott vagyok a lehető legtöbb dologra.
Tehát Naka „szabadpréda” – és ezt mindenkinek címezve mondom. Szóval ha kitalálsz valamit, ami izgalmas, őrültség, stb., akkor nyugodtan keresd meg. Izgalomért (meg talán némi felárért) cserébe benne lesz a buliban. Mert ő ilyen, mindig ilyen volt. Ennyit az önreklámozásról.
Bár szeret gyilkolni, ami általában a gonoszság védjegye, ő igazából nem gonosz, ugyanis minden morálisan negatív tettét egy morálisan pozitív tettel próbálja ellensúlyozni – még akkor is, ha elméleti értékük nem állítható egyensúlyba. Éppen emiatt nem is lehetne jó se – sem pedig egy törvénykövető állampolgár. Én pedig nem is akarom így karóhoz kötni. Csúnya vége lenne…
Jelen pillanatban tehát generálklauzulaként megtartom a nyitottságát – személyiségét tekintve a megfigyelő jelleméből adódik az erre való hajlama –, melyen keresztül folyamatosan keresi a létezésének értelmét, egyben némileg várja, hogy más (ember vagy emberfeletti jelenség) rámutasson az ösvényére. Ebből az is következik, hogy nem vezető típus. Az első pillanattól így alkottam meg, viszont a következő kitétellel: ez nem jelenti azt, hogy nem képes a vezetésre. Egyszerűen nem vágyik rá. És igen, tudja élvezni, ha irányítva van – ehhez viszont egy megfelelő karakter kell. Ő maga ugyanis káosz emberi megnyilvánulása; erős kéz és személyiség kell hozzá. Valamint alapvetően macskatermészet: nyávog, ha kaját akar, ill. kényeztetést; ha mellőzöd, akkor átkozottul megmar és mindent lepisil. Ha megadod neki, amit kér, akkor a település összes egerét levadássza neked és prezentálja őket a lábtörlődön. (Mondván, hogy a kétlábúja nem képes önmagát eltartani.)
Viszont mindez nem jelenti azt, hogy nincsenek operatív tervei; mindössze hosszútávon nem számol. Magyarán könnyen meglehet, hogy hamarosan tükörmaszk mögé bújva fogja elszabadítani a káoszt, de az is lehet, hogy humanitárius missziókat fog felkarolni, valamint az sem kizárt, hogy tradicionális oktatást fog megreformálni, miközben diplomata tevékenységet végez az Unazakik részére. Vagy szimplán nyit egy kocsmát...

Alapjában véve viszont diplomáciai szereplőként szeretném majd mozgatni a játéktéren (régóta ez a vágyam), de maszk, kontaktlencse, paróka, egyéb kiegészítők révén a sötétebb oldala is megnyilvánulást nyerne.

Tehát tk. vannak tervek, ezek viszont folyamatosan változnak – igazodva a társak aktivitásához/inaktivitásához –, valamint a jelenlegi kalandon (Danzou tollából) majdhogynem minden áll... vagy éppen bukik.
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Empty Re: Gundan Karakter és Felhasználó Interjú

Témanyitás  Shiren Pént. Nov. 20 2015, 14:41

KÉRDEZŐ!


Kérdezettem: Kenta Koizumo


Kérdéseim:

- Vannak előre eltervezett terveid Koizumoval? Ha igen, akkor elárulod őket?

- Milyen karakternek akarod megalkotni Koizumot? Mármint a jelleme, céljai és hasonlók elindulnak majd egy irányba? És ha igen, akkor milyen irányba?

- Sokszor emlegetted már, hogy Koizumoval majd el akarod hagyni a falut és hasonlók. Ám ha jól tudom, akkor most egy nagy dolog részese Konohában, méghozzá egy olyan dologé, amit maga a Hokage felügyel. Szerinted el fogja engedni? Vagy képes lesz meglógni az ANBU elől?

- A jövőben tervezel majd valóban chakrával működő mechanikai dolgokat? Az Adamantium Ágyú amit egyszer írtál, nagy erőt képvisel, viszont láthattunk hasonlót az egyik Naruto Filmben, ahol Kumogakurei állt elő egy hasonlóval. Szerinted kapnál engedély egy ilyen eszköz megépítésére?



A hozzászólást Kenshiro Mirubi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 20 2015, 14:51-kor.
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Empty Re: Gundan Karakter és Felhasználó Interjú

Témanyitás  Shiren Pént. Nov. 20 2015, 14:50

KÉRDEZŐ!



Kérdezettem: Itanashi 


Kérdéseim:

- Ugyebár Itanashi és Mirubi volt az, akik első tagjai voltak az Ame no Ekibiogaminak. Voltaképpen Itanashi ihlette meg Mirubit a Szervezet megalapítását illetően. Itanashinak mik voltak a céljai Mirubival és az Amegamival?

- Bár tudom, elmondta már Itanashi, hogy miért is, de ha kifejtenéd, akkor az még jobb lenne. Itanashi miért hagyta el az Amegamit és miért pecsételte meg Mirubit? Nem gondolta, hogy ez fenyegetést jelent Mirubi számára? Vagy pont ez volt a cél?

- Itanashi mit tervez? Elvégre Világszinten körözik és nagyon nehéz neki bárhol is megjelenni. Akármennyire is erős, az Egyesített Nemzetek ellen nincs esélye egyedül, tehát a kérdés adott: Hogyan akarja beteljesíteni a céljait?


- Gondolod, hogy Itanashi előbb vagy utóbb elér arra a szintre, hogy saját erejét és képességeit Jashin fölé emelje? 
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Empty Re: Gundan Karakter és Felhasználó Interjú

Témanyitás  Kenta Koizumo Pént. Nov. 20 2015, 23:54

Válaszadó (Kenshiro Mirubi kérdésére)


Íme válaszaim Mirubi kérdései, avagy egy megírást tekintve egész estét igénybe vevő esszé.
1.) Koizumo terveivel kapcsolatban:
Chates beszélgetések és Karus kiröhögések végletekig vesézhető, gyakran az obszcén humor posványos ingoványaiba süllyedő témája ez. Amikor regisztráltam ide, még rengeteg elképezelésem, változatos jövőképeim voltak ezzel a karakterrel kapcsolatban, amit sokan szóvá is tettek. Természetesen bölcs, és nehéz korokat átélt elmétek tapasztalata az enyémet messze felülmúlja, így előbb-utóbb rögzülnöm kellett egy pozícióban. A karakteremet így hát végül egy behatoló kém ninjává kezdtem volna fejleszteni, és írtam is egy pofás tanulást ezzel kapcsolatban. Balga módon ekkorra még nem magoltam be a Gundan teljes szabályzatát, így a D szintű Shoushagan no Jutsu megtanulását át kellett tolnom a játéktérre, egy későbbi időpontra. A kém vonalat mindazonáltal természetesen megtartom, csak még nem tartom elég érettnek Koizumo jellemét egy ilyen irányú specializálódásra. Mindjárt más a helyzet a tudós vonallal, az ezzel kapcsolatos célom irányába már elmozdultam, erre remek bizonyíték a Koizumo zsebében található saját készítésű rugós zsebóra. Igaz, a szerkezet nem egy új találmány, elkészítése csupán bevezető volt a mechanika rejtelmeibe, mindazonáltal stílusa egy konkrét utalás volt a tudomány terén általam képviseltetni szándékozott steampunk stílusra. Ott van még mindemellett a képzettsége a kovácsolás területén, mely a saját kardok elkészítéséhez kell. Itt szentelnék pár szót a staff mellett utamat a Gundan világában a kezdetektől egyengető Gonza Sasanonak, aki életem első szabad játékában és első élményemben bevezetett a kardforgatás alapjaiba, ezzel remek alapot nyújtva a későbbi fejlett Koizumonak, akit akár Koi Prime-nak is nevezhetnénk. Emiatt kértem korábban a Ninja Tanácstól engedélyt a kenjutsuk, mint jutsuág elsajátítására. Ellentétben az ugyanabban a szövegben megfogalmazott másik, viszonylag új karaktertől akár abszurdnak is nevezhető kérésemmel, mely a karakterem Nara klánba való integrálását tartalmazta, ezt elfogadták. Utóbbi, elutasított kérvényemet a B szint elérése után új kimonoba bugyolálva majd még egyszer benyújtanám, de ez a végső próbálkozásom lenne ezzel kapcsolatban. A fennmaradó két kérvénylehetőségemet, melyet A és S szinten kapok, már a Senzoku no Sai megszerzésére szánnám. Ebből a mondatomból le lehetett szűrni, hogy el szeretném érni az S szintet, no meg ha megkapom az engedélyt a Remete Ajándékára, illene megtanulni mellé az Amida Ezer Karjának Ölelését is, ami 1000 ch-tól elérhető. Mostanában egyébként gyakran eltöprengtem az unalmas matekórák közepette azon, hogy biztos hogy jó ötlet volt-e konohaivá váló karaktert indítani. A válaszom általában igen, mert bár rengetegszer elhangzott már, mennyire sablonos, azonban ha mégsem így tettem volna, nem lehetett volna meg a lehetőségem arra, hogy becsatlakozzak egy ilyen színvonalas képzésbe, mint ami jelenleg is tart. 
De most már ideje lenne válaszolnom is a kérdésre. A második kérdésben is megfogalmazott tény, miszerint el tervezem hagyni Konohát, való igaz, de erről majd bővebben lejjebb. Szeretném fejleszteni Koizumot a tudományok terén egészen addig, amíg nem karcolom az A szint alsó határát, ekkor egy epizód a karakter életében arra sarkallná Koizumot, hogy kezdjen el kémkedésre alkalmas technikákat tanulni. A kiváltó ok a távozásra végül a falu vezetőségében és Danzouban mint Hokagében való végső csalódás, mely egy teljes kiábrándulást fog eredményezni az általa oly nagyra tartott faluban, ahová oly sok nehézség árán jutott el. A cél ezt követően Sunagakure lesz, mégpedig az anyja miatt. Az előtörténetbe azt hiszem a hetedik vagy a nyolcadik szerkesztés után megjelenő Sasawa nevű sunagakurei tokubetsu jounin, aki egyben Kenta édesanyja is, olyan örökséget hagyott ugyanis fiára, melynek megismeréséhez csak a Sunagakurébe való integrálódáson keresztül vezethet az út. Ez a hagyaték egy pecsét a fiú használhatatlanná vált bal szemén, melynek rendeltetése egyelőre ismeretlen (van róla ugyebár egy leírás a saját jutsuim között). Ennél a faluba való beépülésnél veheti majd hasznát a tervezett kém képességeknek. Sunában azonban csak addig marad, amíg rá nem jön a titok nyitjára és meg nem szerzi Sasawa titkos tekercsét, melyben a saját fejlesztésű tiltott pecsét technikái is vannak. Azonban Koizumo már megízlelte a vándor életmódot, és nem tetszett neki különösebben, tehát újra kell majd neki egy falu. Konohába és Sunába nem mehet vissza, de a Tűz szövetségének belül szeretném tartani, így az úticél feltehetőleg Kusagakure vagy az általam a kasztja színe miatt jobban preferált Hoshigakure lesz. Mire ideér, már felnő, új célokkal találja szembe magát, és hasonlók. Ami még eddig kimaradt, az az Amaiomonnal való viszálya. Nem terveztem előre a találkozást a Koizumo senseie által kitanított Orochimaru-hasonmással való találkozást, pusztán a mesélő pillanatnyi hangulata eredményezte ezt a meghatározó fordulatot, amely bizonyos mérgek megismerésére sarkallta az ifjú shinobit. Mindemellett elkészült a Hebi no Satsujin nevű shirasaya-katana (a név jelentése: A Kígyó Gyilkosa), amely egyértelműen az Amaimon elleni harcokra lett készítve. Sajnos még nem teljesen kész, így nem bevethető. 
Koizumo jutsu-repertoárjának alakulását nem csak én irányítom. Eddig elég vegyes ismeretei vannak, és feltehetőleg nem is fog határozni egy jutsutípus mellett sem. Egyértelmű a kenjutsus készségeinek fejlesztése, mindemellett ki szándékozom alakítani a Midorikaton, azaz a Zöld Tűz Elem technikát is, melynek lényege, hogy a Katon jutsukban rézport éget el, ami a lángokat zöld színűvé és maró hatásúvá tenné. Szükség van továbbá az Orochimaru-féle kígyós játékokra is, amiket Amaimon ellen kell, hogy bevessen. Ehhez kapcsolódik a játéktéren jelenleg is mellékszálon futó tanulása (Senej Jashu). Ott van még továbbá az Emi NJK hatásaként megjelenő semleges Ninpou/Taijutsu vonal is, bár ez mind közül a legelhanyagolhatóbb. Ilyen téren a drótos technikák érdekelnek, mivel Koi kapott Mugo-senseitől egy remek ajándékot, mégpedig némi chakraérzékeny drótot, melyek chakra bevezetésére sokkal erősebbek lesznek. Azt hiszem, ehhez a kérdéshez ennyi elég is, mert a végén az elolvasása is estéket fog igénybe venni.
2.) Jellem és célok
Koizumo az első karakterem frpg oldalon, még akkor is, ha előszört tapasztalt frpg-snek néztek, holott annyit sem tudtam a témáról, eszik-e, vagy isszák. Igyekszem a karakterbe a saját jellememet beépíteni, ezzel a játékot a művészi önkifejezés eszközévé avanzsálni, bár ez nem könnyű feladat. Szerepet játszik továbbá a karakter alakulásában a környezete is. Nem egyszer fordult már elő, hogy terveimet nyílegyenesen kettészelte egy nem várt történés, ilyen például Amaimon felbukkanása is. Voltak nagyon konkrét terveim addig, amíg meg nem tapasztaltam a játék és a sors hatalmát, így attól fogva karakterem voltaképpen sodródni kezdett egy olyan árral, amelyet jómagam csak igen kis részben irányíthatok. Az eredeti terveim szerint egyébként Koizumo egy képzéséhez hű hidegvérű, realista gyilkos lenne, melyet tarkítana némi segítőkészség, elszántság, céltudatosság, és persze a jó történethez elengedhetetlen humor is, igaz ez utóbbinak a morbid, groteszk típusait használnám. Ha valóban olyan erős ninja lesz belőle, mint szeretném, akkor a lelkét is meg kell acélozni, így ez is tervben van. Az ügyes hazugságok, blöffök alkalmazásához mindig is tehetsége volt, igaz ilyen típusú eszközökhöz becsületessége miatt csak végső esetben nyúlna. Eme jellem mellé még kell némi kitartás és józan ész, és máris kész a Koizumo. Korábban próbálkoztam egy skizofrénia kialakításával, amely a sokféle jutsut személyiségekhez társíthatta volna, de rájöttem, hogy nincs tehetségem a kijátszásához, azonban túl gyakori, így nem elég egyedi. Ráadásképp avagy a skizofrénia mellett a Nara klánhoz való tartozástól függetlenül tervezek Koinak egy kis nyctophiliát, ami a sötétségtől, az éjszakától való félelmet takarja.
3.) A Konohából való távozás az ANBU szigorú tekinteteinek függvényében:
Nos, ez valóban nem lesz egyszerű feladat, de talán sikerül úgy megoldani, hogy a Hokage szemében szimpla vándorlásnak tűnjön, így elhanyagolhatóvá válik az ANBU szerepe, bár ez a fajta megoldás nem illene a néha kegyetlenül őszintének tervezett karakterhez. Innentől, vagy akár még korábbi időponttól azért elkezdenék némi a karaktertő eredő szándékos, nem pedig a helyzet komikumából adódó humort is csempészni a játékba, melynek fő forrása egy ninja vs ANBU üldözős, akciófilm-paródia is lehetne, habár ez voltaképpen teljesen lényegtelen. Igazából ezt még nem terveztem meg teljesen, de majd kialakul. Mivel erről tényleg nincs mit mondanom, ugorjunk!
Ja meg persze hozzátenném, hogy a játéktéri Danzou fenntartással kezelése nem kapcsolódik az oldal főadminváltásához, ezzel kapcsolatban lelkiismeretfurdalásom volt, mert néha talán úgy tűnhetett.
4.) És egyben utolsó. Az Adamantium ágyú, és a kérvények mibenléte:
Először is szerintem semmiképp nem kapnám meg az engedélyt a fegyver kivitelezésére, mivel valóban túl nagy erőt képvisel. Tetézi esélytelenségemet az, hogy nem tervezek erre kérvényt benyújtani, vagy ha minden jól megy, legfeljebb S szinten. Ellenben más chakrával működő mechanikai dolgokat igenis tervezek, ilyen például az Isha Dansei-jel közös tervünk, a chRTG (chakraröntgen), beszédes neve elárulhatja, hogy ez egy szoba méretű, költséges, orvosi célokra szánt Byakugan, tehát harcra alkalmatlan. Remélem, erre nem kell engedély. Emellett tervezem Koizumoval feltérképezni az emberi chakrahálózat, a chamratermelés minden oldalát, hogy megalkothassak egy chakratermelő szerkezetet. Ezenkívül természetesen robbantás, lövöldözés minden mennyiségben. Rengeteg olyan ötletem van, mint hangágyú, gigamegalángszóró, közönséges lövedék, amit tűz chakra hajt meg, villám elemű uktrasokkoló amely egy egész harctéren alkalmazható, rakéták, többek között a világháborús német V-széria adoptálása, és az Gundan első puskája. De a tudomány területén nem csak chakrás mechanikával, hanem elektrotechnikával és biokémiával is szeretnék foglalatoskodni, előbbit a való életbeli célom miatt, utóbbit pedig a vicces emberkísérletekből kifolyólag tervezem művelni. A chakra megismerése és alkalmazása azonban mindenképpen elhanyagolhatatlan tényező lesz a kutatások területén. Ki tudja, egyszer talán majd egy ezekhez kapcsolódó Akadémiát is építek..
Viszont majd leszakad az ujjam a gépelésbe szóval itt abbahagyom a szavak ész nélküli írogatását.
Örültem a kérdéseknek, de furának tartom, hogy a válaszadásba több energiát fektettem bele, mint mostanság az élményeimbe. Kár, hogy nincs több időm.
Oyasumi Nasai!
Kenta Koizumo
Kenta Koizumo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 630
Elosztható Taijutsu Pontok : 40

Állóképesség : 180
Erő : 200
Gyorsaság : 300
Ügyesség/Reflex : 300
Pusztakezes Harc : 150

Tartózkodási hely : Szerdán


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 611

Vissza az elejére Go down

Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Empty Re: Gundan Karakter és Felhasználó Interjú

Témanyitás  Itanashi Szomb. Nov. 21 2015, 03:46

Válaszadó (Mirubi kérdéseire)

A kérdések jók, egy kis történetet írnék akkor Itaról, mely sok mindent foglal magában, remélem, a végén megkapod a válaszokat.
Nos hol is kezdjem…Az elején. Egy fiúról mesélnék, egy fiúról, aki egy isten kiválasztottja lett.
Egy fiatal korban lévő ifjú, ki elvesztette az egyetlen erős embert maga mellől, azt, aki egyetlen dolgot tanított meg neki. Hogy túl kell élnie, s ezt csak úgy érheti el, ha erősebb lesz bárkinél. Egy egyszerű törvényt követve, mely szerint az erős fennmarad, a gyenge pedig elesik, fejlődött egészen addig a pillanatig, amíg el nem tűnt mellőle az az ember, akit mindenkinél erősebbnek hitt. Ott rájött, hogy nincs sehol sem biztonságban, s egyre jobban kerülni kezdte az embereket, háromszor is átgondolta, hogy valakivel beszélni kezd, nemhogy barátjának szólítsa. S egy olyan korban, melyben a lehető legkönnyebb olyan változtatásokat elindítani, amik kihathatnak a későbbiekre, s maradandót alkotni a személyiségben, igencska veszélyesnek tűnhet. Az elv megmaradt, csupán az útja változott meg. Sendo fiatalon csöppent bele az egészbe, s véletlenszerűen találkozott a jashinista szekta néhány tagjával. Majd meglepetten látta, hogy mennyire elvakultak, s őszinték. S nem embereket tisztelnek, hanem isteneket. Felnyitották a szemét a fiúnak, s ezzel belátást nyert a pusztuló világ szemléletébe. Attól a perctől kezdve nem csupán túlélni akart, hanem céltudatosan az emberiség süllyedő hajóját elhagyva, a saját útján (s a neki szabott utat) járva kezdte felkutatni a valódi hatalmat. Nem túlélni akart csupán, hanem felülkerekedni mindenki felett. Nem azt akarta, hogy a nyomorúság a haláláig elkerülje, hanem hogy ne haljon meg, míg gyenge ember van a földön. És ahogy egyre jobban belebonyolódott, rájött, hogy ő is ember, és addig a pillanatig, amíg az emberi jelleme a földhöz köti, sohasem tud felülkerekedni rajtuk. A kapzsiság, az önimádat és a kötelékek láncként tartja fogva az emberiséget, és köti őket a földhöz. El kellett szakadnia ezektől a tulajdonságoktól. És ő el is szakadt.
A szökése, majd később a szeretőjének (a két női személynek, kik valaha is jelenthettek bármit is számára) ugyanúgy kötelékek voltak, egy-egy lánc, amik a földhöz szögezték őt, távol tartva az Istenektől. Nevet változtatva járta az országokat és kutatta a valódi hatalmat. S mindvégig követte azt, amit ő a legfőbb hatalomnak vélt. Engedte, hogy a szekta beavassa őt, mert kívánta a hatalmat. Itanashi nem akart egyik vezető helyére sem kerülni, az ő útja nem a világuralom. Nem érdeke, hogy vezesse a milliókat. Azonban szent feladatának vette a világ megtisztítását. Méghozzá az emberi bűnök alól való feloldozással. Számára a legfőbb hatalom Jashin kezében van, s Jashin lehetőséget adott számára, hogy mint egy Isten kiválasztottja, egy isten nevében cselekedhessen.
Ahogy fejlődött és nőtt, úgy ismerte meg saját képességeit, s mindeközben egyre messzebb került az emberiségtől. Sokat látott emberré vált, s tudta, egyedül ő maga kevés lesz ahhoz, hogy egymagában szembeszálljon a világot bemocskoló, az emberiséget elkorcsosító vezetőktől és mindenkivel, aki tagadja az emberi bűnöket. A fejébe vette, hogy megtisztítja a földet és megmutatja az embereknek azt, hogy mennyire is törékenyek. Ugyan az emberek az evolúció csúcsa, mégis, a világot nem ők, hanem az Istenek irányítják. S az istenek háborúzni fognak. Mégpedig egymással. Be akarják egymásnak bizonyítani, melyikük hite és útja a legerősebb. S ehhez a legerősebb földi harcosaira lesz szükségük.
Itanashi csalódott az emberiségben, s nem látja az emberekben a valódi tiszteletet, melyet az istenek felé kellene mutatniuk. Be akarja bizonyítani, hogy az istenek ereje mindennél nagyobb. És az emberiség ezt csak akkor fogja elfogadni, ha félni fogják az isteneket. Mert az önzőség csak akkor múlik el, ha félnek. Ehhez azonban egyedül kevés. Van még néhány személy azonban, akikben a potenciális társakat látta meg, azok, akiket régóta ismert, s kiismerte természetüket annyira, hogy tudja, valóban az ő oldalán állnak e. S a fagy országában végrehajtott mészárlás pont kapóra jött neki. Fenn kell tartania a félelmet, ehhez azonban szüksége volt olyanokra, akik szintén, a félelemből, mások félelméből táplálkozva merítenek erőt és növekednek az emberek felé. Egyedül kevés ahhoz, hogy az egész világot rettegésben tartsa. Azonban ha néhány személlyel társulna, talán könnyebb dolga akadna, s a neve hamarabb eljuthatna a világ minden pontjára. Az ő célja, hogy féljék a nevét. Hogy rettegjék. Hogy amikor valaki kiejti a nevét a száján, ne egy ember jusson eszébe, hanem a Vér és a pusztulás Istenének, Jashin legfőbb harcosa, egy Isten harcosa. S ezt csak a félelemkeltéssel tudja fokozni.
Így amerre jár, ott megpróbál félelmet kelteni. Nem egyszer nagy tömegek előtt, látványos és maradandó élményeket nyújtó, gusztustalan és félelmet keltő kivégzésekkel hagy nyomot, s bélyegzi meg a vér istenének jelével. Hogy lássa mindenki, mire is képes az erő.
Itanahsinak szüksége van azokra, akik félelemben tartják a világot, mert mikor eljön az ideje, akkor a félelemből könnyebb lesz átformálni a világot.
Mirubi, személyiségéhez híven, meglepte őt, a látszat ellenére egy hasonlóan erős akaratú társat látott meg benne, és megfelelőnek találta őt arra, hogy segítsen félelembe tartani a világot. Tökéletesnek találta a szervezetet arra, hogy kiterjesszék a félelmet.
Lassan belátta, hogy jó döntést hozott, és ketten elkezdtek kialakítani egy olyan közösséget, amelyben mind olyan személy volt, kik ugyancsak a félelmet használták fel. Ezért van szüksége az Ekibiogamira, hogy fenntartsák a félelmet. Mirubit pedig alkalmasnak tartotta arra, hogy másokat manipulálva, kiterjessze ezt a szervezetet. Csak aztán, ahogy erősödött, és tudásában kezdte felülmúlni ellenfeleit,s eközben még jobban elvágta magát minden emberi tulajdonságtól és érzéstől, egyre közelebbinek érezte a célját, ettől még tudatosabban kezdte magát képezni, felkészíteni arra, amire vállalkozott. S ezzel drasztikusan megugrott. Az évek során megtanult érzelemmentesen ölni, sőt, sokkal inkább megváltásnak és felszabadulásnak érezte, ha egy olyan embert ölhetett, aki jashin útjába állt. S évek alatt edzette magát mind testileg, mind lelkileg és mind a hitében, hogy mindenkinél erősebb lehessen. Mert Jashin útját ez a három pont tartja össze (ha érdekel ez a rész a mostani kalandomban sokat olvashatsz erről).
Egy újabb fordulóponthoz ért, mégpedig ez pedig a Nibii elleni harc volt. S itt csatlakoznék be a második kérdés válaszára.
Itanashi, miután legyőzték a Nibiit, egyszerűen úgy érezte, nincs számára akadály ahhoz, hogy beteljesítse a feladatát. Az ő szemében minden komoly ellenfél csupán egy bábu, melyet egy másik isten mozgat a Jashin elleni harcában. S minden egyes győzelmével, félelmet kelthet az Istenek között is. S ez az érzés az, ami végül rávezette őt a végleges útjára. Mikor rájött, hogy minden egyes ember és lény ezen a földön, egy előre megírt ösvényen halad. Ezek a sors ösvényei. Mindenki céllal születik a világra. Vannak, akik azért születnek, hogy alkossanak, építsenek, vannak, akik azért, hogy vezessenek, s vannak, akiknek az a sorsuk, hogy halálukig szolgáljanak valakit. Hisz az elve szerint nem csak az erősön múlik az élet. Szükség van a gyengékre, akiknek a halála magasabbra emelheti az erősebbet.  S a harc után belátta, hogy a saját fejlődési tempója és küldetésének tudata magasabbra emelte őt, mint Mirubit, és ez a harcban megmutatkozott, csalódott a fiúban. Azonban nem mondott róla le. Szüksége van rá. Azon kevesek egyike, ki segíthet neki, és szüksége is van a segítségére.
Ahhoz, hogy a fiút a jó úton tarthassa, elhelyezte rajta egyik legsötétebb és egyik legerősebb pecsétjét, amit azért fejlesztett ki, hogy a gyengébbeket irányíthassa. Ez azonban nem csupán a késbe való belefutást jelenti számára. Ezt a pecsétet Itanashi a jellemével alkotta meg és a hitével. Nem könnyű egy embert megtörni, ezt pontosan tudja, de ha sikerül megtörnie, és elvennie azt, amire egy ember az életének utolsó percéig foggal, körömmel védeni fog, az a hite a saját képességeit tekintve, akkor nyert felette. Ugyanis, ha valakit akarata ellenére késztet cselekvésre, azzal képes megtörni bármilyen ellentmondást. És ha ez tudatosul a személyben, hogy képtelen menekülni, a lélek feladja, a test sem képes harcolni már. Itanashi egyszerre győzi le az ellenfelét testileg és lelkileg azzal, hogy felülkerekedik rajta.  Hiszen az ő hitét nem lehet megtörni. Túl régóta benne él. Az élteti (ha valaki egyszer mégis megtörné, az Ita végét jelentené valószínűleg).
Ahogy írtam, a technika nem csupán a késbefutásra jó, hanem képes arra, hogy lelkileg kordában tarthasson valakit. Mirubi akkor a szemében gyengének bizonyult, ám mégis, mivel a fiú segítette őt, ezért az útján akarja tartani. Egyszerre akarja inspirálni a fiút, s közben megtiltva neki azt, hogy valaha is ellenszegülhessen az útnak, amelybe együtt kezdtek bele. Nem tudta pontosan, miért nem vette ki a részét a fiú, úgy vélte, talán sok volt Mirubinak az eddig történtek, s meg akarta akadályozni, hogy letérjen az útról. „az árnyékok között nem marad fenn a neved. Látniuk kell téged ahhoz, hogy azonosíthassák a félelmeiket. Hogy ha meglátnak, a félelem jusson eszükbe.” Azt akarja, hogy Mirubi is vállalja magát a nyilvánosság előtt, ne kerülje a harcot, hanem mutassa meg, mi az az erő.  Ha egy falu elpusztul, a túlélőkben megragadnak azok, akik részt vettek benne, de azokat fogják félni, akik kezei véghez vitték. Kik a szemükbe néztek.
Az, hogy Itanashi elhagyta volna az Ekibiogamit, én nem tudok sajnos, tudtommal sohasem hagyta el, csupán más vizekre evezte őt a sorsa. El kellett távolodnia, s el kellett hagynia a kontinenst. Mert számára egy új fejezet nyílt, mégpedig a beteljesedés ideje. Megannyi év után megadatott neki a lehetőség, hogy még közelebb kerülhessen Jashinhoz. Azonban Itanashi elköszönt Mirubitól, mielőtt elment volna, s közölte vele, vissza fog még térni. A vállveregetés pedig nem csupán a pecsét elhelyezése végett történt, hanem valódi összetartást jelentett. Ilyet a pap nem igazán csinál, talán egy kezén összeszámolja, hány személyben bízik meg ennyi év után is. Ritka az olyan, akiben csalódik és életben hagyja, eddig egy volt. Tehát amit mondott, igaz volt.
S hogy mit tervez? Hogy befejezze a küldetését, és beteljesítse a saját sorsát. Miután az egész világon eluralkodik a félelem, a megtört emberiség közül végleg kiemelve, elérve jashin végső útját. Hogy feljusson az Istenek közé, akik felvértezik őt és nevét a halhatatlanság vértjével, ezzel örökre megtartva őt a földön. Hiszen egy ember sem képes annyi időt élni, amennyit az útján meg kell tennie. És mikor ezt eléri, az ajándékért cserébe visszaszáll a földre, és megtisztítja a mocsoktól a földet. AZ emberi vér el fogja mosni a romlottságot, a hitetlen, gyenge, kapzsi, alantas embereket eltörölve, egy új világot alkothasson. Egy olyan világot, ahol az emberek egy nemzetként élnek, ahol az embereket nem a kapzsiság hajt majd. Egy világ, ahol az emberek félni fognak. Méghozzá az Istentől. Az isten, aki legyőzte a többit, aki felülkerekedett és a földi háborújában diadalmaskodott. Egy világot, ahol nem a pénz, s nem a vér fog vezetőket választani. Hanem az Isten lesz a vezetője. Egy társadalom, melyet Ő irányít.
Most, hogy kezdi kiismerni a démonok országának egy részét, és megtudta sorsának következő állomását, újabb felkészítésekkel számolhat. A fű országi front után újabb háborúba indul, azonban itt nem gyalog lesz már a sorokban, hanem a vezetője az első sorban. Először is vissza akarja állítani a volt birodalmat, Yogensha (teljes történetét tervezem megírni pm szintig ötletelésnek), volt jashinista pap és tábornok birodalmát. A régi időkben a démonok országának nagy részét a jahsinisták uralták. A régi birodalom visszaállítása hosszadalmas, véres háborút fog követelni, s közben megannyi ellenfelet és más vallásbéli csoportot érinthet (ezek kidolgozásáról is pmben értekeznék majd). Amennyiben ez sikerül neki, és visszaállítja a volt jashinista birodalmat, jó hadvezérként gyarmatosítani kezd és beteljesítni azt, amit eddig ecseteltem. A főbb vezetők elfogása és kivégzése, amennyiben idáig is eljut, legfőbb cél lesz. És ha a világ vezetők nélkül maradt, akkor megkezdődhet a tisztogatás, a végső megtisztítás (és ezzel kitöltenék vagy húsz évet a gundanon még Very Happy).
 
Hogy Itanashi Jashin fölé emelkedjen? Kizárt dolognak tartom. Méghozzá azért, mert Itanasit, akármennyire is tagadja, mégis az eddig felsorolt emberi érdekek vezénylik, önző, akaratos személy, akit érdekek fűznek össze más személyekkel. A legveszélyesebb ember, akinek nincs mit vesztenie, mert amíg másokat érzelmek és értékrendszerek kötnek karóhoz, addig számára egyetlen érték sem köti őt a földhöz. Megtagad mindent, ami az emberi értékeket képviselik, számára az isteni feladat az egyetlen érték. A hite. A hitéért ő feláldozta a lelkét. Feláldozta a testét. Az egész énjét nem egy embernek, hanem magának Jashinnak áldozta. Mindazért, amiért jashin nem veszi magához a testét és a lelkét azért véráldozatot követel. És hogy befejezze az útját. Cserébe megajándékozza őt az út során. A testét sérthetetlenné, a lelkét pedig halhatatlanná teszi. Azonban Itanashi nem istennek született. Ugyan az isteni hozzájárulásával, az alacsonyabb istenek soraiba, a félistenek közé emelkedhet még, de valódi isten sohasem lehet belőle. Illetve nem hiszi, hogy valami is erősebb lehet jashinnál. Ő prófétának született, nem istennek. Még ha annak is fogja magát vallani, akkor is tudni fogja, valódi isten sohasem lesz. Csupán Jashin birodalmának földi prófétája, az ő szeme, az ő keze, az ő szája. Mert figyelni fogja, amit ő látni akar, mert megteszi azt, amit ő akar, mert hangoztatni fogja, amit ő parancsol.
 

Hát, ebben benne van minden, még ha nagyon kuszára is sikeredett, nagyon fáradt vagyok, de tetszett a kérdés, és meg akartam válaszolni. Remélem, választ kaptál a feltett és a talán a fejedben motoszkáló gondolatokra is J remélem, nem lett unalmas és érthetetlen.


~Az interjú után a fények megszűntek, az eszközök tönkrementek, majd a sötétség és a félelem kezdte ellepni a termet. Végül a kínzó és égető érzés nem kímélt senkit. Miután a stáb tagjait rituálisan feláldozták, az interjún elhangzottak sohasem kerültek nyilvánosságra.~
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Empty Re: Gundan Karakter és Felhasználó Interjú

Témanyitás  Gonza Sasano Szomb. Dec. 26 2015, 21:15

Kérdező!


Kérdezettem: Kenshiro Mirubi


Kérdéseim:


1. Ugyebár Mirubi célja az emberiség teljes kiirtása/elpusztítása. Ez kemény feladat. Vannak-e konkrét lépések és tervek ezzel kapcsolatban? Amennyiben több lépésből áll ez a terv, mik a főbb lépések? 

2. Mirubi mennyire bízik meg az általa alapított szervezet tagjaiban, (vagyis a társaiban - ha lehet így mondani)? 

3. A karakter fog-e még más területeken is fejlődni, esetleg újabb dolgokat elsajátítani (pl: genjutsu, senjutsu... stb.)?

4. A karakter a továbbiakban akar-e még más Bijuu-kra vadászni?

5. Mirubi hogyan vélekedik a társadalom azon magasabb rangjában lévő emberekről, akik az országokat irányítják (pl: daimyou-k, befolyásos hivatalnokok, kage-k, hadvezérek, gazdag nemesek, tanácsosok... stb.)? Őket jobban meg fogja büntetni, ők többet/jobban fognak szenvedni?

Gonza Sasano
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Ronin
Chakraszint: 335

http://taurion.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Empty Re: Gundan Karakter és Felhasználó Interjú

Témanyitás  Hyuuga Emiko Szomb. Dec. 26 2015, 23:56

Kérdező!


Kérdezettem: Kenshiro Karu


Kérdéseim:
1.) Legutóbbi információim szerint Karu volt a Kenshiro klán vezetője és szerette volna összetartani a családot. Emellett eléggé úgy tűnt, hogy Kusagakurét is támogatja ezekben a vészterhes időkben. Mégis miért döntött úgy, hogy - immáron - többszörösen elveszett ninja lesz és még a klán vezetéséről is lemond?



2.) Lemondani egy különleges képességről, főleg Kekkei Genkai-ról nehéz, hiszen ez nem olyasvalami, amit mindenkihez hozzávágnak. Hogyhogy úgy döntöttél, megválsz a Youton elemtől és inkább Jinchuuriki lesz Karuból, magához véve a kétfarkú cicust? Ehhez kapcsolódik még az is, hogy te határoztad el magad, vagy a játék kívánta meg ezt az "áldozatot"?
Hyuuga Emiko
Hyuuga Emiko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1930
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 550 (A)
Erő : 800 (S)
Gyorsaság : 590 (A)
Ügyesség/Reflex : 590 (A)
Pusztakezes Harc : 900 (S)

Tartózkodási hely : Rémálmok mezején


Adatlap
Szint: S
Rang: Szökött Ninja
Chakraszint: 1322

Vissza az elejére Go down

Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Empty Re: Gundan Karakter és Felhasználó Interjú

Témanyitás  Shiren Vas. Dec. 27 2015, 15:42

Jó látni, hogy kezd fellendülni a topic! ^^


VÁLASZOLÓ! (Gonza Sasano)


Először is, köszönöm a kérdéseket, másodszor pedig, megpróbálom rövidre fogni. Smile




1.)

   Természetesen nem úgy indult neki a Világnak, hogy "Na akkor elpusztítom" hanem konkrét tervei voltak erre vonatkozóan, ahogy nekem is, hogy miképpen lehetne ezt megvalósítani. Amit most elmondok, az egy rendkívül leegyszerűsített változat, de talán körvonalazza azt, amivel valóban romba lehetne dönteni a Világot. Ugyebár az tudja, aki jártas a történelemben és a politikában, hogy amikor egy nagy válság jön el egy Ország életében (Világháború, Gazdasági válság, stb) akkor a szélsőséges politikai irányzatok kerülnek hatalomra, vagy legalábbis erősödnek meg. Na ennek oka Mirubi terveinek alapja.
   Az emberek rendkívül monoton életmódot folytatnak és akkor érzik magukat jól, amikor minden a megszokott módon zajlik. (Ez az emberiségre igaz és nem az egyes személyekre) Na már most, ha a kényelmes kis életüket egy háború zavarja meg, vagy éppen egy gazdasági válság, vagy bármilyen olyan, nem megszokott tényező, ami kizökkenti őket a megszokott kerékvágásból, akkor ők azonnal bepánikolnak és félni kezdenek, majd homokba dugják a fejüket, ugyanis az emberek szinte képtelenek szembesülni az olyan dolgokkal, amiket nem akarnak elfogadni. HA mégis rá vannak kényszerülve (Ami egy világméretű katasztrófánál teljes mértékben igaz) akkor kiutat keresnek. Ám SENKI nem mozdul meg, senki nem akar tenni, hanem MÁSTÓL várják a kiutat. Ha az embereket tehát a sötétségbe lököd, ezáltal elveszettnek hiszik magukat, akkor bárkire és bármire hallgatnak, aki kiutat ígér nekik. EZ a helyzet a politikával is. Egy szélsőséges irányzat (Nácizmus, Marxizmus) tehát akkor teljesedhet ki igazán, hogyha az emberek félnek, ha elveszettnek hiszik magukat. Ha pedig ez bekövetkezik akkor bárkire hallgatnak annak érdekében, hogy minden visszaálljon a régi kerékvágásba.
   Tehát ahhoz, hogy valaki uralhassa a népet, előbb el kell érnie egy olyan állapotot, amiben minden és mindenki kivétel nélkül hallgat rá. Nos ez az állapot pusztán azáltal, hogy félelmet keltünk, fájdalmat hozunk a világra, nem érhető el, mert mindig lesznek "hősök" mindig lesznek olyanok, akik hasznot látnak és felszólalnak. Mindig lesznek Kagék, Földesurak, Narutok és hasonlók. Őket ki kell iktatni és a helyükre olyan embereket kell helyezni, akik csakúgy, ahogyan ők, vezetik az embereket és jól bánnak a szavakkal, esetleg az érzelmek manipulálásával, ezáltal pedig Mirubi malmára hajtják a vizet.
   Magyarán az emberiség elpusztítására vonatkozó terv legfontosabb szakasza az az, hogy a Faluk élére és a vezető réteg nagy részébe Mirubi, vagyis az Amegami embereit kell ültetni, hogy irányíthatóvá váljanak az emberek. Ezt úgy érhetjük el, hogy kiiktatjuk vagy áttérítjük őket hazugságokkal. Elvégre SENKI nem akar meghalni, vagy aki meg akar halni, az már halott, mert megölte magát. Mindenkinek céljai vannak az életben, ezért Mirubi hazug szavakkal invitál be mindenkit az Amegamiba. Azt ígéri mindenkinek, hogy elérheti a céljait, hogy megvalósíthatja az álmait a Szervezet segítségével, UGYANIS bármiről álmodik egy Amegamis tag, ha a szervezet segít neki elérni a vágyait, akkor biztosan nyer vele Mirubi is. Ha pedig így nézzük, akkor valójában nem is hazudik, hanem valóban segít, de CSAK AZÉRT, hogy később hasznot húzhasson az Amegamis társából és a segítségével megölhesse később azt, akit kell. Ja és persze a végén Őt is kivégezhesse.
   Nos. Ezen a szinten az Amegami már elterjedt az Alvilágban, szinte uralja azt, ahogyan már a falvak vezetői is az Ő kezükben vannak, vagy hazugságok, vagy pedig gyilkosságok árán. Így már nincs más hátra, minthogy meggyengítsük az Emberiséget. Néhány szélsőséges, világuralomra törni kívánó csoport mondta azt régen, hogy ahhoz, hogy a Világot irányítani tudják, ahhoz a Föld létszámát 100.000.000 fő alá kell csökkenteniük. Nos itt is ez a cél... Onnantól fogva, hogy az Öt Nagy Nemzet és a kisebb jelentősebb nemzetek, a független nemzetek és az Alvilági szervezetek élén az Amegami tagjai állnak, Mirubinak befolyása lesz a Fegyverkészítő Szövetségénél és voltaképpen a világkereskedelemben, gazdaságban.
   Persze nagyon kevesen lesznek, akik ennek a Nagy Tervnek a részesei és valóban tudnak arról, hogy Mirubi mit is vitt végbe, elvégre mindez titokban zajlik, pont azért, hogy azok a csoportok vagy hatalmak akiket nem sikerült megszerezni, ne hiúsíthassák meg a tervet. Így sok vezető tisztába sem lesz velük, hogy irányítják őket, vagy hasonló. Erre rengeteg praktika, ötlet és érdekes dolog létezik, hogy hogyan lehet ilyesmit elérni. De a lényeg a titoktartás. Na és... Miután Mirubinak befolyása van a legjelentősebb országokban, a kereskedelemben és a gazdaságban, (Mirubi alatt itt már a komplex Amegamit értem, akinek a tagjai már nem csak az Elveszett Ninják, hanem a tehetős, hataloméhes főurak is lesznek) ahhoz, hogy elérje a 100.000.000 Fős népességet, háborút kell indítaniuk, belülről kell bomlasztani és ki kell egymás ellen játszani az Amegami tagokat, hogy a lehető legnagyobb pusztítást vigyék végbe, amit az Emberiség még nem látott.
   Mivel hatalmas méretűvé vállnak a pusztítások, az emberiség megfárad. A harcok alatt rengeteg Amegamis tag hal majd meg, akik természetesen az Országok, Szervezetek vezetői, mivel már egymás ellenségeivé váltak. Ezáltal az a kör, aki tud Mirubiról, az leszűkül. Így pedig már csak a megmaradt Amegamis tagokat kell kiiktatni és új reményvesztett Elveszetteket kell Mirubinak maga mellé állítani, hogy aztán a megmaradt Emberiséget összefogva egyesítse. Ugye a fájdalom megismerésével, amit Mirubi idézett elő és azzal, hogy kiutat remélnek ebből a fájdalomból, szinte bármire rávehetőek, mert magukra, vagy éppen szeretteik biztonságára gondolva, Mirubi feltűnésével, aki tud mindent, aki jóságosnak és megbízhatónak tűnik, aki rendszert teremt a káoszban, aki emlékezteti őket a régmúlt idők békés egységére, aki rendkívüli erővel bír, akinek szavait azok is megerősítik, akik komoly tiszteletnek örvendenek, az a Mirubi tökéletes vezetőjének látszik majd a megmaradt Emberiségnek.
   Így pedig, ha már Ő lesz a vezetőjük, nyilván már ereje is hatalmas lesz és tapasztalatával, valamint némi segítséggel (Meglepetés) a megmaradt embereket elpusztíthatja. Persze ez a dolog nem fog megvalósulni, mivel évekbe tellett idáig is eljutni, hát még ha mindezt el akarnám érni. Rengeteg falba ütköznénk, stb, tehát megvalósíthatatlan a Gundan és a való élet idejét illetően is. Azt, hogy kik segítenék Mirubit abban, hogy elpusztítsa az emberiséget, egyenlőre még titok, még én sem gondoltam át teljesen, de jó kis kalandokkal szolgálhatna ez a cél is. Egyébként ez a terv nagyon nagyon körvonalazott változata, ami nem igazán változhat. Ami változna az a módszer és a körülmények, amikhez majd igazítva lesz a terv.


2.)

   Semennyire. Vagyis ha  pontos akarok lenni, akkor vannak tagok, akikben maradéktalanul megbízik, mivel teljes mértékben irányíthatónak tartja őket. De akiket nem, azokban nem bízik meg egy cseppet sem. Jelenleg ugye nem titok, hogy Itanashi van a lista legalján, akire egyenesen ellenségeként tekint, vagyis tekintett. Egyre több dolgot ért meg vele kapcsolatban, hogy mit miért tett, vagy mit hogyan tett, így pedig egyre kevésbé nyugtalanítja Itanashi viselkedése. Tudja, hogy nem normális, hogy egy őrült, de azt is tudja, hogy emögött az őrület mögött van egy sajátos hit, ami viszi őt előre. Ha pedig esetleg mostanság vagy a jövőben újra találkoznának, (Márpedig biztos, hogy fognak) akkor ahogy elnézem, Itanashi egyre erősödő hite és tervei nagyon szimpatikusak lesznek Mirubi számára. Ami pedig a többieket illeti, nos ahogy mondtam: Változó. Minél irányíthatóbb valaki, annál jobban bízik benne Mirubi.


3.)

   Nos igen... Very Happy Nem hiszem, hogy fog. Az utóbbi egy évben vettem észre, hogy nagyon sok irányba megindult és nagyon sok mindenbe kezdtem bele. A "Sima Jutsuk" számával nincs bajom, mivel mindig is szerette a karakter a jobbnál jobb technikákat és az újdonságokat, az új kihívásokat, de ahogy elindítottam őt először az Orvostudomány (Ő először szakácskodott, nagyon jól főz és a fűszereke, növények ismeretéből jött az orvoslás) majd a Katon (Ez egyébként Kushina volt, mivel Ő szabta meg az elsődleges elemét a karakternek, ami mellesleg a Suiton lett volna, de így utólag nagyon hálás vagyok neki, hogy Ő ezt az elemet adta neki Very Happy) és az Állathasználat meg a többi irányába, kicsit rádöbbentem, hogy az eredmény egy katyvasz lett. Persze nem mintha, a komolyabb Narutos szereplők nem értenének szinte minden területen valamihez egy kicsit, de attól még egy specializálódottság jól jött volna. Az Állathasználó technikákat immáron teljesen elvetettem, szinte nem is használom őket.
    AZ Orvosi technikák terén nagyon sokat fejlődött, azt szeretném is még fejleszteni, ahogy a Sötét Chakrát is, ami szintén egy meghatározott része a karakternek. De például, ha újra lehetne alkotni a stílusát, akkor mindenképpen megtenném. Lenne néhány technika, vagy éppen irányzat, amit feleslegesnek tartok, de persze jó ha van. A Sötét Chakra, Pecsét Technikák, Orvosi Technikák és az Elemi Technikák azok, amiket mindenképpen megtartanék. Meg persze én, mint felhasználó már egy ideje sóvárgok egy roppant jó kis dolog iránt, amit még nem tudom, hogy megkaphatok-e és ha igen, akkor milyen áron, de ha az megvan, akkor valószínűleg meg tudom alkotni Mirubi egyedi stílusát, amivel nem egy pusztító szörnyeteg lenne, hanem sokkal inkább egy praktikusabb emberke. Elvégre én most sem tartom őt egy olyan valakinek, aki a most meglévő technikáival tömegeket pusztíthat el. Van azért tápos technikája, de az ilyen nagy erőt képviselő jutsukat, mint a Karyuu Endan meg hasonlók csak félve használok. Talán még én is félek tőle Xd De a válasz az az, hogy nem, tehát nem rontom el több irányzattal a karaktert. ><


4.)

Hehe... Very Happy
Annyit mondok, hogy Mirubinál van most a Nibi chakrájának kevesebb, mint 1%-a. Vagy egészen pontosan 1%-a. Nos, ha látja a számára rendkívül értékes Karut felhasználni a Nibi erejét, vagy rájön, hogy felhasználható az az 1% Bijuu Chakra, akkor bármi megeshet. ("Meglepetés") DE! Ha megesik az a bármi, akkor szerintem semmiképpen sem vadászná őket. Nem olyan lények, akiket Mirubi elzárna. Ők sokkal inkább az emberek felett állnak, viszont csak nekik lehet igazán nagy sötétség a szívükben...


5.)

Férgek, patkányok, egerek az óceán közepén egy tábla sajton... Ha a probléma felszínes forrását kellene nézni, akkor bennük gyökeredzik a probléma forrása. Akit lehet, természetesen keserves kínok között végezne ki, de az Országok vezetőit és a befolyásos urakat, nehéz lesz használhatóvá tenni. Élve vagy holtan van hasznuk ugye, de élve csak akkor, ha irányíthatóak. Márpedig például Danzou, vagy Kabuto nem éppen olyan személyek, akiket lehet irányítani, sokkal inkább olyanok, akiken fel lehet kapaszkodni a porból. Ha rajtuk keresztül Mirubi és az Amegami fel tudna kapaszkodni, akkor az nagyon jó lenne, de után mindenképpen meg kell őket ölni, vagy el kell nyerni a bizalmukat. A végeredmény pedig ugyanaz lesz: Halál. Vagy így, vagy úgy. De az, hogy miképpen vélekedik, ahogy mondtam, ugyanúgy, mint bármelyik másik emberi lényről. Annyi, hogy ők több ember szenvedéséért felelnek, így nagyobb a bűnük és a szerepük.
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Empty Re: Gundan Karakter és Felhasználó Interjú

Témanyitás  Kenshiro Karu Vas. Dec. 27 2015, 17:31

Köszönöm a kérdéseidet Hyuuga Emi! 
VÁLASZOLÓ


1.:
Nos igazság szerint Karu sosem volt igazán az a vezető alkat. Amikor elvállalta, hogy el fogja vezetni a klánt az azért volt mert nem volt más alkalmas jelölt a pozícióra. Én mindig is úgy tekintettem erre az egész helyzetre mint egy átmeneti állapotra, csupán idő kellett a karakteremnek, hogy a játéktéren is rádöbbenjen, hogy ez a vezetősdi nagyon messze áll tőle. A kérdésedben konkrétan meg is válaszoltad az egészet mert Karunak valóban az volt ez elsődleges és legfontosabb célja, hogy összetartsa a klánt és pontosan ezért vállalta el ezt a szerepet. Azonban a személyiségéből is adódóan (kaotikus) sosem lesz egy igazi törvény tisztelő vezető. Én pedig azt gondoltam, hogy mivel a körülmények sajnos úgy alakultak, hogy a klán nagy része inaktív és valószínűleg vissza sem tér ezért ezek a dolgok gyakorlatilag előrébb hozták azt, hogy Karu elvesztette vezető szerepét. A kusagakurei támogatásról csak dióhéjban annyit szeretnék mondani, hogy az elsősorban a klán miatt volt fontos neki. Sokkal inkább attól tartott, hogyha az iwagakurei csapatok megtörik a kusagakurei ellenállást akkor egy második mészárlás lesz mint annak idején Kirigakureban. Lényegében nem Kusagakure miatt állt be a seregbe, hanem pontosan azért mert azt gondolta, hogy így óvhatja meg a klánt és talán sikerül két legyet ütni egy csapásra és a falunak is bizonyítani, hogy a klán támogatja őket és így elnyerhetik a teljes bizalmukat. Karunak nem áll szándékában bármilyen módon felhasználni ezt csupán meg szerette volna könnyíteni az ő illetve az utódja helyzetét. Az, hogy ismét elveszett ninja lett abszolult tervben volt. Tudtam, hogy sokáig nem fog ott maradni, Kusaban mert ő egyszerűen nem ilyen karakter. Amikor megalkottam és leírtam egy csomó kalandot arról miként kelt át a fél világon az öccsével akkor már tudtam, hogy ez egy vándor karakter lesz. Amint már mondtam a személyisége sem engedi meg, hogy engedelmes állampolgára legyen bármelyik falunak illetve a motivációja, a gyűlölete Kirigakure ellen ami hajtja és ami az egyik fő motivációja, megköveteli, hogy ne állapodjon meg és telepedjen le, mert a Nibi nélkül is a Bingo könyv egyik éllovasa volt és ő pontosan tudatában volt annak, hogy keresik. A KG felfedezése után pedig úgy gondolta, hogyha még egy darabig Kusagakuréban marad akkor sikerülhet megnövelnie a túlélés esélyeit mintha egyedül kószálna a világban. 




2.: 
Ez egy összetett és jó kérdés és sokat gondolkoztam rajta, hogy miként kéne megfogalmazni a megfelelő választ, remélem sikerül. 

Kezdeném az egészet Ádámtól és Évától, mert a Bijuus dolog már akkor eszembe jutott amikor idejöttem az oldalra és beregisztráltam az első karakteremet. Még a Kenshiro klán, Karu és Youton KG megalkotása előtt terveztem, hogy egy olyan karaktert fogok indítani aki egyszer majd Jinchuuriki lehet. Az ötlet onnan jött, hogy egyszerűen nem láttam az oldalon egy jinchuurikit sem illetve nagyon szerettem volna kipróbálni, hogy milyen lehet kijátszani egy ilyen karaktert. Tehát aze gész úgy kezdődött, hogy valami olyasmit szerettem volna alkotni ami előtte még nem volt. Karu úgy került a képbe, hogy amikor rádöbbentem, hogy a klán vezetést fel fogom adni illetve valószínűleg az egész falut el fogom hagyni előbb mint terveztem, akkor gondoltam azt, hogy ha sikerül megszervezni ezt az egész akciót és összeszedni egy csapatot akikkel sikerülhet, akkor talán megszerezhetek egy Bijuut. Ugye az oldalon lett volna lehetőség mésképpen hasonló jellegű karakter kijátszására exlaw formában, de én úgy gondoltam, hogy egy bijuu sokkal érdekesebb lenne mert ők nem feltétlenül gonoszok míg ugye azt tudjuk, hogy az exlawok egytől egyig csak pusztítani akarnak. Szóval nagyjából 1 évig kellett szervezni a dolgokat, hogy sikerüljön összehozni egy olyan csapatot amivel volt is esélyünk rá, hogy élve megússzuk az egész kalandot és sikerrel kivitelezzük. Ám amikor Karut belevonntam ebbe az egészbe akkor tudtam, hogy nagy árat kell majd fizetnem azért, hogy a karakter megkaphasson egy bijuut és jinchuurikivé válhasson. Igazság szerint akkor már annyira elragadott magával a dolog, hogy szinte kész voltam bármilyen árat megadni érte, hogy jinchuuriki lehessen Karuból mert nagyon nagyon vonzott az egész, hogy egy bijuu hordozója lesz és milyen lehetőségek rejlenek egy ilyen karakterben, egy ilyen kapcsolatban és egy ilyen szituációban a szerepjáték szempontjából is, tehát kész lettem voltam érte feláldozni a KGt is. Másfelől abszolult kapóra jött a sztori és a karakter szempontjából, hogy az egyikből következett gyakorlatilag a másik. Tehát Karu elvesztette a KGját majd visszaemlékezett egy előző kalandból, hogy látta milyen mértékben képes regenerálni egy testet egy exlaw és azt hitte, hogy ha a Nibi erejét magába zárja akkor a bijuu meg tudja gyógyítani és vissza tudja szerezni a kekkei genkai képességét. Elszánt volt és minden forrását felhasználta, hogy megszerezze a szükséges információkat, teljesen megszállottá vált. Miután sikerrel teljesítette a küldetést és a Nibi közölte vele, hogy ez nem ilyen egyszerű és ő nem tudja feltörni ezt a pecsétet (Nyilván fel tudná de ezt sem Karunak nem kell tudnia, sem senki másnak mert Karunak a KG pecsét azóta inkább egy szimbólummá vállt.) szóval teljesen összeomlott és csak annyit tudott, hogy menekülnie kell. Mivel jinchuuriki lett és ezt már Kirigakure is tudja ezért előbb utóbb keresni kezdik és akkor nagyobb bajban lesz mint előtte. Ezért megszervezte a saját szökését és átadta a klán vezetését az egyik NJKnak. Azóta gyakorlatilag menekül és próbálja megismerni a Nibit. Annyit tud, hogy ha eltávolítják belőle a bijuu chakráját akkor meghal tehát ha elkapják az egyenlő a halálos ítélettel. A kialakult helyzet pedig azért tetszik nekem annyira mert annyi lehetősége van a karakteremnek, hogy a két kezemen nem tudom megszámolni és már igazi szerepjátékot játszom vele nem csak tápolok és várom a következő ellenfelet!
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Empty Re: Gundan Karakter és Felhasználó Interjú

Témanyitás  Hyuuga Emiko Kedd Dec. 29 2015, 14:04

//Egy kérdést totál elfelejtettem. ^^" Pedig tudtam, hogy van még valami, amire kíváncsi vagyok.//


Kérdező


Kérdezettem: Kenshiro Karu

Kérdésem:

1.) Miért pont a Nibi lett a választott Bijuu?
Hyuuga Emiko
Hyuuga Emiko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1930
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 550 (A)
Erő : 800 (S)
Gyorsaság : 590 (A)
Ügyesség/Reflex : 590 (A)
Pusztakezes Harc : 900 (S)

Tartózkodási hely : Rémálmok mezején


Adatlap
Szint: S
Rang: Szökött Ninja
Chakraszint: 1322

Vissza az elejére Go down

Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Empty Re: Gundan Karakter és Felhasználó Interjú

Témanyitás  Kenshiro Karu Kedd Dec. 29 2015, 22:06

Kérdező Hyuuga Emi.


Válaszoló


Igazság szerint erre a kérdésre nagyon egyszerű a válasz. Volt egy minimális rálátásom arra, hogy milyen bijuuk vannak szabadon és milyen bijuuk vannak befogva. Nyilván azokat a bijuukat akik be vannak fogva sokkal nagyobb kockázat lenne elkapni, mert valamelyik nagy nemzetnél vannak és nagyon őrzik őket vagy a jinchuurikijük képzett shinobi, így a megmaradt bijuuk már jóval szűkítették a képletet. Ezek mellett én egy olyan bijuut szerettem volna aki nem olyan mértékben negatív mint Kurama, de ugye tudjuk, hogy ez azért van mert a Yang fele van Narutóban, azóta kiderült, de ettől függetlenül úgy gondoltam, hogy a Nibi jó választás lenne mert a tűz miatt még illik is Karuhoz akinél szeretnék most a katonra ráfeküdni. Aztán pedig ott van a személyiség is amit igyekeztem figyelembe venni és ezek mellett pedig a nem. Ugye a bijuuknak mint olyan tényleges nemük nincs, de azt tudjuk, hogy a Rokubi és a Nibi női lelkületű ha fogalmazhatok így és nekem szempont volt, hogy a bijuum legyen 4 lábú és lehetőleg az egyik vagy talán a leggyorsabb és tessék meg is kapjuk a Nibit. Ezek ilyen személyes dolgok voltak, a női lelkületű dolgot pedig nem szeretném lespoilerezni mert evvel kapcsolatban még vannak terveim.  
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Empty Re: Gundan Karakter és Felhasználó Interjú

Témanyitás  Hiyama Takeo Csüt. Jan. 07 2016, 22:59

KÉRDEZŐ!

Kérdezettem: Amaken Yoshimitsu

Kérdéseim:

1. Mi(k) a karakter célja(i)? Mit akar elérni?

2. Yoshimitsu ugyebár bábmester. A báb használaton kívül milyen irányban szeretnéd még fejleszteni?

3. Vissza fog a karakter térni Sunagakure-ba vagy megmarad vándornak? Esetleg átáll más ország nindzsafalujához? 

4. A karaktered ugyebár bábokat is tervez, ráadásul nem is igazán a szokványos/megszokott bábokat (gondolok itt a Tücsökre). Ő lesz az aki forradalmasítani fogja a báb építést/tervezést/használatot?

5. A karakter ugyebár fejvadászattal is foglalkozik. Miért teszi ezt? Csak a pénz végett? Vagy esetleg a hírnév végett is?

6. Lesz-e amolyan végső legerősebb báb, amit a karakter fog tervezni és persze megépíteni? Ha igen, akkor azt a bábot mi célból fogja megépíteni?

Hiyama Takeo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 97


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 380

Vissza az elejére Go down

Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Empty Re: Gundan Karakter és Felhasználó Interjú

Témanyitás  Amaken Yoshimitsu Vas. Jan. 10 2016, 15:27

VÁLASZOLÓ!

Húh hát ez igencsak meglepett o.o nem hittem volna, hogy bárki is érdeklődik irántam *.* nos ez igen kellemesen érintett, remélhetőleg a válaszaim is kielégítik majd a kíváncsiságokat :3 nos de lássunk hozzá.


1. Mi(k) a karakter célja(i)? Mit akar elérni?
Nos… ez egy igen jó és érdekes kérdés… el nem hiszed, de hallottam, már egyszer kétszer ezt a kérdést, sőt volt, hogy jómagam is feltettem magamnak ugyanezt a kérdést Very Happy Bár Yoshinak vannak céljai, azért mégis csak egy szabad lélek típus, aki előszeretettel járja a világot mindenféle ok nélkül. Persze van egy álma, méghozzá az, hogy neve, vagy legalábbis bábjai fennmaradjanak az utókornak, de hát őszintén, milyen shinobi nem vágyik erre? Szinte már ösztönösen vágyik arra, hogy erős ellenfelek ellen mérhesse össze erejét saját szerkentyűivel, hogy megnézze mit ér a kis fejlesztgetései Very Happy


2. Yoshimitsu ugyebár bábmester. A báb használaton kívül milyen irányban szeretnéd még fejleszteni?
Ezen a téren nem nagyon gondolkoztam még, de aki szemfüles az láthatja, hogy nemrégiben pályáztam meg a genjutsu tanulást. Én amondó vagyok, hogy egy igazán jó bábmesternek a genjutsu tecnika, már-már elengedhetetlen. Persze nem azt mondom, hogy akinek nincs az béna, de a genjutsu segítségével, nagyobb eséllyel sikerülne kiiktatni ellenfelünk. Én speciel, már egy többek szerint egy horrorisztikus bábbal is előálltam, ami direkt genjutsuba „ragadt„ shinobik ellen készült, és hát igen… Itt is van a báb, amiről beszéltem:
Éji lepke:

Nos igen, aki elolvasta a bábot, annak a lelki szemei előtt nem egy állandóan csillogó villogó báb jut eszébe, egy-egy sikeres használat után Very Happy Persze ennek a bábnak az elkészíthetősége még kétséges, de lehetőleg majd valamikor sikerül legyártani Very Happy na igen ez a rövidebb ható tervek. Bár elemi jutsuk terén gondolkodtam a föld elemen, egyelőre ezt mégis talonban tartom. Persze halkan megsúgom, hogy van egy igen… hát hogy is mondjam… elég érdekes gondolatom Very Happy miszerint, ha alkalmam nyílik, rá lehet, megpályázom majd a Fa elemet ^-^ Igen most nagy valószínűséggel most elég furcsán néz rám a drága olvasó, de ez csak olyan szokásos hóbort, és nem is remélek hozzá túl sokat, hogy megkapnám hozzá az engedélyt, de hát na... Very Happy mindenkinek lehetnek álmai ^^ Ja amúgy nem mellesleg, bár nem célja, de örülne, ha sikerülne támogatót szereznie, aki finanszírozni tudja a költségeinek nagy részét, mert így szegény Yoshikámnak igen hamar fel fog kopni az álla x’D


3. Vissza fog a karakter térni Sunagakure-ba vagy megmarad vándornak? Esetleg átáll más ország nindzsafalujához?
Terveim szerint Yoshi maximum, csak idős korára fog ismét fixen letelepedni a faluban, és míg lába és/vagy szervezete bírja a világot járja új bábötletekért, új ismeretekért. Természetesen a más országhoz való csatlakozását, már most megmondom, hogy nem lesz eshetőségbe Very Happy Bár Yoshi nem nagyon tűnik megbízható, elkötelezett embernek, valójában teljes szívében Sunagakurei, és ha tud, a hazája segítésére siet Very Happy Nos igen, feltűnhet, hogy Suna pusztálásánál ,viszont nem volt ott? No akkor most mivan… Az van, hogy nem sikerült időben hírt szereznie róla, ugyanis épp egy Bingos alak után nyomozott, és mire fülébe jutott a hír, már túl késő volt. Ezt nagyon bánja, de sajnos egyedül nem tud mit kezdeni. Így most egyelőre csöndben vár, és figyel. Mostanság, már jóval jobban ügyel a hírek áramlására, mint eddig, hogy időben indulhasson, ha a haza hív Very Happy


4. A karaktered ugyebár bábokat is tervez, ráadásul nem is igazán a szokványos/megszokott bábokat (gondolok itt a Tücsökre). Ő lesz az aki forradalmasítani fogja a báb építést/tervezést/használatot?
Hát ez igen nehéz kérdés, mit mondjak… Igen bábtervező, és mint említettem az a célja, hogy neve fenn maradjon, és bár ezt nem a hírnév miatt (inkább büszkeségnek nevezném) csinálja, azért sosem gondolt még úgy magára, mint forradalmár. Very Happy Ugye, gondolom páran már észrevették, hogy én mindenki számára elérhetővé teszem a bábjaim, és egy „kevéske” ryoért cserébe elkészítem bárkinek a bábjaim. De eddig nem nagyon akadt rá vevő, és ennek többnyire az az oka, hogy a bábjaim leginkább Yoshihoz illenek Smile Persze jó lenne, meg minden, de szerintem a többi bábos is úgy látja, hogy csak úgy megvásárolni nem annyira érné meg neki, ugyanis nem olyan olcsók eme bábok (árukat admini segítséggel együtt határoztam meg. Very Happy) Bár hihetetlennek hangzik, de amúgy az árak leginkább anyagköltségek Very Happy Sáska 25000 Ryos ára a kezdő shinobik számára szinte lehetetlenné teszi a vásárlást xD és ennek mindössze számomra csak 3000 ryo a haszon (a többi anyagár miatt levonódik) De akinek meg ugye lenne rá pénze, az nagy valószínűség szerint, már elérte azt a szintet, hogy a Sáskánál bonyolultabb bábokra lenne már szüksége. Hát igen, így elég nehéz fellendíteni a piacot, mindenesetre én azért örömmel tervezgetem bábjaimat, hátha csoda történik, és valakit érdekelni fog Smile


5. A karakter ugyebár fejvadászattal is foglalkozik. Miért teszi ezt? Csak a pénz végett? Vagy esetleg a hírnév végett is?
Az első és legfontosabb ok, hogy gyűlöli az alantas lényeket. Bár ő sem éppen a legtisztességesebb harcos, és ha alkalma van rá, minden sunyi dolgot bevet ellenfele ellen, ő mégis megveti azokat, akik mindenféle ok nélkül civil életével szórakozik, vagy terrorba tart más népeket. Kötelességék érzi, hogy kiiktassa, vagy elfogja ezeket a gonosztevőket, akik nem csak azért kerültek be a BINGO-ba mert éppen most oldották fel a KG-jüket és Marcsikának kéne egy Sharingan >.> Nem. Yoshi cska azokra vadászik, akik az alvilág tagjai, hogyha mást nem egy kicsivel, de csökkentse a világ mocskosságának a mértékét Very Happy Ez főképp azért lesz vicces, mert ha Hanae karim egyszer valami olyan dolgot követ majd el, ami miatt a BINGO-ba bekerül, akkor sajnos „saját magamra” is vadászni fogok majd x’D Jó igen a haszon sem utolsó, és egy-két likvidált fickó után, szinte dőlne a lé, de hát az élet már csak ilyen. Mindenesetre Yoshit leginkább a fentebb említett dolog mozgatja.


6. Lesz-e amolyan végső legerősebb báb, amit a karakter fog tervezni és persze megépíteni? Ha igen, akkor azt a bábot mi célból fogja megépíteni?
Óóóóóó igen…. Nos terveim már vannak…. az én drága Wyvernem, már most „ijesztgetheti” a drága ellenséges területeket Very Happy
Wyvern:

Mint látható nem egy könnyen megépíthető, kis mezei bábról van szó Very Happy Ez az én ostrom kincsem, melyre már megkaptam az információt Deitől, hogy megépíthető a báb… bár majd legkorábban S szinten építheti a kari, emllett a legkisebb saccolással is milliós értékű költsége miatt is, nem  nagyon hiszem, hogy egyhamar eljön az idő, míg ez az én kis repülő bázisom az égen kezd el repkedni. Very Happy mindenesetre engem nagyon ösztönöz az a gondolat, hogy egyszer majd egy ilyennel bombázhatom le valamelyik ellenséges falut Very Happy A miértje (mármint miért építené meg), az igen… hát… érdekes. Szimplán csak: Miért ne? Hát kell ennél több indok? Yoshi sosem komplikálta túl a dolgokat, és ami eszébe jut, azt el fogja végezni bármi áron. És hát… végül is egy ilyen bábbal nem lenne nehéz beteljesíteni az életcélját Very Happy




Nos remélem minden kérdésre eléggé részletesen beszéltem Very Happy nem nagyon tudtam mit írni, de azért még mielőtt befejezném a postot, a bábjaimmal kapcsolatban, számomra:


MINDEN JOG FENTARTVA x3
Amaken Yoshimitsu
Amaken Yoshimitsu
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 109


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 391

Vissza az elejére Go down

Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Empty Re: Gundan Karakter és Felhasználó Interjú

Témanyitás  Nara Akane Szer. Feb. 03 2016, 05:55

KÉRŐDZŐ

Kérdezettem: Kenshiro Mirubi

Igazából szerettem volna úgy igénybe venni ezt a topikot, hogy olyat kérdezek elsőnek, akinek még nem volt lehetősége beszélni magáról, de a minap szöget ütött a fejembe egy gondolat. Ugye Mirubi végső célja az emberiség kiirtása. Kérdéseim ehhez fognak kapcsolódni.

1. Látsz-e reális kilátást arra, hogy valaha is véghez tudod vinni Mirubi akaratát?

2. Ha lenne rá lehetőséged, megtennéd-e mint User?
Ugye második kérdésem nem csak a szerepjáték szempontjából érdekes - meginogna-e Mirubi hite a siker küszöbén, visszatartaná-e a halálfélelem, amit oly konokul tagad, stb - hanem Userileg is felvet pár morális dilemmát. Tehát ha minden valószínűség ellenére, valami csoda folytán adódna egy lehetőség a játéktéren (pl.: egy gombnyomással nukleáris télbe boríthatja a Gundan világát), Te mint User, hogyan döntenél? A karakterhűséget választanád, még ha ez azzal is jár, hogy megfosztod magad és durván félszáz Játékost az egyik napi szintű kikapcsolódásától? Vagy valahogy megkerülnéd ezt a döntést, hogy ne kelljen törölnünk az oldalt? Emberiség nélkül elég nehézkes lenne ugyanis folytatnunk. Smile Vagy inkább az egész célkitűzés inkább csak a hozzávető út kijátszásáról és nehézségeiről szól?

3. Gondolkoztál-e már korábban az előbbi két kérdésről?


Több kérdésem egyelőre nincs, amikre kíváncsi voltam, azt már megtudhattam korábbi válaszaidból.

Utólagos módosítás: visszaolvastam kicsit, és láttam hogy már volt szó a világpusztító tervekről, meg azok valószínűségéről, így mielőtt szó érné a ház elejét: én még mindig arra vagyok kíváncsi, hogy TE megtennéd-e ha lehetséges lenne ^^

Szerintem megtenné, milyen kár, hogy Seiiel nem bírna el Razz - Danzou
Nara Akane
Nara Akane
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1550
Elosztható Taijutsu Pontok : 366

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Specializálódás : Medikus Specialista

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin - ANBU Shinjin
Chakraszint: 1808

Vissza az elejére Go down

Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Empty Re: Gundan Karakter és Felhasználó Interjú

Témanyitás  Shiren Szer. Feb. 03 2016, 15:35

VÁLASZOLÓ!



Köszönöm Akane a Kérdéseket!

1.) Idő hiányában nem, ezen kívül nem nyírnám ki a Gundant :DDD

2.) Ahogy fent is írtam, nem nyírnám ki a Gundant Very Happy Viszont jó kérdés. Mirubi nagyon "mély" karakter szerintem, nagyon jól el lehet a különböző érzéseket, érzelmeket és hasonlókat játszani vele, és átvezetni rajta. Mirubi egy nagyon súlyosan lelki beteg ember és már most látszik, hogy vannak olyan személyek, akiket nem ölne meg. Én még azt is el tudom képzelni, hogy nem is olyan soká, még azt is megbánja, hogy a szeretett nagyapját megölte. De ennek ellenére nem fog változni a hite és a szándékai. Azonban annyit tudok, hogy ha marad ezen az úton abban a lelkiállapotban, amiben a mostani kalandja előtt volt (Most is változásokon megy át külső tényezők hatására) és megölne mindenkit némi segítséggel, akkor végül nem ölné meg saját magát. Ezt biztosan tudom. Ezért is sajnáltam, hogy nem írtam meg a "karakterem legnagyobb álma" versenyre az elképzelésemet Very Happy Ütött volna. De visszatérve a kérdésre, mindenképpen valahogyan kijátszanám Mirubit és nem pusztítaná el a Gundant. De igen, én az utat élvezem a játékban és azt, ahogyan Mirubi valódi emberként reagál mindenre, ami őt megérinti. Jelen esetben szó szerinti fájdalomban van része. Így igen. A cél az mellékes, az oda vezető út a lényeg. Legalábbis itt biztos.

3.) Az még nem jutott eszembe, hogy kinyírnám-e a Gundant. Igazából számomra az is rossz érzés lenne, hogyha egy JK karaktert kellene végleg megölni.


Ui.: HA mindenki maradéktalanul kárpótolva lenne megölném a Gundant XDDD
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Empty Djuka Benji

Témanyitás  Hirano Reina Szer. Ápr. 13 2016, 21:55

KÉRDEZŐ

Közkívánatra, de személyes kíváncsiságból adódóan is, az én kérdezettem: Djuka Benji!
Sokan tettek hozzá ehhez a kérdés kavalkádhoz, remélem nem véled túl tolakodónak és szakítasz időt a megválaszolásukra.

1.) Hogyan tudsz ilyen hatalmas lenni, hogy az összes falut egyszerre vezeted? Mikor tervezed a világuralomra törést?


Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Extended_naruto_map_by_lordrahl8-d2l1r36_www.kepfeltoltes.hu_

2.) Miért döntöttél úgy, hogy erős és kemény leszel? Vagy netán az erő és keménység kutatott fel és választott téged?

3.) Mikor vitted ki először a Gundan-t és mi indított arra a tettre, hogy ezúttal ezt visszafelé tedd meg és fejjel lefelé?

4.) Igaz-e a pletyka, hogy ezúttal az összes karakter csak a Benji nevet viselheti a határozatod szerint, és ezen rendelet a mesélőkre is vonatkozik?

5.) Mi volt az a pillanat, amikor úgy döntöttél, hogy el kell kezdened mesélni az összes mesélőnek?
Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Untitled_2_www.kepfeltoltes.hu_

6.) Száz Benjinek mennyi a fele? 

7.) Mivel Te vagy a legerősebb lény az univerzumban, hogyan tartod kordában az erődet?

8.) Mit kell tennie annak, aki szeretné elérni, hogy a kegyeidbe fogadd?

9.) Nem zavar, hogy az oldal neve "Naruto Gundan" és nem "Benji Gundan"? Szándékozol tenni valamit az ügy érdekében?

10.) Várhatóan hány napon belül éred el az S+ szintet?

10+1.) Néha nem érzed úgy, hogy a Djukák gátolnak erőd kibontakoztatásában?


10+1+1.) Esetleg tudomást szerezhetnénk a vonzalmad irányáról? Híre ment, hogy a küldetésedben nem igazán mutattál érdeklődést a lányok iránt. Ez miért van?


/Köszönet a kérdések feltevésével való segítségért Meinek, Zaukinak és Yorinak még a remek illusztrációkért is! Very Happy /
Kiégek XD - Mei
Hirano Reina
Hirano Reina
Játékos Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok : 35

Tartózkodási hely : Könyvekbe temetkezve


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 390

Vissza az elejére Go down

Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Empty Re: Gundan Karakter és Felhasználó Interjú

Témanyitás  Djuka Benji Szer. Ápr. 13 2016, 23:41

VÁLASZOLÓ!





Köszönöm szépen a kérdéseket, akkor sorban válaszolnék:

1. Hát, igazából zsebemben Konohával születtem, szóval nem volt nehéz inasba raknom a többit is

2. Hát így születtem, de szerintem ezeket a szavakat, én alkottam meg a szótárban


3. Ugye 2007-ben indult az oldal, én először 1995 körül vittem ki a Gundan-t, és csupán unalomból terveztem, hogy most fordítva viszem ki


4. Nem. Nem igaz. Sajnos nem találtam megfelelő embert, aki a nevemet viselhetné, ezért az oldal összes karaktere, alkothatja a "FélBenji-t"


5. Hát ugye sok követőm panaszkodott, hogy a mesélői, lassan mesélnek. Aztán akkor jutottam arra, hogy majd én mesélek nekik, amit lemásolhatnak


6. Alapból értelmetlen a kérdés, mert nem lehet kettő Benji. Még egy ilyen tökéletességet, nem lehet létrehozni. De ha elméletben, feltesszük, hogy lenne belőlem 100, akkor is értelmetlen lenne, mert nem lehetne őket felezni 


7. Van egy külön országom, ami lefogja a lábam, és a kezem, hogy ne tudjak velük 100%-os erőmmel ütni, csak az 50%-al ami csak egy ország pusztításához elég


8. Hát, adjon CH-t, meg pár jutsut, aztán lehet az alattam álló


9. Kicsit zavar, de mivel az egész oldal nem tesz ki engem, ezért feleslegesnek tartom az átnevezését


10. Igazából az a kérdés, hogy hány év után éri el végre az S+ az én szintem, mert ez elég gyatra


10+1. Hát ugye nagyon csípem őket, de én viszem a hátamon a klánt. Nem bánom, egye-fene, ennél tovább már úgy se tudom ki bontakozni, még wc papír helyett is a ch-m használom


10+1+1. Teljes mértékben hetero vagyok, de sajnos a lányok közel sem ütötték meg a szintemet, szóval ők olyan 10/4-sek voltak én meg 10/végtelen vagyok, ezáltal ha esetleg találok egy 10/20-as lányt, azt nagy undorral, de elfogadom

/ XDXDXDXDDDDDDD
Djuka Benji
Djuka Benji
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 70

Tartózkodási hely : Getsugakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 327

Vissza az elejére Go down

Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Empty Re: Gundan Karakter és Felhasználó Interjú

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Ápr. 14 2016, 15:05

JÉZUSITEN AZTAK****!! :DDDDDDD
Hogy szorult belétek ennyi kreativitás? Very Happy

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Empty Re: Gundan Karakter és Felhasználó Interjú

Témanyitás  Ayanokoji Takashi Csüt. Jan. 19 2017, 11:48

KÉRDEZŐ


Kérdéseim kereszttüzében: Kenshiro Izuna

- Izuna meg fog hízni valaha is, és ha igen, szerinted hogy csúfolnák?

- Ha Mamoru megajándékozná Izunát egy nagy csokor virággal (és bonbonnal persze), akkor is csúnyán nézne rá?

- Van valami terved a házi nyuszival a felhizlaláson kívül?

- Izuna gyermekded jellemét könnyű kijátszani, vagy pont hogy nehézkes olykor?

- Izunanak számít a Kenshiro név valamit? Van mögöttes tartalom a számára, vagy csak a hűtő bír mögöttes tartalommal? yissss
Ayanokoji Takashi
Ayanokoji Takashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2333
Elosztható Taijutsu Pontok : 75

Állóképesség : 307 (B)
Erő : 800 (S)
Gyorsaság : 800(S)
Ügyesség/Reflex : 500(A)
Pusztakezes Harc : 426 (B)

Tartózkodási hely : Kérdések közt


Adatlap
Szint: S
Rang: Halottnak hitt
Chakraszint: 1080

Vissza az elejére Go down

Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Empty Re: Gundan Karakter és Felhasználó Interjú

Témanyitás  Kenshiro Izuna Pént. Jan. 20 2017, 17:41

 VÁLASZOLÓ

1.)
Nem tartom valószínűnek, esetleg csak ha idősebb lesz. Ennek oka főként az, hogy nem lehet normális aviképet találni neki. De ha valaki szerkeszt nekem Photoshoppal egy jól kinéző dagi Izunát, akkor elgondolkozom rajta! Very Happy Hiszen ha pufók lenne, akkor több jutna a csodálatosságából a világnak. Mindenkinek kijár belőle! A kalandjaim végén ha eszik bennük, akkor Hidan javaslatára + ch mellet kérek majd + kg-ot is. Ha duci lenne, akkor pedig senki sem csúfolná sehogy, azt próbálják meg! Amúgy sem jutott eszembe most semmilyen borzalmas szóvicc Izuna nevével, szóval ezt rád hagyom inkább, kedves kérdező. c:

2.)
Igen csúnyán, mert a pénzt amit virágra költött, azt költhette volna még több bonbonra. Neutral Másrészt nem fogadja jól a kedvességet tőle, mert hát szerelem azért mégsem létezhet, és az az önérzete megcsúfolása lenne, ha örülne neki. Aztán a biztonság kedvéért megkóstolná a virágot is, hogy ehető-e. Vagy csak szimplán bepitypangozna.

3.)
Igen van! Ha őt felhizlalja, akkor nem egyedül él egészségtelen életmódot, ezért jobban érzi magát tőle. Illetve ha mond neki egy-két velős bölcsességet, akkor Ő azt örömmel fogadja, és teljes mértékben megérti. Bár szegény nyuszit tuti elvennék tőle az állatvédők.
Elárulok egy titkot is, bár így már nem is lesz titok, mindegy. ;-; Írni fogok egyszer egy kalandot, amikor Suzu szemszögéből fogom bemutatni, milyen lelkiismeretes gazdi is Izuna. Azon kívül, hogy semmilyen.


Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Sad-bunny
Suzu szenvedéseinek megfékezése érdekében írjatok egy #saveSuzu-t a posztjaitok végére. :c

4.)
Igazán hangulatfüggő, hogy tudok-e vele írni, avagy sem. Kell egyfajta pozitivitás, hiszen csak akkor lehet hitelesen írni ily gondtalan (és esetében tudatlan) gyermeki látásmóddal. Izuna nem csak a többi karakteremnek, de Nekem is szöges ellentétem. Huzamosabb ideig félek vele írni, mert a végén még a saját értelmi szintem is lekorlátozódik arra a mély sötétségre, ami Izuna elméjében lakozik. Viszont néha a hangulatom javulását is eredményezi, ha vele írok. Ha eszembe jut egy általam humorosnak gondolt történés, akkor máris szívesebben ülök neki az írásnak. Nem titkolt szándékom az olvasó megmosolyogtatása, és ha ezt tartom szem előtt, szinte ömlik a hülyeség belőlem. scratch Tehát a válasz összefoglalóan egy is-is.

5.)
Mivel nem érzékelt semmit a klán sorsából, (kirigakurei mészárlás, üldözések) és a szülei gondtalan gyermekkort tettek neki lehetővé Takigakurében, ezért nem fűzi mély kötődés a klánjához. Nem szomjazza a bosszút, és semmi egyebet. Csak a saját érdekeit és jólétét tartja szem előtt, ezért számára nagyon fontos a hűtő, és hamarosan tervezi majd becipelni a szobájába. Azért tartja egyedül fontosnak a klánját, mert Mika is, és ezáltal a többi klántag is belopta a szívébe magát, már akivel találkozott, és meg akarja védeni őket.
Még ha mindenkinek meg is keseríti az életét a maga módján. Én személy szerint tuti nem akarnék a karakteremmel élni. Very Happy Mondhatnám, hogy inkább a személyes kapcsolatok fontosak számára.


Köszönöm szépen a kérdéseket! :3
Kenshiro Izuna
Kenshiro Izuna
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 55

Tartózkodási hely : Mika oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 426

Vissza az elejére Go down

Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Empty Re: Gundan Karakter és Felhasználó Interjú

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Hétf. Jan. 30 2017, 20:21

KÉRDEZŐ


Kuchiyose:Reina!


#1: Reina nem akar szoliba járni?
#2: Mit tenne, ha hirtelen mindenki csak rá figyelne és csak vele akarna lenni mindenki?
#4: Mennyi könyvet olvasott eddig összesen? Valamint mi történne, ha elfogynának a könyvek a világon?
#5: Észrevetted, hogy nincs 3.kérdés?
#6: Fogadjunk, hogy most visszanézted…
#6: Miért ilyen béna Reina?
#7: Miért nem próbálja figyelmen kívül hagyni mások véleményét?
#8: Miktől fél a legjobban?
#9: Miért nincs Reinanak feloldott eleme?
#10: az feltűnt, hogy két darab hatos kérdés van?

Onee-chan… Daiski <3  02.11 <3
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Gundan Karakter és Felhasználó Interjú Empty Re: Gundan Karakter és Felhasználó Interjú

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.