Nadare Raito karakter

Go down

Nadare Raito karakter Empty Nadare Raito karakter

Témanyitás  Vendég Hétf. Május 03 2010, 14:51

Név: Nadare Raito
Életkor: 12
Falu: Kumogakure no Sato
Rang: Genin
Nem: Férfi
Vércsoport: 0


Felszerelés:
6 kunai
10 shuriken
1 Katana ( reagál a chakra-ra)
5 füst bomba


Kinézet:
Haj:Fekete Nem ér Váláig

Szem: Fekete, Elhatározottságot tükrözö


Testalkat: Jo kiálásu, erős, gyors.


Ruházat: Ninja fejpánt fekete felső(poló) galéros jobb karja be van kötözve térdig érő nadrág feket. Ninja szandálja fekete.

Jelem:Őszinte tekintett szemei a bátorságot és elhatározottságot Tükrözik gyorsan tanul Néha elég Indulatos Fontosnak Tartaja a Barátságot!!Mivel Nincs szülei igy már csak a barátai maradtak neki. Erényének tartja h rendelkezik 1 szem technikával ami vérvonal képesség.

Történet:


A nevem Nadare Raito. Nadare klán vére folyik benem amivel vérvonal képeségem van vagyis egy szem technika. Szüleim mig Éltek átadtak egy tekercset amibe a titkos jutsuk vannak és mondták Életem Árán is de meg kell védenem ezt a tekercset. Szüleimet ezután Megölték egy Konoha elleni háboruban testvérem azota testvérem hollétéről nincs infotmáciom. Mindenki kibeszél hogy Csak Én vagyok a Nadare klánbol igy nehezen barátkoztam. De megismertem pár jo barátott akik a szivemhez nőttek és együtt járunk küldetésekre.


Akadémiai Éveim:

Korán bekerültem az Akadémiára képeségeim átlagosak voltak
De mégis sokszor jeleskedtem okleveleket is szereztem és akadémiai éveim alatt fogalmazodott meg bennem egy cél.

Fordulo Pont:

Egy éjjel mikor kimentem inni egy árnyfolt várt a konyhában
mikor megláttam hogy az a bátyám. Örültem És egyben féltem is hogy miért jött ugy hirtelen visza. Mondta hogy neki kell a titkos tekercs amibe a jutsuk vannak. Mondtam hogy nem adhatom oda mivel rám bizták. Ekkor mondott nekem valamit amitől kicsit megváltozott a célom............



Tragédia:


Azt mondta nekem h mit tudok apu és anyu halálárol. Mondtam h Konoha elleni háboruban haltak meg.Ő azt mondta hgy Ő ölte meg Őket de nem akartam elhini neki és Ő meg elhozta nekem apunak egy kardját amivel elment a háboruba és utána elővette azt az ékszert amivel már tényleg tudta bizonyitani hogy Ő Őlte meg Őket. Mikor Meg akart őlni akor hirtelen Anbu Ninják jelentek meg a házba Erre Ő meg elmenekült és egy ceklit hagyott az asztalon amin ez a szöveg ált:,,Egyszer visza jövök és megfoglak ölni téged a tekercset meg elviszem és a saját céljaimra használom''.


Akadémiai Éveim:

Korán bekerültem az Akadémiára képeségeim átlagosak voltak
De mégis sokszor jeleskedtem okleveleket is szereztem és akadémiai éveim alatt fogalmazodott meg bennem egy cél.


Genin Vizsga:

Eleinte nehezek voltak a vizsgák és akkor otthon megnézztem a tekercset amiből tanultam egy pár jutsut és megtanultam rendesen használni a chakra-t.

Célom: Megálitsam a testvérem és békét teremtsek a világon mert Ez az Én ninja utam.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Nadare Raito karakter Empty Re: Nadare Raito karakter

Témanyitás  Sai Pént. Május 07 2010, 10:47


Szia!
Egy az egyben Sasuke klón az előtörténeted, ha már ilyet írsz, dolgozd ki szebben egyrészt, másrészt vérvonalképességet nem birtokolhatsz kezdésnek, ahhoz engedélyt kell kapnod a tanácstól, ahogy a chakraérzékeny fegyverre is, hiszen gondolom, olyasmire gondolsz, mint Asuma chakrapengéi vagy Sasuke katanája. Emelett sok a helyesírási hibád, és sokszor olyan dolgokatis nagy betűvel kezdesz, amiket nem kellene (a magyarban a mondatkezdésen kívül csak a tulajdonneveket írjuk nagy betűvel, illetve egy-két esetben, ha valamit ki akarunk emelni). Csak úgy érdeklődésképp, két anyanyelvű vagy? (Csak mert akkor nem vagyok ebben a tekintetben olyan szigorú). Mindenesetre erre az előtörténetre ráfér még egy kis bővítés és átírás.
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.