Izumi Isao

2 posters

Go down

Izumi Isao Empty Izumi Isao

Témanyitás  Izumi Isao Pént. Jan. 15 2016, 17:54

Egy furcsa nap

A reggelem ugyan úgy kezdődött, ahogyan a többi is, átjött hozzám Aki barátom, elköszöntem anyáéktól és elindultunk az Akadémia irányába. Ott mindig találkoztunk Hamako-val és így hárman töltöttük el az időt. Amikor végeztünk, elköszöntünk Hamako-tol és Aki-val elindultunk haza fele, szinte minden egyes napunk így telt el. Csak, hogy ez a nap teljesen máshogy folytatódott, volt két srác az akadémiáról aki követni kezdett minket, én ezt észre sem vettem, hisz végig azon agyaltam, hogy vajon milyen étellel vár engem otthon anya.
- Isao, te is észre vetted? - szólt hozzám Aki.
- Nem, micsodát? - furcsálltam, nem tudtam, hogy miről beszél.
- Hát az a két srác a hátunk mögött már követ egy ideje. - válaszolta.
- Tényleg? Észre sem vettem, hát akkor kérdezzük meg őket, hogy miért követnek. - és ezzel megfordultam és hozzájuk szegeztem a kérdést.
- Mit akartok tőlünk, miért követtek minket? - kérdeztem.
- Idióta - motyogta halkan Aki.
- Pénzre van szükségünk, és ilyenkor a legkönnyebb célpont egy olyan idióta mint amilyen te is vagy. - mondta az egyik srác.
Szinte még alig fejezte be a mondatott, már el is indultak felénk, mostanában híre lett az Akadémián, hogy valaki lop közülünk és mivel mi vagyunk a legrosszabbak ezért valószínűleg sokan ránk gondolnak, hogy mi vagyunk a tettesek. Tehát ez a két srác volt a tettes, ha leleplezzük őket akkor egy kis hírnévre akár szert is tehetnénk, és közben tisztáznánk a nevünket is.
- Isao, hova tűnt a másik srác? - kérdezte Aki.
- Nem tudom, az előbb még itt volt. - válaszoltam.
Majd hirtelen azt vettem észre, hogy valaki hátrahúzza a kezem és lefog. Nagyon gyors volt és a társa már is az irányomba futott ökölbe szorított kézzel. De szerencsére ott volt Aki is és ő megállította őt a támadásban, egy jó párat behúzott neki. Aki mindig is jó volt a taijutsu-ban, de másban nem nagyon jeleskedett. Közben én próbáltam kiszabadulni a srác kezei közül de egyszerűen nem sikerült.
- Aki segíts - szóltam oda neki.
Ekkor ő azonnal elindult felém, hogy segítsen, de a srác akkor elugrott tőlem, de a kezem még most sem tudtam megmozdítani. Úgy tűnik, hogy lekötözte, Aki meg támadta őt is de már vele nem nagyon bírt, ő sokkal erősebb volt mint a társa. Ekkor én, hogy kiszabaduljak a Nawanuke no Jutsu azaz a Szabaduló technikát használtam. Majd Aki segítségére siettem, hisz kettőnknek sokkal nagyobb az esélye, de megállított a másik srác akit Aki előzőleg jól elpáholt.
- Te az enyém vagy. - szólított meg.
Erősek voltak és szívósak, kitudja hány diáknak vették már el így a pénzét. Közben eszembe jutott egy jó kis terv, ha így folytatjuk nem biztos, hogy megtudjuk őket verni, ezért kellet egy terv.
- Aki használjuk ki az erősségünket. - szóltam oda neki.
Aki csak bólintott rá egyet és elmosolyodott, ebből levágtam, hogy tudja, hogy mi a tervem. Mivel elég jól ismertük a falut, mint bárki más ezért ezt ki kellet, hogy használjuk. Olyan sokszor futottunk el a felnőttek elől a sok csínytevés miatt, hogy ismertük a falu minden egyes pontját. Ekkor eldobtam egy füstbombát majd ezt látván Aki is eldobott egyet, és elkezdtünk futni.
- A legközelebbi zsákutca - mondtuk ki egyszerre.
Mind a ketten csináltunk egy klónt akik direkt lemaradtak, hogy mire eltűnik a füst meglássák a klónjainkat akik majd csapdába csalják őket. Pontosan így is történt észrevették a klónjainkat és elkezdtek utánuk futni. Mi pedig egy kicsit lemaradva, hogy ne vegyenek észre minket őket követtük.
- Úgy is elkapunk titeket. - szólalt meg az egyik.
Közben a klónjaink befutottak egy zsákutcába, az ellenség utána, mi pedig utánuk.
- Na most megvagytok, zsákutcába kerültetek innen nincs kiút.
Megtámadtak a klónjainkat akik az ütésre felszívódtak.
- Ez meg mi? - értetlenkedtek.
És míg hátat voltak nekünk fordítva mindketten egy hatalmas rúgással fejbe találtuk őket, akik azonnal a földre kerültek, de még ott is vittünk be nekik pár ütést, hogy biztosan ne keljenek fel. Majd volt egy jó 5 méteres drót a táskámban ezzel jól megkötöztük mindkét srácot, hogy kiszabadulni se tudjanak, majd megígérték, hogyha nem bántjuk őket akkor vissza fizetnek minden ellopott pénzt. Elvittük őket az Akadémiára és ott bevallották a tetteiket, és vissza is fizették mindenkinek az ellopott pénzt. Az ottani tanárok megdicsértek minket bár furcsának tartották, hogy mi voltunk a hősök. Elvileg a pénz valami játék figurára kellet volna a srácoknak, és azért akartak lopni mert a szüleik nem vették meg nekik. Másnap reggel amikor az Akadémiára mentünk, elmeséltük az egész történetet Hamakonak aki elsőnek nem akart nekünk hinni, azt hitte, hogy csak kitaláltuk az egész sztorit. De amikor a tanárunk elmesélte mindenki előtt, hogy mi ketten lepleztük le a két bűnözőt akkor nagyot nézett az egész osztály, beleértve Hamakot is.
- Büszke vagyok rátok srácok lehet, hogy a végén mégis megjavultok? Very Happy 
Izumi Isao
Izumi Isao
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Akadémiai Tanuló
Chakraszint: 100

Vissza az elejére Go down

Izumi Isao Empty Re: Izumi Isao

Témanyitás  Hidan Szomb. Jan. 16 2016, 07:40

Az akadémia rémei Very Happy 5 chakrával jutalmazom a kalandod.


Megjegyzés: értékelem a kapott technikád kreatív használatát, de ez általában azt jelenti, hogy chakrát vezetsz a kötélbe vag drótba, amivel megkötöztek, ami emiatt kioldódik. Ha valaki lefog, ott elég ha a szimpla erő vagy ügyes mozgás.
Hidan
Hidan
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Akatsuki
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.