Verseny Közvéleménykutatás (1): A Való Világ!

+3
Jiraiya
Yamato
Nashimaru Miuru
7 posters

Go down

A lent részletezett versenyre van e igény?

Verseny Közvéleménykutatás (1): A Való Világ!  I_vote_lcap94%Verseny Közvéleménykutatás (1): A Való Világ!  I_vote_rcap 94% 
[ 16 ]
Verseny Közvéleménykutatás (1): A Való Világ!  I_vote_lcap6%Verseny Közvéleménykutatás (1): A Való Világ!  I_vote_rcap 6% 
[ 1 ]
Verseny Közvéleménykutatás (1): A Való Világ!  I_vote_lcap0%Verseny Közvéleménykutatás (1): A Való Világ!  I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Összes szavazat : 17
 
 
Poll closed

Verseny Közvéleménykutatás (1): A Való Világ!  Empty Verseny Közvéleménykutatás (1): A Való Világ!

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Aug. 25 2016, 17:11

Egy verseny ötlet amit csak akkor indítok majd el, ha van rá igény. Újabb verseny, ami az írói képességeiteket és a fantáziátokat teszi próbára. A szituáció: A karakter elalszik éjszaka, ébredése viszont egy másik világban történik meg, mégpedig a MI jelenkori világunkban egy általatok választott helyen és formában. A karakter teljesen önmaga, a képességei is megmaradtak, csupán egy másik dimenzióba került, ide hozzánk. Itt pedig le kell írni, hogy miféle kalandokba keveredik (Már ha belekeveredik) és hogy mit tapasztal, mit hogyan lát és hasonlók. A Történetben bármennyi idő eltelhet, időt ugrani lehet, akár itt is megöregedhet a karakter! ^^
A szavazás kiírásától számítva, 25 napon belül lehet csak szavazni!

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Verseny Közvéleménykutatás (1): A Való Világ!  Empty Re: Verseny Közvéleménykutatás (1): A Való Világ!

Témanyitás  Nashimaru Miuru Csüt. Aug. 25 2016, 17:28

nem rossz-nem rossz de úgy egy kicsit uncsi lenne szerintem ha csak úgy ellennénk... szerintem sokkal izgalmasabb lenne, ha egy egy "nagyküldetésként" lenne meghírdetve amely által mesélők vezetik le ezt az alterjátékot Very Happy JK szemmel sokkal érdekesebb szerintem


Hasonlóra volt már példa, ha lesz rá kapacitás akkor a JM-ekkel karöltve megvalósítható lehet ^^
Nashimaru Miuru
Nashimaru Miuru
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 839
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 589 (A)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 751

Vissza az elejére Go down

Verseny Közvéleménykutatás (1): A Való Világ!  Empty Re: Verseny Közvéleménykutatás (1): A Való Világ!

Témanyitás  Yamato Csüt. Aug. 25 2016, 18:08

Kérdésem lenne? Ezt lehet úgy, hogy akár úgyanúgy ninjáskodik és technikákat tanul a karakter vagy pedig lehet-e azt, hogy időugrás a karakter életében és már olyan technikákkal is rendelkezik, amiket mondjuk csak tervezek neki?
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

Verseny Közvéleménykutatás (1): A Való Világ!  Empty Re: Verseny Közvéleménykutatás (1): A Való Világ!

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Aug. 25 2016, 18:53

Ne legyünk istenek de szerintem a Saját Jutsuk és a megszerezhető technikák mehetnek majd bele. 

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Verseny Közvéleménykutatás (1): A Való Világ!  Empty Re: Verseny Közvéleménykutatás (1): A Való Világ!

Témanyitás  Terumi Mei Csüt. Aug. 25 2016, 18:57

Szerintem nagyon jó ötlet, az én szemszögemből vicces lenne a karaktert egy ilyen világban látni. Very Happy És sokkal könnyebb megvalósítani élményszerűen, mint a játéktéren mesélők köreiben, elvégre itt mi alakítjuk a történéseket, nem pedig beleszólással. Ha valakinek elég fantáziája van hozzá, akkor nem hiszem, hogy unalmas lenne. Éppen ezért vagyunk szerepjátékosok, tudni kell kreatívnak lenni. ^^
Terumi Mei
Terumi Mei
Moderátor

Specializálódás : Kdeves Mizukga

Tartózkodási hely : Idegosztály


Adatlap
Szint: S
Rang: Mizukage
Chakraszint: Pálinka

Vissza az elejére Go down

Verseny Közvéleménykutatás (1): A Való Világ!  Empty Re: Verseny Közvéleménykutatás (1): A Való Világ!

Témanyitás  Hiromi Akio Pént. Aug. 26 2016, 00:01

Én is azon az állásponton vagyok, mint Mei. Smile
Hiromi Akio
Hiromi Akio
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 560
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 160 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Biztos valahol elmélkedik


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 480

Vissza az elejére Go down

Verseny Közvéleménykutatás (1): A Való Világ!  Empty Re: Verseny Közvéleménykutatás (1): A Való Világ!

Témanyitás  Kenta Koizumo Pént. Aug. 26 2016, 08:00

Szerintem úgy sokkal érdekesebb lenne, ha a karaktereknek nem lenne chakrájuk. A Fairy Talenek volt egy ilyen OVÁ-ja, azon szétröhögtem magam.
Kenta Koizumo
Kenta Koizumo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 630
Elosztható Taijutsu Pontok : 40

Állóképesség : 180
Erő : 200
Gyorsaság : 300
Ügyesség/Reflex : 300
Pusztakezes Harc : 150

Tartózkodási hely : Szerdán


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 611

Vissza az elejére Go down

Verseny Közvéleménykutatás (1): A Való Világ!  Empty Re: Verseny Közvéleménykutatás (1): A Való Világ!

Témanyitás  Akira Pént. Aug. 26 2016, 13:01

Koi van egy másik kiírás is, ami pont ez

Hasonló. Ott soha nem is volt Chakrájuk, soha nem is léteztek a Naruto világában a karik.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Verseny Közvéleménykutatás (1): A Való Világ!  Empty Re: Verseny Közvéleménykutatás (1): A Való Világ!

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.