~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~

+8
Uchiha Kagami
Djuka Benji
Akihiro Jaken
Osumi Hiroto
Sharo Lu
Katana
Tsuuzoku Tomoe
~ Chakra ~
12 posters

Go down

~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~  Empty ~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~

Témanyitás  ~ Chakra ~ Szer. Nov. 09 2016, 21:49

Szép Estét/Napot/Reggelt minden Fórumozónak!


A topic neve igencsak beszédes, azért nyitom meg, hogy tudjam, kik azok a személyek, akik:
- Hajlandóak segíteni az oldal működését
- Szeretnének Mesélni
- Valóban szívügyük a Naruto Gundan és a lehető legjobb működéséért a munkájukba valóban szívüket s lelküket beleadják 

Ezen feladatok közé sorolnám:
- Mesélést
- Élmény és Előtörténet ellenőrzést 
- Kaszinó játékok és harcok vezetését, ellenőrzését.




Tehát mind a három tevékenységre gondoljatok, ne csak a jelenlegi Játékos Mesélői feladatokra. Ennek fényében várom ide a jelentkezőket, bízok abban, hogy lelkes és időben gazdag, aktív személyek jelentkeznek majd a feladatok betöltésére. Ha ezek közül egy feladatkör ellátására is késztetést érzel, valóban szívvel-lélekkel képes lennél végezni a feladatodat, akkor jelentkezz!
~ Chakra ~
~ Chakra ~
Főinspektor


Adatlap
Szint: S
Rang: Gundan Pszichológus és Főinspektor
Chakraszint: Van szintem? :o

Vissza az elejére Go down

~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~  Empty Re: ~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Szer. Nov. 09 2016, 22:42

Akkor meg is ragadnám az alkalmat!

Szerintem nem kell bizonyítanom, hogy szívemen viselem a gundant ahogy azt is tudják páran (khm Tobirama), hogy jó ideje szeretnék már JM lenni. Szeretném segíteni a staffot azzal, hogy leveszek egy kevés terhet a vállukról.


Tény, hogy folyton hallom a dolgot és nem is gondolom, hogy másképp lenne. Azonban van egy nagy DE. Nem tudok kezeskedni érted, mivel nem olvastam, csupán egyetlen játéktéri posztodat. Ami nem mostanában készült, bár ahogy hallom sokat fejlődtél. Csak hogy tisztázzam a dolgokat. Amennyiben a mesélőd viszont alkalmasnak ítél az írásod alapján, illetve nem tud felhozni ellenérvet, már máshogy lesz. Gondoltam ezt így tisztázom, nehogy félreértés essen, vagy bárki protekcióval vádoljon, ha esetleg bekerülnél a JM gárdába.
-Tobirama-
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~  Empty Re: ~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~

Témanyitás  Katana Csüt. Nov. 24 2016, 14:19

Én nem tartom magamat jó Játék Mester alanynak bár nem írok olyan rosszan, de most nem ezért írok. Gondoltam jelzem ha rendkívüli helyzet áll elő pl a staff fele egyszerre dől ki akkor szívesen besegítenék amolyan ha ló nincs szamár is jó alapon. Elnézést kérek ha esetleg levelemmel zavartam.
Katana
Katana
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 593
Elosztható Taijutsu Pontok : 91

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 193 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 591

Vissza az elejére Go down

~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~  Empty Re: ~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~

Témanyitás  Sharo Lu Pént. Nov. 25 2016, 09:14

Üdv, 

Először is szeretnék gratulálni nektek kettőtöknek, hogy ilyen hamar írtatok; nekem egy egész életbe telt mindezt megfogalmazni. *tapstaps* Vágjuk is bele akkor az indoklásba és abba, hogy miért is írtam most ide. (előre is figyelmeztetek mindenkit, hogy önkritikus jellemű vagyok, így ezek a sorok kuriózum számba mennek) 
Indoklásom: Amikor még nagyon kezdő voltam, mindent megtettem azért, hogy jobban írjak és mesélhessek később valakinek. Furcsa egy álom volt ez, mivel elég tehetségtelenül írtam és játszottam ki a karakteremet. Lépjünk is itt tovább, hiszen ennek most nem ez a lényege. Később egyre kevesebb volt az időm, de titokban nagyon is vágytam erre, bár nem mondtam soha, nem akartam felfedni a kis titkomat. Pedig időközben sokat javult az írói készségem, a karakteremnek pedig pontos jellemet állítottam fel, amivel ki tudom játszani. Felnőttem volna időközben? Meglehet. Egy ideje már letettem az erre irányuló érzéseimről, egészen addig amíg ezt meg nem láttam. 
Most, ha belegondolok lenne időm arra, hogy egy icike picike terhet levegyek megfásult Staffjaink válláról és ezzel is segítsem az oldalt, aminek mit is mondjak (?) aktív tagja vagyok. És természetesen ott van az önön érdekem indoka is. Mert szeretném kipróbálni magam és megnézni, hogy az egy évvel ezelőtti kislány furcsa gondolatainak van e igazságalapja. 

Ui.: Nálam a kor az ami lehet, hogy problémás, de azért megpróbáltam. 

Köszönööm, 
Lu
Sharo Lu
Sharo Lu
Játékos Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok : 57

Tartózkodási hely : Го то хелл.


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett ninja - Vampire
Chakraszint: 503

Vissza az elejére Go down

~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~  Empty Re: ~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Csüt. Dec. 22 2016, 18:20

Üdvözlefetyelem!


Nagyon úgynézki, hogy ez az egész el lett felejtve. Chakra távollétében máris hanyagoljuk? Szerintem nem azért lett kiírva a vizsga, hogy majd egyszer csak meglesz csinálva. Gondolom azért lett mert KELL az ember. Erre mi történik? Mindenki mossa kezeit csak ne neki keljen megcsinálni ezt. Lehet én vagyok egy idióta kotnyeleskedő kölyök de szerintem ez nem jó hozzá állás.


UI: Kinek nem inge ne vegye magára.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~  Empty Re: ~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~

Témanyitás  Osumi Hiroto Pént. Dec. 23 2016, 23:36

Remélem ezt a hozzászólásodat a lelkesedésed jelének fogják venni. ^^
Chakra mindenhol van és tudtommal szemmel (van szeme?) tartja a fórumot. Viszont egy szóval sem mondták, hogy lesz ilyen esemény, vagy ha  lesz, mikor. Ez a topic (gondolom) egyelőre felméri, hogy kik azok, akik szeretnének segíteni és talán arra is várnak, hogy valaki, aki esetleg eddig nem mert, de érez magában indíttatást, meggondolja magát és jelentkezzen. Személyes vélemény, hogy így is sok a mesélő, így van, aki nem is tud mesélni (khm), főleg hogy most vettek fel +3-at. Biztos vagyok benne, hogy a Staff tisztában van azzal, mire van szükségük. ^^
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~  Empty Re: ~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~

Témanyitás  ~ Chakra ~ Szomb. Dec. 24 2016, 05:54

Nincs elfelejtve a Topic, ettől nem kell félni!
Ahogya Osumi is mondja, egyenlőre felmértem a terepet, hogy tudjam, kik azok, akikre számíthatok, számíthat a Staff. Megvallom őszintén, én nagyobb lelkesedésre számítottam, de már a három jelentkezőnek is örültem, nagyon is. 

Talán van, aki rájött arra, hogy nem teljes jogú mesélőket, játékos mesélőket keresek, hanem olyan személyeket, akik szívügyükként kezelik az oldal ügyeit, képesek elvégezni a rájuk bízott feladatot és lelkiismeretesen meg is teszik azt. Sajnos utóbbi a jelenlegi Staffban nem érződik/látszik maradéktalanul... Így Osumi kijelentése, miszerint "van aki nem tud mesélni" abban a formában, hogy nincs JK akinek meséljen nem állja meg a helyét. Valóban túlságosan sok a Staff és a úgy a teljes mesélői csapat a Játékos Mesélőkkel egyetemben, ez pedig egy rossz előjel. De nem szeretnék itt riogatni senkit, aki ismeri az FRPG oldalakat, az tudja, hogy mit jelent az, ha sok a Staff.

Ezen kívül nagyon nagy túlzás lenne azt állítani, hogy most minden mesélés jól megy és, hogy minden játékosnak van megfelelő mesélője, ugyanis ez nincs így, egyik állítás sem. Annak ellenére sincs meg a folyamatos mesélés, hogy ennyi Staff és Mesélő van az oldal. Az, hogy ez miért van, nagyon összetett "probléma" amit a Ninja Tanács már ha jól tudom próbál orvosolni, bár személyes véleményem, amit most itt közlök, hogy még mindig nem a legfontosabb dologgal foglalkoznak, mégpedig a játékosok panaszainak megoldásával. Így továbbra is, ha valakinek problémája van, az írjon nekem, onnantól pedig csak a Staffon múlik minden. Ha viszont már írtatok nekem és az ügyetekben azt ígértem, hogy intézkedek, de azóta sincs reakció, akkor írjatok megint, ugyanis valószínűleg a Staff elakadt valahol. Akkor majd tájékoztatlak titeket a fejleményekről, vagy pedig megoldom a problémát egyedül. Abban viszont mindenki legyen biztos, hogy a Staff megtesz mindent azért, hogy a játékosoknak a lehető legjobb legyen, ebben pedig nagyon jó partner számomra Tobirama. Így hozzá is bátran fordulhattok, ha gondoljátok, bár akkor az anonimitás elvész.

Ami pedig ezt a topicot illeti, a Staffal megbeszélem, hogy mi lesz a továbbiakban és amint ez megtörtént, közlöm a fejleményeket. Addig még mindig lehet jelentkezni olyan feladatok betöltésre, amit szívesen csinálnátok.
~ Chakra ~
~ Chakra ~
Főinspektor


Adatlap
Szint: S
Rang: Gundan Pszichológus és Főinspektor
Chakraszint: Van szintem? :o

Vissza az elejére Go down

~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~  Empty Re: ~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~

Témanyitás  Akihiro Jaken Szomb. Dec. 24 2016, 14:23

Én örömmel segítek bármiben, ha nem kell mesélni, csapni való mesélő lennék Very Happy Very Happy Az élményellenőrzes külön jó lenne, legalább tudnék mit csinálni a városba való ingázáskor Very Happy
De egyébként tényleg örömmel segítek bármiben.
Akihiro Jaken
Akihiro Jaken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2298
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 398 (B) / 150 (C) - súlyokkal
Gyorsaság : 1500 (S+) / 800 (S) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 1000 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : Ahol lennie kell


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin
Chakraszint: 1612

Vissza az elejére Go down

~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~  Empty Re: ~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~

Témanyitás  Djuka Benji Szomb. Dec. 24 2016, 14:47

Ilyen esetben én is eltudnék vállalni mindent mesélésen kívül mint Jaken. Sajnos mesélésre, nincs túl sok időm jelenleg és nem akarom azt, hogy valaki, miattam ne tudjon haladni a játékába Very Happy
Djuka Benji
Djuka Benji
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 70

Tartózkodási hely : Getsugakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 327

Vissza az elejére Go down

~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~  Empty Re: ~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Kedd Feb. 21 2017, 20:25

Mélyen tisztelt Ninja Tanács.


Többekkel tartok kapcsolatot, valamint mindenki ismer valamilyen szinten. Többen is tudják, hogy amióta itt vagyok Staff tag szeretnék lenni, hisz feltett szándékom az oldal jobbá tétele és a jelenlegi Staff tagok segítése. Most azért járultam önök elé ilyen módon, hogy megpróbáljam megtenni az első lépést ehhez a célomhoz, Játékos Mesélő szeretnék lenni. Ezt a játékot Hyuuga Hinata, Keshiro Izuna nevű karakterével játszottuk. Tobirama kérésére öt, azaz öt mesélői hozzászólásból hoztunk ki egy kerek, lezárt történetet. Remélem tetszeni fog önöknek, és előre köszönöm a fáradozást, hogy elolvassák ezt.


Üdvözlettel:
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~  Empty Re: ~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~

Témanyitás  Uchiha Kagami Kedd Feb. 21 2017, 22:46

Kedves Tsuuzoku Tomoe!



Sajnálattal értesítelek arról, hogy a Ninja Tanács felé benyújtott, Játékos Mesélőnek való jelentkezésed az NT egyöntetű szavazása alapján

elutasításra


került, méghozzá az alábbi indokok fényében:

A Ninja Tanács azon a véleményen van, hogy jelenleg nem állsz azon a szinten, hogy a Naruto Gundanon Játékos Mesélőként tevékenykedhess. Azt mindenki elismeri, hogy már sokat fejlődtél, amióta itt vagy, azonban még mindig van hova tornásznod magad íráskészségben és stilisztikában. Fontosnak tartjuk még megemlíteni, hogy az NT számára benyújtott próbajátékodban nem láttuk, hogy felkészült lennél egy ilyen felelősséggel járó feladatra. A Ninja Tanács továbbá felhívja arra is a figyelmedet, hogy a próbajáték, amelyet benyújtottál felénk, nem minősül JM vizsgának.



Üdvözlettel:
Uchiha Kagami

_________________
Tää jylhä kauneus ja ääretön yksinäisyys
Lapsuuteni metsän, taivaan
Kaikuu se haikeus halki tän matkan
Aamun tullen yö tarinansa kertoo



Állandó mesélések (4/4)
- Kowarii Zion

        - Jelenlegi kaland: A bánya titka

- Shiawase Zouo
        - Jelenlegi kaland: Messzi földeken

- Hiroto Osumi, Gensai Hayato és Kenta Koizumo
        - Titkok, melyeket őrzünk

- Nosaru Kyoya
        - Teremtés


Szilánkok Fórumkaland
- Kiolvasztás alatt
Uchiha Kagami
Uchiha Kagami
Adminisztrátor

Specializálódás : Több éves posztok előkutatása

Tartózkodási hely : Elfeledett fóliánsok között


Adatlap
Szint: S+
Rang: A Gundan Könyvtárosa
Chakraszint: Vodka

Vissza az elejére Go down

~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~  Empty Re: ~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~

Témanyitás  Hisao Csüt. Feb. 23 2017, 16:45

Sziasztok!


Szeretnék játékos mesélőnek jelentkezni, no joke. Úgy néz ki őszig fixen megvan az időbeosztásom és hiányzik a mesélés a játéktéren való aktív élet. Persze nem vállalnám túl magam, három kalandocskát vinnék maximum, plusz pár jagert a játékosaimmal. Majd dobjatok egy visszahívót, ha eldöntöttétek.


Ui: Hidanmeséljmárnekemhe
Hisaoírjálpmetésmegbeszéljükhö
Hisao
Hisao
Játékos Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok : 55


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU Taicho + 1 sör
Chakraszint: 1077

Vissza az elejére Go down

~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~  Empty Re: ~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~

Témanyitás  Shimura Danzou Szer. Márc. 01 2017, 10:00

Kedves Hisao!



Levélben küldöm az instrukciókat, köszönöm a jelentkezésed!






Üdv;
Shimura Danzou!
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~  Empty Re: ~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Szer. Márc. 01 2017, 16:10

Hoy!

Mivel eléggé sok a szabadidőm, a játékaim pedig lassan haladnak, így szeretnék újra jelentkezni JM-nek! Anno ugye motiváció hiány miatt adtam le ezt a tisztséget, illetve ötlet hiány volt még az ok, plusz kifogtam az inaktívvá váló karikat... Most viszont van ihlet bőven. Ha esetleg elfogadjátok a jelentkezést, akkor szerintem 3 embert vinnék egyszerre, bár ezt még meg lehet beszélni.

Üdv
Hiro
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~  Empty Re: ~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~

Témanyitás  Nishikawa Karasu Szer. Márc. 01 2017, 21:33

Üdv! Szeretném segíteni a staff munkáját! Jelige: Ellenőrzések.
Mesélni nem tudok, de szerencsére nem is szeretnék, viszont élményt, előtörit, kalandot, de FŐLEG Kaszinó játékokat szívesen ellenőriznék, vezetnék (leghosszabb mondat ever). Jóparszor olvasgattam az oldalt, a chakraelmélettől kezdve a legkisebb faluig bezárólag. Bár a pecsétek egyelőre kimaradtak...khm majd pótolom. Szívesen olvasok, időm van, olyan kétnaponta tudnék ránézni az oldalra legrosszabb esetben. Alapvetően minden tiszteletem a staff felé, tudom, hogy most nehéz időszak jön egy fontos tag távozásával, remélem ezzel picit hozzátehetek ahhoz, hogy ne legyen katasztrófa a dologból, és maradjon (viszonylag) stabil lábakon az oldal. Köszöntem a figyelmet!


Varjú
Nishikawa Karasu
Nishikawa Karasu
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 95

Tartózkodási hely : Mei-sama oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 460

Vissza az elejére Go down

~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~  Empty Re: ~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~

Témanyitás  Uchiha Kagami Szer. Márc. 01 2017, 22:31

Kedves Karasu!




Köszönjük szépen a jelentkezésedet! Sajnos jelenleg csak ellenőrzésre nem tudunk felvenni Játékos Mesélőt, továbbá fontosnak tartjuk felhívni a figyelmedet arra, hogy a szabályzat szerint a JM nem ellenőrizhet ET-t és élményt; csupán a kaszinóban és a játéktéren van mesélési jogosultsága, amely után a mesét egy stafftag leellenőrzi és írja fel az esetleges jutalmakat. Chakra felhívását az ellenőrzésre vonatkozóan a Ninja Tanács megtárgyalta és elvetette, így a JM-ekre a meglévő szabályzat van hatályban. Azonban újfent köszönjük szépen a jelentkezésedet és a segítségre vonatkozó felajánlásodat!



Üdv: Uchiha Kagami

_________________
Tää jylhä kauneus ja ääretön yksinäisyys
Lapsuuteni metsän, taivaan
Kaikuu se haikeus halki tän matkan
Aamun tullen yö tarinansa kertoo



Állandó mesélések (4/4)
- Kowarii Zion

        - Jelenlegi kaland: A bánya titka

- Shiawase Zouo
        - Jelenlegi kaland: Messzi földeken

- Hiroto Osumi, Gensai Hayato és Kenta Koizumo
        - Titkok, melyeket őrzünk

- Nosaru Kyoya
        - Teremtés


Szilánkok Fórumkaland
- Kiolvasztás alatt
Uchiha Kagami
Uchiha Kagami
Adminisztrátor

Specializálódás : Több éves posztok előkutatása

Tartózkodási hely : Elfeledett fóliánsok között


Adatlap
Szint: S+
Rang: A Gundan Könyvtárosa
Chakraszint: Vodka

Vissza az elejére Go down

~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~  Empty Re: ~ Játékos Mesélő Jelentkezés ~

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.