Játékos-Mesélő Felvétel 2015!

+4
Tsunomi Ai
Kenshiro Erisa
Kenta Koizumo
Shimura Danzou
8 posters

Go down

Játékos-Mesélő Felvétel 2015! Empty Játékos-Mesélő Felvétel 2015!

Témanyitás  Shimura Danzou Csüt. Szept. 24 2015, 19:37

Üdvözletem!

Kedves Játékosok! Úgy érzem, megérett rá az idő, hogy lelkes és aktív tagjainknak kiírjak egy ilyen pályázatot. Remélem, sokan megpróbáljátok majd kiállni a próbákat. Előre is sok sikert kívánok!
Játékos-Mesélőket keresünk. Aki úgy érzi, hogy kellően motivált és van elég szabadideje, azt arra kérem, hogy írja le ide a motivációit, vagy azt, hogy miért is szeretne JM-é avanzsálódni. Szeretném ha azt is leírnátok, hogy mit tudtok vállalni!
Fontosnak érzem kinevelni a jövő mesélőit, akik később továbbviszik az oldalt a Gundan közösségének remek és vidám szellemében. Fontosnak érzem esélyt adni azoknak, akik eddig még nem tehették próbára magukat és csillogó tehetségük - valamilyen borzasztó oknál fogva - nem került még napvilágra. Mi, a Staff tagjai segítünk majd és részt vehettek egy rövidebb képzésben. Nem kell megijedni, senkivel sem leszünk gonoszak. ( Hidan nevében nem nyilatkozom Razz ) ^^ - Nem fog fájni. Csak egy kicsit. Kicsit nagyon.

Minimális elvárásaim:
Tréning időszak
- Minimum egy aktív, hetente legalább két körváltásos mesélés
- Odafigyelés a játékos ígényeire, segítségnyújtás - ne feledd, Te is tévedhetsz! Ha valamit nem tudsz, a Staff majd segít!

Teljesjogú JM-ként:
- Minimum három aktív, hetente legalább egy körváltásos mesélés
- Gundan szabályainak, játékosetikájának ismerete
- Korrekt döntéshozás - nyugi, a Staff bármikor segít!
- Játékosigényekre való odafigyelés, segítségnyújtás!

Amit ajánlunk:
- Teljeskörű támogatás!
- Oktatás!
- Potenciális esély a staffba kerülésre!
- A mesélésekkel járó élmények - tudom, néha panaszkodunk, de vannak nagyon szórakoztató játéksok, akiknek élmény mesélni. És vannak olyanok, akiknek pozitív kihívás. Very Happy


Még egyszer sok sikert és jelentkezzetek bátran!
Danzou!
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Játékos-Mesélő Felvétel 2015! Empty Re: Játékos-Mesélő Felvétel 2015!

Témanyitás  Kenta Koizumo Csüt. Szept. 24 2015, 22:05

Üdv!
Korábban többször is mondtam, hogy mi sem áll tőlem távolabb, mint a mesélés, és hogy az egyetlen, ami miatt staff tag lennék, az a misztikus, érthetetlen titkokkal teli NT-s topic (ezt kéretik amúgy motivációként elkönyvelni >.>). Azonban az álláspontom megváltozott, amikor belekóstoltam kissé a mesélés élményeibe (másik oldal, nem reklámozom). Rájöttem, hogy jól el lehet lenni áldozatunk szívatásával. Ezen kívül egy mesélő tevékenysége meghatározó a játékos szemszögéből nézve. Konkrétan - bár a játékosnak is jut némi irányító szerep a döntéshozatalnál - a mesélő kezében van maga a sors. Részletezhetném tovább is a mesélő jelentőségét, de inkább áttérek a motivációimra:

  1. Ez is egy verseny, amiken általában képviseltetni szoktam magam. Igaz, ez messze nem a fő indok...
  2. Most ugyan korlátozott a szabadidőm, de ez átmeneti állapot, és valamivel el kell ütni az időt. Egyedi stílusom sajnos nem engedi, hogy ezt valami ilyesmi ormában fogalmazzam meg: "rengeteg a szabadidőm, amit szívesen töltenék el más játékosoknak való meséléssel."
  3. Eddig jóformán csak kaptam az oldaltól, csak tápolok ezerrel, szeretnék végre adni is valamit.
  4. Aktív vagyok. Ez volt eddig a legtömörebb, úgy tűnik, szeretek fecsegni is, ami hasznos lehet egy-egy mesélői posztnál.
  5. Eddig nem mutatkozott meg ugyan teljes valójában a kreativitásom, de abból se vagyok híján, szintén hasznos mesélői tulajdonság.
  6. Mindig azt sulykolták belém, hogy az öt a legszebb szám egy felsorolásban, de hozzátennék egy hatodikat is: kiemelkedőnek tartom a Gundan világával kapcsolatos ismereteimet.

Kérem a fentieket figyelembe véve jelentkezésemet elbírálni!
*Koi

Ja és Hidan: nem, mégsem félek >.>

Koi, erre csak őt tudom idézni:
https://www.youtube.com/watch?v=NPOb3DlB7WA
Kenta Koizumo
Kenta Koizumo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 630
Elosztható Taijutsu Pontok : 40

Állóképesség : 180
Erő : 200
Gyorsaság : 300
Ügyesség/Reflex : 300
Pusztakezes Harc : 150

Tartózkodási hely : Szerdán


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 611

Vissza az elejére Go down

Játékos-Mesélő Felvétel 2015! Empty Re: Játékos-Mesélő Felvétel 2015!

Témanyitás  Shimura Danzou Szer. Szept. 30 2015, 20:03

Október végéig lehet jelentkezni.
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Játékos-Mesélő Felvétel 2015! Empty Re: Játékos-Mesélő Felvétel 2015!

Témanyitás  Kenshiro Erisa Szer. Okt. 07 2015, 17:17

Üdvike! Very Happy 


Gondolkodtam ezen a dolgon, és eljutottam odáig hogy egy volt staff emberke segítségét kérjem, akivel elkezdtünk volna egy amolyan "tesztet". Mivel ez remekül sikerült (az első lépést sem tudtam megtenni, vagyis totál kudarc) ezért arra jutottam hogy megpróbálom, max elküldötök a francba ha valamit rosszul csinálok Very Happy 


Amiért alkalmasnak találom magam erre:


- (Elméletileg) Nem írok annyira rosszul, így meg van rá az esélyem hogy írásminőségileg elérem a minimumot.
- (Mostanában) Rengeteg a szabadidőm hétköznap, így van időm írogatni rendesen. (hétvégén már annál kevesebb... Sad )
- (Hiányos) Tudásom, a Naruto világával kapcsolatban könnyen bővíthető, (Saját véleményem szerint) fogékony vagyok az ilyen dolgokra, és (valamelyest) tisztában is vagyok a dolgokkal.

- Szeretem az oldalt, nagyon szívesen segítenék a "működtetésében"
- Szeretek írni, ami ugye alapelvárás egy ilyen szerepnél gondolom Very Happy 
- JM-mé átavanzsálódni olyan, mint szintet lépni. És én fontosnak tartom a fejlődést Very Happy 


Amiért esetlegesen alkalmatlan lehetek:


- Sajnos jelenleg nagyon lefáraszt a suli, illetve egyébként is könnyen fáradok, emiatt bár lehet sok a szabadidőm, megtörténhet hogy egyes napokon nem lesz erőm írni.
- Kissé tapasztalatlan vagyok ezen a téren (még)
//Azért az durva hogy harmadannyi negatívumot írtam mint pozitívumot? xD Mert a pozitívumukon sokat gondolkodtam, a negatívokból meg hirtelen olyan sokat akartam leírni, hogy meguntam kettőnél Very Happy Very Happy //

Nagyjából ennyi lenne a jelentkezésem Very Happy 
Kenshiro Erisa
Kenshiro Erisa
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Tartózkodási hely : Pff... Jó kérdés...


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 431

Vissza az elejére Go down

Játékos-Mesélő Felvétel 2015! Empty Re: Játékos-Mesélő Felvétel 2015!

Témanyitás  Shimura Danzou Szer. Okt. 07 2015, 19:22

Sziasztok!

Erisa, Koi:Hamarosan privát üzenet formájában megkapjátok az első instrukciókat. 
Természetesen bárki jelentkezzen bátran, azért írtam ki ezt a pályázatot - remélem olvassák ezt a pm-ben és chaten bizonytalankodók... ^^
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Játékos-Mesélő Felvétel 2015! Empty Re: Játékos-Mesélő Felvétel 2015!

Témanyitás  Tsunomi Ai Szer. Okt. 07 2015, 20:31

nos egy kis noszogatás és gondolkodás után én is jelentkezek végül o.o hogy a miérteket, és miért nekeket egyértelműen különválasszam most előveszem a zsírkrétáimat *.*

Miért gondolom azt, hogy megfelelnék?
+ Szeretek segíteni másoknak *.*
+ Elég régóta az oldalon vagyok *számolja az ujjain* 3 éve vagyok már a gundan tagja *.*
+ Nem írok olyan rosszul, és személyes véleményem szerint jól át tudom élni az aktuális szerepem >.>
+ Kissé szadista vagyok, és szeretem megszorongatni azokat, akik tőlem kérnek segítséget x3 bár ez nem jó pont közvetlenül, de a játékosok probléma megoldó képességét lehet javítaná *.*
+ Szeretek váratlan dolgokat felhozni, mint pl a Bingo könyv ötletelőben lévő "civil" bűnbandám *.*
+ Alkalmazkodó típusnak tartom magam, bár ha valakivel nagyon jó játékot játszok, az szét lesz piszkálva, hogy írjon gyorsabban No hmmm >.> lehet hogy ez hátrány? o.o


Mi lenne ki záró ok?
- Ammm elég sokszor voltam inaktív régebben, és néha most is befigyel néha egy-egy mini "kifagyás" >.>
- Jeneleg Nappali Tagozaton próbálok Érettségizni, és ez az első évem. Mivel a 4 éves képzést 2 év alatt kell megtanulnunk nagyon hajtunk suliba így gyakran elég nyomott állapotba érek haza >.>
- Hajlamos vagyok leragadni az animéknél, játékoknál, de ebben van kis előny is mert utána furcsa módon néha megjön az ihlet *.*
- Nos igen az ihlet xD vannak olyan szürkenapos.. napjaim o.O amikor nem nagyon megy az írás, de általában ilyenkor is próbálkozok
- Illetve a legnagyobb hátrány, ami gondot okozna az főleg az én személyes problémám, ugyanis ha szeretném futtatni a játékaimat JM-ként (ha felvételt nyerek) muszáj lesz időmre fókuszálni, így Ryuu karim és Yoshimitsu karim, hogyha bár nagy valószínűség szerint ideiglenesen is, de teljes fagyasztásba kerülnének, míg stabilizálni tudom az "energiáimat" Very Happy
- kegyetlenül őszinte tudok néha lenni néha, és volt is már vitám ebből (szerencsére nem itt) >.>
- és a legnagyobb hibám... túl jószívű vagyok xD az a tipus, aki hiába szadista nincs szíve (néha) kegyetlen helyzet elé hozni a másikat T.T ezalól kivétel, akit "személyesen" ismerek chaten >.> barátokat nem kímélek Twisted Evil


nos ennyi lenne :3 remélem nem untattam semmi Sad
Tsunomi Ai
Tsunomi Ai
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 630
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 718 (A)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 771

Vissza az elejére Go down

Játékos-Mesélő Felvétel 2015! Empty Re: Játékos-Mesélő Felvétel 2015!

Témanyitás  Akira Hétf. Okt. 12 2015, 20:44

Kedves NT, a kérdés, hogy jelentkezek már a kiírás pillanatában nem volt kérdés, az okok annál inkább. Szerencsére kaptam egy kis bátorítást.

Okok:
Az NT fórum, mert látni akaram
Egy ideje az oldalon vagyok, így elég jól ismerem a chakra működését és minden mást az oldalon, ha nem, akkor érteni akarom
Szeretem az oldalt és elég aktív vagyok
Szeretném segíteni a mesélők és a már meglévő jm-ek munkájáz
Aktív vagyok
Játékom fejlődő és csak jobb lesz, ez is egy lehetőség, hogy a játékaim tovább fejlődjön
Szeretem a kihívásokat és a határaimat feszegetni
Szeretem az olyan helyzeteket, amiből tanulhatok
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Játékos-Mesélő Felvétel 2015! Empty Re: Játékos-Mesélő Felvétel 2015!

Témanyitás  Shimura Danzou Hétf. Okt. 12 2015, 21:45

Kedves Hanae és Genki!
Akár csak Erisánál és Koizumonál, a képességeiteket felmérjük. Kaptok tőlem egy levelet hamarosan, amiben az első instrukciók lesznek


Hanae: Szeretném, ha a JM felhasználód Yoshimitsu, vagy Ryuu lenne.


Akira: Bár büntetett játékos vagy, úgy gondolom megkapod az esélyt arra, hogy megmutathasd a képességeidet. Viszont előre szólok, hogy ezzel konstansan jó teljesítményt várok el. Mert képes vagy rá, csak valamiért mindig visszaveszel egy idő után.




Danzou!


U.I.: Október végéig még lehet jelentkezni!
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Játékos-Mesélő Felvétel 2015! Empty Re: Játékos-Mesélő Felvétel 2015!

Témanyitás  Masaru Ibuka Kedd Okt. 20 2015, 11:09

Üdv nem gondoltam volna akkor amikor ezt a pályázatot meghirdették, hogy én ide jelentkezni fogok. Végül még is úgy döntöttem, hogy jelentkezek hisz veszteni nem fogok vele, csak tanulhatok belőle. Úgy döntöttem, hogy nem jártatom csak a számat többet, hogy ritkában jönnek posztok hanem inkább én is jelentkezek és megnézem, hogy én teljesíteni tudom-e azt amit már a ők teljesítettek. 


Miért gondolom azt, hogy megfelelnék?


- Aktív vagyok, és sok szabadidőm is van jelenleg.
- Nagyon szeretek írni, imádok történeteket kitalálni és megnehezíteni is.
- Szerintem hamar tanulok.
- Maximalistának tartom magam, nem szeretek addig kiadni semmit sem a kezemből amíg nem érzem azt, hogy tökéletes.
- Ha másnak kell dolgozni vagyis itt mesélni akkor sokkal jobban oda teszem magam, ha magamnak csinálok valamit akkor valamikor előfordul, ha olyan kedvem van, hogy csak elkapkodom mert tudom, hogy magamnak csinálom.
- Számomra mindig a mesélés az első, amikor kapok egy új posztot szinte már azonnal neki kezdek dolgozni rajta mert egyszerűen nem bírom ki, hogy ne csináljam meg. Folyton a történeten gondolkozom.


Mi lenne ki záró ok?


- Nem rég óta vagyok itt az oldalon, nem számolom úgy pár hónapja lehet.
- Nem tartom magam a legjobb írok közzé
- Hiányos a tudásom a Naruto világával kapcsolatosan úgy értem, hogy nem tudok mindent róla. De mivel érdekel a dolog ezért szerintem hamar tanulok.
- Talán az is kizáró ok lehet, hogy nem vagyok egy nagy társasági ember nem szoktam feljönni beszélgetni az oldalra csak mindig felnézek, hogy jött-e valami új és ha jött már dolgozom is rajta.


Kb. ennyit tudnák magamról mondani nem feltétlenül az a célom, hogy mesélő legyek az elsődleges célom inkább az, hogy sokat tanuljak persze ha a sors úgy hozza, hogy mégis mesélő leszek akkor annak természetesen nem fogok ellen állni. Ezért nem is fogok nagyon azon izgulni, hogy én most mesélő leszek-e vagy sem. Izguljon az aki berak annak!  Smile
Masaru Ibuka
Masaru Ibuka
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 160

Vissza az elejére Go down

Játékos-Mesélő Felvétel 2015! Empty Re: Játékos-Mesélő Felvétel 2015!

Témanyitás  Aono Takefumi Kedd Okt. 20 2015, 14:05

Mindig úgy voltam vele, hogy nem csinálok a számból egy hatalmas segget, de éppen azt teszem. Shocked  Mentségemre szóljon, szerencsére ez csak félig igaz. Lényegében nem más a szándékom, mint jelentkezni a kiírásra és nem ismét a tanács ólom súlyú köpönyegét magamra ölteni. Tény, hogy jó sokat vaciláltam ezen az egészen, de belegondoltam, hogy mesélni mindig örömmel meséltem és nem egyszer megerősítettek benne, hogy amit csinálok az jó. Mostanában pedig egy visszatérő játékos hatására sikerült elhatároznom magam. A többiekről nem nyilatkozhatok, 99%-uk eltűnt az éterben. Very Happy Lehet túl ijesztő voltam, hehe...

Pozitív és negatív listát nem kezdenék el felsorolni, hogy miért is lenne jó, ha esetleg játékos mesélői pozícióba kerülhetnék. Ezt kérem döntse el a tanács meg akik ismernek, ők jobban tudják. Smile

Jelentkezésemet ezzel leadtam.
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Játékos-Mesélő Felvétel 2015! Empty Re: Játékos-Mesélő Felvétel 2015!

Témanyitás  Shimura Danzou Pént. Okt. 23 2015, 12:16

Mind a ketten kaptok egy levelet még a mai nap folyamán. ^^
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Játékos-Mesélő Felvétel 2015! Empty Re: Játékos-Mesélő Felvétel 2015!

Témanyitás  Kenshiro Yori Csüt. Ápr. 21 2016, 11:55

Üdv!



Mivel még nincs lezárva a topic, így kihasználva az alkalmat becsúsztatnám jelentkezésem. Razz
Pozitív, negatív listámat én is hátra hagynám, elvégre már volt szerencsém a mesélés világához amit szeretek is nagyon. Távozásom sajnálom, a jelenlegi NT pár tagjával már rendeztem a dolgokat (Magánéleti problémák / Családi), így remélem tudok csatlakozni a többi JM-hez, segíteni az ők és a Mesélők munkáját
.
Ha lehetőségem nyílna, szeretettel vállalnám a JM-séget. Smile
Kenshiro Yori
Kenshiro Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 852
Elosztható Taijutsu Pontok : 115

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 152 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Mikával a paradicsomban. :3


Adatlap
Szint: S
Rang: Kenshiro Vezető
Chakraszint: 875

Vissza az elejére Go down

Játékos-Mesélő Felvétel 2015! Empty Re: Játékos-Mesélő Felvétel 2015!

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.