KÖZÖNSÉGSZAVAZÁS --> "Univerzumok Csatája" Című verseny

+2
Katana
Jiraiya
6 posters

Go down

KÖZÖNSÉGSZAVAZÁS --> "Univerzumok Csatája" Című verseny Empty KÖZÖNSÉGSZAVAZÁS --> "Univerzumok Csatája" Című verseny

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Dec. 05 2016, 19:59

Üdvözlet Minden Játékosnak!
Az itt megtalálható versenyművekre lehet szavazni 2017.01.01-ig. Ami azt jelenti, hogy az újév napjával lezárul a szavazás lehetősége.


Szabályok:
- Csak Játékos és Játékos Mesélő szavazhat, Staff nem.
- Első, Második és Harmadik legjobbat kell megjelölnötök, tehát a három legjobb pályázatot kell sorba tennetek.
- CSAK AKKOR érvényes a Közönségszavazás ha LEGALÁBB 6-an állítják fel a dobogós helyezetteiket.
- Mindegy, hogy a szavazás érvényes lesz-e a szavazók között kisorsolunk 3x +10 Chakrát.

Jutalmazás:

1. Helyezett --> +25 Chakraszint 

2. Helyezett --> +15 Chakraszint

3. Helyezett --> +5 Chakraszint

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

KÖZÖNSÉGSZAVAZÁS --> "Univerzumok Csatája" Című verseny Empty Re: KÖZÖNSÉGSZAVAZÁS --> "Univerzumok Csatája" Című verseny

Témanyitás  Katana Szomb. Dec. 10 2016, 17:10

   
1. Első helyezettként jelölném Izunát ám mivel sajnos nem indult ezért nem tehettem pedig mérget vennék rá, hogy ezúttal is elvarázsolt volna akárcsak az előző versenyen. Helyette egy szintén kiemelkedő alkotást választottam méghozzá Itanashi-ét. Nagyon tetszett, hogy először részletesen bemutatta a szereplőket majd utána engedte őket egymásnak. Érdekes volt olvasni, ahogyan egy hithű ember harcol azért, hogy visszatérhessen mélyen tisztelt Istenét imádni. Mindig úgy véltem az Avatárnak az a dolga, hogy segítsen mégsem volt hajlandó semmit tenni egy lelkes papért.
    
2.   Kenshiro Mirubi. Szintén egy rendkívül részletes és alapos munkával volt dolgom. Tetszett, hogy először milyen békésen elbeszélgettek az-az érzésem támadt talán még barátok is lehettek volna majd megindult a csihi puhi.
    
3.   Tsuuzoku Tomoe. Sikerült meglepetést okoznia azzal, ahogyan egymásnak uszította a két harcost. Szerintem kicsit többet agonizálhatott volna Ichigo ám ez az én véleményem és ez egy remek kis történet lett. Abban reménykedtem a végére nyitnak neki egy átjárót vagy valamit, de nem kaphatunk meg mindent.


Minden versenyzőnek szeretnék gratulálni szép munka. Habár lehettem volna ügyesebb (tudom, hogy megy ennél jobban is) nagyon élveztem remélem nemsokára újra lesz egy vetélkedő.
Katana
Katana
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 593
Elosztható Taijutsu Pontok : 91

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 193 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 591

Vissza az elejére Go down

KÖZÖNSÉGSZAVAZÁS --> "Univerzumok Csatája" Című verseny Empty Re: KÖZÖNSÉGSZAVAZÁS --> "Univerzumok Csatája" Című verseny

Témanyitás  Akihiro Jaken Szomb. Dec. 17 2016, 22:01

Nos, először is szeretnék mindenkinek gratulálni, kizárólag kiváló olvasmányok születtek ^^
Az első két helyezettem egy kis előnnyel indult, mert mindketten olyan világot választottak, amit nagyon szeretek és közel áll a szívemhez, imádom a Witchert és az Avatárt is! Smile

Az első helyezettem Itanashi, aki remekül írta meg Jashin papjának, és a világ egyensúlyát fenntartó Avatarnak az epikus harcát. Kiváló olvasmány volt, ami végig lekötötte a figyelmemet és nagyon élveztem. Kifejezetten tetszett a két világ összekapcsolása a szellemkapukon át.


A második Kenshiro Karu. Itt nem kifejezetten a harcon volt a hangsúly, sokkal inkább két különböző világból származó lélek egymásra találásán. És ez is remekül kivitelezve. Végül pedig a nehéz döntés, hogy a két társ közül Karu melyiket válassza... Egyébként itt is nagyon tetszett, hogy Karu Ciri képessége folytán került Kaer Morhenbe.

A harmadik helyezetten gondolkodtam a legtovább, sőt, most hogy írok is vacilálok még. Nos, legyen Katana. Teljességgel sikerült megtalálnod a Bud Spencer - Terence Hill hangulatot, nagyon tetszett Smile

És mint mondtam, gratulálok minden egyéb résztvevőnek. Teljesen őszintén mondhatom, hogy az összes történetet élvezet volt olvasni! ^^
Akihiro Jaken
Akihiro Jaken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2298
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 398 (B) / 150 (C) - súlyokkal
Gyorsaság : 1500 (S+) / 800 (S) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 1000 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : Ahol lennie kell


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin
Chakraszint: 1612

Vissza az elejére Go down

KÖZÖNSÉGSZAVAZÁS --> "Univerzumok Csatája" Című verseny Empty Re: KÖZÖNSÉGSZAVAZÁS --> "Univerzumok Csatája" Című verseny

Témanyitás  Kenshiro Izuna Pént. Dec. 23 2016, 01:29

Eltartott egy darabig, amíg végigrágtam magam a versenyműveken, de még bőven benne vagyok a határidőben. Szeretnék gratulálni mindenkinek, aki vette a fáradtságot arra, hogy írjon erre a versenyre. Meg Shibonak is, aki ezt írta Reina pvp posztja helyett, és még így sem lett vele készen időben. Szép és színvonalas munkákat olvashattam. 

1. helyezett: Itanashi
Nagyon nehéz dolgom volt az első helyet illetően, de végül rá esett a választásom. Alapból a gyengéim közé sorolható az alaptéma, ugyanis oda-vissza végignéztem a Korra Legendáját, ezért nagyon örültem a választásának. Így viszont tudtam, mire számíthatok, mit várhatok el. Hogy pár dolgot kiemeljek: Ahogy Itanashit itt is az elvakult hite hajtja előre. Ahogy Ita Korra félelmeként testesedik meg egy második Amon képében. A párhuzam Iwagakure és Ba Sing Se között. :DD A jellemábrázolás telitalálat lett, nagyon tetszett, hogy ki vannak dolgozva a sorozatból ismert mellékszereplők. Illetve a depi end. Na meg hát Pabunak nem lehet ellenállni. Embarassed  Ez a gif meg csak ide illik.:DDD

KÖZÖNSÉGSZAVAZÁS --> "Univerzumok Csatája" Című verseny 6pswef


2. helyezett: Kenshiro Karu
Habár nem ez volt az egyetlen nem harcközpontú írás, mégis ez fogott meg a legjobban mind közül. (Olyannyira, hogy meg is könnyeztem, két helyen is.) A szerelmi szál szépen bontakozott ki az elreménytelenedett és magányos vándor, és az elején még bizalmatlan, majd a végére ugyanolyan érzésekkel bíró Ciri között. A végén pedig a csavar... Áh, nagyon meglepett. Örülök, hogy elsők között olvashattam. Smile

3. helyezett: Kenshiro Mirubi
Itt volt a legnehezebb dolgom. Sajnos a többi alapművet nem ismertem, így nem volt viszonyítási alapom. Mégis ez a pályamű emelkedett ki a többi számomra idegen univerzum közül. Külön köszönet utólag az illusztrációkért, így nem kellett teljesen a fantáziára hivatkoznom egy ismeretlen világban. Nem tudom, hogy mennyire volt helytálló a jellemrajz, de megszavazom azt a bizalmat az írásminőség alapján, hogy nem lehetnek tévedések. Ha meg igen, akkor egye fene, mert így volt jó! Very Happy Tetszett a két különböző perspektívából való bemutatás. Kétségtelenül a leghosszabb írás, de nem mondható fölöslegesnek a terjedelem. Szép és igényes munka. ^^
Kenshiro Izuna
Kenshiro Izuna
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 55

Tartózkodási hely : Mika oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 426

Vissza az elejére Go down

KÖZÖNSÉGSZAVAZÁS --> "Univerzumok Csatája" Című verseny Empty Re: KÖZÖNSÉGSZAVAZÁS --> "Univerzumok Csatája" Című verseny

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Szomb. Dec. 24 2016, 15:16

#GreatComeBack


Osz Minna! Very Happy Jöttem, hogy szavazzak vagy mi a fene van itt.


Először is gratulálok mindenkinek remek kis művek születtek. Egy élmény részt venni az ilyen versenyeken. De csapjunk is bele!


Első hely: Kenshiro Mirubi
Wow! Mint valami rossz horror esküszöm. Baragan személyiségét remekül visszaadtad. Kifejezetten tetszett, hogy az animéből vett jelenettel vezetted fel a történetet (Akárcsak én az Uraharás résznél :p). Ott is tetszett a “ketté választom a hadseregem és egymásnak eresztem őket mert unatkozok” duma. Sikerült remekül átadnod az egészet. A harc része kifejezetten tetszett. Valamint a Mirubi sötét Chakrája és Baragan sötét Reiatsuja közti párhuzam is jó volt. Zárojelesmegjegyzés- Eddig nem is gondoltam erre pedig kétszer láttam a Bleachet is. -Zárójeles megjegyzés vége.


Második hely: Kenshiro Hanae
Már megint ezek a Kenshirok… nincs mit tenni. Újabb Bleaches darab. Ikkaku és Yumichika személyisége remekül vissza lett adva a számomra. Picit zavaró volt, hogy a Shikainál ikkaku a magyar szinkronos szöveget mondta de tényleg csak egy picit. Zaraki személyisége valamennyire sántított a számomra. Ő inkább olyan, hogyha unalmas neki egy küzdelem fogja magát és elsétál. Főleg ha Ikkakuék a közelben vannak mert akkor Ők befejezik.


Harmadik hely: Kenshiro Karu

Már megint egy Kenshiro?! Sok lesz ez már. Very Happy Tetszett a felvezetés és a párhuzam Karu szerelme és az ugyan úgy kinéző ellenfele között. Jól meg lett írva az ahogy Karu szenved a szerelme elvesztése miatt majd a kétségek közt vergődése.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

KÖZÖNSÉGSZAVAZÁS --> "Univerzumok Csatája" Című verseny Empty Re: KÖZÖNSÉGSZAVAZÁS --> "Univerzumok Csatája" Című verseny

Témanyitás  Shunsui Kedd Dec. 27 2016, 17:36

Első helyet Itanashi-nak adnám. A Lidérchez méltó ellenfelet választotta, azonban itt nem az erőre gondoltam. Egy olyan ellenfél ellen küzdött, akinek hite van olyan erős, mint Jashin földi Prófétájának. Maga a harc szépen volt leírva és habár a végén nem győzött a Lidérc, mégis remek befejezéssel zárult. Szerintem ez a lezárás jobb lett, mintha a Próféta nyerte volna meg.

Második helyre Katanakerült. Az ellenfélválasztás elég szokatlan és merész volt. Nagyon örültem, hogy őket választotta ellenfélnek és a harcformának is, amit választott. Szerintem ez jobb hangulatot adott a történetnek, mintha tényleges küzdelem lett volna. Még egy pont azért, mert nem csak az egyiküket választotta, hanem mindkettőt, ezt nagyra értékelem. Mint, ahogy azt leírta, nem könnyű a személyiségüket visszaadni, ám ő elég jól vette ezt a nehézséget.

Harmadik hely Hyuuga Emi-é. Először az elején leszögezném, nem nagyon ismerem Emi ellenfelét, csak pár részt láttam és azokból is csak pillanatokat, ám még így is az azonosság megvolt (szerintem). Maga a harcot nem cifrázta túl, ez fogható arra, hogy egy nagy hátránnyal küzdött, a Byakugan fő erőssége nélkül. Szerintem remekül megoldotta s még a befejezés is jó lett.
Shunsui
Shunsui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1153
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 228 (C) – Súlyok nélkül: 456 (B)
Gyorsaság : 178 (C) – Súlyok nélkül: 356 (B)
Ügyesség/Reflex : 341 (B)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Hang Országa


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 605

Vissza az elejére Go down

KÖZÖNSÉGSZAVAZÁS --> "Univerzumok Csatája" Című verseny Empty Re: KÖZÖNSÉGSZAVAZÁS --> "Univerzumok Csatája" Című verseny

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Jan. 19 2017, 21:02

Mivel nem érkezett be a MINIMUM 6 szavazat, így a Közönség szavazás érvénytelen. Azonban, hogy jutalmazzuk a fáradozásaitokat, minden szavazó megkapja a +10 Chakrát, amiért itt lehet jelentkezni.

Edit: *aszt! Felírtam mindenkinek nem kell jelentkezni, itt vagytok felül sorban Xd

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

KÖZÖNSÉGSZAVAZÁS --> "Univerzumok Csatája" Című verseny Empty Re: KÖZÖNSÉGSZAVAZÁS --> "Univerzumok Csatája" Című verseny

Témanyitás  Akihiro Jaken Csüt. Jan. 19 2017, 21:15

Szuper, akkor már csak egy hajszál választ el az A szinttől Very Happy Very Happy
Akihiro Jaken
Akihiro Jaken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2298
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 398 (B) / 150 (C) - súlyokkal
Gyorsaság : 1500 (S+) / 800 (S) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 1000 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : Ahol lennie kell


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin
Chakraszint: 1612

Vissza az elejére Go down

KÖZÖNSÉGSZAVAZÁS --> "Univerzumok Csatája" Című verseny Empty Re: KÖZÖNSÉGSZAVAZÁS --> "Univerzumok Csatája" Című verseny

Témanyitás  Katana Csüt. Jan. 19 2017, 23:28

Akkor én meg köpésnyire vagyok a B színtől. Nagyon szépen köszönöm a jutalmat és azt is, hogy néhányan rám szavaztatok számomra sokat jelent.
Katana
Katana
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 593
Elosztható Taijutsu Pontok : 91

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 193 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 591

Vissza az elejére Go down

KÖZÖNSÉGSZAVAZÁS --> "Univerzumok Csatája" Című verseny Empty Re: KÖZÖNSÉGSZAVAZÁS --> "Univerzumok Csatája" Című verseny

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.