Saját Technikák Ötletelője

+144
Lanmao
Datara
Hyuuga Ayako
Orochimaru
Hakkyou Katsumi
Hattori Arata
Shihouin Aki
Senju Tobirama
Tsuuzoku Tomoe
Hamacho Yoshitaro
Amori Shuu
Inohara
Hyuuga Junpei
Shunsui
Shimura Danzou
Nashimaru Miuru
Shibo
Katana
Djuka Munfurawa
Akihiro Jaken
Hasegawa Zauki
Bunjiro Hideaki
Kenshiro Yori
Ishihara Aki
Hyuuga Emiko
Aokaze Atsushi
Areno Shinichi
Masaru Ibuka
Misage
Nishikawa Karasu
Ginoo Yukizaki
Katsumi Mao
Howabi Kimiroku
Tsunomi Ai
Ago
Amaken Yoshimitsu
Imagawa Takayama
Nara Akane
Hyuuga Oyoki
Kenta Koizumo
Katsumi Kawachi
Jiraiya
Gonza Sasano
Chen
Okisha Aiza
Isha Dansei
Yura Houji
Korotsuki Kazeno
Suijin Benzaiten
Hiyama Takeo
Chikuma Gennosuke
Hiraga Natsu
Doshiri Asuka
Sado Kenji
Tairjuko Rikuno
Togan Hiroshi
Deidara
Hachidori Icye
Kira
Minovara Hitoshi
Miyamoto Musashi
Kenshiro Sena
Bayakoshi Yuukihime
Uchiha Madara
Baiko Isozaki
Killer Bee
Daizo Tensei
Sesshou Sarasho
Yamato
Uchiha Itachi
Gawakatsu Hikuro
Hinata
Sugomi Aoi
Hoshizoku Kaito
Takeyanagi Tomoko
Vándor Kazunari
Obake Kaito
Umi Michishio
Shikotou Sei
Obotsu Ryu
Tottori Shinko
Djuka Hiashi
Fudou Shun
Taiki Touya
Kamio Hiraku
Kaibutsu Hiroto
Djuka Ryuu
Akasuna no Sasori
Makenshi
Kushieda Unazaki Tessa
Akari Tenshi
Hokoshita Kinta
Sakaki Toua
Hazame Karou
Aburame Shino
Atsui Shouki
Kakuzu (Inaktív)
Ryu
Urufu Djuka Okami
Akira
Kitori Musato
Hara Akahito
Azumi Yuurei
Kagemare Kuzomi
Kenshiro Karu
Taidana Kaito
Akai Ryu
Shikamaru(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Kenshiro Yuu
Itanashi
Uzumaki Kushina
Yamori
Darui
Djuka Kodomo
Shiren
Aono Takefumi
Kurotsuki Emi
Yotsuki Kagerou
Ayami Remiyu
Hyuuga Shakaku
Huramino Saito
Hazukage Kurono
Shirou Tavara
Hidetora No Minovara
Raion Tensei
Fujishima Hana
Hatake
Kanmiru
Zetsu
Hawake Kochio
Katsutomo Goukan
Shintaro Yun
Karin
Hazukage Ishida
Ayanokoji Takashi
Anso Saniko
Hakusho Hurima
Gruczi Duneai
Shikaku
Shikoku Naoki
Fujikage Koichi
Unazaki Ashura
Shagon
148 posters

7 / 40 oldal Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Shikamaru(Inaktív) Pént. Dec. 16 2011, 15:08

Nem kell beleírni, idővel majd formálódik a technika. Így berakhatod a saját jutsujaid közé.
Shikamaru(Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Pént. Dec. 16 2011, 15:12

Csokoládéé!
Nos, lenne egy ötletem...

Írányított láng technika/Seigyo sa reta honō no jutsu
Szint: ?
Chakra:?


A használó fúj egy kisebb lángot, majd a jobb kezének mutató ujjának a végében lévő chakrapontból egy kisebb chakrafonalat ereszt ki a lángcsóva felé és ezzel összekapcsolja, majd a lángot szabadon tudja írányítani...
A chakrafonál max. 5 méteres lehet ( lehet több is, de ez esetben a technika gyakran csak hátráltat ) és ugyebár folyamatosan chakrakibocsátást igényel... Fegyvereket és egyéb tárgyakat természetesen nem tud megállítani, viszont értelemszerűen a gyúlékony anyagokat lángra lobbantja és a sebzése megegyezik a tűz sebzésével.


Ez így lehetséges? Azért lenne fontos ezt tudnom, mert szerintem a tűztechnikák használata nagyon korlátozozz és ez ellen piromániásként mindenképpen tennem kell Very Happy
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Shikamaru(Inaktív) Pént. Dec. 16 2011, 15:19

Sajnos több szempontból sem lehetséges. Egyrészt a lángnak nem szilárd a halmazállapota, nem lenne mihez hozzákapcsolni a chakrafonalat, másrészt eleve chakrafonalat a bábmesterek tudnak használni, akik Sunagakure-n kívül máshol nem tanítanak.
Shikamaru(Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Pént. Dec. 16 2011, 15:27

Értem.
Azt úgy meglehet oldani, hogy több chakrát használunk fel hozzá és ezesetben a chakra testen kivüli írányításával lehet-e esetleg befolyásolni valamilyen szinten a tűz mozgását?
Persze, ha ez lehetséges azt sem a végtelenségig, csak egy bizonyos darabig...
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Shikamaru(Inaktív) Pént. Dec. 16 2011, 15:51

Ez már lehetséges, ki is volt tárgyalva a dolog korábban. Ugye a probléma, hogy a tűz nem természetes elem, azaz létre kell hozni, ki kell bocsátani. Aztán pedig saját magadat is megégetheted, ha túl közel viszed magadhoz, vagy ha szimplán egy szélhasználó "rádfújja" De elviekben lehetséges magasabb szinten így manipulálni a tüzet.
Shikamaru(Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Kanmiru Pént. Dec. 16 2011, 17:17

Ahogy én látom van erre is megoldás: a tűzhasználat bevált módszerét és a chakraformázás más elemnél látott módszerét összekötni, és logikusan egybeépíteni. Itt a példám:
Vesszük bármelyik tűzjutsut, mint első technika: adott hátrány, hogy az egyetlen viszonylag biztonságos módszer a chakrával kevert levegő kifújása, ami azután gyúlik eg, miután elhagy minket, így nem tesz bennünk kárt.
Második technika, ami egy folyamatos formázást tartalmaz: vízsárkány jutsu, példának okáért, amikor a rendelkezésre álló vizet úgy iránytjuk célra, hogy sárkányformába zárva egy csőszerű utat kreálunk neki. Ahol a fej elhalad, ott a test többi része is végighalad.
Kombináció: a tűzjutsu kifújásakor nem nyeri el a végső formáját, hanem folyamatosan fenntartjuk a chakrakiáramlást, és az így keletkező tűzáramnak egy csőszerú utat kreálunk, ami tekergőzve kikerülhet és megkerülhet (stb) így mobilitást adva a technikának. A keletkező kombinált hátrány: a tűz létrehozásakor és az alak formázásakor végig nyugalmi pozíciót kell fenntartani, ami felfedi a kilétünket, lévén mi vagyunk a tűz pontos eredete.

Remélem mindenki kapizsgálja hogyan kellene szemléni a technikák technológiáját végre. Csak két év kellett hozzá (eddig)...

_________________
Előtörténet - Adatlap - Bővítmény - Saját Jutsuk
Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Fukurou_village
Kanmiru
Kanmiru
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándorló szerzetes ninja
Chakraszint: 310

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Pént. Dec. 16 2011, 22:35

Na, már meg is van mit fogok csinálni, de előtte felvázolok egy alap technikát, ami az egész terv alapjául szolgálna....


Név: Főnix szív technika/ Fenikkusuhāto no jutsu
Szint:? ( D esetleg C)
Chakra:? ( szerintem 60-120)
Sebesség: ? km/h

A technika:
Három kézpecsét után ( Kos, Majom, Tigris) a shinobi szájából kilövel egy teniszlabda méretű gömb. A mérete miatt sokkalta gyorsabb (szerintem) mint nagyobbfajta testvérei. Nyúlnál nagyobb élőlényeket szinte lehetetlen megölni vele, viszont, ha valakit eltalál, azért az okoz némi fájdalmat, elvégre tűzről beszélünk. Könnyű vele éghető anyagokat meggyújtani.

Ez a technika a maga nemében igen egyszerű, ám nélkülözhetetlen a további 2 vagy 3 változatához, amiket, majd később ismertetnék, előtte ennek kell jónak lennie...
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Kanmiru Szomb. Dec. 17 2011, 06:59

Felesleges? Van egy jutsu ami pont főnix névre hallgat, a Housenka no Jutsu. Kis lövedékek, amik gyorsak, és nem kötelező többet kilőni...

_________________
Előtörténet - Adatlap - Bővítmény - Saját Jutsuk
Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Fukurou_village
Kanmiru
Kanmiru
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándorló szerzetes ninja
Chakraszint: 310

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Szomb. Dec. 17 2011, 16:42

Ezt a felesleges?- t nem értem, de mindegy...
Igen, tudom, hogy van valami olyasmi, de, ha jól emlékszek az Uchiha jutsu és köztüdott, hogy én nem igazán vagyok Uchiha....
Azonkivül, meg már leírtam, hogy ez a terveimnek csak az alapja....
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Szomb. Dec. 17 2011, 16:50

Az Uchiha klán Katon jutsui nem engedélyhez kötöttek és benne vannak a listában. Érdekes hogy ez problémát okoz de az S szintű jutsuk meg KG-k csak úgy repkedhetnek.
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Szomb. Dec. 17 2011, 17:42

Nem fogalmaztam rendesen... Vannak bizonyos céljaim ezzel a karakterrel és ehhez kell egy olyan jutsu amit most megtud tanulni( kb) és amit senki más nem használhat, ez így elég értelmetlennek hangzik tudom, de hát ez van...
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Aono Takefumi Szomb. Dec. 17 2011, 17:59

Mindenki vagy majdnem mindenki szeretne olyan jutsut, amit csak ő tud, de tieddel van egy kis gond. A dolgot már kifejtették, még pedig hogy a Housenka technika mondhatni teljesen megegyezik a tieddel, mert ahogy meg lett említve egyesével is ki lehet lőni a tűzlabdákat. Annak a technikának sincs különösebben nagy pusztító ereje, de a tiednél még mindig erősebb. Ha azt vesszük, akkor a technikádban különösebben nincs semmi egyedi, mert az én szememben csak a Housenka lebutított és legyengített változata. Jobban jársz, ha azt tanulod meg, ha már ez a technikád egy alap lenne egy sokkalta erősebb technikához. Hidd el nem érdemes ezzel szórakoznod. Ott a Housenka, amivel köpködhetsz egy labdát vagy tizet. Gyorsak azok is, gyújtásra szintén jók és még shurikeneket is rejthetsz el bennük, ha arra van szükséged.
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Szomb. Dec. 17 2011, 18:13

Rendben, megértettem.
Következő kérdés:
Tegyük fel kilövök egy ilyen lövedéket viszont sokkal több chakrát tömörítek bele mint amennyi szükséges, azt meg lehet csinálni, hogy a mefelelő pillanatban növelem a méretét, esetleg formát adok neki, vagy mint már feljebb volt róla szó írányítom? Esetleg mind egyszerre?
Tudom, ha ez lehetséges akkor az is még jópárszáz ch szinttel távolabb tőlem, de elméletben meglehet csinálni ugye?
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Aono Takefumi Szomb. Dec. 17 2011, 18:55

A magam részéről, az irányításról nem tudok nyilatkozni. Azonban a méretről én úgy tudom főleg a tűzről, hogy ha azt egyszer kilőtted az akkora marad amekkora. Kivéve, ha feltuningolod egy kis szél technikával. Ez a legegyszerűbb akkor, ha van egy szél elem használó társad. Ám én úgy vélem, ha nagyon de nagyon de nagyon távol vagy az ellenségtől és ismered a szél elem egy olyan technikáját, amely pont arra a legjobb, hogy a tüzet még nagyobbá tegye, akkor lehet elég időd arra, hogy nagyobbítsd. Ám egyedül kivitelezni több problémát vetne fel. Tényleg hihetetlenül messze kéne lenni ahhoz, hogy te magad erősítsd fel a lángod. Ez az én nézőpontom. A többit a profikra hagyom.
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Kanmiru Vas. Dec. 18 2011, 12:01

Számtalan ehetőség van, mindegyik a legegyszerűbb dolgokhoz kapcsolódik. Ajánlom, ha ötleteltek, először mindig nézzétek meg az alapjutsukat, hogy lehet-e valamelyikkel elérni az adott hatást. A most emlytett esetben én azt veszem észre, hogy ez a jutsu kées befogadni más tárgyat is, például shurikent. Nekem egyből jön az a következtetésem, hogy elmennék a falumban egy fegyverkovácshoz és a shurikenembe vésetnék egy pecsétjelet, ami kisebb tárgyakat vagy chakrát bizonyosan képes lesz befogadni. Ha ezt a shurikent használom a technikához akkor vagy tűzchakrát belezárva (mert ugye olvastuk a chakraelméletben, hogy a pecsételés alapja a tobidogu no jutsu után az elemünk elzárása) vagy egy robbanó jegyzetet, vagy egy gyúlógázt tartalmazó bombát, STB belezárok és kész is a többsütetű kombó és nem kell hozzá új jutsu.

*BA-DUMM Tsssz*

_________________
Előtörténet - Adatlap - Bővítmény - Saját Jutsuk
Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Fukurou_village
Kanmiru
Kanmiru
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándorló szerzetes ninja
Chakraszint: 310

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Djuka Kodomo Csüt. Dec. 22 2011, 21:54

újabb ötletem támadt Very Happy, remélem több sikerrel, mint az előzőek Very Happy

Magen: Kemono Nagari // Démonikus Illúzió: Vadállat

A jutsu két szakaszból állna. Az első szakaszban egy anyagot kell létrehoznunk, ami kis ideig elvonja az áldozat látásterét és figyelmét a környezetről. Mikor eloszlik, eltűnik, az áldozat egy általunk kitalált vadállatot/kat lát, melyek rátámadnak, és a támadásaik valódinak tűnnek.
Példa: hirtelen sűrű köd veszi körbe az áldozatot egy erdőben, mikor eloszlik egy hatalmas medve áll vele szembe, és elindul dühösen felé. Az állatokat és az elvonó anyagot célszerű az adott környezethez igazítani, hogy életszerűbb legyen a technika.
Típus. Genjutsu
Ch:
Szint:

/ahogy fejlődik a karakter a vadállatokat felválthatják egyszerű öltözetű és felszerelésű banditák, esetleg ninják is, de a fő lényeg feljebb található, valamint a technikát a babszárkötéssel, esetleg a hamis terület genjutsuval is lehet a későbbiekben kombinálni/
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Shikamaru(Inaktív) Szomb. Dec. 24 2011, 18:07

Ez egy az egyben az előbb kitárgyalt jutsu csak másképpen leírva. Smile
Shikamaru(Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Djuka Kodomo Szomb. Dec. 24 2011, 20:46

Juge elem jutsuötletelés:

Juge: Aberokami // Gőz elem: Dühöngő farkasfalka

Egy igen hatékony támadó jutsu, a használó egy nagyobb adag gőzt fúj ki, majd azt egy élőlénnyé megformázva az ellenfél felé irányítja. A megformázott teremtmény dühöngő tempóval perzsel minden élőlényen át, míg el nem éri a célpontot, áthaladása után pedig egyszerűen szétoszlik a levegőben. A használó chakra szintjétől függ, hány élőlényt képes egyszerre létrehozni. Az élőlények száma függ a méretüktől is. Minél több élőlényt hozunk létre, annál nagyobb szögben képesek pusztítani, /a maximum az 180 fok/.
A jutsu a nevét onnan kapta, hogy a leginkább használt élőlény egy farkas falka, de lehet kutya, madár is. A pusztítás ereje függ a jutsuba fektetett chakramennyiségtől.
Ch: 250?
Szint: C?
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Azumi Yuurei Szomb. Dec. 24 2011, 21:04

Szeretném ezt a Kard forgatási Stílust a karakteremnek. Mint ahogy le van írva a két kezes forgatás, vagy is az első szint bármilyen normál embernek elérhető. A többi szinthez kreativitás szükséges vagy a karakterem vérvonal képessége. Ha egy Jutsu limitem oda lesz én nem bánom Smile



Akuma amimono odoriko /// Démoni penge tánc

Valójában nem ninjutsu. Leginkább egy kenjutsura hasonlít, de ez sem a helyes megfogalmazás.
Igazából az egész egyetlen stílus, vagy úgy tetszik forma. A hangsúly itt a kardokon van. Kard lehet bármilyen méretű szinte. A stílus használatát nem befolyásolja a kard formája sem. Vagy is, hogy egyenes, ívelt vagy hullámos penge.
A stílust még mi előtt vándor lettem kezdtem el kialakítani. Alapjait mindenkép két kezes kardforgatásra fektettem. Nem nehéz elsajátítani a tudást, hogy egyetlen pengét kezeljünk.
Mi a helyzet, hogy ha két kardot kell egy szere egy időben forgatni? Esetleg mind kettőt teljesen más hogyan, vagy is más irányba vagy más irányból. A művelethez mindenkép gyakorlat kell, és meg kell osztania a stílus használójának a figyelmét. Vagy is egy szere figyelni mind két pengét. Hisz ha nem figyel oda és elvét egy mozdulatot akár saját magára is veszélyes lehet. Minden egyes lépése és minden egyes mozdulat akár egy tánclépés. Néha kecses légies, máskor akrobatikus vagy merev szabályokhoz kötött. Emiatt nehéz ki ismerni a mozgás világát és meg jósolni a pengék célpontját, hisz azok iránya támadás közben akár változhat is.



( Videóhoz hasonló a stílus)


Mikor rá ébredtem, hogy minek a birtokában vagyok más irányt vett minden. Rá ébredtem, hogy lehetséges számomra egy szere négy kunait eldobni. Akkor ugyan ilyen módon tudok egy szere négy ninjato méretű kardot forgatni. Habár ez már teljesen másmilyen szinten van. Több koncentrációt igényel. Itt már négy kardra kell figyelni. Így a mozdulatok és a kardok mozgása még kiszámíthatatlanabb lett. Persze ahogy a vérvonal kepeségem erősödik a Meimei Kyan úgy növekszik a forgatható kardok száma is. Valamint azoknak a mérete. Leg végül a használó olyan lesz, mint egy démon ki vad táncot jár kardal. Ezért talán, egyeseket már a látvány teljesen elbűvöl vagy meg rémit, hogy képes valaki kettő, vagy négy esetleg több kardot egyszerre forgatni. Úgy, hogy mindvégig úgy tűnik, mintha táncolna csak.
Első szinten a használó képes két kardot egy szere forgatni. bármely normál ember képes ezt elsajátítani. A második szintet a harmadikat illetve negyediket már csak Meimei Kyanal rendelkező ember képes meg tanulni és alkalmazni. Második szinten már négy kardot forgat a használó egyszerre, míg a harmadikon már hatot és a negyediken nyolcat.
Azumi Yuurei
Azumi Yuurei
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 197
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 240 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 220 (C)
Ügyesség/Reflex : 187 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 197

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Taidana Kaito Vas. Dec. 25 2011, 01:06

No akkor jöjjön a second jutsu ötletem, majd később ...



A hozzászólást Taidana Kaito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 17 2012, 02:15-kor.
Taidana Kaito
Taidana Kaito
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Vas. Dec. 25 2011, 14:28

Yo!
Az lenne a kérdésem, hogy a következő technika lehetséges lenne-e esetleg?

Meg kell vallanom teljes mértékben egy pszi diszciplináról koppintottam, de olyan hasznos szokott lenni számomra, hogy talán itt is hasznát tudnám venne Very Happy ( Persze valamilyen szinten átírtam a Naruto világára)

Testhőmérséklet növelés/csökkentés // Taion jōshō/ genshō
Chakraszint:?
Szint:?

A technikához szükség van a tűz elemre. A lényeg, hogy ezzel az elemmel a használó a saját belső hőjét fokozhatja illetve csökkentheti... Természetesen ezt sem a végtelenségig, mert ugye a test nem bírná ki mondjuk a 300 celsiust... Szerintem a maximum az 50 celsius, amit kb két percig lehet alkalmazni utána ájulás és halál a következmények... a minimális meg kb 20 celsius aminek 2-3 perc után ugyanazok a következmények.... Persze, ha csak 40 celsiusra nőveli valaki a testhőjét akkor nem hal meg (ilyenkor csak kicsi rá az esély, de azért van rá...) hanem mondjuk 10-12 perc után elájul...
Ezt valahogy úgy tudná végrehajtani a shinobi, hogy a chakrája segítségével fokozza az égést vagy "kíszívja" a hőt...
Ennek mégis mi az értelme?
A tűz technikák kevésbé hatásosak a használó ellen, ha a testhője magasabb és esetleg néhány jég technika ellen is hatásos... a csökkentés pedig arra jó, hogy a használó teste kevesebb energiát használjon el, esetleg ezt az energiát chakra formájában megkapná...
Persze ez csak vázlat és amolyan kiegészitő technika...
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Yamori Vas. Dec. 25 2011, 18:26

Ilyen technika már van az orvosinál.
Yamori
Yamori
Játékos

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 130

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Vas. Dec. 25 2011, 18:47

Ja, értem xD Akkor inkább nem szóltam...
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Hara Akahito Kedd Jan. 17 2012, 02:39

Az ötleteim kettő ismert jutsun alapszik amit Kanton-ba gondoltam újra remélem jók Smile

Kanton: Hono Bunshin no Jutsu //Tűzelem: Lángmásolat Jutsu

Hasonlít a Kage Bunshin no Jutsura és a Mizu Bunshin no Jutsu, eltérés a kézjelek száma, és a felhasznált elemi chakra. A használó a megfelelő kézjelek lemutatása utána kifújt leheletét meggyújtja, és saját mására formált klónt hozz létre. Mint a többi hagyományos többszöröző Jutsu, ennek is elég pár jól végzett ütés, rúgás, és meg is semmisülnek a Ninja másolatai.

Előnye:

Hogy a klón/klónok által használt Kanton elemű jutsuk + szorzót (én 30% körül gondoltam) kapnak. A klónok ellenállóbbak a Fuuton jutsukkal szemben, és szinte immunisak a Kanton technikákkal szemben.

Hátránya:

Több chakrát igényel mint a hasonló szintű klón technikák. A klón/klónok nem távolodhatnak el túlságosan a létrehozótól. Viszont a Suiton jutsukkal szemben nem tudnak ellenállni.

Típus: Kiegészítő
Kézjelek: Kígyó, Kos, Tigris
Chakraszint: 140 ?
Besorolás: C szintű ?


Kanton: Hono no Yaiba // Láng Penge

A ninja egy kunait, shuriken, katanát vagy bármilyen más vágóeszközt vesz elő. Majd egy kézjel után tüzet fúja fegyverre. A tűz összeáll a penge körül és erősíti a fegyvert támadó erejét. Egy rövid késből vagy kunaiból katanát hozhatunk létre( szél elemmel ellentétben nem mint vívó eszköz). Nagyobb fegyver esetében, a tűz nem növeli a penge hosszát. Ezen technika segítségével, növelhető a fegyverünk által okozott sérülés, vagy pedig a kivédet támadásoknál (első sorban katanával okozott közvetlen támadásra gondolok) maga a fegyvert körül vevő láng okozhat sérülést.

Típus: Kiegészítő
Kézjelek: Kígyó, Patkány, Tigris
Chakraszint: 210 ?
Besorolás: B szintű ?

U.i.: Remélem Japán név fordítás jól sikerült.
Hara Akahito
Hara Akahito
Játékos

Tartózkodási hely : Pont ott


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 185

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Shikamaru(Inaktív) Kedd Jan. 17 2012, 13:50

Szia!

A klón nem hoz létre jutsut, és nem ellenálló semmivel szemben. Ez alól kivétel a kage bunshin no jutsu, ami képes chakrafelszabadításra, amennyiben van elég chakrád, amit ugyebár kettéosztasz. Emmellett a tűzklón jutsu már egy kitalált saját jutsuja valakinek, aminek az a specialitása, hogy adott jelre robban.

A második ötleted is létezik már, a Hien nevű stílus pont ezt végzi el egy fegyverrel. Olvasgasd annak a leírását, ha hasonló hatást szeretnél.
Shikamaru(Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 7 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 40 oldal Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.