Saját Technikák Ötletelője

+144
Lanmao
Datara
Hyuuga Ayako
Orochimaru
Hakkyou Katsumi
Hattori Arata
Shihouin Aki
Senju Tobirama
Tsuuzoku Tomoe
Hamacho Yoshitaro
Amori Shuu
Inohara
Hyuuga Junpei
Shunsui
Shimura Danzou
Nashimaru Miuru
Shibo
Katana
Djuka Munfurawa
Akihiro Jaken
Hasegawa Zauki
Bunjiro Hideaki
Kenshiro Yori
Ishihara Aki
Hyuuga Emiko
Aokaze Atsushi
Areno Shinichi
Masaru Ibuka
Misage
Nishikawa Karasu
Ginoo Yukizaki
Katsumi Mao
Howabi Kimiroku
Tsunomi Ai
Ago
Amaken Yoshimitsu
Imagawa Takayama
Nara Akane
Hyuuga Oyoki
Kenta Koizumo
Katsumi Kawachi
Jiraiya
Gonza Sasano
Chen
Okisha Aiza
Isha Dansei
Yura Houji
Korotsuki Kazeno
Suijin Benzaiten
Hiyama Takeo
Chikuma Gennosuke
Hiraga Natsu
Doshiri Asuka
Sado Kenji
Tairjuko Rikuno
Togan Hiroshi
Deidara
Hachidori Icye
Kira
Minovara Hitoshi
Miyamoto Musashi
Kenshiro Sena
Bayakoshi Yuukihime
Uchiha Madara
Baiko Isozaki
Killer Bee
Daizo Tensei
Sesshou Sarasho
Yamato
Uchiha Itachi
Gawakatsu Hikuro
Hinata
Sugomi Aoi
Hoshizoku Kaito
Takeyanagi Tomoko
Vándor Kazunari
Obake Kaito
Umi Michishio
Shikotou Sei
Obotsu Ryu
Tottori Shinko
Djuka Hiashi
Fudou Shun
Taiki Touya
Kamio Hiraku
Kaibutsu Hiroto
Djuka Ryuu
Akasuna no Sasori
Makenshi
Kushieda Unazaki Tessa
Akari Tenshi
Hokoshita Kinta
Sakaki Toua
Hazame Karou
Aburame Shino
Atsui Shouki
Kakuzu (Inaktív)
Ryu
Urufu Djuka Okami
Akira
Kitori Musato
Hara Akahito
Azumi Yuurei
Kagemare Kuzomi
Kenshiro Karu
Taidana Kaito
Akai Ryu
Shikamaru(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Kenshiro Yuu
Itanashi
Uzumaki Kushina
Yamori
Darui
Djuka Kodomo
Shiren
Aono Takefumi
Kurotsuki Emi
Yotsuki Kagerou
Ayami Remiyu
Hyuuga Shakaku
Huramino Saito
Hazukage Kurono
Shirou Tavara
Hidetora No Minovara
Raion Tensei
Fujishima Hana
Hatake
Kanmiru
Zetsu
Hawake Kochio
Katsutomo Goukan
Shintaro Yun
Karin
Hazukage Ishida
Ayanokoji Takashi
Anso Saniko
Hakusho Hurima
Gruczi Duneai
Shikaku
Shikoku Naoki
Fujikage Koichi
Unazaki Ashura
Shagon
148 posters

8 / 40 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 8 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Hara Akahito Kedd Jan. 17 2012, 18:45

Üdv!

Köszönöm a választ, ezt most be néztem Smile, és annyit hogy távol ál tőlem a plágium ...
Hara Akahito
Hara Akahito
Játékos

Tartózkodási hely : Pont ott


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 185

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 8 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Aono Takefumi Szer. Jan. 18 2012, 15:08

Elfogadás esetén karakterem saját névjegyével védett arzenáljának új tagja. Persze az előzőt is meg kéne tanulni de mindent a maga idejében. ^^

Név: Aono ryu: Tsubasa kossetsu // Aono stílus: Szárnytörés

Típus: Taijutsu

Leírás: A shinobi az ellenfele mögé kerül majd egy jól irányzott ütéssel vagy rúgással, kibillenti az egyensúlyából áldozatát, és a levegőbe rúgja. Ezután a Kage Buyou segítségével felveszi ellenfele pontos röppályáját. Amikor már alatta van, hátra rántja a saját irányába az ellenfél karjait majd egy gyors fordulattal, helyet cserélnek, hogy az áldozat legyen alul miközben annak karjait végig szorosan, és hátra feszítve tartja. Miután ez megvan a technika használója, beletapos a lapockákba még jobban leszorítva áldozatát és oda helyezve a súlypontot. A technika végeztével az ellenfél úgy néz ki, mint egy áldozatra lecsapó sólyom csak hogy ez a madárka vállal belecsapódik a földbe szilánkokra zúzva a csontokat ez által megfosztva kezeitől. Esetleges extra ráadás lehet, ha szívós emberkéről van szó, hogy a technika alkalmazója még egy kicsit a végén kimozdítja a karokat a helyükről.
Megjegyzés:
Spoiler:
Szint:

Chakraszint:

Megkötés: Kage Buyou ismerete!
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 8 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Shikamaru(Inaktív) Szer. Jan. 18 2012, 20:54

Ez egy szép, C szintű, 200 ch-t kóstáló technika, amivel csak annyi a problémám, hogy túlságosan általános ahhoz, hogy jutsu-lehetőséget foglaljon. De a te életed, a te lehetőségeid, így amennyiben mindenképpen igényt tartasz rá, úgy elfogadom. Smile
Shikamaru(Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 8 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Aono Takefumi Szer. Jan. 18 2012, 21:07

Remek értékek és kb erre a szintre akartam beállítani a dolgot. Tudom nem sok fantázia van benne, de jelen pillanatban nem látom értelmét, hogy olyat alkossak ami mindjárt A szintű. Egy D szintű már van és most megvan a C is. Szép lassan felépül a rendszer. Persze még gyakorlatban nem kezdődött el a dolog, de a technikák már megvannak hozzá. Jó ez így. Mondjuk egy kar letépés is megfordult a fejemben, de azt meghagyom másnak. Nem illik a karakterem személyiségéhez. Még. ^^ A gyors értékelést meg köszönöm.
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 8 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Pént. Jan. 20 2012, 14:30

Yo!
Na, már megint zaklatnám a népet az egyik ötletemmel...
Név: Zavarás/Kanshō
Szint: ?
Chszint: ?

A technika maga annyiból áll, hogy a shinobi hozzáér ellenfeléhez és azon a ponton ahol ez megtörtént, ellenfelébe vezeti a chakráját, aminek következtében az kiesik a koncentrációból, ha nem koncentrál, akkor pedig egy pillanatra megzavarodik. Ez a következőképpen nézne ki (siker esetén): Az éppen koncentráló ember megzavarodik, aki egy jutsuhoz készült, annak nem sikerül létrehoznia a technikát vagy egy már folyamatban lévő technika - amihez folyamatos figyelem és ch kibocsátás kell - megszűnik...

Előnyök: Igazából a hatás az egyetlen előnye...

Hátrányok: Ehhez a technikához meg kell érinteni az áldozatot, amit talán lehet különleges anyagból készült ch-t vezető fegyverel is, persze, ha van összeköttetés ( Pl.: dróthuzal)... Genjutsuban természetesen ez a technika nem működik, valamint jó chakrakontroll szükségeltetik...


Kiváncsi vagyok, hogy ez így lehetséges lenne-e?
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 8 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Shikamaru(Inaktív) Pént. Jan. 20 2012, 20:05

Emberek! Ennyire nem lehettek kisstílűek! Olyat ne találjunk ki, amit meg lehet csinálni saját jutsu lehetőség pazarlása nélkül is!
Oks. Eddig tartott a szentbeszéd, a ti dolgotok. ^^

A technikát, amennyiben mindenképpen igényt tartasz rá, elfogadom. Annyi kikötéssel, hogy csak veled egy szintű embernél működik. ha jóval erősebbet próbálsz megzavarni, úgy nem biztos, hogy sikerül.

Ch: 120
Szint: D
Shikamaru(Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 8 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Aono Takefumi Pént. Jan. 20 2012, 20:10

Ehhez mindössze annyit fűznék hozzá, hogy a Naruto világa tele van ilyen jutsukkal. Először a nagyfőnöknek kéne szentbeszédet tartani. Very Happy Kishi-sensei mindent lát. De a magyart valszeg nem érti. ^^
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 8 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Shikamaru(Inaktív) Pént. Jan. 20 2012, 20:26

Félreértesz. Kishi azt talál ki, amit akar, annál jobb nektek, ha minél alapabb jutsukat talál ki, mert akkor azokat össze lehet ollózni valami keményebbé.
Itt arra gondoltam, hogy nektek van 5 lehetőségetek - geninként 2 -, és ezt ilyen alap jutsukra használjátok el, amiknek a hatását más jutsukkal, vagy mozdulatsorozattal is el lehet érni. Tehát nem a piramis csúcsát fejezitek be, aminek az alapja pár alapjutsu, amire épül pár komolyabb, de a befejező, végső technika hiányzik, hanem ti a piramis alapját kezditek el építeni, és alapmegmozdulásokat találtok ki, amik lehet, hogy csábítóak, mert elérhető közelségben vannak most is számotokra, de ha hosszú távra terveztek, akkor majd A szinten 600 ch-val bánni fogjátok, hogy egy egyszerű chakraösszezavaró jutsura költöttétek azt az 1 lehetőségeteket.
Természetesen tisztában vagyok vele, hogy a játék élvezete az elsődleges, és ha ti ezt szeretnétek, akkor nem is akadályozlak meg titeket, el is fogadom a technikákat. Csupán felhívom a figyelmet, hogy nem biztos, hogy megéri elhasználni az összes lehetőséget ezen a szinten. Tartalékoljatok egy kicsit.
Shikamaru(Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 8 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Aono Takefumi Pént. Jan. 20 2012, 21:07

Igen, igen ennyit én is értek és ehhez nem is fűzök litániát elvégre a topic nem erre való. Azt elmondhatom a döntéseimet mérlegelem, persze az előzőleg beadott technikáim nem ezt mutatják de hát, ez van. Zárásképp pedig, még valami. Ha valami nagyot terveznék ezzel a karakterrel szerinted, elpazarolnám a lehetőségeimet? Ugyan. Take nem egy hatalomra törő figura inkább egy harmadrangú szereplő. Álmai, céljai egyszerűek és hogy utána mi lesz, nos azt még nem tudom. Nem az én stílusom a világuralom. Köszönöm a türelmet Shikamaru-sensei bár filozófust akartam írni az annyira nem illik ide. Annyit még elárulok nem ő az, akinek nagy jövőt szánok. ^^
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 8 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Shikamaru(Inaktív) Pént. Jan. 20 2012, 21:16

Semmi gond nincs szerintem, ha ezt itt megbeszéljük, elvégre ha már csak egy valaki is elolvassa és végiggondolja a dolgokat, segíthet neki jól dönteni. Smile Ráadásul ez a csevegő, van helye a litániáknak is, amennyiben a témánál maradunk. ^^
Az A szint és 600 ch nem jelent világuralmat. Amilyen tempóban fejlődsz, 1 éven belül leszel itt. A saját jutsu lehetőségek pont azt hivatottak kiküszöbölni, hogy egy játékos már kihasznált mindent, eljutott a csúcsra, nem tud további motivációt találni, akkor kitalál valami stílust és azt feltölti technikákkal.
Nem kell itt überbrutál dolgokra gondolni, lehet egy egyszerű dolog is, a lényeg, hogy egyedi. Lehet mellékszereplő a karakter, maradhat A szintű genin is, ha neki ez tetszik, nem is erről van szó. Hanem a játék élvezhetőségéről magas szinten, a motivációról. Nem véletlen, hogy a magas szintű játékosok alig alig járnak az oldalra fel - nincs mi hajtsa őket.
Shikamaru(Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 8 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Shiren Pént. Jan. 20 2012, 21:43

Hamoru reikon / Összehangolt lélek

Ez a technika, nagyon hasznos tud lenni az állathasználók számára, de ugyan akkor, komoly chakrakontrolt igényel. Ugyanis a technika annyiból áll, hogy az állathasználó és az állata, a lelkeiket összehangolják. Mind ehhez, egy agyon szoros kapcsolat kell hogy legyen az állat és az ember között. Tehát az állatnak is bele kell "egyeznie" abba, hogy a technika létrejöjjön. A jutsu létrejötte után, a használó mindent érzékel amit a ninja állta.

A technika létrejöttének folyamata:
Először is mindenek előtt, a ninja állat és a gazdája közti kapocsnak erősnek kell lennie. Ezek után, mind a ketten vegyítik a chakrájukat. ( ugye a ninja állatoknak is van chakrája akár minimális, de van ) Ezt ugye a ninjának kell kiviteleznie, mivel az állat nem képes kontrollálni a chakráját. Ha csak nem egy fejlettebb beszélő lény. Ha ez megvolt, akkor a használó ember, már mindent érzékel amit az állata is. ( szaglás, látás, hallás, ízlelés ) A technika hatóideje, a használó chakramenyiségétől függ. Nagyon kell figyelni arra, hogy ne bénítsuk le az állatot a chakránkal, és kerüljük az esetleges hibákat is.

Előny: Szinte "megduplázódnak" az érzékszervek és nagy területet lehet ellenőrzés alatt tartani, Főleg, ha a használó állata egy madár.

Hátrány: Magas chakrakontrolt igényel. Könnyen fájdalmat okozhatunk az állatunknak.

Besorolás: ?
Ch szint: ?

Remélem ebben a formában megvalósítható a technika ^^ Jah és bocs hogy így bele ugrottam a beszélgetésbe Very Happy
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 8 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Shikamaru(Inaktív) Pént. Jan. 20 2012, 21:49

A technika maga elfogadható, viszont az elsajátítás nagyon hosszadalmas és bonyolult. Majdnem egy genjutsu szintjén van. Ugyanis itt arról van szó, mint a 3. szem nevű jutsunál, ahol "csak" egy szemet hozunk létre. Ott is meg kell szokni az érzékelés furcsaságát, hogy nem csak a saját szemünkkel látunk, hanem egy plusszal is. Ezt az agynak nehéz feldolgozni. Itt nem csak egy szemet, hanem kettőt, és még egyéb érzékszerveket is hozzá akarnál adni az alapokhoz, ami nagyon hosszadalmassá teszi a tanulási folyamatot.
Éppen ezért a ch szintje a technikának 200, mivel nem kell hozzá sok, viszont a besorolása az B szintű.
Shikamaru(Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 8 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Shiren Pént. Jan. 20 2012, 21:51

én is így gondoltam. Eszembe jutott az a technika is, szóval ebből következtettem, hogy nem lesz egyszerű az elsajátítás, de megéri akkor megy is a saját technikákhoz.
Köszi a gyors értékelést Very Happy
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 8 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Pént. Jan. 20 2012, 22:01

Köszönöm, hogy elfogadtad a technikát és látom jó kis vitát kavart, amihez én annyit fűznék, hogy: lehet, hogy egy egyszerű technika és máshogy is meg lehetne oldani, de, ha van ez a lehetőség, akkor miért ne? Nem nagyon terveztem, hogy ezen a szinten használok ilyen lehetőséget, de így az elsajátítás is egyszerűbb és valami olyan, ami jelenleg is használható és hasznos, mert sebességgel kombinálva tényleg az... szerintem. Viszont ez már csak vélemény, na de mindegy...
Annyi kérdésem lenne még, hogy: a velem egy szint az a szintet (Pl.: D, B, S...stb) és nem a ch-szintet jelzi ugye? Szóval, ha most D-szintű vagyok, akkor egy másik D-szintű ellen is hat, még akkor is, ha mondjuk 15 ch-val többje van?

Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 8 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Shikamaru(Inaktív) Pént. Jan. 20 2012, 22:07

A jóval erősebb, az nem 15 ch szintkülönbséget takar, hanem minimum 100-at. Smile Elsősorban ch-ra gondoltam, de ha 15-el több a ch-ja, attól még működne a technika...
Shikamaru(Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 8 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Taidana Kaito Pént. Feb. 03 2012, 19:59

Shikamaru írta:Szia!

A klón nem hoz létre jutsut, és nem ellenálló semmivel szemben. Ez alól kivétel a kage bunshin no jutsu, ami képes chakrafelszabadításra, amennyiben van elég chakrád, amit ugyebár kettéosztasz. Emmellett a tűzklón jutsu már egy kitalált saját jutsuja valakinek, aminek az a specialitása, hogy adott jelre robban.

A második ötleted is létezik már, a Hien nevű stílus pont ezt végzi el egy fegyverrel. Olvasgasd annak a leírását, ha hasonló hatást szeretnél.

Sorry hogy zavarok azt nem tudod Shikamaru hogy a tűz klón kinek a kitalált technikája mert ez engem is érdekelne ?!
Taidana Kaito
Taidana Kaito
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 8 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Shikamaru(Inaktív) Pént. Feb. 03 2012, 23:09

Régi játékos, már nem aktív az oldalon. Azaz necces tőle megtanulni...

Egyébként mi az, hogy sorry, hogy zavarsz? Miért zavarnál? ^^
Shikamaru(Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 8 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Djuka Kodomo Pént. Feb. 03 2012, 23:14

és nem lehetne a tűz elembe tenni ezt a jutsut? Akkor lehetne tanulni hisz csak a tűznek nincs klón jutsuja jóh meg a szélnek de az kb a sima. Csak ez a tűz klón kettőnkön kívül szerintem érdekelne mást is Wink
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 8 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Hara Akahito Pént. Feb. 03 2012, 23:26

Djuka Kodomo írta:és nem lehetne a tűz elembe tenni ezt a jutsut? Akkor lehetne tanulni hisz csak a tűznek nincs klón jutsuja jóh meg a szélnek de az kb a sima. Csak ez a tűz klón kettőnkön kívül szerintem érdekelne mást is Wink

de Smile eredetileg én akartam egy ilyen klón, gondolom Kaito bácsi is ötlettel ezen, és vissza olvasta a postokat és akkor látta amit Shikamaru írt !!!
Hara Akahito
Hara Akahito
Játékos

Tartózkodási hely : Pont ott


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 185

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 8 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Shikaku Szomb. Feb. 04 2012, 00:46

Egy apróságot tennék be ide. Mivel én fejlesztettem idáig egyedül a chakraelméletet és nem túl nagy divat annak a megértése vagy egyáltalán az elolvasása a köreitekben néha el kell kotyognom, hogy mivel a chakra szinte úgy működik mint a fizika, tehát szabályszerűségek mentén lehet haladni, egyáltalán nem lehetetlen hogy ugyanarra a jelenségre lyukadjon ki két vagy több fejlesztő is.
A tűzklón (de bármilyen más klón is, vagy akármilyen más alap technikához köthető elemi technika) a legegyszerűbb logika és chakraelméleti tudás összepasszintása egy olyan világban ahol a klónléthrehozás alapvető tárgy, tehát fel, mindenki bátran létrehozhatja a saját tűzklónját, és a létrehozásnak sem csak egy módja van, ha valaki pályázna vagy a fejlesztést játszaná ki (és nem mellékesen megértésre is szert tenne jutsuk terén) írjék nyugodtan.

Á lá Shikaku
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 8 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Djuka Kodomo Szomb. Feb. 04 2012, 08:46

Hát itt is a testen kívüli formázáson lenne a lényege, nem? Tehát a ch egy már adott anyagba /ami jelen esetben tűz/ vezetnénk, és formáznánk, így kapva elemi klónt. Javítsatok, ha nem így van.
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 8 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Karin Szomb. Feb. 04 2012, 10:59

Nem igazán!

Mivel a föld és a víz másolat esetén, lényegében az adott elem-anyagba vezetve formázzuk meg a klónt és "irányítjuk". De vegyük a Villámklónt! Ha nincs villám a közelben, akkor nem is tudjuk létrehozni? De igen, mivel jelen pillanatban a sima Bushin no jutsut, vagy inkább a Kage Bushin-t kell figyelembe venni.

Bár szerintem e tűzklón kettő között helyezkedne el, de ha jól emlékszem, a Raiton Bushin is a Kage Bushin egyik átformálása. De a lényeg így szerintem ez lenne a helyzet a Katon-nal is. Hiszen a klón létrehozásakor felhasznált chakra, nem tiszta, hanem elemi mentalítású, így véve fel a klón az adott elem képességét. Vagyis csak Katon elemek létrehozása és elpusztuláskor a benne alkalmazott tűz felszabadulása.
Karin
Karin
Inaktív


Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 8 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Itanashi Szomb. Feb. 04 2012, 11:07

Hát szerintem egy Katon használó képes lenne valahogy tüzet létrehozni, amiből meg tudná formázni, de ez csupán saját vélemény, és ha nem így van, elfogadom azt amit mondtál
Itanashi
Itanashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1834
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 252 (C)
Ügyesség/Reflex : 252 (C)
Pusztakezes Harc : 530 (A)

Tartózkodási hely : Jashin oltalmában


Adatlap
Szint: S+
Rang: Kaishin // Vérpap
Chakraszint: 1600

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 8 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Shiren Szomb. Feb. 04 2012, 11:58

Kodo:
Szerintem, ugye amit Karin is elmondott, nem feltétlenül kell tűzforrás amiből a klónt létrehozod. Szerintem elegendő az is, hogy Katon beállítottságú legyél. Onnantól fogva, ugyan úgy létre tudsz hozni tűzklónt mint egy Bunshint vagy Kage Bunshint.

Ugye a földklónnál és a vízklónnál, ott a környezetben lévő ( Vagy éppen a klónhasználó által létrehozott ) anyagokat használja fel a klón létrejöttéhez.
De a villámnál és a tűznél én csak úgy tudom elképzelni, hogy a használó Raiton v. Katon chakrájából hozza létre a klónokat. Mivel a villám és a tűz is plazma állapotú.
( Ha jól tudom Very Happy )
Nyugodtan tessenek belém kötni Very Happy
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 8 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Hara Akahito Szomb. Feb. 04 2012, 13:10

Nara Shikaku írta:Egy apróságot tennék be ide. Mivel én fejlesztettem idáig egyedül a chakraelméletet és nem túl nagy divat annak a megértése vagy egyáltalán az elolvasása a köreitekben néha el kell kotyognom, hogy mivel a chakra szinte úgy működik mint a fizika, tehát szabályszerűségek mentén lehet haladni, egyáltalán nem lehetetlen hogy ugyanarra a jelenségre lyukadjon ki két vagy több fejlesztő is.
A tűzklón (de bármilyen más klón is, vagy akármilyen más alap technikához köthető elemi technika) a legegyszerűbb logika és chakraelméleti tudás összepasszintása egy olyan világban ahol a klónléthrehozás alapvető tárgy, tehát fel, mindenki bátran létrehozhatja a saját tűzklónját, és a létrehozásnak sem csak egy módja van, ha valaki pályázna vagy a fejlesztést játszaná ki (és nem mellékesen megértésre is szert tenne jutsuk terén) írjék nyugodtan.

Á lá Shikaku

Hali!

No ez így is történt volt egy saját ötletem egy tűz klónra, csak Shikamaru azt mondta hogy ez a jutsu már létezik másik játékosnál.

Kanton: Hono Bunshin no Jutsu //Tűzelem: Lángmásolat Jutsu

Hasonlít a Kage Bunshin no Jutsura és a Mizu Bunshin no Jutsu, eltérés a kézjelek száma, és a felhasznált elemi chakra. A használó a megfelelő kézjelek lemutatása utána kifújt leheletét meggyújtja, és saját mására formált klónt hozz létre. Mint a többi hagyományos többszöröző Jutsu, ennek is elég pár jól végzett ütés, rúgás, és meg is semmisülnek a Ninja másolatai.

Típus: Kiegészítő
Kézjelek: Kígyó, Kos, Tigris
Chakraszint: 140 ?
Besorolás: C szintű ?
Hara Akahito
Hara Akahito
Játékos

Tartózkodási hely : Pont ott


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 185

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 8 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 40 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.