Saját Technikák Ötletelője

+63
Yume
Nashimaru Shizu
Yori
Katana
Minovara Hitoshi
Doshiri Asuka
Fukashigi Hibiki
Sai
Ayanokoji Takashi
Shiren
Jiraiya
Nashimaru Miuru
Nakahara Saki
Tatsuno Sizu
Togashi Kaito
Kushieda Unazaki Tessa
Hamada Fuyu
Akihiro Jaken
Kihara Nana
Djuka Orimi
Misage
Hirota Yukionna
Uchiha Kagami
Hasegawa Zauki
Djuka Ryusuke
Isawa Genji
Okisha Aiza
Uchiha Madara
Kenshiro Yori
Katsumi Mao
Yamato
Aikawa Hanako
Shikoku Naoki
Tsunomi Ai
Shibo
Osumi Hiroto
Kureiji Hanaro
Zawaki Hotaru
Nara Akane
Hyuuga Shakaku
Fujishima Hana
Kaibutsu Hiroto
Tottori Shinko
Akira
Wakizashi Yumi
Kowarii Zion
Matsuhito Shinroku
Kenshiro Karu
Baku
Hakkyou Katsumi
Yonmare Abuso
Amori Shuu
Yuriko
Hattori Arata
Shihouin Aki
Tsuuzoku Tomoe
Lanmao
Itanashi
Senju Tobirama
Djuka Munfurawa
Katsumi Kawachi
Hamacho Yoshitaro
Kenta Koizumo
67 posters

6 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Osumi Hiroto Pént. Szept. 21 2018, 19:57

Senju Tobirama írta:
A Technikák:

Osumi:

Főként pontosításra szeretnélek megkérni a technikák esetében, ugyanis vannak dolgok amik nem tiszták.


Első technika:
A börtön és a gömbök mindenképpen külön-külön jutsunak kellenének, mert merőben más méretről és hatásról beszélünk ott. Meglehet alkotni egy ehhez hasonló technikát, kisebb ám több gömbbel és azzal alkotni ketrecet, ám egy technika amely B-A szinten még mindig csak 3-4 gömböt használhat, az elég valótlan, hogy egy szinttel magasabban már ekkora különbség legyen. Továbbá a korai szinteken mekkora ereje lenne? Elég egy rövid sokk hogy öljön, esetleg csak sérülésekkel járna? (Természetesen mikor ezeket a hatásokat adod meg nem kell számolni a shinobik testének ellenállóságával, valószínűleg egy C "halálos" technika egy S+nak meg se kottyan, még is azt mondjuk rá, mert egy normál embert kivégezne. ) Szóval a szintek mellé mindenképpen kérnék egy erőszint leírást, azzal együtt meg megvitatjuk a gömbök max számát és chakraszintjét. Viszont a börtönös mindenképp legyen külön technika, ha csak nem S 1000 fölé akarod rakatni. Mivel ha ezekkel a gömb mennyiségekkel számolunk, ott lenne valahol a reális szám chakraerősítő nélkül.


Második technika:
Miben tér el ez pontosan a hasonló, katon listában már meglévő technikától? Illetve milyen szintig véd meg (a technika alap szintjén való felhasználással) a suiton támadásoktól? Hisz nem mindegy, hogy egy mizurappa hatástalan ellene, vagy a suishoha is, mely utóbbi már egyértelműen olyan, hogy szinte lehetetlen katonnal megfékezni. Ezt a két kérdést kérlek válaszold meg még mielőtt tárgyalunk chakraszintről.


Harmadik technika:
Ez miben térne el Tomoe már meglévő saját technikájától? Mert ahogy olvastam, nagyjából két technika között mozog.. a ködtánc technika és a Tomoe által megalkotott saját technikája között. Bár főként inkább az előbbire hasonlít, egyfajta padlóközelbe szorított minimális chakraigényre vett verzió... ha területi csapásra akarod használni, akkor javaslom az említett technikát, tudsz vele ilyet de még nagyobbat is csinálni, ha pedig egy koncentrált, kiválasztott helyre történő csapást mérnél, úgy beszélj Tomoeval, hogy mennyiben tér el a kettőtök tervezete, ha pedig nem nagyon, az engedélyével megtanulhatod te is. Ha pedig nagyon, akkor visszatérünk rá, hogy milyen besorolást kapjon.

Bocsi, legközelebb igyekszek hosszabb leírásokkal szolgálni ^^"


Első technika:
Egy rövidebb bénulást okozna, amit zsibbadás követ. Úgy gondoltam, hogy több gömb esetében bármelyik két gömb között létre lehetne hozni a kisülést, aminek ketrec formát lehetne adni, ami a technika végső formája, ezért kapta a Villámketrec nevet. Az alap technika két gömb, melyek között a kisülést létre lehetne hozni, a ketrec azonban folyamatosan fenntartandó lenne, amire több ötletem van.
- Folyamatosan jelen lennének a villámok minden két gömb között, ami gondolom sok chakrát fogyaszt gyorsan. (Vagy ez már külön technika?)

- A gömbök jelen lennének, amik között a használó dönthetné el, hogy mikor, melyik kettő vagy több között hoz létre kisülést.

- A gömbök jelen lennének és érzékelnék, hogy mikor halad át rajtuk valami, ebben az esetben pedig automatikusan kisülnének. (Ez lehetséges?)

A villámok minden esetben ugyanakkora erőt birtokolnának, de több ilyet kisülés a villámketrec esetében talán elegek lennének hogy tartósan visszatartsanak egy személyt.


Második technika:
Ő.. Mások a kézjelek? xD Igazából a Katon: Gouka Mekkyaku-ra hasonlít. Bár attól eléggé eltért volna az eredeti elgondolás, de beérem ezzel is, nem kell erre saját technikát elhasználni.


Harmadik technika:
Osumi ismeri a Ködtánc Technikát, abból fejlesztené ki. Tulajdonképpen egy Ködtánc Technika földre vetítve, csak gondoltam vannak helyzetek, amikor ez hasznosabbnak bizonyulna, illetve helyzetek, amikben a másik jutsut nem igazán lehetne használni. Vagy megoldható ez a Ködtánc Technikával?
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Shibo Pént. Szept. 21 2018, 20:39

Senju Tobirama írta:
[color=#000000]A Technikák[/color]:

Shibo:



Első technika:
Már van ilyen. A 700-as technika, engedélyköteles, sötét chakra technikáknál keresd. Ha viszont az alap rasengant akarod módosítás nélkül, anélkül hogy kihasználja a sötét chakra jellegzetességeit, úgy egyszerűen egy sötét chakrás karakternek meg kell tanulnia a rasengant.. bár lényegében akkor is a Cho Kasseiken lesz a végeredmény, minimális eltéréssel.


Második és Harmadik technika:
Nekem ez inkább már Mágnes Elem, ám mindenképp megkötés lenne mindkettőhöz a meglévő vasrúd, hisz nem teremthetsz fémet mágneses chakrával.


Negyedik technika: Ez nem technika.. konkrétan ez történik ha valaki teste érintkezik huzamosabb ideig nagyobb mennyiségű tiszta, sötét chakrával. Lényegében csak belevezeted a célpontba a chakrát érintés útján.

Első technika:
Igaz, ez Rasengannal ugyanúgy engedélyköteles lenne. Így ez nem számít ^^"


Második és Harmadik technika:

A polarizált chakrát a rúdba vezetve nem lehetne azokat irányítani? A Kamisei technikával úgy volt, hogy lehet embereket "irányítani", chakrát pedig bármibe lehet belevezetni. Természetesen meglévő vasrudakkal dolgoznék.
[color=#000000]Kamisei[/color]:
Shibo
Shibo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 698
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 410 (B)
Erő : 450 (B)
Gyorsaság : 330 (B)
Ügyesség/Reflex : 403 (B)
Pusztakezes Harc : 355 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 619

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Kowarii Zion Kedd Szept. 25 2018, 02:06

Szép estét!


Régebben tervezgetett ötletem vetném fel, ami szerintem Zion karakteremnél formálódhat egy remek saját technikának.


Yuseiton: Shinkei Nova (Sution: Mizu no Yoroi no jutsu)
A technika segítségével a használó vízzel, vagy ebben az esetben tintával kevert vízzel képes egyfajta páncélt ölteni a teste köré. A technika lényegében egyfajta mizu no yoroihoz hasonlítana, a létrehozási metódust tekintve. Első körben a használó nagyobb mennyiségű chakrat koncentrálna, majd a testén kívül engedve, körbevenné. A tinta felvenné a használó alakját, ám folyékony halmazállapotának köszönhetően képessé válik elméretezett, eltorzított alakot is létrehozni. A használó továbbá képes a tintapáncélt nyújtani és formázni a testén kívül. Ezáltal képes lehet kötelek, fegyverek megalkotására. Mivel a használó chakraval képes megszilárdítani a páncélt, igen csak kemény védelmet biztosíthat fegyverek és közelharci támadások, illetve a tűz elemű támadások ellen. Képes lehet a használó kinyújtani a karját több méteres távolságba, s képes megragadni, fogni is vele.
A technika természetesen nem a testet alakítja vízzé, hanem a külsején hoz létre egy burkot, amit chakra koncentrációval képes formázni és mozgatni.
Magyar név: Olajrém stílus: Tintatest (Víz stílus: Vízpáncél technika)
Besorolás: B?
Chakra: 350-400?




Zionka
Kowarii Zion
Kowarii Zion
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 702
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 202 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 596

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Senju Tobirama Kedd Szept. 25 2018, 02:23

Osumi:

1. Rendben, így 300 chakra a technika alap szintje (100 chakránként tud plusz egy gömböt), a ketrec egy második szintje a technikának a ketreces, ami A 600

2, akkor ez megbeszélve Very Happy

3. Használható erre, igen. Illetve nem csak szájon át tudod tolni.


Shibo:

1 Akkor ez is megbeszélve. 

Vasazás: Értem, akkor ezek lehetségesek, viszont szerintem várj az ilyen technikák alkotásával míg nem rendelkezel a KG-val vagy a stílussal. Előbbivel egy már alapból megteszed, míg utóbbival egy technikaként 300 chakra körül megoldható hasonló.




Zion:
Lehetséges, jó ötlet. 
Chakraszint: 362

_________________
Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Zawaki Hotaru Kedd Szept. 25 2018, 08:12

Senju Tobirama:


Ami a technikát illeti, elgondolkoztam rajta, és azon is, amit mondtál. Úgy vélem, hogy ez a Szél fal tökéletes, amit említettél nekem. Persze ennek is megvan a hátránya. Ahogy Itachi mondja: "Minden jutsunak megvan a gyenge pontja." 

Szerintem hatásos tud lenni a Szélfal,, ami +ban felkavart homokot hagy maga után, persze szintenként szeretném növelni. Minél magasabb szintű a karakterem és minél több ch-ja van, úgy hiszem, hogy nagyobb hatótávolságot is tud csinálni ezzel a technikával. Persze, ha jól használjuk a technikát, lehet vele támadni és védekezni is. Legalábbis szerintem. 

Ami az első technikát illeti, Miuruval 1 kör Pm váltásban lebeszéltük a dolgot. Itt lenne Miuru technikája:
"Japán név: Kuchibue shukuteki
Magyar Név:  Süvítő Nemezis
Típus: kenjutsu????
Besorolás: A
Chakraszint: 500

Feltétel: Kenjutsu technikák ismerete + Fuuton elem feloldása 

Leírás: A használónak szüksége van legalább két hosszabb pengéjű kardra (pl. katana), mellyel gyors forgásba kezd. A forgás exponenciálisan felgyorsul, majd néhány pillanaton belül egy tökéletes szélgömb jön létre. Ez a technika alapja, mely lényegében egy látszólag Hyuugákhoz hasonlatos gömböt hoz létre. Azonban a technika itt nem ért véget. A használó több a forgása közben több chakrapengét is létrehoz, melyek mozgása teljes mértékben véletlenszerű, de számuk roppant magas. A chakrapengék nem próbálnak „kiszökni”, a gömbben maradnak, így mennyiségük egyre gyűlik. A technika azért veszélyes, mert szinte bármit képes felaprítani, amely a gömbhöz próbál érni, és lényegében ez a technika lényege. Ha egy ember próbál a technika közben a gömbbe jutni, annak az a része cafatokra szakad, amely a gömbhöz ért, a többi részét a technika lendülete a forgással egyelő irányba hatalmas sebességgel elhajítja valamerre. A lendületbe jövő technikát szinte képtelenség, vagy legalábbis nagyon nehéz megállítani, tekintve, hogy a pengék a sziklát is átvágják."

Kettőnk technikái között az a különbség, hogy az ő technikája agressive defens, mármint támadó típusú, míg az enyém csak védekező. Bár az nekem odáig rendben van, hogy van ebben is chakra, csak nálam az a különbség, hogy nem kell hozzá (és nem is akarok Very Happy ) kenjutsu, illetve fegyver, míg az övéhez kell a kenjutsu Very Happy 

Összegezve szerintem jó kis jutsuk, csak van mit csiszolni még rajtuk. 

Zawaki Hotaru
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Tartózkodási hely : Sunagakure no sato


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 303

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Senju Tobirama Kedd Szept. 25 2018, 11:00

Hotaru:


 A technika hasonlóságot a létrehozás és végső hatás mikéntjére értettem, hisz lényegében ez egy Fuutonnal kivitelezett Kaiten, mely ugyan védekező technika, pontosan jól láttuk az animéből is, milyen pusztító hatása van annak, amikor a használó úgy gondolja, hogy most támadásra használja. Miurunál mindazt, amit leírtál végre kell hajtani, azzal a különbséggel, hogy mellé a pengéket is létrehozza, amit a kardja végett képes megalkotni, ám abban az esetben, ha egy Kaitent egy hienezett fegyverrel hajtasz végre, ugyanez lesz a hatás. Csak azért mert két használó eltérően használ egy technikát, az még nem lesz két külön fajta. Minden esetre ezesetben a szintezést megadom, hisz úgy vélem engedélyt kaptál rá tőle.


Chakraszint: 400
Besorolás: A


A szél falnál pedig már megadtam a chakraszinteket.


200 Chakra C szint 10-15 méter széles fal
400 Chakra B szint 40 méter széles fal
700 Chakra A szint 100 méter, magasabb szinten még ennél is több lehet.

_________________
Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Zawaki Hotaru Kedd Szept. 25 2018, 11:50

Tobi: 

Azt nem tudom, hogy az engedélyt megkaptam-e tőle, de azonnali hatállyal írok neki, én csak a technikák közti különbségekre kérdeztem rá. Nyugodtan kérdezz rá te is, ide be fogom bigyeszteni az engedéllyel kapcsolatos hírt. Illetve akkor a szél falas technika neve magyarul Szél elem: Szélfal. Japánt nem tudom XD 

És köszönöm, hogy átnézted a technikáimat Smile 

Zawaki Hotaru
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Tartózkodási hely : Sunagakure no sato


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 303

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Okisha Aiza Csüt. Szept. 27 2018, 17:37

Üdv!

Régóta gondolkozom egy olyan technikán, ami az öt elem és a kenjutsu, magas szintű ötvözéséből lehetne megoldani, s kissé utána nézve, utána kérdezve, meg is próbálkoznék vele.

Hien: Shinto Amei no Iki
A technika a Hien stílus magasiskolája. Az, aki képes elemével tökéletesen feltölteni a pengét, képessé válik arra, hogy egyszerre több elemet is egyszerre ötvözzön egyetlen pengében. Minél több, nyers elemi chakrat képes koncentrálni, annál hatásosabb és pusztítóbb erejű fegyvert ötvözhet. Magas szintű koncentrációt igényel, ugyan a nyers elemi chakra nem képes kioltani a másikat, ha nem koncentrál megfelelően, az egyik felszabadulhat, ami végzetes következményekkel járhat. Azonban aki képes elsajátítani, az az öt elem, nyers chakra formájában ötvözött pengéjét érheti el. Az öt elemből született chakra oly erővel bírhat, melyet nem állít meg sem elem, sem pedig chakra, áthatol szinte bármilyen felületen, ugyanis érintkezésekor az öt elem feloldódva, a másodperc töredéke alatt érvényesülne azon ponton, ahova érkezik s fejti ki hatását. Minél több chakraval van töltve a penge, annál nagyobb felületen képes pusztítani.
Magyar név: Együttálló elemek útja
Típus: Kenjutsu/Hien
Besorolás: A-S
Chakra: 600-800?


Aiza
Okisha Aiza
Okisha Aiza
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 880
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 225 (C)
Gyorsaság : 325 (B)
Ügyesség/Reflex : 330 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 750

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Osumi Hiroto Hétf. Okt. 08 2018, 19:45

Egy új Ninja Művészeten/stíluson gondolkodtam, de nem tudom, hogy az alapjai lehetségesek-e, így berakom ide az első technikát, amit kidolgoztam.

Név: Ninpou: Shīru no Karada: Mahi (Testpecsét: Paralizáció)

A használó egy pecsétet helyez el áldozatán, melyből a "parancsszót" kimondva felszabadul a lepecsételt chakra, ami paralizálja a hordozóját. A pecsét elhelyezése 6-7 órát vesz igénybe és a használó bármikor feloldhatja.
Besorolás: A
Chakraszint: 600
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Uchiha Madara Szomb. Okt. 13 2018, 02:08

Szép estét!


Hiroto, a technika kivitelezhető akár a Paralizáció és egy kis pecsétismeret kombinációjával, s nem is szükséges ennyi időt rászánni.
A használó nagyobb mennyiségű chakrat koncentrál, s egy pecsétet alkot, mely rendelkezik az elzárt chakraval. Ezt a pecsétet, ha megfelelő fizikai kontaktust biztosítunk, képesek vagyunk elhelyezni egy másik személyen. A technikához legalább 5-10 másodperc szükséges, ez függ a beleölt chakratól. Ezután a pecsétet képesek vagyunk azt bármikor feloldani, s szétterjedve a testén, teljesen megbéníthatjuk annak mozgását. A technika leginkább a kisebb szintű ellenfelek ellen hatásos, ugyanis chakrafelszabadítással ki lehet törni a pecsét fogságából, elpusztítani azonban ennél nehezebb, így a technika többször is aktiválható. Magasabb szinten képes lehet nagyobb mennyiségű chakraval, erősebb ellenfeleket is lekorlátozni a mozgásban. 
Besorolás: A
Chakra: 520

Azonban ha nem szeretnél erre ellőni saját technikát, akkor a következőt tudom ajánlani, való igaz, egy előtechnika gyanánt jól használható az ötlet

Juinjutsu: Kensei // Átok Pecsét: Befolyás/Korlátozás
A pecsét használója a befolyásoltak torkát, azaz nyelvét pecsételi meg. A megpecsételt nem beszélhet többet a pecsét használójának titkairól. Hogy mi számít titoknak és mi nem, az mindenkor a pecsétet használótól függ. Ha a megpecsételt mégis beszélne, azonnal teljes paralizációba esik, amelyben semmit nem képes cselekedni. Az aktiválódást a pecsét létrehozója is érzékeli, és a bénultság addig él, amíg ő fel nem oldja. A pecsét létrehozója továbbá képes bármikor paralizálni a megpecsételtet, és akaratától függően feloldani a bénultságot. A pecsét egyetlen feloldási lehetősége a pecsét készítőjének a megölése.
A pecsét elhelyezésére gyakorlottság esetén elég pár másodperc, és szükséges hozzá a pecsételendő személy torkának megérintése.
Chakrapont: 900
Besorolás: S
Megjegyzés: Elnevezés a lehetséges jelentések alapján kreálva (Shizune).



Ha saját technikaként szeretnéd, tedd be a Saját jutsuk jóváhagyása mappába és akkor felkerül a saját technikáid közé.

Madara
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Osumi Hiroto Kedd Okt. 23 2018, 22:36

Már értem is, hogy hogyan lehet a kombinációval megoldani és az alternatíva is tetszik, szóval még gondolkodok rajtuk. Akkor lássuk a következő ötletet:

Név: Ninpou: Shīru no Karada: Ishiki no Shinjikēto (Testpecsét: Tudatátvétel)
A használó egy saját tudatának egy részét helyezi el az áldozatban, aki felett ezután képes átvenni az irányítást, amikor csak szeretné.
Besorolás: A
Chakraszint: 700
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Kureiji Hanaro Szomb. Okt. 27 2018, 17:29

Haliho! Ismét csak itt, hogy tovább bővítsem saját technika listámat egy-két új technikával. Persze csak ha a tanács engedi, mivel azt hiszem ezekkel már rendesen túl lépem a saját technikák keretetét.

Mokujin Jutsu: Iru Tsukuru//Fa ember Manipuláció: Teremtő Akarat

A technika a Mokujin Jutsuk azon ágát veszi alapúl és fejleszti tovább, melyekkel a klán tagjai képesek létrehozni külömböző építményeket a bábjaik felhasználásával. A technika alapját a gyakorló bábok szétszerelhetősége és kombinálhatósága adja, azonban sokkal nagyobb teret enged a használó számára, mint mondjuk a Mokujin Hitsugi, mert nem csak kifejezetten egy objektum hozható létre vele. 
A kézpecséteket követően a használó darabjaira szedi a kívánt mennyiségű bábot, majd képes azokkal, saját meglátása szerint, különböző objektumokat létrehozni, legyen az mondjuk egy fal, egy oszlop, vagy akár szinte bármilyen geometriai alakzat.
A technika további erőssége, hogy a használó képes ezeket az objektumokat chakrájával feltölteni, megerősíteni, így rendkívül szilárd védekező, támadó eszközöket kaphat. Ha úgy tetszik, ez a technika a gyakorlóbáb manipuláció magasiskolája. 
Megjegyzés: A technika által létrehozott és chakrával megerősített objektumok ellenállók mindenféle fizikai behatásra, elemi technikára. Persze kellően erős támadás képes elpusztítani. Kivéve a tűz, mert a fa tulajdonságai miatt az ellen védtelenek. 
Szint:??? 
Chakraszint:???

//A mokujin jutsu ezen ágazatához nem tervezek több technikát, csak kiakarom maxolni az alapokban rejlő lehetőségeket, aztán a Titánra építeni a harci stílust//

Mokujin Jutsu: Kyojin  Tatakau! //Fa ember Manipuláció: Titán Fegyverbe!

A technika neve igen beszédes. A segítségével, a használó képes a már kész titán, vagy ha közvetlenűl a Mokujin Jutsu: Kyojin technika után használják, azzal együtt különböző feyvereket, pajzsot létrehozni, melyeket aztán a titán használhat.
Ezek a fegyverek ugyanúgy jönnek létre, strapabíróságukban is megegyeznek a titánéval és annak méretével arányosan növekednek. A technika gyakorlás alapon működik, tehát bármilyen fegyvert is alkossunk, annak létrehozását előzetesen bekell gyakorolni. Szinte bármilyen szúró, vágó fegyver létrehozható vele, legyen az mondjuk egy lándzsa, kalapács vagy kard. 
A technikával létrehozott pajzs külön említést érdemel, mert szinte külön technikaként működik. A használó képes úgy feltölteni azt és bevonni chakrájával, hogy az már gyakorlatilag bármilyen fizikai, vagy elemi támadásnak képes ellenálni, még a tűz technikáknak is. Így összeségében a titán már rengeteg chakrát emészt fel, azonban rövidebb ideig még egy bijuut is képes visszatartani. 
Előnye: A titán a pazsjal kombinálva szinte elpusztíthatatlan, annak regenerációs képessge miatta, ami a fegyverekre is igaz. Rövidebb hoszzabb ideig az óriás idézett lényekkel is könnyen felveszi a harcot. 
Hátrány: A titánnal kombinálva rengeteg chakrát emészt fel, így nagy chakra készlet kell, hogy a használó bírja szuszal.
Szint:???
Chakraszint:??? 

//Itt a bijuus résznél úgy gondoltam, mint mikor Suigetsu is kiállt a nyolcfarkú ellen és valameddig feltudta tartani, még ha nem is győzött. Picit olyan lenne az egész, mint egy gyakorlóbábokból létrehozott Susanoo Smile //
Kureiji Hanaro
Kureiji Hanaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 350
Elosztható Taijutsu Pontok : 213

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 350 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 437

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Shibo Szomb. Okt. 27 2018, 19:13

Tisztelt Ninja Tanács!


Letettem a Jishaku Ninpou megszerzéséről, így felajánlom az alábbi, saját technikákat az oldal bővítésére: (A technikák át lettek beszélve, jóváhagyásra még nem kerültek.)

Név: Kamisei (Isteni Hatalom)
Szint: A
Chakraszint: 550

Megkötés: Jishaku Ninpou / Mágneses Ninja Művészet
A használó saját chakráját juttatja ellenfelébe, így később a mágnesességet kihasználva tudja irányítani azt. A belefektetett chakramennyiségtől függően kell több vagy kevesebb chakrát felhasználni az irányításhoz, illetve a hatótáv is ennek függvényében nő vagy csökken.

Név: Tetsu Keimusho (Vasbörtön)
Típus: Ninjutsu (Jishaku Ninpou)
Leírás: A használó elferdített vasrudakat teker az ellenfele köré úgy, hogy ne tudjon mozogni.
Szint: A
Chakraszint: 450
Megkötés: Jishaku Ninpou

Név: Heisoku (Elzárás)
Típus: Ninjutsu (Jishaku Ninpou)
Leírás: A használó vasrudakat állít az ellenfél elé, így akadályozva előrejutását.
Szint: A
Chakraszint: 500
Megkötés: Jishaku Ninpou
Shibo
Shibo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 698
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 410 (B)
Erő : 450 (B)
Gyorsaság : 330 (B)
Ügyesség/Reflex : 403 (B)
Pusztakezes Harc : 355 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 619

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Uchiha Madara Kedd Okt. 30 2018, 00:55

Szép estét!


Hiroto
Ez a technika lényegében az Átokpecsét, úgyhogy ez így leírásilag kevés ahhoz, hogy önállóan megállja a helyét.


Hanaro
Még mindig jó a stílusod, tetszik a fa bábok, tömeges felhasználása. 
Teremtő akarat:
Besorolás: B Chakra: 450 (lakókocsi méretű)
Besorolás: A Chakra: 550 (egyszintes kis ház méret)
Besorolás: A Chakra: 720 (Nagyobb épület, két emeletes ház)

Gólem Fegyverbe
Kombinálva a magát újjáépítő gólemhez valóban erős kiegészítés lehet. Menjen. Azért arra figyelj, hogy a létrehozott fegyver ne legyen túlságosan nagy a gólemhez képest, sokkalta lassabb lesz a mozgatása, illetve lehet, hogy a karaktered sem fog tudni annyi fát egyszerre irányítani. Úgyhogy óvatosan, de maga az ötlet működik.
Besorolás: A Chakra: 550 (Földgólem méretű titán)
Besorolás: S Chakra: 780 (Földóriás technika)


Shibo
Köszönjük, azonban nem feltétlen kell lemondani, ugyanis hamarosan bővítve lesz a Kekkei Genkai lista, köztük a Mágnes elem is.


Madara
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Okisha Aiza Vas. Nov. 18 2018, 02:53

Szép estét!

Ugyan kissé megállt most a karakterem a játéktéri harcokban, szeretném két újabb ötlettel gazdagítani a tudástárát. A technikák az elemi képességeit és a Hient ötvöznék ismételten, stílusának talán legerősebb tagja, míg a másik mindenképp a legjobb és legszükségesebb védelmi eleme.

Hien: Kenpasyoroji no Iki: Buredo no jutsu
A használó képes a Hien segítségével egyszerre több elemmel felruházni fegyverének pengéjét. Először is fel kell oldania az adott elemeket, majd ezeket nyers formában kell a pengébe juttatnia. A pengét ekkor szürke aura veszi körül, mely egyszerre képes érvényesíteni a beleölt elemek nyers erejét. Minél több elemi chakrat tölt a pengébe, annál sötétebbé változik a penge, míg szinte fekete nem lesz. Az öt elemmel feltöltött fekete chakrapenge képes átütni bármiféle elemi védelmet, illetve a magasabb szintű chakrapáncélok és fegyverek ellen is hatásosnak bizonyul. A használó különböző kiegészítő technikával képes az öt elemű pengét ellőni, mely áthatol szinte bármin, becsapódásakor pedig egyszerre érvényesíti az öt elem nyers hatásait egy bizonyos területen. A feloldás egyszerre történik, így nem képesek a kontraelemek kioltani egyből egymást. Aki a becsapódás közelében tartózkodik, azt az öt elem kitörése a másodperc töredéke alatt ér el.
Magyar név: Tökéletes elemek útja: Fekete penge technika
Típus: Kenjutsu/Hien
Besorolás: A?
Chakra: 680?


Hien: Gensotenka no Iki
Egy igen csak magas szintű, több lépcsős védelmi/kiegészítő technika, melynek kifejlesztéséhez Aiza a Hient venné alapnak. A Hien stílus önmagában képes egy kardot elemi chakraval feltölteni, chakraérzékenység ellenére is, itt azonban nem a penge elemi erővel való felruházása lenne a cél. A fegyverbe áramoltatott elemi chakrat a használó a megfelelő időzítéskor feloldaná, s a pengéből egy kinyúló, táguló, piramis formájú aurát alkotna vele. Ezt a kitörő chakrat a használó képes a megegyező elemi támadásba vezetni, majd kettészelve képes kettő vagy több irányban eltéríteni, maga körül pedig, a penge széles vonalán belül semlegesíteni, ehhez azonban a használónak szüksége van az érkező támadás elemének meglétére. Minél magasabb szinten tudja alkalmazni, annál nagyobb területre ható elemi támadást képes eltéríteni és semlegesíteni maga körül. Fontos, hogy a beérkező támadás chakraja nem haladhatja meg túlságosan a használó szintjét, ugyanis akkor nem képes megfelelően semlegesíteni maga körül az adott elemet.
I. szint: A pengével képes egy Goukakyuu méretű, koncentrált formájú elemi támadást kettészelve eltéríteni. (B?/450?)
II. szint: A pengével képes egy Suiryuudan méretű, nagyobb területet lefogó elemi támadást kettészelve eltéríteni. (A?/580?)
III. szint: A használó képes egy Suishosha méretű, széles területre ható elemi támadást kettészelve eltéríteni. (S?/720?)
Magyar név: Hien: Az elemek megtörő útja
Típus: Kenjutsu/Védekező
Besorolás: B-S?
Chakra: 450?


Aiza
Okisha Aiza
Okisha Aiza
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 880
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 225 (C)
Gyorsaság : 325 (B)
Ügyesség/Reflex : 330 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 750

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Senju Tobirama Hétf. Nov. 19 2018, 18:51

Üdv!


 Aiza:
A technikák elfogadhatók, jó ötlet, viszont.. az a feketeség, ami létrejön, alkotóin kívül semmiben sem hasonlít a fekete gömbökre, "csupán" az öt elem egyszerre érvényesül találatkor. Ez amolyan "mesterhien" kategória, így értelemszerűen megkötése az öt elem birtoklása és az összes listás hien technika ismerete. 


1. Technika
Besorolás: A
Chakraszint: 683


2.
Besorolás: B
Chakraszint: 452
2.szint: 600

3. szint 701

_________________
Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Kihara Nana Szer. Nov. 21 2018, 19:08

Relatíve most csinálok ilyet először, és az első technikaötletem:



Név: Nenchaku shīru - Ragadós Pecsét
Típus: Hien, Ninjutsu, lefegyverző
Kézjelek: Tigris(A chakra kioldásához) 
Leírás: A technika használója bele tudja pecsételni az elemi chakráját a fegyverébe(kunai, shurriken, stb), majd ha a pecsétes fegyver bármilyen módon érintkezik az ellenfél fegyverével, a chakra átragad. Az átragasztott chakrát egy kézjellel ki lehet engedni, ami a chakra elemétől függően hoz eredményt:
Katon: Az egész fegyver pár másodpercre tűzforróvá válik, égési sérüléseket okozva a kézen. 
Raiton: A fegyver áramütést okoz, ami elég erős ahhoz, hogy az ellenfél keze görcsbe ránduljon, elejtve a fegyvert. 
Suiton: Kis mennyiségű víz szabadul fel a fegyverből hirtelen, ami kilökheti a fegyvert a kézből, valamint igen csúszóssá teszi azt. 
Fuuton: Kisebb széllöket árad ki a fegyverből, ami dobófegyvernél módosíthatja a röppályát. 
Doton: A fegyver súlya igencsak megnő, ami dobófegyvereknél csökkentheti a hatótávot. 
Erősség: Remekül alkalmazható a célpont lefegyverzéséhez. Hacsak az ellenfél nem rendelkezik valamilyen chakraérzékelő képességgel, észrevétlenül át lehet ragasztani a chakrát. 
Gyengeség: Ha az ellenfél Hient alkalmaz a fegyverén, az kiüti az átragasztott chakrát. 
A fegyverbe pecsételt chakra mennyisége korlátozott, így csak lefegyverzésre jó. 
Besorolás: C(??) 
Chakraszint: 2-350(??)
Kihara Nana
Kihara Nana
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 77


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 284

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Zawaki Hotaru Pént. Nov. 23 2018, 23:37

Üdvözlet!

Nem gondolta volna, hogy még egyszer ide írok, s ezúttal egy széllel való érzékeléses technikát dobok be, amit a chates beszélgetés alapján ötleteltem, s fejlesztettem ki Very Happy 

Név: Kaze no eko - Szél visszhangja
Típus: Fuuton ninjutsu kiegészítő
Kézjelek: Sárkány - Kutya - Kos
Leírás: Nos, ez egy kiegészítő, Fuuton beállítottságot igénylő ninjutsu technika, ami alapvetően a fizikai testek (pl házak, falu, élőlények) érzékelésére használható. A használó a chakráját a levegőbe áramoltatja, ami szél formájában mindent érzékel, amibe beleütközik. (A legjobban a denevérekhez tudnám hasonlítani. Ugye a denevérek vakok, és hang segítségével közlekednek, mert ugye a hang visszaverődik, ha beleütközik egy fizikai anyagba/testbe, így kb mindent megtudnak, hogy az micsoda.) Szóval, a szél beleütközik a fizikai tárgyba/élőlénybe, és visszaverődve a használó megtud mindent (testhőmérséklet, állapot, alak, helyzete, mozgása, stb). Fontos, hogy a chakrát NEM képes érzékelni! Leginkább kémkedésre, felderítésre, állapotfelmérésre használható technika.

Besorolás: ?
Chakraszint: ?

Zawaki Hotaru
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Tartózkodási hely : Sunagakure no sato


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 303

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Shikoku Naoki Szomb. Nov. 24 2018, 12:20

Kérted Hotaru, hogy írjam le a véleményemet a technikáról, szóval ezt most megteszem. ^^

Ugye beszéltünk erről sokat chat-en, 2 változatában képzeltük el. Egyik változatában kis hatótávval, de a használó körül körkörösen indít el egy szél-lökéshullámot, ami így felderíti a közvetlen környezetét. Formákat észlel csak, tehát hőmérsékletet és mozgást nem. A pillanatnyi állapotot érzékeli.
A másik változata a technikának lehetne olyan, amiben egy konkrét, koncentrált területre "küldöd el" a széllel telített chakrádat, amit az ugyanilyen módon felderít és ugyanilyen minőségű információval szolgál. Ezt viszont akár messzebbi területtel is meg tudod csinálni.
Tehát az egyik amolyan kémkedés/felderítés, a másik pedig tulajdonképpen a meglepetések/rajtaütések elkerülésére hasznos technika lehet.
Ez csak a technika működésére/működéséről a véleményem, a szintezésbe és árazásba még vélemény szinten se bocsátkoznék, ezt meghagynám a hivatalos szerveknek. ^^
És persze... ez csak egy vélemény, mert kérted. A végső szót viszont majd Tobi/Madara mondja rá.
Shikoku Naoki
Shikoku Naoki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 931
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 331 (B)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 600 (A)
Ügyesség/Reflex : 900 (S)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 851

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Kowarii Zion Hétf. Nov. 26 2018, 02:25

Csókolom!


Sumi Fuuin: Kaigo Baizen
A technika egy igen összetett, magas szintű képesség, mely a pecséttechnikák és az illúzió kombinálásából keletkezett. A technikának van néhány előfeltétele. A saját chakrankkal kell átitatni bizonyos mennyiségű tintát, egy különleges pecsétet alkot, majd ezt az ellenfélre kell juttatni. Rendelkezni kell emellett egy könyvvel, füzettel vagy bármivel, amire a használó szintén a saját chakrajaval kevert tintával rajzolt. A rajznak egyfajta vázlatnak kell lennie, mely az illúziótechnika alapját fogja tartalmazni. Minél több ilyen vázlat van, annál veszélyesebb a genjutsu. 

A technika első lépésében a chakrankkal meg kell alkotni a pecsétet, majd az átitatott tintát az ellenfél testére kell juttatni. A tinta beivódik a technika aktiválásakor, s egy pecsét kirajzolódik az áldozat bőrén, s tetoválásként izzik bele. A létrejött pecsét aktiválódva az áldozat tudatát elzárja a tintával megalkotott objektumba. Az áldozat teste megdermed, tudata pedig innentől fogva a megalkotott képek világába záródik, s végtelennek tűnő labirintusba ragad. A genjutsu számos termet/szobát rejt magában, mely mind egy-egy lap tartalma, éppen ezért erős, ha több tervrajz alkotja (pl egy egész füzet). A genjutsu teljes megszüntetéséhez nem elég az ismert deaktiváló módszerek, ugyanis amíg aktív a pecsét, addig az aktív chakrakapcsolat végett újból és újból képes elzárni a tudatát, ezzel kötelezve az áldozatot az illúziótermek végigjárására. Az illúzió titka pont ebben rejlik. Tucatnyi termet és helyszínt alkothat meg a használó, ezzel tényleges labirintusként tarthatja fogva. A genjutsut csak az illúzióvilágban elrejtett lap/füzet/könyv másának a felkutatásával és megsemmisítésével lehet semlegesíteni. Minél magasabb szinten használják, annál több helyszínt adhat meg a használó, rejtve ezzel a feloldás kulcsának helyét. Ha valaki az ismert módszerekkel akarná feltörni, az aktív chakrakapcsolat folyamán újabb termébe zárná a illúziónak.
A technikához magas szintű genjutsu ismeretség szükséges, köztük: nagyobb területre ható; aktív mozgást és dinamikus életképekkel operáló; különböző érzékekre ható és érzetkeltő illúziók meglétével lehet csupán létrehozni. A használó képes kiegészíteni és megtölteni a különböző "világokat" a birtokában lévő illúzióval, s felhasználni az áldozat állandó rettegésbe tartásához, valamint fájdalom generálásához. Továbbá az általa megalkotott képben képes megjelenni lenni az áldozat körül, beszélni hozzá és megfigyelni őt.
Példa: Az áldozat az illúzió hatása alá került, majd egy üres teremben áll, ahol három ajtót lát. Bármelyiket is választja, nem térhet vissza, hanem elrettentő látványokkal telezsúfolt helyszínekre kerül, ahonnan nehéz kiutat találni. Mindeközben fekete tintafoltok jelennek meg a semmiben, s több tucatnyi szemen keresztül figyeli őt a használó.
Erősség: A technika segítségével a használó által tervezett világokba zárhatja ellenfelét. Képes az érzékeket teljesen megzavarva hamis érzeteket kelteni (pl fájdalom, félelem, hangok generálása...), s amíg aktív a pecsét, addig képes újból és újból illúzió alá zárni őt, az áldozat ájulásáig, haláláig, a pecsét feloldásáig.
Gyengeség: Ha valaki rálel az illúzióban létező objektumra, mely maga a világokat tartalmazó könyv, annak megsemmisítésével azonnal megszünteti a pecsétet.
Magyar Név: Tintapecsét technika: Fekete könyv illúzió (a koncepcióhoz méltóan)
Típus: Genjutsu/pecsét
Chakra: 700?
Besorolás: S?

Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 F02be73d708eda21d24a2d690841785d836824fb_hqSaját Technikák Ötletelője  - Page 6 0BB12A529C9C98ABF6F43750B03684BCAA654CB0

Zionka
Kowarii Zion
Kowarii Zion
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 702
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 202 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 596

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Vas. Dec. 02 2018, 13:41

Akkor újra bedobnám ezeket, hisz elevsztek az ötletek kavalkádjában.


Név: Hikuma no Fuuin / A Tűzdémon Pecsétje
Típus: Katon Pecsét
Szint: ?
Chakra: ?
Kézjelek: Oshi/Ökör, Tora/Tigris, I/Vaddisznó, Ne/Patkány, Tatsu/Sárkány


Leírás: A kézpecsétek végrehajtása után a használó egy pecsét kezdetleges formáját hozza létre a tenyerén, melyet hozzáérintve az áldozatához atrak annak a testére és véglegesíti azt. Ennek a folyamatnak a sebessége a használó jártasságától függ, továbbá ezen technika használatának gyakoriságától. A pecsét célja nem más, mint a használó elemi érzékeny (jelen esetben Katon) charájának egy részét az áldozat testébe juttatni és azt oda lepecsételni. Az igy bejuttatott chakrát aktíválva a használó képes lehet  szó szerint tüzet gyújtani az áldozat testében. Ez azonban időigényes és folyamatos koncentrációt igényel. A technikának két szintje lenne.


~-=/Első szint\=-~
Amikor a pecsét rákerül az áldozatra és a használó elkezd folyamatosan koncentrálni, az áldozat égető érzést fog tapasztalni a testén belül. Ez eleinte csak kisebb fájdalom érzet mely csupán gátolhatja a mozgásban, ez persze a szenvedő alany elszántságától és álló képességétől függ. Ahogy telik az idő a folyamatos koncentráció mellet úgy a pecsét az áldozat testén egyre inkább vöröses színben kezd izzani. Amikor a pecsét eléri a végső stádiumot, akkor a testbe helyezett chakra ténylegesen aktiválódik és belülről lángra lobbantja az ellenfelet, mely a belső szervei sérüléséhez és leállásához vezet.
Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 H-LqJ83qmDHNZda5XM1kKaugNa9q8QM6q2eRRnnClw1ezm46kEFWaSZY_BCkKIKdoLbdqsvYQ1lhFE25nQIhg9H5bl6cD8neWcxaUQIeGKbM-cTX9ncErxekecFp1bHhqP14C37B


~-=/Második szint\=-~
Ezen a szinten a hatás ugyanaz, azonban ebben a formában a pecsét el van látva egy blokkoló résszel. Ennek a dolognak az alapvető lényege, hogy az áldozat képtelen legyen saját magáról levenni a pecsétet, így másvalaki segítségére lesz szüksége. Azonban mint minden esetben, az áldozat erőssége befolyásolhatja a pecsétet, így ha kellőképp gyenge az áldozat akkor egyéb chakraműveletek elvégzésében is gátolhatja Őt.
Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 3FmgabpDBTsNgsVyFiSJGIv-xOBbRTCl0r4LTHwafbSOc3Nbdl-eS6eE_TeSme9fdGep93h52pl9Tvzr0eOkGW7S8knwy4MzY_wt3zI8MxK3JrC-5jNTaTdIT7afKpIpBL-FJPJN


A technika végső szintjének az ideje rengeteg mindentől függ. Ide sorolnám azt, hogy a használó képes e ténylegesen folyamatosan koncentrálni, hányszor használta eddig a technikát, alapjáraton mennyire járatos a Fuuin jutsukban.


~-=/\=-~


Név: Hikuma no Yoroi / A Tűzdémon Páncélja
Típus: Katon pecsét
Szint: ?
Chakra: ?


Leírás: A pecsétet a használó saját magán alkalmazza. Egy bizonyos ideig tartó meditáció mellet a használó létrehozza a pecsétet, melyet a saját chakrájával tölt fel. A pecsét létrehoz a használó körül egy egy(1) méter sugarú körben egy láthatatlan “falat” mely pajzsként funkcionál. Ha bármilyen élő szövet hozzá ér ehhez a falhoz akkor egy kifelé irányuló robbanás keletkezik, mely a támadót megsebzi és viszább veri. A technika egyszer használható, hisz ha egyszer felrobban akkor a pecsét megszűnik és újabb meditáció kell az ismételt felrakásához.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Djuka Orimi Vas. Dec. 02 2018, 20:01

Hallo!
Új ötlet / tervezet Very Happy

Hikariton Hijutsu: Tenshi no Suiei // Fény elem Titkos Technika: Angyali Siklás

  A használó első lépésben létre kell hozzon fényt, vagy meglévőt átitatni a chakrájával, mint ahogy azt bármilyen technika esetében tenné először. Eztán a technika maga életbe lép, mely legjobban talán a mizugakure no jutsuhoz hasonlítható. A használó egybeolvad az uralma alá hajtott fénnyel, ezzel a chakrája által behatárolt területen mozogni képes vele együtt, majd ezen területen belül felbukkanni akárhol. Hasonlóan a többi rejtőző technikához, a használó képtelen lesz támadni, míg újra fel nem veszi saját formáját és alakját. Olyan helyeken azonban amelyeken a fény nem képes áthaladni, például egy teljesen lezárt szoba esetében, úgy a használó sem lesz képes ezzel kijutni onnan. 
Besorolás: B
Chakraszint: 200-300?
Djuka Orimi
Djuka Orimi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 533
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 183 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 428

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Uchiha Madara Vas. Dec. 02 2018, 20:21

Szép estét!


Nana
A technika tetszik, ötletes és egyedi.
Besorolás: B
Chakra: 350


Hotaru
A technika kicsit másképp működik, mert a hanghullámok ugyan visszaverődnek, a szél azonban csak megtörik. Másodpercnyi állapotfelmérésre alkalmas lehet, ám ez korántsem elegendő egy részletesebb elemzéshez. Csupán arra lenne jó, hogy érzed, valami vagy valaki megtörte a szelet. Javasolnám, hogy várd meg a kérvényed eredményét ás pozitív elbírálás esetén egészítsd ki vele, elutasítás esetén pedig segítek. Ha mindenképp ragaszkodsz, jelezd és beszintezem.


Tomoe
Tűzdémon pecsét: Maga a mechanikája egyszerű, pecsétismeretek szükségesek hozzá. A technika alkalmas lehet kínzásokra alapszinten, képzettebben, vagy a második szinten akár képes belülről lángba borítani egy adott személyt. A pecsét létrehozása után szükséges egy legalább tíz (10) másodperc, amíg a pecsétet az ellenfélre juttathatod, ezután már bármikor aktiválhatod.
I. szint Besorolás: B, Chakra: 345
II. szint Besorolás: A, Chakra 620


Tűzdémon páncélja:
Az ötlet maga nem rossz, de javasolnám a Katon: Higakure no jutsu, illetve a Katon: Haijingakure no jutsut. Hasonló mind a kettőnek a működése, az egyik kisebb, míg a másik magas szintet képvisel, de mind a kettő alkalmas lehet erre. A technikád valahol a kettő között állna meg, ha mindenképp szeretnéd, jelezd és beszintezem.


Orimi
A technika ugyan kissé összetettebb egy átlagos elemi -gakure no jutsunál, a KG lehetővé teszi ezt. Technikailag nincs vele probléma. Megjegyezném ide is (ugyanis az elmúlt időszakban a -gakure no jutsuk okoztak némi problémát), hogy a használó "csupán" eggyé válik az adott anyaggal, nem a testét alakítja azzá. Ez különbözteti meg a gakuret a kawarimitől. Csak abban a területben képes a gyorsabb mozgásra, ameddig a chakraval átitatott fény kiterjed, fénytörő/gátló anyagokon nem képes áthatolni. Ez le van ide is írva szerencsére, mégis megjegyezném azért.
Besorolás: B
Chakra: (kedvedért) 292




További szép estét,


Madara
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Senju Tobirama Vas. Dec. 02 2018, 23:04

/Zion/


 A technika mehet. A pecsét lényegében egy közvetítő, s nem a genjutsu kreálója. Magyarán abban segít, hogy gond nélkül  eljusson a chakra az ellenfélhez ezáltal jobb és közvetlenebb kapcsolatot kialakítva az áldozattal. A genjutsu feloldási szabályok ugyanúgy érvényesek az így kreált genjutsukra, ám a pecsét engedi, hogy amint észleled, hogy kikerült belőle azonnali hatállyal visszajuttasd az illúzióba azt, akin rajta van. 
 A lényeges nehézség a genjutsu része lehet a megírt technikának, amely ha nagyon sok chakrát nem is, képzettséget igényel.
Továbbá a pecsét külön is használható, ezáltal más genjutsukat is alkothatsz a segítségével, hiszen "csak" a chakra közvetítését végzi. 


 A genjutsunál azonban folyamatos koncentráció szükséges, továbbá az illúzióban megteremtett "szobák" tökéletes ismerete. 


Besorolás: S
Chakraszint: 700


A pecsét külön is tanulható, önmagában nem egy túl nagy szám a dolog, hisz annyira szolgál hogy chakrakapcsolatot létesítsen veled.. ám minden pecsét chakrakapcsolatban áll a használóval valamilyen szinten, így ez, mivel nincs további funkciója, a fuuinjutsuk alap szintjét képviseli.


Besorolás: B
Chakraszint: 250

_________________
Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Hasegawa Zauki Hétf. Dec. 03 2018, 01:07

Egy meglévő technikám szeretném bővíteni egy plusz elemmel, vagy amennyiben nem megoldható, úgy egy plusz, a stílusba tartozó technikának megalkotni. 

Alap technika:

Sōkidan // Irányítható Energiagömb
A használó első lépésben egy adott pontba gyűjti a chakráját, melyet gömb alakra formál. Ez a technika felének mondható, ugyanis ekkor kézpecsétekbe kezd. (Kos, Kígyó, Tigris) Ezek hatására a technika végre teljes lesz, s egy tömör chakra gömböt kapunk, melyet ellentétben a képlékenyebb társaival, képesek lehetünk mobilisan használni. Robbanás azonban itt nincs jelen még, csupán a tömör chakra ütési, ütközési ereje. A kapott chakragömb(ök) ellőhetőek, eldobhatóak, bonyolultabb manőverekre azonban még nem képes velük a shinobi, csupán egyszerű kanyarításokra, pár irányváltásra. Maga a technika kétféleképpen hozható létre. Lépcsőzetesen haladva, illetve azonnal a végsőfázisra lépve.
Elsőlépcsőfok a chakra gömbalakba való sűrítése, második annak tömörítése. A két lépcsőfok abban különbözik egymástól, hogy míg az első, csupán a találatkor felszabaduló energiakilökődéssel képes segíteni minket, addig a kész technika egy irányítható, többszöri ütközésre képes gömb formájában van jelen. Sebessége igen jelentős tud lenni, Alapszinten egy shunshin no jutsuval ér fel, bár ez függ a kreált darabok számától is, valamint a használó gyakorlottságától.
Létrehozható darabok chakraerősítő nélkül: chszint/100 (pl: 300/100=3)
Előnyök: Kétféle felhasználásimód.
Hátrányok: Az irányítás még nem tökéletes ezen a szinten, így körülményes lehet erre alapozva használni. Leginkább egyvonalban, maximum egy-két kanyarítással képes használni a shinobi.
Besorolás: B
Chakraszint: 260
A stílus alap technikája!

Név: Gaikan Kyuu // Külső Gömb
A technika a stílus fő technikájának azon képességére alapoz, hogy egyfajta kéreggel vonja be a gömböt, ezzel tömör chakragömböket kapva. Itt a lényeg ezen a szakaszon van, mikor ugyanis a használó egy üres gömböt alkot meg, majd azt mozgatni kezdi. Ez az üres gömb azonban méretében jóval nagyobb, mint a shokidan, akár emberméretűként is létrehozható, ezzel alapszinten akár tíz darab shokidant is magába foglalhat, vagy épp egy embert. 
Besorolás: B
Chakraszint: 420 (korábbi Jiraiyaval való egyeztetés alapján)
Hasegawa Zauki
Hasegawa Zauki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1352
Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Állóképesség : 700 (A-alap) / 1700 (S+-senjutu)
Erő : 802 (S)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1165

Vissza az elejére Go down

Saját Technikák Ötletelője  - Page 6 Empty Re: Saját Technikák Ötletelője

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.