Shimagame

+4
Nara Akane
Tomoshika Asuko
Akihiro Jaken
Koreko Rui
8 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Shimagame  Empty Shimagame

Témanyitás  Jiraiya Vas. Dec. 08 2019, 23:11

Shimagame  SQwSseNQ_o

A helyiek csak Shimagame néven emlegetik a szigetet, mi egy egészen hihetetlen oknál fogva, folyamatosan változtatja a helyzetét a Villám Országának óceánjain... Lévén, maga a sziget egy óriás Teknős, név szerint Genbu. A lény együttműködésben áll Kumogakure no Satoval, minek okát csak kevesen ismerik, ahogyan azon titkokat is, amiket az Ősi Teknős páncélja rejt magában. 
A Teknősszigetet nagyon nehéz megtalálni, hiszen folyvást változtatja a helyzetét. Ha pedig valaki mégis megtalálja, annak számolnia kell a szigeten élő vadállatállománnyal, kik a ninjavilág legveszedelmesebbjei közé tartoznak. Egyesek szerint Shimagame sokkal veszélyesebb, mint a Konohához tartozó Shi no Mori/Halálerdeje.
 
_______________________
A Negyedik Nagy Ninja Világháború idején, Killer Bee és Uzumaki Naruto itt folytatták (az animében is látott) Jinchuuriki edzésüket. Miután végeztek, addigra a háború már véget ért, s ebből ők mit sem éreztek. Értesültek róla, hogy mik történtek, ahogyan arról is, hogy az új Hokage Hatake Kakashi lett. Uzumaki Narutoban vegyes érzelmeket keltett a kitörő háború, s az, hogy szeretett mesterét választották meg a Rokudaime Hokage címre, így érzelmeitől fűtve Naruto szembe ment a vezetői utasítással és nem várta meg a mellé kirendelt testőrséget. Saját maga indult útnak, hogy odaérjen a Hokage-avatóra, s megtudjon mindent a végbement eseményekről.
A kirendelt konohai, sunai, és kumogakurei testőrség tagjai, - név szerint: Koreko RuiHamacho YoshitaroNara Akane, Akihiro JakenTomoshika Asuko, Yamato Kajiwara - csak Uzumaki Naruto hűlt helyét találta. A részletekért katt!
~ Jiraiya 2019.12.08.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Shimagame  Empty Re: Shimagame

Témanyitás  Jiraiya Vas. Dec. 08 2019, 23:45

// A Történet onnan veszi fel a fonalat, ahol a kaland kiírásánál abbamaradt. A különbség csak ti vagytok! //



"A Jinchuuriki az enyém!"
Hangzott a visszhang, ahogyan az alak körül meghajlott a tér, s egyszerűen csak eltűnt a szemeitek elől. Egészen onnantól, hogy először megszólalt, már éreztétek is a jelenlétét. Szeszélyes és vészjósló volt, ahogyan a magabiztossága is, amivel elétek állt. Nem beszélve arról, hogy az ittlévők mindegyike hallott arról, ami a Chuunin Vizsgán történt. Az Akatsuki, a Vörös felhős köpeny. Ő közéjük tartozik és a híresztelések szerint, ő rabolta el a Hokagét!
Persze akadtak itt azok, kik saját szemükkel látták a történést... 
Ezen kívül az itt lévő Jounin rangú Ninják mind hallottak arról, mi bejárta a falu belső köreit. Tanácskoztak is a feltűnő Sharinganokról, a rejtélyes Yamagakuréról... És most ez a fickó itt van, az Akatsuki kötelékében, s ugyanolyan vöröslő szemeket láttatott úgy a vizsgán, mint itt is. Bár ez nem változtat a tényen, hogy a jelenlétét már sehonnan sem érezték, éreztétek. Megszűnt, a legkiválóbb szenzorok sem tudják fellelni őt.

[...]

A küldetés parancsnoka Motoi-san volt, akit a Raikage bízott meg.
Ő ismerte a legjobban a terepet. Az új Hokage úgy rendelkezett, hogy miután sikerült megtalálni a kettő Jinchuurikit és Killer Bee-t biztonságba helyezték Kumogakure no Satoban, Koreko Rui vezetésével Nara Akane, Akihiro Jaken és Yamato Kajiwara kísérjék vissza Uzumaki Narutot Konohába. Ám ami most történt, arra egyikőjük sem számított. Már csak a helyet is nehéz volt megtalálni, így nem számoltak ellenséggel. Ámbár... Az is lehet, hogy a feltűnő alak nehéz fába vágta a fejszéjét. 
Most itt az idő, hogy a csapat cselekedjen!
- Védelmi alakzat! - Adta ki a parancsot Motoi, s mindenki tudta, hogy ezt az alakzatot azon küldetéseken használják, ahol valamit vagy valakit meg kell védeni. Jelen esetben Killer Beet, ki egyhelyben állva, tétlenül figyelt. Fekete szemüvege mögül amúgy sem látszott semmilyen arckifejezés. A parancs egyértelmű volt, Killer Bee körül kellett elhelyezkedni. A csapat legképzettebb Szanitéce, Akane és Asuko állt Bee két oldalán, míg Yoshitaro a Jinchuuriki hátát védte. Rui, Bee előtt állt Motoi mellett, míg Bee balját Jaken, jobbját pedig Yamato védte.
Többszörösen volt biztosítva a Jinchuuriki, s ha a csapat tagjainak még valamilyen plusz előnyt kovácsoló tett, vagy technika van a tarsolyában, akkor azt bevetve talán még nagyobb védelmi bónuszt kaphatnak, még mielőtt az ellenség esetlegesen támadásba lendülne. Ez már csak tőlük függ...



// Kérnék szépen egy-egy reagot, mi magába kell, hogy foglalja:
- Karakterek érzéseit, gondolatait, ambícióit annak kapcsán, hogy erre a feladatra rendelték ki.
- Feltűnő alak által kiváltott érzéseket, gondolatokat.
- Cselekvést és reakciót a történésekre. (Az alak eltűnt, nem tudtok ellene mit tenni, még Rui, ki S szintű Szenzor sem érzi a jelenlétét.)
Amit a karaktereitek tudhatnak az az, hogy Uzumaki Naruto egy Jinchuuriki és szükség van rá. Bee-re szintén, bár a Kumogakureiek jobban ismerhetik Bee-t akár a rajongás, vagy az együttérzés kapcsa is meg lehet köztetek. Főleg Yoshitarora gondolok itt, hiszen mindketten veszítettek el egy családtagot, ki a Kage székben ült. Így akár még ismerhetik is egymást személyesen. Ami pedig a maszkos illetőt illeti... Annyit tudni róla, hogy az Akatsuki egy főembere; Sok galibát okozott; Sharingannal rendelkezik; képes egyik pillanatról a másikra eltűnni és megjelenni; egyszerűen elrabolta a Rokudaime Hokage-jelöltet, Shimura Danzout. 

Határidő: 2019.12.19. 
Még kiszállhattok és akkor szerkesztem ezt a posztot a résztvevők kilétét illetően. Ám aki ide ír, az beleegyezik abba, hogy abban az esetben, hogyha szó nélkül eltűnik, akkor a karaktere halállal íródik ki a Főtörténetszál jelenleg futó legfontosabb kalandszálából, ugyanis rajtatok múlik, hogy Tobi megszerzi-e a Hachibi chakráját!
Sok szerencsét Bátor Jelnetkezők! //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Shimagame  Empty Re: Shimagame

Témanyitás  Koreko Rui Vas. Dec. 15 2019, 19:11

//Főtörténetszál Fórumkaland: Jinchuuriki Veszélyben//

Rui felnézett a bárányfelhőkkel tarkított kék égre, ami egy tisztásra érve bukkant elő. Egészen idáig lombtakaró rejtette el, amit a kunoichi egyáltalán nem bánt, fentről nehezebben figyelhették meg. Egészen egyszerű küldetést bíztak rá, a kirendelt delegáció tagjaival haza kellett kísérnie Uzumaki Narutot Konohába. Alig töltött el egy kis időt Sunagakuréban, máris újabb feladattal bízták meg.
- Azt hiszem, hozzá kéne szoknom, hogy több időt vagyok távol a falutól - fordította fejét a vörös hajú jounin a föld felé. Nem magában beszélt, hanem egy bizonyos valakinek szánta az előbbi szavakat.
- Tudod Rui, gyakrabban is megidézhetnél. Állandó megbízottad vagyok és kezdenek hiányozni a közös kalandok.
A kissé sértődött hanghoz Lianti tartozott, aki fürgén lépkedve indult el újra, alig hagyva egy-két perc pihenőt a shinobinak.
- Mostanában valahogy sosem úgy jött ki a lépés, ezért is kértelek meg arra, hogy az úton csatlakozz hozzám. A háborúnak ugyan vége, de a Chuunin Vizsgát megtámadták, a Hokagét elrabolta az Akatsuki, a Tűz országának határvidékén falvakat pusztítottak el, a Folyó országában támadások történtek, úgyhogy szerintem csak annyi változott, hogy hivatalosan nem áll hadban egyik ország sem - sóhajtott egy nagyot Rui. Sok mindent megélt már, mégis néha úgy gondolta, jobb lenne elfutni valami messzi helyre, ahol nem éri utol ez a rengeteg halál és fájdalom.
- Amikor a Folyó országi küldetés után visszatértem a faluba, a Jouninok Tanácsa tájékoztatott az eseményekről. Az Akatsukit meg kell állítani, ám jelenleg erre a megbízásra kell minden erőmmel koncentrálni. Ezen kívül Yamagakurét sem hagyhatjuk figyelmen kívül, az Uchihák talán mégsem haltak ki, pedig azt hittem miattuk már felesleges aggódni.
Összegezte nagyjából az idézett lénynek, amit idáig megtudott. Béketárgyalásra ment, ami csúfosan ért véget, aztán mire hazaért, szó szerint a nyakába zúdult az elkeserítő hírek tömkelege.
- Bárhova is mész ezen a küldetésen, végig melletted leszek! - jelentette ki ellentmondást nem tűrő hangon a farkas. Közben egyre inkább megszaporázták a lépteiket, viszont ninja futásra egyelőre nem váltottak át.
- Azt majd meglátjuk - zárta rövidre a témát Rui.
*Uzumaki Naruto... Uzumaki Naruto... olyan ismerős, hallottam már ezt a nevet.* Töprengett magában a vörös hajú jounin. *Talán Gaara említette valamikor, vele harcolt, amikor Sunagakure lerohanta Konohát Orochimaru cselszövése miatt. Biztos fontos lehet, kifejezetten a Tűz szövetségét kérték fel a feladatra, holott elvileg már nem kéne kettéosztani a világot.* Ezen gondolatait valahogy inkább megtartotta magának, bármennyire is bízott Liantiban. Leginkább attól félt, idézett barátja megpróbálja lebeszélni némely döntéséről. Márpedig semmi nem zárhatta ki a váratlan támadást még egy ilyen rutinküldetésen sem. A zöld szemű ninja elhatározta, bármi történjék, meg fogja védeni Narutot, akár az élete árán is.

- Micsoda, hajóval? - fakadt ki a Szél országának kunoichije, amikor meglátta a tengerparton várakozó - szerinte - lélekvesztőt. Picit összerezzent, amikor meghallotta, hogyan fognak tovább utazni.
*Ennyit a Villámok országáról! Amikor a küldetés részleteit közölték velem, ezt valahogy kifelejtették.* Rui összefutott az egyik legnagyobb ellenségével. Bármikor harcolt volna Orochimaruval, vagy az Akatsuki bármely tagjával, ha azzal elkerülheti a vízre szállást. Akárhányszor hajóra szállt, annak nem lett jó vége, legalább is számára. Az étel hamar kijött belőle, a hullámzást sem bírta, vagyis kifejezetten a szárazföldi életet részesítette előnyben.
- Tehát egy szigetre megyünk, amit valamiért elfelejtettek velem közölni. Lianti, kérlek térj haza, ha megérkeztünk, újra megidézlek! - inkább kérésnek szánta, mint parancsnak, mégis a hangjából tisztán érződött, a farkas nem mondhat ellent neki. Barátságuk a lehető legszorosabbra fonódott az évek alatt, ám jobbnak látta, ha az idézett lény inkább kihagyja az út ezen szakaszát.
- Rendben - válaszolta kurtán Lianti, aztán némi füst és pukkanás kíséretében eltűnt.
Utána a kirendelt testőrség további tagjaihoz fordult.
- Üdv! A nevem Koreko Rui, Sunagakure küldött, hogy segítsek hazakísérni Uzumaki Narutot - lényegre törően felvázolta ittlétének okát. Aztán várta, hogy a többiek is bemutatkozzanak, ezzel némileg megismerve útitársait.
Ahogy azt Rui sejtette, ez az út is eléggé megviselte, csakúgy mint a korábbiak, amikor elhagyta a biztonságot jelentő szárazföldet. A többiekkel sem beszélt igazán, inkább félrevonulva igyekezte megőrizni méltóságát. Viszonylag sokat eljöttek a küldetésre, de a jounin még így is pár emberrel többre számított.
*A narancssárga hajú fiú olyan ismerős, mintha már láttam volna.* Gondolkodott el a kunoichi. Ahogy egyre jobban erre koncentrált, eszébe jutott, hol is látta pontosan. *Amikor a farkasoknál tanultam a Senjutsut, a Fősámán mutatott egy látomást, ott szerepelt. Eléggé feltűnő ezzel a hajszínnel, nem csoda, hogy megjegyeztem. Ez azt jelenti, mások szintén járatosak ebben a tudományban.*
Kissé elmosolyodott erre a gondolatra, és legalább kizökkentette a hajóút jelentette sokkból.

A szigetet kissé nehézkes volt megtalálni és amikor végre odaértek, Ruinak furcsa érzése támadt. A kőzátonyok között is természetellenesnek hatott a hely, ám egyelőre nem tudta megmagyarázni, miért futott végig a hideg gerince mentén, amikor meglátta úticéljukat.
*Valami itt nagyon nem stimmel.* Futott át az agyán, miközben végre szilárd talajt érezhetett a talpa alatt. Azaz csak bizonyos mértékben, mert időnként apró rengések rázták meg a környéket. Amikor áthaladt a Tűz országán, elhatározta, bármi áron teljesíti a küldetést és megvédi Narutot, tehát ilyen apróságok nem tántoríthatták el a szándékától.
Motoi előre jelezte, a másik Jinchuuriki, akivel találkozni fognak, kissé furcsa stílusú, ne lepődjenek meg semmin.
*Hm, Jinchuurikik, vagyis jóval fontosabbak, mint azt elsőre hittem.* Ez még több elszántságot adott Ruinak, a küldetést illetően.
Jobb szemöldöke magasan felszaladt a homlokára, amikor kiderült, Naruto már rég visszaindult, amikor értesült a világban történt eseményekről, meg sem várta a kísérőit.
- Meggondolatlan lépés volt - csúszott ki a vörös hajú kunoichi száján.
*Most kéne megidéznem Liantit.* Tette hozzá gondolatban és már emelte szájához a hüvelykujját, hogy megharapja és ezzel elindítsa az idézési folyamatot. Közben fél füllel figyelte Killer Bee szavait, aki egyszer csak megakadt. Motoi feltett egy kérdést, ám valaki más válaszolt rá, egy eddig ismeretlen hang.
Szinte egyszerre fordult mindenki a forrás felé. Rui szenzor képességei nyugalmi állapotban szunnyadtak, mégis érezte azt a hatalmas mennyiségű chakrát, ami a maszkos alak felől érkezett. Fekete köpenyét vörös felhők díszítették, egyértelműen utalva arra, mégis melyik csoporthoz tartozik. Azonnal feltűnt a jouninnak a vöröslő szem, ami pedig egyet jelentett a Sharingannal.
- Akatsuki - préselte ki magából a nevet, miközben smaragd tekintetében a düh lángjai lobbantak fel. Jól tudta, a meggondolatlanságnak nincs helye, néhány perccel ezelőtt Narutot szapulta emiatt. Ekkor furcsa dolog történt, az alak körül meggörbült a tér és egyszerűen eltűnt.
Adrenalin száguld végig ereiben, ninja ösztönei miatt teste azonnal felkészül. Motoi kiadja a parancsot, és egyből védelmi alakzatot vesznek fel. Rui Bee elé ugrik, onnan igyekszik felkészülni az esetleges támadásra. Chakráját hiába küldi szét a környezetében, sehol sem érzi az Akatsuki tag jelenlétét.
- Eltűnt - szól a többieknek röviden.
*Sajnálom Lianti, szorít az idő!* Miközben ezen gondolkozik, a vörös hajú kunoichi kézjel sorozatba fog, majd a Shinranbanshou Douka no Jutsut igyekszik aktiválni, aztán hozzáér a nyakában lógó fejpánt fémlapjához. Remélhetőleg elég gyorsan sikerül fémes alakot magára ölteni, valami azt súgja neki, ez még annál is rosszabb küldetés lesz, mint a Víz szövetség utánpótlásának elvágása. Minden érzékszervével figyel, még szenzor képességeit is élesen hagyja, hátha előbb észreveszi, honnan érkezik a támadás.
Amennyiben bármi jelét tapasztalja ellenséges támadás létrejöttének, a Jutsu Shou technikával igyekszik megakadályozni. Amíg nem tudja pontosan, merre kell támadni, inkább a védekezésre koncentrál. A Sharingan intő jel arra, hogy komolyan kell venni az ellenfelet, vagyis nem foghatja vissza magát.
Elemi támadás visszaverésére a Doton: Doryuu Heki technikát vetné be, mert lehet nincs elég ideje a forrásnál megállítani a technikát. A hirtelen eltűnésből következtetve muszáj gyorsan reagálnia, hiszen bárhol feltűnhet az alak. A közelharcban is jeleskedik, vagyis akár puszta kézzel meg tud akadályozni egy Taijutsut. Mindenre úgysem tud felkészülni, ezért a történéseknek megfelelően próbál reagálni és ha úgy adódik, a többieknek segíteni.
Koreko Rui
Koreko Rui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2230
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 980 (S)
Erő : 660 (A)
Gyorsaság : 750 (A)
Ügyesség/Reflex : 850 (A)
Pusztakezes Harc : 740 (A)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 2064

Vissza az elejére Go down

Shimagame  Empty Re: Shimagame

Témanyitás  Akihiro Jaken Csüt. Dec. 19 2019, 21:15

//Jinchuuriki veszélyben//


 ~ Na ez már valami ~ bólintottam elismerően, ahogy a küldetésem részleteit tartalmazó tekercset olvastam ~ Először a küldetés Takigakurében, majd a határmenti pusztítások megállítása, most pedig ez. A Kilencfarkú Jinchuurikijének védelmezése. Nem felesleges egyáltalán valaki olyat védelmezni, akiben egy ilyen bestia lakozik? Na nem baj, ha azt gondolják, hogy egy ilyen kaliberű egyén mellé engem küldenek védelmezőnek, mivel úgy hiszik, hogy magában nem tudja megvédeni magát, de a segítségemmel igen, akkor tényleg elértem a célomat. Elit shinobi lettem ~ zártam össze a tekercset, majd örömtől ragyogó arccal kipillantottam szobám ablakán, egyenesen Konoha híres kőfejei felé. A Hokagék elismerően tekintettek vissza rám, engem pedig büszkeség öntött el.
Nem telt sok időbe, s már úton is voltunk Akanével a Villám országa felé. Megint a lánnyal voltam egy küldetésen, úgy tűnik odafent úgy látják, egészen jó csapatot alkotunk mi ketten. A Villám országába tartó úton igyekeztem jobban összebarátkozni vele, ehhez pedig a legjobb módszer az olyan idióta kategóriájú kérdések sorozása, mint az örökzöld „Mi a kedvenc színed?”, vagy a vízválasztó „Kutya vagy macskapárti vagy?”, de természetesen nem lehet elmenni a „Az égési sérülésben elhunytak kapnak-e árengedményt a hamvasztásnál?” és a „Hogy nézne ki egy szék, ha a térdünk a másik irányba hajlana?” mellett sem. Na meg persze, a filozófia, mint tudomány alapkérdése, hogy „Miképpen viszonyul a gondolkodás a léthez, a tudat az anyaghoz?”, meg hasonlók. (Már ha velem tart egyáltalán Akane)
Ahogy elértünk a többi csapattaggal való találkozási ponthoz, villámként csap belém a felismerés. Tengerpart, hajó, egy jól elrejtett titkos hely, ahol a Jinchuurikikkel találkozunk… Hajóznom kell, nem igaz? A pánik elkezdett eluralkodni rajtam, ahogy egyre mélyebbre hatolt a tudatomban a gondolata annak, hogy ismét hajóra kell szállnom… Átkozott Villámok földje! Hát mindig kínozni kell, amikor beteszem ide a lábamat?
Szokásos, energikus magatartásom helyett kissé bágyadtabban üdvözöltem csapatunk többi tagját, akik közül Akanén kívül Yoshit és Yamatot már megismertem előző közös küldetésünkön. Végig mértem a két számomra ismeretlen egyént is, hogy így előzetesben már valami képet kaphassak róluk, s esetleges képességeikről.

 ~ Ez a pillantás, ahogy a vörös hajú kunoichi méregeti a hajónkat… Nem kétséges: tengeri beteg! Ez az aggodalmas tekintet nem jelenthet mást! Legalább találtam valakit, akivel szenvedhetek a hajóúton… ~ sóhajtottam egy nagyot.
A hajóút pontosan úgy telt, ahogy láttam magam előtt attól a pillanattól, hogy odaértünk a hajóhoz és megtudtam utazásunk módját. Rééééémesen… Próbáltam út közben támogatni Ruit, mint tengeribeteg társ, de nem mondom hogy ez eredményes volt a nem túl bizakodást keltő, mindjárt-kidobom-a-taccsot ábrázatommal.
 ~ Na ezek után már tényleg biztosan nem szállok soha többé hajóra… ~ állapítottam meg, ahogy végre valahára megérkeztünk a különös szigetre.


Kisebb földmozgások közepette egyre mélyebbre hatoltunk a sűrű növényzettel benőtt, furcsa sziget belseje felé. Végül megérkeztünk célunkhoz, ahol nem éppen az fogadott minket, amire számítottunk. Uzumaki Naruto hűlt helye… A Hachibi Jinchuurikije meglehetősen különös saját stílusában elmondta nekünk, hogy Naruto már korábban visszaindult a faluba, figyelmen kívül hagyva az érkezésünket.
 - Nagyon meggondolatlan lépés volt – helyeseltem Rui szavaira. Szörnyen bosszantott, hogy a Kyuubi Jinchuurikije fittyet hányva a parancsra, mindannyiunknak keresztbe téve csak úgy lelépett. Valaki, aki ilyen fontos kulcsszereplő a világunk történéseiben, nem tehet ilyet!
Jól látszott, hogy Motoi sem nagyon tud mit kezdeni a helyzettel, így tanácstalanul fordult felénk.
 - Majd én megmondom, mihez kezdtek - hangzott fel mögülünk ekkor egy kísérteties hang.
Hirtelen hideg futott végig a hátamon. ~ Túl sokszor éreztem már ilyen természetű chakrát, és nagyon reméltem, hogy többször nem fordul majd elő. Vagy talán mégis? Ez az érzés ahogy félelmet csepegtetett a szívembe… úgy töltött el ugyanakkor izgatottsággal… Ez vajon normális, vagy csak fura alak vagyok? ~ ráncoltam össze kicsit homlokomat a gondolatra.
Az minden esetre biztos volt, hogy nem csak képzelődtem, mert mindannyian ugyanakkor kaptuk a tekintetünket a hang irányába. A mozdulat közben hátamról előhúztam fegyveremet, s a maszkos alak felé szegeztem. És ekkor megpillantottam a szemét…
 ~ Az a vöröslő szem… Pont ugyanolyan, mint annak a fickónak, aki Konoha pusztulását mutatta nekem egy végtelennek tűnő Genjutsun keresztül… Ez a vörösen izzó szem, a Sharingan nem jelenthet semmi jót. A ruházata alapján pedig mostanra egyértelmű… Ő a felelős Danzou-sama elrablásáért! ~ összeszorultak kezeim fegyverem markolatán…
~ Sokat erősödtem azóta, hogy úgy ki voltam szolgáltatva a férfinak a barlangban… de vajon készenállok rá, hogy ismét szembenézzek ezekkel a szemekkel…? Ha készen nem is állok, sok választásom nincs. De tudod mit? Meg tudocsinálni?  Megfizet ez a rohadék, amiért elrabolta Danzou-samát! Egyedül viszont nem tudom elkapni. Nem vehetem félvállról a dolgokat… Egymaga jött el, hogy elkapja a Hachibi Jinchuurikijét… Vagy ostoba, vagy pedig olyan erő birtokában van, amihez én nem érhetek fel egyedül – és sajnos ez a valószínűbb az eddigiek fényében. A csapatunk viszont talán. A legjobb esélyünk, ha kijátsszuk őt. Bíznom kell a többiek erejében! ~ vált elszántabbá pillantásom.
A fenyegető alak egy rövid szóváltást követően azonban felszívódott… És nem csupán eltűnt a szemünk elől, hanem tökéletesen felszívódott, nem éreztem egyáltalán az előbb még oly masszívan jelenlévő chakráját. ~ Az egész egy illúzió lenne, pusztán a Sharingan játéka? Vagy pedig egy tér-idő technika? Nem, nem lehet illúzió… A beszámolók alapján ugyanígy bukkant fel a Chuunin vizsgán, majd ragadta el a Hokage-samát… ~


Motoi-san parancsára felvettük a védelmi alakzatot, ahol meg volt adva mindannyiunk pozíciója. Én magam az alakulat legbalszélén helyezkedtem el, onnan várva valamilyen érkező támadást. Először a Kootetsu Karadát használva acélkeménységűvé változtatnám bőrömet, hogy azzal megóvjam magamat a legtöbb beérkező támadástól. Ezután egy szempillantás alatt elteleportálnám a rajtam lévő és megpecsételt súlyokat a szobámba, hogy így sokkal gyorsabbá váljon a normális testi mozgásom, majd teljesen résen lennék, hogy bármely irányból történő támadás esetén be tudjam védeni a csapatot – a figyelmem leginkább viszont természetesen a felállásunk bal oldalára koncentrálódna. Ha egy olyan támadás érkezne, amit Rui a Doryuu Hekivel próbálna kivédeni, úgy a kézpecséteit felismerve fegyveremet beszúrnám magam mellé a földbe, s én is végrehajtanám azokat, hogy megerősítsem és felgyorsítsam az ő technikáját, ezáltal pedig azt hatékonyabban tudjuk használni.
Ha az én közelemben bukkanna fel az Akatsukis, úgy egyből katanámmal támadnék rá, a Rai Kougekit használva hihetetlenül gyors vágásokat indítva felé, sebességemet teljes mértékben kihasználva. Ha támadása érkezne az én irányomból, amit Doryuu Hekivel már nincs idő kivédeni – márpedig az a legjobb esélyünk, hogy az egész alakzatot védeni tudjuk -, akkor kitérés utáni gyors ellentámadással próbálom megakasztani ellenfelünket. Esetleg így egy esetlegesen hosszabban tartó technika folytatásában is meg tudnám zavarni.
Egyelőre a közelharcot preferálnám az ellenféllel szemben, hogy a lehető legjobban ki tudjam ismerni stílusát, de csak akkor bocsátkozok harcba, ha hozzám viszonylag közel bukkan fel, vagy valaminek a hatására teljesen megbomlik a védelmi alakzat. Az utóbbi esetben folytatnám a közelharci támadásokat a legagresszívabban, oda támadva, ahol felbukkan az ellenfél, mivel legjobb tudomásom szerint a csapatból én vagyok ennek a szerepnek a betöltésére a legalkalmasabb, pláne most, hogy a Kootetsu Karadát használom és teljes mértékben kihasználom a sebességemben rejlő potenciált – legalábbis a Hiraishin nélül. Így pedig talán a többieknek is időt tudok nyerni, hogy valami nagyobb szabású támadást indítsanak az Akatsukis ellen. Ha folyamatosan támadom remélhetőleg nem lesz ideje ismét eltűnni, ugyanis akkor a legveszélyesebb, amikor nem látjuk őt. Egy olyan trükköt is bevetek, hogy néhány támadás után vezetem csak bele a chakrámat fegyverembe, ezáltal pedig talán meglephetem.
Amennyiben közelharci támadásaim során olyan támadás érkezne felém, amit valószínűleg sem kivédeni nem tudok, sem pedig a Kootetsu Karada által nyújtott védelem nem lenne képes felfogni, úgy a Fusha no jutsuval a föld alá buknék, majd onnan előtörve ismét támadnék, legrosszabb esetben pedig a Hiraishint használva Akane mellé teleportálnék. Remélhetőleg nála van még a kunai, amit az előző küldetésen adtam neki…
Abban az esetben pedig, ha közelharci támadásaim során olyan rés nyílik ellenfelünk védelmében, hogy nem védi magát egy esetleges támadástól a bal kezem irányából, mert nem számít rá, úgy beleteleportálnám a Hi no Tacchi pengét, aminek lángoló pengéjével sújtanék le ellenfelünkre. (Dual-wield baby)
Akihiro Jaken
Akihiro Jaken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2298
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 398 (B) / 150 (C) - súlyokkal
Gyorsaság : 1500 (S+) / 800 (S) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 1000 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : Ahol lennie kell


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin
Chakraszint: 1612

Vissza az elejére Go down

Shimagame  Empty Re: Shimagame

Témanyitás  Tomoshika Asuko Csüt. Dec. 19 2019, 23:48


[Fórumkaland - Jinchuuriki veszélyben]

Kedves bátyó! 

A változás mindig ijesztő. Ragaszkodunk a megszokotthoz, és rosszul tűrjük, ha el kell térnünk tőle. Bizonytalanná válunk és sokszor tanácstalanul állunk, hogy most mitévők legyünk. Nem gondolod, hogy ez valahol roppant mókásan érthetetlen, mikor a világ körülöttünk folyamatosan változik? Folyamatosan és megállíthatatlanul. S tudod, minél idősebb vagyok - kuss, nem vagyok vén banya, nem arra gondoltam! - annál inkább megrémiszt, hová alakul a világ körülöttem, miközben én törekszem a saját kis külön világomban megállítani a változás minden formáját, ragaszkodva az állandósághoz.
Látod, gondolatban most is levelet fogalmazok neked, miközben a háború miatt már rég hazaköltöztél. Olyannyira nem most, hogy azóta ismét békét kötöttek egymással a nemzetek, hogy a sebeik nyalogathassák.


Gondolataimba merülve pakolok össze magamnak a kórházban egy szanitéc készletet. [Ezért az adatlapomról levonnám az árat, ha a "vásárlás" elfogadható] Franksensei vágta hozzám a listát, milyen alapvető dolgokra lehet szükség. Mert igen, régóta először küldetésre megyek. Olyan régóta először, hogy bár folyamatosan nyavalyogtam miatta, hogy szeretnék már valami komolyabb feladatot, most mégis összeszorul a gyomrom a gondolatra, hogy esetleg valakinek az élete az én kezemben lesz. Na nem attól félek, hogy valakit meg kellene majd ölnöm, mert hát... képességeim határa igen szűkös, inkább attól tartok, hogy valakit nem tudok majd megmenteni, mert a képességeim határa még itt is igen szűkös, pedig erre specializálódva szerencsétlenkedek a faluban már jó ideje... Hah... Leszek én valaha olyan kunoichi, akire rá lehet fogni, hogy nem teljesen haszontalan?
"A feladatotok, hogy biztonságosan visszajuttassátok Konohába a Kyuubi Jinchuurikijét. " Még mindig cseng a fülemben az utasítás. Először azt hittem, valami tévedés vagy rossz vicc, hogy engem is beválogattak, mert őszintén megvallva biztonságosan még magamat sem tudom eljuttatni a hálószobából a fürdőszobáig, de nem, sem tévedés nem történt, sem nem akart senki megviccelni... Sejtem, hogy az én feladatom inkább az, hogy ha mégsem sikerülne a biztonságos részt tartani, akkor el tudjam látni a sérülteket, de valahogy ne vigasztal. Nálam sokkal tapasztaltabb, mi több, képzettebb ninják is vannak a faluban, s még soha senki életét nem kellett egyedül megmentenem, hiszen még mindig csak medikus vagyok... Tuti Franksensei elbliccelte a dolgot, és rám testálta. Ha kibúvót kell találnia, akkor hirtelen mindig megbízható és példás tanítványa vagyok... 
Túl sok választásom azonban nincs. Parancsba adták, mennem kell. A felszerelésem mellé betársul a végre elkészült szanitéc készlet is. Ideje indulnom a találkozási pontra. 

//Felszerelés: 
2 katana - 1 tekercsbe pecsételve, 
5 kunai, 
5 shuriken, 
10 robbanócetli, 
drót, 
5 füstbomba
1 szanitéc készlet - háton//

* * *

A találkozási ponton egy Rui nevű kunoichi kezdi meg a bemutatkozást. Becsületemre legyen mondva, megjegyeztem legalább a keresztnevét. A többiekét is igyekszem - kivéve persze a csapat másik kumogakurei ninjáját, akit ugyan személyesen nem ismerek, de szégyen lenne még rám nézve is, ha nem tudnám, kicsoda. Legalább egy névvel kevesebbet kell mantráznom magamban, hogy rögzüljön.
Csapatunk elindul, s hajóval kel át a tengeren, hogy megérkezzünk Shimagame szigetére. Az egyik homok falusi kunoichi, s egy konohai shinobi igen betyárosan érzi magát. Szegényeket sajnálom, s titkon szidom magam, hogy ilyesmire nem gondolva semmi tengeribetegségre való gyógyszert nem pakoltam be a kis pakkomba. Igaz, törekszenek tartani magukat, egymást is támogatva, de azért fél szemem mindig igyekszem rajtuk tartani, ha esetleg szükségük lenne mégis a segítségre. 
Végül minden különösebb gond nélkül megérkezünk az igencsak rendhagyó szigetre. komolyan egy sün sokkal hívogatóbb és bizalomgerjesztőbb látvány, mint ez a szigetképződmény, mert a süninek legalább cuki a pofija. 
Jó, mint jobban megfigyelem, ennek is van feje, de olyan rusnya teknősszerű . Nem mintha hátrányos megkülönböztetésben részesíteném a teknősöket, de egy süni akkor is ezerszer cukibb. Mondjuk a sziget még mindig jobban néz ki, mint az én salátám, pedig anyum szerint egy salátát nem lehet elrontani - de, lehet, mindent lehet. (Azt viszont nem tudom, mert sosem voltam jó az ilyenekben, hogy a sziget maga tényleg teknős, mert akkor valószínűleg egészen más szemmel tekintettem volna rá. De nem lehet az ember egyszerre tudós a nagyvilág dolgaiban és tudós a "miniatűrök" világában, én pedig az orvosi képzés felé fordulással az utóbbi felé tettem le a voksom.)
Mondjuk ha azt nézem, ez a sziget tuti nőnemű és éppen roppant haragszik az egész világra - vagy menstruál -, mert még kikötni sem egyszerű. Szerencsére azért bőven megoldható a partraszállás, még csak speciális képzettség sem kell hozzá, ami nekem hibádzana. Nem azért, de a többiek között mondhatni turistának érzem magam. Mindenki olyan komoly, én meg magamhoz híven kb tátott szájjal megbámulok mindent. Épp csak azért nem sikoltottam fel még eddig fangörcsölve, mert semmi nem nyűgözött le igazán. Nem épp egy olyan hely, ami szépségével akarna lenyűgözni. 
Arra viszont már gyermeki kíváncsisággal tekingetek körbe, hogy felbukkan Bee-sama. Őt ismerem, kedvelem is a stílusát, noha két szót nem tudnék mukkanni a közelében, annyira ráparáznék, most is inkább lemaradva figyelem, messziről, mint az elérhetetlen hírességeket vagy épp hírhedtségeket - mindenki döntse el magában, neki Bee-sama melyik, nekem az első. Ezt a szemem csillogása s a heveny lámpalázam is elárulja. 
Viszont hol lehet az a másik személy, akit el kell kísérnünk. Konoha Jinchuurikija? Mi is volt a neve? Eto... Oh, Na... Natu... Nabu... Naru... De jó, hogy nem nekem kell megtudakolnom, merre van! Égés lenne...
Jé! Rezeg a talaj! Igen, észrevehettem volna már, de eskü eddig azt hittem, a sok stresszelő élménytől reszketek néha, de most, hogy "elbújtam" a többiek mögött, és szusszanva kiengedtem némi gőzt, még mindig remegek, ergo nem én remegek. Ugye nem én remegek? 
Ez a kérdés annyira lefoglal, hogy fel sem tűnik a lényeg: a személy, akit hazakísérni jöttünk, már nincs itt. Csak azon jár az agyam, miközben veszettül keresek valamit, hogy meggyőződjek róla, hogy én vagy a sziget remeg-e, vagy esetleg felváltva, és akkor nem ártana egy kis nyugtató, vagy mi a helyzet, hogy teljesen elvesztem a figyelmem, a küldetés szempontjából lényeges dolgokat háttérbe tolva. 
Elkalandozó gondolatomból egy képletesen pofán vágó chakraúthenger ránt vissza a valóságba. Mert ez a mennyiségű chakra, ami hirtelen rám nehezedik, olyan, mintha ki akarná préselni belőlem a szuszt is keresztülhajtva rajtam. Technika sem kell hozzá, hogy átjárjon a bénító félelem, s riad madárkaként kapjam tekintetem a tulajdonosára. 
A - hangja alapján - fickó fura kifacsart ruhára emlékeztető maszkot visel, vagy mintha lefolyóba elfolyó örvénylő narancs trutyi lenne. Ez még nem kapcsolna be semmit az agyamban, de a vörös felhő, ami a fekete kabátot díszíti, már az én agyamban is bekapcsolja a vészvillogót. 
Akatsuki. Sosem volt még dolgom velük, de úgy tűnik, eddig tartott a szerencsém. Érzem, ahogy a lábam ólomsúlyúvá válik. Csak annyit tudok róluk, amennyit egy magamfajta chuunin tudhat, de már azt is jobb lenne nem tudni, mert elfog a rettegés, és nem csupán a chakramennyiség miatt, hanem most már a töredékinformációim hatására is kis eltaposni való csótánynak érzem magam. Ó, bátyus, mit keresek én itt, mondd?! 
A maszkos férfi láthatóan nem jön zavarba attól, hogy többen vagyunk itt, mint amennyire előzetesen számíthatott, magabiztosan jelenti ki, hogy magával viszi a Hachibit. Persze, erre az érintett "gazdája" igen felháborodik, de  semmi nem hatja meg a fickót. Olyannyira nem, hogy hirtelen... He? Szublimált? Köddé vált? A föld nyelte el? - ajj, ezek a hasonlatok, egyik sem jó, mert kb. mindegyikre képes egy ninja, de valójában nem ez történt, egyszerűen csak eltűnt! Szőrén-szálán! 
Hah! ~ könnyebbülök meg egy pillanatig. Úgy látszik, csak a szája nagy, de inkább lelépett. Naivitásom határtalan, de mégis gátat szab neki Motoi-sama parancsa. Védelmi alakzat? Neee, ugye nem azért van erre szükség, mert ez a fazon visszatér?! Ó, drága bátyó, sirasd el nyomorult húgod, mert a nem létező szerencséje is elhagyta! 
Sírni tudnék, de legalább az eldördülő parancs kiragad a bénultságomból, és bezárom a többiek alkotta kört a saját helyemen. Ha nem lenne szégyen, elbujdokolnék valamelyik társam háta mögé! Nem, nem tehetem meg! Nem lehetek ennyire nyápic! Nyugalom, Asuko, higgadj le, gondold végig, mid van. A hülye fejeddel a katanád lepecsételted tekercsbe, így azzal most nem lenne jó hadonászni, mert amilyen béna vagy, vagy leejted a tekercset, vagy fejbe vágsz vele valakit magad mellett.
Nem mintha két egyszerű penge megállíthatna bármit is, amíg az én kezemben van. 
Mondhatni egyértelműen érzem és tudom, hogy én vagyok a gyenge láncszem. Szinte várom, hogy engem szemel ki a fazon, és előttem fog felbukkanni, és nem, kivételesen nem a melleimet fogja megbámulni. Bár csak attól kellene tartanom, hogy egy vén kujon! 
Igazából nincs a tarsolyomban semmi különleges. Arra tudok alapozni, hogy vagy elintézi valaki, vagy lesz annyi időm, hogy ha elkap, még bevessek valami kis trükköt, ahogy Franksensei szívat meg hasonlókkal engem is mindig. A terv a következő: a Chakra no Mesu segítségével a két kézfejem köré gyűjtöm a chakrám, éles pengéket formálva belőle. Igaz, sosem használtam még arra, hogy valakit megpróbáljak vele kinyiffantani, de legalább éles, és most nem kell arra is koncentrálnom mellette, hogy jó helyen ejtsem a bemetszést. Ha nem jutsuval támad, akkor még talán lehet is esélyem felvenni a harcot, ha nem, akkor talán megragad. Ez lenne a valódi cél, mert akkor képes lennék megérinteni a karját, és bevetni ellene a műtős gyakorlatoknál hasznosnak bizonyult Masui Sejutsut, s a chakrám a testébe fecskendezve lényegében alvásba tudnám taszítani - elvileg. Ha mégsem, még mindig kétségbe eshetek, nem igaz? Hehe... 
Ha nem nekem támad közel lépve, akkor az egyetlen célom, hogy ne legyek útban - kivéve, ha Bee-samát támadná, hiszen kötelességem megvédeni őt is, még ha nem is az ő védelméről szólt a küldetésünk eredetileg. 
Ha távolabbról támad valami jutsuval: erőteljesen imádkozok magamban, hogy legyen valaki, aki ki tudja védeni, mert én maximum sikítani tudok, de azt nagyon. 
Nee, bátyó, ér sírni? 
Tomoshika Asuko
Tomoshika Asuko
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 43


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 440

Vissza az elejére Go down

Shimagame  Empty Re: Shimagame

Témanyitás  Nara Akane Pént. Dec. 20 2019, 05:58

Uzamaki Naruto... Idejét sem tudja már a Nara, mikor hallotta utoljára ezt a nevet. Azalatt az egy év alatt, amit osztálytársakként töltöttek az Akadémián, Akane olyan távolról kerülte, amennyire csak a szűkös osztályterem kapacitásaiból tellett. Idegesítő kis figyelemkoldusnak tartotta, aki ráadásként még perverz és ostoba is volt. Persze azt még a lány is belátja, hogy nem éppen ő a legélesebb kés a fiókban... De ez a faszeszű hokageaspiráns kiradírozta a füzetét, amikor Iruka-sensei letörölte a táblát... És ugyan legjobb tudomása szerint a geninvizsga óta eltelt közel egy évtizedben sem fejlődött mentálisan vagy szociálisan a fiú, Akane most mégis a közelgő viszontlátás örömétől izgatottan csomagolta be cókmókjait a hosszú utazásra.
Nem mintha a többiekkel jobb viszonyt ápolt volna akkortájt. Akane kiskamaszként az a fajta kiközösített diák volt, aki próbált úgy tenni, mintha magánya nem kényszer, hanem választás eredménye lenne. Persze ebben is volt némi igazság... Magának való, utálkozó és előítéletes tinipicsa volt, aki senkit sem ismert az új osztályban, s aki túl büszke volt ahhoz, hogy barátságot kezdeményezzen bárkivel is. Az egyetlen közösségi aktivitása a nála is nyomorultabbak gyalázásában, gúnynevek kitalálásában merült ki.
Sakura volt az egyetlen kivétel. Mármint nem a csúfos jelzők terén, abból Seggighomlok-channak is kijutott bőven - talán több is, mint másoknak... A cseresznyevirágszín hajú lánnyal a Godaime jóvoltából hozta össze a sors, és rá kellett jönnie, hogy nem is annyira flúgos és hasznavehetetlen, mint ismeretségük korábbi éveiben gondolta. Közös kórházi gyakorlataik alatt sokat mesélt a narancs overallos jinchuurikiről az éjszín hajú kunoichinek. Ezek a történetek más fényben is megvilágították az örökös bajkeverő, kis mitugrász Hokage-dattebayoról formált képet. A megvetés lassacskán részvétté csitult az ifjú medikában, ami évekkel később, amikor Naruto csupán mesterével karöltve Amegakuréba utazott az Akatsukival megütközni, a tisztelet érzésével egészült ki. Egy ilyen kaliberű shinobinak eszkortot biztosítani egy trópusi szigeten felér egy fizetett vakációval.
~ Habár még mindig egy geninjobbágy, szobahőmérséklet alatti IQ-val, de hát én sem vagyok tökéletes... Várjunk csak... JA DE, AZ VAGYOK! ~

Konoha főbejáratánál a határvégi mészárlások utáni nyomozás során megismert Jakenbe, és régi ismerősébe, Yamatóba botlik. A köszönés és némi rövid diskurzus után kiderül, hogy őket is ugyanazzal a küldetéssel bízták meg. Ez vagy azt jelenti, hogy baromira shippeli őket a faluvezetés, vagy azt, hogy a kompetens ninják olyan mértékben kihaltak a Negyedik Világháború ütközeteiben, hogy mostantól többé-kevésbé ugyanazzal a tucatnyi emberrel kell majd dolgoznia minden megbízáson. Persze az közel sem hátrány, hogy ezúttal nem vadidegenekkel kell vásárra vinnie a bőrét. A harctéri összeszokottság mellett az ismerős arcok nyújtott érzelmi támasz sem elhanyagolható ezekben a viharos időkben.

A kikötőhöz vezető menetelés során a bábmester a tőle megszokott módon csendes, mint a szülőfalujának otthont adó, végtelen sivatag. Honfitársa ellenben valami leküzdhetetlen nyomást érezhet a kényszeres szocializációra, mert az út csaknem teljes hosszában kontextusidegen sablonkérdésekkel bombázza a kunoichit, mintha valami kínos vakrandin lennének. Nem mintha Akane zavartatná magát emiatt, az értelmetlen csacsogás sokkal inkább ínyére való, mint a morózus hallgatás.
- Mi a kedvenc...
- A félszemű sikító kutyapóz!
- ... Színed?
- Ja a fekete. Mint a kávém. Meg a szívem.
- Kutya...
- Póz..?
- ... Vagy macska párti vagy?
- Wasabival szerintem pont ugyanolyan ízük van.
- Az égési sérülésben elhunytak kapnak-e árengedményt a hamvasztásnál?
- Csak huszonöt százalékot és kizárólag Glamour napokon.
- Hogy nézne ki egy szék, ha a térdünk a másik irányba hajlana?
- Szarul.
- Miképpen viszonyul a gondolkodás a léthez, a tudat az anyaghoz?
- Monumentális gondolataim manifesztációi, melyek mondatok formájában realizálódnak, limitált mentális képességeid számára nem mind akceptábilisak. Dialógusunk kontinuitása így megszakad, nem jön létre az argumentumok szintézise.
A két levélfalusi hegeli mélységeket döngető párbeszéde persze nem merül ki csupán az idézett témákban. Az út hátralévő részében még rengeteg ismeretelméleti létkérdés megtárgyalására kerül sor, természetesen a filozófiai igényesség és pontosság teljes hiányával. A valóság vajon valóban csupán egy szerotonin hallucináció? Miért nem ragad a pillanatragasztó a tubusába? Képes lehet-e valaki felállni, ha ráült egy róla készített vudubabára? Kihűl-e a kávé, mire leér egy zsiráf torkán? Mennyi ideig tart visszahánynia, ha romlott tejjel ízesítették? Honnan tudják a vakok, mikor hagyhatják abba a seggtörlést? Már régóta feszítették belülről ezek a kardinális kérdések, amiket nem volt kivel megvitatni... De úgy látszik Jakenben végre emberére talált.

- YOSHÍÍÍ!
Sipítja Akane amikor az induláshoz készülődő hajó árnyékában legnagyobb meglepetésére megpillantja régi bajtársát. Eresztő lufira emlékeztető, elvékonyodó hangja, akár az elkényeztetett Máj Szvít Sziksztínes szűzkurvák üdvrivalgása a kihisztizett póni láttán. Bezzeg ő sosem kapta meg a háromrészes öltönyben monocikliző velociraptort szülinapjára, amiért hónapokig sírt a szüleinek. Mi több, a bűvös tizenhatosra tervezett zsúrt kénytelen volt a drogelvonón megtartani... Raptor helyett gyomormosás és kényszergyógykezelés. Szép kis szülinap... A szülők igazán kegyetlen gennyládák tudnak lenni.
A lány egy nekifutásból indított ugrással a felhőfalusi nyakába veti magát, kis híján lesodorva ezzel mindkettejüket a mólóról. Ez tényleg egy családias bulinak ígérkezik... Azaz, csak majdnem.
A vörösbögyös szájd csikszeket csak akkor veszi észre, amikor akut tériszonytól kóválygó fejjel lemászik a szorongatástól elkékült arcú, ifjú Hamachóról. A Ruiként bemutatkozó kunoichi beszédstílusa éppoly komoly, mint a szövődményes végbélrák. Hivatalos hanghordozását azonban kellőképp ellensúlyozza zöldes szemeinek barátságos, meleg csillogása. Nem sokkal magasabb a Naránál, mégis egész lényéből egyfajta szerény magabiztosság árad. Igazi betonsunának tűnik - a titulus már csupán származásából fakadóan is találó. Ha emlékezete nem csal, a tájékoztató alapján ő lesz a rangidős ninja.
~ Azt hiszem, kedvelem. ~
Konstatálja magában egy réveteg félmosollyal, majd tekintetét a fiatalabbik, felhőfalusi lányra fordítja. Habár külsőre sok mindenben hasonlít az előző nőre, az általa keltett hatás tekintetében éles kontrasztot képvisel. Metakommunikációja a legapróbb szintekig egyfajta szerethető ügyetlenséget és félszegséget tükröz. Olyan mint egy kajla fülű kölyökkutya a vadászkopók kenneljében.
~ Szegénykém úgy meg van zavarodva, mint a faltörő kos a fotocellás ajtó előtt. Pedig ha ilyen csöcseim lennének, úgy feszítenék mindenki előtt, mint egy köpőlégy a szaros talicskán! ~
A Nara egyszer csak azon kapja magát, hogy kendőzetlenül irigykedő pillantásokkal vizslatja Asuko domborulatait. Külön meg kell emberelnie magát, hogy ne kapjon azonnal sajátjaihoz ellenőrizni, hogy nem vitte-e le az ikreket a menetszél.
- Sziasztok csajok! Az én nevem Nara Akane, medikus kunoichi Konohából. Szép mellek... Izé, mellesleg szép napunk van, nemde?
Freudi elszólását idétlen nevetéssel próbálja meg nem történtté tenni, majd szinte meg sem várva a választ, vert seregként, szégyenében csaknem elsüllyedve kullog fel a fedélzetre.

A Shimagame - könnyű játék..? - szigetére vezető hajókázás túlnyomó részben a régóta vágyott kikapcsolódás jegyében telik Akane számára. Szinte még vitorlát sem bontottak, a lány máris kerít magának egy napágyat, és bikinire vetkőzik. Há' mer' nehogy már a két másik muffé legyen a rivaldafény, nem? 72-es szabály, Book of Akane: az inszekuritási problémákból fakadó önbizalomhiány legjobb ellenszere a gátlástalan viselkedés által kiforszírozott figyelem az ellenkező nem részéről.

A következő napokat nagyjából hasonlóképpen tölti: a tűző napsütésben sütkérezve, vodkás limonádét szürcsölgetve és spanglit szívva. A tengeribetegség távol áll tőle, a hullámzó perspektíva mondhatni évekig a mindennapjai része volt. Józanul, szilárd talajon állni, na az egy kurvára félelmetesen statikus dolog. Naphosszas semmittevésének monotonitását csak az töri meg néha, amikor hosszú percekre eltűnik a mosdóban. Ilyenkor általában verejtékben úszva, dagadó halántékerekkel és levegő után kapkodva, szipogva, az orrát dörzsölgetve tér vissza a látványos lustuláshoz, miközben azt üvölti:
- A KLÍMAVÁLTOZÁS KIBASZOTTUL VALÓS DOLOG, ÉRTEM?!
Teszi mindezt úgy, hogy fel sem merül benne, hogy mindenki számára teljesen egyértelmű, hogy úgy beállt, mint a klinikai halál.

- Hogy... Mit csinált?!
Fakad ki hangosan a furcsán ritmizáló Killer Bee válaszára a Nara kunoichi.
- Hogy az ősgyíkok pikkelysömörös vesszejét növessze Rikudou sennin az ilyen oktondi trogloditák ánuszába! Ennek a kölyöknek annyi esze van, hogy egy bolhafejben is lötyögne!
Mindazonáltal az orvosnő a haraggal vegyes döbbenet ellenére sem képes csak úgy elszaladni amellett a tény mellett, hogy a Hachibi hordozója még az ő kevéssé konvencionális standardjai szerint is tényleg kibaszottul fura. Arrogáns, ostoba és csaknem minden mondatát így fejezi be: "Bakayarō! Konoyarō!" Narutóval tuti instant öribarik lettek.
~ Vajon minden jinchuurikire jellemzők ezek a verbális tikkek? Talán a bennük lakó démontól alakul ki a Tourette. Mindenesetre érdekes kísérlet lenne megefemerízni valamelyiknek az agyát. És mi ez a hamis dallamú beszéd..? Ez rap akar lenni? ~
- Majd én megmondom, hogy mihez kezdtek.
Csatlakozik egy újabb bariton az okafogyott kíséretben elhangzó szóváltásokba. Még oda sem fordult, az Akane testét borító pihék máris rémülten ágaskodnak minden porcikáján a levegőt megülő, lehengerlő gyilkos szándéktól és nyers erőtől. Ahogy smaragd pillantását egy prédaállat ösztönösséggel kapja a hang forrása felé, szíve kihagy egy ütemet. Az Akatsuki. Már megint. Egy rövid pillanatra újra annak a tapasztalatlan kamasznak érzi magát, akit az a balsors ért, hogy szembekerült egyikükkel, és az a szerencse, hogy élve hagyta el a csata helyszínét.
Földbe gyökerezett, nyárfalevélként remegő lábakkal és ajkakkal méri végig a spirális maszkot viselő gonosztevőt. Mozdulni szeretne, de képtelen rá. Egy árva hang sem tud keresztüljutni a torkában gombóccá sűrűsödő rettegésen, pedig sikítani szeretne, haragból, félelemből, kétségbeesésből. Amikor az "üss vagy fuss" reakció egyik opciója sem lehetséges, a szervezet megdermed. Egy szimpla sétahajókázásról volt szó... És megint ezek az átkozott anyabaszók kúrják el a napját.
Mindössze pár másodpercről van szó, mégis egy örökkévalóságnak tűnik, mire visszanyeri valamennyire lélekjelenlétét. Nem azért jött ide, hogy csúfosan itt hagyja a fogát. Ahogy a többiek sem. És százszor legyen átkozott a Nara Akane név, ha úgy lesz! Kamatostul akar megfizetni ennek a szemétládának minden fájdalomért és gyászért, amiben az vörös felhős terroristák miatt volt része neki, vagy akár bárki másnak.
De nem szabad alábecsülnie őt, hisz az Akanénál sokkalta erősebb Rokudaimét egy jól őrzött páholyból mindössze egy pillanat alatt elragadta. Az egyetlen esélyük a győzelemre talán az lehet, hogy a férfi láthatóan nem kezeli komoly fenyegetésként még együttes erejüket sem. Ami egyrészt félelmetes dolog, hiszen mégis miféle erő lakozhat egy olyan emberben, aki a nyugtalanság legkisebb jele nélkül képes szembeállni egy egész osztagra való, hadviselt ninjával szemben..? Ugyanakkor az erő és az önhittség sokszor kéz a kézben járnak a Shinobi Világban. Egy csapat több, mint a tagok összessége. Ezt egy olyan pszichopata soha sem értheti meg, aki egy olyan szervezet tagja, aminek egyetlen közös mozgatórugója a világ iránt érzett gyűlölet és a pusztítani akarás. Az emberi kötelékek sokszor gúzsba kötik egy shinobi kezét, de megtartó erejük túlmutat az egyéni képességek hatóerején. Úgy tűnik ennek a kurafinak senki nem fogja védeni a hátát. És figyelmének elég csak egyszer lankadnia, valamelyikük ott lesz, hogy tőrt állítson bele.
- Te hokagelopó faszevő narancs! Hazavisszük Beet, a parancs az parancs!
Kiáltja gyűlöletittas hangon, miközben az akatsukis körül örvényleni látszik maga a tér is, hogy aztán végül elnyelje ellenségüket.
- Figyeltél Bee-papa? EZ már rap.
Böki oldalba könyökével finoman a megtermett kumogakureit, majd egy másodpercet sem vesztegetve a védelmi pozícióban számára kijelölt helyre ugrik. Nehezet sóhajt. Fogalma sincs, hogy lesz-e még valaha gerince tükörbe nézni azok után, amit most tenni készül. De meg kell tennie. Konoháért. A Tűz Szövetségéért. Talán az egész világért.
Tervét a kétségbeesés pillanatai szülték, de nincs habozás benne, mert tudja, hogy helyesen cselekszik. Számolnia kell a legrosszabb eshetőségekkel is. A Chunnin Válogatón történtek alapján semmi garancia nincs arra, hogy a sharinganos tölcsérarcú húgyfosónak szándékában állna egyáltalán harcba szállni velük. Elvégre ugyanolyan könnyen előbukkanhat a semmiből, hogy elragadja a jinchuurikit, mint ahogy Danzouval is tette. Azzal pedig olyan erő birtokába kerülne az Akatsuki, és olyan hátrányba a Tűz Szövetsége, ami beláthatatlan károkat okozna. Mély levegőt vesz és kézpecsétek formálásába kezd.
- Bee-san, engedd meg kérlek, hogy elhelyezzem rajtad ezt a védelmező és gyógyító pecsétet!
Mondja, miközben minden lelki erejét latba veti, hogy ne sírja el magát. Amennyiben a démonhordozó nem fejt ki ellenállást, a Fordított Négy Jel Pecsétet helyezi el a jinchuuriki hátán. Ha a benne lakozó erő nem lehet a Szövetségé, akkor másé sem lehet. Egy ilyen fegyvert nem adhatnak ki a kezükből, pláne nem egy ilyen ellenségnek. A lány elmond magában egy néma fohászt, hogy ne kelljen aktiválnia a pecsétet. Azonban ha az akatsukis úgy döntene, hogy Killer Beet is felszívja az arcába - mint korábban a Hokagét, vagy mint Akane a hajó wc-deszkájáról a kokaint - akkor nagyon kellemetlen meglepetésben lesz része. 
~ És bocsáss meg nekem! ~
A pecsét létrehozásának sikerességétől függetlenül Akane újabb manőverbe kezd, kihasználva a szituációban beálló üres pillanatot. A Kage Yose no Jutsu segítségével nyolc apró kézben végződő árnyékcsápot hoz létre, amelyek egy-egy társához kapcsolódnának. Az így létrejött összeköttetésen keresztül alkalmazná a Kyouka Shohou: Chakra Chuunyuu nevű technikáját magán és társain egyaránt, ami reményei szerint drasztikusan megnövelné mindannyiuk chakratermelését, fizikai erőnlétét és ninjutsujuk hatásfokát is.
Alighogy ezt befejezte, épp csak egy pillanatnyi szusszanásra állna meg. Pár kézjel elvégzésével úgy csinál, mintha megszüntetné az Árny Összejövetelt. Valójában azonban csak a Meisai Gakure no Jutsut alkalmazná az árnyékokon, hogy azok a rájuk eső fényt megtörve csaknem láthatatlanná váljanak. Ezután visszaalakítja a kezeket a Kage Mane hagyományos csápjaira, és a szemmel alig érzékelhető árnyakkal elkezdené úgy behálózni közvetlen környezetüket, hogy a minimálisra csökkentse annak esélyét, hogy egy gyanútlan társa belesétál a technikájába. Ha úgy alakulna, félrerántaná őket az útjukból.
Feszült figyelemmel várja, hol bukkan fel az álarcos legközelebb. Nem sokat tud a Sharingan képességeiről, de annyit még ő is hallott, hogy a közvetlen szemkontaktus a Tükör Kerék Szemekkel végzetes következményekkel járhat bárki számára, így ezt igyekszik elkerülni.
Nara Akane
Nara Akane
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1550
Elosztható Taijutsu Pontok : 366

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Specializálódás : Medikus Specialista

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin - ANBU Shinjin
Chakraszint: 1808

Vissza az elejére Go down

Shimagame  Empty Re: Shimagame

Témanyitás  Hamacho Yoshitaro Szomb. Dec. 21 2019, 23:37

A felhőket karcoló hegyszirtek falaihoz erőteljesen csapódtak a végtelen tenger hullámai, folytatva évszázados munkájukat hogy végül egyszer lebontsák az egész szikla óriásokat. A távolból sirályok s az előbb említett lassú, de hatásos vízi pusztítás hangjai visszhangzottak, orrukat a tenger sós illata egyre inkább megtöltötte. A két férfi lassú, de kimért léptekkel sétált le a kőlépcsőkőn, mely a Kumogakure no Sato tengeri kikötőjébe vezetett. Az egyikük barna színű, tüskés hajú férfi volt, általános Felhő Falusi Ninja-ruházattal, továbbá egy zöld tetoválással is rendelkezett az orra felett, pont a két szeme között. A másik egy narancssárga hajú férfi, narancs Jounin-mellényel, fekete ruházattal s hátán egy díszesebb Katana lógott a táskája mellett.
Hősünk szótlanul követte Motoi-san, aki zsebre tett kézzel követte a kőlapok sorát a tengeri öbölig. Magában újra és újra átelemezte a küldetés paramétereit: el kell mennie Shimagame-szigetére, hogy egy kisebb csapattal biztonságba visszahozzák mindkét falu Jinchuuriki-jét. Mondhatni egy szimpla testőr küldetés volt az egész, de mivel két olyan személyt védelméről van szó, akikben olyan erő rejlik, melyek akár egy falut is hamuvá tudnának változtatni ha úgy tartja kedvük, nem lehet ez a küldetés "szimpla".
Nem sokkal később el is érték a mólót, ahol megpillantotta tengervízi járművüket, egy szimpla halászhajó tekintetében. Természetesen le lettek szerelve a hajóról a halászháló tartó rudak, így egy nagyobb elülső részt biztosítva a vendégek vagy felszerelések számára. Ahogy rálépett a hajóra érezte, hogy mérete ellenére egy egészen strapabíró hajónak néz ki, még ha itt-ott eléggé megrágta már az idő vasfoga. Hősünk lepakolta hátizsákját és kardját a hajó árnyékosabb részére, majd nekidőlve a kormánytér külső falának az égbe magasodó sziklákat nézte, míg meg nem érkeztek a többiek.
Először a vöröshajú Kunoichi-t pillantott meg. A fejpántja alapján a Homokban Rejtőző Faluból jött, s bámészkodva pásztázta a tenger horizontját.
~Honnan...Ismerős? Valahol már láttam ezt a nőt.~ s szinte teljesen elbambult, ahogy azon járt az agya, hogy kikeresse az emlékképet a nőről.
Be is mutatkozott Koreko Rui néven, majd jelezte hogy ő is a testőrség egyik tagja lesz. Yoshi lehunyta szemeit és megpróbált erőteljesen visszaemlékezni arra a pillanatra, hol láthatta őt.
Gondolatmenetét egy éles hang szakította félbe. Meglepődően az ismerős hang irányába fordult, de csak egy pillanatra láthatta a fekete hajzuhatagot, mely szinte egyenest a fejének csapódott. Kellemes citrus illatot árasztott magából a nő haja, pár az erős cigaretta szag elnyomta azt sajnálatosan.
-Otototooo...!- ragadta meg derekánál a lányt, ahogy próbálta megtartani a hirtelen "ránehezedő" (40 kiló vasággyal együtt) súlyt.-  Azért ha lehet ne ölj már meg a küldetés előtt.- kuncogott egyet, ahogy óvatosan leengedte őt a talajra.
Nem sokkal később a testőr-csapat többi tagja is megjelent: Jaken és Yamato-t már ismerte az előző küldetésükről, mikor a Határvidekén göngyölítettek fel egy ügyet. Az másik hölgy falubeli társa volt, talán még régen egy küldetésen is voltak, de ki tudja. Ahogy telnek az évek, az ember egyre inkább szenilisebb lesz.
A hajó hamarosan elindult és kezdetét vette a küldetés. Az egész út csendes telt, mindenki próbálta lazára venni ezt a küldetést. Mivel az erősen tűző nap és a fekete pulóver nem a legjobb kombó egy hegyek között született férfi számára, aki a hideghez van szokva, levette fölsőjét és rácsosan kilyukasztott fölsővel "pózolt" az út hátralévő idején. Mivel Akane eltűnt egy huzamosabb időre a hajó belső terébe, nem maradt úgy igazán kivel beszélni, így azzal töltötte el az idejét, hogy a hajó egy oldaláról a másikra sétál. Ekkor látta meg, ahogy Jaken és a Rui nevezetű hölgy beszélgetnek, majd a férfi elszaladt valamiért.
A nő vöröslő haját lágyan ringatta a sós, tengeri szél, miközben a víz csillogása miatt szinte teljesen elmosódott az arcáról a kép. Ekkor kezdett el benne tudatosulni a dolog, hol láthatta őt. Fejében az ősi, misztikus és ritmikus dobszólam elindult s visszaemlékezett az edzésére: a pusztára, a vadászatra, az életre s halálra, a vérre, sötétségre, majd a fényre, az ágakra, a csatornákra, amik összekötik az embereket a természettel.
~Tudom már!~ villant be agyán kérdésre a válasz.
A férfi határozott léptekkel a hölgy felé indult, aki láthatóan tengeri betegségbe szenvedve csak akkor vehette észre, mikor már mellette megragadta a korlátot.
-Koreko Rui...- kezdett bele. - Láttalak. A látomásban. Te is láttál a tiedben, igaz? Ne tagadd. Ez most többről szól...- nézett rá komoly tekintettel. -Vannak, akik meggyalázzák a Természet Erőit. Gonosszá, sötétté teszik, mert akik eljutottak ehhez a kincshez, nem mind az Életet akarják szolgálni.- majd épp indulni akarta, de egy pillanatra megállt. -Szerezz annyi erőt, amennyit elbírsz. Acélozd meg a hited. Láttam, mi vár ránk. Láttam. Mindennek a végét. Közeledik a nap. Készülj fel rá.- tette hozzá sejtelmesen, majd elindult a hajó belső része felé.
Egy pillanatra úgy érezte, mintha megbabonázták volna, talán nem is beszélt, hanem valaki irányította volna. A sors lett volna? Esetleg a Gepárd Nagyfőnöke tett valamilyen technikát rá, hogy más Természeti Erőhasználó jelenlétében átadjon egy üzenetet? Vagy igazából lelke mélyén tudta, mit csinál és úgy érezte, ez a helyes? Figyelmeztetni a többi Szentély bajnokait a közeledő veszélyről?
Rossz szokása híven, megint belemerült a gondolataiba s ahogy a hajó belterébe sietett megérezte, hogy nekimegy valakinek.
-Bocsá...- majd lepillantva meglátta Akane-t egy merészebb (bár Yoshi-nak már minden az ilyen téren) fürdőruha darabban.
Jobb kezét gyors mozdulattal szájához emelte és próbálta a vele eltakarni a vöröslő arcát, illetve az orrából lassan előkúszó vörös vércsíkot.
~Te szégyentelen nőszemély. Egy küldetés kellős közepén vagyunk!~ dühöngött magában s próbált még véletlenül sem lenézni a lány habnyi testére. A hangsúly a "próbálton" volt.
-Na mi van nagyfiú, tetszik amit látsz?- vigyorodott el pimaszul.
-Ééén...- nyelt egy nagyot.- Hagyjál lógva.- próbálta poénosra venni a figurát, majd elállt a lány útjából, aki fülig érő vigyor kíséretében elindult napozni egyet.
Az út további részén inkább a hajóban töltötte az idejét és a felszereléseit nézte át: 5 db Kunai, 5 db Shuriken, 3 tekercs, 10 db robbanó cetli és a szokásosan magával hordott családi Katana-ja. Lehet ideje lenne bővítenie egyszer a készleteit...

A hajó kicsit zúgolódva, de megérkezett a Shimagame-szigetre. Mesékből már hallott erről a helyről: óriási, tüskés szikladárdák emelkednek ki körülötte és maga a sziget sosem marad egy helyben, mindig mozog, ezért olyan nehéz megtalálni egyáltalán. A hajót biztonságosan kikötötték, majd a csapata elindult a sűrű rengetegbe egy nem túl kijárt ösvényen, ami továbbra is azt sugallja, hogy nem sokan járnak ide.
Hosszabb barangolás után megpillantunk egy nagyobb tisztást, ahol már Bee-sama vár minket. Motoi-san értetlenül áll a dolgok előtt, mire Yoshitaro előre lép és egy határozott pacsival üdvözlik egymást.
-Yooooshitaro, a villám, akinek haja mindig szétáll!- pózolt egyet.- Rég láttalak fiacskám, kono-yaro, bakka-yaro!- üdvözölte a Villám Ország Jinchuurikije.
-Bizony rég volt.- mosolyodott el.
Több évvel ezelőtt az Uchiha-k serege megrohamozta a falunkat, melynek során számtalan élet veszett oda, köztük az ő nagybátyja is, aki átáll az ellenség oldalára. Miért? Csak hogy ő neki is legyen Sharinganja és végtelen hatalma. Annak idején Yoshitaro vitte be a végzetes csapást és ölte meg az akkori Raikage-t s azt hitte, Bee-t majd végül felemészti a düh és rátámad egy gyenge pillanatában. Sőt, a Falu vezetése azon is tanácskozott, hogy a Hamacho-klán fejét elküldik egy huzamosabb időre a faluból emiatt, de Bee nem engedte. Felfogta és meg tudta emészteni a történteket, amiért hősünk nagyon nagy tiszteletbe tartja a férfit.
Egy rövid eszmecsere után kiderült, hogy Levelek Közt Rejtőző Falu Jinchuuriki-je önállósította magát és elindult visszafelé Konoh-ba. Természetesen mindenki tudta nélkül és fittyet hányva egy komolyan megtervezett küldetésre. A Jounin értetlenül vakargatta a fejét, Akane-ből pedig erősen kitört a trágár énje, aki cifra megjegyzéseivel adta ki a benne lévő feszültséget.
-Mikor indult el ez az Uzumaki Naruto nevű srác?- kérdezte a narancshajú férfi.
Bee épp válaszolni akarta, mire arca megdermedt és apró izzadságcseppek jelentek meg. Hősünk nem értette mire fel, majd meghallotta a sejtelmes hangot.

A Jinchuuriki az enyém!


Hősünk éppen csak megpillantotta az Akatsuki köpenyes férfit, de az egy soha nem látott térhajlító  technikával eltüntette magát. Nyoma sem maradt az illetőnek.
Egy pár másodperc volt ugyan, de tisztán látta a szemét.
~Sharingan...~ s testében minden izom egyszerre feszült meg. ~Már megint ez a rohadt Dojutsu. Esküszöm, ki kellesz találnom már erre valamit!~ morgolódott magában.
Motoi-san kiadta a parancsot egy védelmi alakzatra, Yoshi pedig ösztönösen mozgásba lendült. Egy gyors forgással Bee-sama mögé kerülne, majd előrántaná kardját a hátán lévő tokból és a Hien: Godai no Iki // Száguldó fecske: Természet Útját használná a villám elemmel töltené fel kardját, ami ezúttal igen sokkoló élményt nyújtana a támadóra. 
-Sharingan-nal rendelkezik! Kerüljétek a szemkontaktust!- szólt oda társainak, hátha adva némi plusz információt.
Hátrapillantott egy másodpercre, s látta hogy Akane az árnyékaival készül valamire így a Kumogakure-i Jounin úgy gondolta, egy kard nem lesz elegendő ide. Szél Chakra-t gyűjtött a szabadon lévő bal kezébe és a Fuuton: Taifuu no Genkotsu // Szél Stílus: Tájfun Ököl technikát ezúttal csak egy kezébe hozza létre, támadásra és védekezésre egyaránt felhasználva. Mint ahogy az ellenfél megvillogtatta képességeit, képes a teren - és valószínűleg- az időn át mozogni, láthatatlanul, ott felbukkanni, ahol legkevésbé se számítanak rá.
Mivel egyelőre mozdulatlanul áll, megpróbálja megnyugtatni magát és amennyi ideje van, Természeti Chakra-t előállítani. Szinte biztos, hogy alig fog tudni ebből az erőből meríteni, de a legkisebb bónusz sebesség és erő itt mindenről dönthet. Bízik a társaiban, így leginkább Bee mögött lévő területet pásztázza, de fejében folyamatosan zakatol egy gondolat.
~Ha én tudnék így eltűnni, honnan támadnék?~ lenézz maga mögé a talajra. ~ Föld alól?~ felnéz a lombok közé ~A fák közül?~ s újfent maga mögé néz egy pillanatra. ~Vagy pont közöttünk?!~ s szemeivel vadul cikázza a környezetében történő bármilyen tértorzulást.
Ha az ellenfél valahol a közelébe jelenne meg, megpróbálná egy kardcsapással és egy jó adag elektromos töltéssel megsokkolni. Ha a vágás betalált, a szél elemmel felerősített bal öklével vágná arcon, megkísérelve az Akatsuki-s tag minél hamarábbi ártalmatlanná tételét. 
Ha az illető távolsági technikával próbálna támadni, nem lenne ideje szólni mindenkinek róla a hirtelen történő feltűnés miatt, így egy Fuuton: Daitoppa // Szél Stílus: Áttörés technikát indítana a támadó felé, akit remélhetőleg a hatalmas széllöket elrepít még mielőtt a technikát végbe tudná vinni.
Minden más esetben Bee-t próbálná védelmezni és figyelve arra hogy a területre ható technikáival ne sebesítse/akadályozza meg társait a mozgásban, támadásban.
Hamacho Yoshitaro
Hamacho Yoshitaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1870
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 360 (B)
Gyorsaság : 1000 (S)
Ügyesség/Reflex : 365 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Specializálódás : Villámmester

Tartózkodási hely : Please, can I get a waffle?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 1863

Vissza az elejére Go down

Shimagame  Empty Re: Shimagame

Témanyitás  Yamato Kedd Dec. 24 2019, 22:24

Nem sok időm maradt pihenni a falu szolgálatában, ugyanis éppen csak végeztünk a falu dúlókkal, máris feladatot kaptam. Nem tudom, hogy örüljek vagy sírjak, ugyanis fogalmam sincs,, mit is jelent, hogy valaki jinchuriki. Annyit tudtam, hogy valami speciális dolog, de ennél tovább nem terjed a tudásom. Sosem hallottam a farkas démonokról, így hát a falvak közötti egyezkedésről sem tudok, hogy szét lettek osztva ezek az öt nagy falu között. Így nekem körülbelül annyi jött le a küldetést tartalmazó tekercsből, hogy valaki, aki nagyobb befolyással lehet a világ történéseire, mint bárki más. Csapattól nem akartam kérdezni, mégsem kéne leégetni magam, hogy még ezt sem tudom.
Felszerelésem nem igazán volt azon kívül, amit eddig is magammal vittem. A három bábom otthon pihent arra várva, hogy megidézzem őket, ha szükségem van rájuk. Gyorsan felmértem őket, hogy mégis mivel rendelkezem, majd egy rövid étkezés után, ami mint kiderült nem volt jó ötlet, mert kiérve a kikötőbe, realizálódott bennem, hogy hajóval megyünk. Nos, senkinek nem kell magyarázni, hogy mégis mit jelent egy homok falusinak a víz és azon való utazás. Nos, nem sűrűn volt benne részem, hacsak nem gondolunk arra, hogy sokan hívják a sivatagot homoktengernek. Felszállás után Ruihoz és Jakenhez csatlakoztam a hajókorlátnál, hogy én is kiadjam a gyomor tartalmamat. Mivel nem rég ettem, így még nem volt annyira mélyen, hogy sikerüljön kihányni, de az út végéig hányingerrel küszködtem. Aztán kikötöttünk. Nem sokat segített az életemen, hogy a sziget, amire kiszálltunk legalább annyira billeget, mint a hajó, amivel érkeztünk. Nem sok időnk maradt összeszedni magunkat, mert éppen csak megérkeztünk a védendő személyek tartózkodási helyére, mikor kiderült, hogy az egyik védendő úgy döntött, hogy nem várja meg a csapatot, hanem egyedül nekivágott az útnak. Valószínűleg én viseltem a legnyugodtabban az eltünését. A tudatlanság áldása. Szerencsére sok idő nem volt kimérgelődni magunkat, ugyanis egy hangot hallottunk és mindenki egy emberként nézett a hang irányába. A vezetőnk kiadta a parancsot. "Védelmi alakzat." Szerencsére nem vagyok teljesen tudatlan, így egyből elfoglaltam a "maradék" védendő személy jobbját védtem. Kézpecséteket formázok és egyből a legújabb bábomat idéztem meg, Suzumebachit az Idézés: Herceg stílus technikával, amin aktiváltam a Marionetto Rimokon nevű technikámat. Majd elővettem 5 kunait és a Soushuuha // Emelkedő Penge Manipulálás technikával magam elé emeltem őket, így készülve fel a támadásra. A többiek rakciója szinte elsüvített a fülem mellett, de nem értettem semmit, mert az adrenalin, ahogy megláttam ellenfelemet. Az ember vagy valami olyasminek hazudott élőlény, aki a hokagét is elrabolta a chuunin vizsgán. Narancssárga maszk és a fekete alapon vörösfelhős egyenruha. Tudásom nem terjed sok mindenre, de az Akatsukitól még én is halottam.
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

Shimagame  Empty Re: Shimagame

Témanyitás  Tobi (NJK) Vas. Dec. 29 2019, 23:33

Sötétség. Szilárd talaj. Csend. Vér festette kő. Emlék. Harc. Erős volt. Most is ez vár rám. Újabb megpróbáltatás. Megszerzés. Egy cél. Erő. Hit. Egy út.

Heten. Ő. Csak Ő. Erősek. Gyorsaság. Sharingan. Ez számít. Koncentráció. Eltökéltség. Jinchuuriki. El innen. Mögé... Közéjük. Csel. KAMUI! Két út.

Chakra. Túl sok. Messzire menni. Képzettek. Elbukhatok... Három út.

Nem ismernek. Megfogom. Megérintem. Bármit tesznek is... Hasztalan. Hozzám érne. Lehetetlen. Itt van! Már az enyém. Négy út.

KAMUI!
Tobi (NJK)
Tobi (NJK)

Elosztott Taijutsu Pontok : 2500
Elosztható Taijutsu Pontok : VÁLTOZÓK: Sharingan + Kamui

Állóképesség : 900 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 600 (A) + Kamui
Ügyesség/Reflex : 600 (A) - Sharingannal: 1600
Pusztakezes Harc : 600 (A) - Sharingannal: 900


Adatlap
Szint: S+
Rang: Elveszett Ninja
Chakraszint: 2000

Vissza az elejére Go down

Shimagame  Empty Re: Shimagame

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Jan. 06 2020, 19:44

A tőlük telhető legjobban készült fel mindösszesen néhány másodperc alatt.
Mindnyájuk fejében más és más zakatolt, ám ez a helyzeten nem változtatott: mind egy csónakban eveztek. Egyedül talán a Jinchuuriki volt az, akit ez az egész legkevésbé sem izgatott. A kezdeti izgatottsága amit a csapat megérkezése okozott átfordult valamiféle fura befordulásba. Csendessé és zárkózottá vált. Olyasmivé, amilyen alapvetően sosem volt. Gondolkodóba esett és figyelt. Mi járhatott a fejében?
A többiek mind sikerre vitték előkészületi technikájikat.
Bee-samát a némaságból és a bambulásból a Nara-lány zökkentette ki. Felé nyúlt, de Bee testéből egy csáp nőtt ki, ami határozottan körbetekeredett a Nara kezén.
- Arról ne is álmodj, van jobb dolgunk is, minthogy fölöttem anyáskodj. - Darálta le, majd körbenézett, de még mindig nem engedte el a lányt. - Van már rajtam elég pecsét, a legrosszabb esetben majd odaadod az egyik veséd, te bolond, te ostoba! - Nézett vissza Akanéra, s felemelte az egyik kezét hüvelykujját mutatva.
Az Akatsukis körmeii a Jinchuuriki vállába mélyedtek.

[...]

Rui ebben a pillanatban már meg is érezte őt, ahogyan Yoshitaro is felfigyelt rá, Akane pedig legelőször vette észre. 
Ezt követően Jaken, Motoi-san Asuko és Yamato is oda fordultak. Ahogyan Akane magára vonta Bee figyelmét, a felállás megváltozott azzal, hogy Bee-sama elfordult Akane irányába. Immáron Killer Bee háta mögött közvetlenül Asuko állt, ám köztük ott volt az Akatsuki köpenyes alak. Olyan közel, hogy szinte össze ért a ruhájuk, olyan közel, hogyha támadni akarna, akkor egy lendületes támadáshoz legalább egy lépést hátrálnia kellene. 
- Kamui! - Hangzott a technika neve, mire a tér görbülni látszott körülöttük. Ahogya jött az alak, úgy el is menne. 
Igen, végig suhant a gondolat minden figyelmes Ninja agyán: nem hallották amikor megjelent, s nem vették észre egykönnyen. Gyors. Vélhetően az eltűnés és megjelenés sebességét is kontrollálja. Most is ezt teszi... Iszonyatosan erősen görbül a tér az alak körül, másodpercek vannak csak a reagálásra. Hosszadalmas technikára nincs idő! De vajon ki állíthatja meg őt? Asuko van hozzá a legközelebb, s az Akatsukis háttal áll neki. Szinte ügyet sem vet rá. 
Bee-sama sem tesz semmit, hagyja magát elragadni? Na és Akane? A csáp még mindig a karjára van tekeredve, érzi, ahogyan a maszkos húzza a Jinchuurikit, az úgy húzza őt. Nem ereszti és ha csak le nem vágja, vagy nincs valami trükkje, akkor olybá tűnik, hogy nem is fogja. Yamato? Jaken? Rui? Motoi-san és persze Yoshitaro? Mind fel voltak készülve a hirtelen reagálásra! Most, hogy kristályosodott a helyzet, most, hogy tudják mire készül az ellenség és azt is, hogy hol van, vajon mit tesznek? 
Rajtuk áll minden!

// Az előző körben mindenki szépen felkészült. Mindenkinek kész technikái vannak vagy ha más nem, akkor felhalmozott, mozgósított chakrátok. Képesek vagytok majdnem mind egy gyors technika kivitelezésére, de persze csak okosan. Itt a másik karakter élete is tét! Tőletek függ, hogy mi hogyan alakul. //


____________________
Akane
Chakratartalék: 100% - Nem voltál képes létrehozni pecsétet (még megpróbálhatod erőszakosabban) hiszen Bee nem engedte, de mivel a karodat fogja, így a többi technikára sem volt időd. Ami viszont pozitívum, hogy így egy nagyobb mennyiségű összegyűjtött chakratömeg áll rendelkezésedre, amit bármilyen technikára felhasználhatsz.
Állapot: 100%

Yoshitaro
Chakratartalék: 95% - A Fuuton technikád és a Hien technikád létrejött, majd konstatáltad, hogy kettő fenntartott technikával hiába vagy mozdulatlan, nem tudsz Természeti energiát elnyelni, hiszen kettő fenntartott technika több, mint elég ahhoz, hogy bezavarjon a koncentrációdba. Ehhez a művelethez pedig ez elengedhetetlen.
Állapot: 100%

Yamato
Chakratartalék: 95% - Idézés + Soushuuha létrehozása (mozgatás és fenntartás tovább ch-t von majd le)
Állapot: 100%

Rui

Chakratartalék: 94% - Sikeresen használtad a Douka technikát. Felkészültél más jutsura is, de ismeretek hiányában nem voltál képes használni a Jutsut. Egyszerűen nem találnál fogást az Akatsukis technikáján, nincs meg a kapcsolat, és semmi, ami ehhez kellene. Az az érzésed, hogy Kekkei Genkait használ, mégpedig az ismereteid alapján és a nyilvánvaló tények alapján a Tér-idő technikája egy Dojutsu. Az előkészített chakratömeget bármilyen technikára megpróbálhatod felhasználni!
Állapot: 90% - Tengeribetegség utóhatásai és valami miatt még most is ezen a szigeten is furcsán érzed magad.

Jaken
Chakratartalék: 94% - Karada + fenntartása - Előkészítettél nem is kevés chakrát, ám azt, hogy hogyan használod meg kell gondolnod. Te vagy a legrosszabb pozícióban: A célpontod és közted egy társad áll.
Állapot: 120% - Súlyok levételétől sokkal gyorsabb és mozgékonyabb lettél.

Asuko
Chakratartalék: 80% - 2x Chakra no Mesu + fenntartása - Te vagy a legjobb támadó pozícióban, a kérdés csak az, hogy ki tudod e használ. A maszkos ellenfél látszólag ügyet sem vet rád, teljesen hátat fordít neked miközben olyan közel vagytok egymáshoz, hogy le is tudnád fejelni.
Állapot: 100%


Tobi
Chakratartalék: 98% - 2x Kamui
Állapot: 100%

Felállásról gagyi rajz: katt!
Az cselekszik előbb, aki előbb ír! Hajrá!

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Shimagame  Empty Re: Shimagame

Témanyitás  Yamato Hétf. Jan. 06 2020, 20:37

Az oldalamon a báb támadásra készen, míg előttem a levegőben 5 kunai lebeg és várja, hogy megindítsam vele a támadást. Akane és Bee párbeszéde még annak ellenére is tiszta volt, hogy az adrenalin a fülembe lüktetett, várva az ellenség feltünését. Éreztem, hogy a társaim valamit mozgolódnak, és bár nem vagyok szenzor, akkora chakramozgást, amit a technika okozott, amit ellenségünk használt, még nekem sem volt nehéz megérezni. Emellé jött a hang, ahogy az ellenfelünk kiejtette a technikája nevét. Megfordulok és ahogy felmérem a támadó helyzetét, megindítom mind az 5 kunait felé, irányítva, hogy senkit ne találjon el csak a narancssárga maszkost, aki épp elrabolni készül a célszemélyt. Ezt semmiképp nem hagyhatom, de közben arra is figyelnem kell, hogy senki mást ne sodorjak veszélybe. Remélem sikerül megszakítanom a kísérletet.
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

Shimagame  Empty Re: Shimagame

Témanyitás  Akihiro Jaken Kedd Jan. 07 2020, 00:20

Feszült pillanatok következtek, ahogy mind felkészültünk a Maszkos támadására. Bee Akane felé fordult, s megragadta a kezét valamilyen furcsa csáppal… Látszólag egyáltalán nem zavartatta magát, s teljes nyugalommal kezelte a helyzetet… Ostoba…
Ahogy először megjelent mögöttünk az Akatsukis jól mutatta, hogy szinte mindenhonnan számíthatunk az érkező támadására. Hihetetlenül veszélyes ellenfél. De vajon merről érkezik? Oldalról, fentről vagy netán alulról? Vagy a legrosszabb, amire képes lehet… Közöttünk jelenik meg…
Ismerősen futott végig a hideg a hátamon, ahogy hátam mögött megjelent a hatalmas és vészjósló chakramennyiség. Hát persze, hogy közöttünk!
 - Kamui! – kiáltotta el magát, s a tér jól láthatóan ismét fodrozódni kezdett körülötte. Egy örvény kezdte elnyelni a Jinchuurikit, s jól láthatóan Akane is próbált ellentartani a vonzásnak. Azaz csak ő, hiszen a Jinchuuriki továbbra sem reagált, csak Akane karját szorongatta.
A másodperc tört része alatt kellett cselekednem. Lecsorgott az első megjelenő izzadságcsepp az arcomon, majd lábaimat csúsztatva, kisebb porfelhőt kavarva fordultam teljes testemmel a középen állók irányába, s azonnal mozgásba lendültem. ~ Ha Asuko meg tudja zavarni egy közelharci támadással, akkor a támadással ellentétes irányból remélhetőleg még odaérhetek, mielőtt a Maszkos elvégezné a technikáját, s ráhelyezhetek egy Hiraishin pecsétet… Csak legyek elég gyors… ~ törtem előre, bal kezemet nyújtva, hogy felhelyezzem a pecsétet a támadóra. Ha pedig netán valamiért esetleg egészen véletlenül úgy hozná a sors, hogy éppenséggel – bármennyire valószínűtlen is –, nem is tudom, mondjuk átesnék a támadón, úgy a kezem minden bizonnyal Been landolna, s így a pecsét rá helyeződne.
A támadó megközelítéséhez tehát Asuko mozgását figyelembe véve, az ő és a többiek esetleges támadását elterelésként kihasználva egy Shunshinnal közelítenék, majd nyújtanám bal kezemet a Hiraishin pecsét felhelyezésére az Akatsukis hátán. Ha pedig Asuko nem támadna, akkor egyszerűen mellette teremnék a Shunshinnal oldaltól függetlenül, hogy felhelyezzem a pecsétet. Felhalmozott chakrám tehát nagyrészt a sebességem további növelésére menne el, míg a többi a Hiraishinre. Remélhetőleg nem számít rá az Akatsukis, hogy ilyen gyorsan sikerül lereagálni a megjelenését.
Amennyiben úgy ítélem meg, hogy egy pecséttel ellátot kunai előhúzása/kezembe teleportálása és elhajítása rövidebb időt venne igénybe a közelharci megközelítésnél, úgy azt hajítanám a támadó felé, figyelve, hogy semelyik csapattársamat ne találjam el vele. Ebben az esetben amikor a fegyver a támadóhoz ér, arra ráteleportálva próbálnék meg azonnal egy pecsétet helyezni a támadóra. A Hiraishinem minden bizonnyal meglepetésként szolgál majd a számára, tekintve hogy eddig a világon nagyjából öt ember tud róla, hogy megtanultam a Negyedik hagyatékát.
Akárhogy is legyen, lángoló tekintettel jelenek meg a támadó közelében, ha sikerül időben elérnem őt.

 ~ Azt hiszem vége a képességemről való titkolózásnak. Ha van mindent bele harc, akkor ez az lesz! ~
Akihiro Jaken
Akihiro Jaken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2298
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 398 (B) / 150 (C) - súlyokkal
Gyorsaság : 1500 (S+) / 800 (S) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 1000 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : Ahol lennie kell


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin
Chakraszint: 1612

Vissza az elejére Go down

Shimagame  Empty Re: Shimagame

Témanyitás  Hamacho Yoshitaro Pént. Jan. 10 2020, 00:46

Csak egyszerű Gennin-ként kezdték.
Ki voltak téve a kegyetlen külvilágnak:
A háborúnak, a gyilkolásnak, teljes mivoltjában.
A félelem csendesen az arcukba vigyorgott,
S az érzés a szívükbe költözött.
Ám ők mégis túlélték,
Megerősödtek.
S végül, a hősök...

A Vörös Felhős köpönyegforgató eltűnése leírhatatlan csendet hagyott maga után a testőr csapatra. Szinte hallani lehetett, ahogy mindenkinek a torkában dobog a szíve. Yoshi szemei vadul pásztázták a környezetet minden apró térbeli elhajlást keresve, eközben elméje hevesen zakatolt a következő lehetséges taktikus lépésen.
~Ez a fickó ott tűnik fel és el a térben, ahol csak akar. Nincs olyan terep és taktika, ami ez ellen védelmet nyújtana. Vajon...~ s egy izzadtságcsepp legördült az arcáról, miközben a válla fölött hátranézett Akane és Bee incidensere. A Jinchuuriki különleges adottsága, a csápjával megragadta a Kunoichi karját, nem engedve hogy egy pecsétet elhelyezzen rajta.
~Szinte biztos, hogy nem egy nikotin tapaszt helyezel rá, igaz Akane...?~ tette fel magában egy költői kérdésképp.
Szíve hirtelen egy óriásit dobbant. Lehetett ez az adrenalintól, az izgatottságtól, de nem attól volt. Egy félelmetes gondolat vette át az irányítást a teste felett, ahogy erősen díszes családi kardjába markolt.
~Ezt az erőt használva...Mást is magával ragadhat, nem? Akár...Kidob minket egyesével egy hegycsúcs tetején, bedob minket egy füstölgő vulkánba vagy...~ s érezte h szívverése egyre inkább az egekbe szökik.
Egész testét kirázta a hideg. Úgy érezte, mintha tényleg magával a halál küzdene egy ringben, aki bármikor és bárhol lecsaphat. Az áldozat pedig védekezni sem tud, mert olyan gyorsan történne minden. Még egyszer hátrafordult, ezúttal testét is kicsit feléjük döntötte. Szólni akart Bee-nek, hogy engedje meg a pecsét ráhelyezését, hisz Akane segíteni akar - legalábbis nagyon reméli. Egy erős káromkodással akart kezdeni...
Aztán meglátta: alig pár méterre a védelem alatt álló személytől, a védekező pozíció kellős közepén elkezdett spirál alakba meghajlani a tér. Megjelent. A rejtélyes alak röppályája tökéletesen látható volt. Megragadni a Jinchuuriki-t, beszippantani őt és eltűnni minden nyom nélkül.
Akane kezét még mindig Bee fogta le szorosan.
Csak egy pillanat volt. Egy apró kép ugrott elő a fekete hajú Kunoichi-ről, ahogy vigyorog rajta, mint egy kukacos vadalma. A kép lassan elkezdet foszlani, mintha csak elrohadna...


> ...Elfelejtettek hezitálni. <

Ami Chakra-t csak ki tud magából préselni hirtelen, mindent felhasználna egy Raiton Shunshin no Jutsu // Villám Elemű Fürge Test Technikára, hogy le tudja csökkenteni a köztük lévő távolságot. A Maszkos Alak bármikor el tud tűnni, így lényegtelennek tartotta annak megtámadását, továbbá látta hogy a társai is akcióba lendültek. Ezáltal egyetlen egy célt tűzött ki maga elé: ne érintse meg az alak Bee-t és Akane-t.
Még a "villanása" előtt teste jobb oldalát kicsit előre, bal oldalát hátra felé mozgatja, mondhatni a teste "élével" próbál feléjük indulni, bal ökle a magasban, vízszintbe a talajjal. Ha sikerül megszüntetni a köztük lévő távolságot, akkor a már az ütésre emelt bal öklét - amiben a Szél Stílus: Tájfun Ököl technika jelenleg is aktív - megpróbál abból Chakra-t szétoszlatni, hogy a becsapódási pillanatában minél kevesebb sérülést okozzon, de megtartsa az ütéstől adódó széllöketet, ezzel vélhetőleg Bee-t és Akane-t szó szerint elüti a sűrű aljnövényzet felé.
Abban az esetben ha ez sikerült és a Rejtélyes Alak őt akarná támadni / vagy a társai támadása útjában állna, megpróbálkozna egy újabb rövid távú Fürge Test Technikával és leginkább Akane és Bee irányába mozogna, védve őket egy esetleges második támadástól. 
Ha ez nem kivitelezhető, egyszerűen megpróbál a lendületből adódóan a földre vetni magát, elkerülni az esetleges tipi-tapit a Maszkostól, tovább csúszni, majd végül újra két talpra állni.


A hozzászólást Hamacho Yoshitaro összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 13 2020, 09:10-kor.
Hamacho Yoshitaro
Hamacho Yoshitaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1870
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 360 (B)
Gyorsaság : 1000 (S)
Ügyesség/Reflex : 365 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Specializálódás : Villámmester

Tartózkodási hely : Please, can I get a waffle?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 1863

Vissza az elejére Go down

Shimagame  Empty Re: Shimagame

Témanyitás  Tomoshika Asuko Hétf. Jan. 13 2020, 00:45


//Szerintem az első íróval szalasztottam el a lehetőséget, hogy a karakterem áll a legközelebb Tobihoz, shame on me x"D//

Tudod, bátyó, ha azt gondoltam, hogy én vagyok a gyenge láncszem, ezért tuti nekem fog esni a kifacsartnarancs-maszkos fazon, akkor túlbecsültem magam. Mert ahogy újra érzékelem, hogy felbukkant, fáziskésve fordulok meg, s konkrétan azzal kell szembesülnöm, hogy a fazon konkrétan előttem áll: háttal. Érted? Háttal! Még annyira se tart, hogy annyira veszélyesnek tartson, mint amennyire kellemetlennek tartják az emberek a hajtetveket... 
Önkéntelenül is sértetten összébb vonom ívelt szemöldököm: hiába félek, hiába tényleg nem lehetek vele egy súlycsoportban, hiába nincs esélyem, ha megorrol rám a tettemért, a nem létező önértékelésemen esett szégyenfolt dühe mozdítja a karomat. Ahogy korábban terveztem, most úgy járok el, megszüntetem a Chakra no Mesu következtében a kézfejemen létrejött chakrapengéket, és minden sebességem beleadva a mozdulatba, villámgyorsan igyekszem lecsapni - nem lehet ez a becsavarodott narancs fazon gyorsabb, mint bármelyik hisztériás rohamot kapott beteg -, s megérintve a férfi tarkóját igyekszem alkalmazni rajta a Masui Sejutsut. A biztonság kedvéért nagyobb adaggal operálok, hátha túl virgoncnak mutatkozik, nehogy nekem nem alszik el rendesen vagy idejekorán fel méltóztat ébredni. Az, hogy esetleg nem sikerül igazából eszembe sem jut. Annyira közel van a fickó, annyira el van foglalva Bee-samával, annyira apró a mozdulat, amit tennem kell, s annyit gyakoroltam már a kórházban ezt a jutsut, hogy egyszerűen fel sem merül bennem, hogy valami úton-módon nem járok majd sikerrel. 
Csupán a túlzott optimizmusom az, ami összeszorítja a gyomrom: izgulok. Izgulok, hogy esetleg sikerrel járok. Akkora paradoxonnak tűnhet, de amennyire nem jut eszembe, hogy elbukhatok, legalább ugyanannyira képtelen vagyok elhinni, hogy sikerülhet. Nekem. Aki még a saját lábában is képes elesni, s csak azért ment át a faluja chuunin vizsgáján, mert jó időben esett keresztül egy széken, s döntött fel egy asztalt. 
Ennek ellenére nagyon el akarom érni azt a tarkót. Erősen koncentrálok a pontra, amit meg akarok érinteni. Olyan erősen, hogy már akkor érzem a bőr finomságát, és a rövid tincsek halvány csiklandozását, mikor még csak elindul a kezem. Minden rezdülését figyelem, minden apró helyzetváltoztatást. A tekintetem teljesen rátapad, kis túlzással semmi más külső hatásra nem figyelve 
Mondd, bátyus, nem fantasztikus, mennyi minden képes lezajlani az emberben a másodperc törtrésze alatt? 
Hát még az emberen kívül! Mert mielőtt elérhetné a támadásom, már újra furcsa dolog történik. Ez nem akaszt meg, ahhoz túl rövid a mozdulatom ideje, és túl lassan dolgozza fel hozzá képest az agyam az új információt, csak rácsodálkozom, hogy majd bőven később realizálódjon majd, hogy az akatsukis körül meggörbül a tér, megváltozik minden. S talán már meg is történik, mire egyáltalán felfogom, hogy minden bizonnyal ez annak az előjele, hogy ismét el akar tűnni. Minden annyira feszített, mégis, erős bennem az akarás, az elmém minden mást kisöpör - ezért is a fáziskéséses felfogás -, én egyszerűen csak el akarom altatni, mielőtt bármit is tudna igazán tenni. Még a következő lépéssel sem gondolok, tényleg csupán ere a szürreális egy lapra teszem fel mindenem.

Tomoshika Asuko
Tomoshika Asuko
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 43


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 440

Vissza az elejére Go down

Shimagame  Empty Re: Shimagame

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Jan. 13 2020, 19:47

// Határidő: Január 23 //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Shimagame  Empty Re: Shimagame

Témanyitás  Koreko Rui Szer. Jan. 22 2020, 22:17

//Főtörténetszál Fórumkaland: Jinchuuriki Veszélyben//

[...]
A kellemetlen hajóutat valami egészen váratlan szakította félbe. Rui már attól megkönnyebbült egy kicsit, hogy Jakent szintén megviselte a tenger hullámzása. Azonban a legkülönösebb mégis az volt - leszámítva Akane stílusát -, amikor Yoshi megszólította. Hirtelen törtek ki belőle a szavak, a kunoichi kissé értetlenkedve pislogott a férfira.
*Ezek szerint két irányba működik a látomás.* Jegyezte meg magának a vörös hajú jounin. Néhány pillanatig tartott csak a hallgatása, mert bőven akadt hozzáfűznivalója a Kumogakuréból érkezett shinobi mondandójához.
- Igen, láttalak és meg sem próbálom tagadni. Te voltál ott a szavannán - mondata inkább kijelentés lett, mint kérdés. Tisztán emlékezett a képekre, amik a szeme előtt pörögtek le. Legalább már tudta, nincs egyedül és megtalált egyet a kiválasztottak közül.
- A vörös köpenyes alak, akinek kígyószerű szemei vannak... - kicsit elakadt mondat közben. - Láttam, ahogy sötét energia áramlik körülötte, nem pedig az a fény, amit tapasztaltam. Viszont elképzelhető és nála is nagyobb veszedelem. A Fősámán mutatott egy sivár Földet, ahol növények nőttek, amikről emberszerű bábok lógtak. Azt mondta, ez lehet a múlt, a jelen valahol máshol és a jövő.
Zöld szempárja szinte lyukat égetett a narancssárga hajú ninján. Hangja egyre magabiztosabbá és komolyabbá vált, ahogy haladt előre mondandójában. Tartott egy kis szünetet, aztán folytatta.
- Mindennek a vége, azt hiszem ezt láttam. Vagyis a jövő volt, erre kell felkészülnünk.
Nyugtalanító híreket kapott, mégis minden rosszban volt valami jó, tudta kikre számíthat, nem egyedül kellett mindezzel szembenéznie.
[...]

Az Akatsuki tag annyira pofátlan, hogy ennyi ninja között újra megjelenik, mintha minden a tervek szerint alakulna. Rui megérzi újra a jelenlétét, chakrája szinte kiálltja, merre van. Az egész olyan furcsa, amikor eltűnik, tényleg semmit nem érzékel felőle, aztán könnyedén beméri a helyzetét. Főleg előre figyel, ám a maszkost teljesen más irányban kell keresnie. A háta mögött tűnik fel, közvetlenül Killer Bee mellett. Smaragd szempárja egyelőre nem tudja megerősíteni, viszont bízik szenzor képességeiben, pontosan meghatározza a helyzetét.
*Na, azt már nem!* Belső hangja szinte ordít, fémes arca mégse tükröz érzelmet, inkább koncentrálás jele figylhető meg rajta.
Próbálja a Jutsu Shouval megelőzni a technika létrejöttét, mégsem sikerül neki. Chakrája teljes előkészületben van, mégse tudja megragadni a lényegét, amivel megszüntethetné a tér görbülését. Ez a jutsu valami teljesen más, ilyennel még nem találkozott ezelőtt. A teret és időt íveli át a különleges technika, ami vérvonal által öröklődik.
*Dojutsu.* Vonja le röviden és tömören a következtetést. Más magyarázat nincs erre, elemi, vagy sima Ninjutsut, Genjutsut bármikor meg tudná szüntetni, ahhoz elég chakrával rendelkezik és készen áll bevetni az összeset.
A legrosszabb, hogy nincs rendben vele valami. A tengeribetegség sosem tart ennyi ideig nála, ráadásul most is érzi, amikor a szigetnek stabilnak kéne lennie. Legalábbis az elmélete alapján. Shinobi képzése és évek gyakorlása, tapasztalata összpontosul benne, igyekszik kizárni a zavaró tényezőt és a Jinchuuriki megmentésére koncentrálni.
Gyorsan pördül meg tengelye körül, közben lábába chakrát irányít. Nincs szüksége pontos helymeghatározásra a szemeivel, amikor a köpenyes alak újból megjelent, elárulta helyzetét. Figyeli, mit lépnek a többiek, igyekszik számításba venni, ki hol fog megérkezni, esetleg támadást bevinni. Az alakzat miatt pusztító volumenű támadás szóba sem jöhet, mások élete is veszélyben lenne.
Fémes teste kicsit nehezebb, ezért nagyobb lendületet kell vennie. Látja, amint Yamato kunaiokat irányít a maszkos felé, amiket lehajolva, alacsonyan futva próbál kikerülni. Róla ugyan lepattannának a Douka jutsu miatt, ám azt nem tudja megjósolni, merre repülnének tovább. Yoshi villámmal egybekötött Shunshinja és Jaken gyors mozgása talán eléggé megzavarja. Asuko tervét sejti, bár csak felületesen ismeri az orvosi technikákat, valószínű olyasmivel próbálkozik.
Akárcsak Rui, még futás közben megalkotja az előkészített chakrából a technikáját, ami nem más, mint a Chakra no Mesu. Mindkét kézfejét kékes energia öleli körbe, amivel a legélesebb katanánál is élesebb pengéket hoz létre. Egyszerű a terve, megsebezni, vagy elvágni a kezet, amivel a maszkos alak fogva tartja Killer Beet.
*Gyerünk!* Adja ki a parancsot saját magának, miközben igyekszik csökkenteni a távolságot.
Alulról próbálja meg elérni az Akatsukis karját, lehetőleg mindkettő, de legalább az egyik kezével. Amennyiben lehetőséget lát rá, jobbjával igyekszik a testét megcsapni, hátha sérülést okoz neki, ballal pedig elvágni az izmokat, vagy levágni a teljes kezét. A Dojutsu képességeit nem ismeri, ezért fokozott óvatossággal jár el. Bármikor el tud tűnni és újból megjelenni, számos egyéb lehetetlennek tűnő technikát viet véghez. Ha képes máshol meghajlítani a teret, Rui megpróbál félre ugrani, nehogy beszívja a lyuk és teljesen máshová kerüljön. Felkészül arra is, ha úgy manipulálhatja az eseményeket, hogy valamelyik társa kerülne a pengék útjába, azonnal megszüntetné a Chakra no Mesut. A Jinchuuriki megragadásából arra következtet, a maszkos csak akkor tud valakit magával vinni, ha közvetlen fizikai kontaktusba kerül vele, így azt mindenáron megpróbálja elkerülni. Hátrébb, vagy oldalra ugrik, esetleg a földre veti magát.
Tovább nem igazán tervez, egyelőre a megsebesítés jöjjön neki össze, vagy sikerüljön Asukonak segíteni az eltereléssel. Utána ráér újabb lépéseket eltervezni.
Koreko Rui
Koreko Rui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2230
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 980 (S)
Erő : 660 (A)
Gyorsaság : 750 (A)
Ügyesség/Reflex : 850 (A)
Pusztakezes Harc : 740 (A)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 2064

Vissza az elejére Go down

Shimagame  Empty Re: Shimagame

Témanyitás  Nara Akane Pént. Jan. 24 2020, 16:27

A jinchuuriki - tán mert megérezte a Nara kettős szándékait, tán csak szimpla bizalmatlanságból, - egy cseppet sem guszta csápot növesztve akasztja meg a pecsétet felhelyezni kívánó lány felé nyúló kezét. Hát erről ennyit.
~ Talán jobb is így... ~
Konstatálja magában némiképp könnyebb lelkiismerettel a kunoichi, és kezét elhúzva próbálna meg védekező testhelyzetet felvenni. A polipvégtag azonban továbbra is makacsul szorítja csuklóját, megfosztva a lányt csaknem minden cselekvési lehetőségtől.
- Értettem elsőre is.
Vakkantja bosszúsan, miközben erőset ránt karjával az őt gúzsba kötő förmedvényen, de az mintha csak még erősebben tartaná őt.
- Bee-san, eressz kérlek... Ez fáj!
Nyöszörgi szorosan összepréselt fogakkal az árnyékmester, a felhőfalusi azonban mintha ügyet sem vetne rá. Autisztikus viselkedése több, mint aggasztó. Hát semmit nem fogott fel ez a kreténarcú az akatsukis gyilkos szándékából, az őket fenyegető veszély súlyosságából?! Olyan ellenféllel állnak szemben, aki ellen annyi esélyük lehet nagyjából, mint lágerben a repeta, aki csak úgy vájdefákknát alapon hajlítgatja a teret, ki tudja, talán még az időt is. Ez meg csak némán meredve álldogál, mint ama kiveretlen fasz egy bizonyos lakodalomban.
~ Mégis hogy fogalmazzam meg úgy, hogy ez a degenerált is megértse..? ~
Fut át a jounin agyán a költői kérdés, hisz a válasz valahol nagyon is magától értetődő. Ez a félcédulás úgy látszik csak az ergya rímek nyelvét beszéli.
- Nem szégyen ám annyira a polipos pornó, de ilyen fejjel Bee-san, tudod hogy ez sztornó! Faszt a füledbe, legyen valami a fejedben, a taperolásomat sürgősen fejezd be! Tudod, bírlak haver, szeretés-imádat... De vedd le rólam rögtön az undi csáppinádat!
Az utolsó szónál Akane lefogott kezének ujjaival félkezes kézpecsétet hoz létre, részlegesen létrehozva a Kage Kawarimi technikát a karján, ami szándékai szerint árnyékká alakulna egy másodpercre, hogy ki tudja szabadítani.
Még felocsúdnia sincs ideje a fura közjátékból, amikor fölé magasodó démonhordozó válla felett egy narancsos álarc látványa fagyasztja meg a vért az ereiben. Baj van. Kurva nagy baj. Az elveszett ninja képes volt egy szempillantás alatt védelmi formációjuk kellős közepére teleportálni. Ilyetén az eddig őket védelmező felállás hirtelen hátrányukra van, hisz a periférián helyet foglalt ninják csak a középpontban állók veszélyeztetésével tudják támadni az akatsukist. És ha mindez nem lenne elég, a bizarr maszk körül újfent örvényleni kezd a tér. A téridő-kontinuum anomáliája ezúttal nem ellenségük helyzetváltoztatását szolgálja, hanem egy ellenállhatatlan szívóerőt fejt ki Bee-re, amiből még a mögötte álló lánynak is kijut egy jó adaggal.
A kunoichi agyán mindössze pár tizedmásodperc alatt régmúltban bevált taktikák több tucatja fut keresztül és kerül felületes mérlegelésre. Végül természetes ösztönösséggel választja ki a számára legtöbb eredménnyel kecsegtetőt: ujjaival a Patkány kézpecsétet formálva hozza létre a Kage Mane no Jutsut. Reményei szerint a kumogakurei öles testalkata kitakarja őt annyira, hogy a felhőköpenyes gazfickó ne sejtse meg terveit. Habár a Sharingan képes lehet érzékelni az árnyékába vezetett chakrát, de mivel ellenfelüknek csak egy szeme van, Akane számításai szerint tér- és mélységészlelési nehézségei lehetnek, elvégre a tárgyak pontos térbeli azonosításához a látás mindkét szervére szükség van. A maszk kialakítása szintén korlátozhatja a fickó perspektíváját, így nem lehet képes mindannyiuk mozgását nyomon követni.
A Nara az általa létrehozott csápokat úgy hozza létre, hogy azok a Bee két lába között található árnyékfoltban megbújva közelítsék meg az akatsukist. Ha ellenfelük időben képes észrevenni a sötét nyúlványokat, úgy kénytelen lesz felugrani vagy helyzetet változtatni, ami tökéletes alkalom lehet társainak egy támadás kivitelezésére, valamint az elhelyezkedésükből adódó hátrányokon is enyhíteni tudnak valamelyest. Ha nem mozdul, akkor az Árnyék Utánzás sikeres lesz, és a maszkos elveszíti a kontrollt saját mozdulatai felett.
Egy magára valamit is adó ninja azonban sosem cselekszik B terv nélkül... Hogy eredeti tervének sikerét megtámogassa, az eddig felhalmozott chakratömeget egy újabb technika párhuzamos létrehozására fordítja. Hangszálaiba és a rezgésükből keletkező hanghullámokba koncentrálva szellemi energiáit embertelen sikolyra nyitja a száját. A Senpō: Kawazu Naki a chakrával átitatott hangot az ellenség belső fülébe juttatva zavarná meg az akaratlagos mozgás funkcióját, a transzdukciós rendszer receptorszőrszálainak természetellenes ingerlésén keresztül. Hacsak a narancsarcú köcsögduda nem képes a hangnál is sebesebben mozogni, akkor kellemetlen perceknek néz elébe. A technika külön előnye, hogy csak meghatározott célpontokra hat.
Nara Akane
Nara Akane
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1550
Elosztható Taijutsu Pontok : 366

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Specializálódás : Medikus Specialista

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin - ANBU Shinjin
Chakraszint: 1808

Vissza az elejére Go down

Shimagame  Empty Re: Shimagame

Témanyitás  Jiraiya Szomb. Feb. 01 2020, 00:41

// Mivel csak másodpercek telnek el ebben a körben, továbbá majdhogynem mindenki egyszerre cselekszik, valamint alig reagáltatok az előttetek lévők írásaira, így a karaktereitek képzettségét, gyorsaságát, stb stb képességeit tartottam szem előtt a cselekvés sorrendje/gyorsasága szempontjából.
HATÁRIDŐ: 02.23.
Yoshitaro írjon előbb, utána mindenki más. //


Zaklatott közjáték kezdett el kibontakozni a Jinchuuriki és Akane között. 
Bee csak állt és továbbra sem reagálva hallgatta végig a Jounin szövegét, mire még napszemüvege mögül is jól láthatóan felhúzta a szemöldökét. Kezét emelte volna fel éppen, s Akane a mozdulatból, valamint a vajmi gyenge arckifejezésből arra következtethetett, hogy éppen valamiféle elismerős gesztust próbálna tenni a furcsa kumoi, amikor is feltűnt az, akit okkal nevezhettek jelenleg a Világ első számú ellenségének. Akane és Asuko jóformán egyszerre reagáltak.
Még sosem próbálta korábban, most mégis megtette.
A félkezes kézpecsétek hatását érezte, ám chakrája jóval ziláltabban és kontrollálhatatlanabbul mozgolódott, mint ahogyan azt Ő megszokta. De működött! Tapasztalata és szerteágazó tehetsége a bonyolult chakrakontrollt igénylő Ninjutsuk terén meghozta az eredményt, fél kézzel is útnak indította az árnyékot. Nehezebben manőverezett, de sikerrel járt. Megérezte a kettejük közti chakrakapcsolatot, mi egy pillanat tört része alatt meg is szakadt, s ugyanekkor Bee szorítása is elernyedt...
Asuko-t érzelmek sokasága ostromolta, s bár nem igazán tudta szavakban önteni, hogy mi is történik vele, valójában a bizonyítás vágya munkálkodhatott benne. Szó szerint csak egy karnyújtásnyira érezte magát attól, hogy valami olyasmit vihessen véghez, amivel elfeledheti, vagy talán elfeledtetheti az összes apró botlását, miket a hétköznapokban sorozatosan át kell élnie. Igazi Kunoichi tempójával és egy képzett Irio Ninja kontrolljával iramodott neki a mozdulatnak, s talán pont ez a megveszekedett tempó volt az, mi rányomta bélyegét tervére. Az érintés pillanatáaban már száz százalékig biztos lehetett abban, hogy terve sikerrel jár, s valóban, el is hitte. Megérintette, a technikát azon nyomban végre is hajtotta, egy pillanatig sem fecsérelte el az idejét. Az érintés nyomán azonnal létrejövő technika Killer Bee egész testét elernyesztette. Asuko jól látta, - bár lehet nem hitt saját szemének - átnyúlt az Akatsukis testén. Karja még mindig a férfi hátába lógott, a másik oldalt pedig kijött, közvetlenül a Jinchuuriki hátát tapintva. Nem érthette pontosan, hogy mi is történt, de nem is volt ideje ezen gondolkozni, ugyanis láthatóan a férfi testéből pengék törtek fel. Egymás után álltak Asuko testébe. Egy vállába és még egy mellkasába. Másik három penge is jelen volt, ám azok a földön végezték ketté vágva a maszkos alak körül. Asuko úgy látta, hogy az őt eltaláló fegyverek az ellenfél testéből jöttel elő ha jól koncentrál, még láthatja az alig-alig észrevehető kékes fonalat is, mik rájuk vannak erősítve.
Jaken a pengék érkezése előtt ért oda, hihetetlen gyorsasággal, s Rui csak egy tized másodperccel később került oda Jaken után. A fiú megpróbálva megérinteni a maszkos ellenfelet, átesve rajta Killer Beet lökte meg, kinek eszméletét vesztett teste egyenest a közvetlenül előtte álló Akanéra esett. A Kunoichi fel tudta fogni az esést, így akár meg is tudja tartani Bee-t. Rui mozdulata amivel le akarta vágni a maszkos karjait, hasztalanok voltak. A Chakrapengék úgy siklottak át rajta, mint kés a vajon, ám sérülést nem okoztak. Nem úgy, mint három Kunaiban, melyek a maszkost célozva haladtak. Rui a chakrafonalat és a pengéket is szétvágta, ezzel három Kunaitól fosztva meg Yamatot. A maradék kettőt már nem találta el, azok áthaladva a maszkos férfin, Rui szeme láttára álltak bele Asukoba. 
Mindenki olyan gyorsan cselekedett, s nyoma sem volt az igazi csapatmunkának. Bár ki hibáztathatná őket? Olyan ismeretlen erejű ellenféllel állnak szembe, kinek ereje talán felfoghatatlan a számukra... Na meg, mindenki a tőle telhető legjobbnak vélt döntést cselekszi, a maszkos alak azonban átlátott a terveiken és szabotálta a csapatot. Az egész rohamot Yoshitaro technikája pecsételte meg, kinek a legtöbb idejébe tellett odaérni és létrehozni Fuuton Ninjutsuját, mellyel Akanét, Bee-samát, Ruit, Jaken és Asukot is magával sodorta. Amikor útnak indította a jutsut, még tiszta volt a terep, egyedül Asuko, Akane, Bee és maszkos álltak ott, de aztán jött Rui és Jaken is. Szinte mind egy irányba repültek, be a fák közé, nekiesve a bokroknak. 
Lehangoló volt, de a maszkos alak rezzenéstelenül állt ugyanott, ahol az előtt.

[...]

Rengeteg dolog történt mindösszesen öt másodperc leforgása alatt.
Akane a kapcsolat létrejötte után szinte azonnal el is veszítette azt, majd az eszméletlenül ráeső Jinchuuriki miatt ideje sem volt reagálni a szélrohamra, mely egyként repítette odébb a csapatot. Ő testével felfogta Bee eszméletlen esését, ám amikor nekicsapódtak egy fának, az alvó Jinchuurikit tovább sodorta a széllöket, be a bozótba. Jómaga tompítva zuhant neki egy fának, s viszonylag gyorsan összeszedve magát újabb másodpercei voltak. Ha kicsit odébb megy és körbenéz, láthatja amint Killer Bee teste még mindig álomba zuhanva fekszik egy három méterrel odébb lévő bokor mögött. Itt lehet az idő arra a bizonyos óvintézkedésre, amit meg akart tenni néhány másodperccel ez előtt!
Jaken hasonlóképpen járt, mint Akane, ő is fel tudta fogni az esését, de aztán csak kényelmetlen mozdulatokat téve tudott feltápászkodni. Azt azonban biztosan tudta és érezte, hogy sikerült megpecsételnie a Jinchuurikit, még ha nem is ez volt a terve. (Itt felmérve a leírt helyzeteket [lent és fentebb] reagálhatsz)
Rui nagyot esett, ám némileg jobban ért földet, mint bármelyik másik társa. Védelmi technikája aktív volt, így sérülést sem szenvedett, térdre ereszkedve végezte, ahonnét azonnal fel is pattanhatott. A távolság közte és az ellenfél között nagyjából tíz-tizenöt méter volt. 
Yamatot is elérte a szélroham egy kisebb lökete, ám ő nyolc méterre állva az ellenségtől megfeszítve izmait talpon is maradt. Nem volt rá hatással Yoshitaro technikája, így újabb cselekvésre készülhetett fel. Immáron már csak a maszkos és Yoshitaro voltak előtte. HA oldalra néz, láthatja a feltápászkodó Akane-Jaken párost és a támadni kész Ruit. 
Asuko helyzete kevésbé volt rózsás. Jól érezte, hogy komoly sérüléseket szenvedett, amiken nem segített az, hogy a testéből kiálló kunaikkal esett pár métert Yoshitaro technikája okán. Ennek ellenére készen állt a harcra, a kérdés csak az, hogy ez az állapot meddig tartható fent. Tudta jól: Ha nem sérüléseivel törődik, hanem harcba száll, esetleg támogató szerepet vállal, fájdalmai fokozódhatnak és vérzése súlyosbodhat. Minden egyes mozdulattal a keletkezett seb egyre jobban széthasadhat... Döntenie kellett.
Motoi-san nem törődve az ellenféllel, elfutva a sérült Asuko mellett Bee esésének irányába siet. Ha Akane megpróbálkozna a pecsétjével, Motoi-san azonnal kérdőre vonná, de nem tenne semmit, a legfelszínesebb választ hallva is, érezve a helyzet veszélyességét, azt választja, hogy megbízik a szövetségesekbe és hagyja elhelyezni a pecsétet.

[...]

- Feláldozod a társaidat, hogy elkaphass? - Fordult Yoshitaro felé, miközben megengedett magának egy rekedtes, gunyoros kuncogást. - Elvégre, mégis csak a Ninják világában élünk nem igaz? - De Yoshitaro további chakrát felhasználva megkerülve a maszkos alakot, Yamato felé veszi az irányt, ki nagyjából Akane és Bee között áll. Mellé érve védelmezné őket. 1! - Vajon azért védelmezed őket, mert fontosak a számodra? Vagy csak mert ez a küldetésed? - Tette fel kérdését, majd megformálva a Tigris kézpecsétet, a tér meghajlani látszott körülötte. - Katon: Bakufū Ranbu! - Kiáltotta a technika nevét, melynek nyomán a tér hajlásával megegyezően kavargó, óriási lángörvény terjedt szét 180°-ban a térben. A lángoktól Yoshitaro, Jaken, Asuko és Yamato nem láthatták az ellenséget, ahogyan Rui sem, viszont ő érezte, hogy megint eltűnt, majd...

[...]

Ha Akane nem Bee-hez igyekszik, hanem szembeszáll az ellenséggel, akkor neki is az örvénylő lángtengerrel kell megbirkóznia, ha azonban Bee-hez rohan, akkor amint elkezdené elhelyezni rá a pecsétet, megérzi az óriási hőt maga mögül. Ha eltekint, látja a Katon technikát, mi életveszélyesen terjed előre és ha társai nem állítják meg, elnyeli őket is és Bee-t is. Ha viszont siet, végre képes lehet használni az eszméletlen Bee-n a pecséttechnikáját, ám ahogyan ez megtörténik, a Jinchuuriki mellől pontosan a föld alól egy maszk bújik elő. Akane természetesen reflexből kapja oda tekintetét.
- Sharingan! - A vöröslő szemek óhatatlanul találkoztak Akane lélektükreivel, s olyan egyszerűen rántották magukkal, mintha csak pislogott volna... 
Rui érezte, hogy Killer Bee mellett jelent meg a Maszkos alak, s ha oda tekint, Akanét eszméletlenül találja a földön.



// Akane --> Ha próbálkozol kivédeni a történteket, megteheted. A tetteidtől függően sikerül elhelyezni Bee-n a pecsétet. Azonban, ha minden úgy megy ahogyan leírtam és nem sikerül sehogyan sem kivédeni, a Pm-ben küldött esemény történik, amiről nem beszélhetsz senkinek. Majd a posztoddal megegyező időben kérek reakciót a pm-re is biztos ami biztos Smile
Többiek: Egyedül Rui érzékelheti, hogy a maszkos eltűnik, mindenki másnak egy óriási VÍZSZINTES spirálisan örvénylő lángtornádóval kell megküzdenie. Figyeljetek egymásra és magatokra is!

1! --> A látott helyzet miatt lehetőséged van arra, hogy másként reagálj, tehát nem a posztodban leírtak szerint reagálsz és Akane és Bee elé állsz, hogy védelmezd őket, hanem másként cselekszel. Ám ennek ára van, hogyha nem sikerül a terved, mivel merőben manipulálhatnád a következő körök történéseit, akkor a karaktered kap egy olyan negatív tényezőt, amely hátráltatni fogja és veszélyezteti az életét. Tehát jóformán lehetőséged van úgy reagálni, amivel szerinted megváltoztathatod azt a kvázi "jövőt" amit én a tetted után leírtam a posztban, de ha ezt megpróbálod és nem sikerül, akkor negatív irányba befolyásolódik a karaktered épsége. //


____________________
Akane --> Írd fel magadnak az adatlapra a különleges képességekhez azt, hogy B szintű jutsukat képes vagy használni félkezes pecsétekkel tovább fejleszteni ezt pályázatban tudod!
Chakratartalék: 80% - Kagemane technika sikeres, ám több chakrát használtál el hozzá, Pecséttechnika használata (ha használod, ha nem akkor kövi körben módosítom a chakrád)
Állapot: 95% - Kisebb horzsolások, zúzódások

Yoshitaro
Chakratartalék: 90% - Fuuton Jutsud + Raiton Shunshin
Állapot: 98%

Yamato
Chakratartalék: 91% - Technikád használata

Állapot: 100%

Rui

Chakratartalék: 88% - Technika fenntartás, Chakra no Mesu, Szenzorság.
Állapot: 90% - Sértetlen, tengeribetegség minimális érzete.

Jaken
Chakratartalék: 78% - Hiraishin pecsét + Karada fenntartása
Állapot: 120% - Sértetlen

Asuko
Chakratartalék: 70% - Sejutsu hasnálata
Állapot: 70% - Zúzódások, horzsolások, Jobb válladon éktelenkedik egy seb mi fáj minden karmozgatásnál; Mellkasodon egy bordáidat és szegycsontodat karcoló seb, mi minden mozdulatnál húzódik és erősen vérzik, tüdőt és fontos szervet nem érintett. --> Tudja, hogy milyen sérüléseket szenved, így ha nem foglalkozik az ellátásával, akkor körönként -5% Állapot. Ha ellátod magad, a cselekvéstől függően akár 0%-ra is csökkentheted a mínuszokat. A nagyobb baj azonban most a Katon technika, mely mindenkire kiterjed.

Tobi
Chakratartalék: 95% - 1x Kamui + Katon + Sharingan Genjutsu
Állapot: 98% - Sértetlen 
// Plusz infó: Ha olvastok a sorok között, akkor láthatjátok, hogy Tobi már erre a körre is reagált az előzőben, előre lefektette a tervét. //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Shimagame  Empty Re: Shimagame

Témanyitás  Hamacho Yoshitaro Csüt. Feb. 06 2020, 02:45

//Jinchuuriki Veszélyben//



A levegő olyan szinten megtelt feszültséggel, hogy elég lett volna egy apró szikrát pattintani és az egész berobbant volna mint egy puskaporos hordó tűzvész idején. Yoshitaro villámgyors mozgása mellett maga is meglepődött, hogy a csapat -akikkel java részt még csak most találkoztak először vagy másodszor,- mennyire egyszerre mozognak. Úgy tűnt egy pillanatra, mintha mindannyian egy izomcsoportként működve reagáltak volna a helyzetre és legjobb tudásuk szerint lendültek akcióba.
A Kumo-i Jounin pillanatok alatt képes volt ellenfele és közte lévő távolságot lerövidíteni, majd a nagy elmosódott képből végre egy szilárddá állt össze s egy gyors helyzetfelismerést végzett volna: mindenki a maszkos alakot célozta. Látta az ellenség felé a száguldó Kunai-okat, az előre nyomuló tenyereket. Szinte már maga előtt látta, ahogy a rejtélyes maszkos alakba beleállnak a Kunai-ok, lebénul vagy bármilyen egyéb nem túl kellemes helyzetbe kerül.
Ám nem történt semmi. Legalábbis a várt örömteli hatás teljesen elmaradt, helyette átvette magát a teljes káosz.
Csak egy pillanatra tudta ugyan szemügyre venni, de biztos volt benne, hogy látta Asuko és Jaken támadása áthaladt az ellenfélen. Ott vált biztossá az aggodalma, amikor a Kunai-ok is átszaladtak rajta mint forró kés a vajon, majd élő tűpárnává változtatták a hosszú, vöröshajú Kunoichi-t.
Hősünk legszívesebben eleresztett volna egy nagyobb káromkodást, de tudta jól hogy minden egyes másodperc egy ilyen lehetetlen harcnál életekbe kerülhet. Nagyon szívesen emelte volna a technikáját egy kicsit feljebb, hogy a Szél Chakra-val felerősített ökle a Vörös Felhős arcába landoljon, de tudta így semmi hatás nem lenne. A célja egyértelmű volt: ne nyerjen az ellenfél, Bee-t és Akane-t meg kell mentenie.
Öklét határozottan az előre zuhanó Bee-re csapta, remélve hogy ezen idő alatt sikerült annyira eloszlatni a technikából a közvetlen sebzést és inkább az általa generált légnyomást felhasználva elrepítse őket...


A technika sikerült és pont időben tudta a többieket a fák és bokrok viszonylag biztonságos területére repíteni. Yamato, aki vélhetőleg a Kunai-okat küldte, kimaradt a Tájfun Ököl hatósugarából, így talpon tudott maradni. Yoshitaro csak reménykedni tudott, hogy a technikája által senki nem sebesült meg komolyabban, de úgy érezte ez volt a legbiztonságosabb terv, amit kijátszhatott jelen helyzetben. Látta, hogy a csapat egy része a földet érés után, mint az ügyes macskák, már talpon is voltak. Aztán meghallotta maga mellől a köpenyes alak lekezelő hangját...
-Feláldozod a társaidat, hogy elkaphass?- s eleresztett egy undorító, öntelt kuncogását.
~Na, remek. Kikaptam az Uchiha-k közül a legrosszabb fajtát: a beszédeset.~ csikorgatta fogát hősünk, aki már reflexszerűen hátrálni kezdett.
- Elvégre, mégis csak a Ninják világában élünk nem igaz?- emelte fel mindkét kezét semmitmondóan.
Ez volt az a pillanat, ahol úgymond azzal a kifejezéssel szokták körbe írni a szituációt, hogy "valakinek elgurult otthon a gyógyszere". Yoshitaro-nak elég volt visszaemlékezni az Uchiha Hadsereg támadására szeretett szülőfaluja ellen. Első kézből tapasztalta meg a kegyetlenségüket: majdnem szénné égették mindkét kezét, egy végeláthatatlan Genjutsu-ba zárták rémálmokkal karöltve, kórházakban kezdtek el mészárolni, majd a velejéig romlott fajtájuk egy része még a védtelen nővéreket is hipnotizálták, hogy szexuális tárgyként használhassák kényük-kedvük szerint.
~Láttam a mocskotokat...Láttam mit műveltek az emberekkel...Hogy van merszed...Te mered mondani, hogy feláldozok másokat?! Én nem vagyok olyan, mint ti. ÉN. NEM. VAGYOK. OLYAN. MINT AZ ÁRULÓ RAIKAGE!~ s minden egyes gondolatbeli szóval dühe csak fokozódott, ökleit már annyira összeszorította, hogy a pulzusát is ki tudta volna tapintani rajta.
Szemeivel már-már villámokat kezdett lőni a maszkos alak felé -bárcsak lett volna ilyen technikája-, de tudta jól, hogy ha a dühére hallgat és nekirontana az ismeretlennek, csak ő és a csapata látná kárát.
-Yamato, vissza a többiekhez!- parancsolna rá a férfira.
Kardját maga elé emelné, egy villámgyors mozdulattal ellenfele és társai közé kerülne, majd óvatosan hátrálni kezdene csapattársával, remélve tényleg visszaszalad a többiek irányába.
-Vajon azért védelmezed őket, mert fontosak a számodra? Vagy csak...- kezdett volna bele, mire Yoshi úgy érezte a benne felgyülemlet mérges gőzt valahogy ki kell engednie, mert már nem bírta az alak lekezelő hangnemét.
A cérna elpattant.
-REMÉLEM A TORKODON AKAD EGYSZER AZ A BASZOTT NAGY EGÓD, UCHIHA!- üvölti teli torokból, majd nem várva meg az ellenfél meglepődött reakcióját vagy mondata végét, a többiek felé próbál sietni, természetesen nem teljesen háttal, mert ő sem szeretne egy meglepetés tőrt/technikát a bordái közé.
A pillanatnyi esélyt felhasználná, hogy szemeivel gyorsan végigpásztázza csapattársait: Akane valahol Bee közelében fekszik mindenki mögöttt, csak a Kunoichi fekete haját tudta felfedezni. A többi csapattárs mind előtte állt már, közül talán Jaken volt az aki leginkább ereje teljében volt. Legalábbis így tűnt hősünk számára.
Adrenalintól túlfűtött elméje folyamatosan azon zakatolna, hogyan tudnák megúszni ezt az egész helyzetet.
~Nincs mese. Valakinek hátra kell maradnia és feltartania a fickót. De ki...~ gondolatmenetét egy dühös mondat szakította félbe.
-Katon: Bakufū Ranbu!- s már hallotta is a tűztechnikákra jellemző hangos robajt.
Ha lett volna ideje hősünknek, valami olyasmit mondott volna, hogy "úgy tűnik ez az egó nem a torkán akadt...", ám poénkodásra nagyon vacak időzítés lett volna. Valószínűleg ezt is Akane rossz hatásának köszönheti...
Érezte, ahogy hátra pillanatva a spirálisan forgó lángok a távolság ellenére is égetni kezdik az arcát és vészesen közelednek. Nincs más megoldás, valakinek mennie kell...
-JAKEN! FOGD BEE-T ÉS FUSS!- üvöltené rá erélyesen és a többiek felé kezdene rohanni.
A pillanat tört része alatt tudott csak parancsot kiadni: Jaken az egyetlen, aki fizikailag képes lenne jelenleg elcipelni a Jinchuurikit, hisz már az előző közös küldetésen is bizonyította számára rátermettségét, mint Jounin.
Yoshitaro használhatná a Szél Stílus: Áttörés technikát, ami elegendő Chakra-val talán képes lenne elhárítani és másik irányba mozgatni az ellenség tűzalapú technikáját, de ezáltal a mögötte lévő csapattársait is földre döntené, megsebezné vagy szerencsétlen esések következtében akár csontuk is törne. Az egyetlen kiutat a fák és bokrok sűrűssége és védelem adná, amelyek talán képesek lennének felfogni a tűztechnika egy részét. Legalábbis ezt gondolná ki a narancssárga hajú férfi, bár ez is csak optimista és jóhiszemű találgatás.
Az egyetlen dolog, amiben most igazán reménykedhet, azok a csapattársai és a Jutsu ismeretük, ami most kihúzná őket a lekvárból.
 

Ha Yoshitaro-nak sikerülne a bajtársai védelme közé érni, talán lenne rá lehetőség, hogy észrevegye Akane /és Bee/ mellől előbújó narancssárga maszkot. Ebben az esetben dühödten meglendítené a jobb karját melyben ott szorítja a családi Katana-t, és egy határozott mozdulattal eldobná az ellenség feje irányába. A maszkos alakot ugyan nem tudja megsebezni, de talán időt nyer vele amíg ő vagy társai oda nem érnek segíteni a Konohai Kunoichi-n.
Hamacho Yoshitaro
Hamacho Yoshitaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1870
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 360 (B)
Gyorsaság : 1000 (S)
Ügyesség/Reflex : 365 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Specializálódás : Villámmester

Tartózkodási hely : Please, can I get a waffle?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 1863

Vissza az elejére Go down

Shimagame  Empty Re: Shimagame

Témanyitás  Akihiro Jaken Csüt. Feb. 06 2020, 12:25

//Jinchuuriki Veszélyben!//


~ Csak… egy… karnyújtás! ~ szorítottam össze fogaimat, ahogy egyre közelebb értem a Maszkos férfihoz. Már szinte éreztem a győzelem ízét a számban, ahogy szinte csak egy hajszál választott el ellenfelünk megérintésétől… Olyan közel sikerült kerülnöm… Azonban ellenfelünk olyan képességek birtokában volt, amelyet sosem hittem volna, hogy lehetségesek lennének. Teljes káosz lett úrrá a csatatéren. Éreztem, hogy kezem semmilyen ellenállásba sem ütközik, s szinte csak átsiklik az ellenfélen. Eközben mellettem Asuko testébe az Akatsukis testéből előtörő pengék álltak, melyek csúnyán megsebezték csapattársamat. ~ Miért nem engem találtak el azok a pengék? A Kootetsu Karadával fel tudtam volna fogni, hogy megvédjem Asukot… Ha csak elég gyors lettem volna, akkor megvédhetem… De még mindig nem vagyok az… ~ szorítottam össze dühödten fogaimat. Eközben egyensúlyomat elvesztve estem előre, míg kezem meg nem találta az első pontot, ahol ellenállásba ütközhetett. A Jinchuuriki háta…
A java pedig csak ezután következett. A földre érkező pengék csörömpölését követően szinte azonnal eltrafált bennünket egy hatalmas széllöket, s métereket repültünk hátra, a fák közé. Egy fának csapódva álltam meg, de viszonylag hamar talpra tudtam állni, s a sérülésektől továbbra is megóvott a Kootetsu Karada. A másodperc tört része alatt mértem fel a csatatér jelenlegi állását. ~ Yoshi és Yamato egyedül van szemben a Maszkossal, Rui és Asuko itt hozzám közel, Akane meg a Jinchuuriki pedig valamivel odébb ezzel a Motoival… Az Akatsukis pedig valahogy át tudja engedni magán a támadásokat ÉS fel tud bukkanni ott, ahol csak szeretne…~ rázott meg egy pillanatra a rémület ~ Ha nem cselekszem azonnal, akkor a kezei közé kerül a Hachibi… Nem… Nem! EZT NEM ENGEDHETEM! ~ alkottam meg egy pillanat alatt a különleges kézpecsétet, melyet egy hangos pukkanással kísért füstfelhő megjelenése követett, mikor megláttam a felénk induló lángtömeget. Eközben hallottam Yoshit, ahogy felém kiált. ~ Úgy látszik ugyanarra gondoltunk, csak valamivel jobbat tudok a futásnál! ~ húzódott félmosolyra a szám.
Én magam a különleges kézpecsétet követően azonnal vad kézpecsét formálásba fogtam, a klónom pedig pontosan tudta, mit kell tenni…


Árnyékklón

Az egész szituáció gyökeresen megváltozott abban a pillanatban, hogy elhelyeztem egy pecsétet a Jinchuurikin. A küldetésünk az ő megóvása volt minden áron… azonban a társaimat sem hagyhattam veszni. ~ Egy ilyen kaliberű ellenféllel szemben mindenkire szükség van. Ez viszont az eredeti Jaken gondja. Az én feladatom nem más, mint a Jinchuuriki kimenekítése. Hogy mérgesek lesznek-e rám itt a Villám országában, vagy megmentőjükként tekintenek rám, amiért kényszervakávióra küldöm a Jinchuurikijüket Konohába? Majd eldől… Hogy Konohában mennyire értékelik majd az új vendég érkeztét? Meglátjuk. Tudom, hogy így még inkább célponttá teszem Konohát… de jelenleg az az egyetlen hely, ahová biztonságban elvihetem Killer Beet. Na de hogy a Maszkos forma mennyire értékeli majd a dolgot…? Hát ő tutira utálni fog. Naaagyon utálni. De nincs mit tenni, ez az egyetlen lehetőség… ~ fejeztem be a gondolatmenetet, mire olyan gyorsan teleportáltam a Jinchuurikin elhelyezett pecsétre, hogy még a Kage Bunshin technika füstje sem oszlott szét. Megragadva őt azonnal elteleportáltam a Hokage irodájának ablaka előtt elhelyezett pecsétemre, mindezt egy szempillantás alatt.
Amennyiben ez sikerült, hangos puffanással landol az eszméletlen test a Hokage irodájának ablaka előtti tető cserepein. Én azonnal elkezdenék dörömbölni az ablakon, akárki is üljön odabent. Amikor kinyílik az ablak, ziháltan kezdek hadarni: - Uzumaki Naruto már nincs a Villámok országában, de a Hachibi Jinchuurikijét megtámadták! Ugyanaz az ember, aki elrabolta Danzou-samát! A Jinchuurikit itt hagyom, és azonnal tudnom kell, hogy van-e olyasvalaki, akit magammal vihetek erősítésként. Ha nincs, akkor azonnal visszaindulok, mert szükség van ott rám! ~ zárom le néhány sürgető karmozdulatot téve, majd a válasz alapján cselekszem. Vagy egyedül térek vissza, esetleg azzal, aki a Hokage irodájában volt, vagy pedig azonnal elmegyek oda, ahol az erősítést megtalálhatom, s vele/velük teleportálok a saját testemre.


Original Jaken

A Kage Bunshin kézpecsétje után szinte meg sem állva alkottam vadul egy újabb kézpecsét sorozatot, majd a földre csapva hihetetlen mennyiségű chakrát koncentráltam a talajba. Az erőfeszítéstől felüvöltve, minden izmomat megfeszítve kezdtem megemelni valamennyiünk alatt a talajt a Chidokaku használatával, hogy a tűz a földfalba csapódjon. Csak remélni tudom, hogy elég hamar meg tudom emelni a talajszintet, amikor már valamennyi csapattársam a tűzfallal néz szembe, így megóvva őket a támadástól. Reményeim szerint a többieknek is van valami a tarsolyában, amivel meg tudják még pluszba óvni magukat, mint nekem a Kootetsu Karada – csak a ruháim bánnák a dolgot -, de ha látnám, hogy nem tudom időben felemelni azt a méretű területet, amekkorán szét vagyunk szórva, és a többiek sem tudnak valamilyen védekező technikát bedobni, úgy a Chidokakut félbehagyva - vagy ha még a technika kivitelezése előtt fel tudom mérni, hogy nem sikerülne, úgy bele sem kezdve - a végső megoldáshoz kell folyamodjak, amelytől a leginkább ódzkodok. Ebben az esetben egy Shunshinnal az örvénylő tűzfal és a többiek közé kerülök, miközben előhúzok egy tekercset, s azt felnyitva, s chakrával feltöltve végrehajtom az idézést… Elvégre az első és egyetlen megidézése alkalmával is egy hihetetlen erejű tűz elemű támadástól mentett meg az óriási fehér sárkány. Remélhetőleg ezzel az ütőkártyával a többieket is megóvhatom…
 ~ Illene már megkérdeznem a nevét, csak most ne lépjen le olyan hamar, mint a múltkor… ~
Ha összejönne, hogy kimenekítsem Beet, és valahogy az őrvénylő tűzfalat is kivédjük, szememmel a környéket kezdem pásztázni, az Akatsukis után kutatva: - Na mi van te anyaszomorító? Arra talán nem gondoltál, hogy más is fel tud bukkanni ott, ahol szeretne? – mondom emelt hangerővel hencegve a levegőbe, hogy beférkőzzek ellenfelünk bőre alá – Nem mellesleg eddig a kétszemű barátod mélyebb benyomást tett rám… - gúnyolnám tovább, mindkét kezemben egy-egy megpecsételt kunai tőrrel.
Amennyiben esetleg engem próbálna magával ragadni, mint a Jinchuurikit, úgy az egyik tőrt elengedve az Akanénál lévő pecsétre teleportálnék, majd azonnal vissza az otthagyott kunaira, csak ellenfelünk másik oldalán, s egyik kezemmel ismét a megpecsételésével próbálkoznék, míg a másikkal oldalba próbálnám szúrni. Ha esetleg közben az árnyékklónom is visszatérne, úgy ő felmérve a helyzetet szintén támadásba lendülne, s ketten próbálkoznánk a dologgal.
 ~ Gyorsan le kell rendezni ezt a harcot, mert így bizony nagyon hamar ki fogok fulladni… ~



Sárkány:
Akihiro Jaken
Akihiro Jaken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2298
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 398 (B) / 150 (C) - súlyokkal
Gyorsaság : 1500 (S+) / 800 (S) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 1000 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : Ahol lennie kell


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin
Chakraszint: 1612

Vissza az elejére Go down

Shimagame  Empty Re: Shimagame

Témanyitás  Jiraiya Szer. Feb. 12 2020, 18:01

Határidő: 2020.02.26.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Shimagame  Empty Re: Shimagame

Témanyitás  Koreko Rui Szomb. Feb. 22 2020, 18:56

//Főtörténetszál Fórumkaland: Jinchuuriki Veszélyben//

Mindjárt, olyan közel került, elég lett volna akár egy felületi találat, a Chakra no Mesu képes akkor is komolyabb sérülést okozni. Amikor Rui felkészült a támadásra, valami különös történik, egyszerűen áthaladt a maszkos testén, mintha ott se lett volna. Hiába próbált bármelyik kezével csapást mérni, egyszerűen semmi nem használt az Akatsukis ellen. Hiába volt nagyon óvatos, nehogy fémmel borított testéről lepattanjanak a kunaiok, sokkal rosszabb történt. A jouninnak nem maradt elég ideje lereagálni az eseményeket, így a fegyverek egyenesen Asuko testébe csapódtak. Csupán hármat talált el és vágott félbe, de ezek semmit nem értek, a baj megtörtént.
*Lehetetlennek tűnik, mégis igaz, hiszen a saját szememmel láttam. A Dojutsun és az eltűnésen kívül még efféle képességgel is rendelkezik, vagyis jóval nehezebb dolgunk lesz.* Miközben ezen gondolkodott, hirtelen óriási széllöket érkezett mindenki fél és a ninjákat jóval arrébb sodorta.
A fejpánjának fémlapjáról kölcsönzött anyag most még inkább jól jött, az egész repülést és esést karcolások nélkül megúszta. Térdre érkezett, ahonnét könnyen felpattanhatott. Gyorsan körbenézett, mert tudni akarta, a többiek hova érkeztek. Miközben felállt, a Douka technikát megszüntette. Fenntartása jóval több chakrába került, mint ahogy számolta és mivel rendelkezett néhány gyógyító technikával, úgy döntött, megkockáztatja anélkül a további harcot. Vörös tincsei újból előbukkantak, fémes csillogás helyett bőrszíne visszaállt a normál fehérre. Miközben megszüntette a jutsut, közben talpra állt, készen egy újabb támadásra, vagy esetleg védekezésre.
*Alaposan szétszórt minket a technika, és ahogy látom Asukon kívül szerencsére nincs komolyabb sérültünk. Viszont Bee ki lett ütve, ami újbóli nehézségeket állít elénk. Bár eddig sem avatkozott bele a harcba, annyi esélye sincs, hogy kikerüljön egy támadást.* Közben felmérte a távolságot közte és az Akatsukis között. Sok távolsági támadó technikát ismert, viszont jelen helyzetben nem tudta, melyiket vethetné be. *Nincs arra garancia, hogy eltalálja a jutsu, még ha nem is tér ki előle, simán áthalad rajta minden. Valamit ki kéne találni, csak azt nem tudom, mit. Sokáig sem húzhatjuk el, mindenkinek véges a chakratartaléka. A gömböt végső esetben használnám, szükségem van a teljes ítélőképességemre.*
Yoshitaro és a maszkos alak között párbeszéd alakult ki, amit a távolság miatt ugyan nem hallott, mégis egyre több harag gyűlt össze benne. Egy része saját magára irányult, amiért nem vette észre a jeleket, belefutott egyenesen a támadásba, pedig a Kekkei Genkai árulkodó volt, hogy nem közönséges shinobival volt dolguk. Rui volt a rangidős jounin, mégsem tudta védelmezni őket. Újból és újból eszébe jutott a küldetés, amikor Iwagakure utánpótlási útvonalát kellett elvágni. Sok emberért felelt akkor és most is. A technikákból sejtette, mindenki rendelkezik valamilyen aduásszal, koránt sem szorultak annyira a védelmére, mint gondolta. A düh másik része pedig az Akatsukis tagot célozta meg. A shinobi világ elvetemült gonoszai mindenre képesek voltak. A közelgő sötétséget egyre inkább betudta a köpenyes gonosztevőknek - bár erre még nem talált bizonyítékot.
*Számítanak rám, mindent meg fogok tenni!* Döntötte el a vörös hajú jounin.

A zöld szemű kunoichi egyelőre kivár, majd amikor látja, hogy Yamato elindul a többiek felé, készenlétbe helyezi chakráját. Egyelőre még nem tudja, Yoshi milyen parancsot szán neki - már ha egyáltalán mond valamit. Tekintete Jakenre téved, amikor meghallja az ismerős pukkanást. Azonnal felismeri a jutsut, hiszen ő maga is megtanulta már évekkel ezelőtt. Eszébe jutott a Kage Bunshin, viszont chakrájának megosztása az, amit egyelőre elkerülne. A Douka és a szenzorság viszonylag sokat vett ki belőle, így inkább másra tartalékol. Szerencsére a fémes állapotot már nem tartja fenn, így mással tud foglalkozni. A maszkos chakráját megint nem érzékeli, viszont a feléjük tartó hatalmas tűzfallal kezdenie kéne valamit. Gyorsan körbepillant, hogy nagyjából meghatározza, ki mennyire áll előre, vagy hátra egy bizonyos vonaltól. Amennyibe szükséges, gyorsan elrugaszkodik és lábába irányított chakrája segítségével előre fut. Vagy megáll egy helyben, ha nincs szükség korrekcióra. Közben kézjelekbe fog, gyorsan pörgeti végig.
- Doton: Doryuu Heki - hangzik el a technika neve, majd Rui sarat köp ki a talajra.
Gyakorlatának köszönhetően gyorsan létrejönne a föld fal, amit a tűz megállítására húzna fel. Reméli, közben senki nem futott ki a vonaltól előre, inkább hátra, megpróbálva elkerülni a korai megégést. Bár nem a chakragazdaságos megoldást választja, még mindig nem tetszik neki valami ezzel a szigettel kapcsolatban, így nem is próbálja meg a földből létrehozni a védőfalat. Tengeribetegsége sem akar szűnni, és már nem annyira erős, zavarja őt. Amíg nagyobb hatással nincs rá, addig nem aggódik.
Ismerős kézpecséteket vél felfedezni a szőke hajú jouninnál, Doton technikára készült. Sajnos ezt nem ismeri, segíteni nem tud benne. Jakent próbálja meg fedezni, vagyis inkább az Árnyék Klónt, ha esetleg a közelében jelenne meg a maszkos. Szenzor képességei újfent a segítségére sietnek, ezúttal a föld alól bukkan fel, ahol legutóbb Akanét és Beet látta. Bármi is történik a fekete hajú nő eszméletlenül terül el a földön.
*Már megint milyen technikát vetett be?* Újfent elkésett, a maszkos létrehozta a kívánt jutsuját. De talán még máshogy segíthet.
- Akane mellett van! - kiáltja, hiszen csak a jounin tudja érzékelni a hirtelen felbukkanását, helyváltoztatását. Így talán gyorsabban megtalálják a többiek.

*Egyszer valaki azt mondta, tűz ellen a legjobb tűzzel harcolni. A Katon elemet ugyan nem oldottam fel, más viszont igen.* Újból kézjeleket formál meg, közben egyre több chakrát készít elő. Jobb hüvelykujját megharapja, majd a földre csap.
- Kuchiyose no Jutsu! - megjelennek a jelek, amik a lény érkezését hivatottak előrejelezni.
*Gyerünk Katongo, szükségem van rád!* Belső hangja szinte üvölti, nagyon koncentrál az óriási farkasra.
Ha másra nem, legalább menekülésre használhatják, hiszen mindenkit el tud vinni egyszerre a szigetről. A figyelme egy percre sem lankad, továbbra is az Akatsukisra fókuszál, hiszen bármikor eltűnhet és megjelenhet újra. Rui egyelőre nem idegesíti a maszkost, azt megteszik helyette a fiúk.
- Asuko, ha segítség kell, szólj! - ugyan csak néhány orvosi technikát ismer, mégsem tagadhatja meg senkitől a segítséget.
Koreko Rui
Koreko Rui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2230
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 980 (S)
Erő : 660 (A)
Gyorsaság : 750 (A)
Ügyesség/Reflex : 850 (A)
Pusztakezes Harc : 740 (A)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 2064

Vissza az elejére Go down

Shimagame  Empty Re: Shimagame

Témanyitás  Yamato Kedd Feb. 25 2020, 11:02

A helyzet felgyorsult és szinte mindenki egyszerre támadt, ami nem tűnt a legjobb dolognak. Nem igazán tudtam, hogy lehetséges egy kezes pecséttel is irányítani a chakrádat. Nem tudom, hogy mennyivel lehet veszélyesebb egy ilyen manőver, de nekem a saját támadásomra kell figyelnem. Asuko is bepróbálkozott, de ő is csak átnyúlt a maszkoson és sikeresen el is altatta... Bee-t. A kunaiok közül 3-at vágott félbe Rui, aminek nem örültem. Az egész káoszt Yoshi széltechnikája pecsételte meg, ahogy egy széllökkettel támadta az egész csapatot és rajtam kívül mindenkit elsodort a szedett vedett örző csapatból, még az alvó vagy ájult Bee-t is. A csapat elég rossz bőrben van, bár néhányan, köztük Jaken és Rui is már támadásra kész állapotban várták a következő kört. ~Csinálni kéne valamit. Az biztos, hogy egyszerre szívni és támadni nem tud, ahogy az átengedéshez is kell némi idő, talán annak is van valami lejárati ideje, hogy mennyi idő után tudja újrahasznáélni, valamint, hogy mennyi ideig tudja fenntartani.~ Sok idő nem volt bármire reagálni, lévén Yoshi elég jó választ ad a beképzelt Uchihának, aki nem is fárasztja magát több beszéddel, hanem megindít egy hatalmas forgó tűzgömböt. Jó lenne a társaimnak is segíteni, de egyelőre nincs olyan technikám, amivel az útját állhatnám a tűznek, így a Doton: moguragakure no jutsu // Föld elem: Vakond rejtőző technika mellett döntöttem, amivel el is tűnök a föld alatt és a társaim alá sietek. Egyelőre nem mászok ki, megvárom, míg valószínűleg a technika eloszlik vagy legalábbis elmegy fölöttem. Gondolkodom rajta, hogy a föld elem: lefejezés jutsuval próbálkozzak, de úgy döntök, hogy nem lenne túl eredményes. Vagy átmenne a kezem rajta vagy ha sikerül is "elásnom", szimplán kiteleportálna onnan és ugyanott vagyunk, ahol a part szakad
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

Shimagame  Empty Re: Shimagame

Témanyitás  Tomoshika Asuko Szer. Feb. 26 2020, 23:29


//sorry skacok, karakterhűen useless vagyok, mint egy marék csótány XD azért mentsetek meg TAT x"DDDD//

Annyira beleéltem magam, hogy a jelentéktelen tudásommal is valami jelentőset tehetek, hogy eszembe sem jut figyelni másokra, abban, de akár csak a harcban semmi tapasztalatom nincs igazán, az én harcaim nem csatatereken hanem kórtermekben szoktak zajlani, így eszembe sem jut, ami történik. Tudom, bátyus, mondhatnád, hogy számíthattam volna rá, mert általában semmi nem úgy történik, ahogy elterveztem, s ha más nem, max azon csúszik el a dolog, hogy megbotlok a saját lábamban, de akkor is teljesen ledöbbenek, amikor az érintés érzete késik a várthoz képest, s helyette az ismeretlen maszkos férfi fejét egyszerűen átcsusszan a kezem, hogy aztán koccanjon neki valaminek. Mi a?... Csak nézek hatalmasra tágult szemmel, ledöbbenve, csak lassan téve össze, hogy a férfi helyett pont Bee-samát sikerült kiütnöm teljesen. Azonnal lever a víz, épp úgy, mint minden idétlen bénáskodásomnál,mert most is az az érzés suhan át rajtam, mint minden gáz ballépésem során: nem hogy javítottam volna, de egyenesen romba döntöttem a helyzetet. 
Az érzés azonban hamar homályba merült, ahogy az agyam fátyolosan felfogja a pengék villanását, de még inkább akkor, mikor minden idegszálam egyszerre ordít fel attól, hogy mind a testembe is hatol. Biztos vagyok benne, hogy kiáltottam a fájdalomtól, talán ordítottam is egyenesen, de az is lehet, csak nyögtem, de igazából fogalmam sincs, csak a fájdalomra tudok koncentrálni, ami elönt, s arra a mérhetetlen csalódásra, ami mindezzel jár. Nem lehet így vége, annyi de annyi mindent kellene még tennem! 
Körülöttem az események nem állnak meg, de az érzékelésemen kívülre esik minden, épp csak annyi jut el, hogy újabb fájdalom nincs, sem újabb villanó penge. 
Legalábbis azt hittem. Mert bár a férfi pengéi "elfogytak", mégis kis késéssel csapódik belém két kunai. A lábam megremeg az újabb fájdalomingerre, s talán magamtól is összeestem volna, ha nem sodor el egyébként is a komolyabb széllöket. Minden egyes mozdulat, minden földnek csapódás éktelen fájdalommal jár, még összeszorított fogakkal is hallom a saját hangom, s még a könyem is kicsordul a tagjaim átjáró kétségbeeséstől. Bátyó, én nem akarok itt meghalni! Nem akarok!
Végül kevésbé baráti mód landolok egy bokor alján - jó, maga ez a tény annyira nem újdonság, sok bokorral volt már dolgom, egyik se túl kedves, de ennek a nyavalyásnak még vastagabb is a közepén az ágazata, csak hogy biztos, ami biztos alapon jól a bordáim közé vághasson. A pozitívum viszont az, hogy legalább észhez térít a halálfélelmemből annyira, hogy végigpillantsak magamon - eredetileg azért, hogy felmérjem, sikerült-e eltörnöm a bordám, gerincem is, vagy ez már nem kell ahhoz, hogy kipurcanjak, de hála az orvosi ismereteimnek, s a reflexből bevetett Shindan-nak, rájövök, hogy azért annyira még mindig nem pocsék a helyzet, mint lehetne. 
Mármint velem kapcsolatban. Mert ahogy szétpillantok, máris megváltozik a véleményem a rózsásról meg a helyzetről is... Mi a jó életet keresek én itt, bátyó?! TAT 
Abban reménykedve, hogy a többiek sokkal jobban állnak képzettség és tapasztalat terén - hiszen mindannyian talpon, és csak úgy repkednek a jutsuk, úgy döntök, hogy magam kezdem gyógyítani. Mielőtt ezt azonban megtehetném, orbitális tűz technikával köszöni meg a türelmünk a kedves támadó. Kezem, amely tett volna valamit, most erőtlenül lehull újra. Semmim sincs, mivel egy ilyen erejű támadást kivédhetnék. Semmim... Kétségbeesett könny csordul ki a szememből, miközben mások cselekszenek. Az események csigalassúsággal zajlanak számomra, ahogy a saját agyamba zárva sírok hisztérikusan, hogy kellett ez nekem, tényleg kellett ez nekem?! Mert be kell látnom, ha megússzuk a dolgokat, ha nem, egy kolonc vagyok az egész csapat nyakán. Én nem harctérre való vagyok, én csupán arra vagyok jó, hogy a kórtermeket rójam. Arra se a legképzettebb, de arra legalább jó...
Ez a lelkiállapot egyelőre rányomja a bélyegét a hozzáállásomra, s mint amolyan örök optimistát, teljesen ledorongolt a valóság, s ahogy az egy tapasztalatlan személytől nem meglepő, teljesne leblokkolva, az érzelmeimtől béklyóba kötve csak figyelem az eseményeket tétlenül. Ha mást nem, egy dolgot egy életre megtapasztalva: egy kis senki vagyok, egy jelentéktelen kis nulla... 
Tomoshika Asuko
Tomoshika Asuko
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 43


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 440

Vissza az elejére Go down

Shimagame  Empty Re: Shimagame

Témanyitás  Nara Akane Hétf. Márc. 02 2020, 06:16

A maszkos férfi képességei a Nara legsötétebb balsejtelmeit látszanak igazolni. Játszi könnyedséggel tűnik el és bukkan fel a tér tetszőleges pontjain... És ha ez nem lenne elég jelentős fegyvertény önmagában is, akkor az, hogy képes átengedni a testén a fizikai támadásokat, akkor az egészen biztosan az. Az akatsukis felé irányzott támadások egyszerűen keresztülszaladnak rajta, mintha valamiféle délibáb, vagy kísértet lenne a férfi. Mégis miféle képesség ez..? Klóntechnika? Genjutsu? Nem... Ahogy létrejön a Kagemane által biztosított kapcsolat, Akane egészen biztossá válik abban, hogy valódi ellenféllel állnak szemben. Ha a teste nem talán nem is, de az árnyéka nagyon is valós...
A támadó ninjutsuk kereszttüzében azonban képtelenség fenntartania a jutsut. Asuko támadása Beet találja el, aki ájultan zuhan a csöppnyi levélfalusi karjai közé. Jaken támadása hasonlóképpen sül el, mint a felhőfalusi lányé, egészen egyszerűen keresztülesik a hátborzongató idegenen. Yamato pengéi tűpárnát csinálnak a vörös kunoichiből. A foshabot a szartortára - melyből úgy látszik mind kövéren repetáznak - Yoshitaro orkánerejű széltechnikája szolgáltatja, amelynek hatására mindannyian kacsázó kövekre emlékeztető eséssel vágódnak a tisztás szélét jelentő fák törzsének.
Az árnyékmester panaszos nyögéssel nyüszít fel, ahogy apró testének tiszta erőből nekipréselődik a jinchuuriki közel mázsányi súlya. Ahogy szédülten körbehordozza tekintetét, kénytelen megállapítani, hogy baromira rosszul áll a szénájuk. Egy rakás magasan képzett jouninnal van körbevéve, a pánik hevében azonban mindenki úgy kapkod, mintha szélütéses geninjobbágy lenne, nem pedig a Shinobi Világ elitkatonája. Azonban aligha lehetne bármelyikőjüket hibáztatni ezért... Az ellenség ereje minden képzeletet felülmúl.

Amennyiben Akane azt látja, hogy Jaken terve nem sikerül, és a Hachibi hordozója őrizetlenül marad, úgy első dolga az lenne, hogy az igazat álmát szendergő jinchuurikihez siet a Shunshin no Jutsu segítségével. Kihasználva szerencsétlen helyzetük egyetlen pozitívumát, hogy Killer Bee már képtelen makacskodni ismét a korábban próbált pecséttechnika kézjeleibe kezdene, és egyfajta végső biztosítékként elhelyezné a kumoi shinobin a Ura Shishō Fūinjutsu rajzolatát.
Azzal azonban nem számol, hogy tervében undorító, csavart narancsfejű vakondok próbálják szabotálni. Ahogy tekintetét rabul ejti a Tükörkerékszemek delejes pillantása, egyetlen, kurta gondolat fut át az éjszín hajú lány agyán, mielőtt elájulna:
~ Napasztmek. ~

Amennyiben Jaken terve sikerrel jár, és kimenekíti a jinchuurikit a helyszínről, Akane a helyzet gyors mérlegelése után úgy döntene, hogy jelenleg leginkább a felhőfalusi kunoichi szorul a segítségére.
- Kitartás Csöcsös!
Kiáltja a Nara kétségbeesetten a sebesült lánynak, mert hát a nevét azt kurvára elitta a hajó fedélzetén sütkérezve. A Fürge Testtel meggyorsítva lépteit egy szempillantás alatt sérült társához siet, majd az Kuchiyose kézjeleibe kezd, majd mindkét hüvelykujját megharapva a földre csapja kezeit. Ismét egy olyan dologgal próbálkozik, amire még sosem vállalkozott: egyszerre két társállatot próbálna megidézni. Az egyik a Gwyliss névre hallgató óriási vámpírdenevér, a másik Katsuyu egy kisebb, legfeljebb medicinlabda méretű része. A gigászi meztelencsiga teljes valójában jelenleg csak útban lenne számukra, egyedi képessége azonban lehetővé teszi, hogy tetszőleges mérettel ruházza fel az undi állatkát az idézésre fordított chakra mennyiségétől függően.
Egy másodpercig sem habozva felnyalábolná a földről Asukot, majd a levegőbe szökkenő bőregér hátára ugorva próbálna kereket oldani a vészesen közelgő tűzáradat elől. Amikor már a magasban vannak, hitai atéjának vászonrészével kipeckeli a vöröske száját, hogy az el ne harapja a nyelvét a kíntól, amiben nemsokára része lesz. Idő, felszerelés és egyéb opciók híján kénytelen a lehető legbarbárabb elsősegélyben részesíteni bajtársát, így fájdalomcsillapításra sem lesz módja.
- Most légy erős, mert ez kurvára fájni fog! Készen állsz? Három, kettő...
Meg sem várva az egyet, a Tekishutsu metódusát használva kirántja az első kunait a felhőfalusiból. Ezután gyors és szakszerű mozdulatokkal eltávolítaná a többit is. A lány elvérzését úgy akadályozná meg, hogy Katsuyu apró darabokra esve eltorlaszolná a sebeket, majd ezekre rátapadva elkezdené a vágások begyógyítását is.
- Gwyliss, repülj a maszkos fickó fölé. És készülj fel, hogy használd rajta azt!
Akane terve a következőképpen néz ki: a denevér - természetesen kikerülve a katon technika és a társak által használt jutsuk hatósugarát - zuhanórepülésbe kezdene, egyenesen a maszkos támadó irányába. Amikor hatótávolságon belülre érnek a szárnyas bestia hangszálait rezegtetve létrehozná a Kanashibari Kangen technikát. Az Uchihák talán képesek lehetnek átlátni a genjutsukon, a hangnál azonban talán még ők sem lehetnek gyorsabbak. Egy ilyen szintű illúzió hatását persze valószínűleg könnyedén le tudja rázni magáról egy ilyen kaliberű ellenség, de az már pont elég, ha a repülő ninjuunak sikerül megzavarnia őt a védelmi technika fenntartásában.
A Bénító Zene létrehozásával egyazon pillanatban Akane egy hátraszaltóval leugrana Gwyliss hátáról, magára hagyva az épp lábadozó Asukot. Zuhanás közben egy villanóbombát készít elő, amelyet úgy hajít a talaj felé, hogy vele egy időben és pontosan mögötte aktiválódjon. Már a levegőben felhalmozza a jutsuhoz szükséges chakrát, és elkezdi a Patkány kézpecsét megformázását. A pontos időzítés sorsdöntő jelentőséggel bír ebben a tervben.
Abban a pillanatban, hogy a lány talpa földet ér, és a háta mögött felvillan a gránát vakító fénye, megnyúló árnyékába chakrát vezetve próbálja elérni az akatsukist, akit remélhetőleg kellően megzavart a Kanashibari Kangen és a fénybomba együttes hatása ahhoz, hogy ne tudjon időben kitérni előle. Az előtte szálló denevér vetette árnyékot arra használná, hogy azon keresztülvezetve chakráját még inkább megtoldja az Árnyék Utánzás hatótávját. Ha egyszer bevált az ANBU ellen, talán most is segítségére lehet a fény sebessége.
Az esetleges kontratámadások elől, amennyiben van rá lehetőség, chakratartalékait kímélve ugrásokkal és sasszékkal térne ki, amennyiben ez nem bizonyul elegendőnek, a Kage Kawarimi technikát aktiválva engedné keresztül sötét, árnyszerűvé váló testén az elveszett shinobi támadásait.

Amennyiben az idézések nem járnak sikerrel bármilyen okból kifolyólag, Akane a vállára kapja Asukot, és hosszú hátraszökkenéssekkel menekülni kezd a tűzörvény elől. Eközben nagy levegőt vesz, és chakráját a tüdejében felhalmozódott szén-dioxid molekulák tulajdonságaival ruházza fel. A Gázleheletet ugyan egyelőre még képtelen komolyabb mérgek hatásával létrehozni, rengeteg időt töltött különböző laborokban és borospincékben, így nagyon is jól ismeri az említett gázt, annak különböző tulajdonságaival egyetemben.
Ezek közül talán az a jelenleg a legfontosabbak, hogy másfélszer nehezebb az oxigénnél, valamint hogy önmagában nem éghető. Így, ha sikerül annyit létrehoznia belőle, hogy a köztük és a katon technika közti térben kiszorítsa az oxigénmolekulák nagy részét, akkor számításai egy olyan teret alkotna, amiben a fenyegető lángok képtelenek tovább haladni, egyszerűen kihunynak. Persze a szabadtéri terepviszonyokból adódóan hamar helyreáll a légkör normális állapota, számára pont elég, ha pár másodpercig fent tudja tartani ezt az állapotot. A technika által létrehozott felhajtóerő pedig az ugrások hosszát is megnövelheti, így sikerülhet kikerülnie az erejükből veszítő tűzcsóvákat.

Amennyiben Jaken arra használja a Hiraishint, hogy Akane mellett teremjen, az árnyékmesternek eszébe jut az a mondat, amit akkor mondott neki a konohai jounin, amikor megismerkedésükkor egy tőrt adott át neki: "Ennek a segítségével amennyiben bármikor segítségre lenne szüksége és szól nekem, egy szempillantás alatt ott tudok lenni..."
A kunoichi elővenné a különös szimbólummal ellátott kunait, majd jelentőségteljesen szőke társára pillantana és így szólna:
- Ha ezzel megdobom, a hátába tudsz kerülni ugye..?
Ha helyeslő választ kap, akkor a fenti forgatókönyvek bármelyike azzal egészülne ki, hogy saját támadásait megelőzően ellenfelük felé hajítja a pengét, ami minden valószínűség szerint ugyanúgy keresztül fog haladni rajta, mint Yamato dobófegyverei. Arra viszont talán még ez a minden hájjal megkent szemétláda sem számít, hogy ezzel a levélfalusi fiú hátulról fogja támadni.

Amennyiben Akane tekintetét valamiképp mégiscsak rabul ejti a Sharingan hatalma, akkor édesdeden fekszik, mint szar a fűben és a Mesélővel péemezik suttyomban.
Nara Akane
Nara Akane
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1550
Elosztható Taijutsu Pontok : 366

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 500 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Specializálódás : Medikus Specialista

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin - ANBU Shinjin
Chakraszint: 1808

Vissza az elejére Go down

Shimagame  Empty Re: Shimagame

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.