Ten

2 posters

Go down

Ten Empty Ten

Témanyitás  Ten Pént. Dec. 20 2019, 16:50

Név:  Ten
Ország: A fegyverkészítők szövetsége: Gatto Takumi no sao- A tűz országa valahol
Rang: Vándor Ninja???Genin
Szint:D
Chakraszint: majd lesz
Kor: 15
Nem: férfi
Kinézet: Barna, coff-konytba kötött haj, hosszú piros hajszalag, rózsaszín mellény,  zöld hátizsák, barna bőr övtáska fekete nadrág, cipő.
Jellem: barátságos, de hamar feltudja csapni a vizet. Átlagosan okos, nem a stratégia embere.
Felszerelés: 2 db tekercs 10 kunaival, 2 db tekercs 20 shurikennel, 1 db tekercs benne egy lándzsa, elsősegély készlet,+ néhány előtörténet ben szerzett dolog, 10 robbanó cédula (a dolgok nagy részét szüleitől, vagy szintén az előtörténetből) 10 füstbomba, 10 méter drót, tekercsben minden a szintemhez megfelelő  fegyver.
Teknikák:Tobidogu no jutsu
           Jibaku Fuda: Kassei
           Kakuremino no Jutsu
           Henge no Jutsu
           Bunshin no jutsu  (max. 3, de általában csak  kettő)
           Kawarimi no jutsu
           Shunshin no jutsu
           Fūton Kaitou
           Fūton: Kazenagare no Jutsu
           Tekercsírás


Előtörténet: 


1.fejezet: Család


Anya: Hiroshi Kono
Ten Ae14a695bb4acd00fb2934da3cc41bf2
Apa: Misho Namkon
Ten Latest?cb=20180805071101

Nagynéni: Hiroshi Temrei


A születésem nem volt éppen átlagos. A lényeg az, hogy a háború alatt több szervezet is alakult, kisebb, nagyobbak.  Szüleim is egy szervezetet két tagját üldözték, egy Bábmestert,  és egy Suiton-használót. Épp egy szakadéknéknál jártak melyben egy patak csordogált, amikor anya a kardjával egy löketet lőtt ki, és eltalálta a Bábmester társát, Sujimut, aki neki ütközött egy sziklának, le a földre, aztán apám odaugrott, és elmetszette a torkát. Sujimu meghalt.  És ekkor történt. Anyukám hasába már nagyon rugdalóztam.  Apa tudta, hogy mi lesz, ezért egy vízlökettel lelökte Kurint- a Bábmestert- a vízesésbe. Csinált egy vízburkot, majd elővett mindenféle gyógynövényt. Aztán megindultam kifelé. Anyukám és Apukám is rám mosolyogtak, majd ellátták anyát és engem. Hirtelen egy szélvihar támadt, és a burok szétment. Persze, a szüleim rögtön fegyvert ragadtak, de csak a nagynéném és fia, Noiron volt ott - Mi az, nem kéne megijedni, csak mi vagyunk- folytatta volna, de elkezdtem sírni - Az unokahúgom hangját hallom? - tudta a választ , és odasietett hozzánk, majd a kezébe vett, és elkezdett ringatni addig, míg meg nem hallottuk Norion üvöltését. Egy báb volt. Nagynéném rögtön egy tornádót küldött rá,  de addig egy másik engem és anyámat is elütött. Szörnyű volt. Apám intézte el a másik bábot. Egy nő közeledett felénk, azt mondta megment. Megtette, de egy pecsét jelent meg a jobb vállamon. ez senkit sem érdekelt, inkább haza mentünk, mert a bábmester már valószínűleg megszökött.
   Ezek után nem történt sok minden egy ideig.  Jöttek az ismerősök, rokonok látogatni, vagy mi mentünk. Szüleim áttértek fegyvert készíteni, kevesebb küldetést vállaltak. Bár már akkor is apám kunaija volt a kedvenc játékom.  A pecsét pedig eltűnt.
Kb. 2 éves voltam, amikor valami nagy buli volt nálunk. Estére mindenki kidőlt . Az ágyam mellett levő éjjeliszekrényen ott hagytak egy pohár rizs sört. Senki se sejtette, hogy egy bérgyilkos az ablakomon akkor ugrott be. A kunaijával megsebzett.Vért köhögtem, sírtam, szenvedtem, a betörő felemelte kunaiját, hogy végleg elhallgattasson. Szencsére szüleim akkor rontottak be, apám egy kunait dobott  a támadóm kezébe, így a kunai mellém esett. A szüleim nekirohantak és a bérgyilkost szétütötték, de meglógott. Velem a kórházba mentek.Stabilizálták az állapotomat, majd hazamentünk. Az ellenség kunaija nálam maradt. Már akkor eldőlt bennem, hogy meg kell erősödnöm, hogy vissza adhassam az ellenségnek a kunaiját.  De előtte még be akartam fejezni az esti alvást, egy kis anyatejjel a pocimban.
 Ezután 4 éves koromig gyakoroltam, kunaival hadonásztam, edzettem. 7 éves koromig elméletet tanultam, shurikent dobtam, magasugrottam ,edzettem még többet, és már könnyebben mozogtam, mint eddig,gyorsabb is voltam egy átlag gyereknél.  Nagyrészben egyedül edzettem,  de miután elmúltam 7 éves, egy srác, Kaniki felajánlotta hogy edz velem több éven keresztül. Mint kiderült, ő sem éppen most kezdett. Elég erős volt. Dél előtt elméletet tanultam, délután Kanikivel edzettem. 2 hét után azt mondta, ezt megelégelte és elment egy kicsit hamarabb. Másnap két vasrúddal jött. Azt mondta, meg akar tanulni más fegyverrel harcolni. Így tíz éves koromig szinte minden féle fegyverrel megtanultunk harcolni. Aztán a szüleim bevállaltak egy küldetést, emiatt nagynénémhez kerültem.
  Amint odaértem hozzá, megkérdezte, mit szoktam csinálni napközben. Én rávágtam, hogy tanulok és edzek, amióta az eszemet tudom. Erre megkérdezte, hogy miért. Azt mondtam, hogy ninja legyek. És hogy edzel - kérdezte. Hát sok fegyvert megtanultam használni. Az jó, alap a családban, de kevés a ninjához váláshoz. Mit szólnál,ha tanulnánk egy kicsi chakrahasználatot? Jó. 
Így kezdődött a kiképzés. Először, félig évig a levegőbe való ugrást, mozgást tanultuk. Aztán fél évig alap akadémiai szintet tanultunk, és az akadémiai jutsukat. Sikerült elérni, hogy magántanulóként letegyem az akadémiai vizsgát, de Konohába kell gennin vizsgát csinálnom, viszont a hazámhoz tartozok. Eztután az egy év után, Nagynéném megtanított az tekercsírásra,és idézésre. Ezt sokáig gyakoroltok, nagyjából egy évig, miközben tanultam, és edzettem. A 12 éves szülinapomon, amire egy 10 db.-os meglepetés-tekercseket kaptam, megkérdeztem: A szüleim?  Halottak, nem volt esélyük, 2 a 10 ellen volt. Ezután holnapig nem beszéltünk, alig aludtam. Viszont nem is sírtam. Nem éreztem semmit. Inkább úgy éreztem, hogy otthon vagyok.
 Nagynéném másnap elkezdett megtanítani a  Fūton Kaiton, és a Fūton: Kazenagare no Jutsu   fél évig tanultam, kicsit tudtam használni.  Nagyon nehéz volt elsajátítani, de a tökéletestől messze állt. Aztán jött a genjutsu. Nos nem vagyok hülye, az elméleti részt meg is tanultam.De kiderült, hogy nemhogy előidézzek genjutsut, még a Kai, vagyis Felodást sem tudom megtanulni. Egyszerűen nem. 
Majd kaptunk egy levelet, melyben Konoha egy genin vizsgát szervez, egy év múlvára. Nagynéném otthon akart tartani, de én indulni akartam, mondván, útközbe fogok tanulni. Végére elengedett, egy ismerőséhez , egy bizonyos Adre-kunhoz. Egy hét múlva indultam. Kaptam  nagynénémtől tekercseket, az útra, a vizsgára. 
  Két napig csak utaztam,majd egy házhoz érkeztem. Bekopogtam. Egy idős asszony jött ki, a neve Genri-baachan, amit onnan tudtam,hogy rá volt írva a ruhájára.  Ki vagy te? A nevem Ten. Mit akarsz? Tanulni. Kérem tanítson. Figyelj, nehéz út lesz, de megpróbálom. Ezután 6 hónapig tanított gyógynövényeket, gyógynövényekből kenőcsöt,teát készíteni, és rájöttünk, hogy van bennem víz elem, bár  nem mutatkozik. Onnan jöttünk rá, hogy mikor úsztam, már könnyebb volt,és a víz mintha vibrálna körülöttem.  Eljött a búcsú napja. Amikor indultam, két tekercstartóval, amibe tíz tekercs, fér, és 20 tekercset adott.  Jó diák voltál, ezeket neked adom, és viszlát. Te voltál a jó tanár.   Elindultam, két nap után Konohába értem.
 Adre- kun a megérkezésemkor a kapuban állt, és hozzá vezetett. Egy kis dombon lakott, a kapu közelében,  elszigetelten, egyedül. Bevitt a házba, megmutatta a szobám, és akkor tűnt fel valami. a háza teli van óriás-shurikekkel. Szia Ten, Nagynénéd kérte, hogy tanítsalak meg ezeket használni, úgyhogy holnaptól edzés.    Oké.     Mondtam, mint aki nem ért semmit, és ez így is volt.   3 hónapig próbáltam a shuriken- technikákat elsajátítani, de csak az átlagot értem el.
 Közeledett a vizsga napja, én izgultam,  ahogy a velem egykorúak is. Én az edzéseken jobban teljesítettem,mint mikor ideértem. Arde-kunnak megvan a saját stílusa, ami halálos, és arra tanít engem is, én egy saját stílust, saját harcmodort akarok kifejleszteni.
A vizsga napján izgatottan kaptam össze magam, és indultam vizsga helyszínéhez. Amikor odaértem, már többen is ott voltak, de nem csak Konohaiak, olyanok is, mint én. 26.-ként kellett bemennem. 
A feladatom az volt, hogy be kellett mutatni az alap jutsukat, célbadobni, és chakra elmélet leírni. Az alap jutsukjók voltak, a célbadobás kiemelkedően jó,mint kiderült, hogy 3. voltam belőle, az  elméleti részen pedig egyenesen átlagon aluli. De szerencsére gennin lettem! Konohai gennin! Mikor kiderült, indultam volna az új hokage kinevezésére, amikor...
Ten
Ten
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 35


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 140

Vissza az elejére Go down

Ten Empty Re: Ten

Témanyitás  Jiraiya Kedd Dec. 24 2019, 14:15

Üdvözöllek az oldalon!
Már nyár közepe óta figyelem, ahogyan feljársz, de nem írtál még sehova, s már azt hittem, hogy nem is fogsz, erre tessék! Örülök, hogy megtetted és annak is, hogy annak ellenére, hogy kezdő FRPG-s vagy (az írásodból látszik) nagyon utánanézhettél dolgoknak az oldalon és látszik, hogy szereted a Naruto Világát. (Vagy a Borutoét?) Na de, akkor kezdődjön az értékelés!

Látszik az irományodon, hogy még kezdő vagy, de vannak bizonyos szóhasználataid és megragadott pillanataid amikben látszik, hogy szerepjátékot szeretnél behozni. Ezekből látom hogy ha kitartó vagy, akkor az íráskészséged idővel nagyon szépen fog fejlődni és megtanulsz majd jól írni, jól kifejezni magad. Az írásodról így elöljáróban ennyit, majd a helyesírásra figyelj helyenként.
A történet "kis laza" semmi nagy extrával, ezzel tökéletesen el lehet indulni a Gundanon. Nekem az kicsit nagyon fura, hogy a karakter édesanyja Kono 9 hónapos terhességgel teljesített küldetés, de ezért nem fogom átíratni az Előtörténetet. Van még néhány részlet az előtörténetben, amiket kifejthettél volna, de összességében rendben lesz. Megint csak nincs értelme olyasmibe belekötni, ami nincs kifejtve, mert a minimumot teljesítetted és megmagyarázhatóak a dolgok.
A karakter... Na igen. A kinézet és a név is hajaz valakire... Alapvető szabály, hogy nem lehet Canon karaktert megszemélyesíteni, de hasonmást sem lehet létrehozni. Főleg, hogy a te karaktered is szereti a fegyvereket. A kinézet leírásodban persze eltér a leírás az avatarképedtől, de majd a későbbiekben kérlek, változtasd meg az aviképed, mert a névvel együtt összekeverheti a játékosokat Smile Főleg az újakat. 

Összességében lehetne csiszolni, polírozni, csinosítani rendesen az irományt, de elfogadható, díjazom azt, hogy ennyire körbenéztél az oldalon és újként is beleszőttél az előtörténetbe jó dolgokat. (Pl hogy Takumi no Satoi a karakter) így gratulálok, hivatalosan is Genin lettél, az előtörténeted Elfogadom!


Chakraszint: 100
Szint: D
Rang: Genin
Ryo: 5.000 Ryo
Felszerelés: Jóváhagyom
Technikák: Jóváhagyom, de így nem jár ajándék technika az előtörténetre
Taijutsu Pont: 15

____________________________

A karaktered konohai Genin, de nem ismerik el teljesen még, hiszen csak nemrég jött ide, így a falubeliek bizalmatlanok még vele. Én fogok neked mesélni, ezért a következőkről kérek szépen tőled egy Privát Üzenetet:
- Mióta nézel Narutot/Borutot?
- Miért döntöttél az FRPG mellett?
- Hogyan találtál ránk?
- Mik a céljaid a karakterrel? Mit szeretnél elérni vele?

- Kik a Top három Naruto/Boruto karaktered?

Ami nagyon fontos, hogy te, mint Előtörténetet író új JK, ugyanúgy igényelhetsz magad Ajándékot Karácsonyra, aminek igényléséről itt olvashatsz!

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.