-= Fórum Hírek = -

+47
Maito Gai
Hyuuga Hanabi
Ootsutsuki Kaguya
Hyuuga Hinata
Uchiha Kagami
Senju Tobirama
Terumi Mei
~ Chakra ~
Hatake Kakashi
Orochimaru
Uchiha Obito
Shimura Danzou
Namikaze Minato
Kabuto Yakushi
Jiraiya
Gato
Pein
Inuzuka Tsume
Haku (inaktív)
Fukasaku
Killer Bee
Hinata
Haruno Sakura
Danzou
Orochimaru (Inaktív)
Uzumaki Kushina
Tobi
Akasuna no Sasori
Deidara
Uchiha Itachi
Uchiha Madara
Kakuzu (Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Darui
Hatake Kakashi(Inaktív)
Sai
Namikaze Minato(Inaktív)
Hyuuga Hinata (inaktív)
Jaiba Minamo
Hidan
Tenten
Yamanaka Ino
Karin
Konan1
Zetsu
Shikaku
Uzumaki Naruto
51 posters

23 / 25 oldal Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next

Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 23 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Jiraiya Kedd Dec. 24 2019, 13:22

Kedves Játékosok!

-= Fórum Hírek = - - Page 23 SO1tWfCm_o

Rohan az idő, hisz ismételten eltelt egy év.
Sokaknak talán nehezen elképzelhető, hogy a Naruto Gundan már 2007-óta fut töretlenül és még mindig sikerült összegyűjtenünk egy animén és jóformán teljesen egyedülálló zsáneren belül egy olyan FRPG közösséget, akik miatt érdemes fenntartani az oldal működését. Ugyanis ez az oldal - biztosan merem állítani, hogy - többünknek jelent nagyon sokat... Többet, mint egy egyszerű FRPG oldal, ahová feljárunk irkálni. Azok, akik már régóta itt vannak, pontosan tudják, hogy miről beszélek. Smile Olyan emberekkel "találkozunk" így több év elteltével is, akikről rég azt gondolná az ember, hogy soha nem térnek vissza, aztán láss csodát: itt vannak. Megnőtt a szakálluk, befestették a hajuk, gyerekeik lettek, házasságban élnek, megváltották a világot, de itt vannak és visszatértek!
Mert itt mindenki megtalálja a helyét.
Ha csak azért játszunk itt, mert jó kikapcsolódás, már azért megérte. Sokak csak a közösség miatt lógatjáka lábukat a chaten és vannak akik egyszerűen csak nem tudják elfelejteni a Naruto Gundant. Na és persze itt vannak az új generációs játékosaink is a régi motorosok mellé! Nagyon jó látni, hogy bár kevesebb fiatalt érdekel az FRPG, mint régen, de még így is szép számmal akad nálunk olyan Játékos, aki a jövőben ígéretes lehet az oldal számára. De ha még az oldalt nem is nézzük, már csak az dicséretes, hogy egyáltalán írással foglalkoznak.
Sok színű a társaság, és mi örülünk, hogy ilyen, egyenként is különleges egyéniségek alkotják a közösségünket! 
Biztos vagyok benne, hogy azok is olvasni fogják ezt a posztot, akik egyébként nem jártak az oldalon már egy ideje ilyen vagy olyan okokból kifolyólag, de emlékeznek ránk. Mert mi is emlékszünk rájuk, ahogyan mindenkire azok közül a játékosok közül, akik megvetették itt a lábukat! Így hát ezzel a reménnyel és gondolattal szeretnénk nekik is, nektek is, a Gundan egész közösségének kellemes, boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánni!
Ti vagytok az a közösség, amiért érdemes az oldallal foglalkozni, mert mind egy-egy fogaskereke vagyunk a működő gépezetnek és bár ki kisebb, ki nagyobb fogaskerék, de ha már egy apróság hiányzik, máris nem olyan tökéletes a dolog... Smile
Na de!


Kuchiyose no Jutsu!

-= Fórum Hírek = - - Page 23 6hRynSfb_o

Naruto hozott nektek idén is ezt-azt, ugyanis jól tudja, hogy ezt az évet, egy nagyon erős kezdéssel zárjuk, (bármennyire is paradoxon ez) minek végkimenetelei nagyon is kérdésesek, mert jóformán tőletek függnek! Ezen kívül sejthetitek, hogy ahogyan előbb is írtam, ez csak minden más kezdete, egy előszél, egy bemelegítés főleg számotokra, hogy mire számíthattok majd a jövőben. Ugyanis innentől kezdve, minden Főkarakteretek kalandjának (legyen az egyéni, vagy többjátékos kaland) komoly jelentősége lesz, de hamarosan úgyis észreveszitek majd a fokozatos változást. Addig is Naruto olyan ajándékokat hozott nektek, amikre a jövőben szükségetek lehet!
Csomagok közül választhattok, s ahogyan tavaly is, most is szeretnénk megköszönni a JM-ek, Mesélők, KM-ek munkáját azzal, hogy ők egy választott karakterüknek plusz Karácsonyi Jutalmat igényelhetnek az adott topicban megtalálható csomagok formájában. Ezzel persze magunkat is jutalmazzuk, hiszen rengeteg munkával jár a Staffság, s külső szemlélőként el sem hinné az ember, hogy amikor nem történik semmi és áll az oldal, akkor is mennyi időt és energiát emésztünk fel, mert éppen tárgyalunk, ötletelünk, stb stb-t csinálunk. Így nem árt az ösztönzés és a motiváció számunkra sem Razz
Ami fontos: a jutalmakat csak azon Felhasználók igényelhetik, akik tavaly karácsony óta bármelyik karakterükkel legalább kettő poszttal gyarapították az oldalt és ebből legalább egy Játéktéri vagy Szabadjáték vagy Élmény poszt! Az elmúlt 3-4 hónapban írt előtörténetes felhasználók ez alól a kikötés alól mentesülnek, valamint az elmúlt egy évben aktív státuszban lévő JM, KM, és Staff karakterek is. Ők szabadon választhatnak a csomagok közül! Aki megfelel a követelménynek akár egyetlen egy karakterével is, az az összes meglévő karakterének választhat csomagot szokás szerint. Ezen kívül, azon Felhasználók akik az elmúlt egy évben Staffok, KM-ek vagy JM-ek voltak, de már nem, ők is bátran vegyék igénybe a nekik járó jutalmat! Köszönjük a munkátokat!  
-= Fórum Hírek = - - Page 23 List_640px            
Még egyszer Boldog Karácsonyt kíván: Ninja Tanács

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 23 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Jiraiya Kedd Jan. 14 2020, 14:32

Kedves Játékosok!

-= Fórum Hírek = - - Page 23 TrqGZyGy_o


Öröm látni azt, hogy egyre többen vagyunk megint, s azt különösen, hogy egyre többet írtok!
Ha figyeltetek az elmúlt hónapokban, akkor észrevehettétek, hogy változott az oldal. Persze nem nagyot, csak kicsi apróságokat, olyasmiket, amik éppen, hogy jobbá és élvezetesebbé teszik az itt eltöltött időt! Mi is azon vagyunk, hogy az oldal iránt érzett szeretetünket kamatoztassuk és irányítva a Gundan ügyeit, szavatoljuk azt, hogy a Naruto Gundan FRPG a továbbiakban is megfelelő hely legyen az FRPG-zni vágyók és a Naruto Világát imádók számára. Ezt sikerült elérni, most pedig egyre inkább azon vagyunk, hogy egyre jobban működjön! Ennek okán csökkent az elmúlt néhány hónapban a Staffok száma, s lettek bevezetve új játékmódok, amik lehetőséget nyújtanak arra, hogy egy adott karakterrel több időben, és több helyen egyszerre játszhassatok teljes értékű játékot! Ugyan csak kettő-három hónapja történt meg ez a változtatás, máris rengeteg jeleztétek így vagy úgy, hogy nagyon hasznára vált az oldalnak! Ezen visszajelzéseket szeretnénk nektek megköszönni, nem is hiszitek, hogy mennyit jelent ez nekünk.
Fokozatosan fejlődünk fel arra a szintre, amit kitűztünk magunk elé.
Az itt végzett munkánk időbe és energiába telik, így minden amit alkotunk és teszünk, fontos a számunkra. Eszmei értéke van, bár ezt mindenki érzi aki itt játszik, esetleg újra és újra visszatér hozzánk. Már csak egyetlen egy megalkotott Játékos Karakternek is óriási eszmei értéke lehet úgy a tulajdonosa számára, mint az oldal számára. Hát még az, amit mi itt veletek együtt közösen alkottunk idáig!
Éppen ezért, hogy ez a jövőben is így maradjon, szeretnénk bebiztosítani a Naruto Gundan alapjait olyan személyekkel, akik ugyanúgy éreznek az oldal iránt, mi Mi! Akik elhivatottak; szeretik a jó szerepjátékot és a jó történeteket; szeretik a Narutot és annak világát; azt érzik, hogy a Gundan számukra egy olyan fontos tényező az életükben amiért hajlandóak lennének tenni a későbbiekben is!
Ezen érzésvilág és mentalitás nyomán tehát: A Ninja Tanács Játékos Mesélői pozíciót hirdet meg kettő Felhasználó részére!
Ez annyit jelent, hogy aki azonosulni tud a fent leírtakkal, azok jelentkezését bátran várjuk Privát Üzenet formájában. Azért fontos, hogy csak P.Ü.-ben intézzétek a jelentkezéseteket, mert már többen jeleztétek, hogy szeretnétek csatlakozni Játékos Mesélőként az oldalt irányítói közé. Azonban, mi csak kettő Felhasználó számára biztosítunk jelenleg J.M. pozíciót, így a P.Ü.-ben küldött jelentkezés egy jó darabig kellő anonimitást biztosít a jelentkezőink számára. 
Amit még fontos tudnotok!
A jelentkezők közül valóban csak és kizárólag azon Felhasználókat vesszük fel Játékos Mesélői pozícióra, akiket egy elbeszélgetés során megfelelőnek találtunk. Az is előfordulhat, hogy a jelentkezők közül senkit nem találunk alkalmasnak a pozíció betöltésére. Hogy miért? Azért, mert legfőképpen olyan Játékos Mesélőket keresünk, akik néhány sikeresen lezárt, a játékosai által jóra értékelt kaland után Kalandmesteri vagy már azonnal Mesélői rangba emelkedhetnek. Előbbi szabadabb mesélést biztosít a számukra, utóbbi pedig teljes körű bizalmat, felelősséget és részvételt a Ninja Tanács oldalalkotói munkájában!

Jelentkezni Mabuinál a Ninja Tanács Titkár pozícióban lévő profiljánál tudtok Privát Üzenet formájában!
Egyelőre nincs másra szükségetek, csak arra, hogy elküldjetek egy üzentet a Főkarakteretekkel, aminek tárgya: "Főkarakteretek neve - J.M. Jelentkezés." A levélbe elég annyit írni, hogy "Jelentkezem!" A további instrukciókat majd Mabuitól kapjátok az után, hogy a jelentkezés lezárult. Gondoljátok meg, hogy mire vállalkoztok! Aki csak és kizárólag mesélési szándékkal szeretne Játékos Mesélő lenni, azok jelezzék a jelentkezési P.Ü.-ben. Azok, akik elég ambíciót éreznek magukban arra, hogy később Staff-tagok legyenek, azok csak a "Jelentkezem!" szót írják bele.


-= Fórum Hírek = - - Page 23 List_640px                  
További Kellemes Játékot és Sok Sikert Kíván: Ninja Tanács!

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 23 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Jiraiya Pént. Jan. 17 2020, 22:38

Kedves Játékosok!

A Játékos Mesélő jelentkezést lezárjuk, gratulálunk azoknak, akik jelentkeztek! Azok, akik még jelentkeztek volna, küldjenek nekem egy P.Ü.-t és mondják el, hogy miért nem tették ez idáig. (Határidő természetesen direkt nem volt megjelölve, ahogyan a lezárás is szánt szándékkal történt ennyire gyorsan.) A Staff most megbeszéli a továbbiakat, átnézi, hogy kik azok, akik jelentkeztek és néhány napon belül kapjátok az instrukciókat!
-= Fórum Hírek = - - Page 23 List_640px                 
 Köszöni a figyelmeteket: Ninja Tanács!                

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 23 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Senju Tobirama Csüt. Feb. 20 2020, 22:37

Üdv!

  Kicsit nehéz ezt megírni, hiszen régóta itt vagyok, de jobb nem körüljárni a témát túlzottan, és kereken leírni, míg van hozzá erőm... Itt kell hagyjalak titeket. Az utóbbi évek tán életem legjobbjai voltak, s rettentően sok dolgot éltünk meg együtt itt az oldalon, amik emberpróbálók voltak, idegileg, vagy érzelmileg nehezek. Volt hogy pörgött az oldal, volt hogy lassabb volt, de végig itt volt számomra. Rengeteg személyes krízisen segített át az oldal, mint gyász, vagy kilátástalannak tűnő helyzetek, melyek során jó volt érezni, hogy valahol számít a szavam, hogy valahol számítanak rám, hogy valahol tehetek valamit másokért, még ha ugye a staffok munkája nem is oly hálás feladat, nem hogy a főadminé... mégis jó érzéssel töltött el. S most kissé olyan, mintha ezt az érzést el kellene engednem. Nem akarom elengedni, de tudom jól, hogy mindenkinek így lesz a legjobb. Szeretném abban a tudatban elengedni az oldalt, hogy tettem hozzá valamit, hogy elértem egy-két dolgot, ha az egyetlen élvezettel játszott mese is. de sajnos a kitűzött cél nem válik valóra, miszerint én leszek a legtovább itt tartózkodó főadmin. Aki nem ismerné a sztorit, 2016-ban vállaltam JM-séget, mert akkoriban rozogák lettek a mesélések, segíteni szerettem volna. Majd mivel kezdtem ismerős lenni a játéktechnikában, felajánlották a staff tagságot is. Elvállaltam ideiglenes jelleggel, mondván, hogy amíg van szükség rám, addig csinálom. Nem sokkal később pedig főadminná lettem, amit szintén ezzel a kikötéssel vállaltam el. Amíg szükség van rám, amíg hasznos vagyok. Mindig rühelltem a pozíciót, az egészet mindenestül, három év alatt vagy hatszor fel akartam adni, de csináltam, mert a gundant túlságosan is szeretem. Ez nem változott, de mára tiszta számomra, hogy volna jobb nálam, s hogy már csak árnyéka vagyok korábbi önmagamnak. Viszont indokokat is vártok tőlem, úgy hiszem. A helyzet az, hogy a jelenlegi munkahelyemen betöltött tevékenységem kapott egy kis "bónusz" munkát, zenei témájút, alkotói készséget igénylőt, ami teljességgel felőrli a kreatív gondolkodásom. Ez alatt azt kell érteni, hogy végig azon pörög az agyam, hogy az adott feladatot hogyan oldjam meg. Így hát ha nem is dolgozom épp, van min gondolkodni, s egyszerűen nem marad már erőm arra, hogy írjak, hogy meséljek, hogy leüljek és kitaláljak valamit. Egész nap ezt teszem, kitalálok dolgokat, problémákat próbálok áthidalni. Jelenleg olyannyira meríti ki ez a készleteim, hogy azt se tudom mit írjak a saját karakterrel, nincs inspirációm egy szimpla játéktéri poszt megírásához sem. És itt jön közbe az ördögi kör. Mivel tudom, hogy itt tartozom sok dologgal, nincs lelkierőm mást, tényleges kikapcsolódást nyújtó, agyatlan szórakozást művelni, mint filmnézés, vagy hasonló, s csak órákon át ülök és bambulom az oldalt. Ez bűntudatot szül, az pedig tovább lohasztja a motivációt, s csak idő kérdése, hogy megmérgezze a munkaprojektjeim is, ám ami fontosabb, húzom vele a játékosok és a mesélőtársak idejét is. Persze felhozhatnám a kedvetlenséget is..., de nem. Korábban is voltam kedvetlen, mégis mindig csináltam a dolgom, ahogy tudtam. Ez most merőben más, egyszerűen az íráshoz, a posztoláshoz szükséges energiáim máshol emésztődnek fel, s mikor hazaérek csak üresen ülök, s nézek magam elé, mint aki először posztol FRPG-re. És az a szomorú helyzet, hogy legalább a nyári szabadságig ez így fog menni, és utána fogalmam sincs... talán jobb lesz, talán annyit pörgök a dolgokon addigra, hogy örülök hogy van egy kis kikapcs... passz... Persze ez se utolsó tényező... a pörgés... Aki gyakrabban beszél velem, az tudja, hogy most jelenleg 2. hetem van szabadnap nélkül. 2 hete volt egy napom itthon, de előtte 5 hétig szintén minden egyes nap meló. Volt hogy 8, de volt bizony hogy 12-4, de egy-egy esetben 22 órát is bent voltam. Ez pedig szintén kimerítő, és munkámból adódóan nem csak fizikális formában.
 Bejátszhatnám, amit előttem páran, hogy tanácsadónak szívesen maradnék, hogy segítek a gondokkal, ha van ilyen... de egynek mesélések nélkül értelmetlen egy staff tagsága, másodiknak sose volt olyan dolog, amiben kitűntem. A chakraelmélethez értettem, ez tény, valamennyire volt problémamegoldó készségem és egy-egy esetben volt talán jó ötletem is, mint az akademista tananyag vagy hasonlók... de ennyi. Már most is tetemes elmaradásaim vannak, s nem ígérem hogy tudom őket pótolni, ám a staff kollégák gondoskodnak rólatok, s megtettem a lépéseket, hogy mihamarabb mesélőre találjatok. Viszont... nincs már mit írni erről a helyzetről. Megtörtént már korábban, meg fog később is. A staffban maradok mindaddig, míg a következő főadmin helyzete nem tisztázódik, míg az általam hagyott katyvasz elrendeződik.

Köszönöm megértésetek.

Üdvözlettel: Senju Tobirama, Tobi, Margarin-Taichou, Vessző Kapitány.

UI: A megszólításom holnaptól Zau, pussz. 

_________________
-= Fórum Hírek = - - Page 23 X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 23 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Maito Gai Pént. Feb. 21 2020, 01:47

Sziasztok!


Tobirama után talán egy fokkal talán kisebb súlyú, de nagyon hasonló posztot rakok be ide. Mint azt már többen is tudják, eljött az ideje, hogy valamivel több mint egy év után én is leadjam a staffságot, s mindössze játékosként tevékenykedjek tovább az oldalon. Ennek megvannak a különböző indokai, amiket most nem fejtegetnék, és nem is ez a lényeg. Ami fontos, hogy nagyon sokat tanulhattam ebben az időszakban, és hogy pontosan tudom, milyen jó kezekben működik az oldal! Úgyhogy hálásan köszönöm mindenkinek az elmúlt egy évet, továbbá volt staff társaimnak kiváló munkát, a leendő KM-eknek pedig nagyon sok sikert és jó tapasztalatot kívánok!


Csókoltatok mindenkit, 
Gundan is Life, Gundan is Love 
Gai Sensei afro
Maito Gai
Maito Gai
Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok :

Specializálódás : Szemöldök


Adatlap
Szint: S
Rang: Konoha Szépséges Fenevada
Chakraszint: Mit számít, ha kinyitom a 8. kaput?

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 23 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Jiraiya Pént. Feb. 21 2020, 23:27

Kedves Játékosok!

-= Fórum Hírek = - - Page 23 LUJ1B3Pz_o

Azok, kik aktív tagjai az oldalnak, már egészen biztosan észrevehették, hogy az elmúlt hónapokban mennyi változás történt. Azt, hogy mely területeken és, hogy pontosan mik, azt nincs értelme felsorolni, mert aki figyel, az úgyis tudja, aki pedig nem, az pedig visszakeresheti a hírekben. Ami viszont az elkövetkezendő napokban fontos, az az oldal Vezetőségét érintő változások végbemenése és kiteljesedése. Első sorban szeretné az egész Staff itt megköszönni Maito Gai és Senju Tobirama munkáját. Gainak legfőképpen azt, hogy szorgalmával és véleményével segített igazgatni az oldal ügyeit, míg Tobiramának a sok évet, melyet a Staffban és a Főadmin székében töltött. Talán a játékosok nem, de mi tudjuk, hogy a Főadminisztrátor szerepe mennyire terhes és olykor hálátlan feladat. Éppen ezért kívánjuk azt, hogy Gai és Tobirama is a távozásuk után megkapják a jól megérdemelt pihenőjüket és aktív tagjaként a játékosok közösségének, élvezhessék majd eddigi munkájuk gyümölcsét!
Annyit még fontos hozzátenni az itt leírtakhoz, hogy Tobirama egyelőre még nem hagyja el a Staff kötelékét, de már nem vállal aktív szerepet benne. Amíg a Főadminisztrátori feladatkör betöltetlen, addig Tobirama még itt lesz, de őt kéretik Staff ügyekkel már nem felkeresni!

Nos. Az imént említve lett a Naruto Gundan vezetőségét érintő változások témája, melyet szeretnénk egy kicsit kifejteni nektek, ugyanis a Játékos Mesélő Vizsgák lezárultával megváltozik a Vezetőségi helyzet az oldalon. Ugyanis, örömmel jelenthetem be, hogy szkeptikusságunk ellenére, sikerült olyan elhivatott és szinte minden tekintetben megfelelő jelölteket találni, kik felülmúlták a várakozásainkat, így nem csak kettő, hanem összesen négy új Játékos Mesélőt is köszönthet az oldal! De! Itt még tovább megyünk. Annak érdekében, hogy növeljük a Játékos Mesélők és a Kalandmesterek rangjának súlyát az oldalon, megszüntetésre került a Játékos Mesélői rang. Pontosítva: Összeolvasztásra került a Kalandmester ranggal. Így a Staffot segítő mesélők, immáron nem Játékos Mesélők, hanem csak és kizárólag kalandmesterek. Ők azon személyek, kikre a Staff számít, akik közül majd a leendő Ninja Tanács tagok kerülnek ki, s ennek jeleként kapnak tőlünk a Narutoban vagy a Naruto Shippuudenben megjelenő Kanon Karakter Profilt. A felvett Játékos Mesélők (kik innentől Kalandmesterként lesznek említve) tehát ezen profiljukon keresztül fognak mesélni nektek!
Mindennek tetejébe, bővítésre került a Kalandmesterek hatásköre! Immáron ők fogják ellenőrizni az Előtörténeteiteket és az Élményeiteket is azon felül, hogy mesélnek nektek. Egyelőre a Kalandmesterek mesélési limitje 2+1 Mesélés. 2 Játékos Karakternek mesélhetnek, és +1 helyet fent kell tartaniuk az új Játékosok számára, kiket a szárnyaik alá kell venniük és mentorállniuk kell őket! A Kalandmesterek hatásköre tehát az Egyéni Mesélésekre (és egyes esetekben a Fórumkalandokra) terjed ki, továbbá az Előtörténetek és Élmények elbírálására. Kérdésekkel fordulhattok hozzájuk, melyeket ha tudnak megválaszolnak, ha nem, akkor továbbítják a Staff felé és mi válaszolunk rájuk! Játéktechnikai feladatokkal és Oldaltechnikai fejlesztésekkel, kérdésekkel továbbra is csak a Staff foglalkozik, de előfordulhat, hogy egyes esetekben kikérjük a Kalandmesterek véleményét! Ami viszont biztos: A Kalandmesterek teljes jogkörrel rendelkeznek az általuk vezetett mesélések fölött, így ha úgy alakul a helyzet, joguk van karaktereket ölni vagy csonkítani. Ezt ne feledjétek! (Egyes Kalandmesterekre érkező panaszokat a Staff egy tagjának lehet jelezni, ám erre nem hisszük, hogy sűrűn sor kerülne!)


Most pedig, szeretnénk megragadni az alkalmat, hogy bemutassuk a Négy Új Kalandmesterünket!

Spoiler:

Mind a négyen már beteltek mesélések terén, hiszen köztük lett szétosztva azon Játékosok Meséi, kik jelezték a Staff felé, hogy nincs meséljük, vagy, hogy szeretnének játszani! Velük a Kalandmesterek a következő néhány napban veszik majd fel a kapcsolatot Privát Üzenet formájában! Továbbá a mostani Kalandmesterek közül Hirota Yukionna folytatja KM. munkáját, mint Hyuuga Hanabi! Misaki Kiyoko úgy döntött, hogy lemeséli még futó játékát és utána visszavonul a Kalandmester rangból, hiszen csak játékosként szeretne majd jelen lenni a Fórumon, csak úgy, mint Tobirama és Gai. A nem említett KM. és JM. Vezetőségi tagokkal még folyik a tárgyalás arról, hogy tudják-e vagy akarják-e vállalni a Staff megújuló követelményeit a Kalandmesterek felé.

Így elöljáróban ennyi, ha bárkinek bármilyen kérdése, észrevétele akadna, akkor ajánljuk figyelmébe az itt megtalálható Topicot, vagy érdeklődjetek Privát Üzenet formájában!


-= Fórum Hírek = - - Page 23 List_640px            
További kellemes és jó játékot kíván: Ninja Tanács!

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 23 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Sai Kedd Márc. 03 2020, 23:17

Kedves Gundan népe!

Amint láthattátok, a napokban komoly változásokon esett át a staff, elköszöntünk két kedves admintársunktól, s köszöntöttük az új KM kollégákat. 
Ennek keretében túlestünk a főadmin választáson is. Rendhagyó módon ezúttal a posztot megosztottuk, s a többiek, illetve az elődünk rábólintásával Jiraiya és jómagam vettük át a rangot, mivel úgy ítéltük meg, csak így leszünk képesek felelősségteljesen és tempósan ellátni a címmel járó plusz feladatokat. Ugyan ez a felállás ideiglenes, szenvedélyünk az oldal iránt kiapadhatatlan forrás, s ahogy eddig, ezentúl is azon dolgozunk, hogy javítsuk a játékélményt és fejlesszük, átláthatóbbá tegyük az oldalt, valamint építsük a Gundan történetszálát. 
A jövőben is szeretnénk hangsúlyt fektetni a fórumkalandokra, de ugyanúgy az egyéni karaktertörténetszálak sem szorulnak háttérbe. Illetve szeretnénk az oldal eseménytempóját a jelenlegi szinten minimum megtartani. A játékosok számára igyekeztünk több lehetőséget is biztosítani a játékra, hogy mindenki megtalálhassa egyrészt a stílusának, másrészt a játéktempójának megfelelő játékmódokat, s törekszünk odafigyelni a játékosok igényeire, tovább víve az elődeinktől megörökölt vonalat. 
Véleményem szerint az átmenet és a közös munka zökkenőmentes lesz, ti csupán annyit érzékeltek majd az egészből, hogy ezentúl mindkettőnket zargathattok főadmini ügyekben. (Amit egyébként bátran tegyetek, nem harapunk, elvégre nekünk is könnyebb, ha a megfelelő fórumokról visszacsatolást kapunk arról, hogy amit csinálunk, az működik és tetszetős, vagy ha mégsem, hol lehetne javítani a dolgon.)

Köszönjük, hogy színesítitek a fórumot, s további jó játékot kívánunk!  I love you
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 23 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Sai Vas. Márc. 08 2020, 23:41

Kedves fórumozók!

Arra gondoltunk az NT-vel, hogy szeretnénk több felületen is kommunikációt kezdeményezni veletek, illetve milyen jó lenne hallani a visszajelzéseiteket a fórumon zajló dolgokkal kapcsolatban. Ennek érdekében a meglevő topicok mellett kreáltunk egy nagyon alap, egyszerű kis google űrlapot, ahol akár névtelenül is kifejthetitek a véleményeteket különböző témákkal kapcsolatban, ha úgy szívesebben és könnyebben írtok visszajelzést. Az űrlap válaszait csupán a két főadmin, magam és Jiraiya fogja látni, és ketten igyekszünk koordinálni esetleg mentorként fellépve megoldani a felmerülő kérdéseket, problémákat. Ennek oka egyszerű: szeretnénk elkerülni az esetleges névtelen személyeskedések, direkt bántások okozta motivációvesztést.
Reményeink szerint a visszajelzéseitekből tudunk majd magunk is tanulni, fejlődni, hiszen a mesélők eddig javarészt nem kaptak különösebb visszajelzést, jól csinálják-e, amit csinálnak, illetve mi az, amiben gyengébbek, és fejlődhetnének (maximum önértékelés és önismeret alapján), illetve a staff is láthatja így, mi az, amire nagyobb hangsúlyt kellene fektetnie, mert ez nem feltétlen esik egybe azzal, amit mi tartunk elsődlegesen fontosnak.

Az űrlap az alábbi linken érhető el (de megtalálható lesz a link a fenti hírsávban is a könnyebb elérés érdekében):
google űrlap

Várjuk véleményeiteket az alábbi témákban: 
- egy-egy lezárult kaland (mi tetszett, mi nem tetszett, mennyire volt hatékony a megvalósítás, hosszúnak/rövidnek tűnt, tempósnak/lassúnak éreztétek, mit változtattatok volna a levezénylésben stb.)
- oldalfejlesztés (a zajló változtatásokkal kapcsolatban bármilyen észrevétel, esetleg olyan javaslat, amit a topicban nem mertek felvetni, mégis szükségét éreznétek, esetleg hiányzó segédletek, amik könnyítenék a játékot számotokra)
- A fórum fő történetszálával kapcsolatos észrevételek, javaslatok
- KM-ek, Staff munkájával kapcsolatos visszajelzések (pozitívumok, negatívumok egyaránt jöhetnek)
- bármi egyéb, ami eszetekbe jut Smile 

Mindenkinek nagyon szépen köszönjük a véleményét előre is! I love you

Sai 
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 23 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Jiraiya Pént. Márc. 13 2020, 01:31

Kedves Játékosok!

-= Fórum Hírek = - - Page 23 RFwbI3KN_o

Amint látjátok, folyamatosan történnek hírezni való dolgok az oldalon, melynek az az oka, hogy gőzerővel haladunk előre!
Örömmel vettük tudomásul, hogy a megkezdett irány, melyet az elmúlt fél évben lőttünk be magunknak sikerre talált nálatok, hiszen rengeteg olyan pozitív kritika ért minket innen-onnan, ami azt jelzi, hogy jó úton járunk! Ennek ellenére, nem hagy alább a lelkesedésünk, továbbra is folynak a fórumkalandok: még mindig több történetszálba nyerhettek betekintést és még mindig az összesből kivehetitek a részeteket az arra alkalmas karaktereitekkel!
Ne habozzatok, váljatok ti is a Naruto Világának legendájává és sose feledjétek, hogy nem a Chakrátok nagysága, hanem a tetteitek tesznek hőssé titeket!
Oldalfejlesztés terén sem tétlenkedünk, a szemfülesebbek észrevehettek láthatatlan ámbár mégis meg-meg jelenő topicocat az a keresőfelületeken és itt-ott, most nem reklámozott helyeken Razz A lényeg, hogy ennek oka a folyamatos fejlesztés, minek a végeredményét nagyjából a nyár közepén-végén láthatjátok majd. Első körben egy Szabályzat átdolgozás történik, mely nem jár komolyabb szabálymódosításokkal, de a szabályzat átláthatóságát, átjárhatóságát és kinézetét módosítjuk, javítjuk! Ha történnek szabályzatbeli változások, arra majd külön felhívjuk a figyelmeteket!

Ami viszont most fontos, hogy megújítottuk a régóta nem használt "Staff Topicot" amit ide kattintva tekinthettek meg!
Ide vágóan ezúton szeretnénk megemlíteni, hogy ebben az évben a Ninja Tanácsnak szándékában áll szervezni egy hivatalos Staff és Kalandmester - Vezetőségi Találkozót, melynek keretein belül a Staffok és KM-ek összeülnek és megvitatják a teendőket, az oldallal kapcsolatos felmerülő témákat és ezáltal is csapatként, együtt dolgozva igyekszünk majd jól működni. Ezt követően, ugyanazon a napon szeretnénk majd egy Hivatalos Gundan Találkozót megszervezni, melyet a Staff Szponzorálna és lehetőség szerint az oldal  teljes Vezetősége ott lenne. Ide minden kedves Játékost várunk majd, hozhattok külsősöket is! Mindenkit befogadunk, ahogyan az lenni szokás!
Az, hogy ezen esemény mikor lesz, még nem tudjuk, egyelőre a mindenki által emlegetett és már jól ismert járvány miatt nem célszerűek a hasonló csoportos rendezvények, így valószínűleg az után kerül megrendezésre az esemény, hogy az egész hercehurca lezajlott! Addig is mindenkinek kitartást, sok-sok posztot és jó egészséget kívánunk! 

-= Fórum Hírek = - - Page 23 List_640px           
Kellemes játékot kíván: Ninja Tanács!           

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 23 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Márc. 23 2020, 23:07

Kedves Játékosok!

Egy gyors kérés tőletek: Azon Játékos Karakterek, kiknek a mesélőjük már nem írt több, mint két hete, kérlek írjanak nekem egy Pm-et! Azt is írjátok bele, hogy hol játszotok, hogy a mesélő mikor írt utoljára és nevezzétek meg kérlek a mesélőtöket! Ha egyéb problémátok van, kérlek jelezzétek a VéleményTÉR-en keresztül!

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 23 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Jiraiya Kedd Márc. 31 2020, 16:59

Kedves Játékosok!

-= Fórum Hírek = - - Page 23 RFwbI3KN_o

Ahogyan azt már több alkalommal is említettük, folyamatosan dolgozunk azon, hogy az oldal egyre jobban és jobban működjön!
Az elmúlt időszakokban is több változás történt, kisebbek-nagyobbak, de változások, melyek egyenként hozzájárulnak ahhoz az elképzeléshez, jövőképhez amiért az oldal vezetősége dolgozik. Természetesen a mi munkánk felesleges nélkületek, játékosok nélkül. Éppen ezért tettünk olyan lépéseket a fejlődés felé, melyek arra hivatottak, hogy még jobban kiszolgáljuk a játékosi igényeket. Ennek tökéletes alapja a Naruto Gundan Vélemény TÉR melyre már irtatok is nekünk. Figyeljük az észrevételeiteket és javaslataitokat. Ennek köszönhető néhány új, még elétek nem tárt irányvonal, majd fél tucat Mellék Fórumkaland ötlet, és sok-sok újítás. Természetesen szelektálunk, így nem lesz minden felvetett javaslat kidolgozva, csak azok, amik úgy gondoljuk, hogy bele illenek a Gundan-jövő vízióinkba. Természetesen ha valamit többetektől hallunk, akkor azt minden további nélkül megvalósítjuk.

Amit viszont nekünk és nektek is figyelembe kell venni, az az, hogy nem tudunk mindent egyszerre megalkotni.
Ezúttal, ez ügyből kifolyólag egy Szabályzat részletet kaptok, melyet olvassatok el figyelmesen! A Naruto Gundan teljes szabályzata átírás, átdolgozás alatt van. Ez nem minden esetben jár Szabályzat módosítással, de bővítéssel és átfogalmazással mindenképp. Amit most majd olvasni fogtok, nem lesz mindenki számára idegen, viszont egy új köntöst, egy új formát kapott. Az első részlet, az "Első Lépések" nevet viseli, ezen szabályzat az új játékosoknak szól, azoknak, akik még nem jártak a Fórumon. Bemutatásra kerül az oldal és maga a játék, továbbá a történelmünk azon legfontosabb lépések, melyek utat engednek egy előtörténet megírásához.

A következő projekt a Karakteralkotás szabályzata lesz. Kérünk mindenkit, hogy olvassa el elejétől a végéig az új külsővel rendelkező Szabályzat első részét! Bármilyen további véleményetek, javaslatotok, kérdésetek van, azt a megfelelő helyen (Javaslatok, kérdések) írjátok meg, vagy anonim módon a TÉR-en keresztül!

-= Fórum Hírek = - - Page 23 List_640px           
Jó olvasást kíván: Ninja Tanács!             

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 23 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Uchiha Kagami Szer. Ápr. 01 2020, 19:30

Kedves Játékosok!

-= Fórum Hírek = - - Page 23 RFwbI3KN_o

A Ninja Tanács úgy döntött, hogy a mai nappal (2020.04.01) felelevenít egy igen régi hagyományt a fórumon, ami pedig nem más, mint egy adott időszak játékosának, mesélőjének jutalmazása. Bevezetjük a mai nappal a következő címrendszert:

- A Negyedév Mesélője: ezt a játékosok ebben (<<<-----KATT ODA) a topicban tehetik meg, az ott leírtak alapján. Szándékosan nem nyitottunk új topicot neki, hogy láthassátok, nem egy újkeletű, általunk kitalált dologról van szó, hanem egy régi játékosunk felvetésének átdolgozásáról. Itt TI, játékosok dönthettek arról, hogy kinek szeretnétek adományozni a címet, jelölhettek mesélőket, de akár csak szavazhattok is egy jelöltre. A kritériumokat, hogy mi alapján jelöltök valakit, TI állítjátok fel! ^^
- A Negyedév Játékosa: ez a cím a Ninja Tanács és a Kalandmesterek jelölései és szavazatai alapján kerül eldöntésre. A cím adományozásához (és a jutalomhoz) a következők a kritériumok, amelyek alapján az NT és a KM-ek jelölnek és szavaznak egy adott játékosról: aktivitás, jellemhűség, szerepjáték, írásminőség.
- A Negyedév Élményírója: ezt a címet az Élményellenőrzők (azaz az NT tagjai és azon KM-ek, akik élményeket is ellenőrizhetnek) szavazzák meg azon játékosnak, aki az elmúlt negyedévben kiemelkedően teljesített az élményírás terén.


-= Fórum Hírek = - - Page 23 List_640px
Kellemes játékot kíván: a Ninja Tanács


#maradjatokotthonhatehetitek
#együttsikerül
#karanténbansokposztszülessen

_________________
Tää jylhä kauneus ja ääretön yksinäisyys
Lapsuuteni metsän, taivaan
Kaikuu se haikeus halki tän matkan
Aamun tullen yö tarinansa kertoo



Állandó mesélések (4/4)
- Kowarii Zion

        - Jelenlegi kaland: A bánya titka

- Shiawase Zouo
        - Jelenlegi kaland: Messzi földeken

- Hiroto Osumi, Gensai Hayato és Kenta Koizumo
        - Titkok, melyeket őrzünk

- Nosaru Kyoya
        - Teremtés


Szilánkok Fórumkaland
- Kiolvasztás alatt
Uchiha Kagami
Uchiha Kagami
Adminisztrátor

Specializálódás : Több éves posztok előkutatása

Tartózkodási hely : Elfeledett fóliánsok között


Adatlap
Szint: S+
Rang: A Gundan Könyvtárosa
Chakraszint: Vodka

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 23 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Jiraiya Pént. Ápr. 03 2020, 23:48

Kedves Játékosok!

-= Fórum Hírek = - - Page 23 LUJ1B3Pz_o

A Vezetőség igyekszik minden tekintetben megfelelni az elvárásaitoknak, ezért köszönjük szépen a javaslataitokat, visszajelzéseiteket! Talán a legfontosabb javaslatok a TÉR-en keresztül érkeztek, melyeket bár nem tudunk megválaszolni, de itt jelezzük, hogy figyelünk rájuk és várjuk a további megjegyzéseket! Természetesen az elhanyagolható mennyiségű negatív, az építő kritikát teljesen mellőző hozzászólás sem kerüli el a figyelmünket, csak nem tudjuk hova tenni! Ezek mellett külön köszönjük a fontos, hasznos, értéket képviselő megjegyzéseket, kritikákat és ötleteket! Bátorítani szeretnénk mindenkit, hogy nyugodtan írjatok akár egy-egy kalanddal, hírrel, vagy bármi mással kapcsolatban is oda!

Fontos hírünk még, hogy lezárult egy megbeszélés, melynek végeredménye Aokaze Atsushi, Játékos Mesélő rangból Kalandmesteri rangba emelkedése. Umino Irukaként tevékenykedhet majd tovább a Kalandmesterek között. Ezzel viszont, bejelenthetjük, hogy a Játékos Mesélő rang kiüresedett, a rang véglegesen megszüntetésre kerül! Mostantól csak Kalandmesteri rangba lehet felvételt nyerni, a Staffok pedig a Kalandmesterek közül növik ki majd magukat!

Itt szeretnénk megjegyezni, hogy figyeljétek a Játéktéri híreket, ugyanis sohasem lehet tudni, hogy mikor kerül ki valami friss és ropogós hír, mely további utalásokat, nyomokat, ismereteket ad számotokra, hogy a jelenleg folyó eseményeket még érdekesebben élhessétek meg! A későbbiekben minden egyes információmorzsa vagy helyes következtetés merőben befolyásolhatja a történéseket. Erre már a jelenleg futó, "Feltámasztott Istenek" fórumkalandon is biztosan láthattok majd példát!



-= Fórum Hírek = - - Page 23 List_640px           
     Kellemes Játékot Kíván: Ninja Tanács            

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 23 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Hétf. Ápr. 06 2020, 18:02

Húsvéti tojáskeresés


-= Fórum Hírek = - - Page 23 9k=

Kedves játékosok!
Egy kis játékra invitálnánk bennetek! Mivel a kialakult helyzet miatt sokaknál elmarad a húsvét, -és így a tojáskeresés is- mi szeretnénk kicsit kárpótolni benneteket, Gundan stílusban! A fórum felületén a Shinobi- húsvéti nyúl értékes chakra- tojásokat potyogtatott el, melyeket nektek kell megtalálnotok! Készen álltok?  

húsvééétiii tojááás Ki játszhat? Bárki, aki kedvet érez egy kis mókára! 

húsvééétiii tojááás Meddig tart? A játék pontosan 2 hétig fog tartani, 4 fordulóban.

húsvééétiii tojááás Forduló? Az meg mi? 4 részletben fog zajlani a keresés, hogy mindenkinek legyen esélye chakra-tojást gyűjteni! Egy héten 2 ciklus lesz, pontosan szerdán és szombaton. Ezeken a napokon délután 16:00- tól másnap délelőtt 10:00-ig lesz időtök a kutatásra. ( szerda délután 4- csütörtök délelőtt 10/ szombat délután 4- vasárnap délelőtt 10). Figyeljétek a gundant, mert mikor délután kikerül az első feladvány akkor indul az adott ciklus. Érdemes minél hamarabb nekiiramodni, hiszen a gyorsaság számít! 


húsvééétiii tojááás Hogyan kell játszani? Fejtörőből fejtörőbe fognak benneteket vezetni a tojások, melyeket a fórum különböző topicjaiban fogtok meglelni. Az adott ciklust a kiírásban elhelyezett rejtvény fogja indítani, amely elvezet benneteket valahova a fórumon. A kiírások mindig ebben a topicban fognak megjelenni. Meg kell lelnetek a tojást, a képet, a szöveget... bármit ami a következő helyszínre vezet. (Példa: A húsvéti tojáskeresés topicba kitett első fejtörő: Ahhoz hogy karaktert indítsd először ezt a szabályzatot rágod át -> Itt az előtörténetek szabályzatához siettek, ahol jó esetben meglelitek a picuri tojást. Arra rákattintva egy kép formájában jelenik meg a következő talány, mely megint egy topicba vezet.. és így tovább. )

húsvééétiii tojááás Utolsó fejtörő? Az adott ciklusban ha megtaláljátok az utolsó tojást, fejtörő helyett egy képet fogtok találni. Azon lesz egy szöveg vagy épp idézet és instrukciók, hogy mit is kell vele tennetek. (kinek kell elküldeni, mit, és milyen formában) 

húsvééétiii tojááás Mikor nyerhetek? Legyél te a leggyorsabb! Minél gyorsabban küldöd el, amit kell (vagyis minél előbb jutsz át a fejtörőkön az utolsóig), annál több chakratojást tudsz gyűjteni. Aki pedig a legtöbbet gyűjti, nyer! Ilyen egyszerű!

húsvééétiii tojááás Mennyi tojást kapok? 
Az első (Aki a leggyorsabban találja meg a tojásokat és küldi be, amit be kell) - 5 tojást kap
A második - tojást kap
A harmadik- 2 tojást kap
Mindenki aki nincs benne az első háromban, de beküldi a feladatot - tojást kap

húsvééétiii tojááás Mit nyerhetek? Összesen három jutalmazás lesz, így érdemes versenybe szállni! 

Az első jutalmazásra az első hét és a második forduló végén kerül sor: 

  • 1. helyezett - +15 chakra és +5 taijutsu pont
  • 2. helyezett – +10 chakra és +5 taijutsu pont
  • 3. helyezett – +5 chakra és +2 taijutsu pont 




A második jutalmazásra a 3. forduló végén kerül sor:

  1. Egy választható, Maximum B szintű technika
  2.  - Egy választható, Maximum C szintű technika
  3. - Egy választható, Maximum D szintű technika




- A 4. forduló végén külön nem kerül sor jutalmazásra. Ott már az összesített, végleges győzteseket hirdetjük ki. Aki a 4 ciklus alatt a legtöbb chakratojást gyűjtötte, nyer! 

Pillangó Első helyezett: (Főnyeremény): +20 chakra, +10.000ryo, + Egy választható maximum B szintű technika + Egy Chakratojás  (Ez a tojás képes egyetlen egy alkalommal visszatölteni a használója 50%állapotát + 50% chakráját, ami igazán jól jön egy harcban! ) 
Pillangó Második helyezett: Egy választható maximum B szintű technika és +10 chakra
Pillangó Harmadik helyezett: Egy választható, maximum C szintű technika és +5 chakra


Pillangó Részvételért járó jutalom: +10 chakra 



húsvééétiii tojááás Kezdődjék a vadászat!  húsvééétiii tojááás

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 23 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Sai Szomb. Ápr. 25 2020, 14:40

Kedves Játékosok!

Ugyan Senju Tobirama korábban elköszönt tőlünk, most örömteli hírként jelenthetem be, hogy úgy döntött, Kalandmesterként továbbra is az oldalon marad, így a jövőben is élvezhetitek társasága mellett pazar agyszüleményeit is mesélés formájában. 

-= Fórum Hírek = - - Page 23 Images?q=tbn%3AANd9GcTegPX9dLJzD4cWhVLklRUVTsKHh-ad9vSoi0aKFQ_dql9KxTK3&usqp=CAU
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 23 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Sai Szer. Ápr. 29 2020, 19:03


Kedves Játékosok!

Haku és Tobirama közreműködésével és technikai tudásával átköltöztettük kényelmesebb "felületre" a VéleményTÉR-t, amibe most már közvetlenül az oldalról is tudtok írni, s az ugyanúgy névtelenül a google kérdőívekben landol, mint eddig. A régi-új VéleményTÉR-t a Versenyek, kérdések,... boardon belül találjátok a nevét viselő topicban, azaz ITT
Továbbra is szívesen várjuk a véleményeiteket vagy itt, vagy a Javaslatok topicban. ^^


-= Fórum Hírek = - - Page 23 Main-qimg-42785653e64fd7c4052f82257dbfd3ac 
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 23 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Jún. 11 2020, 15:03

Kedves Játékosok!

-= Fórum Hírek = - - Page 23 RFwbI3KN_o


Ezúttal nem szeretnénk sok szót pazarolni, ugyanis bőven lesz mit olvasnotok az elkövetkezendő pár napban, így a tervezett helyzetjelentés most elmarad, majd a következő projektbejelentővel fog megtörténni. Többek között ismertetjük majd a terveinket és azt, hogy milyen projektekbe kezdünk majd bele! Most azonban felsorolnám az oldalt érintő változásokat.

Elkészült a Karakteralkotás szabályzat és a Fontos Tudnivalók részleg is! Ide kattintva tekinthetitek meg őket! Régi és új játékosoknak egyaránt ajánlatos átnézni őket, hiszen találhattok benne nem is kevés újdonságot. Főleg az újabb kasztok: Ninjuu és Szerzetes Szabályzatban. Földbirtokos karakter szabályzat egyelőre még nem készült el, hiszen merőben más játéktípust igényel egy ilyen kaliberű karakter és még ki kell találnunk, hogy a lehetőségei közül mik azok, amiket ki szeretnénk emelni. Amit előre tudunk róla, hogy a Földbirtokos Karakter nagyon nagy felelősséggel fog járni, hiszen jelentősen képes lesz területek sorsa felett dönteni - a területek nagysága a karakter előrehaladásával nő -, így akár több karakter élete felett is rendelkezhet majd.  Ennek fényében indítása engedélyköteles lesz!

Kerültek ki új leírások, melyek közül még nem mindegyik olvasható, ugyanis egyes irományok lektorálási folyamaton esnek át, mielőtt kikerülnének. Ez még nem ért a végére, de nagyjából egy héten belül elérhetőek lesznek, erről tájékoztatunk majd titeket! A Sengoku Jidai átfogó, ámbár rövid történetéről is olvashattok!

Uchiha Madara Kalandmesterként folytatja tovább az oldalon való működését. Tudnotok kell, hogy a Staff tagjai néha nagyon el tudnak fáradni, közbejöhet az élet, lehetnek olyan fontos dolgok, melyek teljesen ellehetetlenítik az aktív munkát. Ezért ahogyan már sokan előtte is tették ezen okokból kifolyólag, Uchiha Madara leadja a Staffságát, hogy magánéletét rendezhesse, s ha úgy adódik, akkor a Kalandmesterségből visszatérjen közénk. Kívánjatok neki kitartást!

Szeretnénk megkérni mindenkit, hogy aki még nem osztotta el minden aktív karaktere Taijutsu Pontjait, az az itt leírtak alapján tegye meg! Továbbá, meg szeretnénk ragadni az alkalmat, hogy megkérjünk titeket munkánk értékelésére, melyet anonim módon a TÉR-en keresztül tudtok megtenni. Mi a véleményétek az új Szabályzatról? Hogyan látjátok, milyen irányba halad az oldal? Na és a Vezetőség? Vannak ötleteitek, amik szerintetek hasznosak lennének? Kritikákat szeretnénk kérni, mindent, melyről véleményetek van! Ne tartsátok magatokban!
Azt is szeretnénk csendben megjegyezni, hogy nem kizárt az elkövetkezendő néhány hónapban egy újabb Kalandmester Felvétel, hiszen a terveink nagyok és ha jól alakulnak a dolgok, akkor jövő ilyenkorra sokkal többen is lehetünk, mint most. Ehhez viszont, további Kalandmesterekre lesz szükségünk, ám nem fogunk lejjebb adni az elvárásainkból, így az ITT leírt elvárások érvényesülnek majd. Amint elérkezik az idő, várjuk régi és új Felhasználók jelentkezését, olyanokét is, akik az előző felvétel során nem nyertek felvételt!
Jelszó: elvihatottság és oldalszeretet! 

-= Fórum Hírek = - - Page 23 List_640px           
Jó olvasást kíván: Ninja Tanács!                

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 23 Empty A Nagy Naruto Gundan Találkozó!

Témanyitás  Jiraiya Szomb. Jún. 20 2020, 00:19

A Nagy Naruto Gundan Találkozó!

-= Fórum Hírek = - - Page 23 BZAht75x_o

Kedves Játékosok! 
Ezúton szeretnénk mindenkit meginvitálni egy magára régóta várató eseményre, mégpedig egy, a Naruto Gundan Staffja és Vezetősége által promotált találkozóra! Ezen eseményre több éve nem került sor, és amikor sor kerül, az bizony a ritka alkalmak egyike! Ilyenkor összegyűl a Naruto Gundan Vezetősége egy kerekasztalos beszélgetésre az oldal ügyeiről, - ezen megbeszélés szigorúan zárt körű - majd egy megbeszélt helyen és időpontban találkozunk veletek, Játékosokkal, akikért foglalkozunk az oldallal!
Így tehát, a találkozó alkalmával lehetőségetek van megismerkedni velünk és mi is szeretnénk megismerni titeket. Kötetlen beszélgetések, iszogatások, élmények és emlékek felelevenítése, karakteres dumcsik, kulisszatitkok... Minden, ami érdekes lehet! 
Ezen esemény 2020.08.30.-án kerül majd megrendezésre! Ez egy Vasárnapi nap! Az időpont még kérdéses, de valószínűleg 14:00-tól kezdünk gyülekezni valahol, aztán mindenki kedves és belátása szerint marad a csapattal. Vannak, akik egészen hajnalig eltrécselnek ilyenkor és vannak, akik csak pár órára jönnek, mint az egyik Főadminunk, Sai is. Very Happy
Ami nagyon fontos, hogy egészen biztosan Budapesten leszünk és mindenkinek segítünk eljutni a helyre, ahol találkozunk majd! Ám jól érezhetitek, hogy egyelőre még mi sem tudjuk, hogy hol fogjuk megejteni a találkozót, ezért szavazást indítunk róla! A szavazást a Facebook Csoportunkban indítjuk meg, mivel itt azon személyek is látják, akik jelenleg nem játszanak az oldalon, de minden ilyen találkozó aktív exgundanos tagjai és ők mindig nagyon feldobják a hangulatot! Smile Ezért szeretnénk megkérni minden Játékosunkat, hogy aki még nem tagja ennek a zárt csoportnak, az kérjen bebocsátást Privát Üzenetben Saitól vagy Jiraiyától, esetleg már egyből a facebookos csoporton keresztül! A ti véleményétekre és szavazatotokra is szükségünk van! 
Ha valaki szeretné, hogy anonim maradjon, az hozzon létre egy új facebookot a Játékos Karaktere nevével és úgy lépjen be. Van ilyen tagunk is! 

Játéktechnikai Hírek

Frissül a TJP Topic, mégpedig a pontok elosztásával kapcsolatban itt olvashattok róla! A Szabályok betartása mindenkire vonatkozik, így ne legyetek restek elolvasni mindent!

Mint már régebben említettük, Iruka, Rin és Ebisu elkészítették nekünk Rikudou Sennin és a Chakra Történetének kiegészített és pontosabb leírását, valamint a Ninjuu Rejtekek és a Ninjuuk Leírását. Érdemes elolvasni mindenki számára őket, ugyanis plusz információhoz juthattok belőlük, melyek később - a Főtörténetszál Fórumkalandjában - fontosak lesznek!

Kevésbé örömteli hír, hogy szigorításra került a Multizás szabályzata! Immáron megszűntek a chakraszinthez kötött multi karakterek indítására vonatkozó szabályok, és a helyüket átvette az Engedélykötelesség. Immáron a második karakter után minden további karakterhez engedélyt kell kérni a Ninja Tanácstól! Továbbá bekerült a "Becserélés" szabályzata is, amely sokakat érdekelhet!
Megjegyzés: A Multi szabályzat módosítása a kiírástól számított két hónapig még nem lép érvénybe! Mivel tudjuk, hogy többen dolgoztok egy új Multikarakteren, ezért két hónapotok még van befejezni és benyújtani a karakteretek előtörténetét. Két hónap múltán érvénybe lép az új szabályzat, miszerint kettőnél több karakter csak engedéllyel indítható!

Elindításra került a Jutsu-revíziós projekt, melynek keretein belül újraírunk minden az oldalon fellelhető technikát - kiegészítjük, a pontatlanságokat kijavítjuk, hátrányokat állapítunk meg, további lehetőségekre utalunk, stb - továbbá bővítjük és rendszerezzük a Jutsulistákat. Technikákat ajánlani itt tudtok, a hamarosan lejáró "Az utolsó tekercs WC papír" novellaversenyünk mellett!




-= Fórum Hírek = - - Page 23 List_640px                  
Kellemes időtöltést kíván: Ninja Tanács!                  

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 23 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Jiraiya Kedd Jún. 30 2020, 22:48

A Nagy Naruto Gundan Találkozó!

-= Fórum Hírek = - - Page 23 PTsl0mam_o

Kedves Játékosok! 
A fenti hírben beharangoztuk a megrendezésre kerülő Nagy Gundan Találkozót, melyen az oldal Vezetősége is részt vesz, sőt, mi szervezzük annak érdekében, hogy a lehető legtöbben eljöjjetek! Mindenkit sok szeretettel várunk majd, ezért már az előzőekben eltudtuk mondani, hogy

A találkozó időpontja 2020. Augusztus 30, Vasárnap 14:00 (Gyülekező: 13:00)!

A Facebook csoportos Gundanos közösség a Kitsune nevű Japán Kávézót és Éttermet szavazta meg, mint találkozó helyszínt! Itt este 20:00-ig lehetünk, aki pedig szeretne, utána átjöhet velünk a második legtöbb szavazatot kapott helyszínre, a Nyugati Barcraftba! Azok, akik "vidékről" jönnek, ne csüggedjenek, a három pályaudvarnál szervezzük a találkozó gyülekezőit, így mindenkit A-pontból B-pontba kísérünk!

A Welcome Drinkekről és minden további fontos információról ide kattintva olvashattok: Katt!



-= Fórum Hírek = - - Page 23 List_640px                  
Kellemes időtöltést kíván: Ninja Tanács!              

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 23 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Sai Hétf. Júl. 27 2020, 22:57

Kedves Játékosok!

Ismételten szeretném felhívni a figyelmeteket kommunikációs csatornáinkra.

A staff bármely tagja elérhető privát üzenetben. Ha bármi kérdésetek vagy problémátok van, nyugodtan keressetek minket, szabadidőnk és lehetőségeink függvényében a lehető leghamarabb válaszolunk. 

Ha általánosabb és kevésbé sürgős kérdésetek, észrevételetek, problémátok van, a fórumon több olyan topic is van, ahol ezt leírhatjátok felénk. 
Ha névvel írnátok nekünk, akkor használhatjátok a Kérdések topicot vagy a Javaslatok topicot.
Itt néha kicsit tovább tart észrevennünk, hogy új poszt érkezett, de törekszünk naprakészen figyelni és válaszolni. 

Ha pedig név nélkül írnátok nekünk, megtehetitek a VéleményTÉR topicban, ahonnan egy google kérdőíves táblázatba kerül, amit leírtok nekünk. Ugyan itt nem tudunk közvetlen választ adni, hiszen névtelenül kapjuk meg a felvetéseket, problémákat, de szoktunk foglalkozni velük NT chaten belül, és amit tudunk, figyelembe véve meg is valósítunk a javaslatok közül. 

Ha meg chakrapazarlásnak érzitek az írást, gyertek el a Gundan találkozóra augusztus 30-án, és mondjátok el szóban ;D 

Ahhoz, hogy mindenki számára a lehetőségekhez mérten a legkomfortosabbá tehessük az oldalt, szükség van rátok is. A visszajelzéseitek nélkül csak reméljük, hogy jó irányba haladunk, s dolgozunk azon, hogy ami bennünk hibaként felmerül, kiküszöböljük, amennyire lehet. Tény, nem fogunk tudni mindenkinek maximálisan megfelelni, s bizonyára lesz olyan, akit nem nyerünk meg, és elhagyja az oldalt. De hiszem, hogy ha tudunk kommunikálni, akkor a legtöbb gondot meg lehet oldani anélkül, hogy plusz munkát adna egy-egy elégedetlenkedő az egyébként is elfoglalt staffnak, elvéve az időt attól, hogy meséljünk vagy a fejlesztésekkel foglalkozzunk. 
Ezért szeretném kérni, hogy trollkodás helyett - amit lelkiismeretesen kinyomozunk, nehogy félreértés és fiókfeltörés álljon a háttérben - inkább a fenti csatornák valamelyikét használjátok a figyelemfelkeltésre. 
-= Fórum Hírek = - - Page 23 List_640px       
Köszönettel: Ninja Tanács I love you               
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 23 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Jiraiya Pént. Aug. 21 2020, 22:49

Kedves Játékosok!
Mivel kiderült, hogy még nem értesült róla mindenki, ezért: szeretnénk felhívni a figyelmet az augusztus 30-án megrendezésre kerülő Nagy Naruto Gundan Találkozóra, melyen az oldal Vezetősége is részt vesz! Mindenki várunk sok-sok szeretettel.

Találkozó: 2020.08.30. Kitsune kávézó, 14:00

Gyülekező: 13:00, Nyugati pályaudvar --> Menetrend-tábla a Fornettis, pizzás, stb standok előtt.
Igény szerint a Keleti és a Déli pályaudvarhoz is ki tudunk menni elétek.

Innen megyünk a Kitsunéba, de ha valaki szeretne, már egyből mehet oda. A Kitsune 14 órakor nyitja ki nekünk kaput. További tudnivalók az eseményről I D E  kattintva érhetőek el! (Helyszín, stb.)

-= Fórum Hírek = - - Page 23 List_640px       
Szeretettel várunk titeket: Ninja Tanács        

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 23 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Jiraiya Pént. Szept. 11 2020, 16:17

Kedves Játékosok!

-= Fórum Hírek = - - Page 23 TrqGZyGy_o

Gyarapodunk szép számmal, s az előző Kalandmesteri felvételre is a vártnál többen jelentkeztetek, és ugyancsak a vártnál több Kalandmesterrel bővült a csapatunk.
Most, így lassan majd egy év múltán sikerült a Vezetőség tagjává tett Kalandmesterekkel kialakítani a Naruto Gundan új vezető csapatát, ezért úgy ítéltük meg, hogy szeretnénk újra megadni a lehetőséget nektek arra, hogy közénk tartozhassatok. Szükség van a szorgos kézre, az akaratra, a tettrekészségre és persze nagy oldalszeretetre. Hiszen, terveink nem változtak, szeretnénk tovább gyarapítani az oldal létszámát az által, hogy a fiatalabb korosztályt újra becsábítjuk.
Ez annyit tesz, hogy nemsokára reklámhadjáratot indítunk, ezért szeretnénk bebiztosítani a Naruto Gundan mesélői és Vezetőségi alapjait olyan személyekkel, akik ugyanúgy éreznek az oldal iránt, mi Mi! Akik elhivatottak; szeretik a jó szerepjátékot és a jó történeteket; szeretik a Narutot és annak világát; azt érzik, hogy a Gundan számukra egy olyan fontos tényező az életükben amiért hajlandóak lennének tenni a későbbiekben is és persze, képesek csapatban dolgozni!

Ezen érzésvilág és mentalitás nyomán tehát: A Ninja Tanács Kalandmester pozíciót hirdet meg!

Aki azonosulni tud a fent leírtakkal, azok jelentkezését bátran várjuk Privát Üzenet formájában.
A jelentkezők közül valóban csak és kizárólag azon Felhasználókat vesszük fel Kalandmester pozícióra, akiket egy elbeszélgetés során megfelelőnek találtunk. Az is előfordulhat, hogy a jelentkezők közül senkit nem találunk alkalmasnak a pozíció betöltésére.

Jelentkezni Mabuinál a Ninja Tanács Titkár pozícióban lévő profiljánál tudtok Privát Üzenet formájában!
Egyelőre nincs másra szükségetek, csak arra, hogy elküldjetek egy üzentet a Főkarakteretekkel, aminek tárgya: "Főkarakteretek neve - K.M. Jelentkezés." A levélbe elég annyit írni, hogy "Jelentkezem!" A további instrukciókat majd Mabuitól kapjátok az után, hogy a jelentkezés lezárult. Gondoljátok meg, hogy mire vállalkoztok! Aki csak és kizárólag mesélési szándékkal szeretne Kalandmester lenni, azok jelezzék a jelentkezési P.Ü.-ben. Azok, akik elég ambíciót éreznek magukban arra, hogy később Staff-tagok legyenek, azok csak a "Jelentkezem!" szót írják bele.

Feltételek:
- Egy éves aktív szerepjáték legalább egy karakterrel!
- Oldalszeretet: azért leszel Kalandmester, hogy szabadidődből az oldalra áldozz, mert tenni akarsz érte! 
- Elhivatottság!
- Tenni akarás!

Elvárások:
- 2+1 Mesélés Elvállalása! (Lassú, 3-4-5 vagy több havi körváltásos mesélés nem számít a keretbe!)
- Fejlődésre való törekvés (Megmutatjuk, hogyan ellenőrizz és hogyan mesélj!)
- Véleménynyilvánítás és a Staff munkájának segítése!
- Egyéb részleteket majd a sikeres Kalandmester-vizsga után ismertetünk!



Határidő: 2020.09.16.

-= Fórum Hírek = - - Page 23 List_640px                  
További Kellemes Játékot és Sok Sikert Kíván: Ninja Tanács!

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 23 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Jiraiya Szomb. Szept. 26 2020, 11:46

Kedves Játékosok!
-= Fórum Hírek = - - Page 23 FtKx1GsO_o

Lezárult a Kalandmester Felvétel!
A Staff első körben a jelentkező személyekről értekezik: megvitatjuk a véleményeinket és az elvárásainkat. Amint ezek megvitatásra kerülnek, már kristályosodik is, hogy a jelentkezők közül kiknek szeretnénk esélyt adni arra, hogy a Vezetőség tagjai közé tartozhassanak. Őket ha szükséges, írásbeli - mesélői - tesztnek vetjük majd alá, majd egy szóbeli elbeszélgetés keretein belül felmérjük, hogy valóban olyan személyek-e, akikre az oldalnak szüksége van! Előreláthatólag November végére elválik, hogy bővül-e új tagokkal a Vezetőség! 

El kell, hogy köszönjünk egy lelkes Kalandmesterünktől.
Akamaru valóban nagy lelkesedéssel vetette bele magát a Kalandmesterségbe, ám magánéleti teendői és feladatai okán - melyek megszaporodtak és amiket előre nem láthatott - nem képes már teljesíteni azt a minimumot, melyet a Kalandmestereinktől és magunktól is megkövetelünk. Természetesen mivel önhibáján kívül történt ez az inaktivitás, a jövőben, hogyha a dolgai rendeződnek és újra aktív játékosa lesz az oldalnak - tehát élvezi a Naruto Gundan-t - akkor szívesen várjuk vissza köreinkbe!
Fontos! --> Akamaru félbeszakadt meséléseit én veszem át, azok akinek ő mesél, írjatok nekem egy Pm-et azzal, hogy hol tartotok, mit beszéltetek meg. Ez alól kivétel Yuriko, akitől a Pm-et már megkaptam!

Örömteli hír, hogy Senju Tobirama visszatér a Staff körébe!
Távozása a Staffból egyfajta feltöltekezési időszak volt számára. Felelős döntéssel arra jutott, hogy meg kell pihennie egy kicsit, ugyanis a több éves döntéshozás után igencsak bele lehet fáradni az oldal ügyeinek intézésébe, igazgatásába. Ő pedig rendkívül sok nehéz helyzettel találta szembe magát, ám most, hogy megpihent, úgy érzi, hogy újult erővel tud újra belevágni a dolgokba!

Hamarosan jelentkezünk újabb tudnivalókkal!
A jelenleg zajló Főtörténetszál Fórumkaland a végéhez közelít, bár a végkifejlet korán sincs eldöntve! Ettől függetlenül, - akármi is történjék - hamarosan áttérünk a Főtörténetszál II. részére, melyet már el is kezdtünk előkészíteni számotokra!
Nemsokára nekiugrunk a Hírhadjáratunknak, méghozzá néhány lelkes Játékosunk segítségével! Lehet számítani új és egyben fiatal felhasználók tömegére. Ez nagyjából Január környékére tehető majd!
Folyamatban van a Jutsurevízió is aminek mozzanatairól már itt olvashattatok!


-= Fórum Hírek = - - Page 23 List_640px                  
További Kellemes Játékot Kíván: Ninja Tanács!

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 23 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Okt. 22 2020, 22:13

Kedves Játékosok!

Nem szaporítanám a szót: Leadom a Staffságot és a Mesélői rangot is.
Sajnos nem így terveztem, de az élet rám szólt és úgy hozta, hogy nem tudok tovább az oldal ügyeivel foglalkozni. Ennek főleg magánéleti okai vannak. Erősen közrejátszik az idő és energia hiány, valamint betegség is abban, hogy ezt a döntést ilyen hirtelenjében meghozzam. Sok tervezet volt, sok fontos dolog, ezeket 80%-osan végig tudtuk csinálni de volt még, amit végig kellett volna vinni és csak utána terveztem az elköszönést - mert amikor visszajöttem már tudtam, hogy 2 év múlva ha mindent sikerül elérni, amit elterveztem le tudok köszönni végleg, ahogyan már próbáltam párszor, - de most úgy kellett döntenem, hogy be kell fejeznem a Gundanos pályafutásomat.
Játékosként még láthattok hébe-hóba írni, de igazából ennyi. 

A meséléseimről érdeklődjetek a Ninja Tanácsnál, nem lesz könnyű mindenkinek mesélőt keresni de biztosan születik majd rá megfelelő döntés. A feladatköreimet Tobirama veszi át, így az oldal továbbra is kettő Főadminisztrátorral fog működni!

Köszönöm a figyelmet: Jiraiya!

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 23 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Sai Szomb. Nov. 14 2020, 19:55


Kedves Játékosok!

Jiraiya sajnálatos távozása után szeretnénk jó híreket is hozni. 
Elsőként szeretnénk bejelenteni, hogy Jiraiya helyett ismételten Senju Tobirama veszi át a társfőadmini pozíciót mellettem. Igyekszünk rendezni és összefogni a teendőket, hogy folytathassuk, amit Jiraiya elkezdett a történetszál szövögetésében, s remélhetőleg rövid időn belül újra látványosabban is beindulnak a történések az oldalon. 
Emellett örömmel jelentem be, hogy kalandmestereink névsora régi-új taggal bővült Kisame személyében. Fogadjátok bizalommal, és dolgoztassátok meg nyugodtan. Very Happy 
-= Fórum Hírek = - - Page 23 List_640px
További kellemes játékot kíván: Ninja Tanács
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

-= Fórum Hírek = - - Page 23 Empty Re: -= Fórum Hírek = -

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

23 / 25 oldal Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.