-= Kérdések =-

+56
Gamabunta
Hyuuga Junpei
Tensei Zento
Ageha, Yukiko
Kamizuru Misaki
Minovara Hitoshi
Nara Akane
Hirota Yukionna
Jou Issei
Katsumi Kawachi
Nosaru Kyoya
Shiren
Katana
Fukashigi Hibiki
Hyuuga Shakaku
Ayanokoji Takashi
Ebisu
Ishihara Aki
Shirosagi Akina
Yume
Kureiji Hanaro
Jiraiya
Osumi Hiroto
Misage
Misaki Kiyoko
Kaibutsu Hiroto
Obake Kaito
Rii Himeko
Dokumizu
Takahiro Sasaki
Akihiro Jaken
Shibo
Sai
Yamanaka Inako
Yuriko
Hamacho Yoshitaro
Shikoku Naoki
Koreko Rui
Ten
Togashi Kaito
Terumi Mei
Akira
Kushieda Unazaki Tessa
Naito Kenji
Lanmao
Shiranai Motam
Uchiha Kagami
Yamato
Monokūro Gouken
Takeyanagi Tomoko
Kihara Nana
Shiro
Datara
Uchiha Madara
Hazukage Kurono
Senju Tobirama
60 posters

1 / 12 oldal 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Go down

-= Kérdések =- Empty -= Kérdések =-

Témanyitás  Senju Tobirama Szomb. Nov. 17 2018, 01:56

Akira:

 Tegyél be egy moderátori engedélyes kérvényt, ha szeretnéd a Bakutont használni. Alapjáraton levonós lenne, tekintettel azonban speciális helyzetedre, ezt eljátszottuk egyszer. Jelenleg arra vagy képes, hogy a Robbanó Agyag stíluson belül alkoss. A kettő között a különbség, hogy egy robbanékony speciális agyag kell hozzá, míg a másikkal bármit robbanékonnyá teszel. 

_________________
-= Kérdések =- X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Kureiji Hanaro Csüt. Dec. 06 2018, 13:32

Üdvözletem Smile
Lenne itt egy kisebb-nagyobb megoldásra váró probléma. Ugye az ismeretes, hogy karakterem képes használni, vagy legalábbis már elkezdte tanulni a Ryuudouin klán technikákat. Ezzel kapcsolatban lenne egy játéktechnikai kérdésem.
A fő problémát az jelenti, hogy ugye ehhez a stílushoz rengeteg, akár több száz báb együttes megléte is szükséges lehet és jelenleg a karakter, ha az oldal szabályzatát nézzük, képtelen magával vinni 5-6 bábnál többet. Ennek orvoslására én jelenleg két megoldást látok.
Az egyik, hogy a technika megkapja ugyanazt a lehetőséget, amit a Fegyver Manipuláció, vagyis hogy nincs korlátozva, hogy mennyi dolgot tud egyszerre elzárni egy tekercsbe. (Itt részemről az is megfelelő lenne, ha egyetle óriás tekercset tölthetnék meg ilyetén módon) 
A másik, hogy alkotok egy saját technikát, ami vagy egy pecsét lenne, ami már képes lenne ilyenre, vagy egy technikát, amivel idézés szerűen tudnám magamhoz hívni a bábokat. 
Tehát, hogy kérdésnek látszon: a tanács szerint melyik a járhatóbb út? 
Előre is köszönöm :3
Kureiji Hanaro
Kureiji Hanaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 350
Elosztható Taijutsu Pontok : 213

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 350 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 437

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Hazukage Kurono Csüt. Dec. 06 2018, 14:51

Sziasztok!


Én is kérdeznék még pedig az új sárkány idézéssel kapcsolatosan. Nem igazán világos számomra, hogy most mi a teendő ezzel kapcsolatban. A meglévők akkor kuka, és helyette kell választani 1-et? 
Hazukage Kurono
Hazukage Kurono
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 704
Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 404 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : N/A


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 658

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Uchiha Madara Kedd Dec. 11 2018, 18:21

Szép napot!


Hanaro: Kicsit átbeszéltük, és úgy döntöttünk, a karaktered stílusát figyelembe véve, nem szükséges új technikát írnod ahhoz, hogy a bábodból több száz lehessen nálad, így a tekercsekben való elzárási számokat megnövelheted a szükséges mennyiséggel. Azonban az elzárási módszer létrehozását ugyanúgy el kell végeznie. 


Kurono: Mivel a sárkány kódexének archiválását te dobtad fel ötletnek, s abban maradtunk, kárpótlásul megkapod a saját magad által írt kígyót, így te nem választhatsz a sárkányok közül már. A sárkányokkal kibővült legendás idézéseket a játékosok kérvényezhetik a megfelelő helyen, elfogadás esetén képesek megidézni egy sárkányt, de sárkánykódex, mint olyan már nem létezik. Azok, akik már rendelkeznek sárkány idézésre alapuló kérvénnyel, azok választhatnak egyet az öt bekerült közül, s ezt mesélőjükkel kijátszhatják a játéktéren. 




Madara
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Kureiji Hanaro Vas. Dec. 16 2018, 14:43

Köszönöm szépen! Akkor, ha jól értem a karimnak bekell gyakorolni, a nagyobb mennyiség elzárását. Nyilván azt is gyakorolni kell, hisz Tenten is sokat szenvedett vele, de aztán képes volt óriási mennyiségű vizet elzárni. Smile
Kureiji Hanaro
Kureiji Hanaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 350
Elosztható Taijutsu Pontok : 213

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 350 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 437

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Uchiha Madara Kedd Dec. 18 2018, 01:02

Gyakorolni is, de inkább arra gondoltam, hogy el kell zárni a pecsétekbe a fegyvereket, s a pecséteket pedig a tekercsekre.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Kureiji Hanaro Hétf. Dec. 24 2018, 15:10

Kivételesen ez most nem kérdés Smile

Újabb év telt el a Gundan kötelékében :3 Kellemes ünnepeket és boldog karácsonyt minden kedves staff-nak és játékosnak. Legyetek jók, ne igyatok sokat és kívánom, hogy mindenki legyen még velünk itt az oldalon sok-sok évig. Sok posztot, még több chakrát.*-*


Boldog Karácsonyt Gundan!

-= Kérdések =- 29283810
Kureiji Hanaro
Kureiji Hanaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 350
Elosztható Taijutsu Pontok : 213

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 350 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 437

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Datara Kedd Dec. 25 2018, 20:42

Jó Estét

Van valami, amit már rég meg szerettem volna kérdezni. Ha jól emlékszem, valakinek már felvetődött ugyan ez vagy egy hasonló kérdés. Nem emlékszek már.
Olyan karakter indítása lehetséges, akinek valamilyen fizikai elváltozásai vannak, mint pl. Kisame-nak vagy hasonlóak? Ez lehetne mondjuk valamilyen technika mellékhatása miatt, születési rendellenesség vagy valamilyen kísérlet folytán. Ha lenne rá lehetőség, akkor az engedély köteles lenne vagy sem?
Datara
Datara
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 660
Elosztható Taijutsu Pontok : 26

Állóképesség : 282 (C)
Erő : 232 (C)
Gyorsaság : 232 (C)
Ügyesség/Reflex : 232 (C)
Pusztakezes Harc : 232 (C)

Tartózkodási hely : A Megvilágosodás felé vezető úton


Adatlap
Szint: A
Rang: Vándor Szerzetes
Chakraszint: 581

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Shiro Szer. Dec. 26 2018, 02:04

Hoy Smile 

Én úgy tudom ez mindenképpen csak annak a fügvénye, hogy az illető számára mennyire jelent előnyt egy ilyen különlegesség. Ha gátolja, vagy csak úgy van, de nincs különösebb előnye belőle, akkor szerintem nem, de ha valami pluszt kap emiatt, akkor az szerintem mindenképp engedélyes. Mert ugye amíg Kisame cápa kinézete csak marhajól nézki, addig mondjuk Kidomaru elváltozása, a plusz két pár kar ugye, már komoly előnyökkel jár, ami mondjuk kicsit hasonlít a Kekei Genkai-hoz. Tehát az utóbbi és társai mindenképp vonnak maguk után valami megkötést. 

Kellemes Ünnepeket :3
Shiro
Shiro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 240
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 140 (D)
Erő : 130 (D)
Gyorsaság : 190 (C)
Ügyesség/Reflex : 180 (C)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Tanuló
Chakraszint: 165

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Kihara Nana Csüt. Dec. 27 2018, 18:42

Üdv, 

Nem tudom, hogy ezt ide kellene írni-e vagy se, de a fegyverek topicban észleltem némi hiányosságot, bizonyos fegyverek nem találhatóak meg, pl Kötélfullánk(ami egyébként még az animében is benne volt, mint alap ninja fegyver). Voltaképp némi bővítést javasolnék a fegyverek terén(ha kapok időt, akár én is megírom) 
Még egyszer, nem tudom, hogy ezt ide kellene írni, szóval ne tessék leharapni a fejem.  Smile
Kihara Nana
Kihara Nana
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 77


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 284

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Takeyanagi Tomoko Csüt. Dec. 27 2018, 22:35

Egy olyan kérdésem lenne, mint a kevés átokpecséttel rendelkező jk-k egyike:
Kérhetőe-e az alábbi technika újévi jutsunak vagy itt mindenképp kijátszani kell, ha ilyet akarok?
Joutai Ni // Második Szint 

-= Kérdések =- 2gvlj6g-= Kérdések =- 63ubu8-= Kérdések =- 122bwyg

A Második Szint elérésével a pecsét képes átalakítani fizikailag is a használó testét. A haj megnövekedik, a szem besárgul, sokszor szarvai nőnek a használónak és a bőre színe is más árnyalatot vesz. Ezen a szinten még erősebbé, gyorsabbá, ügyesebbé válik a használó és a chakrája drasztikus mértékben megnövekedik. A képességeire is kihat a technika, az előzőnél is hatásosabb technikákat tud létrehozni velük. A hátránya viszont egyértelmű: A használó elméje instabillá válik, sokkalta indulatosabb és erőszakosabb lesz, valamint sokkal közelebb áll majd a pecsét létrehozójához, tudtán kívül is szimpatizálhat a létrehozó akaratával. Azonban ezen a "hátrányon" idővel felül lehet kerekedni és a használó elméje stabil marad. 
Besorolás: A
Chakraszint: 600 

Valamint a másik kérdésem az lenne, hogy mint vállalkozó shinobi kérhetem-e a vállalkozásom növelését úgy újévi ajándéknak, hogy létezik a topikja, bejegyzett papírjaim vannak a vállalkozásról, de jelenleg nincs adatlapja? Kell-e adatlap a tőkéről és stb, ha jelenleg 1 fős vállalkozásról van szó?
Takeyanagi Tomoko
Takeyanagi Tomoko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 855
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 605 (A)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 785

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Uchiha Madara Pént. Dec. 28 2018, 21:00

Szép estét!


Nana, a fegyverekkel kapcsolatoasn írtam neked PMet.


Tomoko, bekérheted a II. szintet, azonban élményben/játéktéren azért jó lenne, ha szerepelne valahol egyfajta kijátszása is, rövidebb leírása, mikor oldódott fel a pecsét. Érdemes előtte a mesélővel egyeztetni, milyen formát is szeretnél a karakterednek, mielőtt belépne a II. szintbe, illetve hogyan oldotta meg Otogakure nélkül a feloldás túlélését és az elzáró pecséteket. Nem kötelező, csupán a játékélményt színesítené ki vele egyfajta leírása.
Ami a boltot illeti, egyeztettem Tobiramaval, 100.000 Ryot felírhatsz, mint újévi bevétel. A boltodnak az adatlapodon vagy a Karakterek eszközei mappában nyithatsz egy Tomoko boltja néven futó topicot, ahol az egyik hozzászólásban módosíthatod az összeget. Úgyhogy adatlapot valahova mindenképp kreálj, hogy követhető legyen mások számára is.


Madara
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Takeyanagi Tomoko Szomb. Dec. 29 2018, 08:37

Akkor jön a második kérdésem ezzel kapcsolatban. Amennyiben most nem kérem be a II. szintet (mivel esélytelen, hogy kitaláljam, hogy milyen alakot akarok jan 31-ig) lehetséges-e, hogy anélkül is kijátszam azt, hogy megnyílik ez a szint, hogy elzarándokolnék Otoba? Azért kérdezem, mert jelenleg a pénz és az átokpecsét, ami érdekel Tomokonak és ha esetleg megoldható ez a dolog, akkor teljes egészében a játéktéren játszanám ki. Igaz, ennek a lemeséléséhez majd Staff kell, mert nem tudom, hogy a jelenlegi JM-m lemesélhet-e egy ilyet.
Takeyanagi Tomoko
Takeyanagi Tomoko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 855
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 605 (A)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 785

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Uchiha Madara Szomb. Jan. 05 2019, 22:16

Utánakérdeztem azért, hogy biztos legyen a válasz.
Az átokpecsétet, mivel Orochimaru és Kabuto képes csak használni, így a pecsét teljes és módszeres feloldását csak ők tudják elvégezni. Ugyan lehet különféle pecsétekkel hátráltatni vagy ideiglenesen deaktiváltatni, amíg nem hajtják végre rajta a megfelelő elzárási módszert, fennáll a veszélye a pecsét első szinten lévő leírásinak.


Amennyiben igényt tart rá az a játékos, aki otogakurei befolyás nélkül szeretne élni az átokpecséttel, létrehozható hosszabb fórumkalandon egy hajtóvadászat azok után, akik ismerik a titkát. 
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Monokūro Gouken Kedd Feb. 19 2019, 10:46

Üdvözlet!
Mivel ezzel a karakteremmel megy viszonylag rendesen a játék, ezért elkezdett érdekelni egy bizonyos dolog, mégpedig a havi fizetés. Azt szeretném megkérdezni, hogy akkor ez működik e(?) csak mert a bevezetéstől számítva ha jól tudom, maximum egy JK élt a lehetőséggel. [Gondolom akik élhetnének vele (Rangjukból adódóan) azok inaktívak vagy elveszettek/szököttek, vagy csak elfelejtették, stb]

Jiraiya írta:A Havi Fizetések Menete:
Vannak olyan foglalkozások feltüntetve, valamint vannak olyan rangok, amik havi fizetéssel járnak. Ezeket a Játékosok Minden Hónapban felvehetik, úgy, hogy egy Bővítményben megemlítik, vagyis leírják a fizetés begyűjtését. A Bővítménynek meg kell felelnie az Élmény topicban megtalálható Bővítmény Szabályzatnak! Havonta csak egyszer vehető fel az összeg és csak Aktív, tehát Hetente, maximum Kéthetente posztoló játékosok vehetik fel a havi fizetésüket! Ezt az ellenőrző Staff tag figyelemmel fogja kísérni. Továbbá megszeretnék kérni mindenkit, hogy a Bővítménye elejére jól láthatóan írja ki, hogy Fizetést is kap a bővítményben, hogy a Staff tagok fokozott figyelmet fordítsanak az élményre. A Fizetés nagyságát minden esetben a Staff tag adja meg, aki figyelembe veszi a játékos Aktivitását, Játékát, az Élmény minőségét és persze azt, hogy mennyi ideje van a megadott Rangban. Így tehát ha a karakter már két éve Jounin, de az Élménye gyenge, a játéka pedig éppen csak elfogadható, ahogy az aktivitása is, akkor az ellenőrző Staff-tag kisebb összeget fog adni a Karakternek.
Vállalkozások esetén a Havi fizetés és bevétel szintén a Havi Bővítményben írható meg, melyben részletesen be kell számolni a vállalkozás kiadásairól, majd a bevételeiről. A megszerzett összegeket, az eladott termékek árát meghatározza a vállalkozó Játékos, azonban ezt a Bővítményt ellenőrző Staff tag felülírhatja, alkudozhat a kereskedő nevében, vagy éppen felmondhatja, elutasíthatja az üzletet.
Amennyiben működik, kérhetnék egy hozzávetőleges összeget, hogy az én karakterem körülbelül egy élmény írásával (ha az aktivitás is rendben van) mekkora összeg fizetést kapna Osztag Főparancsnokként?

Amit tudni kell az Osztagról (aminek létezését és a főparancsnokságát elméletileg és gyakorlatilag is elfogadta már a Staff az Et-vel, élményekkel és közös megbeszélésekkel)
- Frissen alakult, új Osztag. "Bejáratás," kialakítás alatt, folyamatos fejlesztés alatt. 
- Mind a bázisuk, mind a felszerelésük használt bútorokból, eszközökből, fegyverekből áll. --> Későbbi fejlesztést igényel.
- Nem tekintenek rájuk mérvadó Osztagként, inkább csak a használhatatlan katonák, szerzetesek, szamurájok, ninják gyűjtőhelyeként.
Ennek a feje a karakter, akinek a feladata, hogy 1-2 éven belül eredményeket mutasson fel, fejlessze az ide rendelt "haderőt" - akiket inkább Selejteknek hívnak - és ha erre képes, akkor beléphet a többi három osztag valamelyikébe vezetői beosztásban.

A karakterem tehát ennek a Készenléti-őrség néven működő, Démon Országában lévő, Onigakurét és Shion-himesamát szolgáló egység Főparancsnoka. --> Az eddigi játék szerint az őrség tartalmaz: 6-8 Genin-Chuunin szintű "Selejt" Ninját (Köztük Tatsuno Sizu karaktert); egy A szintű rehabilitációra kirendelt Arisztokrata származású chakrahasználót (Nem derült ki, hogy milyen kaszt) aki a karakter jobb keze; Maximum 20 részeges, szerencsejáték függő, züllött fegyveres katonát akik szintén "rehabilitáció" címszó alatt töltik itt határozott időre szóló szolgálati idejüket.

__________________________________________
Elméletileg ez a táblázat segíthet a válaszadásban: https://narutohun.all-up.com/t2708-a-ryo-tortenete-tortenelme#45141
Monokūro Gouken
Monokūro Gouken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 487
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 187 (C)
Ügyesség/Reflex : 150 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : A nézőtéren


Adatlap
Szint: B
Rang: Taikei no Shoutaichou
Chakraszint: 408

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Yamato Pént. Márc. 01 2019, 01:06

Igazából csak egy gyors érdeklődés lenne, mivel egy kicsit most leálltak a dolgaim 4 karakternél. Leginkább Gai hol léte és mi léte érdekelne a leginkább, lévén róla nem tudok semmit. Lassan 1 hónapja az oldalon sem láttam (adatlapját nézve rejtett lehet), utolsó posztja február 5, Tomoko karakteremnek mesél és már 1 hónapja várok, megbeszélés alapján mostanában kéne írnia (kb 1 hónapos körváltást beszéltünk meg) de egy kicsit fura, hogy máshova sem írt azóta. Emellett Tobi, Itachi és Shakaku mesél nekem, Tobinak írtam, mert mondta, hogy írjak, ha írok egészen nyárig, Itachiról tudom, hogy épp nagyban megbeszél a karakteremről, ha nem hal meg, Shakaku meg picit több, mint 1 hete mesél nekem, így ő a kérdés szempontjából nem releváns. (És mert a kaland úgyis csak egy összekötő, illetékessel megbeszélt, nem 100%-ig hivatalos dolog, a régmúltat és a jelent összekötő rész.)
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Uchiha Kagami Pént. Márc. 01 2019, 02:11

Kedves Gouken!

A fizetési rendszerrel kapcsolatban köszönjük az észrevételedet. Átbeszéljük az NT-ben, hogy pontosan milyen rendszert is kéne erre felvezetnünk, hiszen a játéktér elég erősen NRT, így egy RT-ben fél évig tartó kaland NRT-ben lehet csak négy-öt nap; így viszont a karakter papíron csak egy havi fizetést vehetne fel. Ezügyben kérünk egy kis türelmet tőled, mivel az NRT-RT összehangolás alapjaiban véve nem kis feladat, viszont az igény felmerült, így igyekszünk mihamarabb megoldani a problémát.

Kedves Yamato!

Javaslom, keresd meg Gai-t privátban, de legjobb tudomásom szerint nála is most indult be a félév.

_________________
Tää jylhä kauneus ja ääretön yksinäisyys
Lapsuuteni metsän, taivaan
Kaikuu se haikeus halki tän matkan
Aamun tullen yö tarinansa kertoo



Állandó mesélések (4/4)
- Kowarii Zion

        - Jelenlegi kaland: A bánya titka

- Shiawase Zouo
        - Jelenlegi kaland: Messzi földeken

- Hiroto Osumi, Gensai Hayato és Kenta Koizumo
        - Titkok, melyeket őrzünk

- Nosaru Kyoya
        - Teremtés


Szilánkok Fórumkaland
- Kiolvasztás alatt
Uchiha Kagami
Uchiha Kagami
Adminisztrátor

Specializálódás : Több éves posztok előkutatása

Tartózkodási hely : Elfeledett fóliánsok között


Adatlap
Szint: S+
Rang: A Gundan Könyvtárosa
Chakraszint: Vodka

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Yamato Pént. Márc. 08 2019, 15:23

Egy olyan kérdésem lenne, ha már megkaptam az engedélyt a Bakutonra, hogy Bakuton: Kibaku Jirai // Robbantás elem: Időzített bomba mitől lesz időzített? Mert a magyarázat nem igazán fedi ezt le:

"A mozgatott objektum időzített bombaként funkcionál, ugyanis ha a használó feloldja azt, a beleölt chakra függvényében nagy mértékű robbanást képes elérni."

Az időzítés a robbanás mértékétől miben függ? Mert ha a technikával lehetne olyat, hogy feltöltöm a chakrámat a médiumba majd 5 perc múlva robbanjon, akkor időzített lenne, de így ez nem teljesen világos.
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Uchiha Madara Hétf. Márc. 11 2019, 02:06

Estét!


Yamato, onnan, hogy nem azonnal robban, amint kiér a testen kívülre. Elhelyezhetsz egy, a robbanó chakraból álló tömeget valamin, amit mozgathatsz. Így azt akkor robbanthatod be, amikor akarod. Igen, kissé az időzítő megnevezés megtévesztő lehet, de hát, nem ennek az egy technikának van furcsa neve. Az időzítés nem a technika erejét adja, azt a beleölt chakra. AZ előnye annyi, hogy itt képes vagy a robbanó chakrat mozgatni egy adott objektumban.


Madara
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Yamato Hétf. Márc. 11 2019, 16:11

Köszönöm a választ, így már világos!
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Misage Pént. Márc. 15 2019, 14:53

Hello
Az egyik élményem tervezetéhez eléggé belemélyedtem, hogy hogy lehetne egy ninjától hosszabb időre elvenni az erősebb jutsuk használatának lehetőségét. Végül amellett döntöttem, hogy akkor vegyük el tőle a kézjel alkotás képességét. A kérdéseim erre vonatkoznak:
Ujjak nélkül is kifejtik a hatásukat a kézjelek? Ha igen, akkor hány ujjnak, vagy mekkora mértékben kell hiányoznia, hogy ne tehessék? 

Ha valakinek el van deformálódva a keze, akkor is működnek a kézjelek, illetve ha van olyan ujja, amit nem tud mozgatni, akkor az hogy befolyásolja a dolgokat? 
Előre is köszi a válaszokat Smile 
Misage
Misage
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1214
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 150 (C) - Súlyok nélkül: 300 (B)
Gyorsaság : 500 (A) - Súlyok nélkül: 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 764 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 734

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Shiranai Motam Pént. Márc. 15 2019, 19:34

Halihó!
Tudom, tudom egy nem kiforrt országot választottam magamnak, emiatt elnézést. ^^"
A "További Nemzetek" menüben a Sziklák országa az a Kő országával egyenlő? Csak mert a térképen Sziklák országa nincs, csak Kő országa.
Valamint lehet kérvényezni majd Ishigakure menüpontot is? Valamint azon a kicsiny leíráson kívül van még valamilyen bővebb információ sarka a Kő országának (vagy Szikla, nem tudom).
A választ köszönöm.
Shiranai Motam
Shiranai Motam
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 9


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 117

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Uchiha Kagami Szomb. Márc. 16 2019, 21:31

Szervusz!

A Sziklák Országa az a Sziklák Országa, nem egyenlő a Kő Országával. A Naruto Gundanon nincs Kő Országa és Ishigakure no Sato. Előtörténetedet ellenőrző Staff kollégám összekeverte a falvakat és legjobb tudomásom szerint úgy értelmezte, hogy a Folyó Országának Kagerougakure no Sato falvába kívánod indítani a karaktert; sajnálatos módon, Ishigakure no Sato-ba nem tudsz indítani, a Sziklák Országával a Ninja Tanácsnak konkrét tervei vannak. Megkérlek, hogy amennyiben elfogadod, karaktered származási helyét írd át: hogy az előtörténeteden ne kelljen változtatnod túlzottan, továbbá a karaktered jelleme is megmaradjon, javaslom Kagerougakure no Sato-t, mint a Hegyi Levegőben Rejtőző Falut.


Természetesen bármelyik falut választhatod, azonban az elképzelt Ishigakure no Sato-hoz ez áll legközelebb, ami nem Nagy Nemzet ^^

Szeretnénk a hibáért elnézésedet kérni, kérlek, keress fel ezzel kapcsolatban, amennyiben kérdésed merül fel.

Kagami

_________________
Tää jylhä kauneus ja ääretön yksinäisyys
Lapsuuteni metsän, taivaan
Kaikuu se haikeus halki tän matkan
Aamun tullen yö tarinansa kertoo



Állandó mesélések (4/4)
- Kowarii Zion

        - Jelenlegi kaland: A bánya titka

- Shiawase Zouo
        - Jelenlegi kaland: Messzi földeken

- Hiroto Osumi, Gensai Hayato és Kenta Koizumo
        - Titkok, melyeket őrzünk

- Nosaru Kyoya
        - Teremtés


Szilánkok Fórumkaland
- Kiolvasztás alatt
Uchiha Kagami
Uchiha Kagami
Adminisztrátor

Specializálódás : Több éves posztok előkutatása

Tartózkodási hely : Elfeledett fóliánsok között


Adatlap
Szint: S+
Rang: A Gundan Könyvtárosa
Chakraszint: Vodka

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Shiranai Motam Szomb. Márc. 16 2019, 23:28

Én innen koppintottam az ötletemet: >Link<

Itt látható az 5-ös számjelzés (Esőországától nyugatra, a Szél- és Földországa közé beékelődve) alatt maga a Kő országa mellette pedig Ishigakure is, mint Rejtett falu. Míg a Sziklák országa 25-ös. (Földországától nyugatra, peremvidéken).
Innen feltételezhettem a létezését. ^^'

Azonban akkor kérnék egy kis időt az ET átírására, ha Kagerougakure mellett döntök, akkor az változtat a karakter nézőpontján, életfelfogásán és eddigi neveltségén is, de ezen változásokat közlöm majd azzal, aki egyszer elfogadottá ítélte.
Shiranai Motam
Shiranai Motam
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 9


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 117

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Uchiha Kagami Vas. Márc. 17 2019, 00:19

Ez esetben, kérünk tőled egy kis türelmet. Az NT-vel megbeszéljük, hogy a térképen is rajta lévő Kő Országával mi legyen; a térkép sajnos nem mai darab, valószínűleg az azt kidolgozó Staff akkoriban a fórumos kidolgozását az ilyen országoknak hanyagolta, amelynek érthetően a kereslet hiánya volt az oka. Amennyiben minden jól megy, legkésőbb egy héten belül - de inkább hamarabb - igyekszek Neked választ adni. Kérlek, addig ne írd újra az ET-t, hacsak nem akarod mégis.

_________________
Tää jylhä kauneus ja ääretön yksinäisyys
Lapsuuteni metsän, taivaan
Kaikuu se haikeus halki tän matkan
Aamun tullen yö tarinansa kertoo



Állandó mesélések (4/4)
- Kowarii Zion

        - Jelenlegi kaland: A bánya titka

- Shiawase Zouo
        - Jelenlegi kaland: Messzi földeken

- Hiroto Osumi, Gensai Hayato és Kenta Koizumo
        - Titkok, melyeket őrzünk

- Nosaru Kyoya
        - Teremtés


Szilánkok Fórumkaland
- Kiolvasztás alatt
Uchiha Kagami
Uchiha Kagami
Adminisztrátor

Specializálódás : Több éves posztok előkutatása

Tartózkodási hely : Elfeledett fóliánsok között


Adatlap
Szint: S+
Rang: A Gundan Könyvtárosa
Chakraszint: Vodka

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 12 oldal 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.