-= Kérdések =-

+56
Gamabunta
Hyuuga Junpei
Tensei Zento
Ageha, Yukiko
Kamizuru Misaki
Minovara Hitoshi
Nara Akane
Hirota Yukionna
Jou Issei
Katsumi Kawachi
Nosaru Kyoya
Shiren
Katana
Fukashigi Hibiki
Hyuuga Shakaku
Ayanokoji Takashi
Ebisu
Ishihara Aki
Shirosagi Akina
Yume
Kureiji Hanaro
Jiraiya
Osumi Hiroto
Misage
Misaki Kiyoko
Kaibutsu Hiroto
Obake Kaito
Rii Himeko
Dokumizu
Takahiro Sasaki
Akihiro Jaken
Shibo
Sai
Yamanaka Inako
Yuriko
Hamacho Yoshitaro
Shikoku Naoki
Koreko Rui
Ten
Togashi Kaito
Terumi Mei
Akira
Kushieda Unazaki Tessa
Naito Kenji
Lanmao
Shiranai Motam
Uchiha Kagami
Yamato
Monokūro Gouken
Takeyanagi Tomoko
Kihara Nana
Shiro
Datara
Uchiha Madara
Hazukage Kurono
Senju Tobirama
60 posters

2 / 12 oldal Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Uchiha Kagami Kedd Márc. 19 2019, 22:28

Kedves Shiranai Motam!

A Kő Országát és Ishigakure no Sato falvát elkészítettük számodra. Itt megtalálod: https://narutohun.all-up.com/f187-a-ko-orszaga

Jó játékot kívánunk neked! Smile

_________________
Tää jylhä kauneus ja ääretön yksinäisyys
Lapsuuteni metsän, taivaan
Kaikuu se haikeus halki tän matkan
Aamun tullen yö tarinansa kertoo



Állandó mesélések (4/4)
- Kowarii Zion

        - Jelenlegi kaland: A bánya titka

- Shiawase Zouo
        - Jelenlegi kaland: Messzi földeken

- Hiroto Osumi, Gensai Hayato és Kenta Koizumo
        - Titkok, melyeket őrzünk

- Nosaru Kyoya
        - Teremtés


Szilánkok Fórumkaland
- Kiolvasztás alatt
Uchiha Kagami
Uchiha Kagami
Adminisztrátor

Specializálódás : Több éves posztok előkutatása

Tartózkodási hely : Elfeledett fóliánsok között


Adatlap
Szint: S+
Rang: A Gundan Könyvtárosa
Chakraszint: Vodka

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Osumi Hiroto Csüt. Márc. 21 2019, 14:24

Előfordulhat olyan, hogy egy Ninjuu nem tér vissza rejtett falvába, hanem egy ninja mellé szegődik és "társállatává" válik? (Ilyen esetben visszatérhet még a falvába, amikor szeretne?)

Több fajjal való szerződés Engedélyköteles, de van valami előfeltétele ennek az engedélynek? A Narutopedia szerint csak Sasuke állt szerződésben több fajjal. Az oldalon van valamiféle kikötés erre vonatkozóan? (Pl. minimum chakraszint)

Tömeges Idézéssel meg lehet idézi több különböző fajba tartozó lényt is egyszerre?

A Kiméra Technikánál minden egyes KG/egyéb képesség beolvasztása is külön Engedélyes?


A hozzászólást Osumi Hiroto összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 07 2019, 13:01-kor.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Lanmao Hétf. Márc. 25 2019, 00:48

Hállóóó!
Az Uchiha-klán kapcsán lenne egy kérdésem. Élénken él az emlékeimben, hogy anno (4-5-6 éves távlatokban) több kérdés, javaslat, felvetés, megjegyzés, rosszallás is érkezett Felhasználóktól (Főleg ide tévedő, majd eltűnő felhasználóktól) arra vonatkozóan, hogy hiányos, pontatlan, stb stb a Sharingan leírása. Kérdésem a következő lenne: Az Uchiha-klán behozatalával korszerűsítve lesz a Sharingan és a hozzá kapcsolódó Dojutsuk leírása? Elvégre már mindent tudni lehet róluk, szinte nem maradtak megválaszolandó kérdések velük kapcsolatban.
A Kérdést azért tettem fel, mert szerintem, hogyha játszhatóvá lesz téve az Uchiha vérvonal, azzal a Sharingan és a többi, akkor nem árt, hogyha pontosan tudjuk, hogy mik érhetőek el a Sharingan KG ágazattal.

Anno a válasz a Sharingan leírásának korszerűtlenségére az volt, hogy "mivel a Sharingan nem játszható KG, ezért nincs szükség a kidolgozására." Nos, ez akkor tök igaz volt, most azonban a Sharingan KG képesség Játéktechnikai kidolgozása fontosabb és szükségszerűbb, mint bármikor.
Lanmao
Lanmao
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 492
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 392 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)

Tartózkodási hely : Wandarando


Adatlap
Szint: B
Rang: Oiran - A Surrogó Kimonók Hercege
Chakraszint: 412

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Uchiha Kagami Hétf. Márc. 25 2019, 01:08

Kedves Lanmao!

Természetesen igen, a játéktechnikusok folyamatosan konzultálnak a Sharingan korszerűsítésével kapcsolatban. Mielőtt játéktérre léphetne az első Uchiha, a Sharingan terveink szerint készen lesz.

Kagami

_________________
Tää jylhä kauneus ja ääretön yksinäisyys
Lapsuuteni metsän, taivaan
Kaikuu se haikeus halki tän matkan
Aamun tullen yö tarinansa kertoo



Állandó mesélések (4/4)
- Kowarii Zion

        - Jelenlegi kaland: A bánya titka

- Shiawase Zouo
        - Jelenlegi kaland: Messzi földeken

- Hiroto Osumi, Gensai Hayato és Kenta Koizumo
        - Titkok, melyeket őrzünk

- Nosaru Kyoya
        - Teremtés


Szilánkok Fórumkaland
- Kiolvasztás alatt
Uchiha Kagami
Uchiha Kagami
Adminisztrátor

Specializálódás : Több éves posztok előkutatása

Tartózkodási hely : Elfeledett fóliánsok között


Adatlap
Szint: S+
Rang: A Gundan Könyvtárosa
Chakraszint: Vodka

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Lanmao Kedd Ápr. 09 2019, 00:37

Megint csak egy ezzel kapcsolatos kérdés: Nem igazán láttam sehol, (lehet csak nekem kerülte el a figyelmemet) hogy meddig kell benyújtani a Pályázat első "izéjét" az Uchiha-pályázatra, hogyha valaki pályázni szeretne majd egy karakterre?

Erről van itt szó annak aki esetleg a Versenyeknél vagy bárhol nem találja a jelentkezési lehetőséget: https://narutohun.all-up.com/t3815-uchiha-palyazat#63826
Lanmao
Lanmao
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 492
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 392 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)

Tartózkodási hely : Wandarando


Adatlap
Szint: B
Rang: Oiran - A Surrogó Kimonók Hercege
Chakraszint: 412

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Naito Kenji Kedd Ápr. 09 2019, 08:58

Lanmao:

Kedves Játékosok!



Két hírrel is szolgálhatok nektek. Az egyik, hogy a mai napon a Chuunin Válogató Vizsgát hivatalosan is lezártuk! Köszönjük szépen mindenkinek az eltelt több mint egy évet, igazán nagy élmény volt vezényelni az oldal egyik legmeghatározóbb eseményt.



A másik pedig:
Ahogy azt láthattátok, az Uchihák visszatértek. A Ninja Tanács pedig egy hatalmas pályázatot hirdet, olyat, amelyre eddig nem volt még példa. Ez pedig nem más, mint Uchiha karakterre való pályázati lehetőség, amelyet itt találtok: PÁLYÁZAT

A pályázatok beadására mától számítottan (a jelentkezést ott írjátok kérlek a link alá), 15 napotok van, tehát 2019.04.08 23:59 után nem fogadunk további pályázatokat. Ez csak az első kör pályázata lesz, a második körre az elfogadott pályázóknak megadjuk az ET megírására a határidőt.
Eredményes pályázást kívánunk mindenkinek, aki belefog!
Uchiha Kagami

A Híreknél van kiírva Smile
Naito Kenji
Naito Kenji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 721
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 521 (A)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 686

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Kureiji Hanaro Csüt. Ápr. 11 2019, 12:16

Hali Smile Gyors kérdés. A chuunin vizsgára, Kagami záróposztjára kell még egy reagot írni? Tudom hülye kérdés, csak már nem vágom Very Happy
Kureiji Hanaro
Kureiji Hanaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 350
Elosztható Taijutsu Pontok : 213

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 350 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 437

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Lanmao Csüt. Ápr. 11 2019, 13:42

Kenji: Köszönöm a választ Very Happy Nem láttam ._.

Hanaro: Úgy vettem észre mások záróposzt nélkül kezdtek új játékba, vagy folytatták innen, de ha megemlíted a következő kezdőposztban a lezárást, akkor szerintem az is elég.


A hozzászólást Lanmao összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 11 2019, 19:49-kor.
Lanmao
Lanmao
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 492
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 392 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)

Tartózkodási hely : Wandarando


Adatlap
Szint: B
Rang: Oiran - A Surrogó Kimonók Hercege
Chakraszint: 412

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Kushieda Unazaki Tessa Csüt. Ápr. 11 2019, 19:41

Sziasztok.



Én is kérdéssel fordulok a kérdések topicba meglepő módon Razz ami a következő lenne:

Kinéztem magamnak egy jutsut amit meg szeretnék tanulni. Élmény/Tanulás formájában kezdtem neki a dolognak, majd utána véletlen betévedtem a szabályzat menüpontba és a következőre lettem figyelmes
- 200 Chakra alatt nem tanulható technika élmény formájában

- engedélyköteles technikákat nem lehet tanulni, csakis a választott mesélő mesélése alatt lehet elsajátítani


A jutsu pedig a következő: 
Csengő tűk illúziója (スズ千本の幻覚 )
Chakraszint: 180
Besorolás: C



Tehát akkor ezt a jutsut nem tanulhatom élményben, mert 200 chakra alatt van a szint besorolása? Illetve mivel ez egy Genjutsu és az engedélyköteles (ami megvan persze) nem tanulhatom élményben? 


Előre is köszönet a válaszért Smile
Kushieda Unazaki Tessa
Kushieda Unazaki Tessa
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 270
Elosztható Taijutsu Pontok : 1

Állóképesség : 225 (C)
Erő : 110 (D)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 225 (C)
Pusztakezes Harc : 110 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 261

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Lanmao Csüt. Ápr. 11 2019, 19:46

Hálló!
A szabályzat nem fogalmaz teljesen pontosan. A karakter 200 chakraszintjétől tanulható bármilyen, nem engedélyköteles technika élményben Smile A Genjutsu stílus maga engedélyes, de egyenként a technikák nem, így Genjutsu is tanulható élményben ha megfelel az előző feltételeknek.
Lanmao
Lanmao
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 492
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 392 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)

Tartózkodási hely : Wandarando


Adatlap
Szint: B
Rang: Oiran - A Surrogó Kimonók Hercege
Chakraszint: 412

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Kureiji Hanaro Pént. Ápr. 12 2019, 01:34

Köszi Lanmao Smile Én is pont azért zavardotam össze, mert láttam, hogy közben már sokan új játékot kezdtek Smile Sebaj, pedig írtam egy élménynek elég reagot, de akkor majd beküldöm annak Very Happy
Kureiji Hanaro
Kureiji Hanaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 350
Elosztható Taijutsu Pontok : 213

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 350 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 437

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Misage Kedd Ápr. 16 2019, 21:01

Hali
Újra bedobnám egy korábbi kérdésemet, amire reménykedek, hogy azért nem kaptam választ, mert átsiklottatok felette és nem azért, mert senki se tudja a választ Very Happy
Misage írta:Hello
Az egyik élményem tervezetéhez eléggé belemélyedtem, hogy hogy lehetne egy ninjától hosszabb időre elvenni az erősebb jutsuk használatának lehetőségét. Végül amellett döntöttem, hogy akkor vegyük el tőle a kézjel alkotás képességét. A kérdéseim erre vonatkoznak:
Ujjak nélkül is kifejtik a hatásukat a kézjelek? Ha igen, akkor hány ujjnak, vagy mekkora mértékben kell hiányoznia, hogy ne tehessék? 

Ha valakinek el van deformálódva a keze, akkor is működnek a kézjelek, illetve ha van olyan ujja, amit nem tud mozgatni, akkor az hogy befolyásolja a dolgokat? 
Előre is köszi a válaszokat Smile 

Valamint lenne két új kérdésem is:

- Lee féle boka súlyokat (és mellette karsúlyokat is) mennyiért lehet beszerezni, és mekkora súly számít náluk reálisnak?
- Egy shinobi ha elmegy a faluból akkor ugye szökött ninja lesz, levadásszák, stb. Kitől kell engedélyt kérni a távozáshoz, és mennyire szeretik ezt megadni? Tehát ha pl ha épp szünetet tart valamiért a csapat, akkor az "elugrok pár várossal arrébb fürdeni", vagy hasonló indokokkal lehet engedélyt kapni? (gondolom ebben az esetben szabnak egy időkorlátot, hogy meddig térj vissza, vagy mennek utánad az ANBU-sok)

Köszi a válaszokat előre is Smile
Misage
Misage
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1214
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 150 (C) - Súlyok nélkül: 300 (B)
Gyorsaság : 500 (A) - Súlyok nélkül: 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 764 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 734

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Akira Kedd Ápr. 16 2019, 21:51

Misage írta:Hali
Újra bedobnám egy korábbi kérdésemet, amire reménykedek, hogy azért nem kaptam választ, mert átsiklottatok felette és nem azért, mert senki se tudja a választ Very Happy
Misage írta:Hello
Az egyik élményem tervezetéhez eléggé belemélyedtem, hogy hogy lehetne egy ninjától hosszabb időre elvenni az erősebb jutsuk használatának lehetőségét. Végül amellett döntöttem, hogy akkor vegyük el tőle a kézjel alkotás képességét. A kérdéseim erre vonatkoznak:
Ujjak nélkül is kifejtik a hatásukat a kézjelek? Ha igen, akkor hány ujjnak, vagy mekkora mértékben kell hiányoznia, hogy ne tehessék? 

Ha valakinek el van deformálódva a keze, akkor is működnek a kézjelek, illetve ha van olyan ujja, amit nem tud mozgatni, akkor az hogy befolyásolja a dolgokat? 
Előre is köszi a válaszokat Smile 

Valamint lenne két új kérdésem is:

- Lee féle boka súlyokat (és mellette karsúlyokat is) mennyiért lehet beszerezni, és mekkora súly számít náluk reálisnak?
- Egy shinobi ha elmegy a faluból akkor ugye szökött ninja lesz, levadásszák, stb. Kitől kell engedélyt kérni a távozáshoz, és mennyire szeretik ezt megadni? Tehát ha pl ha épp szünetet tart valamiért a csapat, akkor az "elugrok pár várossal arrébb fürdeni", vagy hasonló indokokkal lehet engedélyt kapni? (gondolom ebben az esetben szabnak egy időkorlátot, hogy meddig térj vissza, vagy mennek utánad az ANBU-sok)

Köszi a válaszokat előre is Smile

Lee féle súlyok:
Ennek a beszerzését meg tudod írni élnényben és valószínűleg az elbíráló megadja az árát a kaland végén.

Engedély:
A falu vezetőjétől kell engedélyt kérni, hogy el akarsz ugrani két faluval arrébb (erre meg fogják adni az engedélyt), de szerintem csak kisétálsz a kapuhoz és megbeszéled a kapuőrrel, aki max azt mondja, hogy kérj engedélyt a kage hivatalban
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Misage Pént. Ápr. 19 2019, 18:40

Akira


Köszi szépen a választ Smile  Esetleg a megmaradt kérdéssel kapcsolatban valami ötlet? 
Misage
Misage
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1214
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 150 (C) - Súlyok nélkül: 300 (B)
Gyorsaság : 500 (A) - Súlyok nélkül: 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 764 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 734

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Senju Tobirama Szomb. Ápr. 20 2019, 17:05

Misage írta:Hali
Újra bedobnám egy korábbi kérdésemet, amire reménykedek, hogy azért nem kaptam választ, mert átsiklottatok felette és nem azért, mert senki se tudja a választ Very Happy
Misage írta:Hello
Az egyik élményem tervezetéhez eléggé belemélyedtem, hogy hogy lehetne egy ninjától hosszabb időre elvenni az erősebb jutsuk használatának lehetőségét. Végül amellett döntöttem, hogy akkor vegyük el tőle a kézjel alkotás képességét. A kérdéseim erre vonatkoznak:
Ujjak nélkül is kifejtik a hatásukat a kézjelek? Ha igen, akkor hány ujjnak, vagy mekkora mértékben kell hiányoznia, hogy ne tehessék? 

Ha valakinek el van deformálódva a keze, akkor is működnek a kézjelek, illetve ha van olyan ujja, amit nem tud mozgatni, akkor az hogy befolyásolja a dolgokat? 
Előre is köszi a válaszokat Smile 

Valamint lenne két új kérdésem is:

- Lee féle boka súlyokat (és mellette karsúlyokat is) mennyiért lehet beszerezni, és mekkora súly számít náluk reálisnak?
- Egy shinobi ha elmegy a faluból akkor ugye szökött ninja lesz, levadásszák, stb. Kitől kell engedélyt kérni a távozáshoz, és mennyire szeretik ezt megadni? Tehát ha pl ha épp szünetet tart valamiért a csapat, akkor az "elugrok pár várossal arrébb fürdeni", vagy hasonló indokokkal lehet engedélyt kapni? (gondolom ebben az esetben szabnak egy időkorlátot, hogy meddig térj vissza, vagy mennek utánad az ANBU-sok)

Köszi a válaszokat előre is Smile

A kézjel alkotás képessége egy kényes téma. Képes vagy művégtagokon át végrehajtani, amennyiben azok legalább chakrafonalakkal össze vannak kapcsolva a testeddel, ám meglétük mindenképpen kritikus szerepet játszik egy technika létrehozásában. Az animében azt mondták, hogy a kézjel és a saját chakrairányítási érzéked együttesen adja meg a technikát magát. Jobban mondva a chakrairányítási műveleteket adja meg a kézjel maga. Olyan ez, mintha egy labirintusban volnál. Te vagy az, aki a chakrát át akarja nyomni a kijáratig, de a kézjelek azok, amik megmondják hol is vannak a falak. Ezért is van, hogy habár majd ugyanaz két jutsu, mégis hetekbe telhet a megtanulása. Lehet, hogy egyszer már átmentél a labirintuson, aminek a kijáratán egy tűzgolyó fogadott, ám attól nem tudod instant, hogy a másik útvesztőnek hogy vannak a falai elhelyezve. Előbbihez visszatérve azonban: A jutsu létrehozásának nehézségéből drasztikusan levesznek a kézjelek, mondhatni a felét teszik ki statisztikai alapon a műveletnek. Ám azok pótlása több chakrát kíván. S lehet, igen, ennek alapján 400on képes lehetnél egy 200as jutsut ellőni, de a chakrarendszered nem elég fejlett ahhoz, hogy kezelje ezt, nem beszélve a chakrakontrollodról és chakrakészletedről. Saccolva azt mondanám ezalapján, hogy egy nagyobb chakraadaggal, tehát nem 5-10%-al egy 200 chakrás technikát bonyolultságától függően persze kézjelek nélkül úgy 600on tudnál létrehozni 30-40%al. Persze kivételek ez alól azok a technikák, amik egyszerűségük végett nem igényelnek kézjeleket, csak piszok jó chakra kontrollt.


Lee súlyok: Ahogy Akira írta, élményben lehetséges simán. Hogy hány kg, az viszont kérdéses. Ha Lee vizsgás felvételét látod, akkor az ott nagyjából 4 és 12 tonna közt van lábanként, ami őrületes és csak elnagyolt látványelem volt. Kezdésnek egy 50kg szerintem mehet, de azzal is alig fog mozogni kezdetben a karakter. Később feltornázható. Jakennek vannak tán a legnagyobb súlyai, évek óta játssza, ahogy edz velük, évente növeli őket valamennyivel, de pontosan nem tudom, hogy most mennyi is lenne neki. (140 kg)


A falu elhagyás: Időnként a shinobik is kapnak eltávot, persze, ahogy a katonák is, ha nincs háborús helyzet (ami most már nincs), szóval természetesen kérhetsz engedélyt országon belüli utazásra, ha ezen időszakon belül akarod megejteni. Láttunk már példát az animében is arra, hogy valaki személyes ügyletek miatt nem volt a faluban, mert valami volt, s ezért mondjuk Narutot beosztották a csapatba a hiányzó fél szerepére, vagy épp teljesen másik csapatnak adták ki a küldetést.

_________________
-= Kérdések =- - Page 2 X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Kushieda Unazaki Tessa Vas. Ápr. 21 2019, 18:26

Gyors kérdésem lenne.
Ha épp post írás közben a táblázatot használom, viszont rosszul ütöttem be a cellák számát, utána hogyan tudom eltüntetni a táblázatot? Próbáltam de sehogy sem tudtam kitörölni...
Kushieda Unazaki Tessa
Kushieda Unazaki Tessa
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 270
Elosztható Taijutsu Pontok : 1

Állóképesség : 225 (C)
Erő : 110 (D)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 225 (C)
Pusztakezes Harc : 110 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 261

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Terumi Mei Hétf. Ápr. 22 2019, 18:27

Ha kijelölöd az egészet, akkor ki kell törölnie. Ha mást nem, akkor a formázó sorban találsz a legvégén egy fehér lapkát "switch editor mode" néven, ebben az esetben nem fogod látni a fehér rublikában, hogy mit írtál, de ha kijelölöd, akkor láthatóvá válik, ott pedig látni lehet a kódolást is.
Terumi Mei
Terumi Mei
Moderátor

Specializálódás : Kdeves Mizukga

Tartózkodási hely : Idegosztály


Adatlap
Szint: S
Rang: Mizukage
Chakraszint: Pálinka

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Kushieda Unazaki Tessa Hétf. Ápr. 22 2019, 18:51

Köszönöm a segítséget, Editor Mode-ba lazán törölni lehetett Smile
Kushieda Unazaki Tessa
Kushieda Unazaki Tessa
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 270
Elosztható Taijutsu Pontok : 1

Állóképesség : 225 (C)
Erő : 110 (D)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 225 (C)
Pusztakezes Harc : 110 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 261

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Yamato Szer. Ápr. 24 2019, 10:12

Tisztelt NT!
Egy olyan kérésem lenne, hogy a karakterem egy olyan csoport tagja, ami már nem létezik, lévén sem a létrehozója, sem rajtam kívül egyetlen tag sem játszik már az oldalon. Lehetséges lenne, hogy kiléptessetek a csoportból, mert úgysem éled újra? Konoha no Kage nevű szervezetről beszélnék, ami Danzou vezetésével kezdődött volna el, de szerintem ő már nem fog visszatérni. Tehát szeretném, hogy a karaktert kivegyétek a csoportból.
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Togashi Kaito Szomb. Jún. 29 2019, 09:17

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy saját eszközökről hol lehet tanácskozni? Saját jutsu ötletelőt már találtam, de eszközökre szólót még nem. Az első bábomat szeretném megvitatni, amit nem én készítek el, hanem egy mesterrel csináltatnám. Leginkább az árára lennék kíváncsi.

Maga a báb:
Egyszerű humanoid kinézetű, a karja pedig leszedhető, így a könyök csonkból egy-egy penge állna ki. A kinézete konkrétan a Dororo sorozatból Hyakkimaru lenne.

A választ előre is köszönöm!
Togashi Kaito
Togashi Kaito
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 190
Állóképesség : 150 (C)
Erő : 125 (D)
Gyorsaság : 140 (D)
Ügyesség/Reflex : 125 (D)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Souryo
Chakraszint: 155

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Osumi Hiroto Szomb. Jún. 29 2019, 21:15

Szia.

Ahogy láttam, mások is a Saját Technikák Ötletelője topicban kérték a beárazást. Árakhoz viszonyítási alapot itt találhatsz: Báb alkatrészek. Saját eszközeidet vagy az adatlapon vagy itt lehet nyilvántartani: Játékosok Eszközei.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Akira Szomb. Júl. 06 2019, 23:18

Egy olyan kérdésem lenne, hogy, mint leendő civil ex-ninja lehet-e olyan kalandokat írni, amiben egy- egy hétköznapját írom le a karakternek vagy mondjuk 1- 2 hetet, amiben dolgozik, munkát keres és éli a mindennapjait? Valamint egy másik olyan kérdés, hogy mint ilyen státuszban lévő karakter tanulhat-e bármilyen formában jutsut?
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Osumi Hiroto Vas. Júl. 07 2019, 13:05

Osumi Hiroto írta:Előfordulhat olyan, hogy egy Ninjuu nem tér vissza rejtett falvába, hanem egy ninja mellé szegődik és "társállatává" válik? (Ilyen esetben visszatérhet még a falvába, amikor szeretne?)

Több fajjal való szerződés Engedélyköteles, de van valami előfeltétele ennek az engedélynek? A Narutopedia szerint csak Sasuke állt szerződésben több fajjal. Az oldalon van valamiféle kikötés erre vonatkozóan? (Pl. minimum chakraszint)

Tömeges Idézéssel meg lehet idézi több különböző fajba tartozó lényt is egyszerre?

A Kiméra Technikánál minden egyes KG/egyéb képesség beolvasztása is külön Engedélyes?

Ezek a kérdések továbbra is érdekelnének. Illetve a kiméráshoz még hozzájön, hogy most, hogy visszatértek az Uchihák meg lehet-e szerezni a Sharingant ezzel a képességgel?
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Akira Kedd Júl. 09 2019, 22:34

Osumi Hiroto írta:
Osumi Hiroto írta:Előfordulhat olyan, hogy egy Ninjuu nem tér vissza rejtett falvába, hanem egy ninja mellé szegődik és "társállatává" válik? (Ilyen esetben visszatérhet még a falvába, amikor szeretne?)

Több fajjal való szerződés Engedélyköteles, de van valami előfeltétele ennek az engedélynek? A Narutopedia szerint csak Sasuke állt szerződésben több fajjal. Az oldalon van valamiféle kikötés erre vonatkozóan? (Pl. minimum chakraszint)
1. kérdés:
Elvileg képesek arra, hogy hosszabb ideig elhagyják a falujukat és ha nem akarnak visszatérni erre is képesek. A falu elhagyása attól függ, hogy száműzték onnan vagy csak szimplán eljött, hogy ő világot lát. (azt hiszem, hogy van ilyen ninjuu az oldalon)

2. kérdés
Ez a karaktertől függ. Én egyszer beadtam egy ilyen kérvényt, akkor azt mondták, hogy S szinten van létjogosultsága ilyet kérvényezni.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Kushieda Unazaki Tessa Szer. Júl. 10 2019, 07:33

Hiroto


3. Kérdésedre válaszolva, én véleményem szerint tömeges idézésnél meg lehet idézni különböző fajokat is, elvégre egyetlen idézés alatt több különálló élőlényt idézel meg, itt szerintem nincs szerepe annak, hogy milyen fajba tartozik, ha szerződésed van vele, jönni fog Very Happy
illetve szimpla idézéssel is meg lehet idézni egyszerre 2 fajt, csak annyiban módosul a dolog, hogy több chakrát fogsz felhasználni, illetve mindkét kezed hüvelykujja bibis lesz mert mindkét kezeddel fogsz egyszerre végrehajtani idézést, ami 1-1 idézésnek felel meg. Dupla chakra, dupla élvezet. Very Happy


Javítsatok ki ha tévedek Smile
Kushieda Unazaki Tessa
Kushieda Unazaki Tessa
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 270
Elosztható Taijutsu Pontok : 1

Állóképesség : 225 (C)
Erő : 110 (D)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 225 (C)
Pusztakezes Harc : 110 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 261

Vissza az elejére Go down

-= Kérdések =- - Page 2 Empty Re: -= Kérdések =-

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 12 oldal Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.